Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek ! - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-19, 14:16   #541
ClaudiaWiniar
Raczkowanie
 
Avatar ClaudiaWiniar
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 130
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

jak mozna na cere tradzikowa nakladac kremy bambino inne XD
ClaudiaWiniar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 14:31   #542
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez ClaudiaWiniar Pokaż wiadomość
jak mozna na cere tradzikowa nakladac kremy bambino inne XD
widzę, że Ty akurat nic sensownego do napisania nie masz

Edytowane przez 201605221940
Czas edycji: 2014-07-19 o 14:52
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 19:21   #543
wizazanka1010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Witam Was
Piszę z prośbą o pomoc, abyście pomogły mi dobrać najpewniej krem CC lub BB.
Moja cera jest dość problematyczna, strefa T błyszczy się niemal już po godzinie, policzki i czoło są zawsze zaczerwienione, pojawiają się także wypryski na brodzie, czole lub nad ustami.
Używałam podkładu z Avonu, nie przyczyniał się on do powstawania nowych niedoskonałości, jednak nie spełniał moich oczekiwań. Słabo krył, szybko się wycierał i świeciłam się po nim bardzo.
Postanowiłam, że lepiej będzie używać jakiegoś kremu BB lub CC, ponieważ są lekkie i w większości nie prowadzą do pogorszenia stanu skóry, dlatego piszę do Was czy macie jakiś godny polecenia krem, który dosyć dobrze kryje, nie zapycha i nie jest drogi? To ciężkie połączenie, ale wierzę, że znacie coś, co mnie zadowoli
Pozdrawiam
wizazanka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 08:18   #544
pretty123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 61
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Osobiście najbardziej cenię sobie krem Garnier BB, kosztuje jakieś 20 złotych, więc jest tani i nawet jeśli Ci nie podpasuje, to mała strata pieniężna Ale tak naprawdę to świetny krem, delikatny, więc z pewnością nie zaszkodzi, do tego dobrze kryje i w okresie wakacji całkowicie rezygnuję z podkładu i nakładam tylko ukochanego garniera.
pretty123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-28, 16:21   #545
wizazanka1010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
Rozejrzę się jeszcze i sprawdzę kolorystycznie czy się dopasuje.
wizazanka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 11:50   #546
pabbisiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 24
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

To, co mnie wkurza tych kremach to bardzo mała, bo składająca się zazwyczaj z dwóch odcieni gama kolorystyczna, wiem, że to tylko krem, ale ja mam bardzo jasną karnację. A te do cery jasnej są dla mnie za ciemne
pabbisiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 11:56   #547
pretty123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 61
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

To spróbuj innej firmy, są też takie, które mają bogatszą gamę. Zawsze też możesz użyć po prostu podkładu mineralnego dopasowanego odcieniem do Twojej cery i wymieszać go z kremem na dzień, efekt będzie podobny, jak nie lepszy.
pretty123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 14:39   #548
wizazanka1010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Byłam dzisiaj, rozglądałam się, nawet w niektórych markach znalazłam testery, jednak ciężko mi coś dobrać spróbuje może tego podkładu, sama nie wiem, zawsze przed kupnem produktów tego typu się boję, że źle dopasuję kolorystycznie..
wizazanka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 07:40   #549
vutaikt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Dzięki za podpowiedź. Spróbuję wyprosić próbki i przetestuję..
vutaikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 11:53   #550
wizazanka1010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Oby Ci się udało, czasem uzyskanie odpowiedzi na pytanie jest trudne, albo usłyszysz go z wielkim bólem i żalem, jakbyś nie wiadomo co chciała powodzenia
wizazanka1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 15:45   #551
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

No moja cera to już ostatnio przesadza Czekam na wyniki badania na obecność bakterii - i łudzę się, że magicznie odkryją u mnie coś, co da się w końcu skutecznie wyleczyć...
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-05, 19:00   #552
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Zdecydowalam sie w koncu na znalezienie przyczyny moich dziwnych pryszczy (podskorne, tylko okolice policzkow i obok podbrodka), idace jakby w litere V. Nic na nie nie pomaga, zadne 'terapie' - i rzeczy przepisane przez lekarza, ani te bardziej 'alternatywne'.

