Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY! - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-03, 18:33   #1351
koko19891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 424
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

a może pasta Lassari ?
__________________
koko19891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 18:37   #1352
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

tez dobra to tak jakby pasta cynkowa z dodanym kwasem salicylowym

roznica jest w sumie niewielka...a mi konsystencja akurat zwykla cynowa pasuje bardziej ale w sumie obie sa naprawde podobne
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 19:53   #1353
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Szczerze, ja bym sie bala stosowac do tlustej skory cos co na drugim miejscu zaraz po wodzie ma parafine
a mogłabyś coś polecić ?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 19:58   #1354
Angel948
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 151
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja sobie ostatnio obiecałam, że skoro odnowa skóry trwa ok 28 dni, to przez miesiąc się powstrzymam od wyciskania żeby zobaczyć efekty, ale nie mogę
Ja już próbowałam, bo znam osobę która już ma problemy z bliznami i wyjściem jest tylko operacja za około 2 tys. Chyba najlepiej bedzie nie patrzeć w lustro
Angel948 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 21:56   #1355
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

To zalezy na co

Jako zwykly nawilzacz to jestem wielka wierna Humektanowi ze wzgledu na prosty sklad...a jesli chodzi o podraznienia i wysuszenia i odbudowe warstwy lipidowej to ostatnio bardzo sobie chwale Physiogel Face Cream... no i na opakowaniu ma informacje, ze nie zapycha porow
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 22:48   #1356
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Ja pytałam w kilku aptekach właśnie o Humektan, to pierwszy raz słyszeli o czymś takim -.-'
Na razie mój kremik dobrze się spisuje, nie zapycha mnie, ale jeszcze poczekam... potem Physiogel wybróbuję.
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 22:56   #1357
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez saming Pokaż wiadomość
Ja pytałam w kilku aptekach właśnie o Humektan, to pierwszy raz słyszeli o czymś takim -.-'
Co nie zmienia faktu, ze jak sie ich poprosi to moga zadzwonic do hurtowi i zamowic Wiele razy tak robilam, nawet jak zupelnie nie mieli pojecia o czym mowie

Zazwyczaj najtansza opcja jest jednak zamowienie tutaj http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p3084-Humektan_krem100_g i odebranie w aptece tej sieci. Ceny maja przez internet sporo nizsze niz inne apteki normalnie
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 09:06   #1358
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
To zalezy na co

Jako zwykly nawilzacz to jestem wielka wierna Humektanowi ze wzgledu na prosty sklad...a jesli chodzi o podraznienia i wysuszenia i odbudowe warstwy lipidowej to ostatnio bardzo sobie chwale Physiogel Face Cream... no i na opakowaniu ma informacje, ze nie zapycha porow
Dziękuję
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 09:33   #1359
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

dla mnie humektan nie wystarcza za mało nawilża. najlepszy jaki miałam to był Iwostin z ceramidami http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ceramidami.htm ale pamietam że zapychał bo jakimś czasie. ale był rewelacyjny w nawilzaniu.
Physiogel też mi nie wystarcza,bo aktualnie go mam.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 09:58   #1360
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

mi humektan też nie podpasował :/ co prawda uzywałam go bardzo dawno, więc nie pamiętam dokładnie co było nie tak
Zrobię chyba jeszcze jedno podejście.

