Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/ - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-24, 23:23   #361
Terpsychoraa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 32
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

....

Edytowane przez Terpsychoraa
Czas edycji: 2008-05-09 o 11:39
Terpsychoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 23:25   #362
Terpsychoraa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 32
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

....

Edytowane przez Terpsychoraa
Czas edycji: 2008-05-09 o 11:39
Terpsychoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 11:12   #363
guinea_pig
Raczkowanie
 
Avatar guinea_pig
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 122
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

postanowilam wybrac sie do solarium, w koncu po chyba 2 latach powtarzania sobie, ze by mi sie przydalo, zmobilizowalam sie tylko zastanawiam sie jak to jest z odliczaniem czasu opalania? lampy same sie wylacza po ustalonym czasie czy jak to wyglada?

btw szukalam tutaj i w googlach ale nigdzie nie znalazlam nic na ten temat.
__________________
Look at a day when you are supremely satisfited at the end,
it's not a day when you lounge around doing nothing,
it's when you had everything to do, and you've done it.
guinea_pig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 13:37   #364
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

Lampy same się wyłączą
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 10:42   #365
BeautifulThings87
Raczkowanie
 
Avatar BeautifulThings87
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 440
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

Pracowałam w solarium jakiś czas. Lampy się same wyłanczają po określonym czasie opalania. Swoją drogą odradzam solarium z kilku powodów:
1. Skóra robi sie bardzo sucha;/
2. Lampy brązujące opalają szybciej ale opalenizna zmywa się po 2-3 kąpielach.
3. Tam gdzie pracowałam podczas opalania klinetce wybuchło łóżko i zaczęło się palić.
Polecam naturalne promienie słoneczne oraz zdrowie.
BeautifulThings87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 11:43   #366
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

dziewczyny 18kwietnia mam wesele a wyglądam jak mąka setka ile razy musze iść i na ile minut żebym była chociaż trochę opalona? mam dwa balsamy brązujące ale nie lubię się nimi smarować nie dość że smierdzą jeszcze robią zacieki
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 13:06   #367
karolinkaa77
Raczkowanie
 
Avatar karolinkaa77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 496
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

JAk jestes blada to najlepiej zacznij od 7 minut a pozniej zwiększ ale nie wiecej niż 13 minut , a najlepiej zapytać koghoś w solarium oni się znają na tym najlepiej ;p
A najlepiej przed wyselem zafudowac sobie tygodniowe wakacje;p w jakims cieplutkim miejscu Nie tylko o opalenizne chodzi ale zawsze się troszke odstresujesz przed weselem
Ja jak bylam 1 raz na solarum na jakies 10 minut na stojąco to po ajkis 6 zrobilo mi się słabo a w sumie na solarium bylam moze 5 razy i jakos nie widze w sobie chęci korzystania czekam na slonce na latoo
__________________
Every time is a good time for a pie.


She wants to change her world !


karolinkaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 13:57   #368
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez karolinkaa77 Pokaż wiadomość
JAk jestes blada to najlepiej zacznij od 7 minut a pozniej zwiększ ale nie wiecej niż 13 minut , a najlepiej zapytać koghoś w solarium oni się znają na tym najlepiej ;p
A najlepiej przed wyselem zafudowac sobie tygodniowe wakacje;p w jakims cieplutkim miejscu Nie tylko o opalenizne chodzi ale zawsze się troszke odstresujesz przed weselem
Ja jak bylam 1 raz na solarum na jakies 10 minut na stojąco to po ajkis 6 zrobilo mi się słabo a w sumie na solarium bylam moze 5 razy i jakos nie widze w sobie chęci korzystania czekam na slonce na latoo
hmm 7 minut to chyba dużo jak na 1 raz chyba pójdę na 5 minut myślę że to w sam raz jak na 1 raz
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 12:14   #369
karolinkaa77
Raczkowanie
 
Avatar karolinkaa77
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 496
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

a propo solarium moja koleznaka nie chodzila nigdy przed studniowka chodzila codzinnieprze 2 tyg zaczela od 10 skonczyla na 17 minutach , buzie ma cala w brazowych plamach...;/;/
__________________
Every time is a good time for a pie.


