O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-12, 12:13   #991
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
akurat miałam muzykę włączoną, więc nie wiem, ale tak mnie zauroczyły te dzwoneczki, że o jacie!

Ah zapomniałam, że przed wymianką trzeba uważać na to co siętu pisze
Jestem zachwycona prezentem!
I mam nadzieję, że wszystkie będziecie tak miały!
Nonono, trzeba uważać - ja tak w tamtym roku wspomniałam o beżowym skórzastym lakierze od Wibo, zapomniałam o tym, po czym szczerze się zdziwiłam, że znalazłam go w mojej paczce

Uf, przeprowadzka prawie zakończona. Tylko do niedzieli wieczorem muszę dylać przez pół korytarza do poprzedniego pokoju, gdzie stoi moja lodówka z jedzonkiem i wszystkie naczynia, sztućce
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 13:18   #992
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ale macie piękne paczuchy
żałuję, że nie załapałam się na wizażowe Mikołajki

Nie chwaliłam się Wam chyba jeszcze, że zamówiłam już suknię
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 13:19   #993
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Ale macie piękne paczuchy
żałuję, że nie załapałam się na wizażowe Mikołajki

Nie chwaliłam się Wam chyba jeszcze, że zamówiłam już suknię
trzeba się było zapisać, trąbiłam o tym co chwilę :p a udzielałaś się w wątku w czasie zapisów
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 13:33   #994
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Edytah a to co się stało w aka?

Marteczka żałuj, żałuj a zdjęcie sukienki możesz wrzucić do klubu jak chcesz

Ok to jak już nikt bie zgaduje, to ja przyznam się- jestem Mikolajka Heroldin cieszę się, że prezenty przypadły do gustu, a w sprawie wątpliwości to pisz, chętnie odpowiem
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 14:10   #995
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;53776352]Edytah a to co się stało w aka?

Marteczka żałuj, żałuj a zdjęcie sukienki możesz wrzucić do klubu jak chcesz

Ok to jak już nikt bie zgaduje, to ja przyznam się- jestem Mikolajka Heroldin cieszę się, że prezenty przypadły do gustu, a w sprawie wątpliwości to pisz, chętnie odpowiem [/QUOTE]
Z sufitem i okolicą okna podziały się naprawdę nieciekawe i nieprzyjemne rzeczy. W dodatku od początku unosiła się tam woń stęchlizny, nie do usunięcia. Współlokatorka to wszystko zgłosiła, ale najwidoczniej osoba odpowiedzialna za to miała to w głębokim poważaniu. Wczoraj miałam wolne popołudnie, poszłam gdzie trzeba i grzecznie powiedziałam co o tym myślę. Po chwili już podjęto decyzję o przeniesieniu nas do innego pokoju, gdyż tamten nie nadaje się do użytkowania (!!!).
Dodatkowo dziewczyna w pokoju za ścianą i jednocześnie w naszym segmencie (3 pokoje + łazienka) sprowadzała sobie różnych ludzi. Praktycznie cały czas ktoś u niej siedział, rozmowy prowadzone praktycznie krzykiem, trzaskanie drzwiami i wiecznie zalana podłoga w łazience, bo "takie mam klapki pod prysznic". Tutaj (pół korytarza dalej!!) mamy spokojny pokój, choć to naprawdę okaże się w tygodniu. Jedyna wada jest taka, że na moim piętrze jest naprawdę sporo "kolegów z południa" - ciapaci, jednym słowem, którzy zachowują się po swojemu, ale do zniesiena

Edytowane przez edytah10
Czas edycji: 2015-12-12 o 14:11
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 14:22   #996
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
akurat miałam muzykę włączoną, więc nie wiem, ale tak mnie zauroczyły te dzwoneczki, że o jacie!

Ah zapomniałam, że przed wymianką trzeba uważać na to co siętu pisze
Jestem zachwycona prezentem!
I mam nadzieję, że wszystkie będziecie tak miały!
Mnie też one zauroczyły, dlatego je kupiłam

oj trzeba! Ale wiesz jaki strach, że jednak ta osoba, której robi się paczka sama to sobie kupi?

__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 14:25   #997
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Mnie też one zauroczyły, dlatego je kupiłam

oj trzeba! Ale wiesz jaki strach, że jednak ta osoba, której robi się paczka sama to sobie kupi?

