Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-28, 22:29   #3751
AllThatGlitters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 82
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Ja dzisiaj zaliczylam makijaz w MACu we Wroclawiu. Jestem mega happy Przy okazji kilka nowych rzeczy wskoczylo do mojej kolekci. Wszyscy, ktorzy sie boja, ze MAC wciagnie, niemartwcie sie:P Wciagnie Was na PENWO
Ja mialam ostatnio sen, ze zaproponowano mi wspolprace z MACiem i mialam dostep do wszytskich produktow i nowosci z promocja:P
__________________
Thank God I'm a woman!
AllThatGlitters jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:36   #3752
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Hehe to ja z kolei wolę te miękkie cienie, nie bardzo radzę sobie z twardymi a paletkę kupiłam dla Chilllblue - ten srebrny błękit, Nocturnelle i Formal Black tak ciemny granat z drobinami
Zauważyłam, że powinnam unikać kolorów które nadają sinawy odcień, bo wyglądam jakby mnie ktoś pobił, najlepiej mi w ciepłych odcieniach choć bardziej podobają mi się zimne odcienie , szczególnie w fioletach.

A mam też pytanie trochę z innej beczki czy wiesz może jak zdeponować cienie z takiej paletki?
Hihi, wiem jak to zrobić
Po pierwsze duuuuuuużo cierpliwości i alkoholu (ale raczej tylko do cieni, bo jak popijesz, to możesz nie trafić w cień )
Ja używałam i używam do depotowania noża wysuwanego (taki do cięcia, z perforowanym ostrzem, które jak się stępi to można ułamać kawałek i masz znowu ostre), bo jest cieniutki.
O ile cienie okrągłe możesz ponacinać, to paletki nie bardzo, bo ma gruby plastik. Więc ja robię tak. Wybieram cień, który chcę zdepotować najpierw (najlepiej ten, który najmniej lubisz, żeby nie było szkoda, zanim dojdziesz do wprawy ). Szykasz szczeliny między metalowym panem a ramką plastikowego wkładu. Wkładasz tam ostrze noża i polewasz alkoholem tak, żeby po nożu alkohol spływał w szczelinę. Poczekaj chwilę aż wpłynie, wyparuje czy coś i dolej jeszcze trochę dla pewności. Teraz wyjmij nóż i włóż go w inne miejsce przy cieniu, gdzie będzie jakaś szczelina. Jak włożysz nóż, to cień się przesunie i znowu możesz powtórzyć manewr z wlewaniem. Najgorsze jest to, jak już czujesz, że cień trochę się rusza, to możesz ostrożnie spróbować go podważyć, i to jest najgorsza część. Jak czujesz, że nie idzie, to powtórz manewr z zalewaniem, nie ciągnij na siłę, bo to najgorsze, co można zrobić. A jak chcesz się pozbyć Dovefeathera, to mogę ci wysłać mojego Chillblue w zamian

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zaliczylam makijaz w MACu we Wroclawiu. Jestem mega happy Przy okazji kilka nowych rzeczy wskoczylo do mojej kolekci. Wszyscy, ktorzy sie boja, ze MAC wciagnie, niemartwcie sie:P Wciagnie Was na PENWO
Ja mialam ostatnio sen, ze zaproponowano mi wspolprace z MACiem i mialam dostep do wszytskich produktow i nowosci z promocja:P
No to super!

A ja mam prośbę ciągle tą samą. Ożywiajcie wątek swatchowy! Wklejajcie tam swoje kolekcje, paletki z podpisami, nawet nie swatche, jak ktoś będzie potrzebował, to wtedy się upomni. Ja tak lubię oglądać nasze skarby
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:37   #3753
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Jestem spowrotem. w sumie zadowolony, ale jakoś tak dziwnie się czuje jakby ''nie u siebie'', dziekuje wam za dobre słowa i pomoc

