Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-28, 20:42   #2821
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Hej, Dziewczyny! Ostatnio niestety nie mam czasu, więc czytam Was tylko na wyrywki. U mnie mało kosmetycznych nowości, dlatego nawet nie mam za bardzo o czym pisać. Jak będę miała chwilkę, to cyknę fotki tego, co się nazbierało.

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
http://skarbiec-natury.pl/pl/p/Zel-d...i-mentolem/512
ale nie miałam okazji wypróbować
Mam ten żel, kupiłam go dla mojego TŻa, którego nogi swojego czasu mocno bolały po pracy. Mu bardzo pasuje, a ja też ze dwa razy użyłam i muszę powiedzieć, że całkiem fajny. Faktycznie chłodzi i relaksuje. Tylko uwaga - dość intensywnie pachnie ziołami i mentolem. Nam to nie przeszkadza.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2013-05-28 o 20:44
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 20:59   #2822
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

byłam w kolejnym Rossmannie i nie było tej wody o której pisałyśmy, więc rezygnuję z dalszych poszukiwań
poza tym kupiłam 3 tusze i 3 lakiery nienaturalne...

otworzyli u mnie Phenome
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 21:35   #2823
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie byście poleciły pomadki? Bo jestem teraz na etapie wymiany kolorówki na naturalną i nie wiem na co się zdecydować. Do tej pory moimi ulubionymi były Sephora Rouge Shine. Jak wiadomo naturalne nie należą do najtańszych bo w granicach 50 - 60 zł. Szukam raczej takich, które by ładnie nawilżały usta. Nie lubię mocno kryjących. Czy można gdzie przetestować naturalne pomadki?
to może takie pielęgnacyjne z burt's bees?
http://global.burtsbees.com/natural-...p-shimmer.html
mają fajne kolory - niektóre dają mocniejszy efekt, niektóre tylko lekki kolor i połysk. ale świetnie pielęgnują. no i fajne kolory do wyboru.
z bardziej suchych szminek mam z kolei living nature. ale one nie dają efektu nawilżającego. są trwałe przez tą "suchość", ale na niewypielęgnowanych ustach mogą kiepsko wyglądać.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 21:37   #2824
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
byłam w kolejnym Rossmannie i nie było tej wody o której pisałyśmy, więc rezygnuję z dalszych poszukiwań
poza tym kupiłam 3 tusze i 3 lakiery nienaturalne...

otworzyli u mnie Phenome
szczęściara

woda w Krakowie też nie do dostania , jakby któraś zlokalizowała krakowskiego Rossa, w którym jest to dajcie znać
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 21:46   #2825
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez olaola1 Pokaż wiadomość
szczęściara

woda w Krakowie też nie do dostania , jakby któraś zlokalizowała krakowskiego Rossa, w którym jest to dajcie znać
Olaola1 - jest w Rossmannie na Sławkowskiej (przynajmniej była w poniedziałek) W ogóle nie wiedziałam, że tam jest Rossmann - odkryłam go przez przypadek.
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 21:50   #2826
olaola1
Zadomowienie
 
Avatar olaola1
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: prawie K-ów
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Olaola1 - jest w Rossmannie na Sławkowskiej (przynajmniej była w poniedziałek) W ogóle nie wiedziałam, że tam jest Rossmann - odkryłam go przez przypadek.
dzięki, będę w okolicy w piątek, może już uzupełnią zapasy po promocji
__________________
Czas nie leczy ran, tylko przyzwyczaja do bólu ...
olaola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-28, 23:15   #2827
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
otworzyli u mnie Phenome
Gdzie, gdzie?????????

Edit: Już wiem, znam trasę jak siebie Na mojego portfela nieszczęście

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-05-28 o 23:33
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 06:47   #2828
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie byście poleciły pomadki? Bo jestem teraz na etapie wymiany kolorówki na naturalną i nie wiem na co się zdecydować. Do tej pory moimi ulubionymi były Sephora Rouge Shine. Jak wiadomo naturalne nie należą do najtańszych bo w granicach 50 - 60 zł. Szukam raczej takich, które by ładnie nawilżały usta. Nie lubię mocno kryjących. Czy można gdzie przetestować naturalne pomadki?
ja miałam masła pomadkowe Korres; można wypróbować w Sephorze. Tanie nie są, ale fajne i efekt pomadkowy wychodzi
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 08:03   #2829
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
byłam w kolejnym Rossmannie i nie było tej wody o której pisałyśmy, więc rezygnuję z dalszych poszukiwań
poza tym kupiłam 3 tusze i 3 lakiery nienaturalne...

otworzyli u mnie Phenome
super


a mi wczoraj stary powiedział, że w podziemiach przy centralnym otworzyli organique. Ja nie wiem po co on mi takie rzeczy mówi
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 23:31   #2830
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Wow, jak tu cicho cały dzień

Effa_j, doszła moja szczotka Muszę przyznać, że włosy rozczesuje świetnie, nie spodziewałam się tego!
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 23:45   #2831
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Gdzie, gdzie?????????

