Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-14, 13:06   #3361
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja mam problem kupuje mieszkanie jakies. jeszcze nie wiem na 100% jakie ale raczej bedzie bez lodowki i pralki... no i w 2008 z moim bylym tzem planowalismy slub i wlozylismy po 7 tysiakow w kuchnie. teraz sie rozstalismy. oczywiscie z jego strony nie padlo zadno honorowe pytanie pod katem, ze jak sie rozstajemy to nalezaloby majatek jakos podzielic. [dodam, ze w ogole nie mieszkalismy razem, tylko caly czas on tam mieszkal]
mnie nie stac teraz na to, zeby sie honorem unosic i w ogole z jakiej racji mam kolesiowi kuchnie fundowac?
i musze to teraz jakos zalatwic

Kroliczku - jest na plotkowym jeden watek z krolikami w nazwie

Dimiti no sie opieralam opieralam, w koncu troche zmieklam

Mejkapownia - ja teoretycznie tez chcialam te najjasniejsze, no ale trzeba sie przejsc do sephory
w ogole to chyba musze jakies zapasy kosmetyczne porobic, bo jak bede miala kredyt to pewnie bede kupowac na truskawie raz na 2 miesiace
Byla jakas umowa? Chocby ustna?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 13:32   #3362
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dimiti, no musze z nim pogadac
jamestown umowy nie bylo zadnej - mielismy sie hajtac i mi nawet do glowy to nie przyszlo naiwne babsko. wiec po prostu skladalismy sie po polowie na wszystko a papiery i tak na niego, bo to dom po babci jego byl.
no ale mysle, ze uda sie po prostu po ludzku dogadac i, ze jak juz mu powiem, ze jednak wypadaloby jakos to podzielic to to do niego dotrze
[no w koncu bylam z nim prawie 4 lata, wiec jednak mam nadzieje, ze jakims chamem i prostakiem nie jest ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 13:33   #3363
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;17868370]Si, to bylam ja. W Sephorze nic mnie nie zachwycilo. Dior ma jedna bezowa, ale jest raczej polkryjaca i szybko schodzi. Chanel tez mial jedna ladna (kryjaca troche bardziej), ale tez szybko schodzila.
Znalazlam w necie info, ze Myth z Maca jest podobna swietna, znana od lat wsrod wizazystow etc. http://www.makeupalley.com/product/s...h/MAC/Lipstick
Na zdjeciach wyglada troche kiepskawo, ale mam nadzieje, ze bedzie ok. Ponoc troche wysusza, ale kolor wszyscy chwala.[/QUOTE]

no musze zatem się jej przyjrzeć

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja mam problem kupuje mieszkanie jakies. jeszcze nie wiem na 100% jakie ale raczej bedzie bez lodowki i pralki... no i w 2008 z moim bylym tzem planowalismy slub i wlozylismy po 7 tysiakow w kuchnie. teraz sie rozstalismy. oczywiscie z jego strony nie padlo zadno honorowe pytanie pod katem, ze jak sie rozstajemy to nalezaloby majatek jakos podzielic. [dodam, ze w ogole nie mieszkalismy razem, tylko caly czas on tam mieszkal]
mnie nie stac teraz na to, zeby sie honorem unosic i w ogole z jakiej racji mam kolesiowi kuchnie fundowac?
i musze to teraz jakos zalatwic


Mejkapownia - ja teoretycznie tez chcialam te najjasniejsze, no ale trzeba sie przejsc do sephory
w ogole to chyba musze jakies zapasy kosmetyczne porobic, bo jak bede miala kredyt to pewnie bede kupowac na truskawie raz na 2 miesiace
no trzeba się przejść bo opinie sprzeczne
ale się napalam

a co do mieszkania - ja bym się nie certoliła i walnęła kawe na ławe - dobrze by tylko było jakbyś jakieś rachunki miała czy cuś - żeby w zaparte na chama nie szedł

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mam myth fajna, ale typowo matowa i wyglada jak korektor lepsza jest o wiele creme de nude bo tez ma taki odcien, ale jest bardziej satynowa, lepiej sie naklada i mniej wysusza


