Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-03, 17:43   #4591
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Sami tylko tracą na takich działaniach

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------



Niestety trzeba być czujnym i wszystko sprawdzać
A ile osób tego nie sprawdza i potem chodzą dumne jak pawie, że upolowały na mega hiper wypasionej promocji krem diora za 50 zł czy szanel za 70 zł , a to zwykłe purchawy, które powinny być daaawno zutylizowane
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 18:02   #4592
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ile osób tego nie sprawdza i potem chodzą dumne jak pawie, że upolowały na mega hiper wypasionej promocji krem diora za 50 zł czy szanel za 70 zł , a to zwykłe purchawy, które powinny być daaawno zutylizowane

Pewnie tylko liczą na niewiedzę kupujących D. przoduje w tym temacie
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 18:13   #4593
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Wysprzedaż starych śledzi potrafi któraś z Was rozszyfrować kod produkcji marki Sampar? Na dolce ni ma
Wydaje mi się, że pierwsza cyfra w kodzie to rok produkcji ( kosmetyki z zestawu kupionego rok temu miały kody zaczynające się od 4, a z tegorocznego zestawu od 5 - wiem, że te zestawy były świeżutkie bo to limitki; sampar wypuszcza kilka razy do roku takie zestawy za 49euro [w sephorze 209zł] i one się szybciutko wyprzedają). Tak sobie wywnioskowałam z tymi cyframi ale to mógł być też zbieg okoliczności

Ale nie znalazłam nigdzie żadnego oficjalnego kalkulatora kodów. Jeśli się dowiesz czegoś w tej materii to daj znać.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 18:31   #4594
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że pierwsza cyfra w kodzie to rok produkcji ( kosmetyki z zestawu kupionego rok temu miały kody zaczynające się od 4, a z tegorocznego zestawu od 5 - wiem, że te zestawy były świeżutkie bo to limitki; sampar wypuszcza kilka razy do roku takie zestawy za 49euro [w sephorze 209zł] i one się szybciutko wyprzedają). Tak sobie wywnioskowałam z tymi cyframi ale to mógł być też zbieg okoliczności

Ale nie znalazłam nigdzie żadnego oficjalnego kalkulatora kodów. Jeśli się dowiesz czegoś w tej materii to daj znać.
mam kod 2K0620 Poszukam jeszcze na internecie, bo jeśli to rok produkcji 2012 to nie nałożę tego na twarz Muszę jeszcze Eisenberga rozszyfrować
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 18:32   #4595
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Trzymam się i nic nie kupiła ani w S, ani w D, ani w C
Ja też, co nie przeszkadzało mi wrócić do domu z drugą szminką Maca w tym tygodniu
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 18:44   #4596
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
mam kod 2K0620 Poszukam jeszcze na internecie, bo jeśli to rok produkcji 2012 to nie nałożę tego na twarz Muszę jeszcze Eisenberga rozszyfrować
Może napisz wiadomość bezpośrednio do producenta e- mailowo lub na facebook. Już ktoś kiedyś ustalał tak ważność kosmetyku, chyba Guerlain
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 18:59   #4597
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
są jeszcze kody PREZENT1 i PREZENT2
oraz nowe miniatury, min. mini-szmineczki

można się obłowić
Boże, ale poplynelam. .. wzięłam 3 zestawy świąteczne na dwa osobne zamówienia. ale pomyślałam sobie ze będę miała na prezenty świąteczne. 16 miniaturek hehe nieźle nie?
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 19:02   #4598
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
mam kod 2K0620 Poszukam jeszcze na internecie, bo jeśli to rok produkcji 2012 to nie nałożę tego na twarz Muszę jeszcze Eisenberga rozszyfrować
Uuuuu to napisz do Sampara, i ewent. też do Sephory.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 19:30   #4599
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Nie wiem, czy lubicie The Body Shop, ale jest nowa seria śliwkowa



---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
mam kod 2K0620 Poszukam jeszcze na internecie, bo jeśli to rok produkcji 2012 to nie nałożę tego na twarz Muszę jeszcze Eisenberga rozszyfrować
Raczej 2012, mam krem kupiony 2 lata temu i ma kod 2k0630.

