brak zaufania do tabletek.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-03, 18:27   #31
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Hihi, najśmieszniejsze, że to nie jest żaden problem zrobić je o ciut większe Wystarczy dołożyć materiałów do tabletki tzw. składu placebo bez zwiększenia dawki leków.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 21:01   #32
Creatyvna
Raczkowanie
 
Avatar Creatyvna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 120
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Myslalam, ze tylko mnie sie wydaje, ze tabletki, ktore biore wpadaja gdzies "w slepa uliczke", a nie tam, gdzie powinny ;-) Obecnie jestem przy drugim opakowaniu i te moje leki juz troche sie pomniejszyly, jednakze kiedy bralam tabletki w pierwszym tygodniu, to zawsze mi sie wydawalo, ze zle je polykam ;-(
I zgadzam sie z poprzedniczka, takiemu "niewidzialnemu" zabezpieczeniu trudno zaufac, ale staram sie...
Creatyvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 21:07   #33
Bardzo smutna
Raczkowanie
 
Avatar Bardzo smutna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 41
Dot.: brak zaufania do tabletek..

a ja mimo wszystko im nie ufalam w 100 % i zabezpieczalismy sie dodatkowo. No nie moglam sie przelamac. A pozniej sie martwic. Moze tez sprobuj - bedziesz spokojniejsza to zblizenia beda bardziej udane. A potem z czasem zobaczysz....czy tylko ja mam takie staroswieckie poglady....
__________________
Bardzo smutna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 21:15   #34
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: brak zaufania do tabletek..

żaden z moich facetów im nie ufał(im a moze mnie?a moze i ja sama sobie nie ufalam że mogę się nie pomylić i nie zapomnieć),ja bardziej ale im więcej oni mieli wątpliwosci tym i ja;/
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 22:45   #35
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Ja tam uważam że jeżeli nie ma podstaw do stosowania prezerwatywy np. niepewny partner to sie tego nie robi. Dziewczyny, nie po to sie szpikujecie hormonami, żeby i tak robić tak jak wcześniej. Trzeba TO zrobić i jak okaże się że wszystko ok - a na pewno tak będzie - zaufacie im od razu. Ale bez przełamania się nic z tego nie będzie.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 23:39   #36
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja tam uważam że jeżeli nie ma podstaw do stosowania prezerwatywy np. niepewny partner to sie tego nie robi. Dziewczyny, nie po to sie szpikujecie hormonami, żeby i tak robić tak jak wcześniej. Trzeba TO zrobić i jak okaże się że wszystko ok - a na pewno tak będzie - zaufacie im od razu. Ale bez przełamania się nic z tego nie będzie.
U mnie okazalo sie ze wszystko okej, i caly czas jest okej (3 lata biore)a mimo to nie ufam im. Zawsze podczas stosunku myslalam o tym a co bedzie jak zajde w ciąze, co wtedy, czy na pewno wzielam tabletke a jak jutro zapomnie i tysiac problemow. Chcialabym bysmy soie zabezpieczali jeszcze prezerwatywa ale moj chlopak powiedzial ze nie chce tego i albo nic albo na samych tabletkach.

Ciekawe jak cudownie bedzie sie kochac gdy ten stres kiedys odejdzie ps: mialyscie jakis wywiad przed dobraniem dla Was tabletek u ginekologa? Pytam z ciekawosci bo tak byc powinna a u mnie uslyszalam jdyne pytanie od ginekolog w jakiej cenie maja byc tabletki.
asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 23:58   #37
furby
Raczkowanie
 
Avatar furby
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mikołów/ K-ce
Wiadomości: 282
GG do furby
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Ja przez pierwsze 3-4 miesiace kochalam sie tylko przy tabletkach- Ciazy zero, mimo to nie czulam sie do konca pewnie i teraz zabezpieczamy sie podwojnie. Moze komfort nie ten sam, ale psychika spokojna a to robie WIELE.
__________________
remember the daze
furby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 08:52   #38
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
U mnie okazalo sie ze wszystko okej, i caly czas jest okej (3 lata biore)a mimo to nie ufam im. Zawsze podczas stosunku myslalam o tym a co bedzie jak zajde w ciąze, co wtedy, czy na pewno wzielam tabletke a jak jutro zapomnie i tysiac problemow. Chcialabym bysmy soie zabezpieczali jeszcze prezerwatywa ale moj chlopak powiedzial ze nie chce tego i albo nic albo na samych tabletkach.

