solarium-jak czesto i jakie kosmetyki? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-23, 16:34   #61
meddy
Rozeznanie
 
Avatar meddy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 691
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Soleo Coffe Sun Express mam pytanko gdzie kupiłaś ten kosmetyk ? jest on w drogeriach ?
meddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 23:42   #62
plotkara0804
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 440
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

odkopuje wątek
chcialabym sie zapytac jakie sa najbardziej skuteczne kosmetyki solaryjne. chodzi mi o pryspieszenie i przyciemnienie opalenizny.
uzywalam juz wiele saszetek ale kazda tylko ładnie pacniała . efekt był taki sobie. sa jakies dobre, godne polecenia kosmetyki
plotkara0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 23:49   #63
Majlajf
Raczkowanie
 
Avatar Majlajf
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 290
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Zawsze, gdy jestem w Solarium, używam kosmetyków Onyx ; ))
Są najdroższe spośród proponowanych, dostępnych w salonach, ale też jakościowo przewyższają inne (moim zdaniem xD). Bardzo lubię potrójny bronzer Deep Brown z tej serii. Nie zdarzyło mi się opalać po nim na czerwono - nawet po dużej dawce nasłonecznienia. Wiadomo każdy reaguje inaczej, ale warto samemu się przekonać :
http://onyxusa.com : ))
__________________
Czy Kiedykolwiek ...
Zamknąłeś Swe Oczy i Zaufałeś ,
Po Prostu Zaufałeś ?
Wyrzuciłeś Garść Brokatu w Powietrze ?
Stanąłeś Twarzą w Twarz Ze Strachem ?
To Tylko Połowa Drogi Do Miejsca, Skąd Nie Ma Powrotu ...

... Kochamy Się <33

Edytowane przez Majlajf
Czas edycji: 2008-12-22 o 23:50
Majlajf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 00:07   #64
plotkara0804
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 440
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez Majlajf Pokaż wiadomość
Zawsze, gdy jestem w Solarium, używam kosmetyków Onyx ; ))
Są najdroższe spośród proponowanych, dostępnych w salonach, ale też jakościowo przewyższają inne (moim zdaniem xD). Bardzo lubię potrójny bronzer Deep Brown z tej serii. Nie zdarzyło mi się opalać po nim na czerwono - nawet po dużej dawce nasłonecznienia. Wiadomo każdy reaguje inaczej, ale warto samemu się przekonać :
http://onyxusa.com : ))
jednek chyba potrojny bronzer jest juz dla opalonych ciałek
ja chodzilam rok temu , chyba z 10 sesji. wiec teraz musze od czegos łągodniejszego zaczac niz potrojne bronzery. nie chce wyjsc jak murzyn z solarium
plotkara0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 11:39   #65
Majlajf
Raczkowanie
 
Avatar Majlajf
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 290
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez plotkara0804 Pokaż wiadomość
jednek chyba potrojny bronzer jest juz dla opalonych ciałek
ja chodzilam rok temu , chyba z 10 sesji. wiec teraz musze od czegos łągodniejszego zaczac niz potrojne bronzery. nie chce wyjsc jak murzyn z solarium
Spokojnie ... Nie zrobi z Ciebie od razu Murzyna : PP
Po prostu nie opalisz się na czerwono, tylko na brąz ^^
Mam uraz do innych, które obiecując czekoladkę, a później się okazuje, że wychodzisz i ... Wszędzie Czerwono ; ))
__________________
Czy Kiedykolwiek ...
Zamknąłeś Swe Oczy i Zaufałeś ,
Po Prostu Zaufałeś ?
Wyrzuciłeś Garść Brokatu w Powietrze ?
Stanąłeś Twarzą w Twarz Ze Strachem ?
To Tylko Połowa Drogi Do Miejsca, Skąd Nie Ma Powrotu ...

