Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-22, 13:53   #3571
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ok. kurde, denerwuje sie tym bo do tej pory wszystko do mnie i ide mnie bez problemu docieralo.
Nie denerwuj się, to na pewno jakieś nieporozumienie. Ja też tak miałam, jak robiła wspólne Meow, że jedna paczuszka nie doszła. Złożyłam reklamację i wszystko się wyjaśniło.
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 13:58   #3572
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez aPerfectDrug Pokaż wiadomość
Nie denerwuj się, to na pewno jakieś nieporozumienie. Ja też tak miałam, jak robiła wspólne Meow, że jedna paczuszka nie doszła. Złożyłam reklamację i wszystko się wyjaśniło.
mam nadzieje ze sie wyjasni, bo juz troche czasu minelo przeciez.


ok, lece do pracy, pewnie bede probowala was nadrobic wieczorkiem. papa

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-07-22 o 13:59
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 14:00   #3573
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
OT: aga, jeszcze jedno, jakich odcieni z Lumiere używasz?
teraz jestem opalona to nie wiem o tak



wiosną , jesienią i zimą pasują mi:
light medium beige
light beige
light golden i warm (po kwaszeniu fairly light)


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Latarkę, o rany jak perwersyjnie
fajnie podświetla włoski i są widoczne

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość


Ty się nie śmiej, Ty współczuj

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
eeeeee , a to już hard core
prawda?

Idę się depilować
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 14:17   #3574
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
teraz jestem opalona to nie wiem o tak



wiosną , jesienią i zimą pasują mi:
light medium beige
light beige
light golden i warm (po kwaszeniu fairly light)


fajnie podświetla włoski i są widoczne

Ty się nie śmiej, Ty współczuj

prawda?

Idę się depilować
no sęk w tym, że mnie też przyłapało a jeszcze formuła - VV?
ale kolor oczu to Ty masz nieziemski
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 14:26   #3575
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
mam podgrzewarkę tego typu i jest całkiem ok.
Mam podobny podgrzewach a woski kupuje różne, lubie te ciemne - czekoladowy np, bo widzę czy gdzieś została mi resztaka wosku na ciele czy nie, a z jasnymi nie zawsze widze i jak źle wyczyszczę to później sie kleję

Pesete nosze zawsze przy sobie - nigdy nie wiadomo kiedy się przyda
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 15:01   #3576
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
no sęk w tym, że mnie też przyłapało a jeszcze formuła - VV?
ale kolor oczu to Ty masz nieziemski
dziękować
Formuła... lubię VV i FF.

Teraz nie wiem jaki odcien stosować, nawet ta ciemniejsza mieszanka Buff'd Light jest za jasna

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

ok, muszę się szykować, jadę na działkę, mam tam net ale rzadko będę zaglądać.
Buziaki
Trzymam kciuki by wszystkie paczki dotarły do Was
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 15:05   #3577
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
czy odpowiada Wam opcja minimum rok trzeba być na wizażu, mieć min. 500 postów napisanych oraz wziąć udział w min. 5 zamówieniach zbiorowych? Może coś dodać albo ujać?
Ja sie nie zgadzam, ze trzeba byc rok na wizazu
stosunkowo wczesnie zorganizowalam zamowienie, do tej pory zrobilam ich kilka i zawsze staram sie byc sumienna, rzetelna, podaje rozliczenia itp.
500 postow tez nie mam
Generalnie wiecie, niestety nigdy nie wiadomo Mnie oszukal na all ostatnio sprzedawca z dlugim stazem, wieloma pozytywami itp.
a ze wymienialam towar to allegro umylo rece (nie dostalam tego na co wymienialam,a jeszcze doplate robilam) i chyba przyjdzie mi tulac sie na policje ehh
Oczywiscie to nie jest zadna aluzja do Asi, wierze ze rozesle te przesylki

Dominikob, dziekuje za numery bede dzwonić. jeszcze na poczte pojde zlozyc reklamacje.

