Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-18, 20:28   #2581
JOASIA71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masimka ja mysle , ze jak zaczniesz smarowac sie co drugi dzien cosmo. to rumien sam ustapi. Poczekaj jeszcze troszche a bedziesz pewniejsza. Sterydy to ostatecznosc i tez uwazam, ze w Twoim przypadku to niepotrzebne. A tak na marginesie to ten nasz rumien na zime jak znalazl, mamy gratis grzaniebuzka nam nie zmarznie.
JOASIA71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:48   #2582
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

zgadzam się z Joasią rumień zejdzie jak będziesz się żadziej smarowac wiem to z doświadczenia.Teraz jak zaczęłam się grubiej smarować też mam buraka
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 20:59   #2583
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Teraz akurat wyglądam dobrze, żadnego rumienia, wszystko ekstra, tylko na co to komu jak idę zaraz spać.
A przedtem przez 2 godziny miałam takiego buraka że się mąż przeraził jak mnie zobaczył. Stwierdził ze nigdy tak nie miałam.A ja tylko umyłam twarz po powrocie z pracy, przetarłam chusteczką i posmarowałam się emolium i wyglądałam jakby mnie żywcem obdarto ze skóry.
Martwie się no
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 21:03   #2584
JOASIA71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
Chciałam jeszcze raz pochwalić estee lauder -idealist super dzisiaj rano nałożyłam iskóra jest nawilżona i gładziutka ale się nie świeci.Muszę sprawdzic na truskawie ile kosztuje i jak mi się skończy clinica to go kupie
Ane mowisz o serum EL idealist dziala jak kwasy a jest podobno bezkwasowy. Ja kupilam korektor pod oczy Estee Lauder ideal i tez jestem zadowolona.
JOASIA71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 21:10   #2585
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Ivonako no właśnie co to znaczy to "kolpo"? Mnie się skojarzyło z kolpotexem :P Ale to raczej nie było na twarz.
Castrolku co chcesz wiedzieć o permanetnym? Robiłam w Sharley'u brwi, górną kreskę na powiece i kontur ust. Na początku tragedia, wyglądałam jak zza wschodniej granicy. Przed zabiegiem brałam Heviran bo miałam kiedyś wielokrotne opryszczki na ustach, niestety nie poskutkowało i zaraz po zabiegu czułam jak pulsuje mi prawa górna warga, a później wyszła mi hiper opryszczka na połowę ust. Żeby zaś nie było zbyt dramatycznie, to zapewniam Cię, że permanentny zrobić warto. Ja co prawda uwielbiam dużą kreskę na górnej powiece, a takiej się zrobić na stałe nie da więc i tak muszę malować. Natomiast reszta jest super, twarz nabiera wyrazu, jest bardziej symetryczna i nie czujesz się jak na golasa gdy się nie narysujesz (no jakby w ręczniku). Najtrudniejszy pierwszy tydzień bo schodzi skóra jak u cosmelanek, tyle że w wybranych miejscach, a nie po całości (nie wspomnę o uszach lewych). Oczywiście szkoda robić przed cosmelanem. Jest cała paleta barw więc blondynki też sobie coś znajdą. Ja na brwi kładłam grafit ale zaraz po zabiegu wyglądał jak węgiel. Usta mam z natury jakby wiśniowe ale straciłam kontur własny przez te wszystkie opryszczki z młodości więc kontur jest idealnie w kolorze moich ust, nikt w życiu nie powie, że ktoś mi coś dorysował na stałe.
Dome ja Ciebie rozumiem, Tobie się wydaję, że nabierzesz napędu jak będziesz ładnie wyglądać (czytaj – dobrze się czuć w swojej skórze) tylko że tak się nie da w nieskończoność, baterie trzeba naładować tak na serio. Pewnie, że nie rzucisz wszystkiego ale skoro w Twoim domu pojawiły się tłumy po toaletowym wyskoku, to znaczy, że ktoś tak w Twoim otoczeniu się jednak interesuje Twoim zdrowiem. Wyskrob dla siebie więcej czasu, podziel się nieco obowiązkami z mamą, teściową, teściem, rodzeństwem, no i z TŻ. Obniż poprzeczkę, nie wszystko musisz mieć jak w zegarku, „przewróciło się, niech leży”. Ja zwykle mam ciśnienie 90/60 i się wszyscy za głowę łapią, a Ty masz jeszcze mniej! Jeśli do tego puls masz wysoki, to warto sprawdzić tarczycę (TSH, fT3 i fT4) i poziom magnezu. Zresztą podasz wyniki badań, to pogadamy.
Buczka zapomniałaś o odzieniu, następnym razem w worku parcianym, lichych onucach i opasana powrózkiem, zdecydowanie panie będą przychylniejsze…
Tyle było o nalewkach ale skoro gardzisz taką strawą, to jako Babcia nasza zerknij no na pospolitą cebulę, zwłaszcza na noc i pod kołdrą powinna zadziałać. W pierwszym dniu słabości jest szansa, że na niej by się skończyło.
Ja wczoraj z synem odpaliłam centralne i już mi jesień nie straszna. Nie znoszę marznąć i nienawidzę z całego serca listopada.
Nabyłam dziś chusteczki do peelingu – od Was się dowiedziałam o ich istnieniu. Powoli zaczynam zbierać ekwipunek cosmelanki na trudne dni.
… się nagadałam… aż wszystkie znów poszły spać.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 21:16   #2586
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Teraz akurat wyglądam dobrze, żadnego rumienia, wszystko ekstra, tylko na co to komu jak idę zaraz spać.
A przedtem przez 2 godziny miałam takiego buraka że się mąż przeraził jak mnie zobaczył. Stwierdził ze nigdy tak nie miałam.A ja tylko umyłam twarz po powrocie z pracy, przetarłam chusteczką i posmarowałam się emolium i wyglądałam jakby mnie żywcem obdarto ze skóry.
Martwie się no