... Kochamy Się <33
Majlajf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 12:27   #66
plotkara0804
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 440
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez Majlajf Pokaż wiadomość
Spokojnie ... Nie zrobi z Ciebie od razu Murzyna : PP
Po prostu nie opalisz się na czerwono, tylko na brąz ^^
Mam uraz do innych, które obiecując czekoladkę, a później się okazuje, że wychodzisz i ... Wszędzie Czerwono ; ))
to mówisz że moge spokojnie na pierwsza sesje uzyc potrójnego bronzera tak?
plotkara0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:37   #67
Majlajf
Raczkowanie
 
Avatar Majlajf
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 290
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Jak najbardziej ... !!
Ostatnio u mnie była dość długa przerwa. Teraz zaczynam chodzić ponownie.
Moja pierwsza sesja wyglądała tak: 10 minut + potrójny bronzer ...
Co prawda było trochę czerwieni, ale nie tak jak bez tego środka.
Sprawi on po prostu, że nasza skóra będzie troszkę bardziej brązowa (za pierwszym razem nie jest to silna opalenizna, ale przy kilku sesja jest ładny kolor).
Saszetki z produktami do opalania powinny być sprzedawane w solarium.
Jeśli Pani/Pan zobaczy, iż jesteś pierwszy raz na pewno coś doradzi i zapyta czy pomóc obsłużyć łóżko : ))
Życzę miłego opalania, szczególnie teraz w zimowym okresie ^^
__________________
Czy Kiedykolwiek ...
Zamknąłeś Swe Oczy i Zaufałeś ,
Po Prostu Zaufałeś ?
Wyrzuciłeś Garść Brokatu w Powietrze ?
Stanąłeś Twarzą w Twarz Ze Strachem ?
To Tylko Połowa Drogi Do Miejsca, Skąd Nie Ma Powrotu ...

... Kochamy Się <33
Majlajf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 22:02   #68
narie
Przyczajenie
 
Avatar narie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 25
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Witam, mam pytanie - jak doprowadzic skroe do porzadku po lekkim "przedawkowaniu" solarium? 2 minuty za długo i mam cały czerwony dekolt. Powinnam przeczekać, smarować to czymś? DOdam, że minęły 24 godziny i ciągle czerwono..
narie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 22:05   #69
plotkara0804
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 440
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez narie Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie - jak doprowadzic skroe do porzadku po lekkim "przedawkowaniu" solarium? 2 minuty za długo i mam cały czerwony dekolt. Powinnam przeczekać, smarować to czymś? DOdam, że minęły 24 godziny i ciągle czerwono..
mi schodzilo 3 dni wiec spokojnie.spróboj zimny prysznic na dekolt.
plotkara0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:47   #70
narie
Przyczajenie
 
Avatar narie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 25
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez plotkara0804 Pokaż wiadomość
mi schodzilo 3 dni wiec spokojnie.spróboj zimny prysznic na dekolt.
już po nocy wygląda to znacznie lepiej i mnie tak nie przeraża. a zimny prysznic - cudo

w każdym razie dobra nauczka na przyszłość - opalać się z umiarem
narie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 21:59   #71
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

chodzilam ostatnio chyba z rok temu na solarium ale przestalam bo sie przestraszylam jak zobaczylam zdjecia skory ktora bedzie wygladala tak a nie inaczej po opalaniu sie w solarium (troche zawile to co napisalam ale mam nadzieje ze sie polapiecie :P) i teraz sama nie wiem, lepiej byc opalona i dostac raka, czy blada i go nie dostac...
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-28, 09:49   #72
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

czy leżąc na plecach na łóżku w solarium są one tak samo opalane jak brzuch,nogi z przodu itd? czy lepiej jednak kłaść się czasem na brzuszek?
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 14:42   #73
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
czy leżąc na plecach na łóżku w solarium są one tak samo opalane jak brzuch,nogi z przodu itd? czy lepiej jednak kłaść się czasem na brzuszek?

idź na tube to nie będziesz miała tego problemu
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 18:41   #74
kamilekSolar
Przyczajenie
 
