Dlaczego faceci piszą do innych kobiet będąc w związku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-21, 23:29   #1
Felcia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 24

Dlaczego faceci piszą do innych kobiet będąc w związku?


Hej.

Jestem z moim facetem 4 lata. Mamy dziecko. Juz duzo razy (nie jestem nawet w stanie zliczyc ile) przylapalam go na tym, ze pisze do innych dziewczyn i ukrywa to przede mna usuwajac rozmowy. W wiadomosciach ktore zdazylam kiedys przeczytac kilka razy pisal o mnie cos w stylu ze jesten porąbana i o wszystko sie sapie (jest to nieprawda) do niektorych wysylal tez buziaczki, itp. Duzo razy mu mowilam, ze nie bronie mu kontaktow z innymi, ale zeby nie ukrywal tego przede mna skoro uwaza ze nic zlego nie robi. Dodam ze zaczynam sie do tego przyzwyczajac i coraz mniej zwracam na to uwage. Po konsultacji z moimi kolezankami ktore byly lub sa w podobnych sytuacjach zastanawiam sie czy to jest moze normalne? Moze faceci maja potrzebe adorowania kobiet i bycia adorowanymi? Szczerze miwiac to coraz bardziej zaczynam sie do tego przyzwyczajac. Czy byliscie w takiej sytuacji? Jakie macie o tym zdanie? Zapraszam do dyskusji.

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2018-06-22 o 03:48 Powód: niecenzuralne słownictwo
Felcia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 04:54   #2
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Co on jeszcze robi w Twoim życiu?
Facet pisze z innymi dziewczynami, obrabia Ci pewną część ciała do nich, wysyła buziaczki a Ty to tolerujesz?

W buziakach dodanych w obojętnym kontekście, nie ma nic złego (np. "Dzięki, buziaki") ale w pisaniu o Tobie w tak paskudny sposób do postronnych już tak. To nie jest norma.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 05:33   #3
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Nie,to nie jest normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 06:07   #4
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Kobieto miej trochę szacunku do siebie. Pogadaj z nim jak to nic nie da zerwij i nie rób za frajerke.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 06:34   #5
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 16:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 06:41   #6
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Cytat:
Napisane przez Felcia123 Pokaż wiadomość
Dodam ze zaczynam sie do tego przyzwyczajac i coraz mniej zwracam na to uwage.
To po co ten wątek?




Nie, faceci tak nie mają. Tak, buraki tak mają. Masz faceta buraka i w tym jego buractwie wychowujecie dziecko.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 07:00   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Tytuł wątku to takie Twoje pocieszanie się i rozkładanie odpowiedzialności na wiele osób, oby tylko nie powiedzieć sobie wprost, że to Twój (a raczej "Twój") facet to robi. Co Cię jacyś tam hipotetyczni faceci interesują? Związek tworzysz z tym jednym, konkretnym facetem i głupio od dawna tolerujesz (bo skoro go ileś tam razy przyłapałaś i niczego z tym nie zrobiłam, to widać to jednak tolerujesz) takie krzywe akcje. Masz co masz w sumie na własne życzenie. Niestety.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-22, 08:13   #8
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Burak z cebulą, nie dość że Cię obraża, okłamuje to jeszcze jest to dla niego dość normalne.
Jak chcesz zepsuć sobie z taką osobą życie, toleruj to dalej.
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 08:18   #9
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Zły tytuł wątku. To nie faceci tak robią tylko twój osobisty burak tak robi. Powinnaś to rzucić.

siła spokoju
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 08:19   #10
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Byłam kiedyś w takiej sytuacji i myślałam, że nie ma w tym nic złego. Wręcz obwiniałam siebie, że mu nie ufam i mam paranoję... Okazało się, że zdradzał mnie na każdym kroku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 08:30   #11
janka1o2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 13
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Cytat:
Napisane przez Felcia123 Pokaż wiadomość
Hej.

