W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-13, 10:07   #4051
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
ta po prawej
dziêki
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
nie dziwie ci sie ze masz dylemat bo obydwie s± ¶wietne

ale ja bym by³a za ta pierwsza- bardziej oryginalna
dziêkujê, chyba zacznê liczyæ g³osy
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ

T¯ mnie zaciagnal na silownie. Padam nie mam wogole sily w rekach nic a nic. Ale fajna atmosfera itd, nawet fajnie
Ide zjesc chipsy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Nie strasz mnie, ja nawet nie wiem co to znaczy, choæ pewnie boli bardzo?
Nigdy nie mia³am kana³ówki ale z tego co widzê u pacjentów to jak ich boli tak,¿e w nocy spaæ nie mog± od bólu zêba itp. to zazwyczaj nadaje siê tylko do zatrucia a masz w nim jak±¶ mega dziure, widzisz co¶ tam? Czy tak boli,bo boli sam z siebie? Ja bym nie zwleka³a na Twoim miejscu z wizyt± u dentysty, u mnie w pracy jak kto¶ przyjdzie i poprosi to przyjmujemy od razu,bo jak by¶ chcia³a siê zapisaæ to terminy na za miesi±c
Cytat:
Napisane przez caskada Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc lece do pracy i jak zwykle zajrzalam jeszcze na wizaz
dzis bede w domku wczesniej wiec pozniej sie odezwe

bunny zdrowka
mi³ego dnia
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Zaspalam na pierwsze zajecia na 8...ale zajrzeæ na wizaz musialam jak wroce do domu nadrobie bo na 10 mam znowu zajecia.
ja te¿ zawsze zagl±dam, nawet jak za¶piê
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak dla mnie, to ta pierwsza jest super. A, i dziêki za pomoc w wyborze pasty. Synkowi podpasowa³a. Taka lekko miêtowa, delikatna.
Dziêki no i super cieszê siê,¿e mog³am pomóc
Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka¿ wiadomo¶æ
przeziêbi³am siê
dopada mnie nerwica nie mam nadal prezentu dla T¿
My tak za bardzo nie obchodzimy Walentynek, zreszt± ja idê do pracy,ale kupi³am kartkê i wypiszê T¯towi co¶ od serca, zawsze tak robimy i kupi³am mu takie czekoladki w biedro, a w opakowaniu s± takie kupony na 3 buziaki itp. no i pewnie spêdzimy mi³y wieczór...
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:09   #4052
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny, a jak to jest z tymi kwasami? Mo¿na je normalnie stosowaæ na noc, i na drugi dzieñ wyj¶æ na s³oñce? Jeszcze nigdy nie u¿ywa³am nic z kwasami, a chcia³abym spróbowaæ. Mam trochê zaskórników.
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:12   #4053
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
pamiêtam, ¿e w s±siedniej miejscowo¶ci dawno temu by³ facet, który siê ukrywa³ w grobowcu; cmentarz by³ na uboczu, w zasadzie w takim lasku i on zamordowa³ pielêgniarkê, która nie wiem czy sz³a do pracy na 19 czy z niej wraca³a....
Du¿o ró¿nych zboków chodzi po tym ¶wiecie.
niestety
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a jak to jest z tymi kwasami? Mo¿na je normalnie stosowaæ na noc, i na drugi dzieñ wyj¶æ na s³oñce? Jeszcze nigdy nie u¿ywa³am nic z kwasami, a chcia³abym spróbowaæ. Mam trochê zaskórników.
najlepiej je robiæ w³a¶nie teraz, zim±, wczesn± wiosn± i jesieni±, kiedy s³oñce nie jest jeszcze takie ostre, ale i tak trzeba o filtrach pamiêtaæ.

Kwasy siê nak³ada raczej na kilka minut a nie na ca³± noc zale¿y te¿ od stê¿enia. Mo¿e na pierwszy raz id¼ lepiej do dobrej kosmetyczki
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:17   #4054
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

A u mnie dzisiaj w nocy w³amali siê do sklepu pod blokiem akurat z T¯ zasypiali¶my i nagle takie huki,ale nie chcia³o mi siê wstawaæ, T¯ w koñcu wsta³ do okna i mówi mi,¿e kto¶ siê tam w³ama³ i,¿e dzwoni na policje. Ale ja wsta³am, zobaczy³am i akurat podjecha³a policja, kto¶ musia³ wcze¶niej zadzwoniæ. Tylko ten ch³opak musia³ ju¿ wcze¶niej uciec, bo w sklepie go nie by³o,ale widzieli¶my,¿e pó¼niej z³apali go i pokazywa³ czym otwiera³ drzwi itp. Jaki¶ m³ody ch³opak
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:21   #4055
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
niestety

najlepiej je robiæ w³a¶nie teraz, zim±, wczesn± wiosn± i jesieni±, kiedy s³oñce nie jest jeszcze takie ostre, ale i tak trzeba o filtrach pamiêtaæ.