Avatar kamilekSolar
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tychy/Londyn
Wiadomości: 15
GG do kamilekSolar
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Fakt, tuba opala chyba najrównomierniej... Ale trzeba wziąć pod uwagę, że opalanie na tubie albo łóżkach bez twarzówek strasznie szkodzi twarzy bo wystawiamy ją bezpośrednio na zwykłe długie lampy dajmy na to 160 albo 180 jak przeważnie bywa. A co do opalania tylniej części ciała... Przeważnie dół łózka pokrywają dwie pleksy - jedna zwykła płyta akrylowa a druga pochłaniająca część promieni by lampy nie opalały mocniej niż górne. W starszych łóżkach np. Ergoline 35, w którym jest tylko jedna zwykła dolna pleksa, rozwiązaniem jest (tak jak w moim solarium) zamontowanie słabszych lamp z dołu a mocniejszych z góry Nie spotkałem się jeszcze z tym, żeby jakaś klientka zgłosiła, że z tyłu jest bardziej opalona
__________________
"Bo pierwsze wrażenie jakie zrobisz w 90% zależy od tego jak pachniesz...."
kamilekSolar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 07:17   #75
plotkara0804
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 440
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

dzisi mi pani wyjasniła dlaczego lepeiej jest uzywac bronzera niz przyspieszacza opalania.
chcecie wiedziec czy juz wiecie ?
plotkara0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 08:28   #76
kamilekSolar
Przyczajenie
 
Avatar kamilekSolar
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tychy/Londyn
Wiadomości: 15
GG do kamilekSolar
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Podobno przyspieszacze właśnie przyspiesząją fotostarzenie się skóry wraz z opalaniem Ale znowu bronzery w większości pozostawiają skórę żółtawą, u niektórych powodują plamy na skórze i brudzą ciuchy
__________________
"Bo pierwsze wrażenie jakie zrobisz w 90% zależy od tego jak pachniesz...."
kamilekSolar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 11:21   #77
plotkara0804
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 440
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez kamilekSolar Pokaż wiadomość
Podobno przyspieszacze właśnie przyspiesząją fotostarzenie się skóry wraz z opalaniem Ale znowu bronzery w większości pozostawiają skórę żółtawą, u niektórych powodują plamy na skórze i brudzą ciuchy
a ja słyszalam że przyszpieszacze to daja krótkotrwały efekt. fajnie wygląda w dniu w którym byles na solarium. za to bronzer powoduje iz opalenizna po kilku dniach jest intensywniejsza i dłuzej sie trzyma, i widac efekt.
plotkara0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 21:05   #78
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

po oszukać przeznaczenie 3 albo 4, nie pamiętam , napewno na łóżko nie pójdę, dlatego dla mnie istnieje tylko i wyłącznie tuba
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 21:00   #79
kamilekSolar
Przyczajenie
 
Avatar kamilekSolar
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tychy/Londyn
Wiadomości: 15
GG do kamilekSolar
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez plotkara0804 Pokaż wiadomość
a ja słyszalam że przyszpieszacze to daja krótkotrwały efekt. fajnie wygląda w dniu w którym byles na solarium. za to bronzer powoduje iz opalenizna po kilku dniach jest intensywniejsza i dłuzej sie trzyma, i widac efekt.
Szczerze? Jak dla mnie bronzery są do d... Ja właśnie wole przyspieszacze bo pogłębiają opalenizne stymulująć skórę, wogóle już najlepsze z tinglami. A co do bronzerów zauważyłem opalenizna właśnie krócej się utrzymuję, zresztą sam to stwierdziłem kiedyś gdy brałem kąpiel i zobaczyłem że moja opalenizna po bronzerach dosłownie spływa razem z płynem do kąpieli... W dodatku barwiąc pianę z płynu która zebrała się na korku od wanny blee nieprzyjemny widok Mam uraz do bronzerów Ja i tak jak już się opalam to albo biorę tingla, albo zwyczajna oliwka w żelu Johnson's a na mordke masło kakaowe Ziai Efekty bardzo dobre, wypróbowane przez nas hehehe A co do Oszukać Przeznaczenie 3 to czasem włączam niemiłym klientom podczas opalania tą piosenke która leciała jak sie te dwie laski smażyły Ohio Players - Love rollercoaster
__________________
"Bo pierwsze wrażenie jakie zrobisz w 90% zależy od tego jak pachniesz...."
kamilekSolar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-11, 11:07   #80
blondii44
Przyczajenie
 
