Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-16, 07:37   #1411
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
A zdradzę chętnie. W małym, niepozornym, ale mającym dużo wiernych klientek (nie bez powodów zresztą) saloniku na ulicy Galla. Mam tam zaufaną, sprawdzoną fryzjerkę, za którą dałabym się pokroić. Robiłam u niej dwie dekoloryzacje, jedną delikatną: z czerni na brąz, drugą radykalną z ciemnego brązu na miedziany blond. Byłam bardzo zadowolona i szczerze polecam, jeśli chciałabyś dokładne namiary chętnie wyślę na PW

U Pani Ewy?
Ja też poproszę namiar na PW
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:13   #1412
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

A dla ciekawych pokażę efekty
Niestety nie mam w tej chwili zdjęcia nowego koloru w świetle dziennym, a jest nieco jaśniejszy niż na zdjęciu i bardziej wpada w rudości, bo to blond miedziano - złocisty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiz2.jpg (19,2 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiz1.jpg (24,8 KB, 132 załadowań)
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 16:43   #1413
PassionDay
Raczkowanie
 
Avatar PassionDay
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 75
GG do PassionDay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam,
Otóż dziś znalazłam 2 fryzjerów- jeden zawołał 160 za dekoloryzację i farbowanie, a drugi około 200 zł ale najpierw chce obejrzeć moje włosy i stwierdzi czy wogóle można mnie dekoloryzować. Z drugim umówiłam się na konsultacje w sobotę, a z pierwszym na dekolor na czwartek- 1 dzien przed wigilią i nie wiem czy to dobry pomysł jak cała rodzina mnie zobaczy po tylu latach w innym kolorze- jakikolwiek on wyjdzie
PassionDay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 01:06   #1414
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
A dla ciekawych pokażę efekty
Niestety nie mam w tej chwili zdjęcia nowego koloru w świetle dziennym, a jest nieco jaśniejszy niż na zdjęciu i bardziej wpada w rudości, bo to blond miedziano - złocisty
dekol. oczywiście udana, ale ja osobiście uważam, że bardzo ładnie ci w ciemnych włosach
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 08:26   #1415
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez PassionDay Pokaż wiadomość
Witam,
Otóż dziś znalazłam 2 fryzjerów- jeden zawołał 160 za dekoloryzację i farbowanie, a drugi około 200 zł ale najpierw chce obejrzeć moje włosy i stwierdzi czy wogóle można mnie dekoloryzować. Z drugim umówiłam się na konsultacje w sobotę, a z pierwszym na dekolor na czwartek- 1 dzien przed wigilią i nie wiem czy to dobry pomysł jak cała rodzina mnie zobaczy po tylu latach w innym kolorze- jakikolwiek on wyjdzie
Ja dziś na 12:00 idę na dekoloryzację i położenie nowego koloru a jutro mam szkołę i egzaminy, więc jak coś pójdzie nie tak.... to aż się boję myśleć no i tak samo jak u Ciebie będzie szok dla wszystkich jak zobaczą mnie po kilku latach w jasnych włosach hehe mnie taka zabawa kosztować będzie 200zł... Jestem przerażona!
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 10:10   #1416
mala_chmurka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Genewa
Wiadomości: 10
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Melina Pokaż wiadomość
A dla ciekawych pokażę efekty
Niestety nie mam w tej chwili zdjęcia nowego koloru w świetle dziennym, a jest nieco jaśniejszy niż na zdjęciu i bardziej wpada w rudości, bo to blond miedziano - złocisty
ale zmiana! koniecznie poprosze o dokladniejsze namiary na ta fryzjerke
mala_chmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 11:15   #1417
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez mala_chmurka Pokaż wiadomość
ale zmiana! koniecznie poprosze o dokladniejsze namiary na ta fryzjerke
Nie wiem czemu, ale nie mogę wysłać Ci PW więc napisałam maila przez Wizaz, mam nadzieje, że dojdzie

rapunzel8 Dziękuję Ja tez bardzo lubiłam siebie w ciemnych włosach i pewnie kiedyś do nich wrócę, ale miałam ten kolor na głowie około 6 lat więc... no same wiecie
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 16:09   #1418
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ja od niedawna zaczelam farbowac wlosy na czarno ale tylko szamponami i trzymalam tak z 20 minut,ostatnio farbowalam tylko ciemnymi brazami. mysle ze trwa to od 2-4 miesiecy. naturalnie mam ciemne wlosy. chcialabym aby moje wlosy jednek wpadaly w braz, w taki normalny braz a nawet ciemna czekolade, byle pozbyc ci sie tego czegops ciemnego na glowie.polecicie jaks szybka i sprawdzona dekoloryzacje?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 17:36   #1419
PassionDay
Raczkowanie
 
