Trądzik, rozszerzone pory, zaskórniki - Rzeszów - jaki salon i jakie zabiegi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-29, 15:46   #1
BehindU
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 127

Trądzik, rozszerzone pory, zaskórniki - Rzeszów - jaki salon i jakie zabiegi?


Witajcie.
Jestem Chłopakiem i mam 18 lat
Moja ''przygoda'' z trądzikiem trwa około 2 lata, a leczę go u Dermatologa od roku. Leczę się publicznie. Od początku mojego leczenia zauważałem lekkie poprawy stanu skóry, co prawda nie było jakieś wielkie różnice, ale zawsze coś. Tak mniej więcej w kwietniu/maju stan skóry był na tyle dobry, że naprawdę patrzyłem z optymizmem w przyszłość. W tamtym czasie jakiekolwiek zmiany mogłem policzyć na palcach ręki, poza tym jeśli już to takie małe bezbarwne wypryski. Jedynym problemem były rozszerzone pory i mała ilość zaskórników. Myślę, że duży wpływ miał też antybiotyk Tetralysal(nie biorę go od września). Jednak wszystko wywróciło sie w sierpniu podczas zmiany leku (maści) na Akneroxid10, dzięki któremu poznałem słowo horror. Dosłownie na całej powierzchni powstały podskórne bolące krosty, które po czasie wychodziły na powierzchnię. Zaskórniki wysypały cały nos i okolice. Wtedy przestałem aplikować maść, udałem się na 1 wizytę do innego dermatologa (prywatnie) porozmawiałem, zmienił mi maść i trochę przeszło, lecz to nawet nie jest 50% tego co było w kwietniu.

Moje pytania:
1)Czy warto zmienić dermatologa publicznego(denerwuje mnie ta jego widoczna obojętność i bardzo krótki czas wizyty(5min) oraz częstotliwość wizyt(co 3 miesiące) na prywatnego - powiedzmy że chodziłbym raz na miesiąc?
2)Jakie zabiegi poleciłybyście w mojej sytuacji?
Mikrodermabrazja, Peeling Kawitacyjny, Może jakieś kwasy?
3)Gdzie w Rzeszowie znajdę dobry salon urody albo jakąś klinikę?
Chciałbym, aby zabieg przeprowadzał profesjonalista.

Dodam, że moje odżywanie jak i pielęgnacja stoją na dobrym poziomie, przez ten rok leczenia dużo dowiedziałem się z internetu (bo dermatolog publiczny w życiu by mi tego nie powiedział - np. o nawilżaniu tłustej cery czy używaniu filtra)
Na razie to tyle, jeśli coś mi się przypomni to napiszę.
Z góry bardzo Wam dziękuje.

Edytowane przez BehindU
Czas edycji: 2013-09-29 o 15:47
BehindU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 21:53   #2
BehindU
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 127
Dot.: Trądzik, rozszerzone pory, zaskórniki - Rzeszów - jaki salon i jakie zabiegi?

Każda pomoc się liczy!
BehindU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.