O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-07, 13:50   #3061
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Tak dbałam o włosy i chciałam je zapuścić, że aż ścięłam do ramion.
Spowodowane to było najbardziej beznadziejną fryzjerką, na jaką w życiu trafiłam. Umówiłam się do drugiego fryzjera i zdecydowałam się na ścięcie włosów z za łopatek do ramion.
Teraz muszę od nowa nauczyć się dbać o włosy, już nie zniszczone farbą i potargane końcówki, a naturalne i w miarę odżywione włosy.
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 14:09   #3062
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Hey dziewczyny ! Można dołączyć ? tez mam zamiar zacząć dbać bardziej o swoje włosy.Dotychczas myłam je tylko szamponem i tyle nawet odzywki nbie kladłam ale teraz mam zamiar to zmienić bo moje włosy są w wręcz tragicznym stanie .. chce zacząć myć je metoda omo i tu moja prosba czy moglybyscie powiedzieć mi jakie odzywki będą nadawały sie do pierwszego o ? Wiem, ze może być alterra z granatem i odzywka z isany ta w złotym opakowaniu ale jakie jeszcze? Możecie wskazać konkretne ? Będę mega wdzięczna a do drugiego o mogę użyć juz dowolnej odzywki jakiej chce ? pytam bo niedługo mam zamiar ściąć nieco moje klatki i wtedy chciałabym wprowadzić w życie tą metodę mycia włosów

Z gory dziękuje za pomoc jeśli macie jakieś rady dla początkowej wlosomaniaczki to chętnie poczytam

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez vindicta Pokaż wiadomość
Tak dbałam o włosy i chciałam je zapuścić, że aż ścięłam do ramion.
Spowodowane to było najbardziej beznadziejną fryzjerką, na jaką w życiu trafiłam. Umówiłam się do drugiego fryzjera i zdecydowałam się na ścięcie włosów z za łopatek do ramion.
Teraz muszę od nowa nauczyć się dbać o włosy, już nie zniszczone farbą i potargane końcówki, a naturalne i w miarę odżywione włosy.
Ja kiedyś trafilam do fryzjerki która ścisłą mi krzywo końcówki . nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać obiecalam sobie ze więcej do niej nie pójdę i teraz jestem w trakcie poszukiwania dobrej sprawdzonej fryzjerski w moim mieście
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 16:03   #3063
vindicta
Rozeznanie
 
Avatar vindicta
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 920
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny ! Można dołączyć ? tez mam zamiar zacząć dbać bardziej o swoje włosy.Dotychczas myłam je tylko szamponem i tyle nawet odzywki nbie kladłam ale teraz mam zamiar to zmienić bo moje włosy są w wręcz tragicznym stanie .. chce zacząć myć je metoda omo i tu moja prosba czy moglybyscie powiedzieć mi jakie odzywki będą nadawały sie do pierwszego o ? Wiem, ze może być alterra z granatem i odzywka z isany ta w złotym opakowaniu ale jakie jeszcze? Możecie wskazać konkretne ? Będę mega wdzięczna a do drugiego o mogę użyć juz dowolnej odzywki jakiej chce ? pytam bo niedługo mam zamiar ściąć nieco moje klatki i wtedy chciałabym wprowadzić w życie tą metodę mycia włosów

Z gory dziękuje za pomoc jeśli macie jakieś rady dla początkowej wlosomaniaczki to chętnie poczytam

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------


Ja kiedyś trafilam do fryzjerki która ścisłą mi krzywo końcówki . nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać obiecalam sobie ze więcej do niej nie pójdę i teraz jestem w trakcie poszukiwania dobrej
sprawdzonej fryzjerski w moim mieście
Ja mam swojego sprawdzonego fryzjera, neistety 15 km ode mnie. Jednak po ostatniej zdradzie uznałam, że tylko tam jeżdżę. Oczywiście nie omieszkałam jej wystawić "pozytywnych" opinii na jej fanpage. Miałam zamiar jeszcze odwiedzić ją i pokazać jak się porządnie ścina włosy, ale zastanowię się nad tym.

