Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-20, 21:20   #2311
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja Wam powiem że chyba mam jakieś dziwne włosy albo nie umiem stosować tych szamponów fioletowych bo miałam już nie ejden i w koszu lądują jeden jeszcze mam ale napisze o co mi chodzi.
Otóż gdy myję nim głowe włosy robią mi się siwe jak u babiuni o lepsze porównanie szare jak wata szklana a do tego jak jest większy odroscik już ( mam go bardzo jasnego - jasny popiel- jak wiecie) to po tym szamponie on mi się pogłębia i wychodzi jakby zółty nie działają na mnie włosy robią mi się po nich od góry : żółto, szarobure, niebieskawe końce czasami
Czy któraś też tak ma czy jestem jakąś odmienną jednostką

Dzieje ci się tak, bo masz nierównomiernie zniszczone włosy. Tam gdzie są porowate i najbardziej zniszczone, tam najmocniej łapią kolor. Odrost łapie najmniej, dlatego wydaje się bardziej żółty w kontraście z resztą włosów Też mi się tak dzieje jeśli za długo trzymam fioletowy szampon, próbowałaś nakładać tylko na chwilę i od razu zmywać? Albo nakładaj na sam czubek głowy, skoro problem jest tylko na końcówkach


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
snowhitee Jesli masz na mysli Waxa Mlecznego Latte to mi nie pocieplał, ale szczrrze mowiac jakoś się na tym mocno nie koncentrowałam.
Wax Latte i Wax do suchych i zniszczonych na pewno nie ocieplają koloru, a mam na tym punkcie fizia, więc zauważyłabym Jedyne podejrzenie mam co do Waxa dla blondynek
Te waxy są genialne, o ile ma się czas je trochę na głowie potrzymać Dobre są też Waxy firmy Beauty Formulas (i tańsze ), można czasem upolować w Superpharmie. Ja aktualnie szukam dobrej odżywki, która działa w tempie ekspresowym (do 5minut), macie jakieś typy?
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:26   #2312
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jeśli masz zniszczone przetrawione włosy, niedomkniete łuski, uzywasz rozjasniacza to moze tak byc.
nie używam rozjaśniacza i nigdy rozjaśniaczem nie robiłam, pisałam nie raz zresztą od bardzo dawna nie farbuję włosów po całości tylko odrost! który jest bardzo jasny tak czy siak - może za dużo tego szamponu daję
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:30   #2313
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie używam rozjaśniacza i nigdy rozjaśniaczem nie robiłam, pisałam nie raz zresztą od bardzo dawna nie farbuję włosów po całości tylko odrost! który jest bardzo jasny tak czy siak - może za dużo tego szamponu daję
Może dajesz za dużo i za długo trzymasz Włosy na końcówkach i tak są zawsze najbardziej zniszczone, nawet jak robisz sam odrost to one się niszczą od modelowania, wycierają o ubranie itp.
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:30   #2314
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Dzieje ci się tak, bo masz nierównomiernie zniszczone włosy. Tam gdzie są porowate i najbardziej zniszczone, tam najmocniej łapią kolor. Odrost łapie najmniej, dlatego wydaje się bardziej żółty w kontraście z resztą włosów Też mi się tak dzieje jeśli za długo trzymam fioletowy szampon, próbowałaś nakładać tylko na chwilę i od razu zmywać? Albo nakładaj na sam czubek głowy, skoro problem jest tylko na końcówkach




