Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: według mnie najlepszą lokówką jest
Lokówka spiralna BAB 2335E 0 0%
Lokówka babyliss PRO 0 0%
Lokówka ceramiczna do włosów Vidal Sassoon 1 100,00%
Wigo; Profesjonalna lokówka o średnicy 40 mm 0 0%
Głosujący: 1. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-06, 21:57   #1651
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: lokówka, który model?

a bo jeszcze dostałam informacje że zelmer niby ma wymienne koncówki. nigdze nie ma zdjęć, jakaś szczęśliwa posiadaczka opowie coś?;p
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 22:03   #1652
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: lokówka, który model?

na fryzjerskim jest caly watek o lokowkach, moze tam zajrzyj?
Poza tym to indywidualne, bo rozne lokowki pasuja do roznych gatunkow wlosow - inna bedzie potrzebna do nadania puszystosci wlosom cienkim i delikatnym, inna do ujarzmienia wlosow grubych i nie podatnych. No i jeszcze kwestia dlugosci wlosow, czy chcesz z regulacja temp.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 22:08   #1653
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: lokówka, który model?

ale mi głównie chodzi o konkretne modele a nie co mi zadziała, bo zadziała wszystko, po prostu nie mogę znaleźć żadnych szczegółowych informacji odnośnie np, zestawu końcówek zelmera. pustka. tak jakby to była jakaś tajemnica producenta ;c
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 00:00   #1654
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: lokówka, który model?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
a bo jeszcze dostałam informacje że zelmer niby ma wymienne koncówki.
Jestem ciemna w temacie lokówek i ich końcówek, ale może o to chodzi:
http://www.euro.com.pl/foto/0/548691...54869132_3.jpg
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 00:10   #1655
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: lokówka, który model?

oooomajgad dzięki, szukałam tego na ceneo na skąpcu i w google grafika, dziękuję

sama nie wiem, coś co jest do wszystkiego z założenia jest do niczego nie?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 00:19   #1656
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: lokówka, który model?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
oooomajgad dzięki, szukałam tego na ceneo na skąpcu i w google grafika, dziękuję

sama nie wiem, coś co jest do wszystkiego z założenia jest do niczego nie?
Ktos mi tlumaczyl, ze takie wymienne koncowki powoduja nierownomierne nagrzewanie sie plytek. Ze lepsze przymocowane na stale.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 00:20   #1657
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: lokówka, który model?

no, właśnie tego się niestety spodziewam :/ tylko w internecie są saaaaaaaaaaame pozytywne opinie. na kwc tego nie ma, wolałabym zadać pytania wizażance z prawdziwego zdarzenia opinie i cena zachęcają, tylko te wymienne wkłady - mam mieszane uczucia.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 08:24   #1658
Rosa250
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 73
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

To zależy też od włosów, ja mam dość sztywne i na mnie termoloki nie działają, ani wałki, ani warkoczyki na noc - efekt jest maksymalnie kilkugodzinny. No i nie masz pewności czy jak skończysz będziesz miała taki efekt jak chcesz, za każdym razem wiadomo może wyjść inaczej

Ps.Wczoraj zrobiłam sobie włosy lokówką, to o dziwo dzisiaj rano, po przespaniu całej nocy, loczki pozostały, poza tym efekt lokówki widzisz przy robocie na bieżąco i możesz korygować
Rosa250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 09:36   #1659
missAG
Raczkowanie
 
Avatar missAG
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 40
Dot.: lokówka, który model?

muszynianko, ja posiadam babyliss. Ma 38mm, jest bardzo gruba i ma ceramiczny wklad. uzylam ja chyba ze 2 razy niestety, poniewaz chyba mam za krotkie wlosy do niej, a wcale nie mam az takich krotkich
No ale na you tube widzialam mnostwo tutoriali z nia i dlatego sie skusilam, zaluje ze nie kupilam tej samej, ale mniejszej. Wiem ze to nie jest jeden z wymienionych przez ciebie modeli, ale moze cos pomoge. Upewnij sie ze nie kupisz za duzej bo wlosy sie zaledwie 'podkreca', a nie 'skreca' w loka.Mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi

http://www.lookfantastic.com/electri...ongs-38mm.html


Tak pomyslalam sobie ,ze powinnam dopisac ze mi rowniz chodzilo o fale a nie loki a la "baran" Jednak przez to ze lokowka jest az tak grupa, wlosy zaledwie podkrecaja sie na koncach. Moja dlugosc wlosow to do polowy lopatek.

