Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-13, 07:51   #3541
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72
Zaintrygowana jestem tym clinique..niedostepny w polsce??? czy do nabycia???
..................

Michell , przezyjesz ? jak nie przetestujesz ?
pozdrawiam , dawno Ci nie bylo kobieto ....

dzien doberek tak w ogole wszystkim

za to sie tu duzo dzieje jak widze
trzymam kciuki za te co sie aktualnie cosmelania , powodzenia

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

vivaxyz
Dwa lata temu robiłam juz sobie cosm. ale za pierwszym razem plamy wróciły po miesiącu, tym razem widzę,że jest znacznie lepiej.
........................

vivaxyz ,a widzisz u mnie po pierwszym zabiegu plamki dluzej nie wychodzily niz po drugim , po pierwszym po 4-5 mies sie pokazywac zaczely , po drugim juz po 2 je zaczelam zauwazac ....
poki co jestem 4 mies po cosmelanie i plamy jak sie pokazaly tak sa i nie ciemnieja nic a nic ....wybieram sie jednak po koniec mies na urlop i zobaczymy jak bedzie po ...w razie "W" tez maske w lodowce trzymam i nie zawacham sie jej uzyc w depresji
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 08:28   #3542
ireland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez vivaxyz Pokaż wiadomość
Hmmm.... niestety moje plamiska były tak ciemne i rozległe,że niestety do końca nie zejdą, na str.115 zamiesciłam fotki więc zajrzyj tam . W tej chwili na policzkach nie widać nic,ale na czole trochę zostało i ani drgnie.W listopadzie zrobie jeszcze raz cosm.1 ponieważ zostało mi sporo maski z zestawu więc może sie jeszcze coś poprawi . Odstawiłam też 2 tyg. temu pig. antykoncep. łudzę sie, że to byc moze tez w jakis sposób poprawi działanie cosm. Dwa lata temu robiłam juz sobie cosm. ale za pierwszym razem plamy wróciły po miesiącu, tym razem widzę,że jest znacznie lepiej.
Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell72
Zaintrygowana jestem tym clinique..niedostepny w polsce??? czy do nabycia???
..................

Michell , przezyjesz ? jak nie przetestujesz ?
pozdrawiam , dawno Ci nie bylo kobieto ....

dzien doberek tak w ogole wszystkim

za to sie tu duzo dzieje jak widze
trzymam kciuki za te co sie aktualnie cosmelania , powodzenia

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

vivaxyz
Dwa lata temu robiłam juz sobie cosm. ale za pierwszym razem plamy wróciły po miesiącu, tym razem widzę,że jest znacznie lepiej.
........................

