Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-08, 13:42   #3751
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

to ja poczekam od razu wtedy listę składników poproszę ;p
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 15:06   #3752
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

czy mysliscie, że warto przechowywac podklady w lodowce? od jakichś 3 tygodni przestałam używam i nie wiem, czy nie przenieść swojej kolekcji do lodowki
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 15:11   #3753
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja wszystkie swoje kosmetyki trzymam w takim kudłatym pudełeczku z pepco Nie używam ich w wakacje zbyt często, ale nic im nie jest. Ważne chyba tylko, żeby nie stały w 30 stopniowym upale aalbo silnym słońcu

Tak swoją drogą użyłam sobie dzisiaj tych bibułek-zbierają sebum i przez to twarz jest mniej błyszcząca, ale matu, a tym bardziej płaskiego to to nie da.
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 20:28   #3754
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
czy mysliscie, że warto przechowywac podklady w lodowce? od jakichś 3 tygodni przestałam używam i nie wiem, czy nie przenieść swojej kolekcji do lodowki
Ja przeniosłam swoje tydzień temu i na razie jest ok, (upałów nie ma, ale nie używam ostatnio, więc chcę je zakonserwować na trochę dłużej) Najwiekszy plus to to, że łatwiej mi je znaleźć niz w szufladzie z kosmetykami ...
Można nakładać prosto z lodówki . Nie radzę jedank narażać na częste zmiany temperatury

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-08-08 o 20:30 Powód: dopiska
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 21:59   #3755
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja swoje trzymam w pudełkach po butach I pudełkach po kremach la prairie skin caviar - moja ciotka ma bzika na punkcie tego kremu. Mi zostawia pudełka, które są w sumie praktyczne No i mam kuferek - kosmetyczkę z Rossmana. Wrzucam tam rzeczy, których z różnych przyczyn nie używam.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 00:48   #3756
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;28625817]ja wszystkie swoje kosmetyki trzymam w takim kudłatym pudełeczku z pepco Nie używam ich w wakacje zbyt często, ale nic im nie jest. Ważne chyba tylko, żeby nie stały w 30 stopniowym upale aalbo silnym słońcu

Tak swoją drogą użyłam sobie dzisiaj tych bibułek-zbierają sebum i przez to twarz jest mniej błyszcząca, ale matu, a tym bardziej płaskiego to to nie da.[/QUOTE]
Dzięki wielkie Chyba uniknęłam zbędnego zakupu. Mnie jedynie matują dwie rzeczy: maseczka z glinki i żel do mycia twarzy z L`Oreala Pure Zone, przy czym żel nie może być za często stosowany, bo wywołuje poparzenia chemiczne.

Ja swoje niektóre kremy trzymam w lodówce. Mam tam też tusz do rzęs. Rzeczywiście kosmetyki trzymane w lodówce są dłużej zdatne do wykorzystania.

Teraz pytanie do Was, jak malujecie twarz różem? Tzn. dojeżdżacie pod ucho, czy tylko puciek tam gdzie powstaje takie wzgórze, gdy się uśmiechacie? I czy używacie różu do modelowania twarzy?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 00:57   #3757
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Chyba uniknęłam zbędnego zakupu. Mnie jedynie matują dwie rzeczy: maseczka z glinki i żel do mycia twarzy z L`Oreala Pure Zone, przy czym żel nie może być za często stosowany, bo wywołuje poparzenia chemiczne.

Ja swoje niektóre kremy trzymam w lodówce. Mam tam też tusz do rzęs. Rzeczywiście kosmetyki trzymane w lodówce są dłużej zdatne do wykorzystania.