edit: tzn na naszym wątku jak u siebie, ale na wizażu jak nie u siebie
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-12-28 o 22:40
KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:39   #3754
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Hihi, wiem jak to zrobić
Po pierwsze duuuuuuużo cierpliwości i alkoholu (ale raczej tylko do cieni, bo jak popijesz, to możesz nie trafić w cień )
Ja używałam i używam do depotowania noża wysuwanego (taki do cięcia, z perforowanym ostrzem, które jak się stępi to można ułamać kawałek i masz znowu ostre), bo jest cieniutki.
O ile cienie okrągłe możesz ponacinać, to paletki nie bardzo, bo ma gruby plastik. Więc ja robię tak. Wybieram cień, który chcę zdepotować najpierw (najlepiej ten, który najmniej lubisz, żeby nie było szkoda, zanim dojdziesz do wprawy ). Szykasz szczeliny między metalowym panem a ramką plastikowego wkładu. Wkładasz tam ostrze noża i polewasz alkoholem tak, żeby po nożu alkohol spływał w szczelinę. Poczekaj chwilę aż wpłynie, wyparuje czy coś i dolej jeszcze trochę dla pewności. Teraz wyjmij nóż i włóż go w inne miejsce przy cieniu, gdzie będzie jakaś szczelina. Jak włożysz nóż, to cień się przesunie i znowu możesz powtórzyć manewr z wlewaniem. Najgorsze jest to, jak już czujesz, że cień trochę się rusza, to możesz ostrożnie spróbować go podważyć, i to jest najgorsza część. Jak czujesz, że nie idzie, to powtórz manewr z zalewaniem, nie ciągnij na siłę, bo to najgorsze, co można zrobić. A jak chcesz się pozbyć Dovefeathera, to mogę ci wysłać mojego Chillblue w zamian

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------



No to super!

A ja mam prośbę ciągle tą samą. Ożywiajcie wątek swatchowy! Wklejajcie tam swoje kolekcje, paletki z podpisami, nawet nie swatche, jak ktoś będzie potrzebował, to wtedy się upomni. Ja tak lubię oglądać nasze skarby
Ale opis dzięki!!!
To już wiem co będę jutro robić hehehehe
Dam znać co mi wyszło, a nie ma sprawy mogę Ci go oddać

A zdjęcia jutro pewnie wrzucę bo dziś dostałam od Marti kilka moich skarbów hyhy
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:39   #3755
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Jestem spowrotem. w sumie zadowolony, ale jakoś tak dziwnie się czuje jakby ''nie u siebie'', dziekuje wam za dobre słowa i pomoc
Siemana Dobrze, że jesteś. Ty się nie czujesz jak u siebie, ale nam lepiej
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:40   #3756
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Jestem spowrotem. w sumie zadowolony, ale jakoś tak dziwnie się czuje jakby ''nie u siebie'', dziekuje wam za dobre słowa i pomoc
Serdecznie witamy spowrotem
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:40   #3757
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Ale opis dzięki!!!
To już wiem co będę jutro robić hehehehe
Dam znać co mi wyszło, a nie ma sprawy mogę Ci go oddać

A zdjęcia jutro pewnie wrzucę bo dziś dostałam od Marti kilka moich skarbów hyhy
Powodzenia, będę trzymać
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 22:42   #3758
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Jestem spowrotem. w sumie zadowolony, ale jakoś tak dziwnie się czuje jakby ''nie u siebie'', dziekuje wam za dobre słowa i pomoc

edit: tzn na naszym wątku jak u siebie, ale na wizażu jak nie u siebie
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:44   #3759
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość

No to super!

