Avene TriAcneal - następca Diacnealu - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-12, 19:59   #571
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

U mnie po baaardzo długim okresie złuszczanie (tylko na nosie) ale takie gwałtowne nic nie było i raptem w ciągu doby czuję skorupkę na nosie no i poszło. Super pod spodem skorka delikatna pory zmniejszone zobaczymy co dalej. Jeszcze raz dewiza że nie poganiać i spokojnie robić swoje zdaje egzamin
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 20:25   #572
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Dzisiaj po nałożeniu nieźle mnie piekło, w końcu coś się zaczyna dziać
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 11:41   #573
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
A może zorac?na zmarszczki jest idealny, tak samo na wygladzenie i napięcie
Zaciekawiłaś mnie- tego jeszcze nie próbowałam? Ale rozumiem, że on jest na receptę?
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 11:42   #574
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Zaciekawiłaś mnie- tego jeszcze nie próbowałam? Ale rozumiem, że on jest na receptę?
Jest, ale możesz mieć receptę np. od lekarza rodzinnego
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 11:50   #575
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a to łuszczenie to takimi drobnymi płatkami czy wiekszymi, bo ja nie mam pojecia jak to wygląda :P
U mnie łuszczenie po Tri było minimalne, dopiero po dodaniu Glyco widzę efekty. I to takimi drobnymi płatkami, żadnej tragedii nie ma, ale trzeba nawilżać buzię, bo jak się tak łuszczę, to momentalnie mam przesuszoną cerę i to nieciekawie wygląda zwłaszcza jak jest podkład. Mimo wszystko po tym etapie, wiem, że będę wyglądać lepiej

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Jest, ale możesz mieć receptę np. od lekarza rodzinnego
dziękuję za info, póki co się nie wybieram, u rodzinnego jestem baaaardzo rzadko, wolę znaleźć coś skutecznego, ale łatwiej dostępnego-bez recepty
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 17:55   #576
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Chciałam dołączyć
Ja używam jeszcze Diacnealu Już z 2 miesiące czy nawet troszku więcej będzie
Celem jest pozbycie się przebarwień po trądziku i Diacneal jest jednym z moich sposobów na pozbycie się ich
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 18:54   #577
vouge13
Zadomowienie
 
Avatar vouge13
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: zagranico
Wiadomości: 1 492
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Indios i znikają ci przebarwienia? Łuszczysz się, czy znikają [jeśli znikają ] tak samoistnie?
__________________
67,7 67 66 65 64 63 62 61 60
vouge13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 19:16   #578
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Może to pytanie nie do mnie, ale w moim przypadku przebarwienia znikają

Miałam tzw ostudę po ciąży. Pojawiła się pomimo faktu, że w tym czasie leżałam w domu/szpitalu, a przy okazji nielicznych wyjść używałam kremu z filtrem. U mnie miała postać plamek na buzi i dosłownie podkówek pod oczami sięgającymi daleko na policzki. Strasznie to wyglądało. Poza tym miałam całkiem sporo śladów po trądziku.
Dermatolog w zasadzie stwierdziła, że Triacneal'em nie dam rady sama się tego pozbyć, ale można spróbować. Tym bardziej, że na peelingi chemiczne mnie obecnie nie stać. Za tydzień minie miesiąc stosowania Tri i skóra jest rozjaśniona, te okropne podkówki zniknęły, pozostało troszkę bliżej oczu. Miałam też bardzo duży ślad na policzku po gigantycznym wulkanie i on też powolutku znika Poza tym pory się zmniejszyły. Jeszcze jak przestaną wyskakiwać niespodzianki, to będzie na prawdę dobrze!
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 19:18   #579
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Chciałam dołączyć
Ja używam jeszcze Diacnealu Już z 2 miesiące czy nawet troszku więcej będzie
Celem jest pozbycie się przebarwień po trądziku i Diacneal jest jednym z moich sposobów na pozbycie się ich
Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Indios i znikają ci przebarwienia? Łuszczysz się, czy znikają [jeśli znikają ] tak samoistnie?
no własnie łuszczyłas się?