Kwasy siê nak³ada raczej na kilka minut a nie na ca³± noc zale¿y te¿ od stê¿enia. Mo¿e na pierwszy raz id¼ lepiej do dobrej kosmetyczki
Mo¿e warto spróbowaæ z tymi kwasami. Trochê siê bojê i¶æ do kosmetyczki. Moja bratowa, jak by³a na jakim¶ zabiegu, w³a¶nie z kwasami, to wróci³a z poparzeniami. Lekkimi, ale jednak. Bêdê musia³a trochê poczytaæ na forach, mo¿e gdzie¶ pisz± o dobrym gabinecie kosmetycznym.
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:26   #4056
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 2 369
GG do Kathe
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

czy ktoras z Was uzywala garniera naturisse 111? odrosty mam mysi blond a reszta blond z zoltymi refleksami
__________________
Nasz ¦lub

Anio³ek 31.08.2012 r.

Maleñstwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:28   #4057
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez aisha_ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, czy jaka¶ firma profesjonalna ma kolor 11.23? Chodzi mi o pe³owo-z³oty.
Albo czy Alfa 11.2 na ciep³ej podstawie wyjdzie ciep³o? Czy glon?
Kolor, który mam podoba mi siê, ale chcia³abym jeszcze trochê ja¶niej.
K³ad³am na ca³e w³osy 10 i 10.23 ce-ce w proporcji 2:1 z wod± 12%

Dziêkujê za rady
Zobacz londe, bo wiem ze mieli z³oto-per³owy odcieñ.
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ o nim czyta³am, dziêki

dziêkujê!

to tak, zamówiê sobie ten Glyco A albo ten który pokazywa³am, a jeszcze poszukam jakich¶ kremów itp.
kosmetyczka robi³a mi migda³owego w stê¿eniu chyba 15% wiêc jakbym sobie da³a 40% to te¿ nie wiem jak moja skóra by zareagowa³a
Tamten to jest peeling z kwasem migda³owym wiec to chyba dzia³a na zasadzie na³o¿enia na kilka minut. Glyco-A znowu k³adziesz normalnie na noc Bu¼ke sobie przytogujesz i potem mozesz dzia³aæ z wy¿szymi stê¿eniami, jak nie znasz na tyle swojej skóry to nie ma co ryzykowaæ. Z kwasami trzeba uwa¿aæ i lepiej wlasnie tak bezpieczniej.

Ja teraz mam z iwostinu taki tam delikatny kremik z kwasem laktobionowym na tr±dzik niby typowo. Zobaczymy. Przygotuje sobie troche skóre na wiêksz± dawke kwasów i potem ruszam z 40 % glikolem Tylko ze ja wiem ze moge Wszyscy sie dziwili na uczelni zawsze bo ja mam mega wra¿liw± skóre, czasem pêdzlem sie pomiziam i jestem ca³a w czerwonych plamach. A na kwasy reaguje bardzo dobrze. Fakt ze mnie piecze itd ale ani sie nie ³uszcze, ani podraznienia potem nie ma, nic, zero

A o dziwo po Effaclarze K mia³am po paru dniach taki wysyp ze odstawi³am w cholere
Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a jak to jest z tymi kwasami? Mo¿na je normalnie stosowaæ na noc, i na drugi dzieñ wyj¶æ na s³oñce? Jeszcze nigdy nie u¿ywa³am nic z kwasami, a chcia³abym spróbowaæ. Mam trochê zaskórników.
Kwasy - peelingi kwasami - czyli z³uszczanie naskórka glikolem czy to migda³em czy czymkolwiek innym - k³adzie siê na skóre od kilku do kilkunastu minut po czym neutralizuje. I nie nie mozesz sobie ot tak wyjsc na s³oñce. Naskórek jest pocieniony i zanim sie zregeneruje trzeba skóre zabezpieczyc bo mozna sie nabawic przebarwien poslonecznych.
I Broñ Bo¿e latem nak³adaæ. Najlepiej wiosn± i jesieni±, zim± te¿ mo¿na ale je¶li jest delikatna a nie mro¼na.
Ja sobie pozwala³am na zabiegi przy -10 ale mia³am skóre dobrze zabezpieczona tez przed mrozem ¿eby nie popêka³a. Ale lepiej tego nie robic

Jak jeste¶ totalnym laikiem w kwestii kwasów to polecam jednak wizyty u kosmetyczki.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kathe Poka¿ wiadomo¶æ
czy ktoras z Was uzywala garniera naturisse 111? odrosty mam mysi blond a reszta blond z zoltymi refleksami
Ja uzywa³am, ale z podmieniona woda na 12%
Tylko ze ja mia³am t± stara wersje. Nowa testowa³a Kotka juz
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 10:29   #4058
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 2 369
GG do Kathe
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

i jak wrazenia? nie mam w domu wody 12;/
__________________
Nasz ¦lub

Anio³ek 31.08.2012 r.

Maleñstwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:30   #4059
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e warto spróbowaæ z tymi kwasami. Trochê siê bojê i¶æ do kosmetyczki. Moja bratowa, jak by³a na jakim¶ zabiegu, w³a¶nie z kwasami, to wróci³a z poparzeniami. Lekkimi, ale jednak. Bêdê musia³a trochê poczytaæ na forach, mo¿e gdzie¶ pisz± o dobrym gabinecie kosmetycznym.
o kurczê ja na szczê¶cie mam zaufany salon, wiêc chodzê bez strachu, czêsto zasypiam
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:34   #4060
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kathe Poka¿ wiadomo¶æ
i jak wrazenia? nie mam w domu wody 12;/
Rozja¶ni³o ³adnie, jasno, do takiego chlodno-be¿owego blondu.
Generalnie by³am zadowolona ale bez rewelacji, ot fajna farbka Nie pasowa³o mi ¿e mocno ³apa³a na szaro reszte w³osów
Na duzy + kondycja w³osów, miêciutkie, g³adkie
Na blogu blondbunny poogladaj sobie efekty.

Wody 12 % nie musisz miec, zalezy jak ci sie wlosy rozjasniaja. Mi dosc ciezko wiec musze na 12.
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:43   #4061
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziêkujê Czeko poprzegl±dam jeszcze co tam maj± ten peeling jest z glikolowym czyta³am kilka opinii, dziewczyny stosowa³y przez 2 tygodnie to im nawet lekkie zmarszczki mimiczne nieco sp³yci³o mo¿e go kupiê i co¶ jeszcze

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

dooobra, idê szukaæ Walentynki dla tego mojego Niedobrego
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 10:47   #4062
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka¿ wiadomo¶æ
przeziêbi³am siê
dopada mnie nerwica nie mam nadal prezentu dla T¿

spokojnie masz jeszcze dzis caly dzien- a nie mozesz zrobic po prostu czegos od serca? np. ugotowac mu cos dobrego

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
ale jakie lizaki?



Dawno temu w LO sz³y¶my z kole¿ank± do szko³y przez taki lasek i goni³ nas facet, ona przysiêga³a siê, ¿e mia³ rozpiêty rozporek, a ja nie widzia³am Po latach siê na zajêciach z psychologii dowiedzia³a, ¿e taki cz³owiek wyczuwa moment i obna¿a siê tylko przed jedn± osob±. Nikt inny tego nie widzi i dlatego ludzie nie wierz± w takie historie. Ja siê z tej kole¿anki ¶mia³am, ¿e ma bujn± wyobra¼niê i bardzo chcia³a zobaczyæ Mo¿e to by³ w³a¶nie taki ekshibicjonista miejscowy



kosmetyki na pewno siê nie zmarnuj±



No to, jak na takie lekkie rzeczy to jest wygodny Mimo wszystko przy ma³ym dziecku wolê mieæ torebkê typu listonoszka, ¿eby mieæ wolne rêce. Krêci siê toto wszêdzie i trzeba pilnowaæ



Cze¶æ Najwa¿niejsze, ¿e ju¿ przesz³o

no przywioz³am sobie z Amsterdamu zielone lizaki i ciastka tez z zielona zawartoscia


ja od przyszlego tygodnia zapisuje sie na spinning trzeba o siebie zadbac na wiosne )
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-02-13 o 10:49
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:48   #4063
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 115
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Nie u¿ywa³a ¿adna z was szamponetek blond? Mam dylemat czy spróbowaæ ¿eby tego zielonkawego poblasku pozbyæ tylko nie wiem czy w ogóle to co¶ da
__________________
Styczeñ 2013 czarny -> blond
Zapuszczanie w³osów START!
xSheWolf jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:50   #4064
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