Teraz pytanie do Was, jak malujecie twarz różem? Tzn. dojeżdżacie pod ucho, czy tylko puciek tam gdzie powstaje takie wzgórze, gdy się uśmiechacie? I czy używacie różu do modelowania twarzy?
Ja róż daję najmocniej na 'jabłuszko', a dalej tak jakby rozcieram w stronę ucha, że on polowi zanika Mimo wszystko rzadko kiedy stwierdzam, że jest idealnie, a nie wiem co zmienić
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 01:19   #3758
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Mi się raz udało jeden policzek zrobić dobrze;p Nie wiem jak tego dokonałam, ale nie udało mi się tego powtórzyć;D Ale znalałam swój odcień różu, choć podobno nie jest dla mnie, bo mnie jeszcze bardziej wybladza, ale ja uwielbiam taki efekt. Ostatnio próbowałam z nim zadziałać, ale nic nie wychodziło... I nie wiem, jaką taktykę obrać.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 01:22   #3759
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja daję na "pućki" i delikatniutko rozcieram w stronę nosa. Wtedy wygląda jak naturalny rumieniec, a o taki efekt mi właśnie chodzi
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 02:16   #3760
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

O właśnie, a jakiego koloru różu używacie? Ja zazwyczaj brudnego (mniej lub bardziej ) różu. Mam jeden brzoskwiniowy, ale na mnie wychodzi totalnie ceglasto i nieatrakcyjnie. Zastanawiam się nad coralistą, próbowałam na buzi w sephorze i była ok, ale jakoś ciągle myślę i myślę.. od roku
Wydaje mi się, że też od koloru zależy, jak dany róż bym nakładała. Delikatne róże lubię nakładać dużym pędzlem (ecotools do pudru) i tak sobie omiatać od "puciek" na zewnątrz. Mocniejsze za to nakładam mniejszym pędzlem, w sumie nie wiem czemu.

Edytowane przez tajik girl
Czas edycji: 2011-08-09 o 02:19
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 02:28   #3761
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
O właśnie, a jakiego koloru różu używacie? Ja zazwyczaj brudnego (mniej lub bardziej ) różu. Mam jeden brzoskwiniowy, ale na mnie wychodzi totalnie ceglasto i nieatrakcyjnie. Zastanawiam się nad coralistą, próbowałam na buzi w sephorze i była ok, ale jakoś ciągle myślę i myślę.. od roku
Wydaje mi się, że też od koloru zależy, jak dany róż bym nakładała. Delikatne róże lubię nakładać dużym pędzlem (ecotools do pudru) i tak sobie omiatać od "puciek" na zewnątrz. Mocniejsze za to nakładam mniejszym pędzlem, w sumie nie wiem czemu.
Ja używam tylko różowych róży Od baby pink po malinę i właśnie wydaje mi się, że one dobrze wyglądają, jak się tak nałoży, jak ja robię. Jeszcze nos można musnąć
A myślę, że wszelkimi brzoskwiniowymi pewnie można wymodelować twarz. Ale ja nie mam jakoś do nich przekonania, pewnie tylko dlatego, że wyglądam na chorą, jak nałożę cokolwiek, co ma w sobie kroplę brzoskwini, czerwieni albo szarości
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 08:44   #3762
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Aktualnie używam różu z TBS. Chyba jakaś kolekcja limitowana. Róż w sumie podobny do tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ow.html&next=1.
Miałam też Diora https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...sh.html&next=1 , ale ostatecznie nie trafiłam z kolorem. I miło wspominam taniutki róż Elfa: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...er.html&next=1

Kolory wybieram chłodne, różowe, ale bez szarości. Brzoskwiniowe mi nie pasują
Jeśli chodzi o makijaż, to nakładam go na "pućki" i delikatnie rozcieram w kierunku ucha, aby zrobić coś na kształt gradientu. I zwykle dodaję jeszcze rozświetlacz nad róż, albo muskam róż rozświetlaczem...
W ogóle bardzo długo walczyłam z używaniem różu, bo miałam wrażenie przyciemniania cery. Skłonność do rumienia, też nie podsycała we mnie zapału
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 09:55   #3763
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja się tyle lat maluję różem, a wydaje mi się że ciągle nie umiem malować odpowiednio do mojego kształtu twarzy Nie czuję się wymodelowana.
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 10:01   #3764
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja nie nakładam różu na "pućki"... nakładam go tak jak brązer, tyle że nie pod a na kości policzkowe. Najciemniej przy zewnętrznej. Inaczej wyglądam jak pomyleniec

