Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 14:42   #421
Rikki
Raczkowanie
 
Avatar Rikki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 115
GG do Rikki
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Czyli nie można jej kupić w aptece?
__________________
...I wtedy w morze wypływam
tonę cała we łzach
smutek ukrywam
w moim zamku ze szkła...
Rikki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 14:49   #422
xirissx
Raczkowanie
 
Avatar xirissx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gliwice xD
Wiadomości: 106
GG do xirissx
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Nie, ale jeśli chcesz - za 2 tygodnie idę do kosmetyczki - poproszę kosmetyczkę o skład. Wtedy zamówisz sobie w aptece xD
Ale dobry jest też żel (nie do mycia, krem w postaci żelu) intensywnie złuszczający do punktowego działania, do cery trądzikowej firmy Eris [dostępne w aptekach].
Obydwa kosmetyki czynią cuda
__________________
HA HA HA... I love Alice Nine <3
J-rock 4 ever!!
Pleas => KLIK!!
I have a sweet dreams...
I'd like going to Tokio!!


xirissx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 15:51   #423
olsonex
Raczkowanie
 
Avatar olsonex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 96
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Olsonex jeśli Ziaja Ci pasuje, to polecam serię Tin Tin
Właśnie wróciłam z miasta... Szukałam w 2 aptkach i jednej drogeri - ziaja nuno... Niestety nie znalazłam, więc kupiłam sobie żel, tonik, krem i piling z serii tin tin.... Więc sądzisz, że jest dobra ??
olsonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:05   #424
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez olsonex Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z miasta... Szukałam w 2 aptkach i jednej drogeri - ziaja nuno... Niestety nie znalazłam, więc kupiłam sobie żel, tonik, krem i piling z serii tin tin.... Więc sądzisz, że jest dobra ??
Mam maseczkę i peeling, jestem zadowolona Widzę poprawę i blizny po trądziku są mniejsze. Zamierzam kupić żel do mycia twarzy.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:42   #425
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

olsonex - poraz kolejny czytam ze kupials jakis nowy kosmetyk.. z czystej ciekawosci.. ile ty tego juz masz? zuzywasz to chociaz do konca? przeciez to trzeba stosowac systematycznie, jedno opakowanie nie wystarczy.. nie łudź sie ze po jedym zastosowaniu niedoskonalosci znikna jak za pomoca magicznej rozdzki...niekiedy trzeba zuzyc kilka opakowan produktu. nie szkoda ci pieniedzy na to wszystko?
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:44   #426
olsonex
Raczkowanie
 
Avatar olsonex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 96
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
olsonex - poraz kolejny czytam ze kupials jakis nowy kosmetyk.. z czystej ciekawosci.. ile ty tego juz masz? zuzywasz to chociaz do konca? przeciez to trzeba stosowac systematycznie, jedno opakowanie nie wystarczy.. nie łudź sie ze po jedym zastosowaniu niedoskonalosci znikna jak za pomoca magicznej rozdzki...niekiedy trzeba zuzyc kilka opakowan produktu. nie szkoda ci pieniedzy na to wszystko?
Dużo tego nie mam... kasy też na to tak dużo nie wydaje... ale do końca nie używam, bo ja cerpliwa nie jestem, jak nie widze żadnej, nawet najmniejszej poprawy to odstawiam i szukam w necie czegoś co pomaga... ale od traz mam zamai stosować wytrwale
olsonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:59   #427
ekstrawagancja
Wtajemniczenie
 
Avatar ekstrawagancja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

weź dziwczyno się zastanów nad jakimś... stosuj go przez długi, długi czas to będzie wtedy dobrze i efekty zobaczysz.

Ja stosuje na noc - ZORAC 0,05
a rano - DUAC Once Daily Gel.

pani dermatolog mi to zapisała po podobno na receptę. takie to nie sa razem koszt. ok 100 zł.

ale polecam
__________________
włosy.
cel na 2012.

ekstrawagancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 18:16   #428
malutka166
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 11
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez xirissx Pokaż wiadomość
To też fakt, trzeba się dostosować do swojego wieku
Moja wiadomość była przesłana bardziej do dziewczyn w moim wieku - 16
dczyny w wieku 12 lat nie zakrywajcie krostek fluidem bo tylko sobie pogorszycie stan skóry i beda sie wam robiły zmarszczki.
Mam sie wybrac na oczyszczanie ale podobno czasem nie pomaga i mozna sie oszpecic, ale jak sobie pomysle, ze mam wydac na to jakies 60zł to mnie krew zalewa Cholerny tradzik!!
malutka166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 18:25   #429
xirissx
Raczkowanie
 