A ja mam prośbę ciągle tą samą. Ożywiajcie wątek swatchowy! Wklejajcie tam swoje kolekcje, paletki z podpisami, nawet nie swatche, jak ktoś będzie potrzebował, to wtedy się upomni. Ja tak lubię oglądać nasze skarby
będziemy będziemy jak już uzupełnię palety to wszystko wrzucę

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Jestem spowrotem. w sumie zadowolony, ale jakoś tak dziwnie się czuje jakby ''nie u siebie'', dziekuje wam za dobre słowa i pomoc

edit: tzn na naszym wątku jak u siebie, ale na wizażu jak nie u siebie

no ja myślę że u nas to jak u siebie!!!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:46   #3760
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Jestem spowrotem. w sumie zadowolony, ale jakoś tak dziwnie się czuje jakby ''nie u siebie'', dziekuje wam za dobre słowa i pomoc

edit: tzn na naszym wątku jak u siebie, ale na wizażu jak nie u siebie
Witaj z powrotem
I nie dziwię Ci się, że tak się czujesz...
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:49   #3761
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Wróciłem tutaj tylko dlatego że ten wątek ma swojego ducha i tworzą go świetni ludzie ale muszę pomysleć nad jakąś dywersyfikacją w przyszłości
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 22:51   #3762
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Wróciłem tutaj tylko dlatego że ten wątek ma swojego ducha i tworzą go świetni ludzie ale muszę pomysleć nad jakąś dywersyfikacją w przyszłości
Dywersyfikuj. My i nikt więcej. Będziemy mieć na Ciebie monopol

I trzymam za słowo z tymi obietnicami fotkowymi
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:55   #3763
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

aha ludki po nowym roku chce zadzwonic do MAC i podac im listę pędzli żeby znowu nie było pustek więć pisać Pw proszę
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:57   #3764
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Wróciłem tutaj tylko dlatego że ten wątek ma swojego ducha i tworzą go świetni ludzie ale muszę pomysleć nad jakąś dywersyfikacją w przyszłości

nie wiem co to znaczy (nawet w google wpisałam i nie pojmuję...) ale jakby co to jestem za!

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Dywersyfikuj. My i nikt więcej. Będziemy mieć na Ciebie monopol

I trzymam za słowo z tymi obietnicami fotkowymi
a monopol na Kamila mi się podoba.

Kamil - myślisz że 210 czyli zwykłak do eyelinera MACowy dużo się będzie różniłod Sephorowego??
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-12-28 o 22:58
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 23:02   #3765
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

ta fabryka z której sciagam pędzle zaczeła robić pędzel duo fiber na zdjęciu wygląda jakby był na wielkość między 188 i 187 czyli idealny, ciekawe jak z jakością, maja mi teraz wysłać sampla to sie wytestuje i jakby był dobry to pewnie w maju będę zamawiał i cena smiesznista chyba cos około 25pln wydzie.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kamil - myślisz że 210 czyli zwykłak do eyelinera MACowy dużo się będzie różniłod Sephorowego??
nie znam ani jednego ani drugiego
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 23:32   #3766
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

nie wiem co to znaczy (nawet w google wpisałam i nie pojmuję...) ale jakby co to jestem za!

a monopol na Kamila mi się podoba.
Podpisuję się obydwoma rękoma

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:31 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ta fabryka z której sciagam pędzle zaczeła robić pędzel duo fiber na zdjęciu wygląda jakby był na wielkość między 188 i 187 czyli idealny, ciekawe jak z jakością, maja mi teraz wysłać sampla to sie wytestuje i jakby był dobry to pewnie w maju będę zamawiał i cena smiesznista chyba cos około 25pln wydzie.
Jeśli będzie tak dobry jak ten pędzel od pudru to
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 23:58   #3767
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

KNK - bardzo się cieszę, że Cię widzę Słuszna decyzja wizażowych władz, ale i Twoja, że zechciałeś wrócić
Egoistycznie rzeknę: Dobra moja