To gdzie się nakłada róż najbardziej zależy od kształtu twarzy, trzeba ponakładać różnie i sprawdzić jak jest najlepiej
Co ciekawe, po tym jak już sama doszłam do tego jak i gdzie mam ten róż nakładać znalazłam jakieś zestawienie: kształt twarzy + jak nakładać róż. I faktycznie się zgodziło wszystko, polecany sposób nakładania pokrywał się z tym co ja wcześniej uznałam za najlepsze rozwiązanie
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 11:07   #3765
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja swoje trzymam w pudełkach po butach I pudełkach po kremach la prairie skin caviar - moja ciotka ma bzika na punkcie tego kremu. Mi zostawia pudełka, które są w sumie praktyczne No i mam kuferek - kosmetyczkę z Rossmana. Wrzucam tam rzeczy, których z różnych przyczyn nie używam.
myślałam że tylko ja trzymam kosmetyki w pudełkach po butach

niestety nie potrafię się przekonać do róży do nie umiem ich nakładać, wolę nie robić sobie krzywdy
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 11:20   #3766
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Chyba uniknęłam zbędnego zakupu. Mnie jedynie matują dwie rzeczy: maseczka z glinki i żel do mycia twarzy z L`Oreala Pure Zone, przy czym żel nie może być za często stosowany, bo wywołuje poparzenia chemiczne.

Ja swoje niektóre kremy trzymam w lodówce. Mam tam też tusz do rzęs. Rzeczywiście kosmetyki trzymane w lodówce są dłużej zdatne do wykorzystania.

Teraz pytanie do Was, jak malujecie twarz różem? Tzn. dojeżdżacie pod ucho, czy tylko puciek tam gdzie powstaje takie wzgórze, gdy się uśmiechacie? I czy używacie różu do modelowania twarzy?
Nie ma za co Co do nakładanie to ja mniej więcej tam gdzie pućki, ale ja nakładam od linii włosów idąc ku pućkom tak mi wygodniej i nie zrobię sobie efektu klauna
Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
O właśnie, a jakiego koloru różu używacie? Ja zazwyczaj brudnego (mniej lub bardziej ) różu. Mam jeden brzoskwiniowy, ale na mnie wychodzi totalnie ceglasto i nieatrakcyjnie. Zastanawiam się nad coralistą, próbowałam na buzi w sephorze i była ok, ale jakoś ciągle myślę i myślę.. od roku
Wydaje mi się, że też od koloru zależy, jak dany róż bym nakładała. Delikatne róże lubię nakładać dużym pędzlem (ecotools do pudru) i tak sobie omiatać od "puciek" na zewnątrz. Mocniejsze za to nakładam mniejszym pędzlem, w sumie nie wiem czemu.
A używam tego różu: http://chochlikkornwalijski.blogspot...uch-blush.html. Mam 2 kolory : 10 (jasny róż) i 30 brzoskwinia

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
myślałam że tylko ja trzymam kosmetyki w pudełkach po butach

niestety nie potrafię się przekonać do róży do nie umiem ich nakładać, wolę nie robić sobie krzywdy
na początek jakiś słabo napigmentowany i po paru użyciach już będziesz wiedzieć jak i co


I dokładam jeszcze swatcha

Edytowane przez 9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Czas edycji: 2011-08-09 o 11:46
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 12:18   #3767
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Mam kod na zakupy na illamasqua.com (-20%). Sprawdziłam - jest poprawny. Czy ktoś go potrzebuje?


Wczoraj uzyłam tego filtru mineralnego Avène na usta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...50.html&next=1
Daje efekt bardzo jasnych ust (nie lubię). Wiem, że chochlik kornwalijski docenia rozjaśniony rąbek czerwienie wargowej.
Kosztował 7,99 zł (wyprzedaż w aptece internetowej).
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 12:25   #3768
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
Mam kod na zakupy na illamasqua.com (-20%). Sprawdziłam - jest poprawny. Czy ktoś go potrzebuje?