Wax Latte i Wax do suchych i zniszczonych na pewno nie ocieplają koloru, a mam na tym punkcie fizia, więc zauważyłabym Jedyne podejrzenie mam co do Waxa dla blondynek
Te waxy są genialne, o ile ma się czas je trochę na głowie potrzymać Dobre są też Waxy firmy Beauty Formulas (i tańsze ), można czasem upolować w Superpharmie. Ja aktualnie szukam dobrej odżywki, która działa w tempie ekspresowym (do 5minut), macie jakieś typy?
Tak wiem właśnie też myślę że za długo trzymałam i za duż ilościowo go dawałam na końcówki i dlatego tak sie działo :P tak ale nawet na chwilkę jak dawałam to odrost tylko mi akcentowal a reszta bez zmian ale niebieskich nie było nawet raz wzielam pedzelkiem do farbowania na sam odrost to jak zmylam zolty byl no to już wolę tego nie stosować bo w sumie jest mi zbędny bez niego nie mam włosów żółtych a po nim tak - dla mnie nie działa więc wyrzucam ten badziew hehe
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:36   #2315
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Snow - świetny ten Twój avatar
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:23   #2316
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

cascada, mysia napisałam do Was w klubie

Yatamanka pochwal się tym kitkulcem widać że włosy Ci rosną, odczuwasz to pewnie mocno bo masz takie przełomowe etapy jak kucyk, potem warkocz,a potem to już włosy do pasa.
Jaka długość Ci się marzy?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 22:27   #2317
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

HopeMagda ja tez mam teraz kryzys którą farbke wybrać a na dodatek chyba chciałabym przyciemnić troszkę włoski bo gdu wezmę je w rękę i pociągne do góry to mam jakby trzy odcienie na długości i doszłam do wniosku że chyba lekko przyciemnie żeby się wyrównały i mam pomysł już jaką farbką ; loreal Hoolywood. tylko z drugiej strony trochę się boję żebym ruda nie wyszła Także mam kryzys dotyczący koloru -czy dalej kombinować i rozjaśniać z mocniejszą wodą czy lepiej troszkę przyciemnić i wyrównać kolor może wstawie jakieś fotki mojego terazniejszego kolorku i mi coś doradzicie ? plis

a tak apropo mogę prosić jeszcze o głosiki na mojego maluszka bo czegoś nie rozumiem : ktoś pisze komentarz że dał 5 a tu średnia zamiast rosnąć to coraz bardziej maleje

wstawiam fotki prosze doradzcie coś bo zwariuje od tego myślenia acha dodam że myślałam nad odcieniem hollywood z loreala

najbardziej kolor oddaje zdj.3 widać góra jasna a imdalej tym ciemniej.

taki kolorek mi się podoba wiecie czym bym mogła go uzyskać ?czy ten hoolywood tak mógłby wyjść na moich włoskach?
http://cm1.theinsider.com/media/0/85...0.432x651.jpeg
i jeszcze jedno http://facet.wp.pl/gid,10561390,kat,...iazdjecie.html

czy rozjaśniać nadal do takich http://streemo.pl/Image/489822_m.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WŁOSY 038.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (37,3 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WŁOSY 057.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (38,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WŁOSY 063.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (38,1 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WŁOSY 065.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (32,6 KB, 28 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-01-20 o 23:03
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 22:51   #2318
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A widzę elegancki, nie powiem

Ja za to dziś czytałam w Elemantarzu ponad godzinę
A potem dodawanie, odejmowanie, liczenie i zabawa w My Little Pony
hehe oj tak my little pony wiem coś o tym

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Dzieje ci się tak, bo masz nierównomiernie zniszczone włosy. Tam gdzie są porowate i najbardziej zniszczone, tam najmocniej łapią kolor. Odrost łapie najmniej, dlatego wydaje się bardziej żółty w kontraście z resztą włosów Też mi się tak dzieje jeśli za długo trzymam fioletowy szampon, próbowałaś nakładać tylko na chwilę i od razu zmywać? Albo nakładaj na sam czubek głowy, skoro problem jest tylko na końcówkach




Wax Latte i Wax do suchych i zniszczonych na pewno nie ocieplają koloru, a mam na tym punkcie fizia, więc zauważyłabym Jedyne podejrzenie mam co do Waxa dla blondynek
Te waxy są genialne, o ile ma się czas je trochę na głowie potrzymać Dobre są też Waxy firmy Beauty Formulas (i tańsze ), można czasem upolować w Superpharmie. Ja aktualnie szukam dobrej odżywki, która działa w tempie ekspresowym (do 5minut), macie jakieś typy?
A który Wax bardziej polecasz?