a tak sie zastanawiam od czego to zalezy że jedni sie łuszczą a drudzy nie od wrazliwosci skóry?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 20:41   #580
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vouge13 Pokaż wiadomość
Indios i znikają ci przebarwienia? Łuszczysz się, czy znikają [jeśli znikają ] tak samoistnie?
Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
no własnie łuszczyłas się?


a tak sie zastanawiam od czego to zalezy że jedni sie łuszczą a drudzy nie od wrazliwosci skóry?
Ja się w ogóle nie łuszczę po nim
Używam jednak co 2-3 dni a w dni pomiędzy nawilżam buzię albo kremem Bambino, albo physiogelem albo maścią z wit. A
Fajnie działa- bo widzę różnicę po stosowaniu go, ale nie łuszczę sie widocznie Skóra coraz miększa i gładsza wręcz
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 21:01   #581
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Ja się w ogóle nie łuszczę po nim
Używam jednak co 2-3 dni a w dni pomiędzy nawilżam buzię albo kremem Bambino, albo physiogelem albo maścią z wit. A
Fajnie działa- bo widzę różnicę po stosowaniu go, ale nie łuszczę sie widocznie Skóra coraz miększa i gładsza wręcz
ja uzywam codziennie ale tez nie łuszcze
własnie ja tę gładkośc skóry tez odczuwam

a własnie można stosowac witaminę A prz kwasach?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 21:15   #582
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja uzywam codziennie ale tez nie łuszcze
własnie ja tę gładkośc skóry tez odczuwam

a własnie można stosowac witaminę A prz kwasach?
Jak najbardziej
Przecież w Avene masz pochodna wit. A- retinaldehyd To nie jest kwas tylko delikatniejszy "rodzaj" retinoidu
Czysta wit. A mam bardzo subtelne działanie złuszczające Ja ją używam do nawilżenia
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 21:52   #583
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Jak najbardziej
Przecież w Avene masz pochodna wit. A- retinaldehyd To nie jest kwas tylko delikatniejszy "rodzaj" retinoidu
Czysta wit. A mam bardzo subtelne działanie złuszczające Ja ją używam do nawilżenia
wiem że tam jest chyba retinal o ile pamiętam, ale własnie gdzies na wizazu przewinoł mi sie pod że witamina A nie przy kwasach, chyba że to nie o kwasy chodziło, a ja cos pokreciłam

ale zaufałam tobie

i nałozyłam sobie własne dermogal a+e
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 17:38   #584
cynaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 80
Cześć dziewczyny, miałam okazję używać kremu Diacneal obecnie Triacneal, przez około 2 lata i powiem Wam, że moja skóra była wtedy w najlepszej kondycji, na efekty trzeba trochę poczekać i mieć cierpliwość, ale opłaca się i warto! Od momentu jak zaczęłam dojrzewać miałam problemy z cerą, aż w wieku 19 lat poszła na pierwsze oczyszczanie do kosmetyczki, po którym nastąpiła istna tragedia czyli mega wysyp. Moja twarz byłą w stanie opłakanym! Znajoma poleciła mi właśnie diacneal, który jak na złość nie chciał dawać efektów.Do czasu. I byłam szczęśliwą posiadaczką ładnej cery, więc odstawiłam go. Stwierdziłam, że skoro po tylu miesiącach a dokładnie od około półtora roku nie miałam na twarzy ani jednego pryszcza to mogę kurację przerwać, i niestety w tym roku po wakacjach mój horror wrócił, podleczyłam cerę kosmetykami La Roche ( co trwało około 3 miesiące) ale chcę wrócić do triacnealu dlatego czekam, aż skończy mi się tubka Effaclar Duo, który moim zdaniem również jest dobry, ale krem Avene działa odmładzająco dlatego chcę do niego wrócić, Aha i polecam dziewczynom mającym problemy z grudkami i zaskórnikami: kupcie sobie żel do mycia twarzy z La Roche Posay Effaclar jest baaardzo delikatny, nie trzeba po nim stosować już toniku, stosowałam również Avene, ale ma wyższe Ph przez to wydaje mi się jakby to określić bardziej ostry i nie nadaje skórze takiej gładkości jak La roche. Przepraszam , że piszę tu o innych kremach niż Triacneal, ale zawsze warto zahaczyć o porównanie. I na koniec przyszła mi taka myśl, że w przypadku osób mających problemy trądzikowe które lubią powracać, czyli takich jak ja, używanie kosmetyków do zwalczania trądziku powinno być stałe, czyli nieprzerwanie pielęgnować skórę, a nie odstawiać, jak ja to zrobiłam, gdy skóra się poprawiła, to uśpiło moją czujność i pokutuję do dziś, dlatego za kilkanaście dni zamierzam zakupić triacneal i regularnie z małych ilościach( bo skóra jest już całkiem niezła) go stosować, przepraszam z haos i brak stylistyki ale mam mało czasu i piszę to na kolanie, pozdrawiam!

