Maestrobrush (pędzle Maestro) kto tam kupował i jakie są te pędzle? - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-07, 21:49   #841
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

tak szczerze to wielkich różnic nie widzę-jesli masz flat z którego jesteś zadowolona to nie kupuj 140. Flat np. EDM jest miękki i delikatny , pochłania podkład-140 nie. Aplikują podkład tak samo.

Zdradzę że Maestro myśli o syntetyku w stylu 140 i o skośnych do cieni z białego kucyka, ale na razie nic więcej nie wiem, kiedy i czy w ogóle.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 23:17   #842
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

dziękuję w takim razie póki co wstrzymam się z kupnem 140, jeżeli nie widać różnicy to po co przepłacać... chociaż kaskę i tak przeznaczę na inne pędzle maestro albo na paletę nyx
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 23:19   #843
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tak szczerze to wielkich różnic nie widzę-jesli masz flat z którego jesteś zadowolona to nie kupuj 140. Flat np. EDM jest miękki i delikatny , pochłania podkład-140 nie. Aplikują podkład tak samo.

Zdradzę że Maestro myśli o syntetyku w stylu 140 i o skośnych do cieni z białego kucyka, ale na razie nic więcej nie wiem, kiedy i czy w ogóle.
Ja już czekam na nowości zwłaszcza jakieś pędzlek do twarzy A ten skośny do cieni z białym włosiem to nissiax83 na youtube pokazywała Mama nadzieje że pokażą jakieś nowości na targach kosmteycznych z Poznaniu
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 00:23   #844
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

[QUOTE=agabil1;25579385]tak szczerze to wielkich różnic nie widzę-jesli masz flat z którego jesteś zadowolona to nie kupuj 140. Flat np. EDM jest miękki i delikatny , pochłania podkład-140 nie. Aplikują podkład tak samo.

Zdradzę że Maestro myśli o syntetyku w stylu 140 i o skośnych do cieni z białego kucyka, ale na razie nic więcej nie wiem, kiedy i czy w ogóle.[/QUOTE

wlasnie widzialam w recenzji nissiax83 pare testowych pędzli, a Ty masz kontakt z firmą. wiesz może czy planiują je wprowadzić do sprzedaży? czy narazie są to takie testowe pędzle i nic nie wiadomo?
szczególnie podoba mi się ten okrągły do bronzera, bo 150 jest płaski, a ten okrągły chyba może być podobny do h13 z hakuro który chcialam, ale słyszałam że włosie leci z niego. poza tym jednak maestro wydają mi się porządniejszą firmą wiec koniec konców wolalabym nawet zaplacic wiecej
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 15:29   #845
niemadlamnienicku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Nayebkovitz Pokaż wiadomość
Niemadlamneinicku - ja dzisiaj w nocy kupiłam ten 3 zestaw na tym linku:
http://allegro.pl/bambo-kabuki-flat-...494038999.html -

W ogole to witam, jest to mój pierwszy i "dziewiczy" post - póki co pilnie obserwuje wątek bo na dniach chcę zamówić pędzelki z maestro - jak już je zakupie, dostanę i wypróbuje wówczas sama podzielę się swoimi uwagami

ooo dziękuję! nie mogłam znaleźć dlatego, że wpisywałam "sunshade minerals" i ten zestaw mi nie wyskakiwał w wynikach już klikam, jeszcze raz wielkie dzięki!
niemadlamnienicku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:50   #846
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez niemadlamnienicku Pokaż wiadomość
ooo dziękuję! nie mogłam znaleźć dlatego, że wpisywałam "sunshade minerals" i ten zestaw mi nie wyskakiwał w wynikach już klikam, jeszcze raz wielkie dzięki!
bardzo atrakcyjna cena napiszcie jak siepedzelki sprawuja mam 2 z everyday minerals i wciaz sa rewelacyjne a tu 3 za taka cene;> korci mnie oj korci
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 19:58   #847
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

ja mam 3 pędzelki za 39zł kupione na all i są suuuper, świetne włosie, super się myje, nic nie wypada i jaki mięciuchni mam tez pędzel z pixie za 35zł...i ...szczerze nie widzę różnicy różni je tylko rączka, u pixie jest w kwiatki itp, a porównując wielkość itp..nie różnią się niczym...to samo włosie...ta sama miękkość, ta sama wielkość..zamknęłam oczy...i chciałam poczuć różnicę na twarzy...zobaczyć czy czymś się różnią...ha ! są nie do odróżnienia...ja tylko je rozpoznałam po rączce, u sunshade jest śliska, polakierowana, w pixie jest matowa...tak więc śmiało kupuj - a cena...mrrrr...sądzę że jest to must have każdej kobietki no uważam że ten sunshade i edm są takie same, już nie mówię o stronie wizualnej, bo jak dla mnie to takie bliźnięta dwujajowe