Avatar PassionDay
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 75
GG do PassionDay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Ja dziś na 12:00 idę na dekoloryzację i położenie nowego koloru a jutro mam szkołę i egzaminy, więc jak coś pójdzie nie tak.... to aż się boję myśleć no i tak samo jak u Ciebie będzie szok dla wszystkich jak zobaczą mnie po kilku latach w jasnych włosach hehe mnie taka zabawa kosztować będzie 200zł... Jestem przerażona!
Hejka
No i jak wrażenia? Jak wyszło? Ja idę jutro na konsultacje i się wszystko u mnie okaże. może jakieś zdjęcia przed/po wrzucisz?
pozdrawiam no i powodzenia na egzaminie
PassionDay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 19:38   #1420
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

No i już po wszystkim spędziłam tam 4 bite godziny! Najpierw nałożono mi oczywiście dekoloryzator - u góry z wodą 6%, na środek 9% i na końcówki 12% i siedziałam z tym dobre 1,5h... po zmyciu mało nie dostałam zawału - góra była żółta! reszta jasno ruda i ruda... oczywiście zniszczenie też było widać, następnie nałożono mi farbę w odcieniu jasny popielaty blond - po niecałej godzinie zmycie, 20 min w masce jakiejś kokosowej, końcówki z 6cm do ścięcia bo pokruszone na maxa i stylizacja efekt końcowy? U góry mam platynowy blond, później delikatnie przechodzi w mega jasny rudy (taaaaa jest piękny! właśnie ten fragment jest najpiękniejszy) i końcówki średnio blondo-rudawe ogólnie jestem mega zadowolona! Włosy no cóż straciły na kondycji nie okłamujmy się że nie, ale blasku nie straciły, pięknie się błyszczą teraz mam w planach może przed sylwestrem pójść jeszcze raz aby położono mi żel koloryzujący (bez amoniaku - o farbowaniu moge zapomnieć póki co) dopasowany właśnie do tego mega jasnego rudego - strasznie mi się spodobał - ale to się jeszcze zastanowię najważniejsze jest to, że po czarnym nie ma śladu! Jestem pełna podziwu dla efektu szczególnie na końcach, gdzie farbowane na czarno były wielokrotnie w następnym tyg postaram się wrzucić zdjęcia

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

ok wrzucę od razu bo później nie będę miała czasu
więc przed było:


Uploaded with ImageShack.us

a po:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 20:51   #1421
lilay1
Przyczajenie
 
Avatar lilay1
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej pisze juz na drugim forum bo nie moge zniesc moich wlosow! Tak wiec moze opisze wszystko od poczatku... przed wakacjami cos mnie natchnelo i stwierdzilam ze chce miec wlosy ciemny braz (naturalny mam jasny braz troche mysi) kupilam wiec palette do 24 czy 28 myc. kolor wyszedl czarny z bordowym polyskiem. nie za bardzo mi sie to podobalo ale poczekalam az farba sie zmyje i gdy zeszla wlosy mialam ciemny blond (nie wiem czemu ale chyba wyplowaiły) ! kupilam wiec palette o koloze orzechowym i kolor wyszedl naprawde ladny ale jak zaczal sie zmywac to zrobil sie sredni braz z żoltym ohydnym polyskiem. nie mam pojecia co robic! farba od czterech miesiecy nie schodzi a boje sie ze po dekoloryzacji moge miec znowu jakis ciemny blond. czy wlosy moga mi sie rozjasnic od dekolor. ? pomozcie prosze bo te wlosy sa straszne!
lilay1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 22:01   #1422
PassionDay
Raczkowanie
 