Avatar xirissx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gliwice xD
Wiadomości: 106
GG do xirissx
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez malutka166 Pokaż wiadomość
dczyny w wieku 12 lat nie zakrywajcie krostek fluidem bo tylko sobie pogorszycie stan skóry i beda sie wam robiły zmarszczki.
Mam sie wybrac na oczyszczanie ale podobno czasem nie pomaga i mozna sie oszpecic, ale jak sobie pomysle, ze mam wydac na to jakies 60zł to mnie krew zalewa Cholerny tradzik!!
Mi oczyszczanie pomaga. Musisz pójść do dobrej kosmetyczki. Raz ślady znikają godzinę po czyszczeniu, raz dopiero po dniu lub dwóch. Zależy jak kosmetyczka wyciska

Na oczyszczanie nie chodź za często bo to szkodzi
__________________
HA HA HA... I love Alice Nine <3
J-rock 4 ever!!
Pleas => KLIK!!
I have a sweet dreams...
I'd like going to Tokio!!


xirissx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 18:50   #430
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez olsonex Pokaż wiadomość
Dużo tego nie mam... kasy też na to tak dużo nie wydaje... ale do końca nie używam, bo ja cerpliwa nie jestem, jak nie widze żadnej, nawet najmniejszej poprawy to odstawiam i szukam w necie czegoś co pomaga... ale od traz mam zamai stosować wytrwale
chcesz widziec poprawe po dwoch dniach? czy nawet po tygodniu? to jest NIEMOZLIWE! stosuj jedno przez dluzszy czas a zobaczysz efekty. bo tego ze powinnas isc do dermatologa juz wiecej nie napisze.
moim zdaniem to glupota, to co robisz. w takich przypadkach jak tradzik nie mozna slepo ufac temu co pisza w necie. owszem mozna sie wspomagac i szukac rady, ale to za powazna sprawa zeby ograniczac sie tylko do tego. gdyby napisali ze na tradzik pomaga oklad z przeterminowanego jajka tez bys stosowala?
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 19:14   #431
olsonex
Raczkowanie
 
Avatar olsonex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 96
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
chcesz widziec poprawe po dwoch dniach? czy nawet po tygodniu? to jest NIEMOZLIWE! stosuj jedno przez dluzszy czas a zobaczysz efekty. bo tego ze powinnas isc do dermatologa juz wiecej nie napisze.
moim zdaniem to glupota, to co robisz. w takich przypadkach jak tradzik nie mozna slepo ufac temu co pisza w necie. owszem mozna sie wspomagac i szukac rady, ale to za powazna sprawa zeby ograniczac sie tylko do tego. gdyby napisali ze na tradzik pomaga oklad z przeterminowanego jajka tez bys stosowala?
Nie, nie stosowałbym, głupia nie jestem...
Nie przestawałam stosować po 2 dniach, czy tygodniu. Odstawiałam po miesiącu.
olsonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 20:28   #432
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez olsonex Pokaż wiadomość
Nie, nie stosowałbym, głupia nie jestem...
Nie przestawałam stosować po 2 dniach, czy tygodniu. Odstawiałam po miesiącu.
miesiac to i tak za szybko. nie ma srodkow ktore dzialaja blyskawicznie... niestety.
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 20:39   #433
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez olsonex Pokaż wiadomość
Nie, nie stosowałbym, głupia nie jestem...
Nie przestawałam stosować po 2 dniach, czy tygodniu. Odstawiałam po miesiącu.
No ale w ciagu istnienia tego forum podałaś już tyle środków, że... Gdybys każdy po miesiacu odstawiała, to ten wątek musiałby miec przynajmniej pół roku... to tak na boku...
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 08:29   #434
4a349ea4670ca17831749375b78de87f8867430c_61aea40289c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 118
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

1. zdrowo się odżywiaj - czyli jak najmniej słodyczy (slodzonych napojów również), jak najwięcej świeżych owoców i warzyw. Pij wodę mineralną i herbatki ziołowe - bratek i pokrzywa pomagają oczyścić cerę, ale uwaga, trzeba poczekać na efekty! Na początku będzie gorzej. Ważne, żebyś nie katowała wtedy skóry kremami, wystarczy ze ja umyjesz dwa razy dziennie, a reszta sie sama zrobi.
2. dermatolog to dobry pomysł ;]
3. nie dotykaj twarzy i nie wyciskaj. Nigdy.