http://kobiecegadzety.pl/5288,Pomys%...z%C3%B3r_Dobry romantyczna opcja na jutro
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:56   #4065
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Lavia no siê w³a¶nie zastanawia³am gdzie to kupi³a¶
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:21   #4066
201606240916
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 463
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Kwasy - peelingi kwasami - czyli z³uszczanie naskórka glikolem czy to migda³em czy czymkolwiek innym - k³adzie siê na skóre od kilku do kilkunastu minut po czym neutralizuje. I nie nie mozesz sobie ot tak wyjsc na s³oñce. Naskórek jest pocieniony i zanim sie zregeneruje trzeba skóre zabezpieczyc bo mozna sie nabawic przebarwien poslonecznych.
I Broñ Bo¿e latem nak³adaæ. Najlepiej wiosn± i jesieni±, zim± te¿ mo¿na ale je¶li jest delikatna a nie mro¼na.
Ja sobie pozwala³am na zabiegi przy -10 ale mia³am skóre dobrze zabezpieczona tez przed mrozem ¿eby nie popêka³a. Ale lepiej tego nie robic

Jak jeste¶ totalnym laikiem w kwestii kwasów to polecam jednak wizyty u kosmetyczki.[COLOR="Silver"]
Tak, jestem kompletnym laikiem w kwestii kwasów. Dziêki za wyja¶nienie. Muszê poszperaæ w necie, i poszukaæ dobrej kosmetyczki.


Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
o kurczê ja na szczê¶cie mam zaufany salon, wiêc chodzê bez strachu, czêsto zasypiam
No to masz szczê¶cie, ¿e trafi³a¶ na tak dobr± kosmetyczkê


Wstawiam zdjêcia z mojego malowania. W poniedzia³ek na³o¿y³am C10 na 50 min, ale nadal wy³azi³ be¿. A we wtorek stonowa³am to srebrnym py³em z Joanny. Doda³am trochê kranówki do niej i na³o¿y³am to jak szampon na 50 min. Niestety efekt znikomy. ¯a³ujê, ¿e doda³am tej kranówki, mog³am na³o¿yæ normalnie, jak farbê.


1 - przed farbowaniem
2,3,4 - C10
5,6,7 - Srebrny Py³


W nastêpnym tygodniu pomalujê znowu srebrnym py³em, tylko tym razem ju¿ normalnie, bez kranówki. Muszê w koñcu och³odziæ ten be¿.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg przed (1).jpg (85,4 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Palette C10 11.02.20013.jpg (92,8 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Palette C10 11.02.20013 (3).jpg (101,8 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Palette C10 11.02.20013 (4).jpg (114,5 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg stonowane srebrnym py³em z Joanny (4).jpg (98,3 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg stonowane srebrnym py³em z Joanny (1).jpg (107,7 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg stonowane srebrnym py³em z Joanny (6).jpg (98,9 KB, 12 za³adowañ)
201606240916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:28   #4067
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny, pamiêtacie jak Wam pisa³am kiedy¶, ¿e w moim domu dziej± siê dziwne rzeczy, s³ychaæ jakby kto¶ chodzi³, rusza³y siê same dzwonki w kuchni, chocia¿ nie by³o przeci±gów, nie wisia³y przy oknie tylko w os³oniêtej wnêce, a jak siê k±pa³am to widzia³am jakby kto¶ chodzi³ po przedpokoju?

KURNA ! Dzisiaj sz³am do sypialni i by³o wszystko ok, wracam a drzwi od ³azienki OTWARTE NA O¦CIE¯ i zapalone ¶wiat³o jestem przera¿ona, wychodzê z domu i wrócê jak kto¶ bêdzie
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:36   #4068
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cze¶æ

Uff, dokoñczy³am nadrabianie Was, teraz mam pomieszanie z popl±taniem

Cytat:
Napisane przez infatuated Poka¿ wiadomo¶æ

wklejam fotki
w³osy dzi¶ ¿yj± swoim ¿yciem, bo darowa³am sobie suszenie na szczotkê o 1 w nocy
aa i farba boska, NIC mnie nie piek³o, teraz ³adnie b³yszcz± i s± miekkie
Przepiêknie wysz³o! I kolor i kondycja w³osów super

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ

Dziewczyny pomó¿cie Która lepsza torebka? Ja jestem bardziej za t± kremow± ale wci±¿ siê waham przez ten a¿urowy wzór.. ma to byæ torebka na codzieñ i do wszystkiego, buty to nie problem skompletujê w podobnym kolorze, tylko ¿e kurtkê mam w kolorze camel wiosenn±, no i nie wiem, jaki kolor kurtki pasowa³by do tej kremowej torebki

Kremowa: http://allegro.pl/shopper-bag-zarka-...014230322.html
Camel: http://allegro.pl/torebka-gwiazd-tor...014467117.html
druga

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Jak ju¿ doradzacie w kwestii torebek to ja mam dylemat miêdzy tymi z za³±cznika
druga