ja tez kocham koty, ale niestety chyba nie bede juz zadnego miec, bo teraz nie moge,a Tz uczulony wiec w przyszlosci tez nie (chyba ze inny Tz bedzie )
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 15:11   #3578
Pinusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 107
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

nikt nie ma nr telefonu do pastereczki? nowy adres?
Pinusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 15:16   #3579
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Pinusia Pokaż wiadomość
nikt nie ma nr telefonu do pastereczki? nowy adres?
Asia jest dostepna od jakiegoś czasu i w chwili obecnej przegląda PW, więc jest szansa, że niebawem czegoś się dowiemy.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 15:24   #3580
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Właśnie dostałam PW od Pastereczki także zapewne wszyscy niedługo dostaną bo wydaje mi się, żę sukcesywnie odpisuje. List do mnie został dziś wysłany także do Was też pewnie poszły
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 15:32   #3581
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam PW od Pastereczki także zapewne wszyscy niedługo dostaną bo wydaje mi się, żę sukcesywnie odpisuje. List do mnie został dziś wysłany także do Was też pewnie poszły
A mówiłam, że trzeba poczekać
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 16:04   #3582
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Nie no nie mogę1!!! ja to naprawdę zacznę wierzyc w to, ze pokręcona jestem!!!! w większości tematów jestem zdecydowaną mniejszością!

co do depilatorów to ja właśnie mam takiego już leciwego (ale jak kupowałam to ful wypas był) philipsa! i jest super dla mnie, nie zamieniłabym go na żadne tam bajerowate. Może trochę rzęzi, ale jest baaardzo dokładny. Boleć/ bolało ze łzami na początku, a teraz jest takie szczypanko. To tak jak z brwiami! Myślę, że może firma firmą. bo lat temu z 10 to też chwalono brauny i pani w sklepie długo mnie przekonywała do tańszego o chyba pare złotych właśnie tego. mój ma system talerzowy i ładnie zgarnia () i całe trzyma włoski - nie urywa, a pęseta to zależy jak się okręci. To pamiętam, że mnie tym przekonała. Włosy sa gęstsze i twardsze jak u facetów z wiekiem. Ale po depilatorze mniej mi rosną sa słabsze, czasem wrastają wówczas pęsetą i nast. razem maszynką i jest git. łysieję raz na 3 tyg.

kupowałam siostrzenicy TZ (no nie mojej, bo ja młodziutka jestem)na gwiazdkę brauna właśnie i nieomieszkałam go wypróbować .no bez porównania!!!!! kiedyś wogóle lepsze sprzety robili, a teraz to tylko taniocha i by szybko była rotacja

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

aleście postów natrzaskały, az kanapki z majonezem na obiad jem, bo mi na gotowanie czasu brakło
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 16:12   #3583
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

W temacie depilatorów- jakis czas temu kupiłam philipsa, uzyłam raz i szczesliwie odsprzedałam na AllegroNie dla mnie taki ból.Kocham pesete i czasem zwykłą maszynke i pianke
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 16:18   #3584
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ja tylko tak, żebyście wiedziały jak ważne jesteście (chociaż właściwie wiecie to napewno po kilku dniach "niebytności" w necie pierwsze co to - oczywiście Wy Kochane, a tu tyle nowości, niewiadomo od czego zaczynać.... i makijaże, i przed i po, i pelęgnacja... tak się cieszę
Pozdrawiam baaaaaardzo serdecznie
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 16:23   #3585
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
Ja tylko tak, żebyście wiedziały jak ważne jesteście (chociaż właściwie wiecie to napewno po kilku dniach "niebytności" w necie pierwsze co to - oczywiście Wy Kochane, a tu tyle nowości, niewiadomo od czego zaczynać.... i makijaże, i przed i po, i pelęgnacja... tak się cieszę
Pozdrawiam baaaaaardzo serdecznie
powodzenia z nadrabianiem zaległości
też czuję się baardzo związania z tym miejscem.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 16:25   #3586
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam PW od Pastereczki także zapewne wszyscy niedługo dostaną bo wydaje mi się, żę sukcesywnie odpisuje. List do mnie został dziś wysłany także do Was też pewnie poszły

Zwiastun dobrych wiadomosci ale obietnica wyslania juz mnie nie przekonuje-dalam sie nabrac na to dwa razy,wiem ze wziela na siebie tego ogrom ale kiedy cos obiecuje to wywiazuje sie do konca i gdy odbiore paczke - bede spokojna i usatysfakcjonowana.

