Avene TriAcneal - następca Diacnealu - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-26, 11:02   #481
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Wreszcie dostałam moja paczuszkę z Tri (chyba zaczął się już przedświąteczny szał, bo poczta opieszała)
Nałożyłam i zero szczypania. Początkowo po AcneDermie czułam szczypanie, ale to tez może dlatego, że jego nakłada się spora ilość i trzeba długo wcierać co pewnie podrażnia skórę.
Mam pytanie ile nakładacie Triacnealu? Na opakowaniu nie ma podanej porcji. Ja nałożyłam najpierw trochę, ale on tak szybko wsiąka/schnie, że miałam wrażenie, że dałam go za mało, że nawet nie zdążyłam dobrze rozsmarować na całej twarzy, więc dołożyłam jeszcze troszkę i jeszcze troszkę, stopniowo w różnych partiach twarzy i zaczął się wałkować Coś mi się obiło o uszy, że są takie przypadki, ale co jest tego przyczyną, czy to, że nakładałam go warstewkami, czy tez to, że było go za dużo, bo już nie wiem
Nie wiem teraz czy nakładać coś nawilżającego na te farfocle czy czekać do rana?
Ja tez dokladnie wczoraj dostalam i wczoraj uzywalam.
Zamowialam razem z zelem (zelu dostalam w subie 300ml ) i cicalfate.

Ja nalozylam oszczednie. Wrecz minimalnie. I nie dublowalam nakladania na ta sama partie twarzy - nalozylam raz i juz.

Cytat:
Napisane przez ThirstyX3 Pokaż wiadomość
Dziś użyłam go dokładnie 9raz i łoBoże jak piecze!!! Chyba pierwszy raz tak na mnie podziałał. Tak bym strasznie chciała żeby Tri się u mnie sprawdził i żebym miała w końcu ładna buzie...mam dość.
A wracając do tematu to oprócz szczypania i zaczął mnie też wysuszać.no ale z tym sobie radzę nawilżającym kremem. Narazie(!) jestem w dobrej myśli
Wlasnie wczoraj minimalnie mnie piekl - wlasciwie "ukul" mnie w kilku miejscach. Liczylam na wieksze szczypania. Niezapomniany Lysanel szczypal mnie solidnie, ale faktycznie dzialal.
Dzis zrobie peeling i dopiero naloze triacneal - zobacze co sie bedzie dziac
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 11:45   #482
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Ja u mnie po ponad miesiacu uzywania widze stanowcza poprawe.
Nie jest to jeszcze "ideal", ale moja twarz zaczyna sie wygladzac, coraz mniej wypryskow i czerwone plamy/blizny powoli zaczynaja znikac - mam nadzieje, ze nie chwale zbyt wczesnie
Zobaczymy, zrobilam sobie zdjecie jakis czas temu i faktycznie po tri moja skora jest podrazniona, czerwona i troche wysuszona, ale mysle ze teraz jest juz coraz lepiej
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 12:15   #483
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

U mnie po 2 nocach z Tri twarz lekko przesuszona. Nie szczypie nic a nic, a drobne krostki które miałam na brodzie uległy zasuszeniu. Jedynie po okiem wyskoczyła mi małą wodna krostka, którą wycisnęłam i po sprawie, ale to chyba nie jest wina Tri, bo go tam nie kładłam, no może trochę mi się maźnęło. Za to na razie jestem zadowolona z kremu Iwostinu, bo fajnie nawilża, jest gęsty prawie jak maść, ale nie pozostawia tłustej warstwy, mam nadzieję, że mnie nie zapcha, bo znów będę się głowić czy to juz wysyp czy tylko zapchanie.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 12:47   #484
ThirstyX3
Raczkowanie
 
Avatar ThirstyX3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Hades
Wiadomości: 56
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Za to na razie jestem zadowolona z kremu Iwostinu, bo fajnie nawilża, jest gęsty prawie jak maść, ale nie pozostawia tłustej warstwy, mam nadzieję, że mnie nie zapcha, bo znów będę się głowić czy to juz wysyp czy tylko zapchanie.
O którym Iwostinie mówisz? Bo ja mam Purritin i hm...nie wiem nawet co o nim powiedzieć. W tłumie ujdzie ale szukam czegoś bardziej nawilżającego i z filtrem
ThirstyX3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 13:33   #485
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez ThirstyX3 Pokaż wiadomość
O którym Iwostinie mówisz? Bo ja mam Purritin i hm...nie wiem nawet co o nim powiedzieć. W tłumie ujdzie ale szukam czegoś bardziej nawilżającego i z filtrem
Ja sobie chwale ZiajaMed:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...en.html&next=1
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 14:13   #486
ThirstyX3
Raczkowanie
 
