Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-07, 18:08   #2581
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A ja już obmyśliłam sprytny plan domieszywania odrobiny podkładu do balsamu do ciała...
ooo i to jest bardzo dobry pomysł
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 18:36   #2582
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Joł, joł No mamy jeszcze mydlarnię na Wita Stwosza ale ja jakoś nigdy nic tam nie kupiłam. Mają tam niektóre produkty z ZSK ale dość drogo...
Bylam ostatnio i macalam sobie te ich mixy shea i musy na wage-fajne i niemocno drogie. I te swieczki maja yankee candle. Fakt na zsk spora przebitka jest
Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Czy któraś z was przyglądała się może temu filtrowi z rossmanna SUNOZON SPAY 20SPF?
Ma ekotest GUT.
Widziałam też filtry babydream. Miała któraś z was okazję je wypróbować. Chodzi mi o zastosowanie na ciało, nie na twarz
Jak jestes suchar to obczaj czy tam denata nie ma-niektore sunozony sa calkiem porzadne i fotostabilne,ale lubia procentami zapodawac...
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Eeee... formalina mówicie
To dlatego ja tak dobrze wyglądam... jestem zakonserwowana przez wieloletnie używanie samoopalaczy
I tu jest pies pogrzebany
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Poza tym są jeszcze 3 punkty Organique (Renoma, Magnolia, Dominikańska), ale trzeba uważać, bo tylko część produktów jest naturalna (maski do włosów ). W TK Maxx (Renoma, Młyn) można upolować zagraniczne marki. No i Organic Farma Zdrowia (Renoma) to sklep głównie z żywnością ekologiczną, ale mają też trochę kosmetyków.
Dziekuje , juz mam te obczajone. W OF nawet dzis bylam i sie zdziwilam ze szampony born to bio potanialy-jakos 26zl zdaje sie. I peeling alvy ma cene z sieci-45zl
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia co ma w sobie Samoopalacz Melvita. Nie jestem biegła w składach. W reklamie chwalili się, że nie ma DHA. Do kupienia jest między innymi na feelunique.com.

Oto skład:
AQUA/WATER - CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT WATER* - GLYCERIN -
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE - ERYTHRULOSE - DICAPRYLYL ETHER - COCO-CAPRYLATE - ARACHIDYL
ALCOHOL - CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL* - GLYCERYL STEARATE SE - HELIANTHUS
ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL* - COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL* - MAURITIA FLEXUOSA FRUIT OIL* -
CERA ALBA/BEESWAX - BEHENYL ALCOHOL - ARACHIDYL GLUCOSIDE - TOCOPHEROL - XANTHAN GUM -
SCLEROTIUM GUM - LEVULINIC ACID - CETEARYL ALCOHOL - SODIUM LEVULINATE - TERPINEOL - SODIUM
BENZOATE - PARFUM/FRAGRANCE - BENZYL BENZOATE**.
* Ingrédients issus de l’Agriculture Biologique / Ingredients from Organic Farming
** Constituants naturels du concentré aromatique / Natural components of fragrance
Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
ma Erytruloze która skutecznie zastępuje DHA bez ryzyka powstania formaliny - natomiast efekty są podobno wolniejsze ale zdrowsze
No wlasnie mialam to samo napisac-cos mi sie o kiedys o tej erytrulozie ze jakis nowy samoopalajac nius

Odebralam dzis balsam p&r sweet, nawet juz uzylam i komfort uzycia dla mnie niski,ale zobaczymy na dluzsza mete...moze efekt bedzie wart tej maziatej konsystencji...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 18:36   #2583
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Nie pamiętam już kto to pytał, ale z Pat&Rub zamówiłam 3 rzeczy, tak żeby się załapać na darmową przesyłkę Nic specjalnego, przewinęły się już na forum te produkty. Wkleję zdjęcie jak przyjdą

Jeszcze jedno pytanie. Czy przychodzi na maila informacja o wysłaniu zamówienia ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 18:41   #2584
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
tak tez planowalam, poczekam na Twoja opinie nie wiem czy warto ryzykowac, nie chce pozniej zalowac bo moge sobie narobic wiecej szkody niz pozytku
Wklejam obiecane zdjecia , które jednak nie odzwierciedlają za bardzo rzeczywistości . Były robione w bardzo pochmurny dzień .Włosy nie są w najlepszej kondycji . Raczej ciężko przechodzą zmianę zwykłej suszarki na tę z jonizacją .

Idę myć głowe może ten żółtawy odcień się zmyje.