Wszystko to razem wzięte z pewnością pomoże, ale tu potrzeba silnej woli. Jeśli masz zamiar olać to wszystko po miesiącu, to nie warto zaczynać.
4a349ea4670ca17831749375b78de87f8867430c_61aea40289c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 20:01   #435
fugeela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

[1=4a349ea4670ca1783174937 5b78de87f8867430c_61aea40 289c64;7159782]Ważne, żebyś nie katowała wtedy skóry kremami, wystarczy ze ja umyjesz dwa razy dziennie, a reszta sie sama zrobi.[/quote]

Nie do końca jest tak pięknie, cera trądzikowa wymaga porządnego nawilżania, warto postawić na dobry krem. Najlepiej apteczny. Od mojej dermatolog słyszałam nawet, że mogę zrezygnować z porannego mycia żelem i używać tylko toniku, a oczyszczać twarz jedynie wieczorem, po całym dniu - ale nawilżać muszę dokładnie.

Cytat:
1. zdrowo się odżywiaj - czyli jak najmniej słodyczy (slodzonych napojów również), jak najwięcej świeżych owoców i warzyw. Pij wodę mineralną i herbatki ziołowe - bratek i pokrzywa pomagają oczyścić cerę, ale uwaga, trzeba poczekać na efekty! Na początku będzie gorzej. (...)
2. dermatolog to dobry pomysł ;]
3. nie dotykaj twarzy i nie wyciskaj. Nigdy.

Wszystko to razem wzięte z pewnością pomoże, ale tu potrzeba silnej woli. Jeśli masz zamiar olać to wszystko po miesiącu, to nie warto zaczynać.
No tutaj się zgodzę jak najbardziej. Z punktem 3 szczególnie
fugeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 20:34   #436
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

[1=4a349ea4670ca1783174937 5b78de87f8867430c_61aea40 289c64;7159782]1. zdrowo się odżywiaj - czyli jak najmniej słodyczy (slodzonych napojów również), jak najwięcej świeżych owoców i warzyw. Pij wodę mineralną i herbatki ziołowe - bratek i pokrzywa pomagają oczyścić cerę, ale uwaga, trzeba poczekać na efekty! Na początku będzie gorzej. Ważne, żebyś nie katowała wtedy skóry kremami, wystarczy ze ja umyjesz dwa razy dziennie, a reszta sie sama zrobi.
2. dermatolog to dobry pomysł ;]
3. nie dotykaj twarzy i nie wyciskaj. Nigdy.

Wszystko to razem wzięte z pewnością pomoże, ale tu potrzeba silnej woli. Jeśli masz zamiar olać to wszystko po miesiącu, to nie warto zaczynać.[/quote]


Bardzo ważne jest ograniczenie jedzenia ostrych rzeczy typu pikantny ketchup, chipsy.
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 20:39   #437
xirissx
Raczkowanie
 
Avatar xirissx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gliwice xD
Wiadomości: 106
GG do xirissx
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

NIe powiedziałabym... Jak miałam 14 lat i pryszcze jadłam ostre i czekoladę... Zmian przez to nie było.... Po prostu trzeba znaleźć złoty środek. Tym dla mnie okazała się firma Eris oraz tabletki typu face ok..
Nawet kosmetyczka mówiła mi, że o nie jedzeniu słodyczy i ostrych rzeczy to tylko tania bujda.
Aktualnie jem 3 tabliczki czekolady tygodniowo i żaden pryszcz na mej twarzy nie gości xD
__________________
HA HA HA... I love Alice Nine <3
J-rock 4 ever!!
Pleas => KLIK!!
I have a sweet dreams...
I'd like going to Tokio!!


xirissx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 20:42   #438
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez xirissx Pokaż wiadomość
Mi oczyszczanie pomaga. Musisz pójść do dobrej kosmetyczki. Raz ślady znikają godzinę po czyszczeniu, raz dopiero po dniu lub dwóch. Zależy jak kosmetyczka wyciska

Na oczyszczanie nie chodź za często bo to szkodzi

Ejj.. kurcze ja tak strasznie boję się pójść na oczyszczanie, sama nie wiem dlaczego... nie wiem na czym to dokładnie polega, czy wszystkie kosmetyczki to robia, ile kosztuje, takie tam...
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 21:34   #439
insomnieux
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 493
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Majka Kurczaczek Pokaż wiadomość
Ejj.. kurcze ja tak strasznie boję się pójść na oczyszczanie, sama nie wiem dlaczego... nie wiem na czym to dokładnie polega, czy wszystkie kosmetyczki to robia, ile kosztuje, takie tam...
ja ci powiem tak:
profesjonalne kosmetyczki starej metody oczyszczania pewnie już nie uzywaja. czyli najpierw rozmiekczanie skory a pozniej palcami wyciskanie.
kosztuje to raczej do 100zł. ja kiedys płaciłam 60 zł tylko, ze ja mialam przy tym zabiegi nawilzajace odzywiajace i oczyszczajace.
insomnieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 22:42   #440
fugeela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Majka Kurczaczek Pokaż wiadomość
Ejj.. kurcze ja tak strasznie boję się pójść na oczyszczanie, sama nie wiem dlaczego... nie wiem na czym to dokładnie polega, czy wszystkie kosmetyczki to robia, ile kosztuje, takie tam...