Edytowane przez bentkuff
Czas edycji: 2011-03-08 o 20:01
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 20:17   #848
Nayebkovitz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Niemadlamnienicku też tak miałam - dlatego ciesze się, że mogłam Ci jakoś pomóc i Ci zaoszczędzić czasu na zbędne szukanie

Ja wlaśnie złożyłam na stronie maestro zamówienie na 7 pędzli, tylko przez przypadek zamiast pędzleka 430 r.8 dalam 420 r.8 i eeeeeh... Chciałabym już zapłacić ale nie wiem czy czekać na odpowiedz czy nie. Między tymi pędzelkami jest złotówka różnicy ale nie chodzi o pieniądze tylko o jakość bo 430 jak wyczytałam z waszych opinii jest lepszy i miększy. Jak myślicie zapłacić już za pędzelki z tą mini różnicą cenową już teraz czy też czekać na odzew?
Nayebkovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 20:24   #849
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

wg mnie jeżeli zależy ci naprawdę na tym 430 to wpłac tyle ile wychodzi razem z nim, czyli 1zł mniej. odpowiedzą ci pewnie jutro rano ja mam 420 r 6, i jest super, jak dla mnie nie jest drapiący chociaż chciałabym jeszcze mniejsza kulkę więc wg mnie decyzja należy do Ciebie mnie bardziej drapią pędzle do nakładania cieni- chodzi mi tu o serie 320, czy też pędzel do blendowania 297 tak więc śmiało bierz naturalną kulkę
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 20:51   #850
Nayebkovitz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

no właśnie... długo mi zajęło postanowienie jaką kulkę wziąć. Dużych oczu to ja nie mam i stąd moje niezdecydowanie miedzy rozmiarem 6 i 8. Boje się, że 8 będzie za duża a 6 będzie za mała. eh!

a 320 wzięłam dwa rozmiary no i oczywiście zachwalany 297 - będzie drapańsko a drapańsko

Edytowane przez Nayebkovitz
Czas edycji: 2011-03-08 o 20:54 Powód: dopisek
Nayebkovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 20:55   #851
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

no to zalezy też co ta kulką chcesz wyczyniać czy tylko do załamania powieki czy tez na dolną powiek do rozcierania dla mnie 6 jest ok do załamania, świetnie nanosi tam cień, ja mam małe powieki więc 6 jest super, ale np po dolną powiekę jest za duża żeby zrobić smokey eyes, dlatego częściej używam innego pędzla- 360 r6 pod powiekę dolną, do nakładania cienia
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 21:02   #852
Nayebkovitz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Dzięki bentkuff za odpowiedź W takim razie wyśle im jeszcze raz maila, że jednak wybieram 430 w rozmiarze 6 - mam nadzieje, że mnie nie uduszą za niezdecydowanie
Nayebkovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 21:30   #853
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

spoko loko ja to jak wybierałam pędzle to też byłam niezdecydowana...chyba ze 2 miesiące oglądałam stronę maestro, filmiki na yt i przeglądałam wypowiedzi na forach aż pewnego dnia powiedziałam dość !!! zamawiam i już ! koniec tego czekania i rozmyślania ! i nie żałuję teraz też czaję się na kilka pędzli, przydałoby się coś do korektora, maseczek, ogromny do pudru, jakiś do bronzera, rozświetlacza i ust... trza by iść na jakiś odwyk od pędzlomanii, ale to jak skompletuje wszystkie potrzebne mi pędzle o ile to nastąpi jeszcze w tej dekadzie
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 22:54   #854
Nayebkovitz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

zupełnie jak ja!

a o to co wybrałam:
nr. 320 w rozmiarze 10
nr. 360 w rozmiarze 6 i12
nr. 380 w rozmiarze 6
nr. 430 w rozmiarze 6
nr. 497
oraz nr. 660 w rozmiarze 6

