Kosmetyki Essence - cz. XII - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-01, 18:15   #3451
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
widzę że mamy podobne dylematy też dziś w necie oglądałam, ale w zasadzie wiele ciekawego nie znalazłam... i sama nie wiem czy w ogóle brać, albo jaki...
Ja biorę Wcześniej się wahałam czy brać ten mineralny róż 2w1 Best Friends, chyba tak się nazywał, i nie wzięłam, a później wycofali i już nie mogłam go trafić, także teraz pawie oczko wezmę zanim mi je bezpowrotnie zabiorą

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Wiecie co... ja bardzo chciałam ten róż a użyłam go może ze dwa razy. Jak dla mnie baardzo średni produkt (nie wiem, jak w przypadku drugiego wariantu kolorystycznego).

Jest bardzo jasny- nie daje ładnego koloru, raczej poświatę. A po chwili zostają tylko drobinki, bo jest pełen shimmera. Także zostawiłabym kasę na nowości
Oooo.... To mnie zaniepokoiłaś, ze ma tyle shimmera :/ I jeszcze jeśli się tak szybko ściera... Ale z drugiej strony pocieszyłaś, ze to nie cegła
I o zdjęcia ładnie proszę

BTW jestem latem, pasują mi chłodne odcienie - czy ten róż 10-how cute is that? nadałby się dla lata?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:28   #3452
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
no tak
są podobne ale nie identyczne
soft rose ma odcień idealnie jak moje usta...
a coral jest bardzo lekko widoczna - koralowa
warto mieć je obydwie.
A mi do koloru ust idealnie pasuje koralowa. Tej drugiej nie mogę dostać.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:36   #3453
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
A mi do koloru ust idealnie pasuje koralowa. Tej drugiej nie mogę dostać.
Spróbuj w D na Gocławiu Tam jest wąska mała szafka i mogą ją mieć (swoją właśnie tam kupiłam - ale to było daaawno), ponieważ ten D jest raczej mały i w sumie to mały tam mają ruch - a i szafa Essence jest niepozorna i nie rzucająca się tak w oczy, i większa szansa, że tam trafisz.
Poza tym możesz jeszcze zajrzeć do Hebe na rondzie ONZ - niedawno otworzyli, więc i szafa nie powinna byc mocno przetrzebiona (tak samo jak na Solcu - obstawiam, ze tez możesz znaleźć tam Soft Rose )

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Aha, chciałam jeszcze napisać, że te nowe podkłady Skin Match - te z kapsułkami, co mają się dopasowywać - to na swatchach wyglądają jak peeling
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 19:54   #3454
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

No więc przetestowałam fame fatale i u mnie krycie jest świetne - jedna warstwa i już
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 20:28   #3455
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Spróbuj w D na Gocławiu Tam jest wąska mała szafka i mogą ją mieć (swoją właśnie tam kupiłam - ale to było daaawno), ponieważ ten D jest raczej mały i w sumie to mały tam mają ruch - a i szafa Essence jest niepozorna i nie rzucająca się tak w oczy, i większa szansa, że tam trafisz.
Poza tym możesz jeszcze zajrzeć do Hebe na rondzie ONZ - niedawno otworzyli, więc i szafa nie powinna byc mocno przetrzebiona (tak samo jak na Solcu - obstawiam, ze tez możesz znaleźć tam Soft Rose )

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Aha, chciałam jeszcze napisać, że te nowe podkłady Skin Match - te z kapsułkami, co mają się dopasowywać - to na swatchach wyglądają jak peeling
Spróbuję na ONZ, bo aż na Gocław wybitnie nie chce mi się jechać.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 21:00   #3456
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