She wants to change her world !


karolinkaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 12:19   #370
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez karolinkaa77 Pokaż wiadomość
a propo solarium moja koleznaka nie chodzila nigdy przed studniowka chodzila codzinnieprze 2 tyg zaczela od 10 skonczyla na 17 minutach , buzie ma cala w brazowych plamach...;/;/
no to mądra koleżanka nie dziwię się jeśli chodzi o plamy!!
niech się cieszy że tylko na tym się skończyło,
także od razu na pół godziny nie poszła
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:49   #371
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez karolinkaa77 Pokaż wiadomość
a propo solarium moja koleznaka nie chodzila nigdy przed studniowka chodzila codzinnieprze 2 tyg zaczela od 10 skonczyla na 17 minutach , buzie ma cala w brazowych plamach...;/;/
Ups, i nikt jej tam nie powiedział, że to przesada?
Wiadomo, że to jest dla nich interes, ale normalnie obsługa zwróciłaby na to jakąś uwagę, przynajmniej w solarium, do którego ja nieraz chodzę weszliby na ten temat.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 10:08   #372
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

Kurcze... nie byłam nigdy na solarium i tak sobie myślę, że z ciekawości raz bym sobie poszła, może dwa razy żeby zobaczyć czy opalę się choć trochę. I jak właściwie taka wizyta wygląda? No nie wiem.. np. 'łóżko' uruchamiam sobie sama czy robi to ktoś z obsługi? czy np. rozbieram się w jakimś pomieszczeniu gdzie jestem tylko ja? czy też ktoś inny/inni? kompletnie nie wiem.. gupie pytania, ale cóż..
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 14:44   #373
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez 2-B Pokaż wiadomość
Kurcze... nie byłam nigdy na solarium i tak sobie myślę, że z ciekawości raz bym sobie poszła, może dwa razy żeby zobaczyć czy opalę się choć trochę. I jak właściwie taka wizyta wygląda? No nie wiem.. np. 'łóżko' uruchamiam sobie sama czy robi to ktoś z obsługi? czy np. rozbieram się w jakimś pomieszczeniu gdzie jestem tylko ja? czy też ktoś inny/inni? kompletnie nie wiem.. gupie pytania, ale cóż..
Łózko przeważnie włącza ktoś z obsługi, ok. 3 minuty po tym jak wejdziesz do wydzielonego pomieszczenia z łóżkiem (rozbierasz się więc sama), tak że spokojnie zdąrzysz się rozebrać, zmyć makijaż czy co tam jeszcze chcesz. Chociaz raz byłam na jednym solarium, gdzie sama wciskałam odpowiedni przycisk... Ale to już osoba obsługująca wszystko wyjaśni.
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 13:40   #374
ewelinn3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Wiadomości: 12
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

Droga 2-B moim zdaniem po jedynm czy po dwóch razach zabarzo sie nie opalisz. Gdy ja byłam pierwszy raz w solarium i pytałam sie właścicielki jak to wszystko działa - to powiedziałam mi że pierwsze efekty korzystania z solarium są widoczne po 4-5 razach i faktycznie tak było
__________________
ewelinn3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 15:57   #375
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

Zgadzam się z ewelinn3.
Po czterech- pięciu wizytach, nabierzesz ładnego kolorku
Shinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 16:05   #376
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

yhy... to zobaczymy... mam nadzieję, że po tych 4 czy 5 razach mocno się nie zestarzeję ;p
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 16:09   #377
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

Spokojnie, na pewno nie ; d
Jak ja się nie zestarzałam, to ty też.
Shinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 13:47   #378
neee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 139
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

spokojnie nie zestarzejecie sie

dzisiaj byłam 3 raz na solarium, 2 razy po 5 minut a dzisiaj 6 minut
już widzę, że nabieram kolorku

dziewczyny nie pakujcie ważne by zachować umiar i pielęgnować ciałko i bedzie dobrze
neee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 12:04   #379
onka89
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Solarium

Witam
Moje pytania mogą wydać się głupie, ale proszę o wyrozumiałość, bo wynikają one z niewiedzy, a nigdzie nie mogę znaleść odpowiedzi ;-)
Zacznę od początku
nigdy nie byłam na solarium, a chciałabym zacząć chodzić, nie jakoś nałogowo, tylko tak raz na jakiś czas, żeby nabrać fajnego brązowego odcienia skóry. Normalnie wybrałabym naturalne słoneczko, ale brak czasu => studia, praca, uniemożliwiają mi to
A więc...
- Idę sobie do solarium, i mogę sobie wybrać leżące albo stojące, które lepsze?
- Czy muszę opalać się nago, czy mogę w stroju kąpielowym?
- i tu nasuwa się kolejne pytanie, jeżeli nago, to (wiem to głupio brzmi, ale wole być wcześniej "uświadomiona" niż zaliczyć gafe w solarium) gdzie się rozbieram, tz. czy w samym środku solarium, gdzie są lampy, czy jest gdzieś jakaś szatnia i z szatni przechodzę bezpośrednio do solarium, i jeżeli przechodzę, to czy jest tam ktoś ze mną, tz. z "obsługi" żeby mi ustawić lampy czy coś. Wiem, to brzmi głupio, ale jakoś średnio widzi mi sie paradowować na golasa przy jakimś pracowniku (zwłaszcza jeżeli okazałby się to młody, przystojny Pan ;p)
- proszę o odpowiedź na te pytania, i ewentualnie jakiś swój dopis, jak to dokładnie wygląda wizyta w solarium, już sam etap wchodzenia i zakończenia opalania

z góry dziękuje za odpowiedź ;-)
onka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 12:24   #380
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Solarium