Avatar ThirstyX3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Hades
Wiadomości: 56
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość

Dzięki fajne ma recenzje, tylko chciałabym wiekszy filtr
ThirstyX3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 10:35   #487
magicmeadow
Przyczajenie
 
Avatar magicmeadow
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 21
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

postanowiłam uzbroić się w cierpliwość i dać jeszcze triacnealowi szansę. Moja cera jest jednak w opłakanym stanie - i tu moje pytanie - stosuję tri co 2, 3 dni, czy dobrym pomysłem byłoby używanie czegoś punktowo na te okropne ropne wyskakujące pryszcze, które żyć mi nie dają? jeśli tak to co polecacie? myślałam o brevoxylu, lub o olejku z drzewa herbacianego, które swego czasu mi bardzo pomogły..
magicmeadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 11:05   #488
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez magicmeadow Pokaż wiadomość
postanowiłam uzbroić się w cierpliwość i dać jeszcze triacnealowi szansę. Moja cera jest jednak w opłakanym stanie - i tu moje pytanie - stosuję tri co 2, 3 dni, czy dobrym pomysłem byłoby używanie czegoś punktowo na te okropne ropne wyskakujące pryszcze, które żyć mi nie dają? jeśli tak to co polecacie? myślałam o brevoxylu, lub o olejku z drzewa herbacianego, które swego czasu mi bardzo pomogły..

dołączam się do pytania, ale wydaje mi się, że chyba można, tym bardziej, że nie używasz triancealu codziennie
i tak właśnie się zastanawiam, co mam robić w te dni kiedy moja skóra się oczyszcza, czyli wyskakują bolące syfki..?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 11:51   #489
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Trzeba dać skórze czas na oczyszczanie, pozwolić jej na to. Przecież o to właśnie chodzi żeby wszystko wyszło na wierzch, a skora pozostała czysta, z wyrównanym kolorytem, mniejszymi porami i to na długo.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 11:57   #490
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Trzeba dać skórze czas na oczyszczanie, pozwolić jej na to. Przecież o to właśnie chodzi żeby wszystko wyszło na wierzch, a skora pozostała czysta, z wyrównanym kolorytem, mniejszymi porami i to na długo.
Czy ja dałam skórze za mało czasu na oczyszczenie? Myślę,że pod dwóch miesiącach stosowania powinna być widoczna jakakolwiek różnica,a u mnie nie ma ŻADNEJ różnicy Nie miałam wysypu,skóra łuszczyła mi się minimalnie,nie szczypało mnie po aplikacji.Chyba jestem jakimś dziwolągiem,że Tri na mnie nie podziałał
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 12:01   #491
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Na mnie Tri kompletnie nie działa,w tamtym roku bardzo krótko go stosowałam i nie pamiętam już jak to było, zaczęłam ponownie w tym roku od połowy września, nakładam go codziennie na noc na brodę, nos i czoło i ZERO efektów, żadnego szczypania, podrażnienia ( to na plus ) łuszczenia, wysypu, wygładzenia, żadnej poprawy, kompletnie nic, moja skóra jest chyba poprostu zbyt gruba żeby na nią cokolwiek podziałało
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 12:02   #492
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Czy ja dałam skórze za mało czasu na oczyszczenie? Myślę,że pod dwóch miesiącach stosowania powinna być widoczna jakakolwiek różnica,a u mnie nie ma ŻADNEJ różnicy Nie miałam wysypu,skóra łuszczyła mi się minimalnie,nie szczypało mnie po aplikacji.Chyba jestem jakimś dziwolągiem,że Tri na mnie nie podziałał
Nie jestes dziwolagiem. Na mnie 3/4 dermokosmetykow nie dziala - oprocz jednego, ktory wycofano. Ostatnio tez nawet leki
Aby sie przekonac czy cos dziala trzeba wyprobowac wszystko na wlasnej skorze i nie ma znaczenia, ze wiekszosc mowi, ze u nich dziala. Ja juz to akceptowalam i raczej od Tri nie oczekuje cudow.
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 12:17   #493
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez ThirstyX3 Pokaż wiadomość
O którym Iwostinie mówisz? Bo ja mam Purritin i hm...nie wiem nawet co o nim powiedzieć. W tłumie ujdzie ale szukam czegoś bardziej nawilżającego i z filtrem
O tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-hydratia.html
Wczoraj w nocy wróciłam z imprezy, na której czułam taki jakiś gorąc na twarzy, wypieki. Zmyłam makijaż i normalnie twarz jak burak, policzki mi płonęły i były gorące. To chyba po 2 nocach z Tri, dlatego wczoraj zrobiłam sobie przerwę i mocno natłuściłam na noc twarz a dodatkowo na policzki dałam maść z wit. A. Po żadnym kwasie tak nie miałam, owszem po salicylu twarz piekła, ale tylko po nałożeniu i kilku minutach pieczenie ustępowało. Dzisiaj już jest lepiej, burak zniknął, delikatnie umyłam twarz, nakremowałam dodatkowo z kroplą kwasu hialuronowego, ale czuję że pod skórą mam takie nierówności i obawiam się, że za 2-3 wyjdą na wierzch wielkie gule Czy to możliwe, by po kilku użyciach nastąpił wysyp, bo na to się niestety zapowiada
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 14:48   #494
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Możliwe, że wysyp następuje po kilku dniach i mozliwe po kilku tygodniach. Ja używam trzy miesiące i nadal pojawiają sie pojedyncze wypryski, a nie mam tendencji do wysypów a jednak T coś jeszcze znajduje.
Zgadzam sie całkowicie, że na każdą cerę dany specyfik działać może zupełnie inaczej, nie ma normy.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 15:35   #495
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Czy ja dałam skórze za mało czasu na oczyszczenie? Myślę,że pod dwóch miesiącach stosowania powinna być widoczna jakakolwiek różnica,a u mnie nie ma ŻADNEJ różnicy Nie miałam wysypu,skóra łuszczyła mi się minimalnie,nie szczypało mnie po aplikacji.Chyba jestem jakimś dziwolągiem,że Tri na mnie nie podziałał
na mnie tez zadnych objawów działanie typu luszczenie pieczenie nie bło, ale skóra była ewidentnie gładsza i rozjasniona, mam zamiar zaczac kuracje od stycznie, zoaczym co to bedzie