Masima jak czytam te twoje perypetie to myslę sobie,że całe szczęscie,że robiłaś zabieg u lekarza.Teraz musi cię jakoś wyprowadzić z tego rumienia.Byle nie sterydami Dobrze,że nie czytałam tego wcześniej bo pewnie miałabym większego stracha przystepując do zabiegu.Ja tez teraz łatwo się czerwienię, ale nie jest to tak długotrwałe jak u ciebie.Najczęsciej było to po pudrowaniu a np. wczoraj zjarałam cegłę jak facet obciął mnie spojrzeniem.Zwiałam gdzie pieprz rośnie by nie pomyslał,że płochliwe dziewcze jestem Czerwienieję się także chwilowo po posmarowaniu kremami .
Jak widać cosmelan łagodniej obchodzi się z tłustymi cerami co było nam od początku wiadomo Trzymaj się Masimka.To musi się kiedyś skończyć
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 21:27   #2587
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Masima jak czytam te twoje perypetie to myslę sobie,że całe szczęscie,że robiłaś zabieg u lekarza.Teraz musi cię jakoś wyprowadzić z tego rumienia.Byle nie sterydami Dobrze,że nie czytałam tego wcześniej bo pewnie miałabym większego stracha przystepując do zabiegu.Ja tez teraz łatwo się czerwienię, ale nie jest to tak długotrwałe jak u ciebie.Najczęsciej było to po pudrowaniu a np. wczoraj zjarałam cegłę jak facet obciął mnie spojrzeniem.Zwiałam gdzie pieprz rośnie by nie pomyslał,że płochliwe dziewcze jestem Czerwienieję się także chwilowo po posmarowaniu kremami .
Jak widać cosmelan łagodniej obchodzi się z tłustymi cerami co było nam od początku wiadomo Trzymaj się Masimka.To musi się kiedyś skończyć
Ale i tak nie zamieniłabym tego rumienia na plamiska spowrotem. Nie żałuję nic a nic że zrobiłam zabieg. No własnie u mnie to czwerwienie po posmarowaniu sie kremami, tylko troche długo sie utrzymuje. I też spłonęłam wczoraj jak przyszedł stary znajomy mnie odwiedzić, najpierw z góry na dół mnie obciął, przyglądnął się uważnie i spytał czy ze mną wszystko w porzadku, zaczęłam sie smiać. Powiedziałam że i owszem wszystko w porzadku tylko bez makijarzu jestem i czy widzi jakąs różnice. On mi na to ze moge być i bez makijażu bo ma i tak słabosc do wysokich blondynek, no i wystarczyło normalnie nie mogę, żeby w tym wieku czerwienić się jak panienka.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 21:38   #2588
lidiaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 230
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
tak tylko na marginesie pojawia mi się pytanie - czy ustaliłaś z terapeutką, co Ty masz w zamian za to pomaganie ? Oczywiscie w sensie emocjonalnym a nie dosłownym. Bo jeżeli to jest coś, czego w inny sposób nie potrafisz sobie zapewnić, to dlaczego masz zrezygnować z jedynego jak dotąd możliwego sposobu ?
I fakt - śliczna z Ciebie kobieta
Ja zemdlała niemal w aucie, bo to był taki czas, kiedy zaczął b.. powaznie chorować mój tata, potem zmarł i ja nic nie czułam, ale potem nagle do mnie doszło i padłam.
kamilcia - rzeczywiście w sensie emocjonalnym daje mi to wiele, ale zupełnie zapominam wówczas o sobie, potrafiłam "zawalić" swoja prace, aby zrobić jakies zadanie za kogoś (trochę to jednak takie mało normalne) - nie chcę sie leczyć z chęci pomagania innym, ale też matką Teresą być przecież nie muszę ... a i znajomi zaczęli to po prostu wykorzystywać robiąc minkę kota ze Shreka i to wystarcza; mam teraz faceta, który próbuje mnie trzymać w ryzach w tym względzie, czasami mu się udaje ... -