Avatar blondii44
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 22
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

hejo mam maly problem i mam nadzieje ze mi pomozecie:P przestalam chodzic na solarium jakies trzy miesiace temu. od tego czasu przybylo mi bardzo duzo pieprzykow na ciele (glownie nogi) oraz popękanych naczynek(pajączkow) przez co obawiam sie kolejnego spotkania z lampami uv. chcialam sie dowiedziec jak powoli przyzwyczajac skore do solarium zeby nie powodowac poparzen i pieprzykow. nie znosze kiedy jestem blada jak sciana.. okropnie sie wtedy czuje.. i prosze nie polecajcie mi zadnych samoopalaczy. bawienie sie nimi jest dosc denerwujace i do tego ten okropny zapach... heh...;/
blondii44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 13:51   #81
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez kamilekSolar Pokaż wiadomość
Szczerze? Jak dla mnie bronzery są do d... Ja właśnie wole przyspieszacze bo pogłębiają opalenizne stymulująć skórę, wogóle już najlepsze z tinglami. A co do bronzerów zauważyłem opalenizna właśnie krócej się utrzymuję, zresztą sam to stwierdziłem kiedyś gdy brałem kąpiel i zobaczyłem że moja opalenizna po bronzerach dosłownie spływa razem z płynem do kąpieli... W dodatku barwiąc pianę z płynu która zebrała się na korku od wanny blee nieprzyjemny widok Mam uraz do bronzerów Ja i tak jak już się opalam to albo biorę tingla, albo zwyczajna oliwka w żelu Johnson's a na mordke masło kakaowe Ziai Efekty bardzo dobre, wypróbowane przez nas hehehe A co do Oszukać Przeznaczenie 3 to czasem włączam niemiłym klientom podczas opalania tą piosenke która leciała jak sie te dwie laski smażyły Ohio Players - Love rollercoaster
skoro wydajesz się taki "łobeznany" w tym fachu to może kiedyś wpadnę do Tychów na solarium pod warunkiem że dostanę jakiś rabat , ahh no i "jak już się opalam to albo biorę tingla" nie czaje , co to jest to t....? a co do piosenki z oszukać przeznaczenie to zapewne bym się nie przejęła gdybym ją usłyszała bo jakoś hmmm nie kojarze
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 17:36   #82
kamilekSolar
Przyczajenie
 