Avatar PassionDay
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 75
GG do PassionDay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

sofciaa ale zmiana!!! nie wiedziałam że aż tak radykalnie można za 1 zamachem rozjaśnić. nieźle- gratuluję odwagi.
chciałabym mieć to już za sobą
PassionDay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-18, 05:48   #1423
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez PassionDay Pokaż wiadomość
sofciaa ale zmiana!!! nie wiedziałam że aż tak radykalnie można za 1 zamachem rozjaśnić. nieźle- gratuluję odwagi.
chciałabym mieć to już za sobą
ja też nie wiedziałam, że za 1 razem da się tak zrobić a jednak! wszystko możliwe! ale odwagi trzeba mieć, ja od rana chodziłam spięta a na fotelu fryzjerskich siedziałam z przerażeniem! ale przeżyłam!
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 18:10   #1424
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dekoloryzacja czarnych włosów na brąz

Mam czarne włosy od roku zafarbowane czarny bez z joanny (naturalnie jasny brąz) chcialabym zejsc z tego koloru na braz farbuje tylko od jakis 9 miesiecy odrosty na braz. Mam gdzieniegdzie przeswitu braz ale mimo wczytko jest czern. Mieszkam w malej miejscowosci nie ma tu zbyt duzo dobrych salonów fryzjerskich i nie robia dekoloryzacji. Czy ktoras z was robila sama dekoloryzacje? A moze macie jakies inne sposoby na zejscie z czarnego na braz? Prosze o wasze porady naprawde mi zalezy
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 20:20   #1425
epikoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: Dekoloryzacja czarnych włosów na brąz

hej ja schodze pasemkami, troche to trwa bo ze 3 razy trzeba pojsc co ok 2 miesiace,zalezy jak szybko wlosy rosna. mniej chyba drastyczne dla włosów niz dekolor, a minus ze trzeba uzbroic sie w cierpliwosc
epikoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-19, 20:42   #1426
littlei
Raczkowanie
 
Avatar littlei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Dekoloryzacja czarnych włosów na brąz

A może kąpiel rozjaśniająca?
Na forum jest cały wątek o tym sposobie. Z mojej strony to polecam.
littlei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 13:44   #1427
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

a czy ta kapiel bardzo niszczy wosy bo sama mam juz ponieszczone prostownica, lokowka nie chce pozniej ich tez scinac bo mam za lopatki i zapuszczam
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 16:20   #1428
malinowedziewcze90
Przyczajenie
 
Avatar malinowedziewcze90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam Wizażanki!

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad dekoloryzacją, przeczytałam masę postów na forach i zdecydowałam się zwrócić z pytaniem do Was.
Otóż od kilku lat farbuję włosy. Najpierw robiłam kolor szamponetkami (odcienie wiśni), ale kiedy po kolejnym razie nie udało mi się zmyć koloru postanowiłam ufarbować się farbą żeby przykryć odrosty. Wybrałam kolor czerwony - był fantastyczny! Ale odwidziało mi się i po trzech miesiącach (tylko jedno farbowanie czerwonym kolorem) postanowiłam zrobić sobie ciemne włosy. W tym celu udałam się do fryzjerki która ufarbowała mi włosy ciemną czekoladą. Od tamtej pory kilka razy farbowałam się na ciemny brąz który niestety wychodził jak czarny! Potem znowu zachciało mi się czerwieni, więc kupiłam farbę ii.. miałam na głowie dwa kolory! Czerwony na odrostach mniej więcej do połowy głowy i ciemny brąz na dalszej części włosów! :O W związku z tym znowu ufarbowałam się na ciemną czekoladę a potem na średni i kolejno jasny brąz. W tej chwili mam krótkie odrosty, potem ze trzy centymetry jasnego brązu, potem kilka średniego i reszta włosów to ciemny brąz. Wciąż chcę wrócić do czerwieni stąd też wziął się mój pomysł dekoloryzacji. Czy możecie mi coś w tej kwestii doradzić? <prosi> Nie chcę iść do fryzjera bo to jednak sporo kosztuje... Dodam że mój naturalny kolor włosów to ciemny blond wpadający w jasny brąz
malinowedziewcze90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 21:41   #1429
PassionDay
Raczkowanie
 