Edytowane przez Nayebkovitz
Czas edycji: 2011-03-08 o 22:59 Powód: dopis
Nayebkovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 23:13   #855
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Nayebkovitz Pokaż wiadomość
zupełnie jak ja!

a o to co wybrałam:
nr. 320 w rozmiarze 10 ja mam 320 r8 i r12
nr. 360 w rozmiarze 6 i12 ja mam r6
nr. 380 w rozmiarze 6 też ma taki sam
nr. 430 w rozmiarze 6 ja mam 420 r 6
nr. 497 też go mam
oraz nr. 660 w rozmiarze 6 ja ma r4 i do kresek idealny
a nie bierzesz do eyelinera zagiętego ?? ja mam 790 r 1 i nie wyobrażam sobie makijażu bez niego

Edytowane przez bentkuff
Czas edycji: 2011-03-08 o 23:15
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 23:20   #856
Nayebkovitz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

eh no właśnie mam opadnięta powiekę i eyeliner podobno do takiego oka nie jest wskazany... co sama pojęłam całkiem niedawno i w koncu wyjaśniło mi dlaczego nigdy nie wyglądam ciekawie z taką kreseczką
najbardziej potęguje ten ból fakt, ze eyelinerów mi w domu nie brakuję
Nayebkovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 23:26   #857
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

ja ja też mam opadnięte powieki, i dla mnie kreska eyelinerowa to był koszmar, bo nienaturalnie to wychodziło, ale z 790 zupełnie inaczej się maluje..mam też jakiś gratisowy prosty 790 ale on nie daje efektu takiego jak ten zagięty jak normalny, zwyklaczkowy pędzel do eyelinera- i ja go nei używam, ale ten zagięty jest ok, polecam bo to zupełnie inna technika malowania kreski poza tym uważam że ładna kreska, dobrze namalowana to może pomóc podnieść powiekę i nadać lekki almond-shaped oku
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 23:37   #858
Nayebkovitz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

No nic to - bedzie zatem kolejny powód by odwiedzić maestrobrush
W ogole to w szale internetowych zakupów nie dość, że kupilam pędzle EDM (kabuki i flap top) to jeszcze dokupiłam do nich też firmy EDM pędzel "dome blending eye" - do którego z każdą chwilą (mimo zapłacenia) mam coraz większe wątpliwości... wczoraj gdzieś mi śmignął na jakimś filmiku na youtubie i wyglądał mało ciekawie i jakiś taki...duży? Na wizazu ma dość wysokie recenzje...hmm...ktokolwi ek ma? ktokolwiek wie? :p
Nayebkovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 23:48   #859
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

ja nie mam więc nie podpowiem, z edm zamówiłam sobie próbeczki na all róży i pudrów i chyba się też skuszę na podkłady, chociaż sama nei wiem, zamówiłam 18 próbek z pixie, a te z edm sa bardziej suche...więc chyba powiem je sobie odpuszczę i powiem sprzedającej że się rozmyśliłam, aczkolwiek kilka i tak bym chciała, zobaczyć co i jak...ale jak podejmuję decyzje co do zakupienia ich to znowu mam wątpliwości co do koloru..i zamiast zamówic jedno-2 max, to jakoś mi się mnożą te sample..jeszcze ten i tamten..a może inny lepszy...eh....

Edytowane przez bentkuff
Czas edycji: 2011-03-08 o 23:54
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 00:00   #860
Nayebkovitz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

o ciooos miałam dokładnie to samo! I z kilku próbek wyszło mi z milion
Nayebkovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 00:08   #861
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

no najlepsze, że jak przyszły to w sumie ze 4 się odróżniają kolorystycznie, a reszta jakby identyczne, tyko dzięki naklejce na woreczku może powiedzieć co to za kolor i odcień no ale przesypie się do słoiczka i będzie jeden super podkład
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 00:32   #862
Nayebkovitz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

dam głowę, że u mnie będzie to samo!
Nayebkovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 08:13   #863
Aguskaq
Raczkowanie
 
Avatar Aguskaq
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 318
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

