Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-24, 20:08   #4531
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Kupiłam Sunny Seoul wykończenie cremesheen, - widzac ja na swatchach nie brałam jej pod uwagę.
Ja oczywscie weszłam dumnie z karteczką z nazwami że niby jestem tak obeznana a babeczka mi mówi że ona nazw nie pamięta wszystkich i czy znam wykończenia to mi pomoże znaleźć - o wszystkim pomyślałam,ale nie o wykończeniu .
Ale stanęło na tym,że mogłam pomacać wszystko i sobie wybrać co mi się podoba - na 4 szminki żadna nie była z mojej listy chciejstw.

We wtorek mam zamiar wrócić po taką mgiełkę do twarzy z minerałami , krem bb i może jakiś puder matujący.
Tż wyślę na ten czas do Kuchni Świata bo jest koło MACa (dzisiaj tak zrobiłam i to był strzał w dziesiątkę...).
Ładna Ja przeżyć nie mogę, że nie stać mnie było na wczorajszą noc zakupów w Douglasie, już mi się marzyło parę rzeczy. Zastanawiam się nad bazą z filtrem (boję się zapychania), korektorem i ciągle się kręcę wokół szminki Plumful, ale czekam na wypłatę i może kolejną akcję rabatową
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 22:38   #4532
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
czadowy kolorek
chociaż nie nałożyłabym takiej sama, za odważna
a jeśli chodzi o zamiłowanie do perłowych szminek, to moim skromnym zdaniem - z wiekiem warto przystopować (i mówię z autopsji, bo zapewne jestem w wieku Mamy Oleandry...
Szminka zamówiona i wysłana, podobała się bardzo zobaczymy jak to będzie na żywo, chociaż ja jej nie zobaczę na mojej mamie na żywo w najbliższym czasie.

Na pewno nie jesteś w wieku mojej mamy bo ona jest 60+ Mi się wydaje że to zamiłowanie do perłowych szminek to dlatego że kiedyś, w sensie w latach 70tych, 80tych, takie szminki się nosiło i z wiekiem trudno zmienić przyzwyczajenia Ja nie lubię pereł na ustach, trochę tandetnie na mnie wyglądają

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 07:41   #4533
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziękuję Wam z opóźnieniem za rady, co do korektora
Postanowiłam, że przetestuję w sklepie i kupię przy okazji przypływu nadprogramowej gotówki, a póki co zaopatrzyłam się w Treat&Cover IsaDory, jasny, precyzyjny, daje radę
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 08:19   #4534
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez oleandra123 Pokaż wiadomość
Szminka zamówiona i wysłana, podobała się bardzo zobaczymy jak to będzie na żywo, chociaż ja jej nie zobaczę na mojej mamie na żywo w najbliższym czasie.

Na pewno nie jesteś w wieku mojej mamy bo ona jest 60+ Mi się wydaje że to zamiłowanie do perłowych szminek to dlatego że kiedyś, w sensie w latach 70tych, 80tych, takie szminki się nosiło i z wiekiem trudno zmienić przyzwyczajenia Ja nie lubię pereł na ustach, trochę tandetnie na mnie wyglądają

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No rzeczywiście, trochę przestrzeliłam
Ale często widuję kobiety w moim wieku (45+) i starsze z taką właśnie perłą, co uważam, niestety podkreśla wiek, każda drobinka na twarzy podkreśla zmarszczki... Nawet niedawno miałam na ten temat gadkę w mac. Laski proponowały mi coś z limitki a ja od razu, że wykluczone, bo te limitowane (zwłaszcza róże) są zwykle bardziej błyszczące. Więc po ich kurtuazyjnych zapewnieniach, że ależ skąd, nie jest pani za stara!!! dałam się wysmarować... No i wyłażą te zmarszczki. Nawet pod Soft and Gentle

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 12:45   #4535
pompea
Przyczajenie
 
Avatar pompea
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Sklep MAC-a we Wrocławiu