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
O tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-hydratia.html
Wczoraj w nocy wróciłam z imprezy, na której czułam taki jakiś gorąc na twarzy, wypieki. Zmyłam makijaż i normalnie twarz jak burak, policzki mi płonęły i były gorące. To chyba po 2 nocach z Tri, dlatego wczoraj zrobiłam sobie przerwę i mocno natłuściłam na noc twarz a dodatkowo na policzki dałam maść z wit. A. Po żadnym kwasie tak nie miałam, owszem po salicylu twarz piekła, ale tylko po nałożeniu i kilku minutach pieczenie ustępowało. Dzisiaj już jest lepiej, burak zniknął, delikatnie umyłam twarz, nakremowałam dodatkowo z kroplą kwasu hialuronowego, ale czuję że pod skórą mam takie nierówności i obawiam się, że za 2-3 wyjdą na wierzch wielkie gule Czy to możliwe, by po kilku użyciach nastąpił wysyp, bo na to się niestety zapowiada
w sumie to może i na plus bo kto wie może zadziała na cb triacneal, mozliwe że wysyp zaczyna ci sie już teraz
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 21:03   #496
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Nie jestes dziwolagiem. Na mnie 3/4 dermokosmetykow nie dziala - oprocz jednego, ktory wycofano. Ostatnio tez nawet leki
Aby sie przekonac czy cos dziala trzeba wyprobowac wszystko na wlasnej skorze i nie ma znaczenia, ze wiekszosc mowi, ze u nich dziala. Ja juz to akceptowalam i raczej od Tri nie oczekuje cudow.
Chyba muszę podchodzić do tego tak jak Ty.Za dużo oczekiwałam od Tri i teraz mam za swoje