A ja zamawiałam z pół roku temu ok. 10 pędzli maestro i muszę przyznać, że nie wszystkie są dobre. Z tego 140 faktycznie wypada włosie, ale dobrze aplikuje podkład, zaś "kulki" do rozcierania oka są za miękkie to samo z pędzelkiem skośnym do rozcierania. Mam wrażenie, że pędzelek do bronzera ten wyprofilowany z "dziubkiem" drapie mnie po twarzy. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to podam numerki tych co mam.
Aguskaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 14:38   #864
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez Nayebkovitz Pokaż wiadomość
eh no właśnie mam opadnięta powiekę i eyeliner podobno do takiego oka nie jest wskazany... co sama pojęłam całkiem niedawno i w koncu wyjaśniło mi dlaczego nigdy nie wyglądam ciekawie z taką kreseczką
najbardziej potęguje ten ból fakt, ze eyelinerów mi w domu nie brakuję
Nie prawda kocie oczy sa jak najbardziej wskazane przy malych oczach,z opadajaca powieka.. tylko musisz dobrze poprowadzic ta linie,grubsza na koncu bedzie ladniej wygladala niz taka poprowadzona wzdluz lini,musisz ja jakby wyprowadzic poza kacik zewnetrzny,zeby nie najezdzal liner na opadajaca powieke bo wtedy wyglada to nieestetycznie i no co tu duzo mowic brzydko przy otwartym oku jak Ci sie lamie i polowe eyelinera nie widac,pocwicz w domu nie umiem tlumaczyc piszac ale mam nadzieje,ze jakis obraz masz

Cytat:
Napisane przez Nayebkovitz Pokaż wiadomość
No nic to - bedzie zatem kolejny powód by odwiedzić maestrobrush
W ogole to w szale internetowych zakupów nie dość, że kupilam pędzle EDM (kabuki i flap top) to jeszcze dokupiłam do nich też firmy EDM pędzel "dome blending eye" - do którego z każdą chwilą (mimo zapłacenia) mam coraz większe wątpliwości... wczoraj gdzieś mi śmignął na jakimś filmiku na youtubie i wyglądał mało ciekawie i jakiś taki...duży? Na wizazu ma dość wysokie recenzje...hmm...ktokolwi ek ma? ktokolwiek wie? :p
to samo zrobilam haha czekam na przesylke nie moge przestac o tym myslec

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
ja nie mam więc nie podpowiem, z edm zamówiłam sobie próbeczki na all róży i pudrów i chyba się też skuszę na podkłady, chociaż sama nei wiem, zamówiłam 18 próbek z pixie, a te z edm sa bardziej suche...więc chyba powiem je sobie odpuszczę i powiem sprzedającej że się rozmyśliłam, aczkolwiek kilka i tak bym chciała, zobaczyć co i jak...ale jak podejmuję decyzje co do zakupienia ich to znowu mam wątpliwości co do koloru..i zamiast zamówic jedno-2 max, to jakoś mi się mnożą te sample..jeszcze ten i tamten..a może inny lepszy...eh....
to samo! chcialam zamowic pare mineralkowych probek,do tego doszly dwa pedzle,pozniej jeszzce jeden pozniej korektor roze... i poszlam z toorbami i tez zamawialam wszystkie "pdoobne" odcienie nie martwiac sie jak jeden bedzie za jasny jeden za ciemny to aaaaaaabrakadabra i zmieszam

Cytat:
Napisane przez Nayebkovitz Pokaż wiadomość
o ciooos miałam dokładnie to samo! I z kilku próbek wyszło mi z milion
:haha ha:hahaha jestes mną :P

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
no najlepsze, że jak przyszły to w sumie ze 4 się odróżniają kolorystycznie, a reszta jakby identyczne, tyko dzięki naklejce na woreczku może powiedzieć co to za kolor i odcień no ale przesypie się do słoiczka i będzie jeden super podkład
juz przyszly ? niech moje przyjda i jak wrazenia?
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 20:05   #865
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