Dziewczyny Wrocławianki (i nie tylko!). Czy kupowałyście kiedyś w sklepie MAC we Wrocławiu? Jakie są Wasze opinie?
Ja byłam tam kilka razy, panie były zawsze bardzo miłe, szykowały próbki itd. Jednak, gdy chciałam coś kupić (2 cienie), o dziwo nigdy tego nie było. Zawsze byli w trakcie dostawy, zawaleni paczkami (tak słyszałam od pań).Napaliłam się szczególnie na korektor Studio Finish, dobrałam kolor- oczywiście niedostępny...Dzwonię co parę dni, od jakiegoś miesiąca i ciągle słyszę "Jesteśmy w trakcie dostawy, nie ma tego odcienia, ale może znajdzie się w którymś z kartonów itp.". Za każdym razem ten sam tekst. ...
Zastanawiam się o co tu chodzi, jak działa ten sklep? Ciągle rozpakowują dostawy? Dziwne i śmieszne.
Poproszę kogoś znajomego o kupienie mi tego korektora w Warszawie, chyba, że wszystkie sklepy MACA działają tak samo?
pompea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:07   #4536
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Sklep MAC-a we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez pompea Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wrocławianki (i nie tylko!). Czy kupowałyście kiedyś w sklepie MAC we Wrocławiu? Jakie są Wasze opinie?
Ja byłam tam kilka razy, panie były zawsze bardzo miłe, szykowały próbki itd. Jednak, gdy chciałam coś kupić (2 cienie), o dziwo nigdy tego nie było. Zawsze byli w trakcie dostawy, zawaleni paczkami (tak słyszałam od pań).Napaliłam się szczególnie na korektor Studio Finish, dobrałam kolor- oczywiście niedostępny...Dzwonię co parę dni, od jakiegoś miesiąca i ciągle słyszę "Jesteśmy w trakcie dostawy, nie ma tego odcienia, ale może znajdzie się w którymś z kartonów itp.". Za każdym razem ten sam tekst. ...
Zastanawiam się o co tu chodzi, jak działa ten sklep? Ciągle rozpakowują dostawy? Dziwne i śmieszne.
Poproszę kogoś znajomego o kupienie mi tego korektora w Warszawie, chyba, że wszystkie sklepy MACA działają tak samo?
Ja najczęściej kupuję w salonie wrocławskim, bo to jedyny sklep MAC w mojej okolicy (i tak mam ok. 100 km). Obsada na przestrzeni lat się zmieniała/zmienia, ostatnio nawet kierownictwo, ale zawsze dziewczyny były i są miłe i pomocne. Natomiast chyba nie do końca mają one wpływ na asortyment i uzupełnianie braków. Wielokrotnie miałam problemy z dostępnością pewnych produktów, ale - jak wyjaśniały Macówki - one zamówienie składały, a co faktycznie przyszło, to inna bajka. Nie wiem z czego to wynika - niewykluczone, że obroty salonu wrocławskiego nie są tak pokaźne jak np. sklepów warszawskich i w związku z tym ten akurat salon jest traktowany trochę po macoszemu .

Przy okazji - Twój wątek przesuwam do zbiorczego wątku MACowego.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:13   #4537
katiekatiekatie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dzisiaj dostałam paczkę z Douglasa z -20% i wzięłam szminke Coral Bliss, jest delikatna ale taka dodająca brzoskwinki na ustach, z racji tego że mój wiek nie przekracza 20 to polecam młodym dziewczynom ten kolorek!
A pozatym wzięłam korektor pro longwear nc15 i studio fix c2
Z kolorami trafiłam w dziesiątke, bałam się czy nie będą za ciemne ale IDEALNE <3
( podkładów używałam bourjous healthy mix 51 a revlon colorstay 150 buff)
katiekatiekatie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 13:14   #4538
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Sklep MAC-a we Wrocławiu

