Pomozcie!!! Jaki mam typ urody??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-22, 17:47   #1
kallinka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 33
Lightbulb

Pomozcie!!! Jaki mam typ urody???


Hej dziewczyny! Widze, ze jest tu sporo osob ktore maja duza wiedze na ten temat, dlatego prosze o porade. Nie potrafie okreslic, czy jestem typem lata czy wiosny. Niby lato, ale mam chyba tez kilka cech z wiosny. Moze Wy mi powiecie jak jest . Kolor wlosow zalezy od swiatla: w sztucznym, jest chlodny, natomiast na sloncu mam takie jakby rudawe polyski. aha, zrobilam sobie jasne pasemka, i chce cos znowu zrobic z wlosami, ale nie wiem czy to pasuje. Oczy - szare, chociaz czasem mi mowia, ze niebieskie. Czasem tez mam wrazenie ze sa szaro-zielone. A z kolorem skory to juz calkiem nie wiem. Opalam sie bardzo ciezko, nigdy na bardzo ciemny kolor, i opalenizna schodzi bardzo szybko. Co jeszcze napisac, zebyscie mogly ocenic? Zalaczam kilka fotek, ale one sa robione w sztucznym swietle, wiec moze klamia nie wiem > Z gory dzieki Aha i sorki za zla jakosc zdjec
kallinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 22:45   #2
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Pomozcie!!! Jaki mam typ urody???

Cytat:
Napisane przez kallinka1
Hej dziewczyny! Widze, ze jest tu sporo osob ktore maja duza wiedze na ten temat, dlatego prosze o porade. Nie potrafie okreslic, czy jestem typem lata czy wiosny. Niby lato, ale mam chyba tez kilka cech z wiosny. Moze Wy mi powiecie jak jest . Kolor wlosow zalezy od swiatla: w sztucznym, jest chlodny, natomiast na sloncu mam takie jakby rudawe polyski. aha, zrobilam sobie jasne pasemka, i chce cos znowu zrobic z wlosami, ale nie wiem czy to pasuje. Oczy - szare, chociaz czasem mi mowia, ze niebieskie. Czasem tez mam wrazenie ze sa szaro-zielone. A z kolorem skory to juz calkiem nie wiem. Opalam sie bardzo ciezko, nigdy na bardzo ciemny kolor, i opalenizna schodzi bardzo szybko. Co jeszcze napisac, zebyscie mogly ocenic? Zalaczam kilka fotek, ale one sa robione w sztucznym swietle, wiec moze klamia nie wiem > Z gory dzieki Aha i sorki za zla jakosc zdjec
na pierwszy rzut oka wydajesz sie byc "zimna" ale nie wiem...sa tutaj wieksi znawcy od mnie
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 18:39   #3
laurenth
Raczkowanie
 
Avatar laurenth
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 193
Dot.: Pomozcie!!! Jaki mam typ urody???

Mnie byś podchodziła bardziej pod jesień Poczytaj i oceń: http://www.wizaz.pl/images/agatam/rustykalna_jesien/
laurenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-13, 19:33   #4
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Pomozcie!!! Jaki mam typ urody???

Mi też podchodzisz pod jesień
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.