vivaxyz ,a widzisz u mnie po pierwszym zabiegu plamki dluzej nie wychodzily niz po drugim , po pierwszym po 4-5 mies sie pokazywac zaczely , po drugim juz po 2 je zaczelam zauwazac ....
poki co jestem 4 mies po cosmelanie i plamy jak sie pokazaly tak sa i nie ciemnieja nic a nic ....wybieram sie jednak po koniec mies na urlop i zobaczymy jak bedzie po ...w razie "W" tez maske w lodowce trzymam i nie zawacham sie jej uzyc w depresji
Witajcie! Teraz to sie troszke podlamalam, bo ja moje plamiska mam juz dosc dlugo. Najgorsze sa te na czole, ciemne i rowniez dosyc rozlegle. Szczerze mowiac moja twarz to jedna wielka plama. Mam wrazenie, ze na policzkach plamy zlaly sie w jedna ogromna plame Dwa miesiace temu probowalam z nimi walczyc thiospotem i jakby troche mi pomoglo, gdyz plamy rozbily sie na mniejsze. Ale nadal pozostaly, niestety. Teraz probuje cosmelanu i mialam nadzieje, ze wreszcie wyparuja Boje sie tylko, ze te plamy nie znikna nigdy, a jezeli juz znikna to boje sie ich nawrotu
ireland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 09:25   #3543
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ireland głowa do góry,myśl pozytywnieLapuś nie przeżyjejuz Lekusia poprosiłam o zdobycie probaskanon stopa..praca,dom..chciala m Wam powiedziec ze opalona jestem na machon..za zasługasolarium ..folia aluminiowa + koszulka czarna na twarz =zero plam czy zaciemnieńreszta ciałka pieknie opalonaFakt,ostrzeg am..po takiej aplikacji na papę..z leksza sie przyduszonym wychodzi hi hi.Oczywiście lampy na twarz wyłączone!!!! chodze i sama siebie podziwiam..akurat wy to zrozumiecie bo jak sie jest biadolica przez okrągły rok,a słonca unika jak diabeł święconej wody to kazde zabarwienie ciałka na brąz napawa duma i radościaDo odplamiajacych żwawo dołącze w styczniu(wolne-zasłuzone)pigmanormic sie bede co by cienie rozeszły sie w niepamięcTabl antyk to paskudzctwo..szereg osób po nich nabawilo sie przebarwien..niski poziom żelaza tez moze byc przyczyną!!! a dla tradzikowatychuzywanie masci z antybiotykiem czy innych specyfikow na tradzik tez moze spowodowac plamiska..chodzby to tylko aplikacja nocna byla..Wiecie od kiedy twarz myje kostka SVR-Lysaner..Starcza na bardzo długo..problemy z niespodziankami są o niebo mniejsze..Polecam.Wszystk ie zele i mleczka sie moga schowac..Najtanszym Adonisem(apteka)koncze tonizowanie a potem wedlug uznania i potrzeb kremik na noc..Rano tez kostka myj myj..i filtrowanie..Buczus sie objawiła i zniknełaSzamanka,Agam,Mal a,Nuska,Magda
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 09:34   #3544
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

choroba psychiczna to jest dodatek do moich plam. Ja jak idę ulicą a słonko świeci to robię dziwne i niepojęte ruch rekami,żeby mnie tylko słonko nie dopadło. A jak widzę jak ludzie sobie harcują i swawolą jak słońce świeci to czuje się jak jakaś kosmitka- JA TEŻ TAK CHCĘ!
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 10:09   #3545
ireland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Staram sie myslec pozytywnie Na drugi dzien po masce mam na twarzy niezlego buraka, w dodatku mnie swedzi. Mam nadzieje, ze to tak ma byc i cosmelan zaczyna dzialac. Tak sie zastanawiam, jak mi sie juz twarz odplami to sie troche wybieli, a ja reszte ciala mam dosc dobrze opalona, wiec bedzie sie wyrozniac. Ale wole pozbyc sie plam
ireland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 11:01   #3546
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[QUOTE=Michell72;13714327]Ireland głowa do góry,myśl pozytywnieLapuś nie przeżyjejuz Lekusia poprosiłam o zdobycie probaska

Michelka i inne zainteresowane Clinique
Byłam ja ci wczoraj w seforze i okazało się, że ten nowy cudowny podkład "ma się pojawić na jesień" (tak mi konsultantka z Clinique - akurat była- powiedziala), natomiast korektor - a raczej po polsku serum już ogólnie jest, akurat w tej seforze go nie było... jakoś mnie to serum nie podnieca...ale podkład....hhhhmmmm....tr zeba będzie kiedys wypróbować
Ja dziś trochę "ściągnięta" po wczorajszym 40% migdałku u dermatologa
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 12:05   #3547
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ja czasami czuję się jak potwór jakiś. Czy któraś używała monobenzone? bo ja chyba po tej maści mam białe placki,pomiędzy plamami,tak dla urozmaicenia
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 17:57   #3548
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lekus z Ciebie to wspaniała kobitkaale to juz wiesz..zawsze pomocna i chętnaSabik co to za maśćno masz 3 światy Będzie dobrzena tym forum same odplamione ..po róznych przejsciach drogi przez mękę..ale finisz..zadowalajacy:jupi :
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 18:07   #3549
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Monobenzone to maść na receptę,pomogła mi i zaszkodziła zarazem. Jest lepiej niż na początku mojej walki,teraz jest inaczej. Twarz mam innego koloru niż reszta ciała, na dodatek na bokach twarzy wylazły mi plamy-takie brązowo białe,mozajka CHOLERNA. Poszłam do dermy na piling jakiś trój ..... coś tam coś tam,po którym wyglądałam jak i teraz czekam na cosm2.Może cosmelan pomoże , bo juz pomysłów mi brakuje.
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 07:58   #3550
vivaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

