1% zel hialuronowy dla mlodej cery na blizny prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-02, 17:37   #1
aleksandrabrodziak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 6

1% zel hialuronowy dla mlodej cery na blizny prosze o pomoc


Mam 15 lat i jestem po seri zabiegow kwasem AHA u kosmetyczki, cera znacznie mniej sie przetluszcza ale jak na tyle wydanych pieniedzy nie jestem zbyt zadowolona zostala tgz kaszka i male czerwone dziurki ktore poktywaja cale policzki, slyszalam ze swietny jest na to 1% zel hialuronowy nakladany na wilgotna twarz, ktory powinien splycic moje blizny. Prosze o pomoc, nie wiem czy to prawda i czy nie jestem za mloda na taki kwas. Niedlugo dojda do mnie glinki na ktore tez licze w walce z kaszka i bliznami, chce tez zamowic olejek z pestek malin oraz olejwk tamanu ze ZSK
aleksandrabrodziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 22:55   #2
VioletRose
Raczkowanie
 
Avatar VioletRose
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 41
Dot.: 1% zel hialuronowy dla mlodej cery na blizny prosze o pomoc

Kwas hialuronowy nie jest silnym kwasem, może go używać każdy. Nie jest to typowy "kwas". Raczej nie pozbędziesz się dzięki niemu blizn. Za to świetnie nawilża i jest nośnikiem dobroczynnych substancji w głąb skóry (połączony z olejkami czyni cuda). Jeśli chcesz się pozbyć blizn musisz sięgnąć po inne kwasy, takie jak np PHA. Można je stosowac w domu w codziennej pielęgnacji. Nie znam dokładnie twojego problemu ale polecam poczytac blog Italiany, na którym umieściła wiele postów dotyczących kwasów i które należy przeczytać zanim pacniemy sobie wyżerającą substancję na mordkę http://www.italianablog.pl/problemy-z-cera/kwasy/
Ja używam retinoidów, ale mam zupełnie inny problem niż ty, a poza tym retinoidy przepisuje lekarz dermatolog. Używałam też toniki z kilkuprocentową zawartością kwasów (5%-10%), które lekko rozjaśniły mi blizny przy codziennym używaniu. Polecam zagłębić się w ten temat. A co do kwasu hialuronowego- działa świetnie jako wspomagacz właśnie w kuracji kwasami. W duecie z olejkiem świetnie nawilża.
VioletRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 07:37   #3
aleksandrabrodziak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 6
Dot.: 1% zel hialuronowy dla mlodej cery na blizny prosze o pomoc

Dziekuje bardzo, jestem wlasnie po kuracji kwasami u kosmetyczki i jednak na wiosne i lato wole sobie odpuscic chyba typowo zluszczajace kwasy. Narazie napewno zaopatrze sie w ten kwas hialuronowy, olejli i glinki a gdy zrobi sie chlodniej pomysle o jakims toniku z kwasami. Na bloga napewno zajze
aleksandrabrodziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-04 08:37:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.