Pozostaje tylko kwestia badan. Jakie? Czy cos pominelam?
- na obecnosc alergii
-tarczyce
-bakterie
no i ostatnie, b. wazne - hormony - czy badac wszystkie czy tylko poszczegolne? Pomocy.. Prosze o wskazowki, jestem na granicy wytrzymania
meowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 05:55   #553
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez meowww Pokaż wiadomość
Zdecydowalam sie w koncu na znalezienie przyczyny moich dziwnych pryszczy (podskorne, tylko okolice policzkow i obok podbrodka), idace jakby w litere V. Nic na nie nie pomaga, zadne 'terapie' - i rzeczy przepisane przez lekarza, ani te bardziej 'alternatywne'.

Pozostaje tylko kwestia badan. Jakie? Czy cos pominelam?
- na obecnosc alergii
-tarczyce
-bakterie
no i ostatnie, b. wazne - hormony - czy badac wszystkie czy tylko poszczegolne? Pomocy.. Prosze o wskazowki, jestem na granicy wytrzymania
Badania tarczycy nie są jednoznaczne z hormonami czasem? :-P W końcu to od niej zależy, przynajmniej ja miałam takie badanie hormonów tarczycy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 08:51   #554
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez npm_ Pokaż wiadomość
Badania tarczycy nie są jednoznaczne z hormonami czasem? :-P W końcu to od niej zależy, przynajmniej ja miałam takie badanie hormonów tarczycy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale nie tylko tarczyca produkuje hormony, ważne przy trądziku są też te płciowe, może nawet i te nadnerczy można by zbadać...

Wysłane z Nokia 3310
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 10:19   #555
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Ale nie tylko tarczyca produkuje hormony, ważne przy trądziku są też te płciowe, może nawet i te nadnerczy można by zbadać...

Wysłane z Nokia 3310
No tak, ale tarczyca chyba w badaniach pójdzie na pierwszy strzał. Mój dermatolog polecił mi wykonanie badań właśnie tarczycy w pierwszej kolejności, ale mogły na to mieć wpływ inne rzeczy ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 10:26   #556
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez npm_ Pokaż wiadomość
No tak, ale tarczyca chyba w badaniach pójdzie na pierwszy strzał. Mój dermatolog polecił mi wykonanie badań właśnie tarczycy w pierwszej kolejności, ale mogły na to mieć wpływ inne rzeczy ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chodziło mi tylko o to, że badanie hormonów nie jest jednoznaczne z badaniami tarczycy, bo bada się też inne hormony.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 11:54   #557
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Chodziło mi tylko o to, że badanie hormonów nie jest jednoznaczne z badaniami tarczycy, bo bada się też inne hormony.
Moglabys powiedziec, ktore z tych hormonow plciowych najlepiej zbadac?
SH, LH, estradiol, progesteron, prolaktyna, testosteron
Czy najlepiej wszystkie?
meowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 12:40   #558
npm_
Raczkowanie
 
Avatar npm_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 169
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Chodziło mi tylko o to, że badanie hormonów nie jest jednoznaczne z badaniami tarczycy, bo bada się też inne hormony.
No tak, wiem wiem, źle się chyba wyrazilam i się nie zrozumiałyśmy ;-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
npm_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 12:42   #559
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez meowww Pokaż wiadomość
Moglabys powiedziec, ktore z tych hormonow plciowych najlepiej zbadac?
SH, LH, estradiol, progesteron, prolaktyna, testosteron
Czy najlepiej wszystkie?
Najlepiej zrobić LH, FSH, DHEAS, testosteron całkowity i wolny. Zapytaj się w laboratorium, w jakim dniu cyklu to robić, bo nie pamiętam.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 12:57   #560
meowww
Raczkowanie
 
Avatar meowww
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 379
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Ok, dzieki
meowww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 14:36   #561
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Najlepiej zrobić LH, FSH, DHEAS, testosteron całkowity i wolny. Zapytaj się w laboratorium, w jakim dniu cyklu to robić, bo nie pamiętam.
Mogę zapytać, dlaczego akurat te hormony?
Sama chciałabym swoje zbadać, ale nie wiem, od czego zacząć. A w Internecie różne rzeczy piszą...

Edit: OK, poczytałam jeszcze trochę i chyba właśnie takie zrobię, +TSH.