Avatar kamilekSolar
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tychy/Londyn
Wiadomości: 15
GG do kamilekSolar
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez Margheritka Pokaż wiadomość
skoro wydajesz się taki "łobeznany" w tym fachu to może kiedyś wpadnę do Tychów na solarium pod warunkiem że dostanę jakiś rabat , ahh no i "jak już się opalam to albo biorę tingla" nie czaje , co to jest to t....? a co do piosenki z oszukać przeznaczenie to zapewne bym się nie przejęła gdybym ją usłyszała bo jakoś hmmm nie kojarze
Łobeznany hmm no tak mniej więcej bo wkońcu w tej branży pracuje A do nas jak najbardziej wpadaj wpadaj Mamy i tak najtańsze solarium w mieście bo najdrożej płacisz za minutę 50gr Lampy są nowe więc zapraszam Tingle to efekt w kosmetykach. Polega on na stymulowaniu skóry do osiągnięcia najgłębszej opalenizny. To efekt pieczenia i swędzenia, krem dodatkowo rozgrzewa skórę i ją zaczerwienia Tylko dla zaawansowanych i prawdziwych fanatyków opalania czyli dla staffu jak najbardziej hehehe I już tam mniejsza z piosenką, ale kiedyś przyszedł nam chłopaczek, zapłacił, ja mu wrzuciłem już pieniądze do sterownika a on za chwilę stwierdził że łóżko jest podobne do tego z OP3 i on sie boi Pieniądze były już wrzucone więc łóżko sie zaświeciło a chłopaczek siedział na krześle 10 minut Komedia normalnie
__________________
"Bo pierwsze wrażenie jakie zrobisz w 90% zależy od tego jak pachniesz...."
kamilekSolar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 18:04   #83
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Ekhem, a mnie kusi solarium
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 13:54   #84
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez kamilekSolar Pokaż wiadomość
Łobeznany hmm no tak mniej więcej bo wkońcu w tej branży pracuje A do nas jak najbardziej wpadaj wpadaj Mamy i tak najtańsze solarium w mieście bo najdrożej płacisz za minutę 50gr Lampy są nowe więc zapraszam Tingle to efekt w kosmetykach. Polega on na stymulowaniu skóry do osiągnięcia najgłębszej opalenizny. To efekt pieczenia i swędzenia, krem dodatkowo rozgrzewa skórę i ją zaczerwienia Tylko dla zaawansowanych i prawdziwych fanatyków opalania czyli dla staffu jak najbardziej hehehe I już tam mniejsza z piosenką, ale kiedyś przyszedł nam chłopaczek, zapłacił, ja mu wrzuciłem już pieniądze do sterownika a on za chwilę stwierdził że łóżko jest podobne do tego z OP3 i on sie boi Pieniądze były już wrzucone więc łóżko sie zaświeciło a chłopaczek siedział na krześle 10 minut Komedia normalnie
ty sie smiejesz ale moja przyjaciolka zrobila to samo, pierwszy raz odwazyla sie pojsc na solarium polezala 3 sekundy i uciekla , ja jak chodzilam do trumienek to staralam sie nie myslec o tym ze leze prawie na lampach bo potrafilabym se wkrecic niezla schize i by mnie stamtad wyniesli no ale na solarium ogolnie dawno nie bylam bo chyba z rok a jak juz ostatnio chodzilam to tylko na tube, czulam sie bezpieczniejsza ino jakies krzeslo mogloby tam byc czy cus a co do wpadania do Twojego solarium to doliczajac koszt dojazdy zapewne wyszloby mnie to drozej bo jestem z rybnika ale moze kiedys zawitam, kto wie, tylko jakos sprawnie ominales temat rabatu
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 21:37   #85
kamilekSolar
Przyczajenie
 
Avatar kamilekSolar
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tychy/Londyn
Wiadomości: 15
GG do kamilekSolar
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez Margheritka Pokaż wiadomość
ty sie smiejesz ale moja przyjaciolka zrobila to samo, pierwszy raz odwazyla sie pojsc na solarium polezala 3 sekundy i uciekla , ja jak chodzilam do trumienek to staralam sie nie myslec o tym ze leze prawie na lampach bo potrafilabym se wkrecic niezla schize i by mnie stamtad wyniesli no ale na solarium ogolnie dawno nie bylam bo chyba z rok a jak juz ostatnio chodzilam to tylko na tube, czulam sie bezpieczniejsza ino jakies krzeslo mogloby tam byc czy cus a co do wpadania do Twojego solarium to doliczajac koszt dojazdy zapewne wyszloby mnie to drozej bo jestem z rybnika ale moze kiedys zawitam, kto wie, tylko jakos sprawnie ominales temat rabatu
Mamy sterowniki na monety więc cięzko z rabatami :P Ewentualnie mógłbym odpalić z karty chipowej to przy zapłacie 6 zł zamiast 12 minut wskoczyłoby Ci 13:30
A co do leżenia prawie na lampach ja to olewam Ufam chłopcom z serwisu że dobrze zamontowali plekse hihi A na tubie pamietam nam kiedyś babka zemdlała a my nawet nie wiedzieliśmy! Bo ona omdlała i sie obsuneła, a jak wiadomo tuba nie jest zbyt szeroka wiec została w pozycji "opartej o plekse" i tym sposobem załatwiła sobie poparzenia 3-go stopnia na lewej stronie ciała bo na lewo akurat sie przewracała przy mdleniu Masakra totalna. Wogóle powiem wam wiele się dzieje w solarium "za kulisami", więc pracownicy mają czasem niezły ubaw a czasem sie nieźle postresują
__________________
"Bo pierwsze wrażenie jakie zrobisz w 90% zależy od tego jak pachniesz...."
kamilekSolar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 13:39   #86
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez kamilekSolar Pokaż wiadomość
Mamy sterowniki na monety więc cięzko z rabatami :P Ewentualnie mógłbym odpalić z karty chipowej to przy zapłacie 6 zł zamiast 12 minut wskoczyłoby Ci 13:30
A co do leżenia prawie na lampach ja to olewam Ufam chłopcom z serwisu że dobrze zamontowali plekse hihi A na tubie pamietam nam kiedyś babka zemdlała a my nawet nie wiedzieliśmy! Bo ona omdlała i sie obsuneła, a jak wiadomo tuba nie jest zbyt szeroka wiec została w pozycji "opartej o plekse" i tym sposobem załatwiła sobie poparzenia 3-go stopnia na lewej stronie ciała bo na lewo akurat sie przewracała przy mdleniu Masakra totalna. Wogóle powiem wam wiele się dzieje w solarium "za kulisami", więc pracownicy mają czasem niezły ubaw a czasem sie nieźle postresują
omdlenie na tubie nigdy mi nie grozilo, raczej nogi mnie bolaly i mi sie nudzilo a czas wtedy leci baaaaaaaaaaaardzo wolno, dlatego se spiewalam oczywiscie po cichu to co lecialo w radio, jak juz mowilam na lozko bym nie poszla bo chyba mam zbyt bujna wyobraznie aaa i ostatnio mowili w radio o kobicie ktora strazacy musieli wyciagac bo sie lozko zatrzasnelo niezly przypal
anyway skoro mam DOSTAC RABAT to moze wpadne
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 14:09   #87
gosia914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 27
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