[QUOTE=pompea;46173540]Dziewczyny Wrocławianki (i nie tylko!). Czy kupowałyście kiedyś w sklepie MAC we Wrocławiu? Jakie są Wasze opinie?
Ja byłam tam kilka razy, panie były zawsze bardzo miłe, szykowały próbki itd. Jednak, gdy chciałam coś kupić (2 cienie), o dziwo nigdy tego nie było. Zawsze byli w trakcie dostawy, zawaleni paczkami (tak słyszałam od pań).Napaliłam się szczególnie na korektor Studio Finish, dobrałam kolor- oczywiście niedostępny...Dzwonię co parę dni, od jakiegoś miesiąca i ciągle słyszę "Jesteśmy w trakcie dostawy, nie ma tego odcienia, ale może znajdzie się w którymś z kartonów itp.". Za każdym razem ten sam tekst. ...
Zastanawiam się o co tu chodzi, jak działa ten sklep? Ciągle rozpakowują dostawy? Dziwne i śmieszne.z

Kurcze też mnie to zastanawia. Byłam tam 2 razy specjalnie pojechałam 140km i za każdym razem nie było tego podkładu... W końcu się wkurzyłam i zamówilam przez neta.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:21   #4539
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez katiekatiekatie Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam paczkę z Douglasa z -20% i wzięłam szminke Coral Bliss, jest delikatna ale taka dodająca brzoskwinki na ustach, z racji tego że mój wiek nie przekracza 20 to polecam młodym dziewczynom ten kolorek!
A pozatym wzięłam korektor pro longwear nc15 i studio fix c2
Z kolorami trafiłam w dziesiątke, bałam się czy nie będą za ciemne ale IDEALNE <3
( podkładów używałam bourjous healthy mix 51 a revlon colorstay 150 buff)

mogłabyś zrobić zdjecia porównujace kolory? bo właśnie studi fix nc15 wydaje mi się za mało żółty a nc20 zbyt ciemny i zastanawiam się czy c2 to byłby kolor pośredni, a akurat mam korektor pro longwear nc15 i miałabym jakieś odniesienie
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:23   #4540
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Czy zapisanie się do Macowego newsettlera w salonie coś daje (np. szybciej wiesz o limitkach etc.) ?
Babczeka nie umiala mi powiedziec co to daje, wiec moze Wy wiecie
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:30   #4541
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Czy zapisanie się do Macowego newsettlera w salonie coś daje (np. szybciej wiesz o limitkach etc.) ?
Babczeka nie umiala mi powiedziec co to daje, wiec moze Wy wiecie
Wg mnie nie daje nic . O nowych kolekcjach dowiadujesz się zwykle, jak połowy nie ma już na stronie (o ile w ogóle było ). Czasem tylko przydatne jest info o darmowej dostawie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 13:36   #4542
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wg mnie nie daje nic . O nowych kolekcjach dowiadujesz się zwykle, jak połowy nie ma już na stronie (o ile w ogóle było ). Czasem tylko przydatne jest info o darmowej dostawie.

dzięki OluM, tak czułam.....ale i tak się zapisałam
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 13:53   #4543
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pompea Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wrocławianki (i nie tylko!). Czy kupowałyście kiedyś w sklepie MAC we Wrocławiu? Jakie są Wasze opinie?
Ja byłam tam kilka razy, panie były zawsze bardzo miłe, szykowały próbki itd. Jednak, gdy chciałam coś kupić (2 cienie), o dziwo nigdy tego nie było. Zawsze byli w trakcie dostawy, zawaleni paczkami (tak słyszałam od pań).Napaliłam się szczególnie na korektor Studio Finish, dobrałam kolor- oczywiście niedostępny...Dzwonię co parę dni, od jakiegoś miesiąca i ciągle słyszę "Jesteśmy w trakcie dostawy, nie ma tego odcienia, ale może znajdzie się w którymś z kartonów itp.". Za każdym razem ten sam tekst. ...
Zastanawiam się o co tu chodzi, jak działa ten sklep? Ciągle rozpakowują dostawy? Dziwne i śmieszne.
Poproszę kogoś znajomego o kupienie mi tego korektora w Warszawie, chyba, że wszystkie sklepy MACA działają tak samo?
wiesz co ja kiedyś kupowałam tam, jakieś 4 lata temu, niestety uważam, że z premedytacją został mi sprzedany stary/przeterminowany już wtedy róż, obsługiwała mnie kierowniczka ... róż podała mi z wystawki, był oznaczony "kropką" więc tym bardziej będę się upierać, że wiedziała że to purchawka- poza tym w rozmowie wyszło, że mieszkam na drugim końcu PL więc wiadomo pewnie nie będę się czepiać, no ale kapnęłam się w domu, po 3 tygodniach i nasmarowałam jej maila - z przeprosinami telefonicznymi kazała odesłać produkt i wysłali mi nowy

pamiętam też że chciałam paletę małą no ale stwierdziły że mają w kartonach gdzieś ... więc no

wszystko zależy od obsługi, zespołu zależy kto pracuje itp
ogólnie dziewczyny były miłe, a owa kierowniczka bardzo pomocna ..