Dziewczyny dzięki no avek wymiata, takie włosy chcę
Ja do klubu zajrzę dopiero w weekend jak na spokojnie usiądę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 00:32   #2319
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka pochwal się tym kitkulcem widać że włosy Ci rosną, odczuwasz to pewnie mocno bo masz takie przełomowe etapy jak kucyk, potem warkocz,a potem to już włosy do pasa.
Jaka długość Ci się marzy?
Na razie mam smalec na głowie i wolałabym się nie pokazywać w takim stanie Ale fotkę obiecuję za jakiś czas - cierpliwości
A długość? Na razie do ramion jakbym miała to już by było coś

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki no avek wymiata, takie włosy chcę
Ja do klubu zajrzę dopiero w weekend jak na spokojnie usiądę
Ja też ;P Taka długość właśnie to by było coś - i właśnie o takim skręcie/falowaniu (nie wiem jak to nazwać) włosów mówiłam, że chciałabym mieć
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 06:34   #2320
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hehe oj tak my little pony wiem coś o tym



A który Wax bardziej polecasz?


Dziewczyny dzięki no avek wymiata, takie włosy chcę
Ja do klubu zajrzę dopiero w weekend jak na spokojnie usiądę
Snowwhite, ja osobiście wolę ten Wax Latte Pachnie bosko, poza tym włoski są po nim dobrze odżywione, ale takie lekkie i puszyste, ten do włosów zniszczonych jest odrobinę cięższy i wydaje mi się, że minimalnie bardziej obciąża włosy, a mi zależy na objętości
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 07:45   #2321
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja może przy nastepnym farbowaniu wybiorę sobie coś z Majiblondu, tak teraz ogladam sobie paletke.
Albo Goldwella ale to musiałabym iść do fryzjera bo cieżko kupić tę farbę.

No ale to jak skończę zapas Excelek, póki co tak gadam, ale 10,13 mi pasuje
Też przez myśl mi przeszło farbowanie czyms prof
Może ten Majirel/Majiblond?



Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja też jestem ciekawa tej kombinacji...
Zbliża się czas że spróbuję coś pokombinować, za jakieś 2 tyg. i tak bym odrosty robiła. Może kupię 219? Boję się je mieszac bo są z różnych lini... c12 ma mleczko pszczele a znów 219 algi morskie czy coś tam... żeby mi sie kupa na głowie nie zrobiła
Może lepiej samo 219 położyć i zobaczyć co wyjdzie...
Sama juz nie wiem...
Ale mnie maltretujecie- loczki czy proste, 219 czy c12... buuuu...
Ja Ci kochana nie doradze, bo sama nie mam pojęcia..
Ale jak nie spróbujesz, to pewnie nie da Ci to spokoju i prędzej czy później i tak sięgniesz po 219
tak mi się wydaje



Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Daj spokój.. mówili o tym chyba w poniedziałek w wiadomościach - co trzeba mieć w głowie? albo ci co psa linką za samochodem ciągnęli aż mu głowę urwali, albo ten co rzucał kotem o ścianę - przecież to się w pale nie mieści... aż mi łzy poleciały jak to oglądałam bo myślę sobie jakby ktoś tak mojego futrzaka traktował?
Co to zwierze jest winne? Chce troche miłości i jedzenia i jest oddane a tu przyjdzie jakiś głupek i się nad nim znęca

Ja to zawsze jak coś wymyślę nowego i mu mówię, to reaguje - no chyba oszalałaś kobieto.. A i tak koniec końców zawsze mi pomoże
Okrutne to wszystko, aż włos się jeży.
Dobrze, ze chociaż nagłaśniają takie sprawy. Tylko trzeba by było wyciągnąć jakieś bardziej drastyczne konsekwencje z takich postępowań..