Odnosnie depilatorow-one nie dla mnie zreszta mam problemy skorne i jest problem bo jedynie maszynka moge walczyc i przyzwyczailam sie do tego.Z drugiej strony wloski sa miekkie ,bardzo delikatne i jasne wiec to tez nie problem.Odkad zaczelam uzywac telocapilu z balsamem problem z depilacja zmniejszyl sie do minimum choc potrzeba cierpliwosci by zobaczyc efekty ale warto.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 17:21   #3587
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Nie daję rady, od wesela nie mam sił ogarniać tego wątku, czytam tylko ostatnią stronę i zalegam...

Ale widzę, ze coś ostatnio o depilatorach - dostałam raz jako prezent, tylko że moje futro się średnio daje i ogrom bólu jest nieopłacalny w stosunku do efektu. Za to mama szybko mi wykradła sprzęt i w zasadzie to ona teraz jest właścicielką.

Pogoda mnie dobija, zapowiadali deszcze wiec włożyłam długie dżinsy do pracy i jak przyszło polatać po mieście to je odklejałam z siebie... A miałam plan spódnicę wkasać Byłoby lżej upał znieść.

Najgorsze, że w pracy mamy klimę i jest ok, ale po wyjściu z pracy to aż się nogi uginają... Niestety musimy utrzymywać temp nie wyższą niż 22 stopnie bo na sali jakieś 150 kompów, nie mogą paść od ciepła, i tak są wyeksploatowane.

I zmienili mi kierownika w poniedziałek a ja go jeszcze nie poznałam. I z kim do jasnej anielci mam gadać o wolnym wrześniu?

Ale za to kupiłam sobie dziś trochę kosmetyków, humor od razu lepsiejszy
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 17:22   #3588
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Odnosnie depilatorow-one nie dla mnie zreszta mam problemy skorne i jest problem bo jedynie maszynka moge walczyc i przyzwyczailam sie do tego.Z drugiej strony wloski sa miekkie ,bardzo delikatne i jasne wiec to tez nie problem.Odkad zaczelam uzywac telocapilu z balsamem problem z depilacja zmniejszyl sie do minimum choc potrzeba cierpliwosci by zobaczyc efekty ale warto.
Ooo, dobrze wiedzieć, że działa, bo stosuję właśnie i liczę na efekty więc będę cierpliwie czekać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 17:32   #3589
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ooo, dobrze wiedzieć, że działa, bo stosuję właśnie i liczę na efekty więc będę cierpliwie czekać
Dziala choc faktycznie efekty sa rozne bo zaczelam uzywac razem z mama i kilkoma kolezankami-kazda z Nas ma inne spostrzezenia ale ogolnie wychodzi na plus

Dostalam dzisiaj swoja czesc zamowienia z Conservatorie (~~Ala~~) i musze Wam powiedziec,ze jestem pod wrazeniem kolorowych mik Cudne barwy i nabralam ochoty na wiecej.
Postaram sie w miare mozliwosci zrobic dobre zdjecia i swatche jak bede miala

Wzielam sampla Patagonian Purple Mica -piekny ciemny nasycony fiolet,odsypke Lavender Mica-wiernie oddany odcien lawendy oraz Blue Mica ciemny,nasycony niebieski cos w stylu indygo.


__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 17:39   #3590
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Musze stwierdzić ze na podforum mineralne powinnam miec wstep tylko wtedy gdy na moim koncie jest kilku cyfrowa liczba.... bynajmniej nie skladajaca sie z kilku zer W kazdym razie niedlugo pojde z torbami....

