Kosmetyki mineralne LaurEss - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-17, 14:08   #541
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Selenko, chyba mamy podobnu odcień skóry, bo dla mnie tez jak na razie Radian Tan jest najlepsze. Inne ciut za jane... no zobaczymy jak zupełnie opalenizna zejdzie...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:44   #542
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Selenko, chyba mamy podobnu odcień skóry, bo dla mnie tez jak na razie Radian Tan jest najlepsze. Inne ciut za jane... no zobaczymy jak zupełnie opalenizna zejdzie...
Mariolu No właśnie tez zdecydowałam że z tych 3 biorę Radiant tan
W sumie te 3 mają na mojej skórze taki sam odcień
ale Radiant Tan najbardziej naturalny jest. Taki odcień chciałabym utrzymać cały rok , chociaż wiem że będzie ciężko, najwyżej zmieszam z tymi jasnymi i będę kombinować . Właśnie się zorientowałam że mi nie wsadzili jednego sampla za którego zapłaciłam , więc zamawiając teraz biga upomnę się
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 12:10   #543
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Fajnie że udało Ci się trafić z kolorem O braku sampla napisz oni są bardzo pomocni i sympatyczni, pewnie przeoczyli, czytają też komentarze do zamówienia.


Moja ulubiona firma teraz, ale ich primery mi nie pasują, albo nic nie robią, albo wysuszają. Podkład i wykończeniówka za to
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 21:48   #544
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Witam na wątku Lauress

Nie przeczytałam jeszcze całego wątku, ale chciałam zamówić próbki podkładów. Do tej pory używałam podkładu EDM (intensive) multi-tasking. Na forum przeczytałam, że z Lauress dobre powinny być kolory: subtle neutral, radiant neutral, subtle tan. Ja mam typowo różowe tony, więc może powinnam spróbować coś z kategorii petal? Chciałam spróbować primer kick start - myślę, że kolor medium powinien być ok. Będę wdzięczna za każdą pomoc.
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:58   #545
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Witam na wątku Lauress

Nie przeczytałam jeszcze całego wątku, ale chciałam zamówić próbki podkładów. Do tej pory używałam podkładu EDM (intensive) multi-tasking. Na forum przeczytałam, że z Lauress dobre powinny być kolory: subtle neutral, radiant neutral, subtle tan. Ja mam typowo różowe tony, więc może powinnam spróbować coś z kategorii petal? Chciałam spróbować primer kick start - myślę, że kolor medium powinien być ok. Będę wdzięczna za każdą pomoc.
Petal też możesz wypróbować, nie wiem tylko czy tan za neutralny nie będzie, no i nie wiem czy Subtle nie będzie za jasny skoro pisałaś że korektor multi intesive jest za jasny. Ale mogę się mylić Kick Start medium będzie ok.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 12:08   #546
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Angel- z Tan to raczej zrezygnuj- ja na poczatku mej drogi z mineralami uzywalam tez przez chwile Muli-tasking edm ale dla mnie wychodzilo za duzo rozowych tonow z niego. a teraz testowalam Tan i byl niby ok ale taki "nijaki" wiec do rozowych tonow nie nadaje sie raczej.
a z neutral wychodza rozowe tony wiec bierz najlepiej ze 3 kolory zeby nie minac sie o ton z najlepszym
petal nie widzialam na oczy ale skoro on rozowy to tez probuj
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 12:11   #547
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Po wielu próbach ostatnio,dzis nałozyłam radiant petal elemental i zdaje sie,ze to jest toNałoze jeszcze kilka razy, jesli bedzie tak samo dobrze sie sprawował pokusze sie o pełny wymir.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 13:17   #548
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Dziękuję bardzo za pomoc. Ten korektor multi-intesive to jest dla mnie tak dosłownie odrobinkę za jasny. Skoro z neutral wychodzą różowe tony to się chyba na niego zdecyduję... petal za bardzo mi podbije różowe tony..
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 14:50   #549
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

dobre dusze, podpowiedzcie- EDMowski Golden Fair- w co celować z Lauress? już za długo to kuszenie trwa, żeby móc nadal się opierać
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:32   #550
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

subtle albo radiant gold
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:55   #551
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
subtle albo radiant gold
oj chyba nie radiant bo golden fair to zabarwiona biel Gentle raczej a linia Ivory ma jeszcze jaśniejszy czyli delicate
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 16:33   #552
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