saga76 - i Ty już wiesz za co -

etna021 - pytasz o połączenie cosmelanu z oczyszczaniem, ostatnio pytałam o to swoją lekarkę, więc z pełnym zabiegiem lepiej tego nie łączyć (chyba, że tak, jak pisała Kamilcia z zachowaniem kilku dni odstepu), natomiast spytałam ja o to, czy mój pomysł połączenia mikrodermabrazji z cos2 ma sens i powiedziała, że jak najbardziej, takie sa teraz tendencje łączenia zabiegów, co zwiększa ich skuteczność (zamierzam pójść na zabieg mikrodermabrazji i zaraz po tym stosować cos2, teraz leczę zapalenie zatok i czekam na nowy słoik cos2, więc na razie z realizacją tego pomysłu muszę troszkę poczekać); zalezy też jakie oczyszczanie masz na myśli, myślę, ze po 3-4 dniach np. po pilingu kawitacyjnym można zabieg zrobić, jest on na tyle delikatny, ze nie powinien zaszkodzić;

Drogie moje, piszecie o makijażu permanentnym, ja go na razie nie mam, ale planuję zrobić sobie górne kreseczki - mam już wybrany gabinet i lingeristkę; mam bliskie mi dziewczyny, które robią to (robiły brwi i usta i kreseczki) u tej babeczki i jest ok, robi delikatnie, nie przesadza, bo widziałam też już wykonane makijaże okropnie, to ważne, aby pójść do kogoś zaufanego, sprawdzonego;

masimka - nie kładź biedaku żadnych sterydów na twarz, idź szybko do dermatologa na pewno coś na ten rumień poradzi, może jakiś recepturowy specyfik apteczny; ja też bałam sie takich "zjawisk niepożądanych" i dlatego na zabieg poszłam do lekarza, te późniejsze wizyty kontrolne okzaują się jednak być przydatne, przynajmniej przy tym pierwszym razie -

dome - trzymaj się cieplutko i zdrowo! i koniecznie pójdź na badania (najlepiej kompleks z krzywą żelazową i innymi tam "wymysłami medycznymi") i może do innego lekarza... wciąż istnieją lekarze (konowały), którzy ignorują zespół chronicznego zmęczenia czy fibromialgię, a to są poważne schorzenia, trudne do leczenia; energetyzujące!!!!!!!!!

buczka - mnie na takie żebry próbkowe wysyła mój TŻ, sam nie pójdzie, ale chętnie wypróbuje nowe kosmetyki, zawsze jak kupuję coś sobie w perfumerii czy aptece to przypomina: "pamiętaj o mnie" (niezapominajka jedna no); ale dzięki temu wybrał sobie ten zestaw, który mu pasuje i teraz w łazience ma prawie więcej kosmetyków pielęgnacyjnych niż ja - dobrze, że dba o siebie, ale troszkę sie martwie, bo jest ode mnie 6 lat młodszy ...i oby się za bardzo nie odmłodził, bo dopiero by było ))))))

na dobranoc dla Wszystkich
__________________
LIDIA
lidiaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 21:43   #2589
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez lidiaM Pokaż wiadomość

masimka - nie kładź biedaku żadnych sterydów na twarz, idź szybko do dermatologa na pewno coś na ten rumień poradzi, może jakiś recepturowy specyfik apteczny -

