ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-17, 18:53   #121
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Witam miłe Panie: )
Od jakiegoś czasu zaczęłam dbać o włosy ( suplementy, odżywki itd .) i wczoraj zakupiłam po raz pierwszy ColorSync zamiast SoColor,by ingerencja we włos była mniejsza. Kupiłam półfarbę 4BR ( średni brąz z czerwonym odcieniem) i teraz pytanie- czy ten produkt pokryje poprzedni kolor z SoColor ? Mam obecnie na głowie sprany ciepły brąz ( ten najciemniejszy) WN.
....
powinien pokryć ,jednoczesnie nada czerwonawy reflex.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 19:21   #122
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziękuję.
na wilgotne umyte?
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 20:19   #123
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Dziękuję.
na wilgotne umyte?
...
tak,ciemne kolory na prawie suche,ale dobrze doszorowane szamponem.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 20:42   #124
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Dziękuję
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 15:45   #125
kasiennka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 28
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

hej to moj pierwszy post na forum. Wlasnie zamierzam sobie kupic farbe color Sync i mam do was wobec tego pytanie. Chcialabym zeby wyszedl mi kolor ciemny braz ktory przechodzi w czarny wiec powinam kupic odciene o numerze 3N czy może lepiej 4 A???
kasiennka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 16:16   #126
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Już poziom 5 podejdzie Ci pod czarny.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 17:00   #127
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Już poziom 5 podejdzie Ci pod czarny.
........
a ja nie byłabym tego taka pewna,5tka to ciemny,aczkolwiek nie bardzo ciemny bronz...przeciez sync to toner,nie pokoloruje tak jak Socolor 5tka... ja bym wzieła 3N to najciemniejszy odcien w całej palecie,ale do czarnego i tak mu daleko....ale zacznijmy od tego kasienka86 jaki masz teraz wyjsciowy kolor włosów.
ps.4A wychodzi jak bure błotko
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 19:23   #128
kasiennka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 28
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Teraz mam właśnie taki ciemny braz ale przebija mi rudy, ale to wina rozjaśniacza który stosowałam pare lat. A od kilku miesięcy farbowałam włosy lorealem creme gloss tylko starsznie mi wychodzą po nim włosy, niby fajnie sie błyszcza i przez pierwsze dni kolor jest fajny i włosy takie wygladzone ale potem kolor się spłukuje i są takie sianowate, dlatego chcialam sporobowac teraz ta farbę matrix color sync. To chyba spróbuje tym 3N może fajnie wyjdzie
kasiennka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 17:11   #129
BrookeDavis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

dark01, a jaki byś mi poleciła odcień. Mój sync sie już dość sprał z włosów i wybieram sie do fryzjera. Mój naturalny kolor mam na poziomie 7, złoty jasny brąz/ ciemnyblond mam trochę rudego pigmentu. Chciałabym coś lekko złotawego i lekko kasztanowego. Taki odcień jaki mają osoby o naturalnie lekko rudych włosach. Szukam czegoś co by wyglądało naturalnie. Ostatni kolor Sync miałam mieszany duzo 8 BC i troszke 8CG. Wyszedł dość ciemny - swoje wlosy mam jasniejsze. Dopiero teraz po ponad 2 miesiacach mam kolor zblizony do naturalnego. Poradź mi proszę!
BrookeDavis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:12   #130
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez BrookeDavis Pokaż wiadomość
dark01, a jaki byś mi poleciła odcień. Mój sync sie już dość sprał z włosów i wybieram sie do fryzjera. Mój naturalny kolor mam na poziomie 7, złoty jasny brąz/ ciemnyblond mam trochę rudego pigmentu. Chciałabym coś lekko złotawego i lekko kasztanowego. Taki odcień jaki mają osoby o naturalnie lekko rudych włosach. Szukam czegoś co by wyglądało naturalnie. Ostatni kolor Sync miałam mieszany duzo 8 BC i troszke 8CG. Wyszedł dość ciemny - swoje wlosy mam jasniejsze. Dopiero teraz po ponad 2 miesiacach mam kolor zblizony do naturalnego. Poradź mi proszę!
........
może tonacje WN <WARM/NATURAL> samodzielnie,lub jak wolisz bardziej złote to + G <GOLD>
O ilę się nie mylę koleżanka robiła klientce ostatnio taki piekny karmelowy blondo-bronz przy użyciu M8 <czyli mokka> fajny efekt na włosach na poziomie 8.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:59   #131
BrookeDavis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