Polega przeważnie na zmyciu demakijażu, rozszerzeniu porów ciepłą parą a następnie wyciśnięciu wszystkiego co się da.

Zdecydowanie nie polecam. A dermatolodzy wręcz zabraniają. Lepie idź na peeling kawitacyjny albo złuszczanie kwasami u dermatologa, czyszczenie manualne to już przeżytek.

Edytowane przez fugeela
Czas edycji: 2010-03-11 o 10:40
fugeela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 08:25   #441
xirissx
Raczkowanie
 
Avatar xirissx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gliwice xD
Wiadomości: 106
GG do xirissx
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Majka Kurczaczek Pokaż wiadomość
Ejj.. kurcze ja tak strasznie boję się pójść na oczyszczanie, sama nie wiem dlaczego... nie wiem na czym to dokładnie polega, czy wszystkie kosmetyczki to robia, ile kosztuje, takie tam...
nie bój się. momentami trochę boli ale milo jest wrócić do domu bez pryszczów.
A i spytaj się kosmetyczki czy można u niej zrobić mikrodermobrazję. To jest złuszczanie naskórka i przy okazji eliminuje to wągry do 0.
Oczyszczanie trwa od 1 - 1,5 godz, więc trzeba się nastawić xD
Co do płacenia bywa różnie. Raz zapłaciłam 85 zł, a raz 150. Zależy od kosmetyczki
Nim pujdziesz do kosmetyczki popytaj się ludzi czy jest dobra, bo raz gówno to przynosi, a raz po godzinie nie ma śladu i pryszczy nie widać przez długi okres czasu :
__________________
HA HA HA... I love Alice Nine <3
J-rock 4 ever!!
Pleas => KLIK!!
I have a sweet dreams...
I'd like going to Tokio!!


xirissx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 21:28   #442
Majka Kurczaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka Kurczaczek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

To robic, czy nie??
__________________
POCAŁUNEK JEST OSTATNIM PRZYKŁADEM LUDOŻERSTWA
Dimitrios Kamburoglu

ZA WARGAMI, KTÓRE CAŁUJĄ, SĄ ZĘBY, KTÓRE GRYZĄ
Iason Evangelu
Majka Kurczaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 00:36   #443
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Na oczka nic nie poradzisz Kremów na to jeszcze niewymyślono, też mam ten problem Z tanich kosmetyków kiedyś bardzo pomogła mi seria ziaja ogórkowa, wybiela troszke twarz, ale jak się używa całej, to robi z cerą dużo lepsze rzeczy niż nivea czy garnier Żel i krem L'oreala są całkiem dobre, tylko że trochę wysuszają skórę, ale ładnie ją matują
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 15:23   #444
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez olsonex Pokaż wiadomość
A co sądzicie o serii Nuno z firmy ziaja ?? Na tym forum ( sprawdzałam w wyszukiwarce ) są podzielone opinie, jedni uważają, że działa, a inni, że nie... co Wy o tym sądzicie ??
Wszytko trzeba testowac na sobie. Każda cera jest inna wiec i opinie i reakcje skóry na dany kosmetyk sa tak odmienne.

Cytat:
Napisane przez xirissx Pokaż wiadomość
NIe powiedziałabym... Jak miałam 14 lat i pryszcze jadłam ostre i czekoladę... Zmian przez to nie było.... Po prostu trzeba znaleźć złoty środek. Tym dla mnie okazała się firma Eris oraz tabletki typu face ok..
Nawet kosmetyczka mówiła mi, że o nie jedzeniu słodyczy i ostrych rzeczy to tylko tania bujda.
Aktualnie jem 3 tabliczki czekolady tygodniowo i żaden pryszcz na mej twarzy nie gości xD
Nie wiem czy znowu taka bujda. U wielu osób to sie sprawdza, ale jednak nie u wszystkich. Trzeba poprostu obserwowac cere.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 10:09   #445
xirissx
Raczkowanie
 