No i powiedziałam TŻowi, aby w weekend pociął mi końcówki maszynką
Oto co usłyszałam: "Misiek, chyba w Ciebie jakiś diabeł wstąpił. Chcesz być łysa? Nie ma problemu "

Ale może go przekonam jakoś
Pochwale go, że tatusia tak piękne obcina, to i ze mną sobie poradzi..zobaczymy


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Aaaa dziewczynki Tak się zajęłam odpisywaniem, że zapomniałam się wam pochwalić.. Zrobiłam kitkę.. Chociaż na miano kitki to trochę za dużo powiedziane, ale spięłam włosy - wygląda to komicznie
Jak się trochę podkuruję to cyknę fotkę
Wspaniała wiadomość
podziękuj włoskom za to, może jakimś olejem?



Cytat:
Napisane przez monika83 Pokaż wiadomość
Cześć blondaski Czytam Was od dawna, tylko się nie ujawniałam. Zainspirowana rozjaśniłam sobie włoski deluxe 100, wyszedł mi tak jak przypuszczałam kurczak, poprawiłam Stockhomem, troche lepiej, ale do ideału daleko (wyglądało syuper na odrostach, to co było farbowane nieco gorzej). Przyszła pora zrobienia odrostów i okazało się że deluxe 100 już nie udało mi się znaleźć. Kupiłam palette chyba a10, odrosty wyszły lekko rude. Teraz trzeba zrobić kolejne odrosty, chciał kupić platynke xxl, ale tez jej nie zlokalizowalam. Zakupilam palette e20, ale przeszukuje wizaz i nie widze zeby ktos jej uzywał. Czy cos z ta farbka jest nie tak? goraca prosba o opinie, jutro chcę farbowac. A jeeli jest ok to myslicie ze moge ja zrobic na calosc? chcialabym troszke rozjasnic tego kurczaka... Naturalne wlosy mam ciemne, jak na razie krótkie (zapuszczam z krótkich), mocno wycieniowane wiec na pewno bede je wiele razy podcinac. Jak na razie sa w swietnej kondycji (codziennie oleje itd) i nie chcialaym sobie zniszczyć kłaczków, oświećcie niewiedzącą
XXLki już wycofali z produkcji, ale może gdzieś jeszcze, w jakiś osiedlowych drogeriach, uchowały się ostatnie egzemplarze
Odnoście e20. Z tego co się orientuję, ona też zawiera aktywator razjaśniacza, także pewnie też wyjdzie kurczakowo-jak deluxe 100.
I na całość raczej nie powinno się jej nakładać - w którejś ulotce czytałam, chyba deluxa



Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Plusssz active jest super na mnie działa, jak wypije więcej dwa to potem spać nie mogę no i uwaga, bo kofeina wypłukuje magnez, przy dłuższym piciu powieka zaczyna drgać
Ja wczoraj wypiłam dwie szklaneczki, dzisiaj dalszy ciąg
Jakoś lepiej mi to wkuwanie szło, albo to efect placebo Tak czy siak będę to piła
I z tego co pamiętam w składzie jest magnez takze o wariujące powieczki się nie martwię



Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Wogóle to chora jestem na antybiotyku,byłam u lekarza musiałam bo mam taki duszacy kaszel ze masakra az mnie zatyka kochane i powietrza zlapac nie moge.Wizyta pierwsza od 10 lat kartoteka pusta az sie lekarz zdziwił ze nie chorowałam ale za to teraz sie namecze tym kaszlem.I chyba przez to jakas nieswoja jestem.

Własnie pokrzywe zaparzyłam i pije i powiem wam ze nie taka straszna.....