...
no właśnie boję się takiej konsystencji - bo ja mam taką beżową z inglota - kolor jest cudny, kiedyś w jakiejś promo ją za 5 zeta dostałam więc brałam i ona kolorystycznie jest doskonała - jak do zdjęc mam makijaż robić na sesji to wychodzi idealnie ( choć musi być pokryta błyszczykiem) - tyle że "nosić" się jej nie da kompletnie - bo konsystencja taka jakbym warstwe mocnego korektora na ustach miała - masakra
ale tak mi kolor podszedł że chciałabym coś takiego tylko miłego w użyciu
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 13:39   #3364
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no musze zatem się jej przyjrzeć
no trzeba się przejść bo opinie sprzeczne
ale się napalam

a co do mieszkania - ja bym się nie certoliła i walnęła kawe na ławe - dobrze by tylko było jakbyś jakieś rachunki miała czy cuś - żeby w zaparte na chama nie szedł

no właśnie boję się takiej konsystencji - bo ja mam taką beżową z inglota - kolor jest cudny, kiedyś w jakiejś promo ją za 5 zeta dostałam więc brałam i ona kolorystycznie jest doskonała - jak do zdjęc mam makijaż robić na sesji to wychodzi idealnie ( choć musi być pokryta błyszczykiem) - tyle że "nosić" się jej nie da kompletnie - bo konsystencja taka jakbym warstwe mocnego korektora na ustach miała - masakra
ale tak mi kolor podszedł że chciałabym coś takiego tylko miłego w użyciu
no myth ma taka sucha konsystencje i nie jest przyjemna na ustach wogole te pomadki strasznie wysuszaja:/ creme de nude mniej bo jest taka bardziej tlusta, ale ogolnie no jednak suche sa takie:/ ale warto poogladac bo kolorki maja cudne
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dimiti, no musze z nim pogadac
jamestown umowy nie bylo zadnej - mielismy sie hajtac i mi nawet do glowy to nie przyszlo naiwne babsko. wiec po prostu skladalismy sie po polowie na wszystko a papiery i tak na niego, bo to dom po babci jego byl.
no ale mysle, ze uda sie po prostu po ludzku dogadac i, ze jak juz mu powiem, ze jednak wypadaloby jakos to podzielic to to do niego dotrze
[no w koncu bylam z nim prawie 4 lata, wiec jednak mam nadzieje, ze jakims chamem i prostakiem nie jest ]
ee no wydaje mi sie, ze wiekszosc by nie pomyslala o jakiejs umowie jakby juz w planach byl slub no to musisz sie z nim jak najszybciej spotkac a umowa ustna i tak by g dala bo mialam juz takie przypadkiw rodzinie i taka ustna umowa nic nie dala ani w realu ani w sadzie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 13:46   #3365
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Szukam tuszu dającego naturalny efekt do długich, ale rzadkich rzęs. Pogrubiająco-teatralizujące dają efekt trzech rzęs na krzyż. Macie pomysł?