Jestem z moim facetem 4 lata. Mamy dziecko. Juz duzo razy (nie jestem nawet w stanie zliczyc ile) przylapalam go na tym, ze pisze do innych dziewczyn i ukrywa to przede mna usuwajac rozmowy. W wiadomosciach ktore zdazylam kiedys przeczytac kilka razy pisal o mnie cos w stylu ze jesten porąbana i o wszystko sie sapie (jest to nieprawda) do niektorych wysylal tez buziaczki, itp. Duzo razy mu mowilam, ze nie bronie mu kontaktow z innymi, ale zeby nie ukrywal tego przede mna skoro uwaza ze nic zlego nie robi. Dodam ze zaczynam sie do tego przyzwyczajac i coraz mniej zwracam na to uwage. Po konsultacji z moimi kolezankami ktore byly lub sa w podobnych sytuacjach zastanawiam sie czy to jest moze normalne? Moze faceci maja potrzebe adorowania kobiet i bycia adorowanymi? Szczerze miwiac to coraz bardziej zaczynam sie do tego przyzwyczajac. Czy byliscie w takiej sytuacji? Jakie macie o tym zdanie? Zapraszam do dyskusji.
Ty sie pytasz, czy to normalne, ze maz ma cie za porabana w rozmowie z innymi i zapraszasz do dyskusji?

przeciez to trol
janka1o2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-22, 08:39   #12
Magianelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 95
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Jesteście ze sobą tak długo, macie dziecko, a nie potraficie ze sobą rozmawiać?? Aha...

A nie pomyślałaś, droga autorko, że może wina leży w Was, a przede wszystkim w Tobie, że nie ma komunikacji, dobrej relacji i dlatego facet woli pogadać z innymi. Wolisz wyrzucić wszystko z siebie na wizażu, niż spędzić czas z mężczyzną, z którym (podobno) tak dużo Cię łączy?!
W związku trzeba być dla siebie przede wszystkim przyjaciółmi, wspierać się, dzielić się wieloma sprawami, być na dobre i na złe. Nie wystarczy tylko, że w łóżku jest dobrze.

Ewidentnie brakuje mu czegoś, dlatego pisze z innymi. Mój chłopak wcześniej pisał do mnie, kiedy był w związku z inną, a dlaczego? Bo nie był szczęśliwy z tamtą. Szukał zwyczajnej rozmowy, zrozumienia. Mogłoby się wydawać, że co może dać zwykłe pisanie, ale Jemu dało siłę by żyć, skończyć studia i zerwać z toksycznymi ludźmi, którzy ciągnęli Go w dół...

Nie siedź na 4 literach tylko weź go za kudły i POROZMAWIAJ z nim, jak dwoje dorosłych ludzi, którzy poważnie myślą o życiu. I albo w jedną albo w drugą stronę, jest jeszcze trzecia droga - to mokradła, które wciągają i tym sposobem będziesz w czarnej... dziurze, w sumie w takiej, jak jesteś teraz.
Magianelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 09:06   #13
Felcia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Kochana ja juz tyke razy probowalam z nim rozmawiac ale sie nie da... Za kazdym razem mnie zbywa, uwaza ze to nic zlego... Pytalam czy czegis mu brakuje, czy czuje sie nie dowartosciiwany czy co... Nie wiem jak go zacgecic do rozmowy... Kiedys w stanie nie trzezwosci sie otworzyl... Powiedzial mi ze nie wie czemu to robi i nie jest w stanie mi tego wytlumaczyc, ale ze mnie kocha i nie ma zamiaru nic zlego zrobic... Nie wiem co myslec

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Ty jestes troll
Felcia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 09:08   #14
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 16:39
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 09:08   #15
Felcia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Co to, to nie. Akurat tego jestem pewna, bo nawet niemialby kiedy...
Felcia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 09:11   #16
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Cytat:
Napisane przez Felcia123 Pokaż wiadomość
Za kazdym razem mnie zbywa, uwaza ze to nic zlego...
Rozumiem, że nie ma nic przeciwko temu, żebyś Ty tak pisała do innych facetów

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Felcia123 Pokaż wiadomość
Co to, to nie. Akurat tego jestem pewna, bo nawet niemialby kiedy...
Zdziwiłabyś się jak wiele zdradzanych kobiet podziela Twoje zdanie. Nie miałby kiedy, taaaaa.