Acha , żeby nie było nie chwale się włosami bo nie bardzo jest czym wkleiłam zdjęcia dla effy by pokazać efekt działania bezbarwnej cassi na jasnych włosach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (44,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (29,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,7 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2012-05-07 o 18:54
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 18:44   #2585
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Bylam ostatnio i macalam sobie te ich mixy shea i musy na wage-fajne i niemocno drogie. I te swieczki maja yankee candle. Fakt na zsk spora przebitka jest
A pamiętasz może po ile mają woski YC? Zapomniałam na nie ostatnio zerknąć.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 18:48   #2586
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
A pamiętasz może po ile mają woski YC? Zapomniałam na nie ostatnio zerknąć.
Po 7 zeta,a te najmniejsze swieczki po dychaczu

Grazka, to gardza wlosiska jonizacja? Czym sie to objawia?

Sorki za brak polskiej czcionki,ale usypiam mloda i walcze z tabletem...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 19:00   #2587
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Po 7 zeta,a te najmniejsze swieczki po dychaczu

Grazka, to gardza wlosiska jonizacja? Czym sie to objawia?

Sorki za brak polskiej czcionki,ale usypiam mloda i walcze z tabletem...
Zrobiły się inne , bardziej sypkie a jednocześnie klapnięte , i cieńsze -pewnie łuska się domyka . W sumie to im na zdrowie wyjdzie ale trudno nad nimi zapanować.
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 19:00   #2588
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjecia , które jednak nie odzwierciedlają za bardzo rzeczywistości . Były robione w bardzo pochmurny dzień .Włosy nie są w najlepszej kondycji . Raczej ciężko przechodzą zmianę zwykłej suszarki na tę z jonizacją .

Idę myć głowe może ten żółtawy odcień się zmyje.

Acha , żeby nie było nie chwale się włosami bo nie bardzo jest czym wkleiłam je dla effy .
dziekuje wydaje mi sie, ze nie widac az tak bardzo tej zolci. Ja jak juz sie zdecyduje to sprobuje najpierw na malym pasemku. Wypatrzylam na iherb cos takiego http://www.iherb.com/Rainbow-Researc...oz-113-g/11771 moze sie skusze. Daj znac prosze po kilku dniach czy uzycie tej henny przysioslo jakies pozytywne efekty??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 19:04   #2589
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dziekuje wydaje mi sie, ze nie widac az tak bardzo tej zolci. Ja jak juz sie zdecyduje to sprobuje najpierw na malym pasemku. Wypatrzylam na iherb cos takiego http://www.iherb.com/Rainbow-Researc...oz-113-g/11771 moze sie skusze. Daj znac prosze po kilku dniach czy uzycie tej henny przysioslo jakies pozytywne efekty??

Zgadza się przy tym oświetleniu nie barzdo widać żółte tony. W rzeczywistości są Po umyciu spróbuję jeszcze raz obfocić .
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 19:09   #2590
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Odebralam dzis balsam p&r sweet, nawet juz uzylam i komfort uzycia dla mnie niski,ale zobaczymy na dluzsza mete...moze efekt bedzie wart tej maziatej konsystencji...
Ewuś a co Ci w nim nie pasi?
Zmartwiłaś mnie,bo tak Cię na niego namawiałam

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Nie pamiętam już kto to pytał, ale z Pat&Rub zamówiłam 3 rzeczy, tak żeby się załapać na darmową przesyłkę Nic specjalnego, przewinęły się już na forum te produkty. Wkleję zdjęcie jak przyjdą

Jeszcze jedno pytanie. Czy przychodzi na maila informacja o wysłaniu zamówienia ?
Klolcia wysyłają jak im się zachcęKilka razy musiałam dzwonić i pytać czy wysłali,bo mail mi nie przyszedł.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 19:21   #2591
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Wklejam obiecane zdjecia , które jednak nie odzwierciedlają za bardzo rzeczywistości . Były robione w bardzo pochmurny dzień .Włosy nie są w najlepszej kondycji . Raczej ciężko przechodzą zmianę zwykłej suszarki na tę z jonizacją .

Idę myć głowe może ten żółtawy odcień się zmyje.