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Nie do wiary, że znowu robią ten sam numer z wyprzedawaniem purchaw, których miejsce jest w śmietniku!:pa la:

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Boże, ale poplynelam. .. wzięłam 3 zestawy świąteczne na dwa osobne zamówienia. ale pomyślałam sobie ze będę miała na prezenty świąteczne. 16 miniaturek hehe nieźle nie?
Miniaturowy szał

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A ile osób tego nie sprawdza i potem chodzą dumne jak pawie, że upolowały na mega hiper wypasionej promocji krem diora za 50 zł czy szanel za 70 zł , a to zwykłe purchawy, które powinny być daaawno zutylizowane
Święte słowa
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 19:39   #4600
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

No to fajnie, trzecia purchawa z Syfory w tym roku...

Chyba wyglądam im na miłośnika staroci. Jak to w końcu jest z tymi datami. Jeśli jest symbol sloiczka PAO z symbolem 12 miesięcy to liczy się data produkcji czy tylko otwarcia?

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Jeśli któraś z Was też kupowała fluid Sampara, zerknijcie na kody bo u mnie na obydwu opakowaniach jest ten sam kod

Zamówiłam inny krem, bez przeceny, przynajmniej wiem, że świeży i jeszcze na miniaturki się załapię. Poza perfumami nic na wyprzedaży u nich nie kupię bez kalkulatora dat.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 19:40   #4601
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy lubicie The Body Shop, ale jest nowa seria śliwkowa
Jaka szkoda, że nie mam dostępu do ich sklepu Żeby takiej firmy nie było w Krakowie
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 20:06   #4602
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja też, co nie przeszkadzało mi wrócić do domu z drugą szminką Maca w tym tygodniu
Tam to nigdy nic nie kupiłam

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Boże, ale poplynelam. .. wzięłam 3 zestawy świąteczne na dwa osobne zamówienia. ale pomyślałam sobie ze będę miała na prezenty świąteczne. 16 miniaturek hehe nieźle nie?
wow, brzmi extra
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 20:10   #4603
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
No to fajnie, trzecia purchawa z Syfory w tym roku...

Chyba wyglądam im na miłośnika staroci. Jak to w końcu jest z tymi datami. Jeśli jest symbol sloiczka PAO z symbolem 12 miesięcy to liczy się data produkcji czy tylko otwarcia?

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Jeśli któraś z Was też kupowała fluid Sampara, zerknijcie na kody bo u mnie na obydwu opakowaniach jest ten sam kod
.
Mój krem, kupowany w grudniu 2013 roku ma kod 3G0513. Najpierw data produkcji, a potem PAO, jeśli mieści się w okresie przydatności od daty produkcji.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 20:34   #4604
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Byłam w stacjonarnej Sephorze, kupiłam zestaw świąteczny glamglow i maskę Eisenberga z przeceny (przeceniona z 300 na 100, obiecujący skład) i dostałam "próbki"- 15 ml kremy Eisenberga, Miss Dior BB, maskę glamgow pod oczy i serum Clarinsa. Takie akcje to ja lubię
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 20:42   #4605
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Byłam w stacjonarnej Sephorze, kupiłam zestaw świąteczny glamglow i maskę Eisenberga z przeceny (przeceniona z 300 na 100, obiecujący skład) i dostałam "próbki"- 15 ml kremy Eisenberga, Miss Dior BB, maskę glamgow pod oczy i serum Clarinsa. Takie akcje to ja lubię
Pięknie A propos masek Glamglow - dostępne online i to w ilości po 9 sztuk
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 21:27   #4606
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Pięknie A propos masek Glamglow - dostępne online i to w ilości po 9 sztuk

ja ostatnio kupiłam piankę czarną glam glow i jak zobaczyłam ten zestaw to zastanawiałam się przez chwilę nad zamianą, ale stwierdziłam, że klikne w D maseczkę czarną z 20% rabatem w boxie i bede na +, bo box za 199zł, a też jedna maseczka mała gratis, szkoda tylko, że niebieska, która nie robi u mnie nic.;/
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 21:33   #4607
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