Haha faktycznie

Ale nie kupiłam i cieszę się ogromnie!
Powoli zaczynam czuć święta dzięki tej paczce! Bo mimo dekorowania pierniczków jakoś przez tę pogodę nie czuję świąt w tym roku, a to jeszcze tylko 12 dni do Wigilii!
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-12, 14:52   #998
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Haha faktycznie

Ale nie kupiłam i cieszę się ogromnie!
Powoli zaczynam czuć święta dzięki tej paczce! Bo mimo dekorowania pierniczków jakoś przez tę pogodę nie czuję świąt w tym roku, a to jeszcze tylko 12 dni do Wigilii!
No faktycznie, pogoda iście październikowa. Ale ja taką uwielbiam, dla mnie jest idealbnie
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 15:37   #999
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
No faktycznie, pogoda iście październikowa. Ale ja taką uwielbiam, dla mnie jest idealbnie
Dla mnie niestety nie, dla moich pacjentów też nie....
Przydałoby sie unormowanie jakieś, lekki mróz
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 15:43   #1000
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

U mnie już powoli robi się świątecznie zrobiłam stroik na stół, porozstawiałam świeczki, trochę ozdób, ususzyłam już pomarańcze, zrobiłam pierniczki. czekam jeszcze na dwie podstawki pod stroiki na drzwi, będą zrobione z szyszek.
i czekam na choinkę

dziś zapakuję prezent dla mojej wymiankowej wizażanki
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12

Edytowane przez say-hello
Czas edycji: 2015-12-12 o 15:47
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 17:03   #1001
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
U mnie już powoli robi się świątecznie zrobiłam stroik na stół, porozstawiałam świeczki, trochę ozdób, ususzyłam już pomarańcze, zrobiłam pierniczki. czekam jeszcze na dwie podstawki pod stroiki na drzwi, będą zrobione z szyszek.
i czekam na choinkę

dziś zapakuję prezent dla mojej wymiankowej wizażanki
Ja dzisiaj rozwiesiłam w pokoju skarpety prezentowe, rozstawiłam pare ozdób
Już prawie na wszystkich oknach są ozdoby ze sztucznego śniegu
uwielbiam to!
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-12, 21:35   #1002
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Z sufitem i okolicą okna podziały się naprawdę nieciekawe i nieprzyjemne rzeczy. W dodatku od początku unosiła się tam woń stęchlizny, nie do usunięcia. Współlokatorka to wszystko zgłosiła, ale najwidoczniej osoba odpowiedzialna za to miała to w głębokim poważaniu. Wczoraj miałam wolne popołudnie, poszłam gdzie trzeba i grzecznie powiedziałam co o tym myślę. Po chwili już podjęto decyzję o przeniesieniu nas do innego pokoju, gdyż tamten nie nadaje się do użytkowania (!!!).
Dodatkowo dziewczyna w pokoju za ścianą i jednocześnie w naszym segmencie (3 pokoje + łazienka) sprowadzała sobie różnych ludzi. Praktycznie cały czas ktoś u niej siedział, rozmowy prowadzone praktycznie krzykiem, trzaskanie drzwiami i wiecznie zalana podłoga w łazience, bo "takie mam klapki pod prysznic". Tutaj (pół korytarza dalej!!) mamy spokojny pokój, choć to naprawdę okaże się w tygodniu. Jedyna wada jest taka, że na moim piętrze jest naprawdę sporo "kolegów z południa" - ciapaci, jednym słowem, którzy zachowują się po swojemu, ale do zniesiena
Niestety wiem, co czujesz Moja współlokatorka z zeszłego roku sprowadziła sobie gacha z imprezy i próbowali... w łóżku nade mną, bo mamy piętrowe teraz się śmieję z tego, ale wtedy, brrr. Ciapki się szybko zmieniają, a takie kwiatki zwykle długo nei studiują

Dziękujemy z Pusią za pochwały chociaż ona ma ładną fryzurę Ale od 2 tygodni pielęgnuję włosy intensywniej, mam nadzieję, że odżyją, bo długie już
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 21:39   #1003
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Niestety wiem, co czujesz Moja współlokatorka z zeszłego roku sprowadziła sobie gacha z imprezy i próbowali... w łóżku nade mną, bo mamy piętrowe teraz się śmieję z tego, ale wtedy, brrr. Ciapki się szybko zmieniają, a takie kwiatki zwykle długo nei studiują

Dziękujemy z Pusią za pochwały chociaż ona ma ładną fryzurę Ale od 2 tygodni pielęgnuję włosy intensywniej, mam nadzieję, że odżyją, bo długie już
No tutaj z tym zmienianiem to jest troszkę inaczej, długo by opowiadać