Aha i jeszcze jedno, też miałam objawy typu pieczenie i zaczerwienienie, ale wszystko to minęło, krem jest silny, więc nie należy go nakładać w dużej ilości i należy to robić zawsze na NOC! a rano tylko żel i dobry krem nawilżający niezatykający porów, polecam krem nawilżająco-kojący do cery mieszanej i tłustej z firmy Dermedic, do kupienia w aptece, dziewczyny ja osobiście nie polecam kupowania kosmetyków do pielęgnacji cery trądzikowej w drogeriach, więc firmy takie jak dr Eris Nivea Clear&Clean i inne są może dobre dla 14, 15 latek

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Nie wiem czemu nie dodało mojego poprzedniego postu o Triacnealu mam nadzieję, że się pojawi

Lorri: System antyspamowy wyłapuje wypowiedzi osób, które nie mają jeszcze 5 postów. Moderator musi je zatwierdzać.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-12-14 o 18:16 Powód: Post pod postem
cynaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 07:58   #585
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

cynaaa super ze do nas zajrzalas i napisałaś! Wlaśnie tak się zastanawialam jak to bedzie gdy odstawi się Tri... Niestety w Twoim przypadku wszystko powrocilo, a tego najbardziej się obawiam! Chociaz w moim przypadku nie wiem czy jest to trądzik powracajacy (mam 20 lat i to byly moje pierwsze problemy ze skorą twarzy, ale wydaje mi się ze to ze względu na złą pielęgnacje cery -drogeryjnymi kosmetykami).
Powiem Wam ze rowno po 3 miesiacach uzywania Tri buzia wyglada super, nic mi juz nie wyskakuje. Od kilu dni nie smaruje buzi Tri, tylko kremem Cicalfate Aven i mimo ze to tylko kilka dni to efekty są zdumiewające!! Tri a nastepnie Cicalfate to naprawde wspaniały duet. Przebarwień i blizn po tradziku juz praktycznie nie widac! Dziekuje Wam ze wspomnialyscie na tym forum,własnie o tym kremie, bo w moim przypadku to był strzał w dziesiatke Jestescie super!!