Cytat:
Napisane przez katiekatiekatie Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam paczkę z Douglasa z -20% i wzięłam szminke Coral Bliss, jest delikatna ale taka dodająca brzoskwinki na ustach, z racji tego że mój wiek nie przekracza 20 to polecam młodym dziewczynom ten kolorek!
A pozatym wzięłam korektor pro longwear nc15 i studio fix c2
Z kolorami trafiłam w dziesiątke, bałam się czy nie będą za ciemne ale IDEALNE <3
( podkładów używałam bourjous healthy mix 51 a revlon colorstay 150 buff)
coral bliss bardzo mi się podoba i zastanawiam się nad zakupem, ale zauważyłam że MAC wysusza mi usta

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
dzięki OluM, tak czułam.....ale i tak się zapisałam
ja tam zadowolona jestem generalnie bo wiem o darmowych dostawach, albo np. o kolekcji PRO o której nie miałam zielonego pojęcia, że ma wejść moim zdaniem jest przydatny (czasami)
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 14:31   #4544
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez katiekatiekatie Pokaż wiadomość
Dzisiaj dostałam paczkę z Douglasa z -20% i wzięłam szminke Coral Bliss, jest delikatna ale taka dodająca brzoskwinki na ustach, z racji tego że mój wiek nie przekracza 20 to polecam młodym dziewczynom ten kolorek!
A pozatym wzięłam korektor pro longwear nc15 i studio fix c2
Z kolorami trafiłam w dziesiątke, bałam się czy nie będą za ciemne ale IDEALNE <3
( podkładów używałam bourjous healthy mix 51 a revlon colorstay 150 buff)
Dobrze wiedzieć, bo ja w healthy mixie też noszę 51
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 15:20   #4545
katiekatiekatie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
mogłabyś zrobić zdjecia porównujace kolory? bo właśnie studi fix nc15 wydaje mi się za mało żółty a nc20 zbyt ciemny i zastanawiam się czy c2 to byłby kolor pośredni, a akurat mam korektor pro longwear nc15 i miałabym jakieś odniesienie
Po lewej c2, prawie niewidoczny
jaśniejszy to nc15 pro longwear
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10274098_778347275529716_6638157300051581388_n.jpg (23,2 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez katiekatiekatie
Czas edycji: 2014-04-25 o 15:22
katiekatiekatie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 15:21   #4546
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Byłam wczoraj po raz pierwszy w salonie MACa (Galeria Katowicka) i jestem zachwycona Pani bardzo miła, pomocna, poświęcała mi dużo czasu, wyszłam z super dobranym podkładem (w końcu coś dla mojej prawie białej cery - Studio Fix Fluid NW10) i moją pierwszą szminką MACa - Sweetie (szminkę wytypowałam sama oglądając swatche w internecie, a na żywo okazała się idealna do moich ust ). Coś czuję, że stracę tam jeszcze sporo pieniędzy
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 15:22   #4547
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ja używam zarówno healthy mix i revlon 150 i dla mnie to NC15 jest dobry jeśli chodzi o studio fix. Powiem nawet, że studio fix jest bardziej żółty bo tamte dwa to jaśniutkie beże. Hm a co to w ogóle za oznaczenia c2? Pierwsze widzę.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2014-04-25 o 15:23
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 15:36   #4548
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Takie oznaczenia mają podkłady Face&Body
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 15:39   #4549
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Takie oznaczenia mają podkłady Face&Body
No właśnie, a wizażanka wyżej pisze o podkładzie studio fix w odcieniu c2 i nie wiem już
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 16:15   #4550
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No właśnie, a wizażanka wyżej pisze o podkładzie studio fix w odcieniu c2 i nie wiem już
No i własnie, wizazanka zapomniała chyba dodac,z e C2 dotyczy Studio Fix ALE w kompakcie, a nie we fluidzie. Gdyż fluid najniższe oznaczenie C ma 3,5.
Tak to jest, jak sie nie jest dokłądnym, to potem innym mniej oblatanym Dziewczynom plata się w głowach a tak niewiele trzeba, aby doprecyzować

