Kremy wybielające - który polecacie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-25, 15:28   #1
nikozja_dg
Rozeznanie
 
Avatar nikozja_dg
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Opolszczyzna
Wiadomości: 510

Kremy wybielające - który polecacie


Chciałabym rozpocząć od jesieni kurację wybielającą przebarwienia (ostuda). Przymierzam się do zakupu ANTI-TACHES CORRECTION ACTIVE marki Lierac, jednak spotkałam się ze skrajnymi opiniami. Może macie jakieś doświadczenia lub polecacie jakiś inny kosmetyk. Kosmetyk ten chcę stosować jako uzupełnienie zabiegów z zastosowaniem kwasów.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=187158 => książki wyd.Znak, kryminały, thrillery, religijne, powieści i wiele innych

http://czy-ten-rudy-pies-to-kot.blogspot.com/ => Co aktualnie czytam lub co odkładam na półkę





nikozja_dg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:13   #2
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Kremy wybielające - który polecacie

http://allegro.pl/ava-white-skin-kre...749334360.html

http://allegro.pl/ava-white-skin-kre...749334420.html
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 14:40   #3
PegiBrown
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
GG do PegiBrown
Dot.: Kremy wybielające - który polecacie

Cytat:
Napisane przez nikozja_dg Pokaż wiadomość
Chciałabym rozpocząć od jesieni kurację wybielającą przebarwienia (ostuda). Przymierzam się do zakupu ANTI-TACHES CORRECTION ACTIVE marki Lierac, jednak spotkałam się ze skrajnymi opiniami. Może macie jakieś doświadczenia lub polecacie jakiś inny kosmetyk. Kosmetyk ten chcę stosować jako uzupełnienie zabiegów z zastosowaniem kwasów.
Niekoniecznie to co jest drogie jest skuteczne,to co dla jednego jest rewelacją,dla kogoś drugiego niekoniecznie.Ja mam ostude po mamie,pojawiła się tak jak w tamtym roku pod koniec wakacji,od tygodnia używam ACNEDERM,w tamtym roku też używałam i efekty są!!Wszystko jednak podobno zależy od warstwy skóry,w której przebarwienia wystąpiły....ważne jest bardzo używanie całorocznie kremów z wysokim filtrem(nawet w pochmurny dzień)Czytałam ,że dobre efekty dają również pilingi,z kwasów korzystałam za czasów ataku trądziki i byłam bardzo zadowolona,może przy ostudzie też sie sprawdząA ten kremik w jakiej dokładnie cenie jest???!!?
PegiBrown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 17:47   #4
RiverOfDirt
Rozeznanie
 
Avatar RiverOfDirt
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 555
Dot.: Kremy wybielające - który polecacie

Sorry za offa, ale mam pytanie odnośnie ostatniej odpowiedzi: od jakiego progu zaczynają się wysokie filtry? 20, 50? Wiem, że obnażam pewnie własną głupotę tym pytaniem, ale chciałabym w końcu jakiś sobie sprawić... A, i czy kremy z tego typu filtrami dostępne są jedynie w aptekach?
__________________
Wish it. Dream it. Do it.

No rest is worth anything except the rest that is earned.


(Aparatka od 28.02.2013 )
RiverOfDirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 09:55   #5
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Kremy wybielające - który polecacie

Cytat:
Napisane przez RiverOfDirt Pokaż wiadomość
Sorry za offa, ale mam pytanie odnośnie ostatniej odpowiedzi: od jakiego progu zaczynają się wysokie filtry? 20, 50? Wiem, że obnażam pewnie własną głupotę tym pytaniem, ale chciałabym w końcu jakiś sobie sprawić... A, i czy kremy z tego typu filtrami dostępne są jedynie w aptekach?
od 20 spf sie zaczynaja wyzsze progi, a takie wysokie jak 50-100 kupisz jedynie w aptece i to nie za male pieniadze... ja kiedys poszlam zapytac o taki krem to za 50ml (50spf) chcieli prawie 70zl :O

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez nikozja_dg Pokaż wiadomość
Chciałabym rozpocząć od jesieni kurację wybielającą przebarwienia (ostuda). Przymierzam się do zakupu ANTI-TACHES CORRECTION ACTIVE marki Lierac, jednak spotkałam się ze skrajnymi opiniami. Może macie jakieś doświadczenia lub polecacie jakiś inny kosmetyk. Kosmetyk ten chcę stosować jako uzupełnienie zabiegów z zastosowaniem kwasów.
ja Ci bardzo polecam te co w linku dalam, nic sie po nich nie dzieje, ma filtr, choc wydaje mi sie za niski jak do uzupelnienia zabiegow z kwasami, do tego powinnas uzywac 20+ spf a nawet 50 filtr!

krem jest naturalny, dobrze nawilza, swietnie wybiela ( pozbywa sie przebarwien, wyrownuje kolor calej powierzchni twarzy)
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.