sabik miałaś pewnie zrobiony peeling trójchlorooctowy, tak? ja go miałam 2x, nie ma co sobie tym głowy zawracać bo on pomaga ,ale na płytkie przebarwienia naskórkowe, na plamiska głębsze nie działa ( przynajmniej w tym stęzeniu jakie robią w gabinetach bez znieczulenia). Ja tez wyglądałam jak zoombie ! ale trzeba przyznać,że pięknie spłyca zmarszczki.
vivaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:35   #3551
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Pewnie to właśnie ten,o którym piszesz. Mam nadzieję,że cosmelan2 mi pomoże, czekam na niego. W przyszłym tygodniu zacznę się mazać. A TY ASIK NIE CZYTAJ CO JA TU PISZĘ TYLKO SIĘ ZALOGUJ!!!A NIE HI HI SOBIE URZĄDZASZ!!!ja też czytałam co tu kobietki wypisują, czasami ostro się pośmiałam, aż zdecydowałam,że się zaloguję NO I JESTEM Więc czekam,aż zrobisz to samo.
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 10:13   #3552
ireland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez sabik71 Pokaż wiadomość
Pewnie to właśnie ten,o którym piszesz. Mam nadzieję,że cosmelan2 mi pomoże, czekam na niego. W przyszłym tygodniu zacznę się mazać. A TY ASIK NIE CZYTAJ CO JA TU PISZĘ TYLKO SIĘ ZALOGUJ!!!A NIE HI HI SOBIE URZĄDZASZ!!!ja też czytałam co tu kobietki wypisują, czasami ostro się pośmiałam, aż zdecydowałam,że się zaloguję NO I JESTEM Więc czekam,aż zrobisz to samo.
Sabik, ja jestem trzeci dzien po masce, twarz czerwona jak burak, swedzi, piecze i kolo nosa zaczyna sie luszczyc skora. Plamy wydaja sie jasniejsze, choc ciagle sa widoczne. Moze wydaja sie mniej widoczne przez te czerwien. Twarz sciagnieta strasznie, ale chyba przez to wydaje sie bardziej gladka Najgorsze jak na razie dla mnie jest to swedzenie
ireland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 10:42   #3553
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

no i jak z domu wyjść?jakiś delikatny makijaż się na buraku utrzymuje? czy ślizga? i nijak go zasłonić nie można
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 11:45   #3554
ireland
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez sabik71 Pokaż wiadomość
no i jak z domu wyjść?jakiś delikatny makijaż się na buraku utrzymuje? czy ślizga? i nijak go zasłonić nie można
Ponoc przez 2 tygodnie po masce nie mozna nic innego uzywac. Tylko cosmelan 2. Zreszta nawet sie chyba nie da nic nalozyc przez te luszczace sie skorki. Przy nosie i pod nim to juz normalnie mi te skorki wisza. Teraz zaczela sie luszczyc broda. Ale to dobry znak bo cosmelan zaczyna dzialac. Aha, i czytalam ze przez te dwa tygodnie zadnego makijazu. Dla mnie najgorsze jest to swedzenie. Sila woli sie powstrzymuje przed drapaniem.
ireland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 16:00   #3555
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam. jestem 4 dzien po masce dermamelan - czerwona jak indianin, skora schodzi od wczoraj, zeszla raz z calej twarzy,dzis juz mam skorupe i dalej schodzi, bardzo piecze. wobec tego dzis sie nie wysmarowalam kremem, bo tego by juz skora nie wytrzymala!
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 16:25   #3556
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam wszystkie Panie,