Jeśli chodzi o pędzle - to jaz zawsze chętna i proszę o mnie pamiętać.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 08:22   #3768
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez AllThatGlitters Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zaliczylam makijaz w MACu we Wroclawiu. Jestem mega happy Przy okazji kilka nowych rzeczy wskoczylo do mojej kolekci. Wszyscy, ktorzy sie boja, ze MAC wciagnie, niemartwcie sie:P Wciagnie Was na PENWO
Ja mialam ostatnio sen, ze zaproponowano mi wspolprace z MACiem i mialam dostep do wszytskich produktow i nowosci z promocja:P
ja się w sumie cieszę, że mam ograniczony dostęp do MACa, a już na pewno z tego, że u nich nie pracuję, bo przecież ja bym tam chyba od razu całą wypłatę zostawiała albo w ogóle nie musieli by mi płacić tylko róqwnowartość w produktach, tylko z czego bym żyła?
a jeszcze mam pytanie: jak to jest z tymi kolorami/rodzajami błyszczyków, tzn. czy wszystkie są w normalnej sprzedaży? jak jest z trwałością błyszczyków i pomadek? bo zastanawiam się jeszcze nad kupnem czegoś do ust-chodzi mi o coś w miarę trawałego, błyszczącego w kolorystyce może być coś podobnego do Prudeaux (opieram się na swatchu). Ewentualnie podobają mi sie jeszcze kolory minibłyszczyków Ensign, Cruise Control, Poetic Licence, ale nie mam zielonego pojęcia czy one są dostępne w regularnej sprzedaży? oświećcie mnie proszę
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 08:36   #3769
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Ja brałam w JOYu - makijaż z okładki.

Z ciekawości spojrzałam na Allegro i w głowie mi się nie mieści ile tam znowu podrób można znaleźć...
http://www.allegro.pl/item863080865_...y.html#gallery - 'śliczne cudo'
http://www.allegro.pl/item860670528_...e.html#gallery - potrójne
http://www.allegro.pl/item859263556_...g.html#gallery - na jednej aukcji zdjęcia podróbek i oryginałów + ta cena
http://www.allegro.pl/item867630254_...m.html#gallery - taaa
http://www.allegro.pl/item868227366_...o.html#gallery - wygląda jak oryginał, ale następne już prawie jak oryginał (spód-naklejka):
http://www.allegro.pl/item868226714_...o.html#gallery
http://www.allegro.pl/item868227779_...o.html#gallery
Watek czesto sobie podczytuje (m. in zeby sie wytrzegac takich aukcji) i w głowie mi sie nie miescie, ze ludzie robia znaczki wodne na pracach, ktore nie sa ich.
3 link jest tego swietnym przykładem ;/
Nie dosc ze podroby...to ejszcze to ...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 09:22   #3770
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Kamil witaj spowrotem
A Ty masz dostęp do tych "swoich" pędzli cały czas, czy zamawiasz je partiami? Bo ja bym chciała taki do pudru...
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 09:42   #3771
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Wróciłem tutaj tylko dlatego że ten wątek ma swojego ducha i tworzą go świetni ludzie ale muszę pomysleć nad jakąś dywersyfikacją w przyszłości
Witamy chlebem i solą (i MACiem) Od razu przyatakuję Cię oraz innych pytaniem, czy Was też podkład Studio Fix zapycha? Porobiło mi się mnóstwo podskórnych grudek. Myślalam, że to wina zmiany kremu, ale jednak jestem na 100% pewna, że podkładu. Teraz boję się jakiegokolwiek podkładu MAC kupić.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 10:42   #3772
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Witamy chlebem i solą (i MACiem) Od razu przyatakuję Cię oraz innych pytaniem, czy Was też podkład Studio Fix zapycha? Porobiło mi się mnóstwo podskórnych grudek. Myślalam, że to wina zmiany kremu, ale jednak jestem na 100% pewna, że podkładu. Teraz boję się jakiegokolwiek podkładu MAC kupić.
Mnie niestety tez zapycha Wczesniej (latem) uzywalam mineralow i s cera mi sie znacznie polepszyla, ale od kiedy zaczelam uzywac SF, wysypalo mnie okropnie. Na szczęście prawie mi sie konczy, bo szkoda mi go troche wyzucic. Kupilam juz sobie Face&Body na zamiane i po ponad tygodniu używania pryszcze prawie zniknęły. Mały minus,ze F&B ma małe krycie, ale za to buzia wygląda bardzo naturalnie.
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 10:57   #3773
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Jestem spowrotem. w sumie zadowolony, ale jakoś tak dziwnie się czuje jakby ''nie u siebie'', dziekuje wam za dobre słowa i pomoc