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
najgorsze ze ciagle jestem wsciekle glodna
mam totalna diete- kasza manna na wodzie i suchary co najmniej tydzien w szpitalu szalu dostawalam jak mialam 3x dziennie manne na wodzie bez soli czy cukru chocby i tyle jedzenia w ogole tak sie cieszylam ze utylam do 54kg i uzyskalam normalne bmi 20. w ciagu 3 dni w szpitalu spadlam ponad 2 kg kiedy ja to znowu odrobie
ale juz w domu odwazylam sie na biszkopty i 2 lizaki- no nie moge tak mi sie jesc chce i cos dobrego
teraz odbija mi sie i cofa lekko lizakiem i ryzem- co jadlam na obiad...w dodatku mam ciagle nadkwasnosc i nie wiem co zrobic bo nie moge obciazyc zoladka lekami na nadkwasnosc jutro pedze do lekarza rodzinnego, bo oczywscie cos spier...w posiewie ze niby nic nie wyroslo, ale jakby wyroslo to sanepid bedzie mnie scigal
a z rozmazu z krwi nie wyszla jelitowka przynajmniej nie te typy na ktore sprawdzali... wiec wyglada na to ze z niewiadomej przyczyny az tak wysiadlam...

uciekam do lozeczka spowrotem, ciagle jeszcze sily nie mam i nogi z waty.

buziaczki laleczki!
Bunny, Ty we¼ lepiej s³uchaj tego co Ci lekarze mówi± i nie jedz innych rzeczy ni¿ zalecane. Ja wiem jakie to trudne bo kilka razy te¿ by³am na takiej cudownej diecie ale wytrzymasz przecie¿. Dbaj o siebie, ¿eby nawrotów nie by³o

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Dawno temu w LO sz³y¶my z kole¿ank± do szko³y przez taki lasek i goni³ nas facet, ona przysiêga³a siê, ¿e mia³ rozpiêty rozporek, a ja nie widzia³am Po latach siê na zajêciach z psychologii dowiedzia³a, ¿e taki cz³owiek wyczuwa moment i obna¿a siê tylko przed jedn± osob±. Nikt inny tego nie widzi i dlatego ludzie nie wierz± w takie historie. Ja siê z tej kole¿anki ¶mia³am, ¿e ma bujn± wyobra¼niê i bardzo chcia³a zobaczyæ Mo¿e to by³ w³a¶nie taki ekshibicjonista miejscowy
Te¿ mia³am podobn± tak± przygodê kilka lat temu w przej¶ciu podziemnym dworca. Sz³y¶my z mam± i na bocznych schodach sta³ taki go¶ciu a'la Columbo i nagle rozchyli³ p³aszcz i siê na nas gapi, my stanê³y¶my i te¿ siê na niego gapimy i nagle w ¶miech, ten zrobi³ przestraszon± minê, zas³oni³ siê i uciek³. Tyle mia³am do¶wiadczeñ z ekshibicjonistami, wystarczy mi

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
By³o by mi³o, tylko takiego widoku nie mam


Ja dla mojego t¿ mam na razie walentynkow± kartkê, nic innego jeszcze nie kupi³am, widzê, ¿e nie tylko ja mam problem z prezentem

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, pamiêtacie jak Wam pisa³am kiedy¶, ¿e w moim domu dziej± siê dziwne rzeczy, s³ychaæ jakby kto¶ chodzi³, rusza³y siê same dzwonki w kuchni, chocia¿ nie by³o przeci±gów, nie wisia³y przy oknie tylko w os³oniêtej wnêce, a jak siê k±pa³am to widzia³am jakby kto¶ chodzi³ po przedpokoju?

KURNA ! Dzisiaj sz³am do sypialni i by³o wszystko ok, wracam a drzwi od ³azienki OTWARTE NA O¦CIE¯ i zapalone ¶wiat³o jestem przera¿ona, wychodzê z domu i wrócê jak kto¶ bêdzie
Od pocz±tku jak tam mieszkacie tak by³o? Ja to siê strasznie boje takich rzeczy, chyba bym zawa³u dosta³a, jakby mi siê takie co¶ ci±gle przydarza³o
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:46   #4069
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

milka i dobrze, ¿e nie wiêcej
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 11:48   #4070
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
Od pocz±tku jak tam mieszkacie tak by³o? Ja to siê strasznie boje takich rzeczy, chyba bym zawa³u dosta³a, jakby mi siê takie co¶ ci±gle przydarza³o
nie, dzieje siê to od ok. dwóch lat i zawsze w godzinach mniej wiêcej od 10 do ok 15 - zawsze jak jestem sama w domu. Mieszkam w kamienicy, która jest nowa, ale postawiona na starych fundamentach, nie wiem czy to ma jaki¶ zwi±zek.
Wiecie, ja siê mo¿e i naogl±dam zawsze horrorów, ale nie wyobra¿am sobie tego... no dobra - te kroki, dzwonki i cienie zawsze jako¶ mo¿na wyt³umaczyæ, ale te drzwi?
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:55   #4071
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Lavia no siê w³a¶nie zastanawia³am gdzie to kupi³a¶
u nas w PL by to nie przesz³o