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
na mnie tez zadnych objawów działanie typu luszczenie pieczenie nie bło, ale skóra była ewidentnie gładsza i rozjasniona, mam zamiar zaczac kuracje od stycznie, zoaczym co to bedzie
U Ciebie chociaż były jakikolwiek efekty,a u mnie jedno,wielkie nic Daję mu jeszcze miesiąc-jeśli nic nie zdziała,to go odstawiam i raczej już do niego nie wrócę bo i po co?
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 10:40   #497
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Wczoraj nałożyłam po raz trzeci i było ok. Nie mam podrażnień a jedynie spory przesusz i łuszczy mi się skóra w okolicach rzuchwy i nosa (zawsze tak mam). Dzisiaj idę po jakiś niezapychający i fajny peeling enzymatyczny, ale nie wiem jaki
Gule na razie siedzą pod skóra, ale nie wygląda za ładnie, jakaś taka plamista się zrobiła I tez się boję, że u mnie Tri nie zadziała, bo w sumie już tyle produktów próbowałam i zawsze klapa, nie wiem czy z powodu kosmetyku, czy moich błędów (głównie nadużywanie, albo odpuszczanie)
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 11:13   #498
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Witajcie, u mnie już drugi tydzień stosowania, zrobiłam weekendową przerwę od T., wyskoczyły mi ogromne bolące gule na brodzie, póki co zero efektów oczyszczenia ( chodzi mi o nos, wszędzie czarne kropy, niestety wycisnęłam bo nie mogłam już patrzeć+ rozszerzone pory na policzkach- tego nic nie ruszył)
Co zauważyłam-cera jakby deko rozjaśniona, ale te gule, to jest chyba to oczyszczanie mam nadzieję, załamana jestem, kojarzę, że rok temu po effaklarze efekty były szybsze
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 11:27   #499
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Chyba muszę podchodzić do tego tak jak Ty.Za dużo oczekiwałam od Tri i teraz mam za swoje

U Ciebie chociaż były jakikolwiek efekty,a u mnie jedno,wielkie nic Daję mu jeszcze miesiąc-jeśli nic nie zdziała,to go odstawiam i raczej już do niego nie wrócę bo i po co?
ja bym na Twoim miejscu zuzyla tubke do konca, bo co Ci szkodzi ?
Raz ze na efekty moze trzeba poczekac (czasami nawet 8 tygodni), dwa, ze tri jest drogi i szkoda, zeby ci sie zmarnowal.
Chyba, ze masz ciekawsza i lepsza alternatywe
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 21:36   #500
Aria85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

U mnie jak na razie w drugim tygodniu stosowania żadnych oznak: ani łuszczenia ani wysypu. Czekam. Nie wiem czy którakolwiek z Was słyszała o tym by Tri przyciemnił skórę??? Każdy się wypowiada że rozjaśnia itd a u mnie wręcz odwrotnie - choć pewnie tylko mi się wydaje. W każdym razie jakbym była na solarium - skóra taka śniada.
Aria85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 06:32   #501
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Aria85 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy którakolwiek z Was słyszała o tym by Tri przyciemnił skórę???
Wiesz co ja nic takiego nie słyszałam, ale u mnie przesusz spory i mam na rzuchwie i brodzie takie ciemne plamy, po prostu są to suche placki, nawet nie czerwone, ale właśnie takie brązowawe, może u ciebie jest podobnie? Przesuszona skóra pociemniała i wkrótce zacznie się łuszczyć. Krosty mam, ale nie jest tragicznie, bo staram się ich nie tykać. Oczyszczenia nie widzę, ale na to, mam nadzieję, przyjdzie pora Wierzę, że skoro widać negatywne efekty, to znaczy, że Tri działa i będzie lepiej.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 07:27   #502
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

A u mnie nowy pryszcz, wielki ogromny i bolący i tak się teraz zastanawiam czy to od tri czy może od któregoś kosmetyku..
co spostrzegłam- moja skóra wygładzona, ale tylko jak ją dotykam, wydaje mi się, że jest po prostu delikatniejsza, a w lusterku-coraz więcej zmarszczek mi się pojawiło, swego czasu schowała mi się lwia na czole i znów jest widoczna ehh
mam ochotę wyrzucić go do kosza, ale kasy szkoda.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 11:22   #503
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Aria85 Pokaż wiadomość
U mnie jak na razie w drugim tygodniu stosowania żadnych oznak: ani łuszczenia ani wysypu. Czekam. Nie wiem czy którakolwiek z Was słyszała o tym by Tri przyciemnił skórę??? Każdy się wypowiada że rozjaśnia itd a u mnie wręcz odwrotnie - choć pewnie tylko mi się wydaje. W każdym razie jakbym była na solarium - skóra taka śniada.
Może dlatego, że on jest żółty, ale po dokładnym oczyszczeniu skóry rano, nie powinno być zabarwienia.
Aliś też dobrze mówi.