Takie farbki jeszcze ogladałam i kusiły fajne te blondy
Chyba tą drugą farbką z załącznika robiła kiedyś marejta, ale pewna nie jestem



Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Mam nowy sexy AV
nono rzeczywiście sexy
Włoski piękne a jaka golizna
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 08:36   #2322
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Agatko ja sama niewiem zastanawiam sie nad farbka i podjąc decyzji nie moge masakra jakas jak nigdy taka niezdecydowana jestem.Az sama nie moge sie nadziwić skąd mam takie dylematy juz tutaj na forum tyle farbek przestudiwałysmy i niby wiem jak która wychodzi a nie moge sie zdecydowac.

Wogóle to chora jestem na antybiotyku,byłam u lekarza musiałam bo mam taki duszacy kaszel ze masakra az mnie zatyka kochane i powietrza zlapac nie moge.Wizyta pierwsza od 10 lat kartoteka pusta az sie lekarz zdziwił ze nie chorowałam ale za to teraz sie namecze tym kaszlem.I chyba przez to jakas nieswoja jestem.

Własnie pokrzywe zaparzyłam i pije i powiem wam ze nie taka straszna.....

Takie farbki jeszcze ogladałam i kusiły fajne te blondy
Magda tak jak pisała yatta ja używałam dwa razy tej farbki, o ile za pierwszym razem byłam z niej mega zadowolona, o tyle przy drugim razie mnie zawiodła, dlatego teraz sama szukam czegoś innego i zastanawiam się cały czas nad tym

Cześć dziewczyny
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 08:44   #2323
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

hej hej faktycznie cos mnie wczoraj kilkakrotnie zacytowalo ale to dlatego ze wizaz taaaaaak wolno chodzil moj synek ma 3 i pol roczku i narazie wiekszosc czasu spedza przed bajkami troszke sie pobawi razem cos porysujemy ale on za chetny do rysowania nie jest cos tam zbuduje z klockow i tak dzionek uplywamysle zeby go poslac gdzies ze dwa razy w tygodniu do przedszkola jakiego polskiego najlepiej

dobra lece do klubu zobaczyc co tam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:12   #2324
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Wrr... cholerny wizaż co mi się dzieje z netem i wizażem że a to strona wygasa a to ładuje i błąd połączenia? A wczoraj od wieczora znów neta nie miałam A dzis mi nic nie cytuje...

novelove chyba można na farbkę akrylowa położyc żel clear, najlepiej jednofazowy i będzie lepiej trzymać jak na samym glossie. Można zrobić french końcówkę farba ale po co? kolor będzie z prześwitami a jak za dużo farby nawalisz to ci odprysnie- lepiej żelem a farbą tylko jakiś wzór namalować.
Co do pieska yorka to ja wiem czy to takie szczekacze
wszystko zalezy od indywidualnego charakteru psa i na co mu pozwolisz- moja z początku strasznie piszczalai szczekała jak coś jej się nie podobalo ale krzyczysz wtedy cicho! i pies w końcu załapuje że ma nie szczekać.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 09:18   #2325
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

agata referat w klubie melduje napisany
a ja dzis po nocy z olejem migdalowym bede zaraz myc wlosy ..no i lece po ten winogronowy

snow avek sexi zwlaszcza wlosy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 10:09   #2326
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

czesc dziewczyny.....
taki kolorek mi sie podoba,fotka ponizej jaki to poziom?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moze takie.jpg (5,0 KB, 41 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 10:14   #2327
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Okrutne to wszystko, aż włos się jeży.
Dobrze, ze chociaż nagłaśniają takie sprawy. Tylko trzeba by było wyciągnąć jakieś bardziej drastyczne konsekwencje z takich postępowań..