W moje rączki wpadły 3 Liplinery Essence : 07 Cute Pink, 08 Red Blush, 09 Nude Coral. Muszę przyznać, że są całkiem niezłe. Troszkę brudzą (w przypadku nałożenia za dużej ilości), ale jeśli zetrze się nadmiar nie zostawiają śladów. Linery nie wędrują poza kontur ust w ciągu dnia, nie trzeba ich poprawiać, kolor bardzo trwały. Ostatnio noszę jedynie matowe usta i właśnie taki efekt osiągam przy ich użyciu. Mały minusik - wysuszają trochę usta.
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 21:11   #3457
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Spróbuję na ONZ, bo aż na Gocław wybitnie nie chce mi się jechać.
Ale na Gocławiu masz aż 3 miejsca z Essence w jednym miejscu (masło maślane ): w N (2 szafy), w D i w T (znaczy się w Tesco), więc tam w końcu musisz dopaść Soft Rose (chyba że przez wyjątkowo niekorzystny zbieg okoliczności nie będzie jej w żadnym z tych miejsc, w co szczerze wątpię, no chyba, że nie jest Ci pisana Tfu, tfu, odpukać )
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 21:31   #3458
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ale na Gocławiu masz aż 3 miejsca z Essence w jednym miejscu (masło maślane ): w N (2 szafy), w D i w T (znaczy się w Tesco), więc tam w końcu musisz dopaść Soft Rose (chyba że przez wyjątkowo niekorzystny zbieg okoliczności nie będzie jej w żadnym z tych miejsc, w co szczerze wątpię, no chyba, że nie jest Ci pisana Tfu, tfu, odpukać )
Ale tak daleeekooo?? W taki mróóóz??? Aż tak mi na niej nie zależy, chyba zadowolę się koralową, chyba że będzie w Hebe ONZ.
Straszny ze mnie leniuszek, ale tak marznę, że marzę tylko o łóżeczku cieplutkim.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-01, 21:35   #3459
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

No tak, zapomniałam o mrozie
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 06:35   #3460
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Kochane moje, a powiedzcie mi w którym dokładnie miejscu jest Hebe na ONZecie? Bo ja codziennie próbuje dostrzec coś z tramwaju, ale ślepa chyba jestem... Dziś albo jutro bym się wybrała na łowy essencowe, ale w tym mrozie nie chce mi się kluczyć.

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2012-02-02 o 06:36
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:15   #3461
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Wiecie co... ja bardzo chciałam ten róż a użyłam go może ze dwa razy. Jak dla mnie baardzo średni produkt (nie wiem, jak w przypadku drugiego wariantu kolorystycznego).

Jest bardzo jasny- nie daje ładnego koloru, raczej poświatę. A po chwili zostają tylko drobinki, bo jest pełen shimmera. Także zostawiłabym kasę na nowości
dzięki! wyleczyłaś mnie i bardzo dobrze, mam ważniejsze wydatki
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 08:25   #3462
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Spróbuję na ONZ, bo aż na Gocław wybitnie nie chce mi się jechać.
To zajrzyj tam w pobliżu do Jasmin Stand pięknie dopilnowany i dopieszczony.

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Ale na Gocławiu masz aż 3 miejsca z Essence w jednym miejscu (masło maślane ): w N (2 szafy), w D i w T (znaczy się w Tesco), więc tam w końcu musisz dopaść Soft Rose (chyba że przez wyjątkowo niekorzystny zbieg okoliczności nie będzie jej w żadnym z tych miejsc, w co szczerze wątpię, no chyba, że nie jest Ci pisana Tfu, tfu, odpukać )
No a w Centrum aż 5 przy metrze dwie Natury (jedna dwuszafowa) Jasmin dwuszafowy, Hebe (nie pamiętam ale chyba też dwu) oraz Douglas w Złotych z imitacja standu.

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Kochane moje, a powiedzcie mi w którym dokładnie miejscu jest Hebe na ONZecie? Bo ja codziennie próbuje dostrzec coś z tramwaju, ale ślepa chyba jestem... Dziś albo jutro bym się wybrała na łowy essencowe, ale w tym mrozie nie chce mi się kluczyć.
Z tramwaju nie zobaczysz. Hebe jest w ciągu ulicy Świętokrzyskiej, niemal na przeciwko Rossmana- po drugiej stronie ulicy, budowy znaczy hehe
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 08:52   #3463
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