dark01, serdeczne dzięki za sugestię
BrookeDavis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 23:57   #132
asiuha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Witam Was dziewczyny!
Przeglądam sobie ten temat i postanowiłam "opowiedzieć Wam swoją historię" Od około 2 lat robiłam pasemka (platyna plus czekolada). 3 tygodnie temu postanowiłam coś zmienić w swoim wyglądzie. Dodatkowo zmusił mnie do tego stan moich włosów... Suche, zniszczone, porowate, połamane. Zdecydowałam się na farbę w odcieniach czerwieni. Padło na Palette Intensive Color Creme (z dodatkiem czegoś - nie pamiętam), kolor intensywny ciemny rubin. Muszę przyznać, że byłam miłe zaskoczona. Farba pokryła pasemka zarówno platynowe jak i czekoladowe, włosy były mięciutkie i błyszczące. Teraz mija 4 tydzień i kolor zaczął się wypłukiwać i matowieć, ponadto widać maleńkie odrosty. Zaintersował mnie włąśnie ten toner... Chicałabym pogłębić kolor, sprawić aby włoski znów błyszczały. Wobec tego który odcień powinnam wybrać? Możecie coś doradzić? Druga rzecz mam włosy kawałek za ramiona, cieniowane, czy wystarczy jedna tubka? Z góry bardzio dziękuję i pozdrawiam
asiuha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 18:23   #133
marlene1
Przyczajenie
 
Avatar marlene1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 4
GG do marlene1
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

jaki odcień wybrać by wyszedł taki jak na tym zdjęciu????
http://mobini.pl/upload/files/129/52..._Cross_m01.jpg
marlene1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 19:29   #134
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez asiuha90 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny!
Przeglądam sobie ten temat i postanowiłam "opowiedzieć Wam swoją historię" Od około 2 lat robiłam pasemka (platyna plus czekolada). 3 tygodnie temu postanowiłam coś zmienić w swoim wyglądzie. Dodatkowo zmusił mnie do tego stan moich włosów... Suche, zniszczone, porowate, połamane. Zdecydowałam się na farbę w odcieniach czerwieni. Padło na Palette Intensive Color Creme (z dodatkiem czegoś - nie pamiętam), kolor intensywny ciemny rubin. Muszę przyznać, że byłam miłe zaskoczona. Farba pokryła pasemka zarówno platynowe jak i czekoladowe, włosy były mięciutkie i błyszczące. Teraz mija 4 tydzień i kolor zaczął się wypłukiwać i matowieć, ponadto widać maleńkie odrosty. Zaintersował mnie włąśnie ten toner... Chicałabym pogłębić kolor, sprawić aby włoski znów błyszczały. Wobec tego który odcień powinnam wybrać? Możecie coś doradzić? Druga rzecz mam włosy kawałek za ramiona, cieniowane, czy wystarczy jedna tubka? Z góry bardzio dziękuję i pozdrawiam
.....
może tonacja RB? a poziomu nie doradze,bo nie napisałaś na jakim poziomie są teraz Twoje włoski.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:06   #135
asiuha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 63
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
może tonacja RB? a poziomu nie doradze,bo nie napisałaś na jakim poziomie są teraz Twoje włoski.
też o tym myślałam albo o tonacji rv... wstawie może zdjęcia koloru swojej czuprynki, może coś doradzisz..? obok wstawiam zdjecie kolorku jaki chciałabym uzykać.
asiuha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 20:04   #136
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez asiuha90 Pokaż wiadomość
też o tym myślałam albo o tonacji rv... wstawie może zdjęcia koloru swojej czuprynki, może coś doradzisz..? obok wstawiam zdjecie kolorku jaki chciałabym uzykać.
.......
RV to chyba nie,bo to taki fioletowy bronz,bardziej RB
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 10:21   #137
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Od paru miesięcy przymierzam się do zakupu synca i do teraz mi sie nie udalo ale teraz postanowilam juz,ze naprawde moje wlosy zasluzyly sobie na odpoczynek od mocnych farb i mam zamiar zakupic na allegro litr aktywatora. Sklep fryzjerski w moim miescie sprzedaje synca ale bez aktywatora, tylko ze zwyklym oksydantem i chcialam sie zapytac...czy ktoras z was uzywala odcieni Ash? Na razie moje wlosy maja cieple refleksy i chcialabym je jakos...ozimnic
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 11:23   #138
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Od paru miesięcy przymierzam się do zakupu synca i do teraz mi sie nie udalo ale teraz postanowilam juz,ze naprawde moje wlosy zasluzyly sobie na odpoczynek od mocnych farb i mam zamiar zakupic na allegro litr aktywatora. Sklep fryzjerski w moim miescie sprzedaje synca ale bez aktywatora, tylko ze zwyklym oksydantem i chcialam sie zapytac...czy ktoras z was uzywala odcieni Ash? Na razie moje wlosy maja cieple refleksy i chcialabym je jakos...ozimnic
Tutaj Vea używała 10A.
A ja używałam zwykłego oxy, a nie aktywatora Matrixa, tylko 3%. I nie narzekam(-ałam, bo się sprał ), włosy były świetne. Ale teraz troszkę daję im odpocząć, bo znów chcę się przerzucić na trwałą koloryzację.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 12:39   #139
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Tutaj Vea używała 10A.
A ja używałam zwykłego oxy, a nie aktywatora Matrixa, tylko 3%. I nie narzekam(-ałam, bo się sprał ), włosy były świetne. Ale teraz troszkę daję im odpocząć, bo znów chcę się przerzucić na trwałą koloryzację.
.....
ale..bezdyskusyjnie lepiej dokupic aktywator do synca 2,7 procent z kompleksem ceramidów.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 20:14   #140
izus89_98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