No racja, radiant to bardziej fawn
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 19:22   #553
mariquita89
Raczkowanie
 
Avatar mariquita89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Wypróbowałam i muszę powiedzieć, że po kilku użyciach jestem absolutnie zachwycona podkładami Lauress Mam formułę elemental. Jeszcze nigdy dotąd nie udało mi się w pierwszym próbkowym zamówieniu utrafić odpowiedniego odcienia a tu proszę radiant ivory - wręcz ideał Podkład trzyma się cały dzień praktycznie bez zmian i to nawet w ekstremalnych warunkach stresu jakimi są pierwsze jazdy po mieście podczas kursu na prawo jazdy nic się nie waży, nie spływa itp Gratis dostałam cień truth śliczny złoty brąz. Szkoda, że porównywalnie jest to firma dość droga, szczególnie jak na moją studencką kieszeń I tak się właśnie zastanawiam czy warto czekać na jakąś większą promocję? Zdarzają się w ogóle korzystniejsze niż ta co teraz trwa? Czy lepiej się śpieszyć, żeby tej nie sprzątnęli sprzed nosa?
mariquita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:00   #554
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

ja zamawiałam na -30%, pamietaj ze wysyłka jest tania i w sumie liczac calosciowy koszt to jest nieco drozszą firmą od innych ale nie tak strasznie, no a jak jeszcze podzielisz na kilka miesiecy na ktore starczy jedno pudełko...
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 20:11   #555
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Cienie LaurEss są fajne, potwierdzam, mi też bardzo przypadły do gustu, czaję się na więcej Póki co mam Windswept (śliczny szarofioletowy kolor), Bombshell (mocny fiolet, rewelacja) i Attitude (delikatny, błyszczący fiolet) i Envious, który dodali mi gratis, ale kolor nie bardzo dla mnie. Na powiekach trzymają się dobrze, kolory mają bardzo fajne (podoba mi się ten podział na kategorie, każda daje inny efekt).
Z podkładów testowałam jak na razie tylko Elemental - ale mi nie podszedł Wygląda w miarę, wykończenie ma fajne, kolor ładnie się wtapia, ale po jakimś czasie zaczynam czuć, że mam coś na twarzy, a bardzo nie lubię tego uczucia. Często miewałam tak z tradycyjnymi podkładami - potrzeba natychmiastowego zmycia wszystkiego z buzi
Testy Ethereala i Minimalista dopiero będą. Na razie nie mogę się odkleić od mojego ukochanego VV Lumiere

Niniejszym pokornie odszczekuję wszystkie złe słowa o Elementalu Lauressowym.

Z okazji fajnej promocji postanowiłam zamówić kilka próbek cieni i róży, i stwierdziłam, że dam jeszcze jedną szansę podkładom, tym bardziej, że wiedziałam już w jakie odcienie celować. Po wieeeelu testach podkładów mineralnych doszłam przede wszystkim do jednego wniosku - jeśli ktoś pisze, że jakiś kolor jest szary/nijaki/sprany/niezdrowy to znaczy, że będzie idealny dla mnie Kiedyś, wnioskując z tego, że żółtawe tony zupełnie mi nie pasowały myślałam, że mam chłodną tonację skóry - ale chłodne kolory podkładów robiły ze mnie uroczego prosiaczka, więc zaczęłam testować neutrale - strzał w dziesiątkę. Lauressowa kategoria Tan jest dla mnie idealna. Neutral odrobinę za różowa, Ivory też nieźle wygląda, ale Tan wygrywa. Formuła Ethereal za bardzo kryjąca jak dla mnie (chociaż muszę przyznać, imponująco zakrywa niedoskonałości i daje naprawdę fajne wykończenie); Minimalist trochę za bardzo matuje, ale Elemental... To jest to Na połączeniu frakcja+HA+olej i pudrze bambusowym wygląda i trzyma się świetnie. Zdeklasowała mojego dotychczasowego faworyta, VV Lumiere.