Acha , żeby nie było nie chwale się włosami bo nie bardzo jest czym wkleiłam zdjęcia dla effy by pokazać efekt działania bezbarwnej cassi na jasnych włosach.
A mi się podobają te Twoje buntownicze włoski
Na ostatnim zdjęciu widać tą żółta poświatę, daj znac czy się zmyje.
Mam nadzieję, że sie włosy polubią z jonizacją

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Zgadza się przy tym oświetleniu nie barzdo widać żółte tony. W rzeczywistości są Po umyciu spróbuję jeszcze raz obfocić .
e tam - po umyciu juz żółci nie będzie zmyje sie cholerka jedna
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-05-07 o 19:43
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 19:39   #2592
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Zgadza się przy tym oświetleniu nie barzdo widać żółte tony. W rzeczywistości są Po umyciu spróbuję jeszcze raz obfocić .
Mnie sie tam twoje wlosy podobaja wygladaja na geste i zdrowe
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 19:47   #2593
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A mi się podobają te Twoje buntownicze włoski
Na ostatnim zdjęciu widać tą żółta poświatę, daj znac czy się zmyje.
Mam nadzieję, że sie włosy polubią z jonizacją

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------


e tam - po umyciu juz jej nie będzie
Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Mnie sie tam twoje wlosy podobaja wygladaja na geste i zdrowe
Ło matko komplementy mi sie dostały za co jak za co ale za włosy to się w tym życiu nie spodziewałam . Dziękować , dziękować jak nie wiem co .
Siedze z odżywką pod czepkiem i ręcznikiem - niech mają
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 19:51   #2594
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Heja dziewczyny, dzięki za trzymanie kciuków Oczywiście nie przestawajcie, jutro matma Podczytuję Was trochę i tylko się pochwalę, że kupiłam taki szampon To mój 1szy eko Mam nadzieję, że się nie zawiodę, niewiele chyba wiadomo o tej marce Ponadto kupiłam próbki pixie innych formuł, i kolorów, bo ten który miałam nie był w 100% dobrze dobrany. Wyszło, że za 0,5g zapłaciłam 25 zł Ależ zdzierstwo. Ech, a pamięta się czasy, kiedy probki EDM 1gram kupowało się za 3 zł [*][*][*]
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 19:56   #2595
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Heja dziewczyny, dzięki za trzymanie kciuków Oczywiście nie przestawajcie, jutro matma Podczytuję Was trochę i tylko się pochwalę, że kupiłam taki szampon To mój 1szy eko Mam nadzieję, że się nie zawiodę, niewiele chyba wiadomo o tej marce Ponadto kupiłam próbki pixie innych formuł, i kolorów, bo ten który miałam nie był w 100% dobrze dobrany. Wyszło, że za 0,5g zapłaciłam 25 zł Ależ zdzierstwo. Ech, a pamięta się czasy, kiedy probki EDM 1gram kupowało się za 3 zł [*][*][*]
jak Ci poszło?
O, daj znać, jak szampon, kiedyś mu się przyglądałam
(jutro kciukami się musisz dzielić ze mną :PP)
effa, napiszę do Ciebie jutro, co z wymianą, bo dzisiaj powtarzałam jeszcze matematykę, teraz muszę się przygotować, przepraszam
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:00   #2596
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Ło matko komplementy mi sie dostały za co jak za co ale za włosy to się w tym życiu nie spodziewałam . Dziękować , dziękować jak nie wiem co .
Siedze z odżywką pod czepkiem i ręcznikiem - niech mają
oj tam oj tam ladne sa to i komplementy im sie naleza
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jak Ci poszło?
O, daj znać, jak szampon, kiedyś mu się przyglądałam
(jutro kciukami się musisz dzielić ze mną :PP)
effa, napiszę do Ciebie jutro, co z wymianą, bo dzisiaj powtarzałam jeszcze matematykę, teraz muszę się przygotować, przepraszam
spokojnie nie spieszy sie matura najwazniejsza, trzymamy jutro kciuki daj koniecznie znac jak poszlo
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:03   #2597
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Zrobiły się inne , bardziej sypkie a jednocześnie klapnięte , i cieńsze -pewnie łuska się domyka . W sumie to im na zdrowie wyjdzie ale trudno nad nimi zapanować.
Masz bardzo ładne włosy
To prawda, po zmienie suszarki moje włosy zrobiły się takie same, ale mnie się ten efekt bardzo podoba, nie plączą się, są bardzo delikatne i gładkie.

Nasmarowałam się masłem z Alterry - ot smarowidło, zapach nie urzeka. Jest cholernie wydajne. Skóra jest fajna, mięciutka, to z pewnością zasługa shea

Kupiłam jakiś czas temu szampon do włosów brązowych z YR, myślałam, że z ALS a tu SLS Chyba wzrok mi w sklepie odjęło.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:11   #2598
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Ishani, Zetuzetia - nic sie nie martwcie, kciuków starczy dla obu

No ja dzisiaj nie wytrzymałam i zamówiłam ikove w tym klepie, co kiedys o nim Korah pisała - inecoo.pl
Wzięłam peeling, tonik do twarzy i masło do ciała - tonik i masło po 10 zł są, bo terminy krótkie (masło do czerwca a tonik i peeling do sierpnia chyba).