Niestety dopóki nie zmieni się prawo i ludzka mentalność to niestety będą takie akty okrucieństwa wobec zwierząt Ja nie mogę oglądać takich rzeczy, bo mi się słabo robi, ale wiem, że dla niektórych ludzi to jest nadal TYLKO zwierzę
Przykład:
Kiedyś (ze dwa lata temu) była taka sytuacja, że ktoś wysłał latem w ponad 30 stopniowy upał, szczeniaka (labradora) zapakowanego w podziurawiony karton pocztą. Piesek umarł z wycieńczenia w trakcie podróży (nie miał wody i był cały w swoich odchodach). Jak mówili o tym w wiadomościach to ryczałam jak bóbr (moja mama także) Natomiast moja znajoma opowiadała mi o tym jakiś czas później ze śmiechem, jako fajny dowcip Wrażliwość na krzywdę zwierząt jest bardzo indywidualna

Cytat:
Ja wczoraj wypiłam dwie szklaneczki, dzisiaj dalszy ciąg
Jakoś lepiej mi to wkuwanie szło, albo to efect placebo Tak czy siak będę to piła
I z tego co pamiętam w składzie jest magnez takze o wariujące powieczki się nie martwię
Mnie też świetnie się po tym wkuwa Łatwiej przyswajam i zapamiętuję, żeby jeszcze zrobili Plusssza Chęci do Nauki to na pewno bym kupiła
Niestety magnezu ma w składzie tylko 15% dziennego zapotrzebowania (w 2 tabletkach), a wypłukuje go znacznie więcej. Producent ulepszył tego Plusssza, rok temu miał on połowę tych witamin, które ma teraz, ale magnezu nie dołożył Ja jestem bardzo podatna na ubytki tego pierwiastka, bo prawie codziennie ćwiczę stąd drgające powieki
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 10:31   #2328
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
agata referat w klubie melduje napisany
a ja dzis po nocy z olejem migdalowym bede zaraz myc wlosy ..no i lece po ten winogronowy

snow avek sexi zwlaszcza wlosy
Już lece czytac

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny.....
taki kolorek mi sie podoba,fotka ponizej jaki to poziom?
Za mała fotka, może 8? Ja tu widzę baze 7, refleksy 9.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 10:49   #2329
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny.....
taki kolorek mi sie podoba,fotka ponizej jaki to poziom?
Ładny i chłodny
mi się wydaje, że ósemeczka, ale ręki nie dam



Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość

Niestety dopóki nie zmieni się prawo i ludzka mentalność to niestety będą takie akty okrucieństwa wobec zwierząt Ja nie mogę oglądać takich rzeczy, bo mi się słabo robi, ale wiem, że dla niektórych ludzi to jest nadal TYLKO zwierzę
Przykład:
Kiedyś (ze dwa lata temu) była taka sytuacja, że ktoś wysłał latem w ponad 30 stopniowy upał, szczeniaka (labradora) zapakowanego w podziurawiony karton pocztą. Piesek umarł z wycieńczenia w trakcie podróży (nie miał wody i był cały w swoich odchodach). Jak mówili o tym w wiadomościach to ryczałam jak bóbr (moja mama także) Natomiast moja znajoma opowiadała mi o tym jakiś czas później ze śmiechem, jako fajny dowcip Wrażliwość na krzywdę zwierząt jest bardzo indywidualna


Mnie też świetnie się po tym wkuwa Łatwiej przyswajam i zapamiętuję, żeby jeszcze zrobili Plusssza Chęci do Nauki to na pewno bym kupiła
Niestety magnezu ma w składzie tylko 15% dziennego zapotrzebowania (w 2 tabletkach), a wypłukuje go znacznie więcej. Producent ulepszył tego Plusssza, rok temu miał on połowę tych witamin, które ma teraz, ale magnezu nie dołożył Ja jestem bardzo podatna na ubytki tego pierwiastka, bo prawie codziennie ćwiczę stąd drgające powieki
Nie słyszałam o tym labradorku
Ale jak oni go wysłali? Tak normalnie pocztą? I się nie zorientowali? Przecież to nie dorzeczne
Niestety tak jak napisałaś, dla niektórych ludzi zwierzak jest tylko zwierzakiem i uczuć już nie ma..