Zanim znalazłam odpowiednią pielęgnację do włosów, trochę czasu minęło, a i teraz muszę szukać nowych kosmetykó, ponieważ ścięłam swoje poniszczone i farbowane włosy. ostały mi już niemal same naturalne. U mnie np. szampon alterra czy babydream się nie sprawdził. Sprawdził się elapharm łopianowy i petal fresh cytrusowo aloesowy.
Dzisiaj użyłam maski z żelu lnianego i aloesowego a na swieżo ścięte końcówki podgrzany olej kokosowy z olejem z pestek z nasion bawełny, po umyciu włosy wystylizowałam żelem lnainym a po wyschnięciu nałożyłam serum silikonowe w celu ochrony.

Teraz muszę używać mniejszej ilości kosmetyków do włosów, co by ich zanadto nie obciążyć.
Ja aktualnie używam odżywki garniera różową na objętość i yves rocher do włosów zniszczonych. Maskę kallos blueberry z łyżką miodu i olejuję, olejem na rozstępy z rossmanna lub z nasion bawełny.

Mam włosy średnioporetowate, cienkie ale gęste i niestety z ogromną tendencją do puszenia się . Skóra głowy przetłuszczająca się, koncówki szybko się niszczą. Moje włosy są ciężkie w pielęgnacji, ale i tak je lubię.
__________________
"Jeżeli chcesz wie­dzieć, co ma na myśli ko­bieta, nie słuchaj te­go co mówi - pat­rz na nią. "
vindicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 21:54   #3064
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Piękna Pani, mam zazdro jak widzę taki blond.



Hehe, pionteczka.


Chociaż powiem Wam, że dostałam w prezencie taki krem do włosów na noc z Yves Rocher i mam zamiar go stosować co noc i nawet mi to wychodzi. Pokrzywy też już wypiłam 3 kubki w nowym roku, a trzy razy zapomniałam, więc skorygowałam postanowienie: pić pokrzywę co drugi dzień. I wszystko się zgadza.
Jezu

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny ! Można dołączyć ? tez mam zamiar zacząć dbać bardziej o swoje włosy.Dotychczas myłam je tylko szamponem i tyle nawet odzywki nbie kladłam ale teraz mam zamiar to zmienić bo moje włosy są w wręcz tragicznym stanie .. chce zacząć myć je metoda omo i tu moja prosba czy moglybyscie powiedzieć mi jakie odzywki będą nadawały sie do pierwszego o ? Wiem, ze może być alterra z granatem i odzywka z isany ta w złotym opakowaniu ale jakie jeszcze? Możecie wskazać konkretne ? Będę mega wdzięczna a do drugiego o mogę użyć juz dowolnej odzywki jakiej chce ? pytam bo niedługo mam zamiar ściąć nieco moje klatki i wtedy chciałabym wprowadzić w życie tą metodę mycia włosów

Z gory dziękuje za pomoc jeśli macie jakieś rady dla początkowej wlosomaniaczki to chętnie poczytam

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------


Ja kiedyś trafilam do fryzjerki która ścisłą mi krzywo końcówki . nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać obiecalam sobie ze więcej do niej nie pójdę i teraz jestem w trakcie poszukiwania dobrej sprawdzonej fryzjerski w moim mieście
Zdjęcie wkupne prosimy!

A do pierwszego O - nigdy nie stosowałam tej metody, ale polecane są niektóre Kallosy (ale żebym to ja pamiętała jakie... Color chyba ), balsamy Mrs Potter's.. Na pewno znajdziesz tego dużo we internetach
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 19:10   #3065
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Witam, chciałabym dołączyć. Ostattnio przeraziłam sie widząc swoje zakola i leci do mnie andrea oraz to cos...

https://pl.aliexpress.com/item/3-pcs...311.0.0.r4CqKd

Póki co wcieram sam imbir i planuję zrobić wcierkę i macerat imbirowy.
Czy któraś z was stosuje takie nietypowe metody?
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 19:25   #3066
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Jezu

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------


Zdjęcie wkupne prosimy!