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a ja mam problem kupuje mieszkanie jakies. jeszcze nie wiem na 100% jakie ale raczej bedzie bez lodowki i pralki... no i w 2008 z moim bylym tzem planowalismy slub i wlozylismy po 7 tysiakow w kuchnie. teraz sie rozstalismy. oczywiscie z jego strony nie padlo zadno honorowe pytanie pod katem, ze jak sie rozstajemy to nalezaloby majatek jakos podzielic. [dodam, ze w ogole nie mieszkalismy razem, tylko caly czas on tam mieszkal]
mnie nie stac teraz na to, zeby sie honorem unosic i w ogole z jakiej racji mam kolesiowi kuchnie fundowac?
i musze to teraz jakos zalatwic
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dimiti, no musze z nim pogadac
jamestown umowy nie bylo zadnej - mielismy sie hajtac i mi nawet do glowy to nie przyszlo naiwne babsko. wiec po prostu skladalismy sie po polowie na wszystko a papiery i tak na niego, bo to dom po babci jego byl.
no ale mysle, ze uda sie po prostu po ludzku dogadac i, ze jak juz mu powiem, ze jednak wypadaloby jakos to podzielic to to do niego dotrze
[no w koncu bylam z nim prawie 4 lata, wiec jednak mam nadzieje, ze jakims chamem i prostakiem nie jest ]
się można zdziwić i to bardzo
jest różnica między honorem i naiwnością - trzeba dbać o swoje
spytaj jak dzielicie kuchnię - jeśli nie zaproponuje zwrotu pieniędzy od razu / wzgędnie na piśmie [tak, tak na umowę ustną to bym nie liczyła] - poinformuj, że zabierasz sprzęty [to chyba wyjdzie mniej więcej na pół]
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 13:49   #3366
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ee no wydaje mi sie, ze wiekszosc by nie pomyslala o jakiejs umowie jakby juz w planach byl slub no to musisz sie z nim jak najszybciej spotkac a umowa ustna i tak by g dala bo mialam juz takie przypadkiw rodzinie i taka ustna umowa nic nie dala ani w realu ani w sadzie
wiesz Dimiti, ja też tak kiedyś myślałam, ale teraz jestem (prawie) wykształconym prawnikiem i pierwsza rzecz, o której pomyślę w razie kupowania domu to właśnie mało-romantyczna umowa...
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 13:53   #3367
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dimiti, no musze z nim pogadac
jamestown umowy nie bylo zadnej - mielismy sie hajtac i mi nawet do glowy to nie przyszlo naiwne babsko. wiec po prostu skladalismy sie po polowie na wszystko a papiery i tak na niego, bo to dom po babci jego byl.
no ale mysle, ze uda sie po prostu po ludzku dogadac i, ze jak juz mu powiem, ze jednak wypadaloby jakos to podzielic to to do niego dotrze
[no w koncu bylam z nim prawie 4 lata, wiec jednak mam nadzieje, ze jakims chamem i prostakiem nie jest ]

Jesli jestes zainteresowana to moge sprobowac jakos Ci pomoc, gdyby rozmowa nie przyniosla rezultatu. Nie mowe, ze pojade i mu "trzasne", ale moge sprobowac pomoc pod wzgledem prawnym .

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Szukam tuszu dającego naturalny efekt do długich, ale rzadkich rzęs. Pogrubiająco-teatralizujące dają efekt trzech rzęs na krzyż. Macie pomysł?



się można zdziwić i to bardzo
jest różnica między honorem i naiwnością - trzeba dbać o swoje
spytaj jak dzielicie kuchnię - jeśli nie zaproponuje zwrotu pieniędzy od razu / wzgędnie na piśmie [tak, tak na umowę ustną to bym nie liczyła] - poinformuj, że zabierasz sprzęty [to chyba wyjdzie mniej więcej na pół]

Sprobuj tuszy Helenki np Surrealist albo Spectacular Extension.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 13:58   #3368
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

jamestown jak rozmowa nie pomoze to na pewno sie zglosze
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 14:12   #3369
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jamestown jak rozmowa nie pomoze to na pewno sie zglosze
Chetnie pomoge w razie jakichs problemow, bo jest mozliwosc odzyskania tych pieniedzy na drodze prawnej. W razie czego sluze pomoca.
Narazie nie martw sie na zapas. Mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 14:35   #3370
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Najpierw z ex porozmawiaj i powiedz otwarcie, że chcesz zwrotu kosztów, te pieniądze ci się należą. Może on nawet o tym nie pomyślał i odda je bez problemu.
Jak nie to wojna :-( Możesz rozważyć wysłąnie do niego listem poleconym przedsądowego wezwania do zapłaty. Potem droga sądowa, albo wcześniej kolejne wezwanie do niego, ale już z kancelarii prawnej. Na pewno to poskutkuje ;-)
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 15:11   #3371
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
wiesz Dimiti, ja też tak kiedyś myślałam, ale teraz jestem (prawie) wykształconym prawnikiem i pierwsza rzecz, o której pomyślę w razie kupowania domu to właśnie mało-romantyczna umowa...
no to wiesz dla kogos kto ma doczynienia z prawem, mial jakies sytuacje w domu lub je studiuje to jest cos innego a dla osoby, ktora nie spotkala sie z takimi sytuacjami nie mysli o tym w ten sposob, skoro mamy sie hajtac to sie kochamy i dlaczego mam mu nie ufac? i tak jest prawie zawsze u mnie ojciec pilnuje takich spraw wiec poki co ja sobie takimi glowy nie musze zawracac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 15:16   #3372
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Layla polecam YSL Singulier
Czy on jest podobny do Lancome Fatale?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A ja wzięłam kompakty Biothermu Aquasourance, róż MAC i cień MAC
A który róż? MACa jeszcze nie miałam żadnego. Ciekawi mnie jakaś porównawcza opinia, np do Bourjois czy Chanel.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
rozyk clinique jest absolutnie konieczny! ja mam aglow, precious posy, cupid i 104 ten coral no i jakis bashful plum
a ten Twoj to jaki efekt daje?
Mogłabyś porównać róże Clinique np do Bourjois lub do innych? Rozświetlenie, perłowe/matowe i inne właściwosći?

