Essence cz. VI - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-01, 22:16   #2701
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
jak się "go snow" przetłumaczy na "idź sobie stąd śniegu" to nawet pasuje na wiosnę



Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
nie płaczcie, South Africa ma aktualnie "Into the wild" i "Creamylicious"
Spotkanie przeszłości z przyszłością U nas przecież dalej aktualną limitką jest ItW A Creamylicious to zamierzchła przeszłość...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 22:22   #2702
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Essence cz. VI

pamfilia, w lipcu w Czechach widziałam Summer of Love.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Fairytale mi się podoba, oj tak.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 22:27   #2703
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
jak się "go snow" przetłumaczy na "idź sobie stąd śniegu" to nawet pasuje na wiosnę
heheheh padłam

w sumie fajnie, że będzie RtP, oczywiście najpierw napaliłam się standardowo na wszystko, ale przemyślałam sprawę i docelowo idę po eyelinery i jeden z lakierów.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 22:29   #2704
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Hmm ale wiecie to trochę dziwne. Bo ITW które już u nas było jest po RTP a z tego co wiem to w naturach nie zmieniają "kolejności" limitek - raczej coś przeskakują(nie chce ostudzać waszego entuzjazmu). Hmmmm
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 22:35   #2705
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
jeśli wejdzie RTP to ja standardowo biorę rozświetlacz To taki mój mały fetysz
Reszta mnie jakoś nie kręci. Może lakiery, ale jeśli mają być tak samo beznadziejne jak inne to ja dziękuję Poza tym mam teraz bardzo osłabione pazurki, wiec wcale nie maluję
A na oczach nie lubie koloru, więc mimo, ze podobają mi się cienie i kredki, to zdrowy rozsądek mi mówi "Po cholerę to Tobie"
Rozświetlacz to obowiązkowo.Nie przejmuj się, mój fetysz też
Może jakiś lakier lub kredka. Nie szaleć. Tyle rzeczy teraz chcę a fundusze nikną w oczach

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Hmm ale wiecie to trochę dziwne. Bo ITW które już u nas było jest po RTP a z tego co wiem to w naturach nie zmieniają "kolejności" limitek - raczej coś przeskakują(nie chce ostudzać waszego entuzjazmu). Hmmmm
Co ma być to będzie. Przyjdzie następna limitka i każda sobie coś znajdzie.
Jak dla mnie dziwne jest to, że nie idą normalnie limitkami, jak w Niemczech. Daleko to oni aż tak do nas nie mają, a zbyt jest duży. Może wciskają limitki które im nie zeszły do innych krajów?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 22:43   #2706
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Rozświetlacz to obowiązkowo.Nie przejmuj się, mój fetysz też
Może jakiś lakier lub kredka. Nie szaleć. Tyle rzeczy teraz chcę a fundusze nikną w oczach
ja mam postanowienie z tej wypłaty kupić już część (jak nie wszystkie) prezenty świąteczne
bo jak zostawiam to na ostatnią chwilę, to nie dość, ze strasznie męczę się w sklepach wśród tych tłumów, to jeszcze często zaczyna mi brakować funduszy, bo zawsze upatrzę jeszcze coś 'dla siebie' Bo przecież wiadomo, ze trzeba nowa kieckę mieć na święta i sylwestra (może się zdarzyć, że nową, fikuśną bieliznę też trzeba kupić )
W tym roku prezenty dla siostry i mamy zrobię w kosmetyków Essence wciąż mi coś podbierają, więc myślę, ze się ucieszą
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 22:43   #2707
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Essence cz. VI

Aha, czyli RtP u nas w ogóle nie było.. Ja byłam parę miesięcy za granicą i myślałam, że mnie to ominęło. A myślicie, że tą stronką essence można się aż tak kierować? Denim Wanted na niej w ogóle nie ma a w sklepach jest od paru tygodni...
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 22:45   #2708
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Rozświetlacz to obowiązkowo.Nie przejmuj się, mój fetysz też
Może jakiś lakier lub kredka. Nie szaleć. Tyle rzeczy teraz chcę a fundusze nikną w oczach