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Kupiłam jakiś czas temu szampon do włosów brązowych z YR, myślałam, że z ALS a tu SLS Chyba wzrok mi w sklepie odjęło.
i pewnie jeszcze fajny, co?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:18   #2599
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
jak Ci poszło?
O, daj znać, jak szampon, kiedyś mu się przyglądałam
(jutro kciukami się musisz dzielić ze mną :PP)

na początku byłam bardzo zadowolona, potem zobaczyłam klucz w necie i nabrałam wątpliwości.. ale nie ma co, czas pokaże

Pewnie, dam znać jak tylko odbiorę
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ishani, Zetuzetia - nic sie nie martwcie, kciuków starczy dla obu

No ja dzisiaj nie wytrzymałam i zamówiłam ikove w tym klepie, co kiedys o nim Korah pisała - inecoo.pl
Wzięłam peeling, tonik do twarzy i masło do ciała - tonik i masło po 10 zł są, bo terminy krótkie (masło do czerwca a tonik i peeling do sierpnia chyba).
Ten tonik wygląda apetycznie Ale ja ostatnio w ogóle mam słabość do toników. Tylko kurczę znowu płacić za niego 2x więcej, bo przesyłka..
Btw. odbiór osobisty z tego sklepu w Łodzi bądź Zgierzu (pani odpisała błyskawicznie)
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 20:23   #2600
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Bylam ostatnio i macalam sobie te ich mixy shea i musy na wage-fajne i niemocno drogie. I te swieczki maja yankee candle. Fakt na zsk spora przebitka jest

Jak jestes suchar to obczaj czy tam denata nie ma-niektore sunozony sa calkiem porzadne i fotostabilne,ale lubia procentami zapodawac...

I tu jest pies pogrzebany

Dziekuje , juz mam te obczajone. W OF nawet dzis bylam i sie zdziwilam ze szampony born to bio potanialy-jakos 26zl zdaje sie. I peeling alvy ma cene z sieci-45zl
No właśnie w necie składu nie widzę ale z tego co pamiętam to był jakiś alkohol na drugim miejscu chyba....

A te mixy shea to są naturalne czy jakieś nieciekawości mają domieszane? Już kiedyś się nas nimi zastanawiałam ale Pani nie potrafiła mi powiedzieć jaki jest skład dokładnie i nie kupiłam
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:28   #2601
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


i pewnie jeszcze fajny, co?
No fajny kurcze... Nie ma to jak porządnie głowę wyszorować SLS... Zużyję, bo przcież nie wyrzucę, nie?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:34   #2602
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
na początku byłam bardzo zadowolona, potem zobaczyłam klucz w necie i nabrałam wątpliwości.. ale nie ma co, czas pokaże
Pewnie, dam znać jak tylko odbiorę


Ten tonik wygląda apetycznie Ale ja ostatnio w ogóle mam słabość do toników. Tylko kurczę znowu płacić za niego 2x więcej, bo przesyłka..
Btw. odbiór osobisty z tego sklepu w Łodzi bądź Zgierzu (pani odpisała błyskawicznie)
będzie dobrze, będzie super!!!
No własnie dlatego ja wzięłam kilka rzeczy - bo dla jednej nie opłacało się za przesyłke płacic jeszcze ta odzywka do włosów kusiła, ale ona wybitnie nie do moich włosów, wiec jakims cudem się opanowałam
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
No fajny kurcze... Nie ma to jak porządnie głowę wyszorować SLS... Zużyję, bo przcież nie wyrzucę, nie?
wiedziałam
Taka jednorazowa przygoda z szamponem z sls krzywdy nie zrobi ale jak sobie pomyslę jakie miałam sterczące kłaki uzywając ich stale to
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:48   #2603
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Ale pedzicie....uff nadrobilam majowke...20 stron

Ale duzo informacji przydatnych

Prosze poleccie cos co dziala na 100% na przebarwienia, co widac golym okiem ze dziala
Szukam i nic jeszcze nie znalazlam....
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:50   #2604
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Prosze poleccie cos co dziala na 100% na przebarwienia, co widac golym okiem ze dziala
Szukam i nic jeszcze nie znalazlam....
Podpinam się do pytania U mnie ładnie zaczął działać tonik z kwasem migdałowym. Na czas letni jednak boję się stosować kwas Dałabym wiele, żeby wybielić te plamy.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:56   #2605
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Ale pedzicie....uff nadrobilam majowke...20 stron