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ale nie bylam tak szczesliwa, zeby czekac i kupilam w promocji poswiatecznej w sephorze ja mam L3 wlasnie - kocham, uwielbiam, ubostwiam
dla bledziochow bedzie pewnie fajny jako brazer, dla mnie nadaje sie na codzien
jest drobno zmielony i sie trzyma fajowo jak dla mnie to obecnie najlepszy puder do poprawek

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:02 ----------

roze clinique ja mam jednego jedynego - bashful blush i chyba czas na kolejnego, nie? zeby samotny taki nie byl
Co do L3 czy ktoś może składa zamówienie na Feelunique?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 15:21   #3373
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość

Mogłabyś porównać róże Clinique np do Bourjois lub do innych? Rozświetlenie, perłowe/matowe i inne właściwosći?
Buu bourjoisa nie lubie:[ sa strasznie twarde......
clinique sa taki ciudnie ciudne
sa bardzie miekkie, latwo je nalozyc na pedzelek i stopniowac efekt, ogolnie sa rozswietlajace, maja takie tycie drobinki, ale nie wedruja one po twarzy
z tych , ktore mam to najmniej rozswietlajacy jest cupid. Reszta ladnie rozswietla buzke, takim jednolitym, perlowym odcieniem- glownie bijacym w strone zlota badz opalonego bezu
ja je uzywam na brazery wiec u mnie efekt jest troche inny niz jakbym nimi ciapala na sam podklad. Trzymaja sie praktycznie calutki dzien, nie zmieniaja koloru i ladnie ozywiaja sa do tego strasznie wydajne!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 16:39   #3374
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Czy on jest podobny do Lancome Fatale?
Oj nie wydaje mi się.. Poczytałam o nim trochę na necie i tworzy on jakiegoś spektakularnego efektu na rzęsach. No, chyba że ma się niezłe rzęsy, na których każdy tusz tworzy cuda
Cytat:
Napisane przez Ajsun

Co do L3 czy ktoś może składa zamówienie na Feelunique?
A chcesz się podłączyć czy o co kaman?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Buu bourjoisa nie lubie:[ sa strasznie twarde......
clinique sa taki ciudnie ciudne
sa bardzie miekkie, latwo je nalozyc na pedzelek i stopniowac efekt, ogolnie sa rozswietlajace, maja takie tycie drobinki, ale nie wedruja one po twarzy
z tych , ktore mam to najmniej rozswietlajacy jest cupid. Reszta ladnie rozswietla buzke, takim jednolitym, perlowym odcieniem- glownie bijacym w strone zlota badz opalonego bezu
ja je uzywam na brazery wiec u mnie efekt jest troche inny niz jakbym nimi ciapala na sam podklad. Trzymaja sie praktycznie calutki dzien, nie zmieniaja koloru i ladnie ozywiaja sa do tego strasznie wydajne!
Mmmm... Dimiti, kusisz mnie tym różem Ten Cupid jest chłodnym różem? Widziałam miniatury na all i się zastanawiam nad nim
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 16:56   #3375
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość

Mmmm... Dimiti, kusisz mnie tym różem Ten Cupid jest chłodnym różem? Widziałam miniatury na all i się zastanawiam nad nim
nie do konca takim chlodnym raczej neutralnym ale slicznie ozywia buzke
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 16:56   #3376
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Buu bourjoisa nie lubie:[ sa strasznie twarde......
clinique sa taki ciudnie ciudne
sa bardzie miekkie, latwo je nalozyc na pedzelek i stopniowac efekt, ogolnie sa rozswietlajace, maja takie tycie drobinki, ale nie wedruja one po twarzy
z tych , ktore mam to najmniej rozswietlajacy jest cupid. Reszta ladnie rozswietla buzke, takim jednolitym, perlowym odcieniem- glownie bijacym w strone zlota badz opalonego bezu
ja je uzywam na brazery wiec u mnie efekt jest troche inny niz jakbym nimi ciapala na sam podklad. Trzymaja sie praktycznie calutki dzien, nie zmieniaja koloru i ladnie ozywiaja sa do tego strasznie wydajne!
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Oj nie wydaje mi się.. Poczytałam o nim trochę na necie i tworzy on jakiegoś spektakularnego efektu na rzęsach. No, chyba że ma się niezłe rzęsy, na których każdy tusz tworzy cuda

A chcesz się podłączyć czy o co kaman?
Zastanawiam się właśnie nad L3. W sumie jeszcze mam jakieś pół, ale taka cena może się już nie pojawić.
Nie wiesz jakie tam są koszty przesyłki?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 16:57   #3377
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie do konca takim chlodnym raczej neutralnym ale slicznie ozywia buzke
mimo wszystko... PRZEKONAŁAŚ MNIE ! Zaraz chyba zamówię, póki TŻ nie widzi I wracam do pisania mgr...

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzięki



Zastanawiam się właśnie nad L3. W sumie jeszcze mam jakieś pół, ale taka cena może się już nie pojawić.
Nie wiesz jakie tam są koszty przesyłki?
Jeśli idzie nierejestrowaną to free
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 17:37   #3378
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

pytanko bo sie zaczelam zastanawiac nad zapasem refilla tego L3 z feela ale tam mozna placic przez paypala czy tylko karta?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 17:39   #3379
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
mimo wszystko... PRZEKONAŁAŚ MNIE ! Zaraz chyba zamówię, póki TŻ nie widzi I wracam do pisania mgr...

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------


Jeśli idzie nierejestrowaną to free


Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
pytanko bo sie zaczelam zastanawiac nad zapasem refilla tego L3 z feela ale tam mozna placic przez paypala czy tylko karta?
chyba mozna paypalem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 18:04   #3380
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez basiawlg Pokaż wiadomość
Ja właśnie też sobie zamówiłam a jak to będzie staroć to
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Co do bazy Lancome- zamówiłam i też mam nadzieję, że nie będzie miała pajęczyn na sobie ze starości... jednak tą czarną zastąpiła kiedyś biało-czarna XL (z tego co pamiętam) więc sama nie wiem ..
Nie powinien być wyschnięty raczej Mam białą bazę otwartą od ponad roku i cały czas jest tak samo mokra. Tusz by chyba padł, a ona jak nówka
Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A który róż? MACa jeszcze nie miałam żadnego. Ciekawi mnie jakaś porównawcza opinia, np do Bourjois czy Chanel.
Wzięłam teraz Honour, a wcześniej przyleciał do mnie róż Gingerly, a w MAC w Warszawce kupiłam Personal Style Oba, które mam są cudne, a ten który leci czytałam, że jest śliczny
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 18:27   #3381
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