Edytowane przez zbuntowana20
Czas edycji: 2011-12-15 o 08:01
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 08:17   #586
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Zbuntowana jak ja Tobie zazdroszczę! Obawiam się, że u mnie już zawsze będzie coś wyskakiwało Widzę jak Tri działa, jak wygładził buzię i super, że te okropne przebarwienia zniknęły/znikają. Jednak boję się, że niespodzianki już zawsze będą mi towarzyszyły.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 09:09   #587
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Zbuntowana jak ja Tobie zazdroszczę! Obawiam się, że u mnie już zawsze będzie coś wyskakiwało Widzę jak Tri działa, jak wygładził buzię i super, że te okropne przebarwienia zniknęły/znikają. Jednak boję się, że niespodzianki już zawsze będą mi towarzyszyły.
Ale co za problem używać Triacne bez przerwy?
Tzn. nie odstawiać?
Ja mam zamiar go używać przede wszystkim ze względu na jego właściwości złuszczające i odmładzające Nadaje się do tego idealnie i nie trzeba męczyć buzi silnymi retinoidami.
Oczywiście nikt nie mówi aby całe życie używać go codziennie...ale np. co 3-4 dni jako "maseczka odmładzająca"? Co za problem?
Szkody nie przyniesie a stosowany w takich odstępach może przynieść same dobre efekty.
No i nie odstawiamy całkowicie, więc jest szansa, ze problem trądziku takze nie powróci
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 11:14   #588
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Ale co za problem używać Triacne bez przerwy?
Tzn. nie odstawiać?
Ja jednak nie wyobrazm sobie abym mogla caly czas go uzywac, ze wzgledu na to ze bardzo bardzo bardzo nie lubie filtrów a nie ostawiajac go, musialabym kazdy kolejny dzien zaczynac smarując się filtrami (i tak wystarczy ze mam tłustą cere). Mimo wszystko jestem pelna nadzieji że pelna 3,4-miesiaczna kuracja pozwoli nam na zawsze pozegnac się z pryszczami i zaskronikami.

Margoltka glowa do gory, nie masz się co bac, zobaczysz ze z czasem niespodzianek będzie coraz mniej! Choc ja sama nadal nie moge uwierzyc w to ze nic nowego mi nie wyskakuje.. (a podczas kuracji potrafily mi wyskakiwac po 2 dziennie...)
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 11:23   #589
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Ja jednak nie wyobrazm sobie abym mogla caly czas go uzywac, ze wzgledu na to ze bardzo bardzo bardzo nie lubie filtrów a nie ostawiajac go, musialabym kazdy kolejny dzien zaczynac smarując się filtrami (i tak wystarczy ze mam tłustą cere). Mimo wszystko jestem pelna nadzieji że pelna 3,4-miesiaczna kuracja pozwoli nam na zawsze pozegnac się z pryszczami i zaskronikami.

Margoltka glowa do gory, nie masz się co bac, zobaczysz ze z czasem niespodzianek będzie coraz mniej! Choc ja sama nadal nie moge uwierzyc w to ze nic nowego mi nie wyskakuje.. (a podczas kuracji potrafily mi wyskakiwac po 2 dziennie...)
Ja używam filtrów codziennie od 2 lat pomimo tego, ze zaczynałam jak miałaś bardzo tłustą, zanieczyszczoną i trądzikową cerę ;]
I nie wyobrażam sobie makijażu czy wyjścia bez nałożenia filtra.
Dla mnie to nie stanowi problemu, dlatego Diacnealu raczej nie odstawię.
Filtry mają wiele pozytywnych zastosowań i ja mam zamiar z tego korzystać ;]
To, ze masz tłustą cerę nie przeszkadza w używaniu filtrów.
Trzeba tylko wiedzieć jakie wybrać;]
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 12:10   #590
ThirstyX3
Raczkowanie
 
Avatar ThirstyX3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Hades
Wiadomości: 56
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

A ja mam pytanie z innej beczki tzn na ile starczyło Wam jedno opakowanie? Bo ja używam już Tri prawie miesiąc i już niedługo trzeba się będzię wybrać do apteki po kolejne. A wcale nie nakładam go jakoś obficie...nie wiem ja chyba jakaś dziwna jestem
ThirstyX3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 12:13   #591
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez ThirstyX3 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki tzn na ile starczyło Wam jedno opakowanie? Bo ja używam już Tri prawie miesiąc i już niedługo trzeba się będzię wybrać do apteki po kolejne. A wcale nie nakładam go jakoś obficie...nie wiem ja chyba jakaś dziwna jestem
Ja mam ponad 2 miesiące a nie zużyłam nawet połowy
Ale tak, jak wspominałam wcześniej- ja nie używam go codziennie ;]
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 12:36   #592
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Indios Bravos a jakiego filtra używasz?