zaintrygowałyście mnie nowym podkładem clinique'a, zaczęłam szukać i można go dostać na ebay'u http://shop.ebay.pl/?_from=R40&_trks...All-Categories Niestety kolorówka europejska. Bardzo lubię clinique supermoisture, ale zamawiałam przez dziewczynę z allegro zamieszkującą w Chicago, przysłała mi fajne kolorki, niedostępne na rynku europejskim...Miała wystawione kolorki inne, ale poprosiłam ją, żeby mi kupiła i wystawiła 2 konkretne kolory z kolorówki amerykańskiej, no i jeszcze jeden plus takiej transakcji: sporo taniej, polecam;-)
A jak się spisuje ten podkład loreal'a superlift serum inside? Czy on aby nie jest do cer dojrzałych, mocno dojrzałych. Ja mam 33 lata. Używałam swego czasu Givenchy liftingującego wedle rady pani z sephory. Dość ładnie krył, ale jak dla mnie troszkę za ciężki jednak... A jak ten loreal, ktoś testuje??
pozdrawiam serdecznie
ps. zakupiłam kosmetyki avene do pielęgnacji po cosmelanie tzn cilcafate, żel do mycia buzi i filterek 50+ (mimo, że dopiero co zakupiłam kolorową biodermę i biodermę photoderm spot, ale po informacjach o niestabilności tych filtrów postanowiłam zakupić avene, mąż mnie ukatrupi, na razie chowam swoje zdobycze;-))))
Dziewczyny, potrzebuję teraz mobilizacji do zakupu zestawu cosmelan. Są tak różne opinie, a jak sobie pomyślę, żę będę min. miesiąc straszyć to mi się słąbo robi, już przez to przechodziłam z kwasami dwukrotnie a efekt mizerny;-((((((
Naprawdę WARTO??????????
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 16:47   #3557
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

callmedaisy

A jak się spisuje ten podkład loreal'a superlift serum inside? Czy on aby nie jest do cer dojrzałych, mocno dojrzałych. Ja mam 33 lata. ... A jak ten loreal, ktoś testuje??
.....................

hej daisy ja mam 32 lata i uzywam od jakiegos mies tego podkladu dla mnie Super ! a porownuje do Diora, Givenchy , Shiseido oraz Lancoma bo tych podkladow do tej pory uzywalam tylko

uwazam ,ze po 30-tece to juz dojrzala skora niestety ale obawiam sie ,ze juz sie zaczynamy starzec ....
choc oczywiscie czujemy sie wciaz mlodo

pozdrawiam i polecam ten podkladzik

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

ireland
Ponoc przez 2 tygodnie po masce nie mozna nic innego uzywac. Tylko cosmelan 2.
......................... .
mozna! a nawet wskazany jakis nawilzacz , Hydravital Factor k za slabo nawilza i redukuje buraczenie , polecam wode termalna z Avene i krem Avene Cicalfate lub cos innego nawilzajacego i gojacego z aptecznych .... seria Biodermy Sensibio - w sam raz po cosmelanie , sama testowalam 2 krotnie po zabiegach

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

imiro
Witam. jestem 4 dzien po masce dermamelan - czerwona jak indianin, skora schodzi od wczoraj, zeszla raz z calej twarzy,dzis juz mam skorupe i dalej schodzi, bardzo piecze. wobec tego dzis sie nie wysmarowalam kremem, bo tego by juz skora nie wytrzymala!
.........................