Ciekawe jak cudownie bedzie sie kochac gdy ten stres kiedys odejdzie ps: mialyscie jakis wywiad przed dobraniem dla Was tabletek u ginekologa? Pytam z ciekawosci bo tak byc powinna a u mnie uslyszalam jdyne pytanie od ginekolog w jakiej cenie maja byc tabletki.
dobieranie tabletek do pacjentki to fikcja. kazdy lekarz u ktorego bylam zapisywal mi swoje ulubione, przewaznie jednej firmy tak wiec sama przewertowalam internet i wybralam dla siebie odpowiednie - jako ze wszystkie dzialaly na mnie podobnie - wybralam najtansze i teraz prosze ginekologa o ich przepisywanie
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 12:39   #39
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: brak zaufania do tabletek..

No nie jest to fikcja, dobry ginekolog naprawde DOBIERA tabletki, a nie strzela na podstawie ceny czy nazwy.

Mój ginekolog przeprowadził ze mną wywiad normalny dotyczący moich chorób, chorób w moich rodzinie, przepytal pod kątem róznych objawów itd. Zlecił szczegółowe badania hormonalne i badania krwi na czynniki krzepnięcia i inne. Dodatkowo mocz i USG piersi.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 12:49   #40
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
No nie jest to fikcja, dobry ginekolog naprawde DOBIERA tabletki, a nie strzela na podstawie ceny czy nazwy.

Mój ginekolog przeprowadził ze mną wywiad normalny dotyczący moich chorób, chorób w moich rodzinie, przepytal pod kątem róznych objawów itd. Zlecił szczegółowe badania hormonalne i badania krwi na czynniki krzepnięcia i inne. Dodatkowo mocz i USG piersi.
widac ja na takiego nie trafilam a wielu juz zaliczylam
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 13:05   #41
szarlotka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 237
Dot.: brak zaufania do tabletek..

hmmm... tak sobie siedzę, czytam i myślę...

Mam nadzieję, że mój ginekolog zleci mi badania... i nie przepisze ot tak sobie. Najwyżej pójdę do innego.

Co do strachu przed ciążą... ja cały czas myślę "a jeśli to akurat mnie się zdarzy ta "rzadka" ciąża mimo tabletek?..."

Ehh... czemu to musi być takie skomplikowane. Obym się przekonała.

Dzięki Wam za wszystkie odpowiedzi.
__________________
Vivere militare est...
szarlotka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 13:44   #42
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Tabletki przepisane na chybił-trafił moga byc równie dobrze dobre jak i nie. Mogą byc dopasowane (powiedzmy sobie szczerze - nowoczesne tabletki w wiekszosci sa dobrze tolerowane przez kobiety) albo wrecz przeciwnie - moga narobić dużo szkód nie tylko w gospodarce hormonalnej ale i także mogą być zagrożeniem dla życia. Lekarz który nie sprawdził czynników krzepnięcia u pacjentki naraża ją na trwałą utratę zdrowia lub nawet żśycia - wiać od takich! Wiadomo - większość z nas nie ma choroby zakrzepowej, ale część ma i może o tym nie wiedzieć i zadaniem lekarza jest myśleć za nas.

A co do bycia w tym 0,01%? Powiem ciekawostkę. Moja przyrodnia siostra zaszła w ciążę mimo używania tabletek, prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym i globulki dopochwowej. Natura czasem bywa silniejsza mimo naszych starań.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 15:30   #43
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: brak zaufania do tabletek..