edit: tzn na naszym wątku jak u siebie, ale na wizażu jak nie u siebie
witamy
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:11   #3774
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Warm & Cozy od Christiny
http://www.youtube.com/watch?v=9QdEBxq_WLE
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:27   #3775
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Mnie niestety tez zapycha Wczesniej (latem) uzywalam mineralow i s cera mi sie znacznie polepszyla, ale od kiedy zaczelam uzywac SF, wysypalo mnie okropnie. Na szczęście prawie mi sie konczy, bo szkoda mi go troche wyzucic. Kupilam juz sobie Face&Body na zamiane i po ponad tygodniu używania pryszcze prawie zniknęły. Mały minus,ze F&B ma małe krycie, ale za to buzia wygląda bardzo naturalnie.
F&B mam, ale mi nie odpowiada, za mało kryje i jest dla mnie za hmmm... tłusty. Nie wiem jak to inaczej określić. Teraz zastanawiam się też nad pudrami - Blot, Studio Fix oraz Select i nie wiem który zakupić. Chcę, żeby matował, ale też krył.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:33   #3776
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Queen to Blot odpada Nie kryje w ogóle, tylko matuje

Obiecuję solennie, że obfocę swoją MACową kolekcję, jak tylko obkupię się w w Love Lace, co mam nadzieję uczynić w sobotę w krk
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2009-12-29 o 12:36
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 14:54   #3777
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ta fabryka z której sciagam pędzle zaczeła robić pędzel duo fiber na zdjęciu wygląda jakby był na wielkość między 188 i 187 czyli idealny, ciekawe jak z jakością, maja mi teraz wysłać sampla to sie wytestuje i jakby był dobry to pewnie w maju będę zamawiał i cena smiesznista chyba cos około 25pln wydzie.



nie znam ani jednego ani drugiego
jak będzie spoko to ja tez się piszę
a w ogóle to na taki pędzel jak na zlociku pokazywałeś to też jakby co
oooo nie znasz jakiegoś pędzla..??? Kamil!!! jak to możliwe żartuję... a ktoś nie wie czy MACowa 210 jest dobra i konieczna do szczęścia???

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
ja się w sumie cieszę, że mam ograniczony dostęp do MACa, a już na pewno z tego, że u nich nie pracuję, bo przecież ja bym tam chyba od razu całą wypłatę zostawiała albo w ogóle nie musieli by mi płacić tylko róqwnowartość w produktach, tylko z czego bym żyła?
a jeszcze mam pytanie: jak to jest z tymi kolorami/rodzajami błyszczyków, tzn. czy wszystkie są w normalnej sprzedaży? jak jest z trwałością błyszczyków i pomadek? bo zastanawiam się jeszcze nad kupnem czegoś do ust-chodzi mi o coś w miarę trawałego, błyszczącego w kolorystyce może być coś podobnego do Prudeaux (opieram się na swatchu). Ewentualnie podobają mi sie jeszcze kolory minibłyszczyków Ensign, Cruise Control, Poetic Licence, ale nie mam zielonego pojęcia czy one są dostępne w regularnej sprzedaży? oświećcie mnie proszę
Prudeaux jest szminką dość ciemną, taką ciemną dojrzałą czereśnią jest boska ale pod warunkiem że się taki efekt lubi jeśli chodzi o trwalość blyszczyków - Dazzleglass Creme za trwały nie jest ale ma przyjemną aplikację i mój ukochany zapach Lip Conditionera MACowego więc reaplikuję i jestem mega zadowolona Plushglass trzyma się trochę dłużej a nawet jak zejdzie usta są pokryte taką jakby ochronną warstewką. Generlnie błyszczyki jak to błyszczyki - są średnio trwałe (odrobinę trwalsze są Clinique np ale MACowe w porównaniu do powiedzmy Diora to dla mnie bajka [ale ja mam pecha na Diora] ) . Szminki MACa są za to trwale, niestety zdarza się że mogą wysuszyć usta własnie przez tą trwałość. Ale w końcu zawsze można na carmexem zahartowane usta nałozyć szminkę najbardziej przyjazne ustom są te z Serii Lustre, troche takie błyszczykowe w efekcie za to najbardziej dla mnie idealne sa Slimshine'y mam 4 i każdy mnie tak samo zadowala Slimshine'y są w regularnej sprzedaży w PL, szminki też a pojedyncze błyszczyki to już na stronie MAC najlepiej sprawdzać