Edytowane przez missAG
Czas edycji: 2011-02-07 o 11:29 Powód: dopisek
missAG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 09:40   #1660
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rosa250 Pokaż wiadomość
To zależy też od włosów, ja mam dość sztywne i na mnie termoloki nie działają, ani wałki, ani warkoczyki na noc - efekt jest maksymalnie kilkugodzinny. No i nie masz pewności czy jak skończysz będziesz miała taki efekt jak chcesz, za każdym razem wiadomo może wyjść inaczej

Ps.Wczoraj zrobiłam sobie włosy lokówką, to o dziwo dzisiaj rano, po przespaniu całej nocy, loczki pozostały, poza tym efekt lokówki widzisz przy robocie na bieżąco i możesz korygować
U mnie tez to nie działa, ale termoloków nigdy nie próbowałam. Szkoda mi tylko katować włosów lokówką, nie są zniszczone, ale są dosyć cienkie, więc łatwo się zniszczą. Ostatnio po powrocie od fryzjera loki trzymały mi się naprawdę długo, ale nie wiem czy to była kwestia lakieru czy lokówki właśnie.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 10:40   #1661
rj66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Witam,
Planuję zakup lokówki z wymiennymi końcówkami
1. PROSTOWNICA + LOKÓWKA ROWENTA CF 4032 8W1
http://www.awa24.pl/product-pol-1249...ta-CF4032.html
2. LOKOWKA PROSTOWNICA PHILIPS HP4696
http://kupujeonline24.istore.pl/pl/w...l?partner=1985
zależy mi na lokówce prostownicę już mam to tej nie będę używać
A może macie coś lepszego do zaoferowania.
proszę pomóżcie szybko potrzebna lokówka
pozdrawiam wszystkie czytelniczki Renata
rj66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 10:59   #1662
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: lokówka, który model?

mam lokówkę BRAUN Satin Hair Colour
http://www.braun.com/pl/hair-care/sa...ur-curler.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-EC2-Braun.htm

Ma średnicę 32 mm czyli jest dość gruba loki są naprawdę grube, po lekkim roztrzepaniu palcami zostaje efekt pofalowanych włosów
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 11:01   #1663
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: lokówka, który model?

Niestety nie używałam żadnej z podanych przez Ciebie lokówek ale może pomogę Ci w ten sposób...

http://www.euro.com.pl/lokowki/zelme...-zelmer+33z026
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 12:41   #1664
Kakcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 277
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Witam Was Drogie Panie
Muszę zaczerpnąć rady użytkowniczek lokówek ponieważ od kilku dni przymierzam się do kupna lokówki Babyliss jednak napotkałam kilka niewiadomych z którymi nie potrafię sobie poradzić
Chodzi mi o modele, które pojawiają się na allegro jednak nie ma ich na stronie Babyliss. Obawiam się, że to jest jakaś podróbka dlatego proszę o pomoc.
Oto przykład aukcji, lokówka model 2287BU http://allegro.pl/lokowka-pro-cerami...433968741.html

Lokówka prezentuje się fajnie, ma wyświetlacz LCD co dodatkowo zachęca do kupna. Jednak nie znalazłam jej na stronie Babyliss. Czy któraś z Pań używa tą lokówkę i może potwierdzić, że nie jest do żadna podróbka?

Kolejnym pytaniem jest to czy wyświetlacz LCD jest pomocny w użytkowaniu czy jest to dodatkowy zbędny bajer? Na stronie Babyliss są dwie lokówki, które prezentują sie parametrami prawie tak samo, różnica w nagrzaniu to 20 st.C. no i właśnie wyświetlacz LCD. Są to modele 2325E (25 średnica, bez wyświetlacza LCD) oraz 2362CE (z wyświetlaczem). Z tymże tej drugiej nie mogę nigdzie dorwać, ani na allegro ani w saturnie czy media markcie. 2325E jest dostępna w Saturnie za 129zł.

I na sam koniec moich wątpliwości zastanawiam się jeszcze na zakupieniem Remingtona jednak nurtuje mnie to, że produkuje on tylko lokówki o średnicy 19 mm i 38 mm czyli skrajne wielkośći Przynajmniej takie znalazłam. Mnie interesuje lokówka 25 mm. Zależy mi na coś pomiędzy falami a lokami, wolę odrobinę mocniej skręcić włosy, a potem się lekko rozprostują, ponieważ moje włosy ogólnie są bardzo mało podatne na skręt i wytrzymują należycie ułożone maks 30 minut.
Niestety Braun odpada ponieważ cena nie zachęca Wiem, że to inwestycja na długi czas i ochrona włosów jednak studencki portfel jest na wiecznej diecie Zastanawiam się jeszcze nad Philipsem jednak wydaje mi się, że to jest zupełnie ina klasa (niższa) niż Babyliss czy Remington.