LidiaM no własnie ten recepturowy specyfik apteczny to maść sterydowa przez tegoż dermatologa wymyślona.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 21:45   #2590
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masima tak sobie myślę, że jeśli Ty nie wiesz co poradzić, to my tu chyba już nie mamy kogo zapytać jak Ci pomóc Twój przypadek mnie także przekonuje, że jednak pod okiem dermatologa lepiej się cosmalić. Ja jeszcze dojrzewam.

Zaczęłam nakładać na noc wazelinę, no i pytanie techniczne: w jakich pozycjach wy śpicie z tą wazeliną? Ja rano wstałam sucha jak pieprz- tzn. w porównianiu ze stanem w jakim zasypiałam, wszystko pewnie w poduszce zostało - nawilżona jak należy. Ja śpię na boku, wiem pogłębiam tym zmarszczki ale czy to można wypracować? Ból musi być nieziemski po cosmelanie, rany otwarte, skóra zwisa i tarcie po poduszkach... Co noc peeling?!

Edytowane przez Anturium
Czas edycji: 2008-09-18 o 21:49 Powód: wstawiłam akapit :P
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 22:00   #2591
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Masima tak sobie myślę, że jeśli Ty nie wiesz co poradzić, to my tu chyba już nie mamy kogo zapytać jak Ci pomóc Twój przypadek mnie także przekonuje, że jednak pod okiem dermatologa lepiej się cosmalić. Ja jeszcze dojrzewam.

Zaczęłam nakładać na noc wazelinę, no i pytanie techniczne: w jakich pozycjach wy śpicie z tą wazeliną? Ja rano wstałam sucha jak pieprz- tzn. w porównianiu ze stanem w jakim zasypiałam, wszystko pewnie w poduszce zostało - nawilżona jak należy. Ja śpię na boku, wiem pogłębiam tym zmarszczki ale czy to można wypracować? Ból musi być nieziemski po cosmelanie, rany otwarte, skóra zwisa i tarcie po poduszkach... Co noc peeling?!

Ja śpię na wznak dośc wysoko ułożona na poduszkach, to znaczy głowe mam podpartą dwiema małymi poduszkami po bokach. Nawet nie wycieram wszystkiego w te poduszki. A spania na wznak można się nauczyć. Ja sie własnie tego nauczyłam i nie potrafie już inaczej zasnąc. Jakby tego było mało to z rękami do góry.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 06:38   #2592
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dzien dobry GWIAZDY
Megi,ja mam dwie maskary YSL -Volume Infini Curl i Volume Effet Faux Cils(ta troche lepsza) Chcialam tez wspomniec,ze maskary tej firmy sa doskonale,ale szybko wysychaja.To moze dasz sie namowic na najnowsza chanelke z magiczna szczoteczka

Ja duren,zapomnialam ,ze mam dzisiaj wizyte u dentysty.I wczoraj wieczorem zachcialo mi sie domowej kuracji na przeziebienie -cieple mleko z czosnkiem(ochyda).Chyba troche pomoglo ,ale jaaaaaki ja mam teraz wydech.Pana stomatologa zabije!!!!

Zapomnialam napisac,ze na brodzie wyskoczyly mi dwie gule.I skora mi tam wyjatkowo mocno schodzi.To ja sie pytam,jak ja wytrzymam pol godz. z rozdziawiona geba?

To ja jeszcze cos napisze,bo ivonako cos milczy,a ja czekam i czekam z mysla,ze poradzi cos na moj wydech,a tu nic.Cos mialam napisac i zapomnialam
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-09-19 o 07:04
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 07:17   #2593
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ivonako wiesz ja nie jestem chamka,to sie z glupimi babami nie bede wdawac w dyskusje Kochanie nie kupilam Derma...czegos tam,bo nie mialam na liscie,ale dlaczego
A ja Wam wszystkim probki wysle,obiecuje.Nie martwcie sie,jest tu pare aptek.
Buczuś ten dermaprotektor MD to cetaphil. Miałaś na liście i chyba mówiłaś, że kupiłaś albo ja już pokręciłam. Z tymi próbkami to daj sobie spokój. Szkoda zdrowia w tym psychicznego. Też się przeziębiłam, ale to dobrze, bo to zmusza żebym do lekarza poszła po heviran(jako plan pierwszy).