No właśnie dzięki temu, że to drastyczne nie było tylko po prostu takie przejście na mądrzejsze jedzenie nie odczułam tego zbytnio i mogłam ciągnąć i ciągnę nadal Przede wszystkim nie byłam niecierpliwa, ba, nawet nie myślałam o wadze. Ważyłam się raz na jakiś czas jak byłam u siostry. Pomijając chudnięcie zależało mi też właśnie na nabraniu zdrowszych nawyków. Teraz powoli będę je coraz bardziej ulepszać
(np ostatnio jak chce mi się słodkie, tonie kupuję ciasteczek w sklepie tylko sama piekę a w pracy to się one już sławne stały ) I dodatkowo ja baardzo lubię warzywa i owoce różnej maści więc przerzucenie się na zdrowsze przekąski też nie było dla mnie problemem np teraz podjadam marchewę
...
Śniegowa, zapomniałam Cie zacytować.
Na każdego działa co innego, co jest oczywiste, ale tak jak pisałaś, niestety im więcej lat tym trudniej. Dlatego postanowiłam teraz się wziąć za siebie i namawiam do tego mojego Lubego, bo później będzie coraz ciężej walczyć. A utrzymać odpowiednią wagę jest znacznie łatwiej niż zejść chociaż 5 kilo
Ty i tak nie masz jeszcze tak źle pod względem wieku, jeśli dobrze się trzymasz to super, obyś utrzymywała, bo najgorszy moment (widzę to po swojej mamie) to jak się przekroczy 50. Wtedy to już straaasznie trudno schudnąć... Także masz jeszcze sporo czasu na schudnięcie i utrzymywanie wagi
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wiem Tylko chodzi o to, że mając 25, zrzuca się łatwo. 10 lat później trzeba się napocić. W sumie wchodzę w rzeczy w które wchodziłam w szkole średniej, więc nie jest źle
fajnie
muszę tak spróbować - miałam okresy takich lepszych nawyków ale za krótkie
ale chyba mam jeszcze czas
Śniegowa niezła jesteś - wchodzisz w rzeczy ze szkoły średniej. Mi się zdarza nie wchodzić w rzeczy które nosiłam 2,3 lata temu wtedy byłam typowym 34 teraz 36... szlag
Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Coco, Ty jak rzucisz postem to normalnie hurtownia
Hahah no wiem
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
No wiesz?! Jeszcze masz wątpliwości? Nie możesz ich przecież rozdzielić! Julia musi być z Romeo! Nie rób im tego... Nie rozdzielaj kochanków

Ajjjjj no właśnie wiem tak mi głupio mieć samą julię a nie mieć romea
Zwłaszcza że Gabriella ma swojego Troya
Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
ja właśnie pomalowałam paznokcie icy princess i na to walnęłam hello holo i cuuuuudo normalnie nie mogę się napatrzeć jak ślicznie się mienią
OK więc biorę romeo i icy princess, dorzucić do tego betona?
Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
A wy strasznie kusicie i mam ochotę jeszcze na róż pawie oczko sczególnie że mają wycofać (i w te łatwy sposób mogę się wytłumaczyć), tylko zastanawiam się który kolor. Szukam swatchy w necie ale znaleźć nie mogę. Macie może jakieś porównanie?
Hmm ja mam how cute is that i jak mówiłam ja go polecam.
Podobny jest do różu Suede ze Sleeka i nie jest cegłą
A czy chłodnym będzie pasował to oj... nie wiem. Może nie pasować
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Straszny ze mnie leniuszek, ale tak marznę, że marzę tylko o łóżeczku cieplutkim.
Mam to samo
ale dziś po pracy zamierzam skoczyć do N po te szaraki.

proszę jeszcze o opinie dla:
Icy Princess
Got A Secret
The Dawn Is Broken
Romeo (Nail Art Twins)

Zauważcie że chyba wszystkie szaraki wycofują
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:02   #3464
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

W Szczecinie-Superpharm w Galaxy pełny stand z Circusa jest totalnie wszystko, Natura przy Bramie Portowej-czesc serii Crystalliced i z Catrice Las Vegas, nie widzialam promocji wycofywanych w 2012 produktow, poza tymi ktore na stałe sa w koszyczkach wyprzedazowych.
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:05   #3465
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Napiszcie czy w Łodzi da się gdzieś kupić ten puder do rzęs, a jak nie to czy da rade go zamówić na necie. Czytałam, że to limitka :< a nóż mi się spodoba efekt i gdzie ja to kupię?!
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:08   #3466
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ten puder do rzęs wejdzie do stałej oferty na wiosnę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:12   #3467
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