Swoją drogą, odebrałam wyniki badania na obecność bakterii i znaleziono tam tylko Staphyloccocus epidermis, czyli gronkowca skórnego. Nie wiem, co z tym dalej zrobić (też się różnych rzeczy naczytałam, np. że dostał się do badanej próbki tylko ze skóry). Moja była dermatolog 400km ode mnie - myślicie, że udać się z tym do rodzinnego?

Edytowane przez LilyAllen
Czas edycji: 2014-08-11 o 15:01
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 21:38   #562
biczi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 27
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

jak pozbyć się wągrów na nosie?
biczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-17, 23:23   #563
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Ja mam tradzik tak naprawde odkad pamietam.Najpierw mlodzienczy, ok. Ale teraz mialam go jedynie w okolicach brody jak kolezanka wyzej, dodatkowo mam duze problemy z miesiaczka. Poszlam wiec do ginekologa, ktory zlecil badania hormonalne: tarczyca (mam jej niedoczynnosc), LH, prolaktyna, progesteron, testosteron. Pan uswiadomil mnie, ze moj tradzik ma podloze hormonalne. Wiec jesli macie taki problem, to ladowanie na siebie tony kremow, masci, kosmetykow nic nie pomoze, wiem z wlasnego doswiadczenia, wydalam na nie majatek Odkad zaczelam leczyc sie hormonalnie tradzik znika, mam ladna buzie, czysta cere, doswiadczam tego pierwszy raz w zyciu. Dziewczyny, robcie badania !

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Bo sa to hormony, ktore na nas kobiety dzialaja najbardziej. Jesli masz problemy z miesiaczka to lekarz tez zleci Ci te badania. Pamietaj, z hormonami nie ma zartow, jesli cokolwiek jest z nimi nie tak, organizm daje to po sobie poznac pojawiajacymi sie na Twojej skorze niedoskonalosciami. Dopiero, gdy uregulujesz swoja gospodarke hormonalna, wszystkie problemy pojawiajace sie na skorze twarzy znikana. Warto zrobic takie badania, chociaz uwazam, ze obecnosc tego gronkowca tez moze byc przyczyna Twoich problemow. Najlepiej poradzi Ci lekarz, idz do rodzinnego, nie zaszkodzi, jednak on i tak powie Ci pewnie niewiele i zleci wizyte u dermatologa Powodzenia !

Edytowane przez sysa09
Czas edycji: 2014-08-17 o 23:24
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 11:04   #564
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Ja mam tradzik tak naprawde odkad pamietam.Najpierw mlodzienczy, ok. Ale teraz mialam go jedynie w okolicach brody jak kolezanka wyzej, dodatkowo mam duze problemy z miesiaczka. Poszlam wiec do ginekologa, ktory zlecil badania hormonalne: tarczyca (mam jej niedoczynnosc), LH, prolaktyna, progesteron, testosteron. Pan uswiadomil mnie, ze moj tradzik ma podloze hormonalne. Wiec jesli macie taki problem, to ladowanie na siebie tony kremow, masci, kosmetykow nic nie pomoze, wiem z wlasnego doswiadczenia, wydalam na nie majatek Odkad zaczelam leczyc sie hormonalnie tradzik znika, mam ladna buzie, czysta cere, doswiadczam tego pierwszy raz w zyciu. Dziewczyny, robcie badania !

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Bo sa to hormony, ktore na nas kobiety dzialaja najbardziej. Jesli masz problemy z miesiaczka to lekarz tez zleci Ci te badania. Pamietaj, z hormonami nie ma zartow, jesli cokolwiek jest z nimi nie tak, organizm daje to po sobie poznac pojawiajacymi sie na Twojej skorze niedoskonalosciami. Dopiero, gdy uregulujesz swoja gospodarke hormonalna, wszystkie problemy pojawiajace sie na skorze twarzy znikana. Warto zrobic takie badania, chociaz uwazam, ze obecnosc tego gronkowca tez moze byc przyczyna Twoich problemow. Najlepiej poradzi Ci lekarz, idz do rodzinnego, nie zaszkodzi, jednak on i tak powie Ci pewnie niewiele i zleci wizyte u dermatologa Powodzenia !
Jeśli o mnie chodzi, to poszłam zbadać tych kilka wymienionych hormonów w czwartek. Wyniki odbiorę dopiero w środę, poza którymś tam testosteronem, na który czeka się dłużej.
Jestem ciekawa, co mi tam wyjdzie, bo tak naprawdę nic innego u mnie jakoś widzialnie nie wskazywałoby na zaburzenia hormonalne.
No ale racja, lepiej sprawdzić, co tylko się da - tym bardziej, że za 3 tygodnie już nie będzie mnie w kraju, a za granicą może być mi trudniej z badaniami, lekarzami itp.
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 13:47   #565
weraa66
Zadomowienie
 