Co do depilatorow.... mam philipsa i lezy od roku i tylko miejsce zajmuje... pozostaje wierna jednorazówka... chociaz przez to kiedys nabawilam sie juz z 4 razy zapalenia mieszka wlosowego pod pacha i skonczylo sie na antybiotykach i masciach z antybiotykiem... nawet mi blizna po jednej zostala
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 18:27   #3591
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

na wstepie przyznaje, ze dopiero nadrabiam ostatnie trzy strony, bo naprodukowalyscie od poludnia postow, ze ho ho, wiec moze, to co zaraz napisze juz padlo, bede edytowac.

Co do organizowania zamowien...
Sztywny regulamin ograniczy pole manewru. Osobiscie nie kwalifikuje sie na organizatorke, bo owszem, jestem tu juz chwile, czesc osob mnie kojarzy, postow troche nastukalam ale liczba wspolnych zamowien "oficjalnych" nie przekroczyla u mnie magicznej 5-tki.
Jestem oczywiscie za ochrona organizatorow i uczestnikow i widze to tak - moderatorzy (Frantic i Rozi) bede mieli pelne dane wszystkich organizatorek, czyli adresy, aktualne telefony i e-maile. Wole taka opcje niz podawanie swoich danych osobowych kazdej osobie na Wizazu, ktora tylko mialaby chec wziasc udzial we wspolnym zamowieniu ze mna. Oczywiscie jesli dochodzi do zamowienia organizatorka podaje swoje dane uczestnikom wraz z danymi do przelewu (chociaz tez nie widze powodow, by podawac akurat numer telefonu) Mysle, ze taki uklad zabezpieczy obie strony.
Dodatkowo... jedna z podstawowych kwestii jest to, ze nikt nikogo nie zmusza, by bral udzial w zamowienu u danej osoby, ani w zaden sposob organizator nie moze sie czuc zmuszany biorac na uczestnika osobe nowa na Wizazu i kompletnie mu nieznana. W tej materii musimy polegac na wlasnym rozsadku, nikt nie zmusi organizatora, by bral odpowiedzialnosc za osobe, ktora ma 10 postow na krzyz i "tak bardzo ale to bardzo prosi o zamowienie". Cos za cos, Wizaz to wirtualny swiat i jakies kryteria i granice zaufania istnieja, nie dajmy sie poniesc ani altruizmowi, ani naiwnosci. W takim razie sztywna lista oraganizatorow mzoe nie jest potzrebna, bo jak komus nei podoba sie osoba organizatora, bo go nie zna, nie kojarzy, to omija jego zamowienia i tyle. To samo sie tyczy uczestnikow, jak organizator nie kojarzy w ogole forumowicza, to mowi wprost "wybacz ale nie wpisze cie na liste" i nie powinno to wzbudzac zadnych zlych emocji, bo kazdy ma prawo odmowic, jego zamowienie, jego odpowiedzialnosc, jego decyzja komu zaufa. Taki uczestnik zawsze moze sie pdopiac do zamowienia u kogos innego.
Podsumowujac - organizatorzy i uczestnicy bede posiadac swoje dane nawzajem, dodatkowo dane organizatorow bede mialy moderatorki, a co do reszty to zalecam daleko posunieta ostroznosc.
Glowny problem polega na tym, ze jak w tej chwili zablokujecie uczestnictwo osobom, ktore nie mieszcza sie w sztywnych ramach regulaminu, ktory stworzycie, to pewnie znaczna czesc osob odpadnie (w tym ja, a szkoda, bo mialam w planie niedlugo zamowienie z EDM i zamierzalam szukac na Wizazu chetnych do rozparcelowania duzego kita ale trudno).
Pytanie teraz czy moderatorki zgodza sie na role "mezow stanu" (raczej zon).

Oczywiscie techniczna czesc jak najbardziej obowiazkowa, czyli arkusz z zamowieniami lub link do edytowanego na biezaco postu, co by kazdy z uczestnikow wiedzial na czym stoi.