ja tylko chciałam napisać, że mamy 2.02.2012 a w Douglasie na Morenie resztki Balleriny Pytałam Panią przed świętami BN o CC to mnie uświadomiła, że dopiero po nowym roku dostaną także wydaje mi się, że Gd tej limitki nie ujrzy już
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 09:13   #3468
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
fajnie
muszę tak spróbować - miałam okresy takich lepszych nawyków ale za krótkie
ale chyba mam jeszcze czas
Śniegowa niezła jesteś - wchodzisz w rzeczy ze szkoły średniej. Mi się zdarza nie wchodzić w rzeczy które nosiłam 2,3 lata temu wtedy byłam typowym 34 teraz 36... szlag
No ja tak 38 mniej więcej. Ważę około 59- w szkole zdarzyło mi się nawet 56, ale wtedy nie ćwiczyłam a byłam na baaardzo ostrej diecie- takiej bez sensu trochę.

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
proszę jeszcze o opinie dla:
Icy Princess
Got A Secret
The Dawn Is Broken
Romeo (Nail Art Twins)

Zauważcie że chyba wszystkie szaraki wycofują

Icy- jednowarstwowa srebrna folia. Uwielbiam ją.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 10:09   #3469
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Kochane moje, a powiedzcie mi w którym dokładnie miejscu jest Hebe na ONZecie? Bo ja codziennie próbuje dostrzec coś z tramwaju, ale ślepa chyba jestem... Dziś albo jutro bym się wybrała na łowy essencowe, ale w tym mrozie nie chce mi się kluczyć.
To jest w tym wysokim budynku gdzie coffeeheaven Jak wejdziesz do środka pierwszymi drzwiami (co zalecam zrobić bo tam strasznie wieje ) to musisz iść jak do coffeeheaven i jeszcze dalej takim wąskim korytarzykiem Jest oczywiście drugie wejście z ulicy bezpośrednio, ale z racji mrozów polecam to jeśli jedziesz tramwajem
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 12:00   #3470
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

A Wy te wychodzące z serii kolory kupujecie w innej cenie niż regularna? Ja dziś się przyczaiłam na drugi róż - multicolor, ale cena była regularna...
W sumie to chyba cierpliwie poczekam na nowości, o. Taka będę twarda ;-)
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:05   #3471
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Kochane moje, a powiedzcie mi w którym dokładnie miejscu jest Hebe na ONZecie? Bo ja codziennie próbuje dostrzec coś z tramwaju, ale ślepa chyba jestem... Dziś albo jutro bym się wybrała na łowy essencowe, ale w tym mrozie nie chce mi się kluczyć.
Jak od tramwaju to idziesz do Świętokrzyskiej - tą stroną ulicy, którą masz po prawej (czyli po lewej masz budowę) i po tej stronie ulicy jest Hebe - nie sposób nie zauważyć tego żarówiastego różu

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No a w Centrum aż 5 przy metrze dwie Natury (jedna dwuszafowa) Jasmin dwuszafowy, Hebe (nie pamiętam ale chyba też dwu) oraz Douglas w Złotych z imitacja standu.

Z tramwaju nie zobaczysz. Hebe jest w ciągu ulicy Świętokrzyskiej, niemal na przeciwko Rossmana- po drugiej stronie ulicy, budowy znaczy hehe
No tak, ale każde z tych miejsc jest od siebie oddalone i jednak trzeba trochę się nalatać - z metra do tarasów jest kawałek -> z tarasów do Hebe też... Latem to ja z chęcią bym sobie polatała tu i tam Ale zimą... A na Gocławiu masz wszystko pod jednym dachem