A do pierwszego O - nigdy nie stosowałam tej metody, ale polecane są niektóre Kallosy (ale żebym to ja pamiętała jakie... Color chyba ), balsamy Mrs Potter's.. Na pewno znajdziesz tego dużo we internetach
Moje włosy są w tragicznym stanie więc aż wstyd pokazywac, ale muszę wybrać się niedługo do fryzjera i wsiąść się ostro za ich pielęgnację.
Zaciekawila mnie metoda mycia włosów OMO ponieważ wyczytalam ze sprawdza się dobrze na włosach zniszczonych .
I dzięki ze mi przypomniałaś o tym balsamie Mrs potters vo kompletnie o nich zapomnialam a tez slyszalam ze do pierwszego O mogą być.

A i ponowie moje pytanie: czy do drugiego O mogę użyć jakiej kolejek odzywki ? Np takiej z Garniera, dobę, Nivei itp/ ? No i tez chce je olejowac albo olejem lnianym albo ze słodkich migdałów na początek a i mam jeszcze jedno pytanie, czy laczycie ze sobą olejki ? To znaczy, czy nakładanie jednorazowo kilka olejków czy tylko jeden konkretny ?
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 20:00   #3067
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
A i ponowie moje pytanie: czy do drugiego O mogę użyć jakiej kolejek odzywki ? Np takiej z Garniera, dobę, Nivei itp/ ? No i tez chce je olejowac albo olejem lnianym albo ze słodkich migdałów na początek a i mam jeszcze jedno pytanie, czy laczycie ze sobą olejki ? To znaczy, czy nakładanie jednorazowo kilka olejków czy tylko jeden konkretny ?
Na dobrą sprawę do obu O możesz użyć czegokolwiek - wszystko zależy od tego co planujesz wykorzystać do mycia . A olejowania próbowałaś?

Próbuję sobie weselne fryzury z pomocą bratowej (szukam jakiegoś pomysłu) i na razie blada. Nic mi się na tym moim kwadratowym łbie na razie nie podoba Patka, masz już jakiś pomysł?
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-09, 20:14   #3068
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Na dobrą sprawę do obu O możesz użyć czegokolwiek - wszystko zależy od tego co planujesz wykorzystać do mycia . A olejowania próbowałaś?

Próbuję sobie weselne fryzury z pomocą bratowej (szukam jakiegoś pomysłu) i na razie blada. Nic mi się na tym moim kwadratowym łbie na razie nie podoba Patka, masz już jakiś pomysł?
Właśnie mam zamiar zacząć olejowac, rozważań stosowanie olejku ze słodkich migdałów lub lnianego
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 20:51   #3069
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Kas wiesz ci jeszcze sie nie zastanawiałam nad tym, ale dziewczyny z wątku PM2019 wspominały o koku hiszpańskim może poszukaj inspiracji na Pinterest? Ja chwilowo nie myśle o fryzurze, bo znalazłam strone do projektowania zaproszeń (canva) i przepadałam na niej


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 22:41   #3070
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Właśnie mam zamiar zacząć olejowac, rozważań stosowanie olejku ze słodkich migdałów lub lnianego
Ja czasami mieszałam olejki. Ulubiona kombinacja to olej awokado i arganowy. W ogóle olej awokado to moj hit. Fajnie sprawdzają sie też olejki Anwen. Ja i moja siostra jesteśmy bardzo zadowolone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 21:45   #3071
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;80362556]Kas wiesz ci jeszcze sie nie zastanawiałam nad tym, ale dziewczyny z wątku PM2019 wspominały o koku hiszpańskim może poszukaj inspiracji na Pinterest? Ja chwilowo nie myśle o fryzurze, bo znalazłam strone do projektowania zaproszeń (canva) i przepadałam na niej [/QUOTE]

Moja lepsza połowa już zaprojektowała zaproszenia, będą lakowane, będzie zabawa Tak samo winietki i zawieszki na wódzitsu.

Szukam, testuje, a na łbie nic mi się nie podoba xD
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-13, 08:23   #3072
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Patrzcie jakie maleństwo ostatnio znalazłam w drogerii Endorphine w GK
__________________

Edytowane przez Kaveri
Czas edycji: 2018-03-03 o 14:01
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 11:08   #3073
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Dziewczyny a co da nałożenie żelu aloesowego przed nałożeniem oleju ?czytalam gdzieś o tym w internecie, ale juz nie pamiętam, wtedy olej lepiej wnika w włosy ? Czy jest to krok obowiązkowy i czy jeśli mam bardzo zniszczone włosy to to mi w jakiś sposób może pomoc ?