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość

Megi - ja kocham mój efekt MASKI NA TWARZY !!!!!!! Nie wiem co to będzie ... po cosmelanie
Dome ja już chyba głupieję. To jakieś zamknięte koło z którego nie wyleziesz. Plamy, nie chcesz tapety, cosmelan, nie masz tapety, chcesz tapetę... Dobrze, że mi się choć blade lico podoba.Tylko czy potem też będzie?

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
"kolpo"?
Castrolku Kolpo-sposób
Na godzinę przed zabiegiem smarujesz się grubo kremem emla 5%(na receptę). Wtedy nie boli. Kosmetyczki zazwyczaj smarują na 10-15 min przed zabiegiem a to stanowczo za krótko. Ja mam zrobione górne kreski, dość grubawe i są super. To chyba najlepiej wydane przeze mnie pieniądze (3 dni lepiej się światu nie pokazywać bo opuchlizna jest). Dolnych kresek bym nie zrobiła, bo czasem podoba mi się blady dół oka. Castrolku bardzo ważny jest wybór kosmetyczki, ocena jej wcześniejszej pracy.

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Teraz akurat wyglądam dobrze, żadnego rumienia, wszystko ekstra, tylko na co to komu jak idę zaraz spać.
A przedtem przez 2 godziny miałam takiego buraka że się mąż przeraził jak mnie zobaczył. Stwierdził ze nigdy tak nie miałam.A ja tylko umyłam twarz po powrocie z pracy, przetarłam chusteczką i posmarowałam się emolium i wyglądałam jakby mnie żywcem obdarto ze skóry.
Martwie się no
Masimka a może to coś czym myjesz buźkę nie jest dla Ciebie, może to emolium Cię podrażnia. Kombinowałaś żeby coś pozmieniać?

Wiecie co, ja uważam że Ty Dome też nie powinnaś robić cosmelana sama. Masz ciągle jakieś uczulenia. Czy w razie czego masz jakiegoś lekarza, który Cię przyjmie po chałupnictwie? Ja prawdę mówiąc nie mam, ale nigdy nic mnie nie ruszało.

Buczka na wydech to ja Ci nic nie poradzę, nie znam innych niż guma , itp sposobów

Megi nie ma na truskawce magicznej chanelkowo-Buczkowej maskary. Już szukałam. Megi jeśli ujawniły się jakieś nieporządane efekty kremu barierowego to mów szybko bo za jakieś 4 godziny będę kupowała.
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 07:35   #2594
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ivonako,to chyba mnie sie cos pomylilo.na 100% ,czesto tak mam.
Bo nie kupilam cethahil, mam capillin.Mnie wyslac na zakupy nawet z kartka to koszmar,bo ja z reguly to insze produkty kupuje.Wyslij mnie po chleb,a przyniose marmolade.
Jeny u mnie byl przymrozek,trawa jakas biala i sztywna.No przeciez lato mamy
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 07:51   #2595
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Megi nie ma na truskawce magicznej chanelkowo-Buczkowej maskary. Już szukałam. Megi jeśli ujawniły się jakieś nieporządane efekty kremu barierowego to mów szybko bo za jakieś 4 godziny będę kupowała.

Ivonako pisałam ci,że emolium jest spoko i zdania nie zmieniłam.Tłuścioch ,trochę waniajet ale skubabany dobrze nawilża i matowi

Z tymi próbkami to nie jest aż tak źle .Dają ,ale nie takie o jakie się prosi .Ja na dziadowanie przebrałam się za paniusię żeby wyglądało,że mnie stać na krem o ktory proszę Dostałam próbkę PHYSIOGEL krem fizjologiczny i kopa na rozpęd .Brzmi ciekawie - spróbujemy
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 07:54   #2596
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

ivonako Megi dobrze mowi.Ten Emolium to nawet pod oczy smaruje-tlusty,ale fajny

Megi dobre to z dziadowaniem.Tez sie na paniusie zaraz zrobie ,ubiore najlepsze ciuchy jakie mam.Moze i futro narzucic????I pojde na dziady
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 08:03   #2597
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczunia jak się dzisiaj Skarbie czujesz ?