mam do was dziewczyny pytanie co do opalania,
Czy zasłaniacie czymś sutki na solarium podczas opalania?? Jak to jest bo ja właśnie nie jestem pewna, i ja zasłaniam zawsze, ale nie wiem czy w ogóle trzeba
__________________
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy"
gosia914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 18:34   #88
kamilekSolar
Przyczajenie
 
Avatar kamilekSolar
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tychy/Londyn
Wiadomości: 15
GG do kamilekSolar
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez Margheritka Pokaż wiadomość
omdlenie na tubie nigdy mi nie grozilo, raczej nogi mnie bolaly i mi sie nudzilo a czas wtedy leci baaaaaaaaaaaardzo wolno, dlatego se spiewalam oczywiscie po cichu to co lecialo w radio, jak juz mowilam na lozko bym nie poszla bo chyba mam zbyt bujna wyobraznie aaa i ostatnio mowili w radio o kobicie ktora strazacy musieli wyciagac bo sie lozko zatrzasnelo niezly przypal
anyway skoro mam DOSTAC RABAT to moze wpadne
Dobrze że cicho śpiewałaś Do nas taki jeden pan w berecie przychodzi Perfumuje sie damskim Obsession, a jak włazi na tube to przez 12 minut gwiżdże, tańczy i klaszcze a na całym solarku słychać więc później jak wychodzi to wszyscy się z niego nabijają
__________________
"Bo pierwsze wrażenie jakie zrobisz w 90% zależy od tego jak pachniesz...."
kamilekSolar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 12:40   #89
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez gosia914 Pokaż wiadomość
mam do was dziewczyny pytanie co do opalania,
Czy zasłaniacie czymś sutki na solarium podczas opalania?? Jak to jest bo ja właśnie nie jestem pewna, i ja zasłaniam zawsze, ale nie wiem czy w ogóle trzeba
ponoc trza ale ja tego nigdy sie nigdzie nie zakrywalam, gdzie sie opalac nago jak nie na solarium?
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-14, 12:41   #90
Margheritka
Raczkowanie
 
Avatar Margheritka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 100
Dot.: solarium-jak czesto i jakie kosmetyki?

Cytat:
Napisane przez kamilekSolar Pokaż wiadomość
Dobrze że cicho śpiewałaś Do nas taki jeden pan w berecie przychodzi Perfumuje sie damskim Obsession, a jak włazi na tube to przez 12 minut gwiżdże, tańczy i klaszcze a na całym solarku słychać więc później jak wychodzi to wszyscy się z niego nabijają
przynajmniej kolesiowi czas szybko leci a w berecie chodzi bo moze sie tez w nim opala bo ma lysinke i nie chce se jej spalic
Margheritka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.