Z iwostinu mam intensywnie nawilżający z filtrem spf 20, ale niestety bardzooo mnie zapycha :/ a szkoda, bo wiązałam z nim spore nadzieje.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 10:00   #1361
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Byłam dziś u dermatologa Oczywiście nie przepisał mi tego leku którego chciałam, twierdząc, że jest tyle dobrych maści po których wszystko ładnie schodzi
Przepisał mi Sumamed(antybiotyk) uparłam się, że chce coś brać wewnętrznie, a nie znowu maść, pasty itd.Popatrzył na mnie trochę dziwnie.Poszłam do apteki i przeżyłam szok Ten lek nie jest refundowany, więc trzeba zapłacic całość czyli.....112 zł.Poszłam do innej apteki, ale tam tego nie mieli.Młoda pani z apteki, tak od siebie mi powiedziała, że bym go nie brała.Powiedziała mi, że jest tańszy odpowiednik, dokładnie ma to samo w składzie.Nawet sprawdziła. Kupiłam Azitrin za 36 zł, po upewnieniu się, że na pewno to odpowiednik tego droższego.Tabletek jest tylko 6 . Mam brac po 1 przez trzy dni, potem co 7 dni jedną.Ciekawe, czy zobacze efekty tego leku, boję sie skutków ubocznych.Lekarz mówił, że to i tak ma słabsze działanie niż to co chciałam brać(lek ,który mi kiedys bardzo pomógł Oxytetracyklina 250 mg, polski odpowiednik Tetracyklinum 250 mg)
Teraz mój tradzik umijescowiony jest na szyi, mam ogromna ropno-wodną gule, z którą nie wiem co zrobić.Nasmarowałam brevoxylem, ale chyba zaraz zaaplikuje paste cynkową.
Ja to jestem niecierpliwa, mam za 4 tygodnie iśc na konsultacje, ale jak będzie się coś działo nie tak to polece wcześniej
Nie wspomniałam dermatologowi, ze pije tą wierzbownice, ciekawe co by mi odpowiedzial?
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 10:15   #1362
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Zosia ja kiedys brałam sumamed ale to było chyba z 2-3 lata temu i napewno tyle nie kosztował Płaciłam za 6 tabletek jakieś 40zł. Mi osobiście kuracja sumamedem nie pomogała wtedy
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 11:01   #1363
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
Zosia ja kiedys brałam sumamed ale to było chyba z 2-3 lata temu i napewno tyle nie kosztował Płaciłam za 6 tabletek jakieś 40zł. Mi osobiście kuracja sumamedem nie pomogała wtedy

Nie pomógł Ci?...a tak lekarz zachwalał.Dobrze, że go nie wzięłam tylko ten odpowiednik tańszy.A pieniądze wyrzucone w błoto nie?
Jak po 4 tygodniach nie zobaczę efektu to się tam przejdę do tego lekarza kurka wodna
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 13:40   #1364
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

nie pomógł akurat wtedy jak ja brałam to ja i kilku innych pacjentów bylismy chyba jakimiś królikami doświadczalnymi,na których bada sie działanie sumamedu na trądzik,bo przecież nie jest to antybiotyk stricte na tradzik.pamiętam,że wtedy moja dermatolog mówiła ze własnie niedawno weszlo to,żeby leczyc trądzik sumamedem i pamietam,ze ja go miałam, moja siotra i koleżankaw tym samym czasie bo leczyłysmy się u tej samej dermatolog. i pomógł troche mojej kolezankce ale.. na czas brania bo jak już nie brała go to trądzi powrócił.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:17   #1365
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Właśnie szukam jakiś informacji na temat Azitrinu i Sumamedu, czy ktoś stosował, jakie daje efekty, ale nie mogę nic konkretnego znaleźć.
Faktycznie jest tak jak piszesz, że to nie jest tylko antybiotyk na trądzik, w zasadzie jest on wymieniany jako ostatni we wskazaniach na ulotce
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 15:45   #1366
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
Physiogel też mi nie wystarcza,bo aktualnie go mam.
MAsz ten do buzi czy wersje normalna do calego ciala? No i stosujesz jakies mocno wysuszajace leki teraz czy po prostu masz taka sucha skore?

Co do humektanu to prawda, to nie jest silny nawilzacz ale do normalnej/tlustej/mieszanej skory, nie wysuszonej nadmiernie czyms w wielu przypadkach jest ok
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:02   #1367
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

quleczka mam ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...zy-i-ciala.htm
stosuje kwasy-lysanel active. mam bardzo tłusta cere ale i strasznie wysuszoną najwidoczniej przez lysanel.łuszcze sie na dosłownie calej twarzy(policzki,okolice nosa,czoło) Dodatkowo mróz i wiatr potegują tą suchość bo o ile przed wyjsciem z domu jako tako nawilze cere i nałoże podkład to jak wyjde na podworko to widać każda suchą skórke na twarzy a mam ich całą twarz od 4dni nie stosuje lysanleu tylko kremuje twarz non stop, na noc i na dzień i nic to nie daje jak juz gdzieś pisałam: mam wielka ochote zanurzyc twarz na całą noc w kremi nivea,oczywiście w tym w niebieskim opakowaniu(mega gestym i mega zapychajacym)
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:15   #1368
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
od 4dni nie stosuje lysanleu tylko kremuje twarz non stop, na noc i na dzień i nic to nie daje
Pomysl odstawienia poki co lysanelu jest dobry Z takich awaryjnych sposobow na noc to ja czasem w takich sytuacjach stosuje bambino ochronne ale to sporadycznie.