Wczoraj uzyłam tego filtru mineralnego Avène na usta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...50.html&next=1
Daje efekt bardzo jasnych ust (nie lubię). Wiem, że chochlik kornwalijski docenia rozjaśniony rąbek czerwienie wargowej.
Kosztował 7,99 zł (wyprzedaż w aptece internetowej).
Zainteresowałaś mnie masz gdzieś jeszcze linka do tej wyprzedaży? czy już jej nie ma ?
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 12:33   #3769
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;28646030]Zainteresowałaś mnie masz gdzieś jeszcze linka do tej wyprzedaży? czy już jej nie ma ?[/QUOTE]

Oferta jest aktualna. Wczoraj otrzymałam przesyłkę.
Ten produkt jest na wyprzedaży, bo jego data ważności przypada na grudzień tego roku.

http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...zeda-15ml.html
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 14:05   #3770
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny, mogłabym Was prosić o podanie jakichś fajnych kosmetyków dla bladolicych dostępnych w UK, a w Polsce nie? Ktoś z mojej rodziny może będzie tam jechał (chociaż jak się zamieszki w Londynie nie uspokoją to na pewno nie) i mogę dać mu listę zakupów z paroma niedużymi rzeczami
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 19:47   #3771
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłabym Was prosić o podanie jakichś fajnych kosmetyków dla bladolicych dostępnych w UK, a w Polsce nie? Ktoś z mojej rodziny może będzie tam jechał (chociaż jak się zamieszki w Londynie nie uspokoją to na pewno nie) i mogę dać mu listę zakupów z paroma niedużymi rzeczami
Illamasqua. Tylko to przychodzi mi do głowy
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 20:05   #3772
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
A właśnie chochliku, czy te bibułki pomagają, bo też mam skórę mieszaną i czasami zaczynać robić za latarnię, chociaż mam na sobie puder... Bo bez niego normalnie jestem latarnią... Kupiłabym te bibułki, ale właśnie żadna spośród moich kumpeli nie używa, żebym mogła poznać ich działanie w praktyce... W moim otoczeniu tylko ja mam taki połysk, dlatego się irytuje jak ktoś mi mówi, żebym sobie rozświetlacz zakupiła, bo jest świetny... Ja i bez niego wyglądam jak latarnia...

Mam bibułki Clean&Clear i ich nie używam (dostałam chyba kiedyś gratis), bo cera mi się nie przetłuszcza. Zużyłam parę na próbę, aby zobaczyć co to w ogóle jest oraz parę zniknęło w nieznanych mi okolicznościach - mysle, że jest tego jeszcze kilkanaście w opakowaniu, ale trudno stwierdzić, bo strasznie to-to cienkie i nie widać za bardzo. W każdym razie jakbyś chciała wypróbować to Ci je oddam za darmo, jedynie za przesyłkę.

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość

Teraz pytanie do Was, jak malujecie twarz różem? Tzn. dojeżdżacie pod ucho, czy tylko puciek tam gdzie powstaje takie wzgórze, gdy się uśmiechacie? I czy używacie różu do modelowania twarzy?
Ja "wsysam" policzki i maluje sie w tych dołkach, które powstały. Kiedys malowałam tak zwane pućki, ale wydaje mi się, że lepszy dla mnie jest ten pierwszy sposób. Aktualnie najczęściej używam różu z Essence brzoskwiniowego (tego samego co chochlik ) oraz Bourjois nr 34 Rose D'or (różowy).