ja wczoraj pisalam z buhahot i juz wiem czym robie nastepne farbowanie - majrelem 9,22 ale to dopiero za jakis miesi±c tylko czy moge robic to z wod± 6%?
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:01   #4072
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
nie, dzieje siê to od ok. dwóch lat i zawsze w godzinach mniej wiêcej od 10 do ok 15 - zawsze jak jestem sama w domu. Mieszkam w kamienicy, która jest nowa, ale postawiona na starych fundamentach, nie wiem czy to ma jaki¶ zwi±zek.
Wiecie, ja siê mo¿e i naogl±dam zawsze horrorów, ale nie wyobra¿am sobie tego... no dobra - te kroki, dzwonki i cienie zawsze jako¶ mo¿na wyt³umaczyæ, ale te drzwi?
Jak jest ¼le wypoziomowane mieszkanie to drzwi mog± siê same otwieraæ Na ¶wiat³o te¿ jest wyt³umaczenie- wystarczy, ¿e co¶ nie styka, po wyj¶ciu przycisk by³ nie do koñca wy³±czony i pó¼niej samo siê za¶wieci³o. Nie wiem, jak wysoko masz ten w³±cznik, ale przechodz±c lub nios±c co¶ mog³a¶ niechc±cy w³±czyæ i nie zauwa¿yæ Wyt³umaczeñ mo¿e byæ sporo
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
u nas w PL by to nie przesz³o


ja wczoraj pisalam z buhahot i juz wiem czym robie nastepne farbowanie - majrelem 9,22 ale to dopiero za jakis miesi±c tylko czy moge robic to z wod± 6%?
Dlatego tak siê zdziwi³am
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:04   #4073
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Jak jest ¼le wypoziomowane mieszkanie to drzwi mog± siê same otwieraæ Na ¶wiat³o te¿ jest wyt³umaczenie- wystarczy, ¿e co¶ nie styka, po wyj¶ciu przycisk by³ nie do koñca wy³±czony i pó¼niej samo siê za¶wieci³o. Nie wiem, jak wysoko masz ten w³±cznik, ale przechodz±c lub nios±c co¶ mog³a¶ niechc±cy w³±czyæ i nie zauwa¿yæ Wyt³umaczeñ mo¿e byæ sporo
sama nie w³±czy³am go na pewno, nie by³o takiej opcji. Na pewno jest sporo wyt³umaczeñ, oby
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:06   #4074
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, jestem kompletnym laikiem w kwestii kwasów. Dziêki za wyja¶nienie. Muszê poszperaæ w necie, i poszukaæ dobrej kosmetyczki.



No to masz szczê¶cie, ¿e trafi³a¶ na tak dobr± kosmetyczkê


Wstawiam zdjêcia z mojego malowania. W poniedzia³ek na³o¿y³am C10 na 50 min, ale nadal wy³azi³ be¿. A we wtorek stonowa³am to srebrnym py³em z Joanny. Doda³am trochê kranówki do niej i na³o¿y³am to jak szampon na 50 min. Niestety efekt znikomy. ¯a³ujê, ¿e doda³am tej kranówki, mog³am na³o¿yæ normalnie, jak farbê.