Avatar PassionDay
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 75
GG do PassionDay
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hejka
Byłam na konsultacji. Pani powiedziała że jasnego blondu nie da się zrobić. Ale coś pokombinuje: najpierw zrobi balejaż a potem nałoży farbę w kolorze średni blond. Niby aby uniknąć niszczenia włosów poprzez dekoloryzację. Co o tym myślicie?
Idę do fryzjerki w czwartek i nie wiem czego żądać: dekoloryzacji/farba czy sposobem balejaż/farba?
Poniżej dałam zdjęcie z włosami jakie mam teraz. chciałabym jaśniejsze- moje naturalne to średni blond właśnie- choć mogłoby być jeszcze jaśniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jabeztwarzy.jpg (19,1 KB, 78 załadowań)
PassionDay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 22:32   #1430
201709121022
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 477
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez PassionDay Pokaż wiadomość
Hejka
Byłam na konsultacji. Pani powiedziała że jasnego blondu nie da się zrobić. Ale coś pokombinuje: najpierw zrobi balejaż a potem nałoży farbę w kolorze średni blond. Niby aby uniknąć niszczenia włosów poprzez dekoloryzację. Co o tym myślicie?
Idę do fryzjerki w czwartek i nie wiem czego żądać: dekoloryzacji/farba czy sposobem balejaż/farba?
Poniżej dałam zdjęcie z włosami jakie mam teraz. chciałabym jaśniejsze- moje naturalne to średni blond właśnie- choć mogłoby być jeszcze jaśniej
Jeżeli podobają Ci się pasemka, to zrób. Ja nie jestem obiektywna bo dla mnie schodzenie z ciemnych farb pasemkami, które zazwyczaj mają złocisto żółty kolor wygląda paskudnie. Poza tym pasemka robi się rozjaśniaczem, który niszczy włosy tak samo, jak ten użyty do rozjaśniania całych włosów. Dekoloryzator właściwy (czyli nie mieszanka utleniacz+rozjaśniacz+sza mpon, którą też czasami nazywa się dekoloryzacją i posługują się nią fryzjerzy zazwyczaj) nie niszczy włosów. A już tego na co ta pani chce nakładać farbę średni blond to nie rozumiem. Na Twój obecny ciemny kolor? W jakim niby celu?

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2010-12-20 o 22:33
201709121022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-20, 22:58   #1431
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez PassionDay Pokaż wiadomość
Hejka
Byłam na konsultacji. Pani powiedziała że jasnego blondu nie da się zrobić. Ale coś pokombinuje: najpierw zrobi balejaż a potem nałoży farbę w kolorze średni blond. Niby aby uniknąć niszczenia włosów poprzez dekoloryzację. Co o tym myślicie?
Idę do fryzjerki w czwartek i nie wiem czego żądać: dekoloryzacji/farba czy sposobem balejaż/farba?
Poniżej dałam zdjęcie z włosami jakie mam teraz. chciałabym jaśniejsze- moje naturalne to średni blond właśnie- choć mogłoby być jeszcze jaśniej
myślimy, że twoja fryzjerka prawdopodobnie rozumie dekoloryzację jako rozjaśnianie. dopytaj dokładnie czym miałaby zrobić tę 'dekoloryzację', bo jeżeli typowym rozjaśniaczem, to opcja balejaż + farba jest pewnie lepsza

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez malinowedziewcze90 Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki!

