kosmetyczka olala! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-20, 19:28   #1
polinkaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1

kosmetyczka olala!


Kosmetyki zawsze zajmują najwięcej miejsca w mojej torbie podróżnej i pęka ona w szwach. Niestety aby czuć się dobrze i uniknąć wpadek kilka kosmetyków trzeba mieć ze sobą zawsze.

Pierwszą, niezbędną rzeczą w mojej kosmetyczce jest podkład do twarzy. Proste! Bez podkładu nie wyściubię nosa za drzwi i już! Następne, zaszczytne miejsce drugie zajmuje eyeliner. Tak, tak, wcale nie mascara. Eyeliner daje mocny efekt i mascara często nie jestmi tak potrzebna, szczególnie z moją ciemną oprawą oczu. Trzecim kosmetykiem absolutnie niezbednym jest pomadka ochronna. Usta posiadam dorodne więc muszą zawsze wyglądać kusząco.


Jeżeli chodzi o higienę i pielęgnację to podstawą jest kremowy żel do mycia twarzy, krem nawilżający i husteczki do demakijażu. Bez oczyszczania i nawilżenia po prostu moja cera się buntuje. Ma swoje humory, ma.

Dodatkiem do kosmetyczki ratunkowej będzie lakier o neutralnym, beżowym kolorze i penseta, która wprawdze kosmetykiem nie jest, ale robi różnicę.

Na codzień w podręcznej kosmetyczce, którą wkładam do torebki znajduje się pomadka o naturalnym, rożowym odcieniu, perfumy i krem do rąk.

Niektóre kosmetyki w sytuacji awaryjnej wykorzystuję na dodatkowe sposoby np. pomadka jako róż ; krem do rąk jako nawilżający krem do twarzy. Jakoś trzeba sobie radzić w cieżkich warunkach.
polinkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.