Dome jaki ty tusz wychwalałaś pod niewiosa
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 08:09   #2598
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Buczunia jak się dzisiaj Skarbie czujesz ?

Dome jaki ty tusz wychwalałaś pod niewiosa
nie wiem jak sie czuje,bo stresa mam przed dentysta(boje sie),domciu tez ma YSL ,tylko nie wiem jaka.
Lece sie pindrowac
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 08:17   #2599
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Udało mi sie barierowy domówić do zamówienia z apteki internetowej. W poniedziałek będę miała.
Ja to mam przesr...... Nie ma na kogo liczyć, jak już gębę maską posmaruję. Chleba muszę na 2 tygodnie chyba zamrozić Wszystko muszę mieć przed... nawet na listonosza nie ma co liczyć, bo mu nie otworzę. Biedna ja ci będę. Mój TZ od głupich mnie pewnie zwyzywa, jak mnie z taką gębą zobaczy. Nie ma co liczyć, że choćby wazelinę przyniesie z apteki
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 08:29   #2600
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witajcie kochane.

Ivonako- jestem pod wrażeniem godziny zero. jesteś już nastawiona psychicznie i fizycznie i czasowo na wielkie wydarzenie na twojej buźce?. Bedzie tylko lepiej. Normalnie wypije za ten moment.

Buczka- zdjęcia mam zrobione specjanie dla was, tylko mam problem z kablem żeby je sciągnąć do kompa, musze prosić swoje TZ żeby mi to zrobił,(ale brak czasu na wszystko, nawet zeby sie wyspać) bo ja jestem sterasznie nie techniczmna, a tym bardziej że dorobiłam sie całkiem nowego aparatu i tak jeszcze całej instrukcji niedoczytałam- tez brak czsu.Ale lada dzień sie ujawnie.
Buczka tak przeżywam ten ślub że tragedia.
Anturium- czyżby miłośniczka kwiatów i wszelkiego co zielone? Rany już cie. Miałam kiedyś piękne anturium na swoim paprapecie, kwiaty były wielokści talerza- szok. Nie wiedzieć dlaczego mi zdechło i pozostały tylko wspomnienia. Ale w swoim domku napewno ponowie hodowle tego cuda. A cosmelanisz sie?
kurcze nie doczytałam wszystkiego cio napisałyscie to już sie biore za zaległości.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 08:30   #2601
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Masima - uważaj z czymkolwiek na twarz, co ma sterydy - szybko pomagają, ale potem są problemy - syfy wychodzą, plamy też. Są chyba też reakcje ze słońcem.

Ja zrobiłam sobie jednodniową przerwę - na noc jedynie bepanthen ( Buczuś polecał ). Wczoraj natomiast zaraz po powrocie do domu położyłam sobie grubą warstwę dermosanu półtłustego na całą twarz i jak zwykle - zero pieczenia, twarz wchłonęła i wodę i tłuszcz i super kompres. Polecam. Po 3 godzinach zmyłam , położyłm cos2. To dla mnie od dawna najlepszy sposób by szybko przywrócić wilgoć skórze - zbyt wysuszona i odtłuszczona, czli pozbawiona " płaszcza lipidowego " , skóra szybko odparowuje, Dlatego , mimio, ze mam cerę mieszaną, to teraz jednak taki dermosan to dlamnie zbawienie. Czasami nawet kładę tłusty dermosan. Na szyję szczególnie ale wtedy nie zmywam go na noc .
Miłgo dnia Plamki Kochane
Domuś - dawaj nam dzisiaj dziecko wyniki do wglądu

Lidziu cieszę się,że masz teraz mena, któy się Tobą opiekuje i troszczy o Ciebie.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 08:42   #2602
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Udało mi sie barierowy domówić do zamówienia z apteki internetowej. W poniedziałek będę miała.
Ja to mam przesr...... Nie ma na kogo liczyć, jak już gębę maską posmaruję. Chleba muszę na 2 tygodnie chyba zamrozić Wszystko muszę mieć przed... nawet na listonosza nie ma co liczyć, bo mu nie otworzę. Biedna ja ci będę. Mój TZ od głupich mnie pewnie zwyzywa, jak mnie z taką gębą zobaczy. Nie ma co liczyć, że choćby wazelinę przyniesie z apteki