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------


Co ma być to będzie. Przyjdzie następna limitka i każda sobie coś znajdzie.
Jak dla mnie dziwne jest to, że nie idą normalnie limitkami, jak w Niemczech. Daleko to oni aż tak do nas nie mają, a zbyt jest duży. Może wciskają limitki które im nie zeszły do innych krajów?
No co ty? Ja płaczę po każdej która nas minęła
No to fakt, jesteśmy dużo bliżej niż GB a u nich są praktycznie wszystkie i to w co 2 drogerii a u nas... tylko w naturach i nielicznych douglasach i to tylko co niektóre. Masakra jakaś. Najbardziej mnie dziwi Rossman. Bo nie wierzę że oni nie wiedzą że essence by się sprzedawało(przynajmniej na tym poziomie co wibo czy lovely). I nawet to ze essence jest w naturach czy douglasach nie zapycha rynku. Mogliby sporo zarobić ale jakoś nie śpieszy im się. Dziwneeeeee to wszystko. Essence jest zaiste tajemniczą marka a jeszcze b tajemnicze są jej stosunki z dystrybutorami i ich odbiorcami.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 22:53   #2709
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Essence cz. VI

A ja jestem ciekawa, jak ma się ten niebieski lakier back to paradise to trendsettera ze stałej oferty? Będą takie same? Jak myślicie?
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 23:03   #2710
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez zagubiona_w_swoich_snach Pokaż wiadomość
bo jak masz zimowa limitke to masz schować i poczekać do zimy ;p takie wyprzedzanie trendów tylko w drugą stronę;p
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
jak się "go snow" przetłumaczy na "idź sobie stąd śniegu" to nawet pasuje na wiosnę
Hahahah!! Jednym słowem: CHCIEĆ TO MÓC!!

Albo jak mówi mój mężczyzna: Kochanie, można? Można! A nawet trzeba!


Przejrzałam swatche w necie i na dzień dzisiejszy z RtP chcę:
pomarańczowy lakier (ale przyjrzę się też fioletowemu i butelkowej zieleni),
kredkę w kolorze butelkowej zieleni (ale obejrzę też dwie pozostałe),
cienie w obu wersjach kolorystycznych.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 23:03   #2711
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
A ja jestem ciekawa, jak ma się ten niebieski lakier back to paradise to trendsettera ze stałej oferty? Będą takie same? Jak myślicie?
Widać po swatchach, że ten z RtP ma niebieskawe tony a trensetter nie (mam nawet go teraz na dłoniach), więc odcienie sie będą różnić.

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2010-11-01 o 23:09
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-01, 23:05   #2712
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
A ja jestem ciekawa, jak ma się ten niebieski lakier back to paradise to trendsettera ze stałej oferty? Będą takie same? Jak myślicie?
Niebieski? Chyba chodzi Ci o ten w kolorze butelkowej zieleni? Według mnie wyglądają podobnie.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 23:10   #2713
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

http://1.bp.blogspot.com/_EcK_hozBMX...o+paradise.jpg tam na stronie ktoś się rypnął - to nie kredki do oczu to eyelinery w pisaku
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 23:13   #2714
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ale, wiecie co... chociaż można się tego było spodziewać po N, to jednak dziwnie tak jakoś teraz z tą letnio-wakacyjną limitką... Zima idzie, a oni wyskakują z Paradise...
Bo to przede wszystkim Return jest
Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Aha, czyli RtP u nas w ogóle nie było.. Ja byłam parę miesięcy za granicą i myślałam, że mnie to ominęło. A myślicie, że tą stronką essence można się aż tak kierować? Denim Wanted na niej w ogóle nie ma a w sklepach jest od paru tygodni...
Nie wiadomo w sumie czym się kierować. Na tej stronie bez przerwy coś się pojawia, znika, ginie zupełnie... i pojawia się znowu
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 23:14   #2715
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Niebieski? Chyba chodzi Ci o ten w kolorze butelkowej zieleni? Według mnie wyglądają podobnie.
No właśnie ciężko stwierdzić, czy on jest bardziej zielony, czy niebieski, bo zdjęcia kiepsko oddają takie niekreślone kolory... ale mam nadzieję, że będą się różnić, bo trendesettera już mam : )

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Widać po swatchach, że ten z RtP ma niebieskawe tony a trensetter nie (mam nawet go teraz na dłoniach), więc odcienie sie będą różnić.
Byłoby super, chciałabym właśnie taką niebieskawą zieleń.