Moja kuracja T. trwa już ponad miesiąc, obyło się bez łuszczenia, lecz kilka razy podrażniłam buzię. Póki co efektów zero, od początku T. nic nie wyciskam, wyskakują mi ropne pryszcze w miejscach, gdzie nigdy ich nie miałam. Wągry i zaskórniki jak były tak są, teraz jeszcze jakby było ich więcej. Ale ciągle wierzę w niego.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 12:39   #593
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Indios Bravos a jakiego filtra używasz?

Moja kuracja T. trwa już ponad miesiąc, obyło się bez łuszczenia, lecz kilka razy podrażniłam buzię. Póki co efektów zero, od początku T. nic nie wyciskam, wyskakują mi ropne pryszcze w miejscach, gdzie nigdy ich nie miałam. Wągry i zaskórniki jak były tak są, teraz jeszcze jakby było ich więcej. Ale ciągle wierzę w niego.
Iwostin Solecrin 50+- emulsja do twarzy i ciała

Jest super
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 16:20   #594
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Indios Bravos a jakiego filtra używasz?

Moja kuracja T. trwa już ponad miesiąc, obyło się bez łuszczenia, lecz kilka razy podrażniłam buzię. Póki co efektów zero, od początku T. nic nie wyciskam, wyskakują mi ropne pryszcze w miejscach, gdzie nigdy ich nie miałam. Wągry i zaskórniki jak były tak są, teraz jeszcze jakby było ich więcej. Ale ciągle wierzę w niego.
ja tez mialam tak, ze po T wyskakiwaly mi pryszcze tam gdzie ich dotad nie mialam - uznalam, ze to sprawka wlasnie T,
na znikniecie zaskorniki trzeba troche poczekac, to takie uparte dziady, ze latwo z nimi nie jest
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 17:51   #595
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Iwostin Solecrin 50+- emulsja do twarzy i ciała

Jest super

Dziękuję za odpowiedź pytam bo wciąż poszukuję czegoś dla siebie
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 19:26   #596
2303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 223
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
to może lepiej nie łącz? ja bm nie łączyła
Dzięki karmazynka99 - brrrr że też mnie podkusiło kupić ten grupon
__________________
mobile

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:31 Powód: Poprawienie cytatu
2303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 21:04   #597
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Dzięki karmazynka99 - brrrr że też mnie podkusiło kupić ten grupon

może jakas kolezanka będzie chciała odkupic?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:33 Powód: Poprawienie cytatu
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 21:07   #598
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez ThirstyX3 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki tzn na ile starczyło Wam jedno opakowanie? Bo ja używam już Tri prawie miesiąc i już niedługo trzeba się będzię wybrać do apteki po kolejne. A wcale nie nakładam go jakoś obficie...nie wiem ja chyba jakaś dziwna jestem
Mi wystarczylo rowniotko na 3 miesiace, aczkolwiek czesto uzywalam go 2 razy dziennie i to naprawde grubą warstwą Hmm.. a gdzie się podzial Twoj Tri.. moze ktos Ci podebrał hehe
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 10:33   #599
ThirstyX3
Raczkowanie
 
Avatar ThirstyX3
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Hades
Wiadomości: 56
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Iwostin Solecrin 50+- emulsja do twarzy i ciała

Jest super
A nie zapycha Cię? ja się trochę boje Iwostinu(teraz mam Purritin i jest...hmm dziwny)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź pytam bo wciąż poszukuję czegoś dla siebie
To tak jak ja

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Indios Bravos a jakiego filtra używasz?