Avatar xirissx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gliwice xD
Wiadomości: 106
GG do xirissx
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Majka Kurczaczek Pokaż wiadomość
To robic, czy nie??
Ja radzę zrobić. Jak nie zrobisz to nigdy się nie dowiesz czy to ci pomaga... Poza tym oczyszczanie często pomaga^^
__________________
HA HA HA... I love Alice Nine <3
J-rock 4 ever!!
Pleas => KLIK!!
I have a sweet dreams...
I'd like going to Tokio!!


xirissx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 14:22   #446
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

osobiscie odradzalabym oczyszczanie metoda tradycyjna nawet u kosmetyczki... co prawda nie bylam nigdy na takim zabiegu, wiec nie wiem jak to jest, ale moja mama chodzila przez jakis czas i wtedy miala troche wypryskow (wiadomo, nie za duzo, bo nie jest przeciez nastolatka juz:P), ale odkad przestala nie ma juz zadnych, czasem przed okresem jej cos wyskoczy, ale to normalka. jak dla mnie szkoda skory na takie cisnięcie...:/
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 17:54   #447
olsonex
Raczkowanie
 
Avatar olsonex
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 96
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Jak już pisałam, mam wielkie śińce pod oczami, chciałabym z tym iść do lekarza... Tylko do jakiego ?? Do rodzinnego ???

Używam żelu, toniku i kremu Ziaji z seri Tin Tin, potem brevoksyl, a na to contratubex a na to krem z dove, bo mi się skóra wysuszyła na czole. I zobaczyłam dużą poprawę !!! Blizny już są mniej widzoczne, niektórych nawet już nie widać Na czole nie mam żandych pryszczy, co jest rzadkością... Używam serii TIN TIN od wtorku, a contratubex od soboty Polecam
olsonex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 20:49   #448
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez olsonex Pokaż wiadomość
Jak już pisałam, mam wielkie śińce pod oczami, chciałabym z tym iść do lekarza... Tylko do jakiego ?? Do rodzinnego ???

Używam żelu, toniku i kremu Ziaji z seri Tin Tin, potem brevoksyl, a na to contratubex a na to krem z dove, bo mi się skóra wysuszyła na czole. I zobaczyłam dużą poprawę !!! Blizny już są mniej widzoczne, niektórych nawet już nie widać Na czole nie mam żandych pryszczy, co jest rzadkością... Używam serii TIN TIN od wtorku, a contratubex od soboty Polecam
To dobrze .
Pamiętaj - nawet bardzo tłusta skóra potrzebuje nawilżenia, więc nie zapominaj o nawilżających kremach, nie tylko o przeciwtrądzikowych. Ja mam jeszcze większe problemy ze skórą i na noc zawsze smaruję twarz kremem Nivea Baby bez wody i rano mam ładnie nawilżoną cerę, a pory niezatkane.
Wiem, że chciałaś kupić serię Nuno Ziaji. Wczoraj kupiłam żel więc na razie nie mam za dużo do powiedzenia, ale zauważyłam, że pryszcze szybciej się wysuszają, a skóra jest nawilżona i dobrze oczyszczona.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 20:33   #449
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

hej!
Mam syfy w uszach! Jest bardzo bolesne,natomiast na twarzy prawie w ogóle.Nie wiem co mam z tym zrobic ,jak się dotknę,czy myje tak mnie to boli ,że cięzko wytrzymac Proszę doradzcie mi co mam z tym zrobic
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 13:13   #450
xirissx
Raczkowanie
 
Avatar xirissx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gliwice xD
Wiadomości: 106
GG do xirissx
Talking Dot.: Wągry, pryszcze, blizny i wszystko co dręczy nastolatkę

Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
osobiscie odradzalabym oczyszczanie metoda tradycyjna nawet u kosmetyczki... co prawda nie bylam nigdy na takim zabiegu, wiec nie wiem jak to jest, ale moja mama chodzila przez jakis czas i wtedy miala troche wypryskow (wiadomo, nie za duzo, bo nie jest przeciez nastolatka juz:P), ale odkad przestala nie ma juz zadnych, czasem przed okresem jej cos wyskoczy, ale to normalka. jak dla mnie szkoda skory na takie cisnięcie...:/

W takim razie skąd możesz wiedzieć jak jest u kosmetyczki?? Każdy inaczej znosi pujście do niej.
??

Pozdrawiam xD
__________________
HA HA HA... I love Alice Nine <3
J-rock 4 ever!!
Pleas => KLIK!!
I have a sweet dreams...
I'd like going to Tokio!!


xirissx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-14 12:00:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.