Edit. Doczytalam.
Agabil masz cudna cere, na cholere ci podklady?
Depilator z golarka mam, a owszem - Philips Satinelle czy jakos tak, dwie wymienne wkladki. Nogi wylacznie golarka, pachy na zmiane debilator i golarka, bikini golarka.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-07-22 o 18:50
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 18:41   #3592
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dziewczyny, nie wiem czy widziałyście, siedzi mi w głowie odkąd zobaczyłam - przepiękne

AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 18:52   #3593
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

no i się, ch..., popłakałam
ja taka cierpliwa nie jestem...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 20:22   #3594
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

no tu mnie jeszcze nie było ale już nadrabiam

Dziewczynki, co Wy takie delikatne depilatorowo ja jadę równo wszystko po kolei, od łydek po pachy (taa, wiem, już dzisiaj przeczytałam, że masochistką jestem ) czasem na wąsie kończąc; jak boli - najpierw żyletka, po 2 dniach depilator; i nie czekać aż będzie dużo do depilacji
zwykła maszynka z żyletką raz na jakiś czas dobrze robi w ramach profilaktyki przeciwwrostowej - wiem, co mówię,bo mam w tej mierze ogromne skłonności, ale tak to chyba jest po 20 latach z depilatorem

co do Pastereczki - swoją przesyłkę, choć niekompletną (nie mam pojęcia z jakiego powodu), dostałam w drugim rzucie; moje zdanie - mierzyć siły na zamiary; niesłowności bardzo nie lubię i nie dziwię się wcale, że jest ogólny nerw i większości pokrywka skacze, zwłaszcza, że sytuacja trwa już naprawdę długo; przecież nie chodzi nawet o tę kasę, tylko o zasady; w tym wypadku brak wiadomości to nie są wiadomości dobre
sorki, wylałam się..
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 20:28   #3595
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

dramatyczna paralela ja też mam oczy w mokrym miejscu
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 20:44   #3596
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
dramatyczna paralela ja też mam oczy w mokrym miejscu
dramatycznie prawdziwa szlag, muszę zacząć bardziej nad soba panować..
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 21:00   #3597
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

O rany, ale jestescie kochane. Dzieki Wam zaoszczedzilam jakies 3 stowy i wracam pokornie do moich jednorazowek. Nogi i pachy gole co 2-3 dni wiec to chyba calkiem spoko, skoro po depilatorze wiele z Was ma taki tajming. A ja glupia uwierzylam reklamom, ze to na dlugie miesiace itede itepe...
Aga, masz naprawde przepiekne oczy, ale to chyba juz wszyscy wiedza. Leci do Ciebie Meritum, nie zapomnialam tylko czasu jakos braklo.
Dzisiaj idac Alejami Ujazdowskimi natknelam sie na ministra spraw zagranicznych, zrobil na mnie ogromne wrazenie
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 21:13   #3598
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

śliczny ten filmik, ale kurcze... jakie to prawdziwe
a ja się wkurzam po 4 razach na mojego siostrzeńca
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 21:27   #3599
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Dziewczyny, pomozcie mi prosze Gdzie w Warszawie mozna zakupic malutkie woreczki strunowe? Wybralam sie dzis na poszukiwania - w jedynym papierniku, na ktory sie natknelam, pani powiedziala, ze nie ma pojecia, gdzie sie takie cos kupuje
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-22, 21:36   #3600
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomozcie mi prosze Gdzie w Warszawie mozna zakupic malutkie woreczki strunowe? Wybralam sie dzis na poszukiwania - w jedynym papierniku, na ktory sie natknelam, pani powiedziala, ze nie ma pojecia, gdzie sie takie cos kupuje
przyznam, iż nie mam pojęcia, dlatego wczoraj zakupiłam 500 sztuk przez internet Z przesylką wyniosło mnie ok. 10 zł Nie mam cierpliwości biegać i ich szukać...
z tego, co wiem, to w Tesco bywają
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:00.