Moja kuracja T. trwa już ponad miesiąc, obyło się bez łuszczenia, lecz kilka razy podrażniłam buzię. Póki co efektów zero, od początku T. nic nie wyciskam, wyskakują mi ropne pryszcze w miejscach, gdzie nigdy ich nie miałam. Wągry i zaskórniki jak były tak są, teraz jeszcze jakby było ich więcej. Ale ciągle wierzę w niego.
U mnie jest identycznie. Teraz mam ciągle jakieś niespodzianki na policzkach, gdzie wcześniej się to nie zdarzało. Ale tak jak mówisz dalej jest we mnie wiara!

Cytat:
Napisane przez zbuntowana20 Pokaż wiadomość
Mi wystarczylo rowniotko na 3 miesiace, aczkolwiek czesto uzywalam go 2 razy dziennie i to naprawde grubą warstwą Hmm.. a gdzie się podzial Twoj Tri.. moze ktos Ci podebrał hehe
O kurde to teraz mnie zaskoczyłaś, co się dzieje? DLACZEGO JA? niech no ja tylko kogoś złapie z moim T. to
A tak serio to macie też tą tubkę 30 ml? (w sumie nie wiem czy są większe ale może macie jakąś mega tube tri.:P
ThirstyX3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 10:46   #600
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

ja mam tubkę 30 ml i chyba większych to nie ma..
stosuję około miesiąca i zużyłam 1/3 opakowania. Staram się smarować codziennie, choć czasem zdarzy mi się zrobić noc przerwy, wtedy nawilżam. Boję się tylko, że nawilżacze, których używam mnie zapychają. Jakoś nie potrafię rozróżnić przyczyn tych nowych krostek i zaskórników, ale wydaje mi się, że Tri nie powinien powodować wysypu nowych zaskóników..jak myślicie? krosty to inna sprawa, bo skóra się oczyszcza.
Do dziś nie potrafię znaleźć dla siebie lekkiego nawilżacza i porządnego filtra, tak żeby wiedzieć, że po nich nie mam nowych krostek. Obawiam się jednego, że to co robię zatacza błędne koło, tzn, Tri oczyszcza a nieumiejętnie dobrany krem nawilżający mnie zapycha Kremów mam dużo, aż chyba za dużo, lecz po nałożeniu każdego nie czuję się komfortowo, bo albo mam wrażenie, że skóra jest ściągnięta, albo, że się świecę.
Co do filtra, chwilowo mam tylko 15 z lrp, krem nawilżający, ale jest fatalny. Właśnie przypomniałam sobie, że został mi z lata filtr córki, chyba go dziś wypróbuję.
Zastanawiam się nad zakupem tej emulsji Cetaphil, stosowałyście? Problem jest w tym, że od kremu na dzień oczekuję nie tylko nawilżenia ale jakiegoś ujędrnienia, czyli Cetaphil to za mało...ciągle mętlik w głowie. Z drugiej strony myślę jakby ten cetaphil wzbogacić jakimś serum, np flavo C, to chyba już byłoby dobrze, ale wtedy, jeśli coś wyskoczy, znów nie będę wiedziała, co jest przyczyną wysypu. Nie mam ogromnego problemu z pryszczami, obecnie tylko jeden ropniak na czole, goi się drugi tydzien, bo poza tri nic nie używam. Czasem smyrnę go olejkiem z drzewa herbacianego. Moim największym problemem są wągry-cały noc broda i czoło w czarnych kropach, do tego zaskórniki na brodzie, widać je z odległości, a gdy dotykam brody czuję chropowatość.
Ciągle wierzę i liczę na efekty. A jak mi wyskoczy jakiś ogromny prychol, to się nawet cieszę bo wtedy czuję i wmawiam sobie, że to Tri działa
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-14 17:00:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.