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
Witamy chlebem i solą (i MACiem) Od razu przyatakuję Cię oraz innych pytaniem, czy Was też podkład Studio Fix zapycha? Porobiło mi się mnóstwo podskórnych grudek. Myślalam, że to wina zmiany kremu, ale jednak jestem na 100% pewna, że podkładu. Teraz boję się jakiegokolwiek podkładu MAC kupić.
mnie nie jestem z niego bardzo bardzo zadowolona podskórne grudki zawsze mam szuk kilka w okolicach brody... ale zeby mnie coś zapychało to nie, tak po prostu mam...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 16:21   #3778
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Kamil, witaj z powrotem

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
eee brokacików to ja nie za bardzo, raczej uwielbiam takie satynowe wykończenia jakie daje Satyna albo Patina albo właśnie Vanilka czy Lily
ale to nie taki brokat brokat.. tylko taki delikatne jakby brokacikowe rozświetlenie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Kamil - myślisz że 210 czyli zwykłak do eyelinera MACowy dużo się będzie różniłod Sephorowego??
ja nie Kamil ale mam 210 i tylko nim nakładam fluidline'a.. wcześniej używałam tego skośnego 263, ale krechy wychodziły czasem bardzo grube i nienaturalne.. a 210 można to stopniować jak się chce.. jak dla mnie idealny.. wystarczająco cienki, żeby zrobić cieniutką kreseczkę.. ale i odpowiednio zagęszczony, żeby ją pogrubić..

miałam wczoraj wypadek MACowy.. przenosiłam swoje paletki cieniowe na stolik z komody, na której obecnie mieszkają i wysunęły mi się z ręki i posypały się wszystkie na ziemię fioletowa paletka się rozsypała, to znaczy wyleciały z niej prawie wszystkie cienie i moja sprasowanka Deep Purple rozsypała się na kawałki

a potem na dokładkę jak nakładałam paint pota w łazience, to wpadł mi do zlewu i każde jego brzęknięcie spowodowane uderzaniem o zlew przyspieszało bicie mojego serca ale na szczęście przeżył
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 16:42   #3779
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

miałam wczoraj wypadek MACowy.. przenosiłam swoje paletki cieniowe na stolik z komody, na której obecnie mieszkają i wysunęły mi się z ręki i posypały się wszystkie na ziemię fioletowa paletka się rozsypała, to znaczy wyleciały z niej prawie wszystkie cienie i moja sprasowanka Deep Purple rozsypała się na kawałki

a potem na dokładkę jak nakładałam paint pota w łazience, to wpadł mi do zlewu i każde jego brzęknięcie spowodowane uderzaniem o zlew przyspieszało bicie mojego serca ale na szczęście przeżył
mi dzisiaj rano poleciała paletka i też z przerażeniem w oczaych odwracałam ją, żeby zobaczysz szkody, ale moje na szczęście przetrwały.
Chciałabym mieć dużą toaletką, żeby się wszystko miało swoje miejsce i żeby było wygodnie...
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 17:08   #3780
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć dużą toaletką, żeby się wszystko miało swoje miejsce i żeby było wygodnie...
ja niby też, ale w sumie nie umiem malować się przy dużym lustrze.. to znaczy podkład, puder i te sprawy tak, ale oczu przy dużym lustrze nie umaluję więc wystarcza mi małe lusterko.. i maluję się zawsze siedząc wygodnie na sofie tylko zawsze muszę te wszystkie moje skarby znosić z komody, a potem zanosić z powrotem myślę więc nad kupnem dużego kuferka, który by mi to wszystko pomieścił
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.