1 - przed farbowaniem
2,3,4 - C10
5,6,7 - Srebrny Py³


W nastêpnym tygodniu pomalujê znowu srebrnym py³em, tylko tym razem ju¿ normalnie, bez kranówki. Muszê w koñcu och³odziæ ten be¿.
No ale co tu jest nie tak?? Wg mnie jest dobrze
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
nie, dzieje siê to od ok. dwóch lat i zawsze w godzinach mniej wiêcej od 10 do ok 15 - zawsze jak jestem sama w domu. Mieszkam w kamienicy, która jest nowa, ale postawiona na starych fundamentach, nie wiem czy to ma jaki¶ zwi±zek.
Wiecie, ja siê mo¿e i naogl±dam zawsze horrorów, ale nie wyobra¿am sobie tego... no dobra - te kroki, dzwonki i cienie zawsze jako¶ mo¿na wyt³umaczyæ, ale te drzwi?
Kitka najlepiej sie nie nakrecac. Na wiekszosc mozna znale¼æ jakies wyt³umaczenie.
Ja kiedys tez tak sie ba³am i mi sie wydawa³o ze cos jest nie tak.. a czasem cz³owiek po prostu nawet nie pamiêta ze sam zapala³ ¶wiat³o i nie zgasi³
Uspokój siê najlepiej, napij siê melisy czy co¶. Rozmawia³a¶ z rodzicami na ten temat? Nikomu innemu nic siê takiego nie przydarza??
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:07   #4075
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
nie, dzieje siê to od ok. dwóch lat i zawsze w godzinach mniej wiêcej od 10 do ok 15 - zawsze jak jestem sama w domu. Mieszkam w kamienicy, która jest nowa, ale postawiona na starych fundamentach, nie wiem czy to ma jaki¶ zwi±zek.
Wiecie, ja siê mo¿e i naogl±dam zawsze horrorów, ale nie wyobra¿am sobie tego... no dobra - te kroki, dzwonki i cienie zawsze jako¶ mo¿na wyt³umaczyæ, ale te drzwi?
Jakby siê to powtarza³o, to chyba bym ksiêdza do domu zaprosi³a. Dowiedz siê mo¿e, co tam wcze¶niej by³o na miejscu tej kamienicy. Ciekawe czy w ca³ej kamienicy tak siê dzieje czy tylko u Was.

Czasem te¿ po prostu mo¿emy byæ przewra¿liwieni na punkcie takich rzeczy, czasem zapomnimy zgasiæ ¶wiat³o i wydaje nam siê, ¿e kto¶ za¶wieci³, taka reakcja niekontrolowana.
Sama nie wiem, co o tym my¶leæ.
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:12   #4076
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez aisha_ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, czy jaka¶ firma profesjonalna ma kolor 11.23? Chodzi mi o pe³owo-z³oty.
Albo czy Alfa 11.2 na ciep³ej podstawie wyjdzie ciep³o? Czy glon?
Kolor, który mam podoba mi siê, ale chcia³abym jeszcze trochê ja¶niej.
K³ad³am na ca³e w³osy 10 i 10.23 ce-ce w proporcji 2:1 z wod± 12%

Dziêkujê za rady
ja nie znam, wydaje mi siê ¿e 11 nie ma
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
czeko, Infuated ja nigdy Dlatego ¶mia³am siê z tej kole¿anki, naprawdê my¶la³am, ¿e ona sobie TO wyobrazi³a

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Kitkulka po kwasach mo¿e byæ tak, ¿e przez krotki czas skóra bêdzie siê oczyszczaæ i bêdzie wysyp. Przechodzi szybko. Mia³am podobnie po pierwszym razie mikro..., kosmetyczka mnie uprzedza³a, ¿e i po kwasach mo¿e tak byæ, ale akurat tak siê nie sta³o. Mia³am glikolowy
ja mam teraz strasznie sucha skórê i wysyp jakich¶ krostek i to chyba po tym https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...lm-6-in-1.html
Nak³ada³am na mój krem to siê ¶wieci³am, nak³ada³am bez to takie dziadostwo mi wysz³o, jeszcze spróbuje na³o¿yæ krem, odczekaæ trochê i ten na³o¿yæ i jak nie spe³ni oczekiwaæ to kosz
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
o kurczê ja na szczê¶cie mam zaufany salon, wiêc chodzê bez strachu, czêsto zasypiam
ja te¿ mam zaufan± kosmetyczkê
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
spokojnie masz jeszcze dzis caly dzien- a nie mozesz zrobic po prostu czegos od serca? np. ugotowac mu cos dobrego

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------




no przywioz³am sobie z Amsterdamu zielone lizaki i ciastka tez z zielona zawartoscia


ja od przyszlego tygodnia zapisuje sie na spinning trzeba o siebie zadbac na wiosne )
uwielbiam chodziæ na spinning, zastanawiam siê tylko czy w nowych fitnessowych butach i¶æ czy w starych by nie zniszczyæ
Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka¿ wiadomo¶æ
Nie u¿ywa³a ¿adna z was szamponetek blond? Mam dylemat czy spróbowaæ ¿eby tego zielonkawego poblasku pozbyæ tylko nie wiem czy w ogóle to co¶ da
Niestety blondu nie
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:14   #4077
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 12 127
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki

dziêkujê, chyba zacznê liczyæ g³osy



Nigdy nie mia³am kana³ówki ale z tego co widzê u pacjentów to jak ich boli tak,¿e w nocy spaæ nie mog± od bólu zêba itp. to zazwyczaj nadaje siê tylko do zatrucia a masz w nim jak±¶ mega dziure, widzisz co¶ tam? Czy tak boli,bo boli sam z siebie? Ja bym nie zwleka³a na Twoim miejscu z wizyt± u dentysty, u mnie w pracy jak kto¶ przyjdzie i poprosi to przyjmujemy od razu,bo jak by¶ chcia³a siê zapisaæ to terminy na za miesi±c