Edit: Już wiem, znam trasę jak siebie Na mojego portfela nieszczęście
dla mojego również, ale czekam na promocje

w 2 Rossmannach pytałam przy kasie Caramance i Panie w ogóle chyba nie wiedziały o co chodzi i twierdziły, że R. ich nie sprzedaje
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 08:27   #2832
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

A moje wody doszły, bardzo dziękuję, effa_j
Straszne byki z nich, nie wiedziałam, że takie duże te butelki są
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 09:23   #2833
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Wow, jak tu cicho cały dzień

Effa_j, doszła moja szczotka Muszę przyznać, że włosy rozczesuje świetnie, nie spodziewałam się tego!
cieszę się
Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
A moje wody doszły, bardzo dziękuję, effa_j
Straszne byki z nich, nie wiedziałam, że takie duże te butelki są
no
duże, duże, dlatego odpuściłam, bo chciałam coś do odświeżenia na lato do noszenia w torebce, ale chyba by mi rękę urwało, jakbym tego wielkoluda miała nosic przy sobie

kupiłam sobie farbę biokap......... ciekawe co z tego wyjdzie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 10:23   #2834
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
super


a mi wczoraj stary powiedział, że w podziemiach przy centralnym otworzyli organique. Ja nie wiem po co on mi takie rzeczy mówi
kocha Cie i dba o swoj zakupoholizm:cmo k:
Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Wow, jak tu cicho cały dzień

Effa_j, doszła moja szczotka Muszę przyznać, że włosy rozczesuje świetnie, nie spodziewałam się tego!
no to super w takim razie tez ja sobie zamowie
ciekawe, czy ta duza plaska szczotka z tej samej firmy bedzie nadawala sie do prostowania wlosow ktos ma jakies doswiadczenia w tym temacie??

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
dla mojego również, ale czekam na promocje

w 2 Rossmannach pytałam przy kasie Caramance i Panie w ogóle chyba nie wiedziały o co chodzi i twierdziły, że R. ich nie sprzedaje
u mnie we wszystkich 4 rossach jest ta woda nawet podczas promocji staly cale rzedy wszystich 3 chyba u mnie nie bylo szalu na te wody
Za to u mnie osobiscie byl szal na lakiery kupilam w sumie 11 sztuk teraz mam problem ktory kolor wybrac

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
A moje wody doszły, bardzo dziękuję, effa_j
Straszne byki z nich, nie wiedziałam, że takie duże te butelki są
ciesze sie ze wody dotarly cale i zdrowe milego uzytkowania

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
cieszę się


no
duże, duże, dlatego odpuściłam, bo chciałam coś do odświeżenia na lato do noszenia w torebce, ale chyba by mi rękę urwało, jakbym tego wielkoluda miała nosic przy sobie

kupiłam sobie farbę biokap......... ciekawe co z tego wyjdzie
Anula jaki nowy piekny avatar u mnie dobrze jako mgielka do torebki sprawdza sie ta mgielka hugo naturals z iherba pozniej do buteleczki mozna sobie przelac hydrolat albo tonik i siup do torebki
a oto moje ostatnie nabytki: kuracja do wlosow z orientany, 3 odzywki do mycia OMO i plyn micelarny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o.jpg (34,7 KB, 48 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 10:31   #2835
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Anula jaki nowy piekny avatar u mnie dobrze jako mgielka do torebki sprawdza sie ta mgielka hugo naturals z iherba pozniej do buteleczki mozna sobie przelac hydrolat albo tonik i siup do torebki
a oto moje ostatnie nabytki: kuracja do wlosow z orientany, 3 odzywki do mycia OMO i plyn micelarny
dzięki córka z koleżanką mi wynalazły - żyrafa z kawy, czyli moje dwie ulubione rzeczy razem
jeśli do mnie dojdzie ostatnie zamówienie z iherba to bedę miała wodę hugo w wersji mini, bo dają ją teraz jako gratis.