A co do physiogelu to sprobuj jak Ci sie skonczy tego specjalnie do twarzy i to wlasnie twarzy zaczerwienionej, swedzacej i podraznionej

http://www.physiogel.pl/index.php?op...d=18&Itemid=30
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:21   #1369
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
Pomysl odstawienia poki co lysanelu jest dobry Z takich awaryjnych sposobow na noc to ja czasem w takich sytuacjach stosuje bambino ochronne ale to sporadycznie.

A co do physiogelu to sprobuj jak Ci sie skonczy tego specjalnie do twarzy i to wlasnie twarzy zaczerwienionej, swedzacej i podraznionej

http://www.physiogel.pl/index.php?op...d=18&Itemid=30
właśnie mam taka twarz jak opisałas
dziekuje Ci bardzo za link nie bede czekac aż ten mi sie skonczy. Kupie go jeszcze w tym tygodniu na wypróbowanie. a Ty go uzywasz ?
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 16:23   #1370
malinka4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 104
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

mógłby mi ktoś odpowiedzieć? ;> bo mnie te parę pytań dręczy.
malinka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 16:42   #1371
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
a Ty go uzywasz ?
Tak i sobie chwale

Tyle, ze ja nie mam az tak "spalonej" twarzy teraz bo stosuje retinoidy ale nie zbyt czesto...co 2-3 dzien

No i nie pamietam jak dzialal normalny physiogel bo stosowalam go dawno temu ale ten nowy polecila mi lekarka wlasnie z mysla o lagodzeniu podraznien po retinoidzie bo podobno ma lzejsza formule niz zwykly, wiec jest lepszy do twarzy ale przy tym ma dodatkowe skladniki lagodzace do skory podraznionej

Druga opcja, taka bardziej "ratunkowa" (bo to nie nadaje sie do codziennego stosowania tak jak physiogel bo zawiera dosc ciezkie skladniki) to zinalfat

http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p15170-Zina..._50_ml_w_tubie

To taka zdecydowanie tansza wersja kremow typu cicalfate avene lub cicaplast la roche

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez malinka4 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie..
za ok 3 tyg mam zamiar rozpaczac oczysczanie orgaznizmu z toksyn. picie roznych herbatek itd. przez ok 3 miesiace
i zalozyzmy ze bede miala wiecej ZASKORNIKOW to czy musze isc z tym do kosmetyczki zeby mi twarz oczyscila czy one same sobie 'wyjda' podczas tego oczyszczania?
Szczerze mowiac ciezko powiedziec bo nawet nie wiemy co bedziesz pila, a tym bardziej jak skorea zareaguje... wiec to takie zgadywanie czy "wyjda" ale na pewno nie powinnas ich sama usuwac.

Cytat:
Napisane przez malinka4 Pokaż wiadomość
ja juz teraz mam te zaskorniki glownie w okol żuchwy czasem nawet juz policzki..i czy masc ichtiolowa pomoglaby ? czy dodatkowo zapcha te pory i bedzie jesszcze gorzej?
Raczej nie bo masc ichtiolowa to sie nadaje glownie do wyciagania ropy na wierzch, a ty nie masz tam ropnych zmian z tego co piszesz Poza tym jest tlusta, wiec moze i dodatkowo zapchac pory.

Edytowane przez quleczka
Czas edycji: 2009-11-04 o 16:44
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 19:41   #1372
malinka4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 104
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

dziekuje
hmm co bede piła, sama jeszcze nie wiem muszę o tym jeszcze poczytac troche na internecie.. może bratka bo jeszcze mi trochę zostało i np drożdze..


malinka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 19:45   #1373
Angel948
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 151
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Ja to piłam.. nie jest doobre ;/ ale prawdopodobnie pomaga.. Nie wypowiadam sie bo nie stosowałam regularnie
Angel948 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 20:20   #1374
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Angel948 Pokaż wiadomość
Ja już próbowałam, bo znam osobę która już ma problemy z bliznami i wyjściem jest tylko operacja za około 2 tys. Chyba najlepiej bedzie nie patrzeć w lustro
Ja nie muszę patrzeć, wystarczy że przejadę ręką po twarzy i poczuję jakąś nierówność od razu gniotę

Dziewczyny ja do nawilżania po kwasach i retinoidach polecam kapsułki olejowe Allergal albo Dermogal, ja to stosuję z kroplą żelu hialuronowego. Rewelacja!