A z tą współlokatorką to chyba raz coś wspominałaś Że huknęłaś jak Zeus gromowładny i leżeli jak trusie?
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 05:47   #1004
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;53776352] Ok to jak już nikt bie zgaduje, to ja przyznam się- jestem Mikolajka Heroldin [/QUOTE]
Raz jeszcze baaaardzo ślicznie dziękuję . Prezenty trafione, a przede wszystkim - przydatne
Chociaż z drugiej strony to zła na Ciebie jestem (), bo na koszty mnie narażasz. Nie oprę się niestety pokusie i muszę (!!!) kupić pełnowymiarowy IHT9. Wczoraj użyłam i moje włosy ten olej polubiły. Rzuciłam też okiem i na inne części składowe tej serii, o której istnieniu nawet nie wiedziałam.
Teraz pytania : to z Heenara, to ten popularny czerwony mix olei ? Tak wnioskuję po konsystencji (kokos). Te niebieskie kostki, to mydełka czy tylko zapachy ?
Dzięki Mikołajko
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 08:02   #1005
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Heroldin tak to ten miks http://www.h elfy.p l/wlosy/olejki-do-wlosow/ziolowy-olejek-do-wlosow-heenara-200-ml dokładnie to ten olejek
A co do kostek to mają one dwa rodzaje zastosowania- jako zapach do szafy albo jako kostka do kominka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 08:25   #1006
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
No tutaj z tym zmienianiem to jest troszkę inaczej, długo by opowiadać

A z tą współlokatorką to chyba raz coś wspominałaś Że huknęłaś jak Zeus gromowładny i leżeli jak trusie?
Owszem teraz mam kolegów "zielarzy" za sąsiadów i jakimś cudem ten zapach wchodzi do mojego pokoju Dlatego zainwestowałam w woski YC
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 09:19   #1007
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Ale nam się wątek pobudził przez rozdanie.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 09:26   #1008
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Ale nam się wątek pobudził przez rozdanie.
Wreszcie! Brakowało mi tego


Kołderko, bardzo spodobał mi się zapach chanel chance, znasz coś podobnego i tańszego?
bo za te musiałabym wydać całą wypłatę...
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 09:37   #1009
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Owszem teraz mam kolegów "zielarzy" za sąsiadów i jakimś cudem ten zapach wchodzi do mojego pokoju Dlatego zainwestowałam w woski YC
Skąd ja to znam
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-13, 10:20   #1010
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Kołderko, bardzo spodobał mi się zapach chanel chance, znasz coś podobnego i tańszego?
bo za te musiałabym wydać całą wypłatę...
A testery na necie? ja tak ostatnio weszłam w posiadanie Guerlain, przyszedł kompletny, z zakrętką, mały napis tester od spodu, nie widać 130 z przesyłką zamiast chyba ponad 300 w Douglasie

O, dzisiaj moje włosy wyglądają 100 razy lepiej niż zazwyczaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0500.jpg (54,8 KB, 26 załadowań)
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 11:16   #1011
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
A testery na necie? ja tak ostatnio weszłam w posiadanie Guerlain, przyszedł kompletny, z zakrętką, mały napis tester od spodu, nie widać 130 z przesyłką zamiast chyba ponad 300 w Douglasie

O, dzisiaj moje włosy wyglądają 100 razy lepiej niż zazwyczaj
Testery właśnie też drogie... A ja mam czas teraz tylko na jedną pacjentkę, więc więcej nie dam rady zarobić...

Piękne
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 12:41   #1012
201703240903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2 897
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Hej, hej!

Śliczne prezenty!

Ostatnio rzadko pisze. Staram się codziennie tutaj zaglądać. Mam bardzo dużo nadgodzin w pracy w tym miesiącu. Zazwyczaj wstaje o 6:30. O 7:50 wychodzę z domu, a wracam o 20:30. Na szczęście tylko do świąt będę miała aż tyle nadgodzin.

TŻ wczoraj zrobił mi niespodziankę. Kupił nowe auto . Nawet nie wiecie jak się cieszę. W końcu będę mogła częściej jeździć do domu rodzinnego.

Czy są tutaj dziewczyny, które robią hybrydę? Miała może, któraś z was hybrydy firmy cosmetic zone?

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Niestety wiem, co czujesz Moja współlokatorka z zeszłego roku sprowadziła sobie gacha z imprezy i próbowali... w łóżku nade mną, bo mamy piętrowe teraz się śmieję z tego, ale wtedy, brrr. Ciapki się szybko zmieniają, a takie kwiatki zwykle długo nei studiują

Dziękujemy z Pusią za pochwały chociaż ona ma ładną fryzurę Ale od 2 tygodni pielęgnuję włosy intensywniej, mam nadzieję, że odżyją, bo długie już
Pisałaś już wcześniej o tej sytuacji, którą zaznaczyłaś białym kolorem? Mam wrażenie, że czytałam to już kiedyś
201703240903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 13:05   #1013
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
Testery właśnie też drogie... A ja mam czas teraz tylko na jedną pacjentkę, więc więcej nie dam rady zarobić...

Piękne
Muszę iść obwąchać go kiedyś , ostatnio obija mi się o uszy

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość
TŻ wczoraj zrobił mi niespodziankę. Kupił nowe auto . Nawet nie wiecie jak się cieszę. W końcu będę mogła częściej jeździć do domu rodzinnego.