Edytowane przez blebleble22
Czas edycji: 2010-11-01 o 23:16
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 23:15   #2716
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
http://1.bp.blogspot.com/_EcK_hozBMX...o+paradise.jpg tam na stronie ktoś się rypnął - to nie kredki do oczu to eyelinery w pisaku
Faktycznie. Ale to nic, biorę i tak ten w kolorze butelkowej zieleni. Nie ważne co to — biorę. A to, że nigdy takiego nie miałam to kolejny argument przemawiający za tym że muszę go kupić.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 23:20   #2717
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

http://www.nailjunkie.com/essence-re...te-collection/ No znowu te zdjecia przez które pragnę zielonego lakieru! Ahhh i tego linera w pisaku też chcu!
edit: http://www.youtube.com/watch?v=mbYsaRfcnEc na to trio też przez chwilę miałam ochotę ale filmik ją skutecznie przegonił

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-11-01 o 23:27
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-01, 23:38   #2718
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
http://www.nailjunkie.com/essence-re...te-collection/ No znowu te zdjecia przez które pragnę zielonego lakieru! Ahhh i tego linera w pisaku też chcu!
edit: http://www.youtube.com/watch?v=mbYsaRfcnEc na to trio też przez chwilę miałam ochotę ale filmik ją skutecznie przegonił
Kurcze moja ochota też osłabła ale trzeba zobaczyć jeszcze na żywo. Miałam nadzieję, że ten turkus będzie cieplejszy i bardziej żywy.

Za to ten filmik jeszcze bardziej mnie zachęcił do zielonego linera:

http://www.youtube.com/watch?v=dinjB8AFJgY
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 00:20   #2719
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VI

dobra. Jednak nie chcę cieni. Bez lakierów i rozświetlacza też się obejdę [chociaż pewnie jakiś lakier wezmę :P]...ale linery MUSZĘ mieć Bardzo lubię 'kreskoroby' we flamastrach
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 00:24   #2720
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

http://www.youtube.com/watch?v=7jVwi...eature=related a mi się ten spodobał (cholerny YUOTUBE!!) ale nie widzę go na stronie czyli wycofany... bleee obejdę się(swoją droga jak to jest że najbardziej podobają mi się kolory które najgorzej na mnie wyglądają?).
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 08:55   #2721
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Ale zmieszanie z tymi limitkami!

Ja chcę Return to paradise! To jedna z tych limitek na ktore wyczekiwałam (ale Metallics też chcę). Jade z tego wszystkiego dzis do Natury ...

Jak będzie RtP to chcę z lakierów:
-lakier Fruit Punch - na zdjeciach wyglada świetnie, chyba ze na zywo mnie zniechęci
-lakier Back to paradise
-Jungle Drum też bardzo mi się podoba

Poza tym: cienie chyba odpuszczę chociaz kuszą bo mam podobne. Linerek kusi mnie ten zielony. Błyszczykom chcialabym się przyjrzeć w drogerii a zwłaszcza testerom bo jak nie będą dawały nic koloru to nie chcę.

I koniecznie chcę rozswietlacz . Mam co prawda kilka roswietlaczy i wydaje mi się, że rozsądnie byłoby go nie brać ale to opakowanie jest cuuudne
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 09:00   #2722
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
I koniecznie chcę rozswietlacz . Mam co prawda kilka roswietlaczy i wydaje mi się, że rozsądnie byłoby go nie brać ale to opakowanie jest cuuudne
Też wybieram się dziś na polowanie po naturach i douglasach. Mam nadzieję,że będzie już RtP, ponieważ też czaję się na rozświetlacz, mimo, że jeden mam. Wiadomo - jak jeden się skończy to będzie drugi. aahh, mam ochotę na mały maraton.
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 09:10   #2723
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

myślicie, ze już mogą być limitki?
W sumie przed pracą będę miała trochę czasu to pójdę na 10 lutego w Gdyni, choć nie lubię tam kupować
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 09:12   #2724
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Być może, chociaż ja kupując All Eyes głównie dla koloru miałam jednak nadzieję, że będzie ładnie malował moje rzęsy, a gdyby zachowywał się jak ten No Limits to pewnie od razu wylądowałby w koszu, bo po co mi taki tusz z którym nic się nie da zrobić (nawet jeśli ma jakiś inny kolor niż czarny)? Na szczęście All Eyes okazał się świetny i nawet przeszedł moje oczekiwania. W sumie teraz tak myślę, że w końcu tusz to tusz, co za różnica czy jest czarny, czy brązowy, czy kolorowy — niezależnie od koloru powinien dobrze malować rzęsy, w końcu takie jest jego zadanie.
Dobrze, że przynajmniej Tobie pasuje ten Colour Booster.