Edytowane przez Kakcia
Czas edycji: 2011-02-07 o 12:43
Kakcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 17:11   #1665
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: lokówka, który model?

bardzo wam dziękuję za lokówki!

missAG mi chodzi o lekkie fale, dlatego biorę pod uwagę tylko 32 albo 38 mm. mam włosy za ramiona, długość myślę że ok. małe loki robię prostownicą. babyliss brałam pod uwagę, ale to troszeczkę starszy chyba model... sama nie wiem, bo czytałam o tym, plusem jest to że az do 200 stopnii sie rozgrzewa.


agabil jestem zachwycona tą lokówką ciekawe czy mnie na nią stać. bo naprawdę wygląda bardzo interesująco, do brauna w tej kwestii mam większe zaufanie niż do philipsa.

no właśnie mi nie są potrzebne inne koncówki. może ewentualnie ta ze spiralką, ale jakoś płakać nie będę. wiem po prostu że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, koleżanka miała babyliss jakiś zestaw oldschoolowy z 8 nakładkami, szajs niesamowity, źle się nagrzewało, nierowno bardzo.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

przejrzałam wasze lokówki, nad tą babyliss się zastanawiałam ale chyba za gruba objętość, z resztą jest troszeczke starsza od przedstawionych.
ze znalezieniem tej agabilowej miałam problem, jeszcze muszę poszukać bo wygląda bardzo ciekawie.
generalnie teraz wybieram między zelmer, philips a braun agabil.
no i teraz tak; philips jest tani i fajny, braun jest droższy ale pewnie troszkę lepszy, zelmer ma przyzwoitą cene i wiele nakładek co jest i wadą i zaletą...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 17:17   #1666
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: lokówka, który model?

proszę

jestem z niej bardzo zadowolona

tu np możesz ją kupić (al cena ok 200zł)
http://www.agito.pl/lokowki/braun-ec...tkie_wszystkie

tu masz sklepy gdzie cena jest nieco niższa
http://www.kupujemy.pl/ec2-cena-sklep.html
http://www.skapiec.pl/site/cat/351/comp/413558
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2011-02-07 o 17:20
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 17:34   #1667
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: lokówka, który model?

o bardzo dziękuję.
bo tego philipsa i zelmera miałam okazję obejrzeć i dotknąć na żywo, wyglądało to całkiem solidnie. ten braun chyba przekracza moje możliwości finansowe z drugiej strony na takich rzeczach się nie oszczędza, kupiłam bardzo drogą prostownicę i nigdy w życiu bym nie cofnęła ani jednej wydanej złotówki.
sama nie wiem, myślę o tym zelmerze i wymiennych wkładach, to trochę wada, trochę zaleta...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 17:43   #1668
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: lokówka, który model?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
o bardzo dziękuję.
bo tego philipsa i zelmera miałam okazję obejrzeć i dotknąć na żywo, wyglądało to całkiem solidnie. ten braun chyba przekracza moje możliwości finansowe z drugiej strony na takich rzeczach się nie oszczędza, kupiłam bardzo drogą prostownicę i nigdy w życiu bym nie cofnęła ani jednej wydanej złotówki.
sama nie wiem, myślę o tym zelmerze i wymiennych wkładach, to trochę wada, trochę zaleta...
wpadnij to przetestujesz

a może jakaś Rowenta? Ale nie widzę by mieli taką grubą, raczej wąskie, albo z wymiennymi końcówkami.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2011-02-07 o 17:46
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 18:52   #1669
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: lokówka, który model?

hmmmm rowenta tez jest okej, ja nie wiem, mam jakiś niesamowity uraz do lokówek z wymiennymi końcówkami. chyba spoczniemy na philipsie bo za 96 zł go można kupić... jak będzie badziewne to i żałować nie będę jakoś specjalnie :d a nagrzewa się aż do 210!