11 lat brałam tabletki, dzieci nie mam, nigdy nie wątpiłam w ich skuteczność i nie schizowałam. W czasie 11 lat JEDEN RAZ zrobiłam test ciążowy, kiedy krwawienie z odstawienia nie wystąpiło. Był negatywny. Tyle moich doświadczeń.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 18:01   #44
Creatyvna
Raczkowanie
 
Avatar Creatyvna
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 120
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Trzeba wierzyc w nauke ;-)
Jesli zas chodzi o ginekologa i dobieranie tabletek, to rowniez przeszlam przez 'wywiad' i przez badanie krwi...
Creatyvna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 18:45   #45
hdgasjdgasidgcbkjuasf
Raczkowanie
 
Avatar hdgasjdgasidgcbkjuasf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Dziewczyny a co myslicie o tabletkach jednoskladnikowych zy to jest "mniejsze zło"?? Czy tabletki jednoskładnikowe są mniej szkodliwe niż dwu?? bo mnie tak to ciekawi a chciałabym właśnie zacząć stosowac tą metode ale nie jestem do końca przekonana
__________________
Człowiek współczesny jest bardziej wrażliwy na działanie miłości niż siły.
hdgasjdgasidgcbkjuasf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 20:37   #46
alicja_29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wlkp :)
Wiadomości: 132
GG do alicja_29
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Tabletki biorę od 10 lat (3 lata Cileste, reszta Milvane) i muszę powiedzieć, że nie zamieniłabym tej antykoncepcji na żadna inną! Komfort psychiczny i pełen luz! Szczerze polecam!
alicja_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 20:49   #47
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: brak zaufania do tabletek..

A ja po 11 latach zmieniłam i jestem z tego powodu bardzo happy. Piguły były dobre, ale 11 lat bez przerwy dały mi w kość i ja już do tabsów nie wrócę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 20:55   #48
mariettta
Raczkowanie
 
Avatar mariettta
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 162
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A ja po 11 latach zmieniłam i jestem z tego powodu bardzo happy. Piguły były dobre, ale 11 lat bez przerwy dały mi w kość i ja już do tabsów nie wrócę.

a na jaką metodę się przerzuciłaś?
__________________
ekstaza milczenia... taniec głuchoniemych...
bez wyrazu, bez słowa ...


w ciszy
mariettta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 21:03   #49
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Cytat:
Napisane przez mariettta Pokaż wiadomość
a na jaką metodę się przerzuciłaś?
Na spiralę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 07:48   #50
szarlotka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 237
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
A co do bycia w tym 0,01%? Powiem ciekawostkę. Moja przyrodnia siostra zaszła w ciążę mimo używania tabletek, prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym i globulki dopochwowej. Natura czasem bywa silniejsza mimo naszych starań.


__________________
Vivere militare est...
szarlotka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 09:06   #51
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
A co do bycia w tym 0,01%? Powiem ciekawostkę. Moja przyrodnia siostra zaszła w ciążę mimo używania tabletek, prezerwatywy ze środkiem plemnikobójczym i globulki dopochwowej. Natura czasem bywa silniejsza mimo naszych starań.

ŻArtujesz? To jest niemożliwe. chyba ze uzywala za kazdym razem coś innego. a jesli to wszystko na raz to naprawde niemozliwe.
Boze ale mnie przestraszylas :P
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 10:28   #52
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Nie no mówie Ci. Po prostu organizm nie zahamował jajeczkowania, plemniki przeszły przez prezerwatywe i globulke. Tak już jest. Jednym sie trafi mimo zabezpieczeń a inni mimo że sie starają to nie mogą bez żadnych zabezpieczeń.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 11:25   #53
kkaarroollaa
Raczkowanie
 
Avatar kkaarroollaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 204
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Nie no mówie Ci. Po prostu organizm nie zahamował jajeczkowania, plemniki przeszły przez prezerwatywe i globulke. Tak już jest. Jednym sie trafi mimo zabezpieczeń a inni mimo że sie starają to nie mogą bez żadnych zabezpieczeń.
Rozumiem tabletki nie zadziałały, choć b.b.b.b. rzadko może się to zdarzyć ale żeby plemniki przeszły przez prezerwatywę i globułkę... śmiech na sali... hahahaha... mówcie co chcecie ale ja w to nie uwierzę.

Co do samych tabletek to wczoraj wziełam pierwszą i nie wiem kiedy przekonam się do pełnego stosunku... obawa jest ale liczby mówią same za siebie- tak wysokiej skuteczności nie ma żadna z innych metod.
kkaarroollaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:21   #54
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: brak zaufania do tabletek..