A co do Plusssza. Sama bym się skusiła na takiego dającego chętke do nauki
Nie skupiałam się ile zawiera tego magnezu, zauważyłam, ze jest w składzie i to było dla mnie istotne ale witaminek ma sporo, więc ok
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 11:01   #2330
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

wiecie co do zwierzat to wam powiem ze w miescie jeszcze jako tako ludzie sa rozwinieci natomiast na wsiach spojrzcie jak wygladaja niektore psy jakie maja zycie stoja 10 lat na lancuchu niektore metrowym dostaja miske raz dziennie jakis pomyj a na noc sa spuszczane zazwyczaj zeby pilnowaly chaty podworka taki pies wtedy jak dzik sie zachowuje dusi koty kury po nocy biega nocami po wsi czasem wpada pod samochod albo gnie otruty przez sasiada bo zadusil mu kure

a koty slyszeliscie co sie robi na wsiach jak kotka ma male ? w torebke reklamowke i do dolu do ziemi sie zakopuje w ogrodku i po sprawie nie ma niepotrzebnych kociakow

a inne znecania sie nad zwierzetami na krowami np bicie kopanie ich okladanie rozgami
a zabijanie swin w jakich warunkach na podworku nozem albo siekiera
i moge jeszcze tak wyliczac i wyliczac.....a zrobic nic
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:06   #2331
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

wiecie, bo poczta polska ma taką usługę wysyłania żywych zwierzat w paczce. Deklaruje sie tylko jak szybko ma dotrzec taka paczka, a im szybciej to drożej.. Nazywa się to kurier.. ale wiadomo jaka jest polska poczta.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

bo zdarza sie,ze zwierze trzeba przewieźc, ale na zachodzie sa do tego wyspecjalizowane firmy..
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:14   #2332
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wiecie, bo poczta polska ma taką usługę wysyłania żywych zwierzat w paczce. Deklaruje sie tylko jak szybko ma dotrzec taka paczka, a im szybciej to drożej.. Nazywa się to kurier.. ale wiadomo jaka jest polska poczta.

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

bo zdarza sie,ze zwierze trzeba przewieźc, ale na zachodzie sa do tego wyspecjalizowane firmy..
Ciekawe jak bardzo humanitarne są te warunki przewozu..
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:27   #2333
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny.....
taki kolorek mi sie podoba,fotka ponizej jaki to poziom?
Zdaje mi się że 7-8. Ale odrost to jakieś 5

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wiecie co do zwierzat to wam powiem ze w miescie jeszcze jako tako ludzie sa rozwinieci natomiast na wsiach spojrzcie jak wygladaja niektore psy jakie maja zycie stoja 10 lat na lancuchu niektore metrowym dostaja miske raz dziennie jakis pomyj a na noc sa spuszczane zazwyczaj zeby pilnowaly chaty podworka taki pies wtedy jak dzik sie zachowuje dusi koty kury po nocy biega nocami po wsi czasem wpada pod samochod albo gnie otruty przez sasiada bo zadusil mu kure

a koty slyszeliscie co sie robi na wsiach jak kotka ma male ? w torebke reklamowke i do dolu do ziemi sie zakopuje w ogrodku i po sprawie nie ma niepotrzebnych kociakow

a inne znecania sie nad zwierzetami na krowami np bicie kopanie ich okladanie rozgami
a zabijanie swin w jakich warunkach na podworku nozem albo siekiera
i moge jeszcze tak wyliczac i wyliczac.....a zrobic nic
caskada u mojego tz tak jest np on jest ze wsi. Mają dużego kundla podobnego do charta. Dostaje jeść wtedy jak dziadkowie i ojczym nazbieraja pomyj i resztek. Czyli średnio raz na dwa dni z pól miski wyjdzie. Czasem jak dłużej nie ma co to namoczą chleb wodą.
Ostatnio miał rany na uszach i chciałam go zabrac do weta z bratową to po co? Przeciez to pies a te ukąszenia zejdą
Zebra to mu sterczą prawie skóre przebijają a ja uslyszałam tylko że to nie moja sprawa I dlatego teraz jeżdze tam tylko na święta. Nie chcę mieć z takimi ludżmi do czynienia. Pies stoi na 2 metrowym łańcuchu a spuszcza sie go tylko w nocy w wielkie mrozy...