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

no ja nie mogę, ale mnie tata namawia na tą twoją lokówkę agabil
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 11:39   #1670
rj66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rj66 Pokaż wiadomość
Witam,
Planuję zakup lokówki z wymiennymi końcówkami
1. PROSTOWNICA + LOKÓWKA ROWENTA CF 4032 8W1
http://www.awa24.pl/product-pol-1249...ta-CF4032.html
2. LOKOWKA PROSTOWNICA PHILIPS HP4696
http://kupujeonline24.istore.pl/pl/w...l?partner=1985
zależy mi na lokówce prostownicę już mam to tej nie będę używać
A może macie coś lepszego do zaoferowania.
proszę pomóżcie szybko potrzebna lokówka
pozdrawiam wszystkie czytelniczki Renata
Witam ponownie i ponawiam pytanie odnośnie powyższych zestawów.
Przecież chyba ktoś używa takowych i może podpowiedzieć który warto kupić i czy warto kupić
Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam renata
rj66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 15:45   #1671
Rosa250
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 73
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Co prawda nie mam takich zestawów, a swojego nie będę reklamować bo jestem z niego niezadowolona. Wiem na co teraz będę się patrzeć przy wyborze innej: moja prostownica ma ustawianie temp. na wyświetlaczu LCD od iluś tam stopni do iluś (nie pamiętam teraz danych) oraz blokadę przycisków. Używam w niej najwyższej temp. gdyż mam mało podatne włosy (z lewej strony), z prawej zaś ustawiam mniejszą, a także w zależności ile włosów na raz kręcę. Natomiast w moim zestawie jest tylko wybór 2 temp. (przesuwany klawisz) i szczerze mówiąc jak dla mnie to za mały zakres.
Rosa250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 22:16   #1672
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Myślę nad tą lokówką http://moda.allegro.pl/babyliss-loko...442119520.html albo tymi termolokami http://moda.allegro.pl/termoloki-z-j...447609780.html ale nie wiem właśnie czy efekt będzie podobny.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 11:25   #1673
Rosa250
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 73
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Nie jestem znawczynią w termolokach, ale dam Ci coś do przemyślenia: lokówką można robić różne fryzury: wywijać w prawo, w lewo, same końcówki, tylko u nasady, fryzura z lokówki zależy także od tego jak włosy ściągasz z lokówki. Na wałkach wydaje mi się, że nie masz aż tyle opcji. Ale to tylko moje spostrzeżenie.
Rosa250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 11:46   #1674
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rosa250 Pokaż wiadomość
Nie jestem znawczynią w termolokach, ale dam Ci coś do przemyślenia: lokówką można robić różne fryzury: wywijać w prawo, w lewo, same końcówki, tylko u nasady, fryzura z lokówki zależy także od tego jak włosy ściągasz z lokówki. Na wałkach wydaje mi się, że nie masz aż tyle opcji. Ale to tylko moje spostrzeżenie.
Też mi się tak wydaje, no i przede wszystkim widać efekt, a wałki jak nałożysz tak zostaną. Ale mam cienkie włosy, a lokówka zniszczy mi je bardziej niż termoloki.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 18:37   #1675
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: lokówka, który model?

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
agabil jestem zachwycona tą lokówką ciekawe czy mnie na nią stać. bo naprawdę wygląda bardzo interesująco, do brauna w tej kwestii mam większe zaufanie niż do philipsa.
ja mam ta lokowke, tylko testowalam i prawde mowiac nie uzywam, bo chodze z prostymi wlosami (zwlaszcza teraz jak scielam i sa poldlugie). Moze sie dogadamy co do wymiany? Masz moze cos podobnej wartosci "na zbyciu"?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 20:00   #1676
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: lokówka, który model?

Niestety, zamówiłam już philipsa
stwierdziłam że... 95 zl plus przesyłka to i tak nie mało, z resztą w sklepach kosztuje 130-180 więc ostatni szajs to nie będzie
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 21:41   #1677
Martulla33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 13
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny Czy któraś z was spotkała się może z lokówkami hot tools? Zastanawiam się właśnie nad kupnem 2 calowej.
Martulla33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 21:46   #1678
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

W tym watku juz bylo pisane o lokowkach hot tools
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 14:13   #1679
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Lokówki, falownice i lokówko-suszarki - wątek zbiorczy

Dziewczyny, orientujecie się, który z tych modeli jest nowszy i lepszy?
1. http://allegro.pl/lokowka-spiralna-c...481408259.html
2. http://allegro.pl/lokowka-spiralna-c...466646567.html ?

Zdjęcia zpożyczone z Allegro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1481408259.jpg (30,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l_06474292.jpg (17,5 KB, 9 załadowań)
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 19:20   #1680
30tka tuz tuz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7
obrotowa lokówko suszarka BABYLISS czy ROWENTA?

dziewczyny, nikt ze znajomych nie ma lokówko suszarki obrotowej i stąd moje pytanie do Was: mam włosy półdługie cienkie.. Które ogólnie sprawdzają się u Was najlepiej? Moze jeszcze jakieś innej firmy?

Edytowane przez 30tka tuz tuz
Czas edycji: 2011-03-24 o 22:05
30tka tuz tuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 12:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.