mi³ego dnia

ja te¿ zawsze zagl±dam, nawet jak za¶piê

Dziêki no i super cieszê siê,¿e mog³am pomóc

My tak za bardzo nie obchodzimy Walentynek, zreszt± ja idê do pracy,ale kupi³am kartkê i wypiszê T¯towi co¶ od serca, zawsze tak robimy i kupi³am mu takie czekoladki w biedro, a w opakowaniu s± takie kupony na 3 buziaki itp. no i pewnie spêdzimy mi³y wieczór...
co¶ wymy¶lê to nasze 1 walentynki razem my¶la³am o pude³ku i wsadzê tam kartkê i wype³nie ca³e ¿elkami cuksami lizakami

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
spokojnie masz jeszcze dzis caly dzien- a nie mozesz zrobic po prostu czegos od serca? np. ugotowac mu cos dobrego

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------




no przywioz³am sobie z Amsterdamu zielone lizaki i ciastka tez z zielona zawartoscia


ja od przyszlego tygodnia zapisuje sie na spinning trzeba o siebie zadbac na wiosne )
nie mogê idziemy do restauracji i kina wiêc gotowanie odpada
xLADYx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:16   #4078
ewelinka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej, mam podobny problem

Moze tylko mam dluzszy odrost z takim odcieniem, gdyz juz od kilku farbowan nie moge go zniwelowac. uzywalam garnier 111 i palette a10 .

bunny radzila zeby wybierac popielate odcienie. na nastepne farbowanie poloze wellaton 12/1 . podobno w wiekszym stopniu ma to zniwelowac. czy tak bedzie - okaze sie za okolo 2-3 tyg


Cytat:
Napisane przez Millaya Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie,jest trochê rudo ,wiêc czym t± rudo¶æ zneutralizowaæ?

Jak± farbkê kupiæ ?

Mo¿e która¶ z Was by³a w podobnej sytuacji?
ewelinka01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:22   #4079
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Kitka najlepiej sie nie nakrecac. Na wiekszosc mozna znale¼æ jakies wyt³umaczenie.
Ja kiedys tez tak sie ba³am i mi sie wydawa³o ze cos jest nie tak.. a czasem cz³owiek po prostu nawet nie pamiêta ze sam zapala³ ¶wiat³o i nie zgasi³
Uspokój siê najlepiej, napij siê melisy czy co¶. Rozmawia³a¶ z rodzicami na ten temat? Nikomu innemu nic siê takiego nie przydarza??
tylko mnie siê to przydarza Mamie mówi³am i mi wierzy Tata i T¯ siê ¶miej±
Cytat:
Napisane przez milka_m Poka¿ wiadomo¶æ
Jakby siê to powtarza³o, to chyba bym ksiêdza do domu zaprosi³a. Dowiedz siê mo¿e, co tam wcze¶niej by³o na miejscu tej kamienicy. Ciekawe czy w ca³ej kamienicy tak siê dzieje czy tylko u Was.

Czasem te¿ po prostu mo¿emy byæ przewra¿liwieni na punkcie takich rzeczy, czasem zapomnimy zgasiæ ¶wiat³o i wydaje nam siê, ¿e kto¶ za¶wieci³, taka reakcja niekontrolowana.
Sama nie wiem, co o tym my¶leæ.
by³a inna kamienica, kiedy¶ tutaj jaki¶ król przyjecha³ niczego nie znalaz³am niepokoj±cego, pisz± tylko, ¿e by³a tutaj najpiêkniejsza, najbogatsza i najbardziej okaza³a kamienica, ale czy kto¶ siê tutaj przekrêci³ to ju¿ nie siedzê póki co w jednym pokoju i nie wychodzê

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka¿ wiadomo¶æ
co¶ wymy¶lê to nasze 1 walentynki razem my¶la³am o pude³ku i wsadzê tam kartkê i wype³nie ca³e ¿elkami cuksami lizakami
to jest dobry pomys³ podobny kiedy¶ z Kotk± zrobi³y¶my - kupi³y¶my skrzynkê, pomalowa³y¶my po swojemu i wrzuci³y¶my cukierki

ja bym siê na pewno cieszy³a, zw³aszcza z ¿elków
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-13, 12:23   #4080
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kitka a przed Tob± tam kto¶ mieszka³? Czy wybudowali now± kamienicê i od razu wy w niej mieszkacie?
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.