Świnię dalej zabija sie nożem w serce ile razy taka świnia jeszcze ucieknie i przebiegnie pól podwórza to nie powiem...

Takze zero słow naprawdę.

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ciekawe jak bardzo humanitarne są te warunki przewozu..
Dość humanitarne- są specjalne duze katrony z otworkami, można wstawić miskę z wodą i szamą a zwierzak ma podróżować do max 24 godzin- i gwarantuja to.
Oczywiście odpada gdy jest mróz czy upał.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:38   #2334
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ja mam rodzine na wsi dziadkow i tz pochodzi tez ze wsi tyle ze ma sam dom a nie jakies gospodarstwo
i jak bylam mala to bylam czestym gosciem u dziadkow teraz tez jestem tam czesto bo tz ma dom niedaleko i widze widze od kilku lat to samo
na wsiach to panuje jakas patologia wsrod tych ludzi
ile razy ja walczylam dzwonilam na policje bo widzialam jak znecano sie nad krowami psami widzialam jak wieszaja w lasach albo koty wywoza ale co moze taka policja NIC
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:46   #2335
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bunny a jaka jest szansa ze któras z farbek da mi taki kolorek może mogłabys mi jakas polecic.

A moze któraś z Was blondyny mi jakąś poleci.
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:54   #2336
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

JA wczoraj czytałam o psiaku którego ktoś w kojcu po prostu podpalił
Nie wiem jak mozna byc tak okrutnym człowiekiem

Magda moze cos z Safiry?? Tam mi sie kojarza takie posrednie kolorki... I pamietam ze nie wychodza za ciemno bo wiem ze chyba Mistyczne Złoto kiedys uzywałam.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:59   #2337
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Masz rację Safira ma takie, moja koleżanka ma taki kolor teraz, wychodzi jej fajnie, chyba maluje tym mistyczym złotem albo cynamonem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 12:04   #2338
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Bunny a jaka jest szansa ze któras z farbek da mi taki kolorek może mogłabys mi jakas polecic.

A moze któraś z Was blondyny mi jakąś poleci.
Magda musiałabyś pójść do rossmana czy gdzie indziej i pooglądać palety z farbami to zobaczysz czy jest taki kolor co ci sie podoba.
szukaj na razie natury czyli 7.0 lub 8.0.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 12:08   #2339
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Jest na to sposob ...kastracja zwierząt ktora powinna byc darmowa ,albo za przyslowiowe 10 zl...
a nie koszt ponad 200 zł za jednego kociaka...za 200 zł czesto Ci ludzie maja jedzenia na cały miesiac...
Wiecie zwierzeta to zwierzeta..rozmnażają się bez namysłu..nie upilnujesz ich na wsi... a pozniej taki rolnik jeden z drugim przez 15 lat zycia kota srednio raz w roku ma 3-4 kocieta...razy 15 łatwo sobie policzyc ,ze z jednego kota wychodzi ponad 50 kociaków
I albo konczy taki ktos jak VIOLLETKA VILAS ,albo niestety :/

apropo szybko działających odzywek i tanich polecam Joanne jajeczna
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 13:04   #2340
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

SZUKAM farbek ciekawe co by wyszło jakbym którąś z tych nałozyła? Jedna jest blond a druga jasny blond 7 i 8.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (17,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (17,8 KB, 16 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.