i dobrze zrobilas Imiro , mozna robic dzien lub dwa przerwy w takich syt ....i nawilzaj na maxa , skora tego teraz potrzebuje
glowa do gory , za 2 -3 tyg bedziesz jak ta lala ....po tyg juz jest nieco lepiej
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 19:27   #3558
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Kwasów to ja miałam milion pięćset sto dziewięćset ,już było prawie dobrze,aż tu nagle znowu są !!! no nie powiem, gdzie indziej i zupełnie nie takie jak były,teraz w połączeniu z wybielona na maksa skórą. Efekt taki,że i owszem zmarchów to ja nie mam, lico raczej gładkie- ALE ZA TO JAKIE UROZMAICENIE KOLORYSTYCZNE!!! blado,sino,białe w kropki na bokach. No nie powiem wąsa już się dawno pozbyłam i tych plam ze środka dzióbka, ale boki i kolor mojej skóry- to historia.Bez podkładu z domu nie wyjdę,no chyba ,że po ciemkuw czarnym woalu na twarzy.
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 20:03   #3559
Asik2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4
GG do Asik2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No to jestem Dziewczyny i ja buraczkowo-szorstkawa z ranami na brodzie i miedzy brwiami.kolory jakie dziennie przybieramJak wszyscy to wszyscy, no nie Sabik.Ja tak jak Sabik walcze z tymi plamiskami,też miałam przepisane przez tego samego lekarza masc Monobenzone,bo jestesmy z tego samego regionu.pilingi itd..na dwóch laserach sie skończyło i postanowilam zrobic przez lekarza maske cosm.1 i dalszy przebieg leczenia cosm 2,odstawilam równiez tabl.antykonc.Jestem juz po półtora mies.smarowania, plamy zeszły zostały cienie lekkie i na jednym policzku czerwone plamy,ktore sie pogorszyły po zrobieniu tych laserów.No i cóż przez ostatnie 3 dni tak sie posmarowałam mazidłem(Wkurzyłam się) bo wyszły mi syfy na brodzie(chciałam je wysuszyć i zeby nowych przebarwień jakiś typu melasma sie nie nabawić ),to mam az rankii- dzis zakupilam kremiki z LA ROCHE-POSAY CICAPLAST -przyspieszaj.regeneracje naskórka i krem tez z tej firmy LA ROSHE NUTRITIC Miałyście je?i czy sa dobre?,bo strasznie mnie boli mój ryjok Wcześniej mialam z Biodermy Cicabio ale sie strasznie kleił po nałożeniu.No cóz na razie tyle ,ale się rozpisałamPozdrawiam pa