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-twist-off.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-twist-off.htm
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 09:26   #1375
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez malinka4 Pokaż wiadomość
dziekuje
hmm co bede piła, sama jeszcze nie wiem muszę o tym jeszcze poczytac troche na internecie.. może bratka bo jeszcze mi trochę zostało i np drożdze..



Polecam Bratka , sama piję na początku może cię trochę hmmm wysypać to efekt oczyszczania organizmu, po pierwszym opakowaniu jest znaczna poprawa a co do smaku(smakuje jak siano) można się przyzwyczaić
drożdże też są ok, fajny jest Humavit z witaminami A+E
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 10:20   #1376
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja do nawilżania po kwasach i retinoidach polecam kapsułki olejowe Allergal albo Dermogal, ja to stosuję z kroplą żelu hialuronowego. Rewelacja!
kupiłam Dermogal, użyłam dopiero 1 raz,
mam nadzieje ze i na mnie się sprawdzi

ile razy w tyg. go stosujesz?

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Polecam Bratka , sama piję na początku może cię trochę hmmm wysypać to efekt oczyszczania organizmu, po pierwszym opakowaniu jest znaczna poprawa a co do smaku(smakuje jak siano) można się przyzwyczaić
mi ostatnio bratek smakuje
na poczatku nie lubiłam, ale piłam cierpliwie, i w koncu nabrałam smaczka na niego
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 13:34   #1377
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
kupiłam Dermogal, użyłam dopiero 1 raz,
mam nadzieje ze i na mnie się sprawdzi

ile razy w tyg. go stosujesz?



mi ostatnio bratek smakuje
na poczatku nie lubiłam, ale piłam cierpliwie, i w koncu nabrałam smaczka na niego
Właśnie Dermogal , chciałam zapytać czy on rzeczywiście pomaga na trądzik??? Słyszałam że podobno rozjaśnia plamy po wyciskaniu, pytanie tylko po jakim czasie stosowania. Chyba się skusze
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 15:53   #1378
Angel948
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 151
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Ja nie muszę patrzeć, wystarczy że przejadę ręką po twarzy i poczuję jakąś nierówność od razu gniotę

Dziewczyny ja do nawilżania po kwasach i retinoidach polecam kapsułki olejowe Allergal albo Dermogal, ja to stosuję z kroplą żelu hialuronowego. Rewelacja!

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-twist-off.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-twist-off.htm
no ja mam to samo.. a później jest mi głupio w szkole i zazwyczaj żałuje, że je wyciskam
Angel948 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 16:11   #1379
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Właśnie Dermogal , chciałam zapytać czy on rzeczywiście pomaga na trądzik??? Słyszałam że podobno rozjaśnia plamy po wyciskaniu, pytanie tylko po jakim czasie stosowania. Chyba się skusze
Niestety, nie odp. bo jak pisałam wcześniej użyłam dopiero 1 raz.

Właśnie robi mi się jakaś gulka na policzku nie wiem czy sprawcą nie jest dermogal bo ostatnio nic w pielęgnacji nie zmieniłam.

Chyba że to efekt oczyszania po tych wszytskich ziołowych herbatkach
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 17:16   #1380
malinka4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 104
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez Angel948 Pokaż wiadomość
Ja to piłam.. nie jest doobre ;/ ale prawdopodobnie pomaga.. Nie wypowiadam sie bo nie stosowałam regularnie

no wiem właśnie, piłam bratka chyba rok temu przez jedynie tydzień może więcej :P ale teraz mam zamiar właśnie rozpocząć tą kuracje na nowo i wytrzymać i już nie mogę się doczekać chociaż potem pewnie będę narzekać,teraz akurat jadę na 'wakacje' na tydzień wiec nie chciałam wcześniej tego pic no bo ogółem samopoczucie miałabym gorsze przez ten wysyp no i .. zdjęcia ..
ale jak tylko wrócę to zaczynam pic herbatki )

a mam pytanie, ja myślicie co było by najbardziej skuteczne?
bratek
pokrzywa
zielona herbata
siemię lniane
dziurawiec
a może coś innego?

ja na razie jestem za bratkiem.
malinka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.