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ajjjjj no właśnie wiem tak mi głupio mieć samą julię a nie mieć romea
Zwłaszcza że Gabriella ma swojego Troya
A ci to co za jedni, bo nie kojarzę? Skąd się urwali?
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:08   #3472
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
A Wy te wychodzące z serii kolory kupujecie w innej cenie niż regularna? Ja dziś się przyczaiłam na drugi róż - multicolor, ale cena była regularna...
W sumie to chyba cierpliwie poczekam na nowości, o. Taka będę twarda ;-)
Przeceny zazwyczaj są tylko w niesieciowych drogeriach, jak wchodzą nowe produkty czasem i Douglas robi jakąś promocję w stylu 3 za 2.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:11   #3473
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
No tak, ale każde z tych miejsc jest od siebie oddalone i jednak trzeba trochę się nalatać - z metra do tarasów jest kawałek -> z tarasów do Hebe też... Latem to ja z chęcią bym sobie polatała tu i tam Ale zimą... A na Gocławiu masz wszystko pod jednym dachem
Czy daleko.... Dla mnie nie, bo ja to latam jak wariat często. Mieszkam koło Św Zofii a na spacery chodze do Złotych, czy Arkadii albo na Starówkę, lub Wisłę, a latem to i do Łazienek
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:11   #3474
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Dzięki za odpowiedź, no właśnie byłam zaskoczona, gdy kiedyś w małej drogerii, no-name, znalazłam szafę essence z produktami po 3.99 i 4.99 /cienie, rozświetlacz/, wydrukowane, że tak powiem "fabrycznie" przez essence.
To potwierdza to co mówisz
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:12   #3475
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A ci to co za jedni, bo nie kojarzę? Skąd się urwali?
Z High School Musical xD
Rozwaliło mnie to, zwłaszcza, że na jakichś blogach widziałam inną, bardziej ambitną nazwę...
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:12   #3476
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A ci to co za jedni, bo nie kojarzę? Skąd się urwali?

Haj skul miuzikal
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:26   #3477
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Ja korzystając z okazji, że w końcu mam pod nosem Naturę i że mam kasę z urodzin wykorzystałam część na kosmetyki Essence, dawno nic sobie nie kupowałam. Wiadomo, zawsze chciałoby się więcej, ale nie mogłam też przesadzać
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:40   #3478
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

A ja sobie ostatnio kupiłam lip laquery z CC no i liner w słoiczku o dziwnym kolorze, ale niestety nie pamiętam jak się nazywa. pasuje Wam ten pedzelek do linera? bo mnie drapie :/
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 12:48   #3479
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez pannanika Pokaż wiadomość
Z High School Musical xD
Rozwaliło mnie to, zwłaszcza, że na jakichś blogach widziałam inną, bardziej ambitną nazwę...
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Haj skul miuzikal
Ahaaa...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 13:00   #3480
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence - cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
No tak, zapomniałam o mrozie
Taki mały szczegół, ale ja dziś na urlopie, bo się uczę. Przeznaczyłam na to cały dzień, a tu kurka już roztrzaskałam wszystkie zadania z rachunkowości. Zaczęłam około 9 i o 12 już było po wszystkim. Aż sama jestem w szoku.

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Kochane moje, a powiedzcie mi w którym dokładnie miejscu jest Hebe na ONZecie? Bo ja codziennie próbuje dostrzec coś z tramwaju, ale ślepa chyba jestem... Dziś albo jutro bym się wybrała na łowy essencowe, ale w tym mrozie nie chce mi się kluczyć.
Ja też próbowałam dojrzeć z tramwaju, aż TŻ się pytał co tak się gapię. Ale z tramwaju nie dojrzysz (chyba ).

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To zajrzyj tam w pobliżu do Jasmin
Byłam niedawno, ale wtedy jeszcze nie wiedziałam, że muszę ją mieć. Dzięki, dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Mam to samo
ale dziś po pracy zamierzam skoczyć do N po te szaraki.
Szalona.

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
A Wy te wychodzące z serii kolory kupujecie w innej cenie niż regularna? Ja dziś się przyczaiłam na drugi róż - multicolor, ale cena była regularna...
W sumie to chyba cierpliwie poczekam na nowości, o. Taka będę twarda ;-)

Podziwiać.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Czy daleko.... Dla mnie nie, bo ja to latam jak wariat często. Mieszkam koło Św Zofii a na spacery chodze do Złotych, czy Arkadii albo na Starówkę, lub Wisłę, a latem to i do Łazienek
To, patrząc na warunki warszawskie, mieszkamy całkiem niedaleko siebie.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Haj skul miuzikal
Staro się czuję, chyba już nie moja bajka. A jeszcze trzydziestki nie mam.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.