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

He he he! Sabik to mówisz ze ja ni mam sensu zamawiac tej ziemi egipskiej.Widzisz ja tez jestem raz blado biala raz czerwona na maxa raz różowa to zalezy jak sie wysmaruje tym mazidłem.A dół mam średnio opalony po pobycie nad morzem,no ale teraz to sobie polepszyłam naprawdę ale płakac dziś już nie bede,zrobiłam sobie drinka, krem nawilż. na ryj,jutro moze bedzie lepiej!
Asik2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 20:12   #3560
Sammasati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Jeśli chodzi o ceny Cosmelana, to jak to wygląda ? W gabinecie kosmetycznym cena zabiegu cosmelanem 1 wraz z cosmelanem 2 do stosowania w domu wynosi ok.1600 zł.
Tu pytanie, skoro cosmelan 1 trzeba trzymać do 10 godzin, to rozumiem, że kosmetyczna nakłada tylko ten specyfik, a zmywa sie go w domu ?
Zestaw cosmelanów na allegro wynosi ok. 1200 zł i domyślam się, że taki zestaw trzeba zakupić, aby przeprowadzić kurację. Ale są również na allegro same cosmelany 2 ( ok. 400 zł ), a więc one są dla osób, które zabieg cosmelan 1 przeprowadziły w gabinetach ?
Jak to jest faktycznie ?
Sammasati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 20:36   #3561
Asik2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4
GG do Asik2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Sammasati w cenie całego zestawu w gabin.derm.lekarz smaruje ci buzie roztworem odtłuszczajacym,pozniej maske nr1,dostajesz cosm2 do domu i krem nawilz.Myślę ze spokojnie mozna to wykonac w domu samemu tylko trzeba dokladnie wysmarowc sie cosm.1 w kazdym miejscu zeby nie bylo roznicy na twarzy bo na drugi dzien bedziesz burak.A Cosmelan 1 to maska która powoduje ze skóre masz cieńsza na buzi,więc ułatwia cosm.2 obszerniej i głebiej zadziałac,szczegolnie w pierwszym tygodniu wazne jest smarowanie czeste3 lub 2 zalezy jak głebokie masz przeb.i jak reagujesz.Ale sa widzisz osoby takie jak sabik np.które zamówily sam krem cosm 2 i zobaczą jak to podziała,zawsze moze zrobic maske nr.1 którą mozna zrobić raz w roku.
Asik2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 21:50   #3562
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Asik słonko Ty moje! Ale zaszalałaś w sklepie.
Dziewczyny jedno Wam powiem na plamy to najlepiej działa alkohol przyjmowany dośrodkowo. Jak się człowiek delikatnie znietrzeźwi to plamy wcale nie są takie straszne, no nawet da się żyć ZWŁASZCZA WIECZOREM
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 10:38   #3563
Sammasati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki Asik2, teraz rozumiem...czyli można spróbować zacząć od cosmelanu 2. Jestem w tej chwili po 2 zabiegach migdałowych ( w odstępach tygodniowych ) i od września miałam pójść na mikrodermabrazję, to może po tym zabiegu ( zabiegach, bo kosmetyczka twierdzi, że musi byc conajmniej kilka by był jakis efekt ) we wrześniu spróbować Cosmelan 2 czy nie robić mikrodermabrazji tylko odrazu cosmelan 2 albo po nim jeszcze tą mikrodermabrazję ???
Sammasati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:18   #3564
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

daj sobie spokój z mikrodermobrają!!! lepiej zrób kwasy u dermy i potem cosm2. Mikrodermobrazja to zbyt mało inwazyjny zabieg. Nie dla nas!
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 11:45   #3565
imiro
Raczkowanie
 
Avatar imiro
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 145
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziekuje Ci, Lapiel, za odpowiedz dzis jest znacznie lepiej,wiec z rana sie posmarowalam i posmaruje wieczorem.
ja Was czytam od dawna, bo od kilku miesiecy planowalam zrobic dermamelan, ale odezwalam sie dopiero, jak juz zrobilam tę maskę.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

aha zapomnialam dodac,ze plamek mialam niewiele, troche na czole. dermamelan zrobilam ze wzgledu na blizny i pory oraz tlusta i gruba skore. licze na jej odmlodzenie, na to,ze bedzie ciensza i bielsza. nie znosze opalonych twarzy
imiro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 15:08   #3566
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Sammasati
Dzięki Asik2, teraz rozumiem...czyli można spróbować zacząć od cosmelanu 2. Jestem w tej chwili po 2 zabiegach migdałowych ( w odstępach tygodniowych ) i od września miałam pójść na mikrodermabrazję, to może po tym zabiegu ( zabiegach, bo kosmetyczka twierdzi, że musi byc conajmniej kilka by był jakis efekt ) we wrześniu spróbować Cosmelan 2 czy nie robić mikrodermabrazji tylko odrazu cosmelan 2 albo po nim jeszcze tą mikrodermabrazję ???
....................
witam , potwierdzam to co pisala Sabik chyba , daj sobie spokoj z mikrodermabrazja , dla nas do , nie dziala na plamy , nie rozjasnia ich a o likwidacji zapomnij , wiem co mowie bo sama probowalam a nie mam ich duzo i nie sa ciemne bardzo ....
sam cos 2 juz Ci powinien pomoc a jak nie to rob caly zabieg bo efekt jest ...gorzej z utrzymaniem go bo plamy niestety wracaja
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 17:28   #3567
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapiel, dzięki za uświadomienie w sprawie wieku;-))))) hahaha, żartuję sobie OFKORS, na podkładzik się pewnie skuszę, nigdy za clinique nie przepadałam.....aż do tamtego roku kiedy zaczęłam się maziać supermoisture z drobinkami, mi gębulę ładnie nawilża i nieco plamiska zakrywa, ale pudru muszę sypnąć, bo inaczej święcę się jak psu....wiadomo co.... Jak ktoś nabędzie to nowe clinique'owe cudo proszę o info czy warto zakupić
Ojciec dziecka mnie woła......wspólnego hahaha;-) pewnie kupa czy "cóś"....muszę rozeznanie sytuacji zrobić, pozdrawiam i tymczasem
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 20:01   #3568
Sammasati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Sabik71 a może najpierw spróbować Neostratę ( tańsza )
Sammasati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 22:12   #3569
sabik71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 21
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