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogłabym Was prosić o podanie jakichś fajnych kosmetyków dla bladolicych dostępnych w UK, a w Polsce nie? Ktoś z mojej rodziny może będzie tam jechał (chociaż jak się zamieszki w Londynie nie uspokoją to na pewno nie) i mogę dać mu listę zakupów z paroma niedużymi rzeczami
Będę tam za miesiąc na parę dni, więc też się chętnie dowiem

Edytowane przez Krolowa_Margot
Czas edycji: 2011-08-09 o 20:07
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 20:14   #3773
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

może to niezbyt dla bladolicych ale myślę że można zaopatrzyć w Lusha, może paletki sleek'a i hmm tangle teezer
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 23:35   #3774
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Mam bibułki Clean&Clear i ich nie używam (dostałam chyba kiedyś gratis), bo cera mi się nie przetłuszcza. Zużyłam parę na próbę, aby zobaczyć co to w ogóle jest oraz parę zniknęło w nieznanych mi okolicznościach - mysle, że jest tego jeszcze kilkanaście w opakowaniu, ale trudno stwierdzić, bo strasznie to-to cienkie i nie widać za bardzo. W każdym razie jakbyś chciała wypróbować to Ci je oddam za darmo, jedynie za przesyłkę.



Ja "wsysam" policzki i maluje sie w tych dołkach, które powstały. Kiedys malowałam tak zwane pućki, ale wydaje mi się, że lepszy dla mnie jest ten pierwszy sposób. Aktualnie najczęściej używam różu z Essence brzoskwiniowego (tego samego co chochlik ) oraz Bourjois nr 34 Rose D'or (różowy).


Ja też właśnie nie jestem przekonana do pućków, ale oglądałam wczoraj jakiś filmik i tam była mowa, że powinno się robić pućki, bo róż nie jest do modelowania twarzy i dojeżdżania nim w stronę ucha. Zrobiłam dzisiaj te pućki, tragedii wielkiej nie ma, ale dziwnie wyglądam, bo ja się nigdy nie rumienię(taka skóra), a tu wyglądam na zarumienioną. A jak zrobię tak pod uszy, to wydaje mi się, że mam buźkę wymodelowaną, daleko od ideału, ale nie wiem, bardziej mnie przekonuje.
Ja mam róż z Sephory z takiej paletki z cieniami do powiek Używam te różowego, takiego brudnego, chłodnego Brzoskwinka mi nie pasuje, bo wyglądam na chorą.
Dzięki za chęć oddania, ale dzisiaj próbowałam tych bibułek , bo jednak się skusiłam, pełna nadziei, że może jednak to działa i nie umiem się tym chyba posługiwać, bo ściągnęłam sobie makijaż i miałam taką wyrwę pośrodku czoła Wyglądałam jak nieboskie stworzenie, makijaż i tu brak makijażu;P
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 00:41   #3775
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

O właśnie, cień jako róż, lubię to Polecam perłowy My Secret, niestety numerek się urwał, taki jasny róż. Daje delikatny efekt na policzkach, jak w makijażu gyaru