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad dekoloryzacją, przeczytałam masę postów na forach i zdecydowałam się zwrócić z pytaniem do Was.
Otóż od kilku lat farbuję włosy. Najpierw robiłam kolor szamponetkami (odcienie wiśni), ale kiedy po kolejnym razie nie udało mi się zmyć koloru postanowiłam ufarbować się farbą żeby przykryć odrosty. Wybrałam kolor czerwony - był fantastyczny! Ale odwidziało mi się i po trzech miesiącach (tylko jedno farbowanie czerwonym kolorem) postanowiłam zrobić sobie ciemne włosy. W tym celu udałam się do fryzjerki która ufarbowała mi włosy ciemną czekoladą. Od tamtej pory kilka razy farbowałam się na ciemny brąz który niestety wychodził jak czarny! Potem znowu zachciało mi się czerwieni, więc kupiłam farbę ii.. miałam na głowie dwa kolory! Czerwony na odrostach mniej więcej do połowy głowy i ciemny brąz na dalszej części włosów! :O W związku z tym znowu ufarbowałam się na ciemną czekoladę a potem na średni i kolejno jasny brąz. W tej chwili mam krótkie odrosty, potem ze trzy centymetry jasnego brązu, potem kilka średniego i reszta włosów to ciemny brąz. Wciąż chcę wrócić do czerwieni stąd też wziął się mój pomysł dekoloryzacji. Czy możecie mi coś w tej kwestii doradzić? <prosi> Nie chcę iść do fryzjera bo to jednak sporo kosztuje... Dodam że mój naturalny kolor włosów to ciemny blond wpadający w jasny brąz
możesz spróbować w domu- trzymaj deko najdłużej na końcach z ciemnym brązem, trochę krócej na średnim brązie, jeszcze krócej na jasnym. najciemniejsze partie włosów możesz dekoloryzować kilka razy- aż uzyskasz pożądany efekt. a jak będziesz nakładać czerwoną farbę, to trzymaj ją bardzo krótko- możliwe, że parę minut wystarczy, bo po deko włosy utleniają się błyskawicznie. tylko na odrostach możesz dłużej zostawić.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-25, 20:27   #1432
Anastazis
Raczkowanie
 
Avatar Anastazis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Hej!
Dziewczyny pomóżcie mi. Mam nadzieję że ktoś tu niebawem zajrzy. Bo chcę zmienić kolor z czarnego/ciemny brąz na typowe ciemne bordo. Więc po pierwsze dekoloryzacja ale co potem.. Tzn. jaki kolor położyć żeby wyszło bordo.. bo podobno lepiej jasniejszy kolor niz zamierzony. I wszędzie piszą o blondach brazach..ale o tym jak uzyskac bordo po dekoloryzacji nie mogę znaleźć..
Pomóżcie
Anastazis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 02:34   #1433
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Drogie Wizazanki. Chcialabym Was zapytaćo to,czy scinałyscie wlosy po dekoloryzacji. Bylam dzisiaj u fryzjera,mowil,ze oczywiscie da sie to u mnie zrobic(chce rozjasnic o 2tony-z ciemnego brazu na taki cieply,jak ma w tym momencie Edyta Herbus,nie wiem czy widzieliscie jej nowa,krotka do brody fryurke. Myli Mi sie ona z Urbanska,Mucha-one wszystkie takie same,ale te piekne wloski juz rozpoznam) Ale wracajac do sedna sprawy,moj gryzjer powiedział Mi,ze musimy obciać po dekoloryzacji 10cm,a nie usmiecha Mi sie to za bardzo...
ps. włosy mam w bardzo dobrej kondycji,farbowane delikatnym szamponem do 24myc w profesjonalnych zakladach, prostuje lub krece raz na miesiac,uzywam WAXa itp..ale ja ich nie chce obcinac!
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 06:20   #1434
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anastazis Pokaż wiadomość
Hej!
Dziewczyny pomóżcie mi. Mam nadzieję że ktoś tu niebawem zajrzy. Bo chcę zmienić kolor z czarnego/ciemny brąz na typowe ciemne bordo. Więc po pierwsze dekoloryzacja ale co potem.. Tzn. jaki kolor położyć żeby wyszło bordo.. bo podobno lepiej jasniejszy kolor niz zamierzony. I wszędzie piszą o blondach brazach..ale o tym jak uzyskac bordo po dekoloryzacji nie mogę znaleźć..
Pomóżcie
Hej!
Proponuję jednak wizytę u fryzjera - lepiej nie kombinuj sama. Szczególnie po dekoloryzacji - trzeba dobrac odpowiedni odcien, bo moze wyjsc coś strasznego.