neostrata HQ?? próbowałam . Jak masz głębokie plamy to szkoda kasy. Ja już dużo niepotrzebnie wydałam na niby tańsze kremy- wszystkie apteczne,to może działa jak się ma płytkie przebarwienia naskórkowe, ale myśle, że na tym forum nie piszą dziewczyny, które mają małe płytkie plamki, tylko takie, które juz często więdzą na temat plam więcej od niejednego dermatologa i przetestowały na sobie juz wszystko. I dziewczyny!!!! żadna kosmetyczka nie usunie takich plam, a mikrodermobrazja dobrze robi, ale chyba na zmniejszenie zasobności portwela. Ja poszłam na mikrodermobrazje przed kwasami, ale tylko po to,żeby kwas trójchlorooctowy u dermy głebiej przeniknał. Na początku swojej drogi chodziłam do kosmetyczki na pilingi azjatyckie-600 jeden. No i po nich to dopiero miałam plamy, juz na całej buzi!!!Kosmetyczki to często bardzo niekompetentne kobity po smiesznych kursach. Tylko dobry dermatolog!!! NIE KOSMETYCZKA!!! do kosmetyczki to mozna sobie iśc brwi uregulować, a nie buzię wyleczyć!
sabik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-16, 11:24   #3570
callmedaisy
Przyczajenie
 
Avatar callmedaisy
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

zgadzam się w pełnej rozciągłości;-)))). Ja HQ używam do 2 tygodni na najgorszą plamę na czole i jedyne co mi zrobiła to jakby delikatnie przedzieliła na 2 i tyle, jaśniejsza może jest bardzo minimalnie. Ogólnie kosmetyki z neostraty lubię jako odmładzające i wygładzające zmarszczki, stosuję od października do wiosny na noc ze 3 razy w tygodniu z kwasami AHA 20%, troszkę rozjaśnia, ale bez spektakularnych efektów. A co do mikrodermabrazji, to wg mnie na przebarwienia głębokie w ogóle nie działa, jedynie jako zabieg oczyszczająco-wygładzający i tyle;-) pic na wodę wg mnie tak by the way, może jako wstęp do kwasów to dobry pomysł, ale sama w sobie- bez rewelacji
pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

aaaaa i jeszcze apropos NEOSTRATY to te kremiki z kwasami AHA 15-20% to jak ktoś ma tzw syfy czy przepraszam cerę problematyczną jak ja onegdaj;-) to POLECAM na mnie działa rewelacyjnie, podleczyła mi buzię (zaczęłam stosować jakieś 6 lat temu i po pół roku było super) i wybieliła plamki po syfach. W tej chwili buzię mam gładką, tylko te PLAMISKA wrrrrrrrr
callmedaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.