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
może to niezbyt dla bladolicych ale myślę że można zaopatrzyć w Lusha, może paletki sleek'a i hmm tangle teezer
Ile kosztują paletki Sleeka w UK?
Z Lusha nic nie chcę, Tangle Teezera nie potrzebuję, a Illa nie na moją kieszeń Ale Sleeka na pewno rozkażę sobie przywieźć Oby te zamieszki się skończyły
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:09   #3776
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Teraz pytanie do Was, jak malujecie twarz różem? Tzn. dojeżdżacie pod ucho, czy tylko puciek tam gdzie powstaje takie wzgórze, gdy się uśmiechacie? I czy używacie różu do modelowania twarzy?
myśle, ze na każdym kształcie twarzy róz nakłada się inaczej ja ostatnio mam manie na kładzenie różu wysoko, nawet aż pod zewnętrznym kącikiem oka, a nawet łącząc z makijażem oka (gdy robię go w odcieniach cielistych z fioletem, śliwką, różem itp), tak trochę gotycko to wygląda, ale mi się podoba IMHO uważam, ze lepiej róż nałożyć trochę za wysoko (no, może nie każdemu ujdzie róż pod okiem) niż za nisko, bo to ani nie modeluje ani nie odświeża twarzy, a niestety często widzę dziewczyny z takim paskiem idącym od ucha w kierunku ust
podobnie jak jyyli czasem delikatnie "muskam" różem czubek nosa i brody, naturalniej całość wygląda
(ale słowotok robię się coraz bardziej gadatliwa, to źle)
co do koloru to uzywam Cute As Hell z Essence i cukierkowo-różowego z Miss Sporty, czasem je łączę
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-08-10 o 10:11
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:19   #3777
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Mi ten z essence nie pasował, wyglądałam jak ruska baba chociaż może nie umiałam go nałożyć, bo to był mój 1 róż... w każdym razie kupiłam za 10 zł, sprzedałam za 31
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:28   #3778
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Ja też właśnie nie jestem przekonana do pućków, ale oglądałam wczoraj jakiś filmik i tam była mowa, że powinno się robić pućki, bo róż nie jest do modelowania twarzy i dojeżdżania nim w stronę ucha. Zrobiłam dzisiaj te pućki, tragedii wielkiej nie ma, ale dziwnie wyglądam, bo ja się nigdy nie rumienię(taka skóra), a tu wyglądam na zarumienioną. A jak zrobię tak pod uszy, to wydaje mi się, że mam buźkę wymodelowaną, daleko od ideału, ale nie wiem, bardziej mnie przekonuje.
A ja oglądałam filmik, gdzie była mowa, że róż na pućkach postarza Niekoniecznie się zgadzam z postarzaniem, ale moim zdaniem (jak oglądam na YT te wszystkie lasencje z różnych krajów) no róż tylko na pućkach bądź jego przewaga na nich wygląda masakrycznie w większości przypadków. Trzeba kurczę dopasowywać do siebie wszystko, a nie powtarzać czyjeś błędy... Powoli zaczynają mnie irytować na YT te wszystkie "make up gurus" bo przeważnie g..no wiedzą o makijażu. Ważne porady oglądam tylko na filmikach profesjonalnych makijażystów/wizażystów.
A co do jeszcze tekstu z filmiku, że róż nie jest do modelowania... IMO jeżeli mamy podkład, który wyrównał nam koloryt i mamy tylko właśnie ten jeden kolor na całej twarzy, to dodanie jakiegokolwiek innego koloru gdziekolwiek na twarzy w jakiś sposób ją modelować będzie. Tylko, że w przypadku samych pućków przeważńie nie robi twarzy przysługi.

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
myśle, ze na każdym kształcie twarzy róz nakłada się inaczej ja ostatnio mam manie na kładzenie różu wysoko, nawet aż pod zewnętrznym kącikiem oka, a nawet łącząc z makijażem oka (gdy robię go w odcieniach cielistych z fioletem, śliwką, różem itp), tak trochę gotycko to wygląda, ale mi się podoba
Masz jakieś zdjęcie z takim gotyckim efektem? Się zaciekawiłam


[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;28665592]Mi ten z essence nie pasował, wyglądałam jak ruska baba chociaż może nie umiałam go nałożyć, bo to był mój 1 róż... w każdym razie kupiłam za 10 zł, sprzedałam za 31 [/QUOTE]
Wow, Chochlik, Ty to potrafisz!
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"


Edytowane przez tenebra
Czas edycji: 2011-08-10 o 10:30
tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:31   #3779
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

kurcze jyyli nie powiem Ci dokładnie.... bo sama nie wiem,ale myślę że to będzie ok 5 funciaków tylko trzeba dobrze się naszukać,bo np. w Bootsie nie mieli,możesz popytać w Superdrugu a i jeszcze polecam lakiery BarryM ok 3 funtów,a trzymają mi się 5 dni (to gigantyczny sukces jak na mnie !)
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 10:33   #3780
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Jyyli, właśnie mi przyszło do głowy jeszcze Collection 2000, podobno mają fajne szminki i "matowe" błyszczyki
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.