A mnie dziś strasznie wkurzył Douglas Zawsze byłam zadowolona z zakupów tam. Ostatnio zrobiłam większe zamówienie, byłam zadowolona bo załapałam się na fajne próbki+plus miniatury korektora+tuszu, kremu estee 15 ml i miniszminki Torda. Dziś odebrałam to zamówienie a tam nie ma żadnej(!) z miniatur, z próbek zgadza się tylko jedna pozostałe dwie kaszańskie Na fakturze oczywiście miniatury i prawidłowe próbki są
Nie wiem co mam teraz zrobić, zwłaszcza że część tego zamówienia chciałabym zwrócić
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 21:34   #4608
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość



ja ostatnio kupiłam piankę czarną glam glow i jak zobaczyłam ten zestaw to zastanawiałam się przez chwilę nad zamianą, ale stwierdziłam, że klikne w D maseczkę czarną z 20% rabatem w boxie i bede na +, bo box za 199zł, a też jedna maseczka mała gratis, szkoda tylko, że niebieska, która nie robi u mnie nic.;/
No to mnie zmartwiłaś, bo ja właśnie zdradziłam czarną dla niebieskiej
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 22:01   #4609
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
A mnie dziś strasznie wkurzył Douglas Zawsze byłam zadowolona z zakupów tam. Ostatnio zrobiłam większe zamówienie, byłam zadowolona bo załapałam się na fajne próbki+plus miniatury korektora+tuszu, kremu estee 15 ml i miniszminki Torda. Dziś odebrałam to zamówienie a tam nie ma żadnej(!) z miniatur, z próbek zgadza się tylko jedna pozostałe dwie kaszańskie Na fakturze oczywiście miniatury i prawidłowe próbki są
Nie wiem co mam teraz zrobić, zwłaszcza że część tego zamówienia chciałabym zwrócić
Musisz skontaktować się z ich BOK, żeby Ci dosłali brakujące gifty. Były już takie akcje ze strony D., niestety
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 22:04   #4610
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
A mnie dziś strasznie wkurzył Douglas Zawsze byłam zadowolona z zakupów tam. Ostatnio zrobiłam większe zamówienie, byłam zadowolona bo załapałam się na fajne próbki+plus miniatury korektora+tuszu, kremu estee 15 ml i miniszminki Torda. Dziś odebrałam to zamówienie a tam nie ma żadnej(!) z miniatur, z próbek zgadza się tylko jedna pozostałe dwie kaszańskie Na fakturze oczywiście miniatury i prawidłowe próbki są
Nie wiem co mam teraz zrobić, zwłaszcza że część tego zamówienia chciałabym zwrócić
Złóż reklamacje, zwykle nie ma problemu - dosyłają to, czego brakuje .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 22:11   #4611
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Mój krem, kupowany w grudniu 2013 roku ma kod 3G0513. Najpierw data produkcji, a potem PAO, jeśli mieści się w okresie przydatności od daty produkcji.
Zakładając trzy lata ważności dla produktów pielęgnacyjnych to znów mnie S. wyrolowała. Oczywiście stwierdzą, że liczy się tylko PAO

Za to jakaś promocja mi wyskoczyła przy zakupie produktów Clarinsa za mińimum 249 zł kosmetyczka z 3 mińiaturami kod CLARINS15