Ivonako spoko .....nie będzie tak źle TŻ najpierw niczego nie zauważy a potem będzie pomagał durnej babie bo mu żal będzie,że coś takiego sobie dobrowolnie zrobiła.Iwonka masz przecież nas a my zawsze cię pocieszymy i zrozumiemy
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 08:48   #2603
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Udało mi sie barierowy domówić do zamówienia z apteki internetowej. W poniedziałek będę miała.
Ja to mam przesr...... Nie ma na kogo liczyć, jak już gębę maską posmaruję. Chleba muszę na 2 tygodnie chyba zamrozić Wszystko muszę mieć przed... nawet na listonosza nie ma co liczyć, bo mu nie otworzę. Biedna ja ci będę. Mój TZ od głupich mnie pewnie zwyzywa, jak mnie z taką gębą zobaczy. Nie ma co liczyć, że choćby wazelinę przyniesie z apteki
Siostrzyczko - nie jesteś sama - będzie potrzeba, będziesz miała pytania, wątpliwości itp itd - to zostaw TZ, nich się męczy, że nic od niego nie chcesz, i leć do kompa -a tam, to my już jesteśmy całe dla Ciebie. A jeżeli Cię tak powyzywa, to niech się liczy,że Duch Wojowniczek Plemienia Cosmelanek wyśle mu swą porażajacą energię. Domuś , Buczuś - szykujcie miecz Jade ( chyba tak się to pisze ? ). Ja tez pożyczę takowy od mego potomka, który jest fafanem star wars.
Ivonako - nasz moc będzie z Tobą. Hurra !`

http://www.pommard.pl/lista_punktow.pdf - to jest lista aptek, która spzredaje dr. hauschka

Edytowane przez kamilia
Czas edycji: 2008-09-19 o 08:56 Powód: dodałam listę aptek
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 09:08   #2604
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

O kurcze Kamilia ale jazda. Te miecze i energia porażająca na bank będą potrzebne, bo swojego TZta to ja dobrze znam. Będzie cały rad z tego, że może mi dokuczyć. Cholerka pewnie powinnam go wymienić na lepszy model
Kamilia wiesz że w tej aptece juz Avenki nie ma zamiast dwóch jedną ostatnią dostanę. Dogadałam się z nimi na gg, bo inaczej bym sobie czekała i czekała.

Dziewczyny dobrze, że jesteście, bez Was nigdy bym się na cosm nie zdecydowała.
Ale pomijając cosmelan, Bardzo Dobrze, że Was Mam
__________________

ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 09:20   #2605
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
O kurcze Kamilia ale jazda. Te miecze i energia porażająca na bank będą potrzebne, bo swojego TZta to ja dobrze znam. Będzie cały rad z tego, że może mi dokuczyć. Cholerka pewnie powinnam go wymienić na lepszy model Dziewczyny dobrze, że jesteście, bez Was nigdy bym się na cosm nie zdecydowała.
Ale pomijając cosmelan, Bardzo Dobrze, że Was Mam

Ivonako mój TŻ też mi dokuczał a ja robiłam swoje.Żaden facet nie jest zdatny do takich poświęceń i nigdy nie zrozumie jak trudno i rozkosznie być kobietą
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 09:53   #2606
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Ja śpię na wznak dośc wysoko ułożona na poduszkach, to znaczy głowe mam podpartą dwiema małymi poduszkami po bokach. Nawet nie wycieram wszystkiego w te poduszki. A spania na wznak można się nauczyć. Ja sie własnie tego nauczyłam i nie potrafie już inaczej zasnąc. Jakby tego było mało to z rękami do góry.
Czyli śpisz jak zdrowy noworodek Rano wstaję wygnieciona, muszę rozpocząć treningi zasypiania na wznak. Po nocnej wazelinie dodatkowo rano mam tłuste włosy.

Nie wiem jak multicytować.