doradzcie jakie kolory wymieszac z SoColor zeby wyszedl jak na zdjeciu
http://www.exposay.com/celebrity-pho...als-e0OeSQ.jpg
izus89_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:17   #141
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez izus89_98 Pokaż wiadomość
doradzcie jakie kolory wymieszac z SoColor zeby wyszedl jak na zdjeciu
http://www.exposay.com/celebrity-pho...als-e0OeSQ.jpg
.......
przede wszystkim ta dziewczyna ma zrobione refleksy,to nie sa jednolicie pofarbowane włosy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 15:04   #142
izus89_98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

wiem wiem, teraz mam cieply jasny braz wymieszany z intensywna ciemnoblond miedzia ale nie wyszlo tak jak ona tylko duuzo ciemniej, choc zawsze mi sie ladnie spiera . nie wiesz moze co wymieszac zeby trafic w ten odcien u niej ze zdjecia? ( bez refleksow)
izus89_98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 15:14   #143
kasiennka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 28
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

a color sync nakłada sie na wczesniej umyte lekko osuszone włosy, czy może na brudne lekko zwilżone ?? bo wlasnie kupilam farbe ale nie mam polskiej instrukcji :/ Bede wdzieczna za odpowiedz. Pozdrowionka
kasiennka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 18:32   #144
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez kasiennka86 Pokaż wiadomość
a color sync nakłada sie na wczesniej umyte lekko osuszone włosy, czy może na brudne lekko zwilżone ?? bo wlasnie kupilam farbe ale nie mam polskiej instrukcji :/ Bede wdzieczna za odpowiedz. Pozdrowionka
.......
Kochana,było o tym ze 100 razy na wątku, na dokładnie umyte i podsuszone.

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez izus89_98 Pokaż wiadomość
wiem wiem, teraz mam cieply jasny braz wymieszany z intensywna ciemnoblond miedzia ale nie wyszlo tak jak ona tylko duuzo ciemniej, choc zawsze mi sie ladnie spiera . nie wiesz moze co wymieszac zeby trafic w ten odcien u niej ze zdjecia? ( bez refleksow)
......
nie widząc wyjsciowego koloru Twoich włosów nie doradze,zresztą to i tak tonowanie,dużej róznicy kolorystycznej nie uzyskasz...mi się wydaje,ze tonacja WN będzie odpowiednia,ewentualnie GM.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2010-07-26 o 18:33
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 21:30   #145
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