zakupki
odzywki wygladają cudnie
koniecznie daj znać jak płyn micelarny, bo szykowałam się na niego strasznie długo, ale na kalinie był niedostępny a ja akurat tam zamawiałam.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-05-30 o 10:33
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 10:39   #2836
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dzięki córka z koleżanką mi wynalazły - żyrafa z kawy, czyli moje dwie ulubione rzeczy razem
jeśli do mnie dojdzie ostatnie zamówienie z iherba to bedę miała wodę hugo w wersji mini, bo dają ją teraz jako gratis.

zakupki
odzywki wygladają cudnie
koniecznie daj znać jak płyn micelarny, bo szykowałam się na niego strasznie długo, ale na kalinie był niedostępny a ja akurat tam zamawiałam.
dzieki odzywki ladnie pachna i nie sa zbyt geste, mam nadzieje ze nie beda obciazac wlosow. Dzis mam zamiar ktoras przetetsowac tylko nie wiem ktoraCo prawda lawendowej wody nie mialam ale mam nadzieje, ze Ci sie spodoba. Ja ciagle zamawiam waniliowo pomaranczowa bo uwielbiam jej zapach Na dniach mam zamiar zlozyc zamowienie na iherbie min tusze do rzes i puder, chce tez zamowic sobie ten pedzel chowany dobrze pamietam Anula, ze Ty jestes szczesliwa posiadaczka tego cuda?? Jesli tak to dobrze sie sprawuje?
Plyn micelarny dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijazu mineralnego. Dwoma wacikami zmylam cala twarz i oczy i co dla mnie najwazniejsze nie szczypie w oczy i nie pozostawia tlustej warstwy. Zobaczymy z czasem ale byc moze przebije nawet micel p&r

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-05-30 o 10:44
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 10:39   #2837
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
duże, duże, dlatego odpuściłam, bo chciałam coś do odświeżenia na lato do noszenia w torebce, ale chyba by mi rękę urwało, jakbym tego wielkoluda miała nosic przy sobie
U mnie w torebce, zwanej przez znajomych kangurzą, zmieściłyby się obie Ale faktycznie, raczej one do użytku domowego są Ja je wzięłam głównie z myślą o pryskaniu maseczek glinkowych etc.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ciesze sie ze wody dotarly cale i zdrowe milego uzytkowania
Opakowane były tak dokładnie, że nie było innej opcji niż bezpieczne dotarcie do celu

Doszedł też ostatni iherb (Małgosiu, szykuj się na spotkanko, krem z retinolem czeka ). Zdjęcia niestety dopiero pojutrze, zaraz na autobus biegnę. Na świeżo mogę powiedzieć, że odżywki Nature's Gate chyba polubię
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 11:45   #2838
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dzieki odzywki ladnie pachna i nie sa zbyt geste, mam nadzieje ze nie beda obciazac wlosow. Dzis mam zamiar ktoras przetetsowac tylko nie wiem ktoraCo prawda lawendowej wody nie mialam ale mam nadzieje, ze Ci sie spodoba. Ja ciagle zamawiam waniliowo pomaranczowa bo uwielbiam jej zapach Na dniach mam zamiar zlozyc zamowienie na iherbie min tusze do rzes i puder, chce tez zamowic sobie ten pedzel chowany dobrze pamietam Anula, ze Ty jestes szczesliwa posiadaczka tego cuda?? Jesli tak to dobrze sie sprawuje?
Plyn micelarny dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijazu mineralnego. Dwoma wacikami zmylam cala twarz i oczy i co dla mnie najwazniejsze nie szczypie w oczy i nie pozostawia tlustej warstwy. Zobaczymy z czasem ale byc moze przebije nawet micel p&r
tak, mam chowanego ecotoolsa- boski jest wcześniej miałam sephorę taka wysuwana i to była porazka......
ja za wanilią nie przepadam zobaczymy jak lawenda bedzie się sprawowac.
póki co mam w zapasie wode micelarna z bu i phenome prawie całe, ale ruskiego micela nie skreślam z listy
która odzywke wybrałaś??
Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
U mnie w torebce, zwanej przez znajomych kangurzą, zmieściłyby się obie Ale faktycznie, raczej one do użytku domowego są Ja je wzięłam głównie z myślą o pryskaniu maseczek glinkowych etc.