a zapłaciłam sobie za cień MACa - zobaczymy co to za ustrojstwo
gorzej jak mi sie spodoba i potem będę wszystkie kolejno kupować
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 18:37   #3382
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
pytanko bo sie zaczelam zastanawiac nad zapasem refilla tego L3 z feela ale tam mozna placic przez paypala czy tylko karta?
Karta, nie ma PayPal ale spokojnie przyjmuje przedplacona z mBanku Mozna tez sobie wybrac walute, w ktorej sie placi.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:28   #3383
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Zenki znowu sa zamotane:/ 3 tygodnie temu dogadalam sie z Zenkiem,ze wysla mi ponownie tusz helenki, ktory zaginal w akcji (wg mnie mogli go zaponiec wyslac, po prostu,ale to szczegol). Wiec dzis sie chcialam dowiedziec co i jak,skoro go nie mam. A Rosalinda odpisuje,ze im przykro,ale mojego zamowienia czyli czegos tam do wlosow joico nie maja i zwroca kase.Odpisalam,ze pomieszali i w moim zamowieniu byl tusz i to chce.Od razu odpisala,ze oc dostane na maila niedlugo. Juz srednio w to wierze:/
A tak z milych spraw, to fajne male zestawiki Biothermu sa po 29zl w D. i pani sypnela probkami do torebki
Kusi mnie roz Clinique ten z peach w nazwie,ale mam nowy EL wiec bede chyba uzywac nawet na noc,zeby zuzyc
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:32   #3384
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Zenki znowu sa zamotane:/ 3 tygodnie temu dogadalam sie z Zenkiem,ze wysla mi ponownie tusz helenki, ktory zaginal w akcji (wg mnie mogli go zaponiec wyslac, po prostu,ale to szczegol). Wiec dzis sie chcialam dowiedziec co i jak,skoro go nie mam. A Rosalinda odpisuje,ze im przykro,ale mojego zamowienia czyli czegos tam do wlosow joico nie maja i zwroca kase.Odpisalam,ze pomieszali i w moim zamowieniu byl tusz i to chce.Od razu odpisala,ze oc dostane na maila niedlugo. Juz srednio w to wierze:/
A tak z milych spraw, to fajne male zestawiki Biothermu sa po 29zl w D. i pani sypnela probkami do torebki
Kusi mnie roz Clinique ten z peach w nazwie,ale mam nowy EL wiec bede chyba uzywac nawet na noc,zeby zuzyc
dzisiaj ci odpisali bez problemu?? ja do nich pisze juz 3 dni w sprawie mojego zamowienia i mi nie odpisuja wogole!!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:53   #3385
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dzisiaj ci odpisali bez problemu?? ja do nich pisze juz 3 dni w sprawie mojego zamowienia i mi nie odpisuja wogole!!
Dzisiaj.Ale jednak problem z dogadaniem sie jest:/
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:10   #3386
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Dzisiaj.Ale jednak problem z dogadaniem sie jest:/
ale jak pisza to jakos mozna to rozwiazac i sie dogadac, a jak nie pisza to co?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:21   #3387
felicity
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 345
GG do felicity
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale jak pisza to jakos mozna to rozwiazac i sie dogadac, a jak nie pisza to co?
Jak nie pisza, to tez sie denerwujemy Sprobuj dzis.Rosalinda odpisuje
felicity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 21:13   #3388
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

A ja jeszcze nie dostałam mojego Biothermu, 6 marca w sobotę dostałąm shipment status a paczki jeszcze nie mam Czy mogło coś złego się stać? Zawsze w ciągu kilku dni listonosz był.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 21:23   #3389
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
pytanko bo sie zaczelam zastanawiac nad zapasem refilla tego L3 z feela ale tam mozna placic przez paypala czy tylko karta?
nie mozna Pay Palem Illiosku

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie powinien być wyschnięty raczej Mam białą bazę otwartą od ponad roku i cały czas jest tak samo mokra. Tusz by chyba padł, a ona jak nówka


Wzięłam teraz Honour, a wcześniej przyleciał do mnie róż Gingerly, a w MAC w Warszawce kupiłam Personal Style Oba, które mam są cudne, a ten który leci czytałam, że jest śliczny
A mowilam, ze Honour brac
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 21:32   #3390
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez felicity Pokaż wiadomość
Jak nie pisza, to tez sie denerwujemy Sprobuj dzis.Rosalinda odpisuje
heh pisalam do rosalindy, do teresy, na orders i na info i cisza
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.