Skorzystałam niezwłocznie z promocji i zestawu You Face Trio i moje pełnowymiarowe Lauressy już do mnie lecą!

A jeśli chodzi o cienie - Lauress to jedyna firma, której produkty prawie nie rolują mi się w załamaniu powieki, poza nimi wszystkie (na bazie Lumene!) po kilkunastu minutach malowniczo zbierają się w jedną krechę Kombinuję jak mogę i nic nie pomaga
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 15:47   #556
mariquita89
Raczkowanie
 
Avatar mariquita89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ja zamawiałam na -30%, pamietaj ze wysyłka jest tania i w sumie liczac calosciowy koszt to jest nieco drozszą firmą od innych ale nie tak strasznie, no a jak jeszcze podzielisz na kilka miesiecy na ktore starczy jedno pudełko...
Co prawda to prawda Czuję się przekonana

Mam jedno pytanie: który róż z lauress przypomina back to school ewentualnie snuggle z edm?
mariquita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 23:32   #557
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Niniejszym pokornie odszczekuję wszystkie złe słowa o Elementalu Lauressowym.

Z okazji fajnej promocji postanowiłam zamówić kilka próbek cieni i róży, i stwierdziłam, że dam jeszcze jedną szansę podkładom, tym bardziej, że wiedziałam już w jakie odcienie celować. Po wieeeelu testach podkładów mineralnych doszłam przede wszystkim do jednego wniosku - jeśli ktoś pisze, że jakiś kolor jest szary/nijaki/sprany/niezdrowy to znaczy, że będzie idealny dla mnie Kiedyś, wnioskując z tego, że żółtawe tony zupełnie mi nie pasowały myślałam, że mam chłodną tonację skóry - ale chłodne kolory podkładów robiły ze mnie uroczego prosiaczka, więc zaczęłam testować neutrale - strzał w dziesiątkę. Lauressowa kategoria Tan jest dla mnie idealna. Neutral odrobinę za różowa, Ivory też nieźle wygląda, ale Tan wygrywa. Formuła Ethereal za bardzo kryjąca jak dla mnie (chociaż muszę przyznać, imponująco zakrywa niedoskonałości i daje naprawdę fajne wykończenie); Minimalist trochę za bardzo matuje, ale Elemental... To jest to Na połączeniu frakcja+HA+olej i pudrze bambusowym wygląda i trzyma się świetnie. Zdeklasowała mojego dotychczasowego faworyta, VV Lumiere.

Skorzystałam niezwłocznie z promocji i zestawu You Face Trio i moje pełnowymiarowe Lauressy już do mnie lecą!

A jeśli chodzi o cienie - Lauress to jedyna firma, której produkty prawie nie rolują mi się w załamaniu powieki, poza nimi wszystkie (na bazie Lumene!) po kilkunastu minutach malowniczo zbierają się w jedną krechę Kombinuję jak mogę i nic nie pomaga
Mamy chyba podobny odcien cery bo moge w 100% podpisac sie pod Twoimi slowami choc wole formule Ethereal,Elemental niby ok ale podoba mi sie stopniowanie krycia z Ethereal

Z cieniami nie mam problemow,choc niektore z EDM po prostu znikaja i nie wiem dlaczego tak jest bo z kazda inna firma postepuje tak samo przy aplikacji i nie ma takiej niespodzianki.
Zawiodly mnie natomiast blyszczyki Lauress,dobrze ze wzielam sample bo paskudnie wysuszaja usta i sa takie jakies nijakie-lubie tresciwe mazidla do ust,nawet jak ma to byc blyszczyk to lubie gdy jest gesty i zostawia efekt tafli.Tutaj tego nie ma,szybko sie zjada-kolory niby fajne ale nie kryja za jednym pociagnieciem,czuje sie sciagnieta skore na ustach i przesuszenie.