Generalnie tak Cię kocha, tak Cię kocha i tak z miłości pisze do innych kobiet jaka to straszna jesteś. Acha acha
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 09:17   #17
Felcia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Owszem mij tak robi, ale uwierz ze nie tylki moj

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

A nie uwzasz ze to on powinien ze mna pogadac jak ma jakis problem? Jak ja z nim probuje porozmawiac, to zawsze mnie zbywa i udaje ze nic sie nie stalo
Felcia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 09:17   #18
jagodazielona
Raczkowanie
 
Avatar jagodazielona
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 39
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

gdyby mój facet robił coś takiego to poważnie zastanowiłabym się nad przyszłością tego związku
__________________
"Zapewne tego, co chcę teraz powiedzieć nie zrozumiesz, jednak pewnego dnia zdasz sobie z tego sprawę, że sposobem na przyjaźń, jak uważam, jest znalezienie ludzi, którzy są lepsi niż ty sam."

jagodazielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 09:21   #19
Felcia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

No sorry, ale chyba lepiej wiem. Pracuje z moim ojcem, a poyem siedzi caly czas w domu. Nie wychodzi nigdzie sam, wiec orzestan na sile doszukiwac sie zdrady.

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Tez sie zastanawiam. I mysle czy moze tez nie zaczac pisac z innym? Nie zobaczy jak to jest, niech sie poczuje jak ja...
Felcia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-22, 09:30   #20
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Zly dałaś tytuł. Nie " dlaczego faceci" tylko " dlaczego twój facet..."
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 09:33   #21
Felcia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 24
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Skonczcie sie czepiac.
Felcia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 09:38   #22
Magianelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 95
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Co za różnica kto z kim powinien. Nie zależy Ci na związku, to czekaj na jego krok, ale gwarantuję, że nie będzie to krok po Twojej myśli i zapewne zaboli... Tykająca bomba.

A skoro on Cię zbywa, to znaczy, że ma w poważaniu wasz związek. Zastanów się, czy chcesz tak żyć.

Edytowane przez Magianelka
Czas edycji: 2018-06-22 o 09:43
Magianelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 09:38   #23
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Cytat:
Napisane przez Felcia123 Pokaż wiadomość
Skonczcie sie czepiac.
Wiesz co, jak robisz ludziom łaskę że tu jesteś i wszystko wiesz najlepiej, to zawsze możesz sama sobie odpowiedzieć na swoje pytania.