kuszą mnie te farby, dotychczas farbowałam profesjonalną allwaves poziom 7 naturalny sredni blond ale jestem po dekolorce i po 3 tygodniach kolor już średnio mnie zadowala- płowieje, rudzieje i w ogole.. Czy na takie włosy w cieplym odcieniu bez ryzyka można nałożyć farbę w odcieniu popielatym czy wyjdą np zielone?
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 21:51   #146
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
kuszą mnie te farby, dotychczas farbowałam profesjonalną allwaves poziom 7 naturalny sredni blond ale jestem po dekolorce i po 3 tygodniach kolor już średnio mnie zadowala- płowieje, rudzieje i w ogole.. Czy na takie włosy w cieplym odcieniu bez ryzyka można nałożyć farbę w odcieniu popielatym czy wyjdą np zielone?
.......
mogą,zwłaszcza,że tonacja A poniżej 10 wychodzi dosyć ''błotnisto''
spróbuj może innych odcieni blondu np WN lub N i stopniowo je ochładzaj ,może tonacja V będzie odpowiedniejsza? Zresztą po dekol.musisz się liczyć z szybszym płowieniem koloru do pewnego czasu,myslę,że jak najbardziej SyncColor to dla Ciebie odpowiednie produkty.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 10:04   #147
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
mogą,zwłaszcza,że tonacja A poniżej 10 wychodzi dosyć ''błotnisto''
spróbuj może innych odcieni blondu np WN lub N i stopniowo je ochładzaj ,może tonacja V będzie odpowiedniejsza? Zresztą po dekol.musisz się liczyć z szybszym płowieniem koloru do pewnego czasu,myslę,że jak najbardziej SyncColor to dla Ciebie odpowiednie produkty.
Hmm juz wole N niz WN bo chcę się pozbyć zbyt cieplego odcienia Ogolnie włoski mam w bardzo dobrym stanie, nie łamią się, nie kruszą są tylko ogólnie przesuszone podobnie jak kilka lat temu rozjasnialam sobie wloski na blond więc uzywam farb myslalam o SoColor bo Sync to bym się nacieszyła chyba 2 tygodnie na głowie.
A violet na poziomie 7 jest połaczony z popielem, więc chyba zostanę przy naturalnej tonacji. Za to widziałam ze farby Alfaparf mają ciekawe tonacje np. blond popielato-złocisty..
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:26   #148
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
mogą,zwłaszcza,że tonacja A poniżej 10 wychodzi dosyć ''błotnisto''
spróbuj może innych odcieni blondu np WN lub N i stopniowo je ochładzaj ,może tonacja V będzie odpowiedniejsza? Zresztą po dekol.musisz się liczyć z szybszym płowieniem koloru do pewnego czasu,myslę,że jak najbardziej SyncColor to dla Ciebie odpowiednie produkty.
Co to znaczy,że wychodzą "błotniasto"? Bo ja właśnie chciałam trochę stonować ciepło we włosach kolorem 4A lecz jeśli seria Ash wychodzi brzydko...to jaki odcień mogłabyś polecić mi dla ochłodzenia rudo-czerwonawych refleksów?
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 21:26   #149
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Hmm juz wole N niz WN bo chcę się pozbyć zbyt cieplego odcienia Ogolnie włoski mam w bardzo dobrym stanie, nie łamią się, nie kruszą są tylko ogólnie przesuszone podobnie jak kilka lat temu rozjasnialam sobie wloski na blond więc uzywam farb myslalam o SoColor bo Sync to bym się nacieszyła chyba 2 tygodnie na głowie.
A violet na poziomie 7 jest połaczony z popielem, więc chyba zostanę przy naturalnej tonacji. Za to widziałam ze farby Alfaparf mają ciekawe tonacje np. blond popielato-złocisty..
........
Violet nie jest połączony z popielem,składa się z zupełnie odmiennych barwników.Violetem możesz schładzać blondy.zamiast Ashem

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
Co to znaczy,że wychodzą "błotniasto"? Bo ja właśnie chciałam trochę stonować ciepło we włosach kolorem 4A lecz jeśli seria Ash wychodzi brzydko...to jaki odcień mogłabyś polecić mi dla ochłodzenia rudo-czerwonawych refleksów?
.....
może zle się wyraziłam,wychodzi poprostu ''buro''.
aczkolwiek jeżeli chcesz schłodzić taki odcien to mozna spróbować,ale może wyższym tonem.Fajnie chłodzi Violet lub mieszanka Violet+Ash.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 18:33   #150
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........

.....
może zle się wyraziłam,wychodzi poprostu ''buro''.
aczkolwiek jeżeli chcesz schłodzić taki odcien to mozna spróbować,ale może wyższym tonem.Fajnie chłodzi Violet lub mieszanka Violet+Ash.
Chyba tak zrobię, to znaczy zmieszam Violet z Ash'em. Dzięki za pomoc no i jednak wypróbuje wyższy ton, chyba 6. Zastanowię się jeszcze, farbować chcę dopiero gdzieś tak za 2 tygodnie. Dziękuję za pomoc
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-21 09:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.