Postaram sie obfocic swoje zamowienie,dostalam dzisiaj paczke
Tak na szybko napisze,ze pieknie prezentuje sie roz Peony i Decadence(ktorego nieco sie obawialam)a jest to przesliczny kolor
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-09-25 o 08:09
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 06:02   #558
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

tak, w tym Tan coś jest - odczucia mam podobne do poprzedniczek
ja obecnie trochę opalona jestem przez co cera mi się ociepliła ale stawiam, że zimowo Subtle Tan powinien być dobry
cieni wzięłam kilka próbek w kolorach neturalnych w kierunku różu - bardzo dobrze trzymaja się powieki
róż mam Peony i Angelic czyli raczej jasne i chłodne, bardzo ładnie współgrają z moją karnacja, nie ocieplają się
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 09:52   #559
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Błyszczyki są dziwne, też to kiedyś pisałam. One raczej jak szminka w płynie niż błyszczyk. Ja wzięłam sobie dużego Sweet talk, ale mieszam go z innym normalnym na ustach i wtedy jest ok. Sam się do niczego nie nadaje. Ale mnie nie wysusza, a nawet wręcz przeciwnie, mam po nim miękkie nawilżone usta
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-29, 14:16   #560
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Błyszczyki są dziwne, też to kiedyś pisałam. One raczej jak szminka w płynie niż błyszczyk. Ja wzięłam sobie dużego Sweet talk, ale mieszam go z innym normalnym na ustach i wtedy jest ok. Sam się do niczego nie nadaje. Ale mnie nie wysusza, a nawet wręcz przeciwnie, mam po nim miękkie nawilżone usta
Poszlam za Twoja rada- pomieszalam je z JT efekt fajny ale solo zachowuja sie jak szminka w plynie i u mnie nie zdaje to egzaminu,efekt wysuszenia jest szybko zauwazalny

Podklad Soft Tan byl strzalem w 10-tke i wiem,ze pozostane przy nim na dlugo daje pod niego jako baze korektor Lavender EDM i nareszcie nic sie nie ociepla i nie wybija brzoskwiniowych tonow
Pelne zadowolenie.

Nie testowalam jeszcze rozy,brak czasu i ogolny pospiech rano jakos sprawia,ze wole zostac przy sprawdzonych kolorach.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 14:50   #561
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mamy chyba podobny odcien cery bo moge w 100% podpisac sie pod Twoimi slowami choc wole formule Ethereal,Elemental niby ok ale podoba mi sie stopniowanie krycia z Ethereal
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
tak, w tym Tan coś jest - odczucia mam podobne do poprzedniczek
ja obecnie trochę opalona jestem przez co cera mi się ociepliła ale stawiam, że zimowo Subtle Tan powinien być dobry
O, dobrze wiedzieć, że nie tylko ja taka "bezkolorowa"

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Zawiodly mnie natomiast blyszczyki Lauress,dobrze ze wzielam sample bo paskudnie wysuszaja usta i sa takie jakies nijakie-lubie tresciwe mazidla do ust,nawet jak ma to byc blyszczyk to lubie gdy jest gesty i zostawia efekt tafli.Tutaj tego nie ma,szybko sie zjada-kolory niby fajne ale nie kryja za jednym pociagnieciem,czuje sie sciagnieta skore na ustach i przesuszenie.
Planowałam wziąć jakiś na próbę, ale skoro tak to spożytkuję lepiej tę kasę na cienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Postaram sie obfocic swoje zamowienie,dostalam dzisiaj paczke
Tak na szybko napisze,ze pieknie prezentuje sie roz Peony i Decadence(ktorego nieco sie obawialam)a jest to przesliczny kolor
Ja też dostałam swoje pełnowymiarowe podkłady i kilka próbek Innych podkładów już nawet nie mam ochoty testować. Bardzo mi podpasowały też lauressowe róże - kolory są delikatne i naprawdę śliczne, plus fajnie się nakładają. A ja generalnie fanką róży nie jestem i ciężko mnie w tej kategorii zadowolić