Akurat White Dove zaznaczyła ważną rzecz, bo masz zaburzoną perspektywę i traktując to jak coś, co po prostu robią faceci, zdejmujesz z gościa odpowiedzialność, no bo to tylko facet, oni tak robią. Nie, to twój tak robi, rozmawianie z innymi to jego wybór i obrażanie cię w tych rozmowach też. Jak chcesz się bawić jak dziecko i pisać sobie z innymi i kisić się we wzajemnej nienawiści to oczywiście możesz, ale jaki problem to rozwiązuje poza potrzebą głupiej zemsty?
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 09:43   #24
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Cytat:
Napisane przez Felcia123 Pokaż wiadomość
Skonczcie sie czepiac.
Takiego sobie wybralas i takiego masz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 09:52   #25
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Problem jest wielowymiarowy. Przede wszystkim pytanie z tytułu nie jest związane z treścią wątku. To nie faceci jako ogół coś robią, tylko konkretni ludzie niezależnie od płci. A ludzie jako całość komunikują się z innymi, bo to niezbędne do funkcjonowania w społeczeństwie. Życie nie kończy się na związku, żeby do innych się zupełnie nie odzywać.
W tym konkretnym przypadku wasze potrzeby w związku się zupełnie wykluczają. On nie podziela twoich poglądów na wierność i prywatność. Niejedną osobę szlag by trafił, gdyby partner chciał kontrolować prywatną korespondencję tak jak ty to robisz. Skoro już zobaczyłaś, że facet pisze o tobie per "porąbana" i że się sapiesz, to zapytałaś go co dokładnie ma na myśli? Rozmawiacie w ogóle ze sobą o tym, co się komu nie podoba, jakie macie oczekiwania i dlaczego?
Ty się nie pytaj co jest normalne, a co nie, bo dla każdego to będzie zupełnie inna rzecz. Sama zdecyduj czego potrzebujesz i naucz się o tym rozmawiać. Jeśli twój facet nie wykaże chęci ani zdolności do dogadania się, to nie pozostaje ci nic innego jak rozstanie albo życie tak jak do tej pory.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 09:56   #26
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 555
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Treść usunięta
3d8bff70f80d7c90d7fb1886fcde1de8ca56be25_65a543ff917fd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 10:56   #27
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Cytat:
Napisane przez Felcia123 Pokaż wiadomość
Kochana ja juz tyke razy probowalam z nim rozmawiac ale sie nie da... Za kazdym razem mnie zbywa, uwaza ze to nic zlego... Pytalam czy czegis mu brakuje, czy czuje sie nie dowartosciiwany czy co... Nie wiem jak go zacgecic do rozmowy... Kiedys w stanie nie trzezwosci sie otworzyl... Powiedzial mi ze nie wie czemu to robi i nie jest w stanie mi tego wytlumaczyc, ale ze mnie kocha i nie ma zamiaru nic zlego zrobic... Nie wiem co myslec

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Ty jestes troll
Macie bardzo niezdrowy związek i zachowujecie się jak para przedszkolaków.
On jest facetem do odstrzału: oszukuje cię, nie szanuje, a ty szukasz winy w sobie i chcesz go zmotywować do rozmowy.
W normalnym związku ludzie ze sobą rozmawiają, rozwiązują problemy i nie potrzebują nawzajem się niańczyc.
Twój facet pisze do innych kobiet, bo jest skończonym dupkiem.
Pozostaje pyatnie czy chcesz z takim dupkiem (którego nei ejsteś w stanie zmienić) być; a jeśli tak to dlaczego.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 11:26   #28
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

No i co Ci da, że zaczniesz pisać do innych? Zemścisz się? A problem jak był tak zostanie.

I nie pisz, że faceci tak mają. Twój tak ma. Możesz nie wierzyć, ale są panowie, którzy nie piszą z innymi paniami obrabiając tyłek swojej partnerce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 12:16   #29
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

To nie jest tak, że ogół facetów tak robi. Nie. Faceci kochający swoje kobiety tak nie robią. Nie jest to normalne. Jeśli masz ochotę przyzwyczajać się do patologii to się przyzwyczajaj.
Mam o tym zdanie, że to jest patologiczne zachowanie i nie trwałabym w takim związku.
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 12:25   #30
meski_punkt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 223
Dot.: Dlaczegi faceci pisza do innych kobiet bedac w zwiazku

Pisze z innymi, ponieważ szuka sobie kogoś innego. Albo na stałe albo do seksu (to nie ma większego znaczenia). Usuwa wiadomości, bo wie, że będziesz zła (a być powinnaś i to bardzo). Tak się nie zachowuje normalny człowiek, tylko egoista, kłamca. Nie kocha Cię, na to wskazuje jego zachowanie. Dodatkowo Cię obraża. Nie rozumiem, jak można przed inna osobą mówić źle o kimś dla siebie ważnym. Nawet, gdybyś rzeczywiście się do niego "sapała", to nie stawia się swojego partnera w złym świetle. Przecież sam sobie wybrał partnera, to o nim też źle świadczy.
meski_punkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-28 10:27:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:32.