Odchodzący akryl pomocy!!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-20, 11:28   #1
Sylwia W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5

Odchodzący akryl pomocy!!!!!!!


Hej dziewczyny mam mały problem, paznokciami zajmuje sie ponad dwa lata,kurs ukończyłam jednak ostatnio zadzwoniła do mnie klientka ktora robila paznokcie dwa tygodnie temu i powiedziala ze zaczął odchodzić jej akryl,skorek nie zalałam.Rozumiem gdyby cos bylo nie tak to akryl zaczął by odchodzić od razu po 2 czy 3 dniach ale nie po 14!!!!!!!. Jutro ta Pani ma przyjść na poprawke i nie wiem co mam jej powiedzieć,ma po raz pierwszy paznokcie a kosmetyki sa firmy nsi i używam je cały czas i nie mam takich sytuacji. Ale tez mam wrażenie, że trafiłam na naciągaczke, która chce skożystać z darmowej odnowy lub coś sama kombinowała przy tych paznokciach, jest mi trudno powiedzieć ale te 2 tygodnie spędzają mi sen z powiek, jeżeli coś sie działo czemu nie przyszła od razu tylko dzwoni po 2 tygodniach. Prosze o pomoc co wy o tym myślicie, dzieki buziaki ppapaa
Sylwia W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 15:15   #2
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Odchodzący akryl pomocy!!!!!!!

zdecydowanie bym ją skasowała
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 21:33   #3
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Odchodzący akryl pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
zdecydowanie bym ją skasowała
Ja tez.Uwazam,ze jak paznokcie sa zle zrobione to na drugi lub trzeci dzien cos sie dzieje a nawet w tym samym dniu co zostaly zrobione.Cos tu smierdzi kantem.Byc moze klientka z tych co lubia sobie podlubac w paznokciach?
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 08:33   #4
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Odchodzący akryl pomocy!!!!!!!

Weźmy poprawke na to, ze teraz zaczął sie szał przedświateczny i wiekszośc Polek lata po sklepach kupując ostatnie prezenty, produkty zywnosciowe na wigilijną kolacje, oraz świeta, potem wraca do domu szoruje podłogi, meble, odsuwa szafki, gotuje najrózniejsze potrawy, które je sie tylko świeta- robi rzeczy, których na codzień nie wykonuje. Stąd i paznokcie, które dotychczas trzymały sie dobrze, teraz "poleciały".
Niemniej ja tez takiej reklamacji bym nie uwzględniała.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 09:57   #5
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Odchodzący akryl pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Sylwia W Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam mały problem, paznokciami zajmuje sie ponad dwa lata,kurs ukończyłam jednak ostatnio zadzwoniła do mnie klientka ktora robila paznokcie dwa tygodnie temu i powiedziala ze zaczął odchodzić jej akryl,skorek nie zalałam.Rozumiem gdyby cos bylo nie tak to akryl zaczął by odchodzić od razu po 2 czy 3 dniach ale nie po 14!!!!!!!. Jutro ta Pani ma przyjść na poprawke i nie wiem co mam jej powiedzieć,ma po raz pierwszy paznokcie a kosmetyki sa firmy nsi i używam je cały czas i nie mam takich sytuacji. Ale tez mam wrażenie, że trafiłam na naciągaczke, która chce skożystać z darmowej odnowy lub coś sama kombinowała przy tych paznokciach, jest mi trudno powiedzieć ale te 2 tygodnie spędzają mi sen z powiek, jeżeli coś sie działo czemu nie przyszła od razu tylko dzwoni po 2 tygodniach. Prosze o pomoc co wy o tym myślicie, dzieki buziaki ppapaa
Ja raz miałam "koleżankę", której robiłam fiberglassy po kosztach. Po 1,5 tyg przyszła, z pretensjami, że jej paznokieć pękł, jak nim uderzyła o coś Naprawiłam jej go, stwierdziła, że wszystkie paznokcie nadają się do poprawek, bo już odrosły. Miała 1,5 mm odrost i po skończonej robocie nie chciała mi za to zapłacić! Stwierdziła, że to nie było nadlewanie, tylko poprawka i powiedziała, że nie zapłaci. Więcej jej do siebie nie zaprosiłam
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 10:03   #6
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Odchodzący akryl pomocy!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Ja raz miałam "koleżankę", której robiłam fiberglassy po kosztach. Po 1,5 tyg przyszła, z pretensjami, że jej paznokieć pękł, jak nim uderzyła o coś Naprawiłam jej go, stwierdziła, że wszystkie paznokcie nadają się do poprawek, bo już odrosły. Miała 1,5 mm odrost i po skończonej robocie nie chciała mi za to zapłacić! Stwierdziła, że to nie było nadlewanie, tylko poprawka i powiedziała, że nie zapłaci. Więcej jej do siebie nie zaprosiłam
To się nadaje do tv )))) tekst roku !!!!
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 10:09   #7
Sylwia W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Odchodzący akryl pomocy!!!!!!!

Dzieki dziewczyny za odpowiedz dzisiaj ta pani przyjdzie i zobacze, ale jezeli cos tam poskubala i probuje mi wcisnac kit to chyba ja "pogonie", zartuje ale tez sie juz z nia nie spotkam po co klientka, która dzwoni po 2 tygodniach i przychodzi na darmowa odnowe,jestem pewna ze jezeli zlamie paznokcia nawet za tydzien to pewnie tez w ramach reklamacji bedzie chciala go zrobic a to juz bedzie 3 tygodnie po zalozeniu w kazdym razie teraz to "poprawie" bo sie na to juz zgodzilam wiec nie bede teraz zmieniac zdania ale juz ostatni raz.buziaki papapa
Sylwia W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.