Madziusia bardzo lubię zieleń ale niekoniecznie z kwiatami, zachwycam się clematisem i magnolią. W moim ogrodzie więcej jest drzew i krzewów niż kwiatów. Mój pies gigantycznych rozmiarów zmusza mnie do tego, bym ograniczała swój uprawny teren na rzecz jego wybiegów. Jeśli mam wybierać pomiędzy zwierzakami, a roślinnością, to zwierzaki są dla mnie ważniejsze.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 09:58   #2607
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Udało mi sie barierowy domówić do zamówienia z apteki internetowej. W poniedziałek będę miała.
Ja to mam przesr...... Nie ma na kogo liczyć, jak już gębę maską posmaruję. Chleba muszę na 2 tygodnie chyba zamrozić Wszystko muszę mieć przed... nawet na listonosza nie ma co liczyć, bo mu nie otworzę. Biedna ja ci będę. Mój TZ od głupich mnie pewnie zwyzywa, jak mnie z taką gębą zobaczy. Nie ma co liczyć, że choćby wazelinę przyniesie z apteki
Ja mieszkam blisko Ciebie ,wiec jak coś to przyjade pomóc
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:26   #2608
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

och kochane doczytałam zaległości

Castrolku i Anturium- pisałyście jak to jest z długim stosowaniem cos2 i czy ma działanie odmładzające : otóż sama cos2 stosuje już dwa lata (nawet 2 i pół.) cosmelan nadal działa świetnie, skóra jest super, skóra tez sie przyswyczja do cosmelanu i nie jest czerwona ani różowa ani sie nie łuszczy -ot normalna. Cosmelan 2 stosuje (stosowałam)codziennie wieczorem cienką warstwe smaruje całą twarz( ufff który raz juz to pisze) cosmelan traktuje jak zwykły krem na noc na wszelkie zło- ściagniete pory, żadnych pryszczy, zmarszczek, jednolity kolor, skóra jest cudna.
Anturium- cosmelan działa odmładzająco - no też w moim przypadku- przed cosmelan stan mojej skóry był opłakany- od nadmiernego, nałogowego opalania miałam taaakie zmarszczki jak rowy- wstydziłam sie normalnie, kolezanki w moim wieku(28 latek) to nawet nie wiedziały co to są zmarszczki.
po cosmelanie wszystkie sie wyprasowały i jest cudnie do dziś.
Teraz szykuje sie do ślubu 24,10,08 - i tak szaleje z cosmelanem- smaruje sie znacznie grubiej- tzn bardzo grubo- odnawiam skóre- jestem czerwona, złazi mi skóra- to takie zamierzenie tymczasowe- bo potem wiem ze wszystko wróci do normy i przed ślubem bedzie ok- bede miała swierzutką skórkę.
no to tyle buziaczki

.......magnolie to moje miłości i moje marzenie.
ach kocham wszystko to co jest zielone, drzewka, krzewinki, bylinki, cebulki, kwiatki jednoroczne, pnącza i co tylko. a mam tylko 10 arów a chcialabym mieć wszystko, pewnie kiedyś założe hektarowy ogród botaniczny i tam zamieszkam.

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-09-19 o 10:32 Powód: bo anturium coś dopisała :-)
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:36   #2609
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

no widzisz ivonako no widzisz!!! Jestesmy z Toba.Ja to Ci paczki z okupanta wysylac bede; wazelina,pumpernikel.Ty sie nie martw.Angi moze Ci mleko i nalewki przywiezsc.Bedzie wszystko dobrze Cos Ty kochana ´zamowilas,bo nie zrozumialam?

Zeba mam naprawionego,teraz bede innego leczyc tak na zas
Lazilam jak paniusia po aptekach i nic.Czekam na telefon od pani z apteki,zobaczymy:rolleyes :

madziusiu biedna Ty.Pewnie caly czas podekscytowana,co?Malinow ka i na nerwy dobra

a ja kocham lawende,roze(co mi sarny wpieprzaja nonstop)Kocham cedry i wrzos
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic

Edytowane przez buczacza
Czas edycji: 2008-09-19 o 10:39 Powód: bo one o kwiatkach pisza,a ja zapomnialam
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 10:37   #2610
lisiczka80
Raczkowanie
 
Avatar lisiczka80
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 67
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczacza! Jaki wstyd. Ja to bym tej babie dogadała!!! Co za pinda cholerna!!! No wiesz???

A propos tej glupiej aptekary co Ci probek nie chciala wydac!!!!!!
__________________

"There's a woman inside of all of us

Who never quite seems to get enough
Trying to play by the rules is rough
Cause sooner or later something's going to erupt ...".
Ch. Aguilera "Still Dirty".
lisiczka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.