Czy są tutaj dziewczyny, które robią hybrydę? Miała może, któraś z was hybrydy firmy cosmetic zone?

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------



Pisałaś już wcześniej o tej sytuacji, którą zaznaczyłaś białym kolorem? Mam wrażenie, że czytałam to już kiedyś
Uuu duży zakup oby się dobrze sprawowało

Tak, pisałam już o tym w trakcie naszego konfliktu

Ja miałam CZ pierwsze w życiu (robiła mi koleżanka), trzymały się 3 tygodnie (już odrost zwykłym zamalowywałam ) , zmywanie super później kupiłam sobie zestaw semilaca ... Obecnie zostawiam sobie z niego kilka kolorów , reszta poszła w świat i teraz mam CZ, Neonail
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 13:23   #1014
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez FeelingLost Pokaż wiadomość

Ostatnio rzadko pisze. Staram się codziennie tutaj zaglądać. Mam bardzo dużo nadgodzin w pracy w tym miesiącu. Zazwyczaj wstaje o 6:30. O 7:50 wychodzę z domu, a wracam o 20:30. Na szczęście tylko do świąt będę miała aż tyle nadgodzin.

Czy są tutaj dziewczyny, które robią hybrydę? Miała może, któraś z was hybrydy firmy cosmetic zone?
A to w sam raz na święta dużo dodatkowej kasy

Ja mam Semilaca i trzymają się świetnie. W salonie miałam malowane Indigo i nigdy więcej. To prawie żel, a nie hybryda. Acetonem nie da się tego zdjąć, trzeba spiłowywać.

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ja miałam CZ pierwsze w życiu (robiła mi koleżanka), trzymały się 3 tygodnie (już odrost zwykłym zamalowywałam ) , zmywanie super później kupiłam sobie zestaw semilaca ... Obecnie zostawiam sobie z niego kilka kolorów , reszta poszła w świat i teraz mam CZ, Neonail
Jak się sprawują te z Neonail w porównaniu do Semilaca? Są trochę tańsze, a kolory równie fajne.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 14:27   #1015
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Odkryłam nowy hit wśród peelingów do twarzy - Perfecta peeling drobnoziarnisty z krzemionką. Szkoda tylko, że podczas wyprzedaży, bo został wycofany Ale za to kupiłam 3. W standardowej cenie jednego
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 14:58   #1016
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
A testery na necie? ja tak ostatnio weszłam w posiadanie Guerlain, przyszedł kompletny, z zakrętką, mały napis tester od spodu, nie widać 130 z przesyłką zamiast chyba ponad 300 w Douglasie

O, dzisiaj moje włosy wyglądają 100 razy lepiej niż zazwyczaj
ale piękne !!



A mi się dziś skończył mój ukochany krem do oczu Kiehls Zaszalałam na wakacjach i wydałam na niego trochę kasy, ale naprawdę było warto. Niestety już ten wiek się u mnie zaczął, że muszę mocno dbać o okolice oczu Teraz będę szukać godnego zastępcy, ale już wiem, że w "normalnej" półce cenowej bardzo ciężko znaleźć coś mocno nawilżającego. Macie jakieś propozycje?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 15:50   #1017
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
ale piękne !!



A mi się dziś skończył mój ukochany krem do oczu Kiehls Zaszalałam na wakacjach i wydałam na niego trochę kasy, ale naprawdę było warto. Niestety już ten wiek się u mnie zaczął, że muszę mocno dbać o okolice oczu Teraz będę szukać godnego zastępcy, ale już wiem, że w "normalnej" półce cenowej bardzo ciężko znaleźć coś mocno nawilżającego. Macie jakieś propozycje?
Rozmarynowy krem Orientany, o ten. Coś pięknego!
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 15:54   #1018
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Rozmarynowy krem Orientany, o ten. Coś pięknego!
a jest taki tłusty, masełkowaty? bo potrzebuję czegoś mocno treściwego
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 16:22   #1019
kwrobel2
Wtajemniczenie
 
Avatar kwrobel2
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: przedmieścia
Wiadomości: 2 884
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Odkryłam nowy hit wśród peelingów do twarzy - Perfecta peeling drobnoziarnisty z krzemionką. Szkoda tylko, że podczas wyprzedaży, bo został wycofany Ale za to kupiłam 3. W standardowej cenie jednego
Swego czasu to był mój ulubiony peeling, zużyłam z 10 opakowań. Miałam do niego wrócić, ale skoro wycofany, to poszukam czegoś innego.
__________________
walczę o długie i piękne włosy..
projekt denko - REAKTYWACJA
zużycia: 25
ilość porażek: 12
2016


kwrobel2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 16:25   #1020
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Wysyłki planowo jutro i pojutrze jeszcze, dajcie znać jeśli któraś się nie wyrobi!
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-14 09:44:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.