Ja kiedyś miałam taki bordowy odcień - bardzo ładny był w palecie Goldwell. Jednak tak jak mówię - wizyta u fryzjera to podstawa, później odrosty możesz robić sama, jeśli regularne wizyty są dla Ciebie kłopotliwe.
pozdrawiam

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:16 ----------

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
Drogie Wizazanki. Chcialabym Was zapytaćo to,czy scinałyscie wlosy po dekoloryzacji. Bylam dzisiaj u fryzjera,mowil,ze oczywiscie da sie to u mnie zrobic(chce rozjasnic o 2tony-z ciemnego brazu na taki cieply,jak ma w tym momencie Edyta Herbus,nie wiem czy widzieliscie jej nowa,krotka do brody fryurke. Myli Mi sie ona z Urbanska,Mucha-one wszystkie takie same,ale te piekne wloski juz rozpoznam) Ale wracajac do sedna sprawy,moj gryzjer powiedział Mi,ze musimy obciać po dekoloryzacji 10cm,a nie usmiecha Mi sie to za bardzo...
ps. włosy mam w bardzo dobrej kondycji,farbowane delikatnym szamponem do 24myc w profesjonalnych zakladach, prostuje lub krece raz na miesiac,uzywam WAXa itp..ale ja ich nie chce obcinac!
Hej
Domyślam się, że Twój fryzjer wspomniał o podcięciu włosów ze względu na dekoloryzację.
Ten zabieg bardzo niszczy włosy i szczególnie końcówki mogłyby stać się przesuszone.
Jeśli jednak Twoje włosy są w dobrym stanie - hmm ciężko powiedzieć, może warto posłuchać fryzjera, on się powinien na tym znać.
Ja miałam kilka (!!) dekoloryzacji i przy pierwszej nie było konieczności podcinania włosów. Wiesz, to też zależy od tego, ile tonów się rozjaśnia. U Ciebie nie jest to aż tak drastyczne.
Może zaproponuj kompromis?Poproś fryzjera, żeby podciął same końcówki.

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:00   #1435
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziekuje za odpowiedz. Wstrzymam sie jeszcze ze 3miesiace,(bez zadnych ingerencji w moje włosy)a potem bede walczyc na fotelu u fryzjera. Na sama mysl przechodza Mnie ciarki po plecach
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:20   #1436
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
Drogie Wizazanki. Chcialabym Was zapytaćo to,czy scinałyscie wlosy po dekoloryzacji. Bylam dzisiaj u fryzjera,mowil,ze oczywiscie da sie to u mnie zrobic(chce rozjasnic o 2tony-z ciemnego brazu na taki cieply,jak ma w tym momencie Edyta Herbus,nie wiem czy widzieliscie jej nowa,krotka do brody fryurke. Myli Mi sie ona z Urbanska,Mucha-one wszystkie takie same,ale te piekne wloski juz rozpoznam) Ale wracajac do sedna sprawy,moj gryzjer powiedział Mi,ze musimy obciać po dekoloryzacji 10cm,a nie usmiecha Mi sie to za bardzo...
ps. włosy mam w bardzo dobrej kondycji,farbowane delikatnym szamponem do 24myc w profesjonalnych zakladach, prostuje lub krece raz na miesiac,uzywam WAXa itp..ale ja ich nie chce obcinac!
twój fryzjer na bank chce ci zdekoloryzować te włosy rozjaśniaczem!!! masz włosy farbowane profesjonalnym szamponem- coś takiego jest bardzo łatwo ściągnąć dekoloryzatorem absolutnie bez żadnych zniszczeń dla włosów. jak robiłam pierwszy raz dekoloryzację w domu miałam włosy czarne- farbowane właśnie profesjonalnym szamponem i prosalon je odbarwił w 20 min do naturalnego brązu- nawet miałam takie szczęście, że bez żadnych nierówności i rudego koloru. a włosy były tak samo zdrowe jak przed. nawet moja fryzjerka potwierdziła, że nie są zniszczone ani trochę.

