Przydałoby się coś zmienić... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-26, 09:13   #1
Zielonka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65

Przydałoby się coś zmienić...


Hej! To tak... Idę w tym roku do gim. i chciałabym w sobie coś zmienić, ale nie wiem co... Strasznie denerwują mnie moje włosy ;/ Grzywki mieć nie mogę, bo bym musiała ją prostować non stop - kiedyś miałam grzywkę i okropnie to wyglądało, bo sklejały się pasma w włosów i miałam takie pojedyncze pasma na czole ;/ Kiedyś miałam włosy w kucyku i grzywkę na bok, spiętą 2 spineczkami... (Załącznik 1). Zmieniłam sobie fryzurę na proste włosy + spinki (załącznik 2 i 3), ale musiałam prostować włosy rano (przed szkołą) i po powrocie ze szkoły (ok. 13,14)... Od prostownicy po umyciu włosy mi się jeszcze bardziej kręciły ;/ Pewnego dnia jak umyłam późno włosy, to bałam się, że się przeziębię, więc założyłam czapkę na głowę i poszłam spać rano jak się obudziłam, miałam na dole piękne loki, a na górze proste włosy... Spodobało mi się to i już tak zostawiłam. Ale jak sobie wysuszę włosy to mam takie prawie proste, a gdzieniegdzie mi się falują... Więc po umyciu czeszę i idę spać z mokrymi. Chciałabym jakoś podkreślić te loki... (załącznik 4 i 5 to obecna fryzura).
Może też przydałby się leciutki makijaż, ale ja się na kosmetykach kompletnie nie znam
Co do ubrań, to ubieram się zawsze w jeansy, t-shirt i jak jest chłodniej to bluzę. A buty to adidasy, japonki... Nie lubię nosić krótkich spodenek, bo nie jestem przekonana do swoich nóg, brzuszek mam trochę odstający... (załącznik 6 i z widać trochę moją figurę) Nie wiem jakie ubrania mi mogą pasować Poradźcie mi coś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stare.jpg (28,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie013.jpg (26,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d878a2db9f.jpg (26,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie001.jpg (23,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie000.jpg (47,3 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zebra2.jpg (176,8 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zebra1.jpg (163,8 KB, 58 załadowań)
Zielonka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 10:05   #2
bettty04
Przyczajenie
 
Avatar bettty04
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Przydałoby się coś zmienić...

Jestes jeszcze bardzo młoda na jakies wieksze zmiany. Ale uwierz ,że zmian mozna dokonywac bez wiekszch fanaberii. Jeżeli chcesz podkreslic loki, uzywaj szamponów, odzywek i pianki do LOKÓW i FAL. wtedy Twoje włosy nabiorą lekkiego skretu - jezeli nie masz całkiem kreconych . Warto też nadać połysku fryzurze, - dlatego warto zainwestowac w jedwab lub nablyszczać. Jedwab ma ta zalete ze wystarczy uzyc go raz na jakis czas... powiedzmy raz na 3 mycia - włosy staja sie wtedy bardziej miekkie i delikatniejsze w dotyku , a na zewnątrz widac wyśmienity połysk.
Następna sprawa. Uczesanie - w dzisiejszych trenach można bardzo wiele. . Ale nie zapominaj o swoim wieku i nie daj sie ponieść fantazjii Uwierz ,że za kilka lat bedziesz chciała powrócic do lat gimnazjum . .. Pomysł z spinkami jest świetny. Mozesz dobierac kolor, kształt to swojego ubiore, ale również Trendy sezonu. Np. w te wakacje modne sa spinki owoce - w najrózniejdzych kolorach.
Patrzac na Twoje zdjecia. mogłabys swoje wlosy poddac lekkiemu cieniowaniu, wtedy naprały by pewnej puszystości. a z dodatkami wyglądalabyć dziewczęco, modnie i najważniejsze nie postarzałabys się .
Pisałaś jescze cos o makijażu. Z własnego doświadczenia wiem ,że nauczyciele nie poważaja makijażu w szkole gimnazjalnej. dlatego nie powinnas przesadzac z nim. Mysle ,że delikatnie pomalowanie rzesy tuszem i słodki błyszczyk na usta pasowałby rewelacyjnie.

Pozdrawiam . i mam nadzieje ,że troszke pomogłam .
bettty04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 12:14   #3
daisuki
Zadomowienie
 
Avatar daisuki
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 030
Dot.: Przydałoby się coś zmienić...

Cytat:
Napisane przez bettty04 Pokaż wiadomość
Jestes jeszcze bardzo młoda na jakies wieksze zmiany. Ale uwierz ,że zmian mozna dokonywac bez wiekszch fanaberii. Jeżeli chcesz podkreslic loki, uzywaj szamponów, odzywek i pianki do LOKÓW i FAL. wtedy Twoje włosy nabiorą lekkiego skretu - jezeli nie masz całkiem kreconych . Warto też nadać połysku fryzurze, - dlatego warto zainwestowac w jedwab lub nablyszczać. Jedwab ma ta zalete ze wystarczy uzyc go raz na jakis czas... powiedzmy raz na 3 mycia - włosy staja sie wtedy bardziej miekkie i delikatniejsze w dotyku , a na zewnątrz widac wyśmienity połysk.
Następna sprawa. Uczesanie - w dzisiejszych trenach można bardzo wiele. . Ale nie zapominaj o swoim wieku i nie daj sie ponieść fantazjii Uwierz ,że za kilka lat bedziesz chciała powrócic do lat gimnazjum . .. Pomysł z spinkami jest świetny. Mozesz dobierac kolor, kształt to swojego ubiore, ale również Trendy sezonu. Np. w te wakacje modne sa spinki owoce - w najrózniejdzych kolorach.
Patrzac na Twoje zdjecia. mogłabys swoje wlosy poddac lekkiemu cieniowaniu, wtedy naprały by pewnej puszystości. a z dodatkami wyglądalabyć dziewczęco, modnie i najważniejsze nie postarzałabys się .
Pisałaś jescze cos o makijażu. Z własnego doświadczenia wiem ,że nauczyciele nie poważaja makijażu w szkole gimnazjalnej. dlatego nie powinnas przesadzac z nim. Mysle ,że delikatnie pomalowanie rzesy tuszem i słodki błyszczyk na usta pasowałby rewelacyjnie.

Pozdrawiam . i mam nadzieje ,że troszke pomogłam .
Popieram
__________________
;(
daisuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 15:31   #4
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: Przydałoby się coś zmienić...

Makijaż zdecydowanie odradzam. Błyszczyk powinien wystarczyć. A włoski radzę ścieniować i zainwestować w jedwab.
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 17:56   #5
Zielonka13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Przydałoby się coś zmienić...

dzięki za rady A jakiej firmy jest ten jedwab? I czy kupuje się go w aptece czy sklepie z kosmetykami?
Zielonka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 20:26   #6
bettty04
Przyczajenie
 
Avatar bettty04
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: Przydałoby się coś zmienić...

w każdej drogerii , Rosseman, Aster, czy cokolwiek masz po ręką. a jezeli nie to dostaniesz go również w prywatnych sklepach kosmetycznych . Ja osobiście używam teraz Silk Therapy . Ale firm produkujących jedwabie do włosów jest mnóstwo więc najlepeij poproś panią ekspedienkę i ona CI wszytsko wyjaśni <koszt jedwabiu to od 7 do 20 zł >
bettty04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.