RtP? ! A ja się już tak dawno pogodziłam, że nie będziemy mieć tej limitki!! Na stronie jest napisane, że będzie na jesieni 2010, czyli pewnie będzie tak samo jak ITW było!! Chyba będę musiała to oblać. RtP to limitka zdecydowanie dla mnie, moje kolory. Podobają mi się cienie, kredki i lakiery, nie mogę się już doczekać, oby szybko do Nas dotarło i mam nadzieję, że będzie w Naturach.
Skoro tak mówisz to jak wykończę Colour Booster to może spróbuję All Eyes

A ja nic nie chcę z RtP Jak byłam wściekle napalona na ten rozświetlacz to go nie było a teraz jak się dowiedziałam, że jest zbyt łososiowy jak dla mnie i już się pogodziłam z tą myślą to oni go wprowadzają Jednak jak wprowadzą RtP to się przejadę do sklepu, żeby się bliżej przyjrzeć tej limitce

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Co do odbarwiania płytki, to niestety, ale glęboko wzarty barwnik nie zejdzie, paznokieć musi odrosnąć... Ja tak raz się załatwiłam lakierem turkusowym z Sephory, miałam potem zielone paznokcie Od tej pory pod każdy, nawet najjaśniejszy lakier daję jakąś bazę.. Tak BTW jest w Essence jakaś fajna baza/odżywka, ale w tej podstawowej szafie?
Ja zawsze przy zmywaniu lakieru przecieram płytkę spirytusem salicylowym i to wyciera trochę barwnika. Poza tym zawsze pod lakier stosuję odżywkę do paznokci, chociaż niektóre lakiery (np. tez z MAC) to nawet przez odżywkę/preparat wyrównujący płytkę paznokcia potrafią się przegryźć i przebarwić paznokieć

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2010-11-02 o 09:18
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 09:28   #2725
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

RtP? WTF? nie ograniam już tych limitek, przecież ona była dużo wcześniej, nigdy tak nie było, żeby "się cofali" w limitkach... a tak chciałam DW w Naturach... może coś kupię, sama nie wiem, bo w sumie nic ciekawego ta limitka nie ma...
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 09:40   #2726
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VI

RTP? Chciałabym bibułki matujące i to by było właściwie na tyle. Nic z tej serii nie pasuje na jesień/zimę. Co za kołek wymyślił wprowadzanie letniej limitki jesienią .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 09:43   #2727
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A ja nic nie chcę z RtP Jak byłam wściekle napalona na ten rozświetlacz to go nie było a teraz jak się dowiedziałam, że jest zbyt łososiowy jak dla mnie i już się pogodziłam z tą myślą to oni go wprowadzają Jednak jak wprowadzą RtP to się przejadę do sklepu, żeby się bliżej przyjrzeć tej limitce
łososiowy
muszę poszukać swatchy
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 09:52   #2728
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
łososiowy
muszę poszukać swatchy
anO pamiętacie mozaikę z PB? moja mi się skruszyła i właśnie ma taki łososiowo-brzoskwiniowy kolor i jest na moim Projekcie DenkO
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 09:53   #2729
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
łososiowy
muszę poszukać swatchy
W starym wątku jeszcze i na wymiankach dziewczyny opisywały mi kolor i na podstawie tego ustaliłam że jest jakby różowy z nutką łososia Coś takiego... A do tego jeszcze drobiny... W każdym razie doszłam do wniosku, że nie dla mnie
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 09:57   #2730
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
W starym wątku jeszcze i na wymiankach dziewczyny opisywały mi kolor i na podstawie tego ustaliłam że jest jakby różowy z nutką łososia Coś takiego... A do tego jeszcze drobiny... W każdym razie doszłam do wniosku, że nie dla mnie
Czyżby efekt szynki powrócił?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.