Edytowane przez auraria
Czas edycji: 2011-11-29 o 11:24 Powód: literówka
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 19:15   #504
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
ja bym na Twoim miejscu zuzyla tubke do konca, bo co Ci szkodzi ?
Raz ze na efekty moze trzeba poczekac (czasami nawet 8 tygodni), dwa, ze tri jest drogi i szkoda, zeby ci sie zmarnowal.
Chyba, ze masz ciekawsza i lepsza alternatywe
No to zużyję tubkę bo oczywiście,że nic nie stoi na przeszkodzie żeby ją zużyć Alternatywa? Myślałam,że OCM mi pomoże pozbyć się zaskórników i rozszerzonych porów ale chyba też na mnie nie działa I w tym przypadku może po prostu oleje,które używam nie służą mi i chyba je zmienię i wtedy zobaczę czy będą efekty.
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 19:47   #505
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
No to zużyję tubkę bo oczywiście,że nic nie stoi na przeszkodzie żeby ją zużyć Alternatywa? Myślałam,że OCM mi pomoże pozbyć się zaskórników i rozszerzonych porów ale chyba też na mnie nie działa I w tym przypadku może po prostu oleje,które używam nie służą mi i chyba je zmienię i wtedy zobaczę czy będą efekty.
w jaki sposób uzyasz olei?

poprostu nakładasz na noc na twarz ?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 20:29   #506
ThirstyX3
Raczkowanie
 
Avatar ThirstyX3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Hades
Wiadomości: 56
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Aria85 Pokaż wiadomość
U mnie jak na razie w drugim tygodniu stosowania żadnych oznak: ani łuszczenia ani wysypu. Czekam. Nie wiem czy którakolwiek z Was słyszała o tym by Tri przyciemnił skórę??? Każdy się wypowiada że rozjaśnia itd a u mnie wręcz odwrotnie - choć pewnie tylko mi się wydaje. W każdym razie jakbym była na solarium - skóra taka śniada.
U mnie juz też 2 tydzień leci i narazie nic nie widzę...poza tym że wyglądam strasznie, najgorzej na policzku(jednym) tak z boku i na czole. MASAKRA!!!!
ThirstyX3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 21:17   #507
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
w jaki sposób uzyasz olei?

poprostu nakładasz na noc na twarz ?
Nie Dam Ci link do forum na wizazu gdzie wszystko jest super wytłumaczone,a ja nie chcę czegoś przeoczyć
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=437723
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 09:15   #508
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie Dam Ci link do forum na wizazu gdzie wszystko jest super wytłumaczone,a ja nie chcę czegoś przeoczyć
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=437723
poczytałam o tym, ciekawa sprawa, ale jednak się boję przy tej kuracji triancealem, bo jak nastąpi wysyp, to skąd mam wiedzieć, co się do niego przyczyniło..czy oleje mi nie służą, czy to może od triancealu się oczyszcza?

w końcu pierwsza odstająca skórka na nosie, czyli coś się dzieje

a na brodzie miałam taką gulę, jak nigdy w życiu, uparłam się i nie wyciskałam, a dziś sama pękła, zdezynfekowałam spirytusem, choć nie wiem, czy to dobrze, ale nic innego do głowy mi nie przyszło.
Dziewczyny a czy na taką zastrupiałą rankę mogę wieczorem nałożyć T?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 11:46   #509
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy na taką zastrupiałą rankę mogę wieczorem nałożyć T?
Ja nakładam, bo też wycisnęłam, ale mnie po tym Tri nic nie szczypi, za to skóra schodzi, teraz dodatkowo z nosa, potem będzie czoło, czyli stała kolejność
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 14:03   #510
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
poczytałam o tym, ciekawa sprawa, ale jednak się boję przy tej kuracji triancealem, bo jak nastąpi wysyp, to skąd mam wiedzieć, co się do niego przyczyniło..czy oleje mi nie służą, czy to może od triancealu się oczyszcza?
Ja nie miałam wysypu-stosuje Tri o OCM już dwa miesiące.Będę to stosowała dalej ale jakoś nie mam już do tego cierpliwości i już nie czekam na jakiekolwiek efekty bo po prostu ich nie ma i nie będzie
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-14 17:00:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.