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez madziunia2 Pokaż wiadomość
A mnie dziś strasznie wkurzył Douglas Zawsze byłam zadowolona z zakupów tam. Ostatnio zrobiłam większe zamówienie, byłam zadowolona bo załapałam się na fajne próbki+plus miniatury korektora+tuszu, kremu estee 15 ml i miniszminki Torda. Dziś odebrałam to zamówienie a tam nie ma żadnej(!) z miniatur, z próbek zgadza się tylko jedna pozostałe dwie kaszańskie Na fakturze oczywiście miniatury i prawidłowe próbki są
Nie wiem co mam teraz zrobić, zwłaszcza że część tego zamówienia chciałabym zwrócić
Spokojnie doślą to, czego brakuje. Mi raz jedną saszetkę kremu przysłali bez problemu.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 22:14   #4612
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Czy to mozliwe zebym dostala awizo z Locci? Niby mial kurier UPS przywiezc paczuche, ale mam awizo w skrzynce i nie wiem teraz.. Oni moga przez poczte dzialac?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 22:20   #4613
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Czy to mozliwe zebym dostala awizo z Locci? Niby mial kurier UPS przywiezc paczuche, ale mam awizo w skrzynce i nie wiem teraz.. Oni moga przez poczte dzialac?
Ja dostałam awizo, UPS ma odbiór w różnych punktach - np. w sklepie spożywczym.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 22:34   #4614
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Ja dostałam awizo, UPS ma odbiór w różnych punktach - np. w sklepie spożywczym.
No ale ja dostalam awizo na poczte polska, wiec tam odbiore A akurat poczte mam pod blokiem wiec super wygodnie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 22:42   #4615
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Musisz skontaktować się z ich BOK, żeby Ci dosłali brakujące gifty. Były już takie akcje ze strony D., niestety
Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Złóż reklamacje, zwykle nie ma problemu - dosyłają to, czego brakuje .
Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Zakładając trzy lata ważności dla produktów pielęgnacyjnych to znów mnie S. wyrolowała. Oczywiście stwierdzą, że liczy się tylko PAO

Za to jakaś promocja mi wyskoczyła przy zakupie produktów Clarinsa za mińimum 249 zł kosmetyczka z 3 mińiaturami kod CLARINS15

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------



Spokojnie doślą to, czego brakuje. Mi raz jedną saszetkę kremu przysłali bez problemu.
Dzięki za odpowiedzi Dobrze że dosyłają, choć część zamówienia będę zwracać i boję się czy nie będą mi robić problemów ze zwrotem jak nie odeślę im też tych miniatur...
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 23:21   #4616
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
No ale ja dostalam awizo na poczte polska, wiec tam odbiore A akurat poczte mam pod blokiem wiec super wygodnie
Dziwny ten kurier, nawet nie zadzwoni
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-03, 23:29   #4617
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Dziewczyny, wiecie może czy ceny online w dziale Kuszące Ceny obowiązują też w stacjonarnej Sephorze? Spóźniłam się na róż MJ i myślę o tym, żeby kupić go stacjonarnie, ale właśnie nie wiem czy tam również będzie promocyjna cena?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 00:02   #4618
_Karina_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 94
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może czy ceny online w dziale Kuszące Ceny obowiązują też w stacjonarnej Sephorze? Spóźniłam się na róż MJ i myślę o tym, żeby kupić go stacjonarnie, ale właśnie nie wiem czy tam również będzie promocyjna cena?
Produkty Marca Jacobsa na pewno są też przecenione stacjonarnie Byłam dziś obejrzeć na żywo paletkę The Dreamer, bo online wykupiona. Na półkach wyprzedażowych wystawiono także m.in. róż z MJ. Ja byłam w Manu w Łodzi, widziałam z 5 tych paletek, róży też kilka sztuk.
Z Sephory wyszłam jednak bez niczego, a jechałam z bardzo mocnym postanowieniem, że coś sobie kupię
_Karina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 06:05   #4619
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy lubicie The Body Shop, ale jest nowa seria śliwkowa



---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------



ale cuda a w moim "królewskim" Krakowie nie ma tego sklepu

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Byłam w stacjonarnej Sephorze, kupiłam zestaw świąteczny glamglow i maskę Eisenberga z przeceny (przeceniona z 300 na 100, obiecujący skład) i dostałam "próbki"- 15 ml kremy Eisenberga, Miss Dior BB, maskę glamgow pod oczy i serum Clarinsa. Takie akcje to ja lubię
za zakup super miniaturki dostałaś
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 06:10   #4620
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Czesc
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 17:19:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.