Cytat:
Napisane przez onka89 Pokaż wiadomość
Witam
Moje pytania mogą wydać się głupie, ale proszę o wyrozumiałość, bo wynikają one z niewiedzy, a nigdzie nie mogę znaleść odpowiedzi ;-)
Zacznę od początku
nigdy nie byłam na solarium, a chciałabym zacząć chodzić, nie jakoś nałogowo, tylko tak raz na jakiś czas, żeby nabrać fajnego brązowego odcienia skóry. Normalnie wybrałabym naturalne słoneczko, ale brak czasu => studia, praca, uniemożliwiają mi to
A więc...
- Idę sobie do solarium, i mogę sobie wybrać leżące albo stojące, które lepsze?
- Czy muszę opalać się nago, czy mogę w stroju kąpielowym?
- i tu nasuwa się kolejne pytanie, jeżeli nago, to (wiem to głupio brzmi, ale wole być wcześniej "uświadomiona" niż zaliczyć gafe w solarium) gdzie się rozbieram, tz. czy w samym środku solarium, gdzie są lampy, czy jest gdzieś jakaś szatnia i z szatni przechodzę bezpośrednio do solarium, i jeżeli przechodzę, to czy jest tam ktoś ze mną, tz. z "obsługi" żeby mi ustawić lampy czy coś. Wiem, to brzmi głupio, ale jakoś średnio widzi mi sie paradowować na golasa przy jakimś pracowniku (zwłaszcza jeżeli okazałby się to młody, przystojny Pan ;p)
- proszę o odpowiedź na te pytania, i ewentualnie jakiś swój dopis, jak to dokładnie wygląda wizyta w solarium, już sam etap wchodzenia i zakończenia opalania

z góry dziękuje za odpowiedź ;-)
cześć , idąc na solarium masz możliwość wyboru leżące lub stojące. jedni wolą stojące m.in. ze względów takich że opalisz się też pod pachami a inni leżące ale to kwestia gustu, ja chodzę różnie kilka razy leżące a kilka stojące bo nie chce mi się stać możesz opalać się nago a możesz w stroju jeśli opalasz się w stroju wiąże się to z tym że masz później ślady po stroju ( nie wiem jak to wytłumaczyć profesjonalnie ale pupa i biust masz biały), i oczywiście nie rozbierasz się w żadnej szatni ( ja nigdy nie spotkałam się z tym że solarium ma szatnię żeby się w niej przebierać ) nie wyobrażam sobie żebym mogla paradować pomiędzy ludźmi nago, oczywiście rozbierasz się i ubierasz w pomieszczeniu w którym się opalasz , na początek proponuje Ci maximum 5 minut. powodzenia, jeśli masz jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiem
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 08:53   #381
exceptionalgirl
Raczkowanie
 
Avatar exceptionalgirl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 155
Question Solarium

Hej,jak wiecie jest lato i każda z nas chciałaby mieć ładną opalenizne.Ja osobiście mam skóre prawie białą jak kartka więc zaczęłam chodzić na solarium.Kiedyś byłam ze dwa razy no ale czego po tak krótkim czasie oczekiwać i po paru minutach.Wczoraj byłam na dosyć mocnym na 7 minutek i troche mi się pupa zaczerwieniła leciutko coś tam widać że się opaliłam, ale jutro zamierzam iść na 10. Ale pytanie brzmi czy przy mojej karnacji będę musiała dużo razy pójść aby być naprawde brązowa ? Na słońcu nie wyleże tyle, po prostu tego nie lubie, a na solarium niezdrowo ale wiadomo - krócej
exceptionalgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 14:19   #382
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Solarium

Jestes blada więc standardowo się przypieczesz jak pójdziesz na 10min, radziłabym rzadziej chodzić po te 3-5 min, opalenizna jest trwalsza. To że nie widać na razie nie znaczy że jutro po wizycie nie będziesz cierpieć.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 15:39   #383
xxxsabciaxxx1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 141
Dot.: Solarium

Moim zdaniem lepiej iść na mniej min a więcej razy . Jutro pojdziesz na 10 spalisz się , będzie bolało a i tak skóra potem zejdzie. Tak jak osoba wyżej uważam że powinnaś iść gdzieś na ok 5 minutek . A skoro jesteś jak sama mowisz biała to wiadomo , że będziesz musiała trochę pochodzić zeby się ładnie opalić .
xxxsabciaxxx1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 17:27   #384
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Solarium

popieram kolezanki wyzej...