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ikaxd16 Pokaż wiadomość
Ja czasami mieszałam olejki. Ulubiona kombinacja to olej awokado i arganowy. W ogóle olej awokado to moj hit. Fajnie sprawdzają sie też olejki Anwen. Ja i moja siostra jesteśmy bardzo zadowolone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie slyszalam o tym olejku adwen podobno Skaldy całkiem niezle, ale ja chyba znaczne od olejków nacomi
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 12:23   #3074
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Dziewczyny czy olej kokosowy do włosów niskoporowatych będzie dobry?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-13, 16:56   #3075
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy olej kokosowy do włosów niskoporowatych będzie dobry?
Powinien być ok
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 08:08   #3076
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie maleństwo ostatnio znalazłam w drogerii Endorphine w GK
Wyglada jak miód
A mi wczoraj toto wpadło w oko. Piękne składy. Szamponu nie wezmę chyba bo jest bez Sles i by mnie nie domyl, ale odzywa pewnie trafi do kolekcji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1120.jpg (91,3 KB, 36 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 10:14   #3077
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

I nazwa zacna

Od pół roku wybieram się do fryzjera, moje cieniasy jednak nie wyglądają korzystnie w długości za ramiona, więc czas porzucić marzenia i długich i się ogarnąć, ale wybrać cięcie i co gorsza fryzjera łatwo nie jest
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 10:44   #3078
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Też ostatnio włosy podcielam😀dobrze im to zrobiło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-14, 10:48   #3079
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Też ostatnio włosy podcielam😀dobrze im to zrobiło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
16 grudnia robiłam prostowanie keratynowe, ale nie jestem zadowolona włosy zaczęły się kręcić po tygodniu od zrobienia 😠Amazon keratin winogronowa miałam...Włosy kazała mi tym myć ta Pani która mi zabieg robiła.
12 lutego idę robić encanto.
FB_IMG_1513433876320.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-14, 10:48   #3080
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

O tym zestawem.20171216_150012.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 03:02   #3081
Quenndolin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 14
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
wybrać cięcie i co gorsza fryzjera łatwo nie jest
Ty z Trójmiasta, nieprawdaż ?! To ja Ci "dam" fryzjera, do którego możesz iść prawie z zamkniętymi oczami, z pełnym zaufaniem i bez bojaźni. Ba - i to każdemu z członków teamu możesz się bez strachu w ręce oddać. Styl cięcia też doradzą, dobiorą i można iść za ich radami śmiało. Ja próbowałam już prawie wszystkich, którzy tam pracują, dlatego mogę to stwierdzić. W przyszłym tygodniu idę do "sprawdzać" Mariusza. bo jego ręki jeszcze nie znam. Ten fryzjer to : Radek Smarz na ul. Szymanowskiego 2 w Gdańsku. Szczerze polecam.
Quenndolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 12:10   #3082
blondynaaa_91
Rozeznanie
 
Avatar blondynaaa_91
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 939
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Heeej! Widzę, że wątek powoli ożywa
ja siedzę na L4 w domu i właśnie pomyślałam, że może by coś chlapnąć na włosy, a tu ani kropli olejku!
blondynaaa_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 14:16   #3083
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Quenndolin Pokaż wiadomość
Ty z Trójmiasta, nieprawdaż ?! To ja Ci "dam" fryzjera, do którego możesz iść prawie z zamkniętymi oczami, z pełnym zaufaniem i bez bojaźni. Ba - i to każdemu z członków teamu możesz się bez strachu w ręce oddać. Styl cięcia też doradzą, dobiorą i można iść za ich radami śmiało. Ja próbowałam już prawie wszystkich, którzy tam pracują, dlatego mogę to stwierdzić. W przyszłym tygodniu idę do "sprawdzać" Mariusza. bo jego ręki jeszcze nie znam. Ten fryzjer to : Radek Smarz na ul. Szymanowskiego 2 w Gdańsku. Szczerze polecam.
Chyba tak zrobię, ale zawsze jak mam do Gdańska jechać, to mam lenia w : UPA:

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Heeej! Widzę, że wątek powoli ożywa
ja siedzę na L4 w domu i właśnie pomyślałam, że może by coś chlapnąć na włosy, a tu ani kropli olejku!
Ani nawet rzepakowego?
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 15:22   #3084
edytah10
Wtajemniczenie
 
Avatar edytah10
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: tosh.
Wiadomości: 2 888
GG do edytah10
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co da nałożenie żelu aloesowego przed nałożeniem oleju ?czytalam gdzieś o tym w internecie, ale juz nie pamiętam, wtedy olej lepiej wnika w włosy ? Czy jest to krok obowiązkowy i czy jeśli mam bardzo zniszczone włosy to to mi w jakiś sposób może pomoc ?

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------


Właśnie slyszalam o tym olejku adwen podobno Skaldy całkiem niezle, ale ja chyba znaczne od olejków nacomi
Olej nałożony na humektant (nawilżacz), jakim jest żel aloesowy, zamyka we włosie nawilżenie. Spróbuj

Po 2 dniach prostowania moich włosisk czas dać im kopa nawilżeniowego i odżywczego. Myślałam, że z olejem już nie podziałam, ale jeszcze spróbuję. Leci kokos!
edytah10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 15:57   #3085
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez blondynaaa_91 Pokaż wiadomość
Heeej! Widzę, że wątek powoli ożywa
ja siedzę na L4 w domu i właśnie pomyślałam, że może by coś chlapnąć na włosy, a tu ani kropli olejku!
A jakiś olej kuchenny?
Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Olej nałożony na humektant (nawilżacz), jakim jest żel aloesowy, zamyka we włosie nawilżenie. Spróbuj

Po 2 dniach prostowania moich włosisk czas dać im kopa nawilżeniowego i odżywczego. Myślałam, że z olejem już nie podziałam, ale jeszcze spróbuję. Leci kokos!
Właśnie skusiłaś mnie na zakup żelu aloesowego

U mnie dzisiaj kolejne zakupy włosowe - drożdżowa maska Babuszki, aloesowy Kallos, a na promocji w Rossmannie kupiłam sobie rokitnikowy peeling do skalpu, szampon Petal fresh drzewo herbaciane (szampon idealny, Patka!) i olejek konopny. Szaleję
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 18:28   #3086
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez edytah10 Pokaż wiadomość
Olej nałożony na humektant (nawilżacz), jakim jest żel aloesowy, zamyka we włosie nawilżenie. Spróbuj

Po 2 dniach prostowania moich włosisk czas dać im kopa nawilżeniowego i odżywczego. Myślałam, że z olejem już nie podziałam, ale jeszcze spróbuję. Leci kokos!
Dziękuje za odpowiedź
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 19:13   #3087
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Kav byłam w dwóch rossach i nie było go


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 02:45   #3088
Quenndolin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 14
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Chyba tak zrobię, ale zawsze jak mam do Gdańska jechać, to mam lenia w : UPA:
Ty masz do nich parę minut jazdy (Gdańsk Zaspa), a ja jadę ponad dwie godziny w jedną stronę. Ale warto. Teraz jadę włosy o długości za łopatki ściąć na krótko. Bardzo krótko
Quenndolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 08:48   #3089
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie maleństwo ostatnio znalazłam w drogerii Endorphine w GK
Załącznik 7388071Załącznik 7388076
Po ile? Tą markę dopiero teraz wprowadzili jako nowość.
Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Wyglada jak miód
A mi wczoraj toto wpadło w oko. Piękne składy. Szamponu nie wezmę chyba bo jest bez Sles i by mnie nie domyl, ale odzywa pewnie trafi do kolekcji
Fajnie wyglądają, moje włosy lubią avocado. Można to dostać w PL ?
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.

Edytowane przez Haggat
Czas edycji: 2018-01-16 o 08:50
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 11:23   #3090
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Fajnie wyglądają, moje włosy lubią avocado. Można to dostać w PL ?
Nie mam bladego pojęcia .
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-14 09:44:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.