No mozesz nie wierzyć, ale tak sie stało - a moja siostra nie miała wtedy 15 lat i nie tłumaczyła tak wpadki, tylko miała 33 i po prostu nie chciała mieć więcej dzieci. Ale natura zdecydowała za nią. sumując wskaźniki Pearla wychodzi, ze przy takim zabezpieczeniu 1 kobieta na 10 000 zajdzie w ciążę. I zaszła.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 21:27   #55
du$ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
Exclamation Dot.: brak zaufania do tabletek..

I tak czasem bywa... Ja się boję o to, że albo wpadnę, jak będę brała, albo nie będę mogła mieć w ogóle dzieci. Zamiast się martwić o tabletki stosuję abstynencję
__________________

Edytowane przez du$ka
Czas edycji: 2008-07-05 o 21:42 Powód: ...
du$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 10:17   #56
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: brak zaufania do tabletek..

To juz lekka przesada Ja uważam że seks jest tak wazną czescią zycia człowieka, ze ten 0,1% ryzyka jestem w stanie ponieść.

Jednak my, kobiety w Polsce mamy trudniej niz w innych cywilizowaych krajach, ponieważ nie zostawia nam sie prawa wyboru mówiąc, że zarodek to też człowiek. A jajko to tez kura. A potem są patologie że dziecko zabite po rzuceniu nim o ściane i przepełnione domy dziecka.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 11:55   #57
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
To juz lekka przesada Ja uważam że seks jest tak wazną czescią zycia człowieka, ze ten 0,1% ryzyka jestem w stanie ponieść.

Jednak my, kobiety w Polsce mamy trudniej niz w innych cywilizowaych krajach, ponieważ nie zostawia nam sie prawa wyboru mówiąc, że zarodek to też człowiek. A jajko to tez kura. A potem są patologie że dziecko zabite po rzuceniu nim o ściane i przepełnione domy dziecka.

cale szczescie ze choc granice sa otwarte
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 12:28   #58
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: brak zaufania do tabletek..

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
To juz lekka przesada Ja uważam że seks jest tak wazną czescią zycia człowieka, ze ten 0,1% ryzyka jestem w stanie ponieść.

Jednak my, kobiety w Polsce mamy trudniej niz w innych cywilizowaych krajach, ponieważ nie zostawia nam sie prawa wyboru mówiąc, że zarodek to też człowiek. A jajko to tez kura. A potem są patologie że dziecko zabite po rzuceniu nim o ściane i przepełnione domy dziecka.
Myślisz że byłoby lepiej gdy byłaby dostępna dla wszystkich legalna aborcja?
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 12:47   #59
paulka0124
Raczkowanie
 
Avatar paulka0124
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 151
Dot.: brak zaufania do tabletek..

dziewczyny brała któraś z was "regulon"? poszlam do ginekologa z problemem z okresem(zbyt dlugi obfity i bolesny) i przepisal mi wlasnie te tabletki i dodał, że jest to jednocześnie antykoncepcja, ale nie jestem pewna czy moge je traktować jako skuteczny sposob wlasnie na antykoncepcje ? Co o tym myslicie
paulka0124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 13:06   #60
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: brak zaufania do tabletek..

To są normalne tabletki antykoncepcyjne i są one jedną z najbezpieczniejszych metod antykoncepcji.

A co do aborcji, moim zdaniem kobiety powinny mieć wybór, a o tym czy go mamy czy nie decydują panowie w sejmie i senacie, którzy to panowie jak kobieta jest w ciąży od sprawy się odcinają i "martwcie sie kobiety same - ja sie tylko spuściłem mnie to nie obchodzi". Sprawy ideologii i religii należy odłożyć na bok - przecież legalna aborcja nie oznacza przymusu do niej!!!

Troche to smutne że jako jedyny z cywilizowanych krajów utrzymujemy przedpotopowe i nietolerancyjne podejście do rzeczy - nie każdy w tym kraju jest żarliwym katolikiem i uznaje usunięcie zapłodnionego jaja za morderstwo istoty ludzkiej - lepiej zabic dziecko jak juz sie urodzi.
Polecam stronę - http://www.womenonwaves.org/set-158-pl.html
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.