Swoją drogą ta promocja trwa i trwa, a mnie ciągle coś z tej okazji kusi
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 17:01   #562
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

niech trwa jak najdłużej
przyszedł mój lauress i mam zagwozdkę: pasują mi wyszstkie tsy odcienie
subtle ivory, subtle nauetral i radiant ivory
i nie wiem który brać w pełnym wymiarze :buuuuuuu :hm:
a cienie jak cudnie połyskujące
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 11:09   #563
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Przyszły moje próbki Lauress, no i klops
Fawny, w których pokładałam wielkie nadzieje wyszły u mnie wręcz sino (zupełnie nie zielonkawo), goldy - brzoskwiniowo-pomarańczowo, a gratis dostałam bardzo ciemnego pure tan no i o tej kategorii w ogóle nie wiem co myśleć.
Chyba spróbuję jeszcze Tan i może Neutral najjaśniejszych kolorów.
Czy z Neutral nie wychodzą różowe tony? A może Yellow?
Petal pewnie różowawy?
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 20:57   #564
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Help, w co tu zacelować teraz przy takim wyniku? Pomóżcie!
Dzisiaj nałożyłam Elemental Radiance Fawn, kolor w takiej ilości wyglądał super, ale już próba zakrycia punktowo kilku niespodzianek dała efekt siniaczka Ale.... efekt, padłam.
Nałożyłam soft focusa jako primer i kładę podkład, 1 warstwa - nic nie widać, 2 warstwa - dalej mało, przy 3 warstwie poczułam lekki opór pędzla, więc poczułam że jest. Efekt cudowny. Na to rzuciłam jeszcze soft focusa i żadnych ale to żadnych poprawek do teraz i nawet nie mam wrażenia błyszczenia. No cud miód orzeszki, tylko kolor chciałabym mieć idealniejszy jeśli się da
Za leniwa jestem na własne mieszanki i nawet mogłabym z tym radiantem Fawn zostać, ale może jakiś Tan albo Ivory będzie nico bardziej żółty?
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 21:57   #565
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Tan nie bedzie bardziej zolty bo on jest taki nijaki bardziej. Ivory- zoltawy lekko jest ale nie za bardzo bo mi pasuje a ja raczej zolta nie jestem. a sprobuj jeszcze tego radiant gold polozyc na cala twarz i ocen.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 22:02   #566
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Yellow będzie bardziej żółty, ale nie wiem czy nie za bardzo
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 22:26   #567
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Gold jest bardziej zolty niz Ivory, ale w granicach rozsadku
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 22:33   #568
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Gold jest bardziej zolty niz Ivory, ale w granicach rozsadku
No własnie A Yellow to żółta masakra piłą mechaniczną
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 22:45   #569
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Przyszły moje próbki Lauress, no i klops
Fawny, w których pokładałam wielkie nadzieje wyszły u mnie wręcz sino (zupełnie nie zielonkawo), goldy - brzoskwiniowo-pomarańczowo, a gratis dostałam bardzo ciemnego pure tan no i o tej kategorii w ogóle nie wiem co myśleć.
Chyba spróbuję jeszcze Tan i może Neutral najjaśniejszych kolorów.
Czy z Neutral nie wychodzą różowe tony? A może Yellow?
Petal pewnie różowawy?
U mnie na monitorze widac ze Radiant Fawn bardzo ladnie stopil sie z cera i slowo daje,ze nie widze nic sinego
Gdybys chciala poznac Soft Tan Ethereal to polecam sie mam pelen wymiar
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 06:22   #570
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
U mnie na monitorze widac ze Radiant Fawn bardzo ladnie stopil sie z cera i slowo daje,ze nie widze nic sinego
Gdybys chciala poznac Soft Tan Ethereal to polecam sie mam pelen wymiar
Mam to samo zdanie.
Przyglądam się uważnie szyi i moim zdaniem Radiant Fawn (sama go używam, znaczy się testuję) jest dla T3kla najodpowiedniejszy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-26 12:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.