idź do innego fryzjera- takiego który ściągnie ci kolor, a nie rozjaśni
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 21:25   #1437
pestka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hej dziewczyny!mam pytanko. rozjasniam włosy z czerni castinga, jestem po dwóch wizytach u fryzjera który sie podjałtego sciagajac pasemkami.. czytajac forum dowiedziałam sie ze to "sciaganie" polegało na rozjasnianiu... ale juz po fakcie wiec nie ma co sie gryzcwloski to przezyły i obecnie kilka kolorków mam w tym jeszcze sa te pasemka czarne. czy moglabym potraktowac je tym wlasciwym sciagaczem typu elgon itp? jak to zadziała na rozjasnione juz wczesniej włosy? co wy na to?
pestka1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:22   #1438
Aliante
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol/Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Pestka1234....Nie radziła bym Tobie w najblizszym czasie robienia nic z włosami,a tym bardziej nakładając ponownie Dekoloryzatora typu Elgon itp...Popalisz włos i wyjada Ci wszystkie.Od miesiaca siedze i czytam wszystko co mozliwe było w internecie na temat dekoloryzacji,i widziałam ile zdjec dziewczyn jak robiły po rozjasniaczu farba i ponownie nakładając typu Elgon,jedno wielkie siano i tygodniami meczęnie sie z nimi chyba ze naprawde masz mocne i grube włosy.Ja osobiscie dzis zrobiłam Dekoloryzacje na własną reke w domu Elgon-em i przeszlo to moje najsmielsze oczekiwania.Piekny brązowo-rudaw kolor z refleksami.Chyba zostane juz przy nich choc marzą mi sie karmelowe z refleksami ale to chyba juz pozostawie w dobrych rekach fryzjerki. Jesli chcesz zaryzkowac kup Jedną saszetke elgona i nałuz na jedno pasemko włosa z spod spodu.Ja tak dzis zrobiiłam i byłam bardzo zadowolona.Na bardzo geste do ramion włosy nałozyłam dwie saszetki.Jak mi sie uda wstawie zachwilke zdjecia.
Moj kolor z przed dekoloryzacji to prawie jak Czarny choc farbowałam Castingiem Loreala Sredni brąz.
Zycze powodzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed dekolorzacja1.jpg (170,4 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed dekolorzacja2.jpg (70,1 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po dekoloryzacji 1.jpg (114,3 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po dekoloryzacji 2.jpg (101,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po dekoloryzacji 3.jpg (127,9 KB, 80 załadowań)
Aliante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 22:37   #1439
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Aliante Pokaż wiadomość
Pestka1234....Nie radziła bym Tobie w najblizszym czasie robienia nic z włosami,a tym bardziej nakładając ponownie Dekoloryzatora typu Elgon itp...Popalisz włos i wyjada Ci wszystkie.Od miesiaca siedze i czytam wszystko co mozliwe było w internecie na temat dekoloryzacji,i widziałam ile zdjec dziewczyn jak robiły po rozjasniaczu farba i ponownie nakładając typu Elgon,jedno wielkie siano i tygodniami meczęnie sie z nimi chyba ze naprawde masz mocne i grube włosy.Ja osobiscie dzis zrobiłam Dekoloryzacje na własną reke w domu Elgon-em i przeszlo to moje najsmielsze oczekiwania.Piekny brązowo-rudaw kolor z refleksami.Chyba zostane juz przy nich choc marzą mi sie karmelowe z refleksami ale to chyba juz pozostawie w dobrych rekach fryzjerki. Jesli chcesz zaryzkowac kup Jedną saszetke elgona i nałuz na jedno pasemko włosa z spod spodu.Ja tak dzis zrobiiłam i byłam bardzo zadowolona.Na bardzo geste do ramion włosy nałozyłam dwie saszetki.Jak mi sie uda wstawie zachwilke zdjecia.
Moj kolor z przed dekoloryzacji to prawie jak Czarny choc farbowałam Castingiem Loreala Sredni brąz.
Zycze powodzenia
kurcze, ale ładny kolor po tej Twojej dekoloryzacji!! Naprawdę, ekstra.
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 08:20   #1440
pestka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 21
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

dzieki Aliante fajnie ci to wyszło
bo tak skoro elgon sciaga tylko kolor w sensie farbe to powinien ruszyc tylko te czarne. ale az tak mozemi zjechac te juz rozjasniane? czy któras miała jakies podobne doswiadczenia??
pestka1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.