Ale duzo informacji przydatnych

Prosze poleccie cos co dziala na 100% na przebarwienia, co widac golym okiem ze dziala
Szukam i nic jeszcze nie znalazlam....
Przypomnij się za miesiąc. Będę testować tonik: kocanka + kompleks na naczynka + ekstrakt z kasztanowca. Powinno ciut wybielić. Liczę na to. Ale jeszcze muszę troszkę poczekać na zamówienie z Mazideł.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 20:59   #2606
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

To ja też o coś zapytam. Moja przyjaciółka ma problem ze skórą głowy. W pewnych miejscach robi się zgrubiała, swędząca, łuszczy się. Mówi, że najbardziej swędzi po umyciu głowy. Dermatolog mówi, że może egzema, może alergiczne podłoże, raczej nie grzybiczne ale w sumie to nie wie
Stosowała już na to różne maści, specyfiki, sterydy nawet i nic.
Używa drogeryjnych szamponów i odżywek. Co mogę jej na to polecić z naturalnych rzeczy, żeby złagodzić te objawy? Może jak jej pomoże to w końcu przekona się, że chemia jest syfska.....
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 21:05   #2607
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
To ja też o coś zapytam. Moja przyjaciółka ma problem ze skórą głowy. W pewnych miejscach robi się zgrubiała, swędząca, łuszczy się. Mówi, że najbardziej swędzi po umyciu głowy. Dermatolog mówi, że może egzema, może alergiczne podłoże, raczej nie grzybiczne ale w sumie to nie wie
Stosowała już na to różne maści, specyfiki, sterydy nawet i nic.
Używa drogeryjnych szamponów i odżywek. Co mogę jej na to polecić z naturalnych rzeczy, żeby złagodzić te objawy? Może jak jej pomoże to w końcu przekona się, że chemia jest syfska.....
Moim zdaniem na początek wystarczy zwyczajne przestawienie się na szampon i odżywkę o jak najb. delikatnych składach, bez sls. Od razu poczuje różnicę. Potem możecie dumać co dalej
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 21:07   #2608
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
To ja też o coś zapytam. Moja przyjaciółka ma problem ze skórą głowy. W pewnych miejscach robi się zgrubiała, swędząca, łuszczy się. Mówi, że najbardziej swędzi po umyciu głowy. Dermatolog mówi, że może egzema, może alergiczne podłoże, raczej nie grzybiczne ale w sumie to nie wie
Stosowała już na to różne maści, specyfiki, sterydy nawet i nic.
Używa drogeryjnych szamponów i odżywek. Co mogę jej na to polecić z naturalnych rzeczy, żeby złagodzić te objawy? Może jak jej pomoże to w końcu przekona się, że chemia jest syfska.....
popatrz na szampony essential care - o ile sie nie myle sa polecane do problematycznej skóry glowy. Nie pamietam dokładnie na co. Ja uzywałam - prawdzie nie miałam problemów ze skóra, ale szamponiki były ok (bardziej mi pasował ten z olejkiem z drzewa harbacianego).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 21:07   #2609
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
No fajny kurcze... Nie ma to jak porządnie głowę wyszorować SLS... Zużyję, bo przcież nie wyrzucę, nie?
Ja takie dziady do mycia armatury zużyłam i wcale nie były gorsze od innych stricte do tego przeznaczonych

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
To ja też o coś zapytam. Moja przyjaciółka ma problem ze skórą głowy. W pewnych miejscach robi się zgrubiała, swędząca, łuszczy się. Mówi, że najbardziej swędzi po umyciu głowy. Dermatolog mówi, że może egzema, może alergiczne podłoże, raczej nie grzybiczne ale w sumie to nie wie
Stosowała już na to różne maści, specyfiki, sterydy nawet i nic.
Używa drogeryjnych szamponów i odżywek. Co mogę jej na to polecić z naturalnych rzeczy, żeby złagodzić te objawy? Może jak jej pomoże to w końcu przekona się, że chemia jest syfska.....
Może to być łuszczyca i to dość intensywny przebieg, niech poczyta, są tematyczne wątki na wizaż a najlepiej wpisać w google po grafice i porównać czy te zmiany skórne są podobne do fotek w necie. To nic groźnego, nie jest zaraźliwe, ale niestety szpeci
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-07, 21:21   #2610
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

o przypomniałyście mi. Naturalne szampony, oleje dobre przy łuszczycy a do tego muszą być dość tanie. jakieś propozycje?

kupiłam masełko Alterry. cóż zapach rzeczywiście szału nie robi. a do tego alkohol tak wysoko w składzie. Effa miałaś rację, że lepiej masło shea kupić...
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-05-07 o 21:23
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.