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Takie oznaczenia mają podkłady Face&Body
Nie tylko Pinezko
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 16:15   #4551
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No właśnie, a wizażanka wyżej pisze o podkładzie studio fix w odcieniu c2 i nie wiem już
Może chodzi o studio fix w kompakcie
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 16:17   #4552
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie tylko Pinezko
Dobrze wiedziec

pin3sko poproszę jak juz
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 16:18   #4553
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A tak btw wziełam za B2M pomadkę w kolorze Peach Blossom i jestem w niej akuratnie zadurzona, jak rzadko - piękny nudziak
Zas na ustach nosiłam Lickable i ... ona jest jeszcze ładniejsza do GAT, aczkolwiek obie sa bardzo podobne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 16:20   #4554
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i własnie, wizazanka zapomniała chyba dodac,z e C2 dotyczy Studio Fix ALE w kompakcie, a nie we fluidzie. Gdyż fluid najniższe oznaczenie C ma 3,5.
Tak to jest, jak sie nie jest dokłądnym, to potem innym mniej oblatanym Dziewczynom plata się w głowach a tak niewiele trzeba, aby doprecyzować
A no to takie buty . Dziękuje za wyjaśnienie . Ja kompaktów nie lubię więc nawet nie sprawdzałam tych macowych ale teraz już wszystko jasne .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 16:21   #4555
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez katiekatiekatie Pokaż wiadomość
Po lewej c2, prawie niewidoczny
jaśniejszy to nc15 pro longwear
faktytcznie prawie go nie widać, a jak oceniasz jego tonacje? bo na zdjeciu wydaje mi się , że ma lekko pomarańczowe tony

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja używam zarówno healthy mix i revlon 150 i dla mnie to NC15 jest dobry jeśli chodzi o studio fix. Powiem nawet, że studio fix jest bardziej żółty bo tamte dwa to jaśniutkie beże. Hm a co to w ogóle za oznaczenia c2? Pierwsze widzę.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No właśnie, a wizażanka wyżej pisze o podkładzie studio fix w odcieniu c2 i nie wiem już
to jest studio fix powder nie ten normalny podkład
i w tym przypadku akurat nc15 jest dla mnie neutralnym beżem , a ja potrzebuje czegoś żółciejszego, nc20 jest już za ciemny i tak sie zastanawiam czy c2 jest czymś pomiedzy.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 16:59   #4556
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Byłam dzis spytać i playland i alluring aquatic wchodzą w piatek za tydzien oczywiscie lecę kupowac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:01   #4557
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Byłam dzis spytać i playland i alluring aquatic wchodzą w piatek za tydzien oczywiscie lecę kupowac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dobrze wiedzieć, kupię szminkę Sweet Experience
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:19   #4558
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Byłam dzis spytać i playland i alluring aquatic wchodzą w piatek za tydzien oczywiscie lecę kupowac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Alluring juz teraz maja w szufladach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 18:58   #4559
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A tak btw wziełam za B2M pomadkę w kolorze Peach Blossom i jestem w niej akuratnie zadurzona, jak rzadko - piękny nudziak
Zas na ustach nosiłam Lickable i ... ona jest jeszcze ładniejsza do GAT, aczkolwiek obie sa bardzo podobne.
Czy Lickable nie jest przypadkiem cieplejszą wersją GAT?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 19:10   #4560
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Czy Lickable nie jest przypadkiem cieplejszą wersją GAT?
Raczej deczko jasniejszą. GAT mi strasznie podkreslała zóltosć zebów, Lickable tego nie robi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.