Avatar weraa66
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 411
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Czy któraś z Was ma może pomysł, dlaczego wypryski mam tylko i wyłącznie w górnej części policzków? Czoło czyste, broda także, nic przy żuchwie, a górna część wygląda jak wieczna wysypka
__________________
Do stycznia 2017 jestem zadrutowana
Z każdym dniem piękniejszy usmiech!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 16:49   #566
Nemme
Raczkowanie
 
Avatar Nemme
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 370
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Warto też zbadać sobie androstendion - tutaj problemy z nim mogą powodować trądzik.

Ja też miałam trądzik w górnej części policzków - zazwyczaj tej części najczęściej dotykałam - czy to telefonem, ręką jak odgarniam włosy, śpię na boku i w ogóle :P i najprawdopodobniej od tego pojawiały się wypryski, teraz przecieram sobie spirytusem ekran telefonu, staram sie nie dotykać policzków i zmienaim często poszewki na poduszki i stosuję punktowo na te miejsca Effaclar K i już prawie wszystko zniknęło
Nemme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 18:06   #567
ClaudiaWiniar
Raczkowanie
 
Avatar ClaudiaWiniar
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 130
Dot.: Trądzik -wątek zbiorczy -przeczytaj zanim założysz nowy wątek !

Słyszałam ze krosty tylko w jakiejs części twarzy wskazują na zaburzenia w przewodzie pokarmowym. Ja dla przykładu mam czoło w wiecznych grudkach krostkach, a raz jest lepiej raz gorzej.
ClaudiaWiniar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 17:41   #568
Wawel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Problem z trądzikiem od 8 lat!!!

Witam wszystkich, od 8lat mam problem z trądzikiem, próbowałem już wszystkich kosmetyków typu Garnier, UnderTwenty, Johnson, Bielenda i po żadnym nie efektów, próbowałem zabiegów laserowych, które po serii zabiegu zlikwidowały mój trądzik ale tylko na pół roku, później znów się pojawił, od początku wakacji chodzę znów na te zabiegi ale tym razem efektu nie ma! Bardzo proszę o pomoc, myślę o jakiś tabletkach! Pomału sie już załamuje bo bardzo mi on przeszkadza. Buzia szybko staje mi się tłusta, cere mam raczej mieszaną, na noc smaruję ją Sudocremem ale efekty są znikome. Nie mam dużych "pryszczy" raczej wszystko jest pod skórą, widać czerwone plamki, i co dzień jakaś z nich wychodzi na powierzchnię. BARDZO PROSZE O POMOC - JAK ZADBAĆ O SKÓRĘ ?
Wawel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 18:40   #569
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Problem z trądzikiem od 8 lat!!!

ja tez męczę się z trądzikiem, gdzies juz z 8-9 lat, w zeszlym roku na wiosne zakonczylam kuracje izotekiem i bylo super, po 8 miesiacach trądzik zaczął się znowu pojawiać, ale w znacznie mniejszym stopniu.
Potem zmienilam kosmetyki na naturalne, twarz myję mydłem alleppo, potem przemywam wodą różaną i smaruję kremem nivea soft (jedyny nienaturalny moj kosmetyk) a na codzien maluję się minerałami. Cera znacznie się poprawila, jesli chodzi o pryszcze, szybciej się goi i przebarwienia łątwiej schodzą. Jedyne, czego się nie pozbyłam, to zaskórników i wągrów, ale moja skóar juz taka jest...
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 18:47   #570
Wawel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z trądzikiem od 8 lat!!!

Ja przemywam twarz aloesem, ale wydaje mi się że nie poprawia nic na lepsze, ale zmywa bród osadzony na buzi. Czytałem o IZOTEKU właśnie, czy naprawdę warto? I czy to jest lek tylko na receptę?
Wawel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-11 11:50:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.