Opakowane były tak dokładnie, że nie było innej opcji niż bezpieczne dotarcie do celu

Doszedł też ostatni iherb (Małgosiu, szykuj się na spotkanko, krem z retinolem czeka ). Zdjęcia niestety dopiero pojutrze, zaraz na autobus biegnę. Na świeżo mogę powiedzieć, że odżywki Nature's Gate chyba polubię
a Ty pamietasz o lauressie???????
no torebkę masz pokaźną
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 12:08   #2839
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a Ty pamietasz o lauressie???????
no torebkę masz pokaźną
Pamiętam, Aniu, ale boję się odebrać, żeby mi się przypadkiem nie spodobał
A tak serio to ciężko mi znaleźć czas w ciągu dnia Ale czerwiec będę miała luźniejszy, więc powinno się udać.

Tę wodę możnaby nosić w
torebce jako broń zaczepną
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 12:21   #2840
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to może takie pielęgnacyjne z burt's bees?
http://global.burtsbees.com/natural-...p-shimmer.html
mają fajne kolory - niektóre dają mocniejszy efekt, niektóre tylko lekki kolor i połysk. ale świetnie pielęgnują. no i fajne kolory do wyboru.
z bardziej suchych szminek mam z kolei living nature. ale one nie dają efektu nawilżającego. są trwałe przez tą "suchość", ale na niewypielęgnowanych ustach mogą kiepsko wyglądać.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
ja miałam masła pomadkowe Korres; można wypróbować w Sephorze. Tanie nie są, ale fajne i efekt pomadkowy wychodzi
Chodziło mi raczej o normalne pomadki które nie będą wysuszać, dobrze się rozprowadzać. Muszę wypróbować Korres. Miałyście z Logona, Lavera albo Sante?

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2013-05-30 o 12:22
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 12:27   #2841
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
cieszę się
Jak ją czyścisz?

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no to super w takim razie tez ja sobie zamowie
ciekawe, czy ta duza plaska szczotka z tej samej firmy bedzie nadawala sie do prostowania wlosow ktos ma jakies doswiadczenia w tym temacie??
Jest świetna, podoba mi się nawet jej wygląd I cena bardzo przystępna. Nawet jeśli coś by się jej stało to nie żal tak bardzo tych 20zł

Zamówiłam właśnie kosmetyki Phenome: żel do biustu, regenerujące masło do ciała i wodę micelarną

Aaa, zapomniałam się pochwalić, że kupiłam naturalną świecę do masażu, która zawiera aż 4 składniki ;D Pachnie prawie identycznie jak masło love2mix macadamia i shea.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2013-05-30 o 12:32
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 13:15   #2842
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Jak ją czyścisz?



Jest świetna, podoba mi się nawet jej wygląd I cena bardzo przystępna. Nawet jeśli coś by się jej stało to nie żal tak bardzo tych 20zł

Zamówiłam właśnie kosmetyki Phenome: żel do biustu, regenerujące masło do ciała i wodę micelarną

Aaa, zapomniałam się pochwalić, że kupiłam naturalną świecę do masażu, która zawiera aż 4 składniki ;D Pachnie prawie identycznie jak masło love2mix macadamia i shea.
szczoteczką z długim i dośc twardym włosiem i szamponem
świeca do masażu....... hmmmmmmm...... brzmi obiecująco
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 13:26   #2843
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
szczoteczką z długim i dośc twardym włosiem i szamponem
świeca do masażu....... hmmmmmmm...... brzmi obiecująco

Chyba mam taką szczoteczkę, muszę sprawdzić.
Wypróbuję ją już za 33 dni No, może 34


Moja mama zaczęła używać podkładu Lily Lolo! I ma też krem do twarzy Organique. W końcu uda mi się przestawić ją na naturalne kosmetyki ^^
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 13:38   #2844
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Chyba mam taką szczoteczkę, muszę sprawdzić.
Wypróbuję ją już za 33 dni No, może 34


Moja mama zaczęła używać podkładu Lily Lolo! I ma też krem do twarzy Organique. W końcu uda mi się przestawić ją na naturalne kosmetyki ^^
skąd taka dokładna ilośc dni?
Z Mama super - brawa za siłę przekonywania

a do nas dzisiaj przychodzi koleżanka mojej Młodej po pomoc w dobraniu podkładu, pudru, pędzla i kremu, bo chce na nature przejść czyli rozumiem, że mi Młoda niezłą reklamą robi wsród znajomych
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 13:43   #2845
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
skąd taka dokładna ilośc dni?
Z Mama super - brawa za siłę przekonywania

a do nas dzisiaj przychodzi koleżanka mojej Młodej po pomoc w dobraniu podkładu, pudru, pędzla i kremu, bo chce na nature przejść czyli rozumiem, że mi Młoda niezłą reklamą robi wsród znajomych
Mój TŻ jest ze Stanów i przylatuje 2 lipca

Super, niech inni wiedzą co dobre!