apropos, przeciez sloneczko ladnie swieci, po co na solarium 15 min w solarium to jak caly dzien na sloncu, zniszczysz sobie skore!
ja przed wakacjami bylam z 2 razy na solarium po 5 min aby tylko przyzwyczaic skore do opalania, pozatym mysle, ze duzo mi pomoglo stosowanie beta karotenu w tabletkach, ktore uzywam juz od ok 3 miesiecy i jestem ladnie opalona, bez zadnego bolu, a dodam, ze mam bardzo jasna karnacje
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 17:36   #385
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Solarium

Jeżeli już teraz widzisz, że masz zaczerwienione pośladki to znaczy, że za długo byłaś na solarium. Możliwe że do jutra te zaczerwienienia się bardziej uaktywnią i zaczną piec - ja tak miałam niestety....
Tak jak pisza dziewczyny - lepiej chodzić na krócej. No i co 2-3 dni maksymalnie.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 07:58   #386
201702091638
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 35
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

...

Edytowane przez 201702091638
Czas edycji: 2011-12-21 o 15:51
201702091638 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 08:07   #387
Pussik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Solarium

Hejka, kompletnie nie wiem kogo i gdzie mogę spytać o sprawy dotyczące opalania na solarium.


Czy na solarium trzeba zakładać jakieś okulary aby nie wypaliło mi oczu? Jak się powinno tam leżeć? I czy powinno się używać jakiegoś kremu z filtrem?
Pussik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 08:41   #388
patris18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Krasnystaw/lublin
Wiadomości: 170
GG do patris18
Dot.: Solarium

Cytat:
Napisane przez Pussik Pokaż wiadomość
Hejka, kompletnie nie wiem kogo i gdzie mogę spytać o sprawy dotyczące opalania na solarium.


Czy na solarium trzeba zakładać jakieś okulary aby nie wypaliło mi oczu? Jak się powinno tam leżeć? I czy powinno się używać jakiegoś kremu z filtrem?
A więc tak ,tam w środku dostanie okulary ,ew pani da ci naklejki na oczy,moja koleżanka nie zakłada bo sądzi ,że opala się nie ładnie twarz przez to i leży z zamkniętymi.
oczywiście nawilżenie po opalaniu by się przydało, jeśli chodzi ci o krem przed opalaniem powinien być to krem do opalania w solarium specjalny ,pewnie można kupić w solarium ,ja nie używałam , jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz najlepiej w pw na wszystko odpowiem,ja chciałam sama dziś iść ale mam okres i chyba się powstrzymam
__________________
... Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię...
patris18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:47   #389
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Solarium

pracuję na solarium to może i ja również odpowiem:
okularki wydają mi się obowiązkowe, przede wszystkim dlatego, że skóra na powiekach jest bardzo delikatna i szkodliwość lamp może być większa niż w przypadku skóry na ciele, jednak bardzo mało osób prawdę powiedziawszy korzysta z okularków....W każdym DOBRYM salonie takie okularki powinny być dostępne, albo do kupienia albo do wypożyczenia.
Krem z filtrem jest bezsensowny, no bo jednak przychodzisz na solarium sie opalać a poza tym nie jest to kosmetyk przeznaczony na sztuczne promieniowanie lamp. U mnie w salonie są kremy, które przyspieszają opalanie i nawilżają jednocześnie, ewentualnie jakieś brązujące czy po opalaniu łagodzące.
Co do leżenia to kładziesz się całkiem normalnie-łóżka są przeważnie wyprofilowane i powinny się znajdować w kabinie podgłówki, których użycie ma na celu równomierne opalenie szyi i karku.
Zresztą są też łóżka stojące tzw. tuby i tam stoisz a nie leżysz
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 10:33   #390
exceptionalgirl
Raczkowanie
 
Avatar exceptionalgirl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 155
Dot.: Pierwszy raz w solarium /wątek zbiorczy/

Hej dziewczyny,mam pytanie.Kiedyś chodziłam na solarium i było to pare razy od 5 do 10 minut.Z natury jestem mega blada a o leżeniu na słoncu nie wspomnę bo nigdy sie nie opale ... bym musiała leżeć chyba pół dnia a tyle nie dam rady.No więc chodziłam z 5 razy i ledwo co było widać że sie opaliłam ... za ostatnim razem przesadziłam bo chciałam sie w koncu opalić i spaliłam sobie plecy i pupe.Już nie wiem co mam zrobić żeby opalić się w tym solarium,może jakieś przyśpieszacze ? Nie mam pojęcia,pomóżcie.Bo nie mam zamiaru chodzić z 20 razy i nic ..
exceptionalgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.