więc mam korektor pełnowymiarowy żółty, i jest bossssski normalnie zakrywa moje cienie pod oczami, co jest dość trudną rzeczą ze względu na to, że mam już dziedziczne skłonności, i praktycznie po nawet super wyspanej nocy mam sine podkówki...no a że często nie dosypiam..to efekt się potęguję i wyglądam jak wampirek więc korektor jest super, zakrywa mi cienie, popękane naczynka i zaczerwienienia na polikach, nosie, brodzie.. dostałam pełnowymiarowe opakowanie..w sumie zamiast sampla..no za tyle kupionych próbek to mi się należało pędzel z pixie flat top jest identyczny jak ten z sunshade minerals, więc go będę oszczędzać bo za ładny jest do codziennego użytku co do próbek- są fajne- aczkolwiek ja póki co nie mam szczerze mówiąc żadnego pojęcia o używaniu minerałów-wcześniej ich unikałam, ze względu na mój typ cery- a kupiłam je ze względu na lato żeby ni eobciążac skóry- jak ktoś wie jak ich używać tak aby skorzystać ze wszystkich ich dobrodziejstw , niech pisze amen.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 23:35   #866
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
więc mam korektor pełnowymiarowy żółty, i jest bossssski normalnie zakrywa moje cienie pod oczami, co jest dość trudną rzeczą ze względu na to, że mam już dziedziczne skłonności, i praktycznie po nawet super wyspanej nocy mam sine podkówki...no a że często nie dosypiam..to efekt się potęguję i wyglądam jak wampirek więc korektor jest super, zakrywa mi cienie, popękane naczynka i zaczerwienienia na polikach, nosie, brodzie.. dostałam pełnowymiarowe opakowanie..w sumie zamiast sampla..no za tyle kupionych próbek to mi się należało pędzel z pixie flat top jest identyczny jak ten z sunshade minerals, więc go będę oszczędzać bo za ładny jest do codziennego użytku co do próbek- są fajne- aczkolwiek ja póki co nie mam szczerze mówiąc żadnego pojęcia o używaniu minerałów-wcześniej ich unikałam, ze względu na mój typ cery- a kupiłam je ze względu na lato żeby ni eobciążac skóry- jak ktoś wie jak ich używać tak aby skorzystać ze wszystkich ich dobrodziejstw , niech pisze amen.
jaa to rewelacja a u kogo zamawialas? moe tez mi cos pani dorzuci uwielbiam gratisy,ciesze sie jak dziecko nawet jak sa nieprzydtne
korektor zamowilam zielony,ale probke zeby zobaczyc co i jak na moje czerwone liczne plamki... hmm jak pojdziesz na watek mineralow wszystkiego sie dowiesz dodatkowo jest pelno filmikow na youtube i dziewczyny swietnie pokazuja co i jak ode mnie tak szybciutko to flat topem nalepiej na sucho lub mokro (pryskasz pedzel wod,woda termalna hydrolatem czymkolwiek mgielka jakas) nanosisz na to pudr i kolistymi ruchami na twarz,musisz pocwiczyc i zobaczyc co jest dla Twojej buzki nalepszym rozwiazaniem<3
ja sie juz nie moge doczekac
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 15:15   #867
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

dzisiaj przyszedł Mój pierwszy pędzel Maestro do rozcierania cieni- 490 r 10

ZAKOCHAŁAM się i mam nadzieję, że na tym nie skończy się moja historia
Póki co mój portfel świeci pustkami, ale liczę, ze wkrótce jeszcze mi przybędzie tym supcio pędzli
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 12:02   #868
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

no ja zamawiałam chyba u jedynego dystybutora pixie aigean ? czy jakos tak, na każdym woreczku jest skład, data ważności, adres i nazwisko sprzedającej, no i of kors kolor i odcień jaki wybralismy, po nałożeniu różnice w kolorze, i nasyceniu sa widocze, ale we woreczku...hmm jak dla mnie baardzo zbliżone no a ten korektor, az nie moge się nacieszyć...porzucę wszystkie korektory w płynie...łeee tamte to lipa. wchodziły w zmarchy, a i tak słoabo radziły sobie z cieniami pod oczami, amoje to już są szczególnie ciemne no właśnie , musze znaleźć czas zeby poszperać co i jak z tymi minerałami, póki co próbowałam flat topem na sucho- ale efekt szczerze mówiąc mnie nie zadowolił, słabe krycie.. swoja drogą to muszę wykorzystac wszystkie moje sample podkladowe póki mają ważność i póki jest jest jeszcze chłodno to takie cięższe i płynne podkłady są ok
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 13:54   #869
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Mam wrażenie, że pomyliłam wątki...
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 17:45   #870
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Maestrobrush kto tam kupował i jakie są te pędzle?

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że pomyliłam wątki...
Dee, ja też ! czytam,zerkam na tytuł,mówię:niee, czytam dalej,znowu tytuł,niee nie zgadza się
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 10:50:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.