Znalazłam całą odżywkę Isana w moich zbiorach. Chyba będę zmuszona ją zużyć, chociaż skład nie wygląda zachęcająco
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:09   #2846
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Chodziło mi raczej o normalne pomadki które nie będą wysuszać, dobrze się rozprowadzać. Muszę wypróbować Korres. Miałyście z Logona, Lavera albo Sante?
ja nie miałam żadnej z nich. tzn. miałam kiedyś laverę ale taki sztyft pielęgnacyjny z dodatkiem koloru i suchy mi się wydawał (pewnie przez te różne drobinki, brokaciki). aktualnie z takich typowych pomadek, ale z efektem nawilżającym, to mam alverde. tania i naprawdę fajna, taka do szybkiego makijażu z kolei podobno hauschkowe pomadki świetnie też pielęgnują, ale cena już wyższa.
poszukaj coś na blogach na temat tych szminek, co cię interesują. tutaj np. o lavera: http://www.google.de/imgres?q=lavera...9,r:5,s:0,i:99
dziewczyna pisze, że jest mniej kremowa od innych jej szminek, ale że dobrze się nakłada. ale czy wysusza to nie pisze już, jednak jest ogólnie zadowolona, więc chyba złego działania nie zauważyła. z kolei na innym blogu przeczytałam opinię na temat tej lavery, że przy okazji bardzo ładnie pielęgnuje/nawilża
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a do nas dzisiaj przychodzi koleżanka mojej Młodej po pomoc w dobraniu podkładu, pudru, pędzla i kremu, bo chce na nature przejść czyli rozumiem, że mi Młoda niezłą reklamą robi wsród znajomych
no ja się nie dziwię tym koleżankom po takiej reklamie fajnie tak... też bym chciała tutaj parę duszyczek mieć pod ręką do wspólnego szaleństwa naturalnego... a jak na razie to udało mi się przestawić jedną kumpelę, która wybyła do Londynu (ale może niedługo wróci ) no i jednego kumpla, który owszem, zachwycony moimi poradami, ale z makijażem to nie poszalejemy...
Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Mój TŻ jest ze Stanów i przylatuje 2 lipca

Super, niech inni wiedzą co dobre!

Znalazłam całą odżywkę Isana w moich zbiorach. Chyba będę zmuszona ją zużyć, chociaż skład nie wygląda zachęcająco
ale masz fajnie - znaczy się pod względem zakupowym! bo że chłop tak daleko to ogólnie już mniej fajne... no ale prezenty, cudeńka kosmetyczne bez strachu o zaginięcie przesyłki... achh!

a z isanami nie jest aż tak źle, podobno niektóre dobre do mycia kłaczków, więc szybko ci zleci
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:12   #2847
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

no ja się nie dziwię tym koleżankom po takiej reklamie fajnie tak... też bym chciała tutaj parę duszyczek mieć pod ręką do wspólnego szaleństwa naturalnego... a jak na razie to udało mi się przestawić jedną kumpelę, która wybyła do Londynu (ale może niedługo wróci ) no i jednego kumpla, który owszem, zachwycony moimi poradami, ale z makijażem to nie poszalejemy...
oj no wiesz...... a może jednak pytałaś?????
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:13   #2848
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Chodziło mi raczej o normalne pomadki które nie będą wysuszać, dobrze się rozprowadzać. Muszę wypróbować Korres. Miałyście z Logona, Lavera albo Sante?
te masła w pomadce wypróbuj. one są jak normalne pomadki. jak Lustrous Macowe.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:13   #2849
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
oj no wiesz...... a może jednak pytałaś?????
w sumie nie...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-30, 14:44   #2850
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ale masz fajnie - znaczy się pod względem zakupowym! bo że chłop tak daleko to ogólnie już mniej fajne... no ale prezenty, cudeńka kosmetyczne bez strachu o zaginięcie przesyłki... achh!

a z isanami nie jest aż tak źle, podobno niektóre dobre do mycia kłaczków, więc szybko ci zleci
Haha, no tak, ale ja jakoś nie lubię prosić o takie rzeczy, taki mam dziwny charakter Jedyne o co go poprosiłam to zielone chilli i masło orzechowe

Użyłam jej dzisiaj. Szału nie ma, ale nie obciążyła mi włosów. Jakoś zużyję
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.