czy Pharmaceris zapycha ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-30, 11:36   #1
kasiarzyna08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2

czy Pharmaceris zapycha ?


Chciałam Was spytać na temat podkładu z firmy Pharmaceris - fluid intensywnie kryjący. Głównie interesuje mnie czy zapycha ? Jakie są Wasze opinie na ten temat ?
Mam cerę mieszaną problemową z bliznami potrądzikowymi.. ostatni fluid jaki używalam tak mnie zapchał że zmasakrował moją twarz milionem wyprysków.. koszmar. Przymierzam się do zakupu fluidu Pharmaceris i ciekawi mnie jak to z nim jest ?
kasiarzyna08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 13:37   #2
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: czy Pharmaceris zapycha ?

Wiesz, problem w tym, że każdy inaczej reaguje. Może być tak, że 10 osób nie zapcha, a ciebie tak albo vice versa.

Sprawdź na KWC ten fluid, jeśli powtarzają się opinie o zapychaniu to ryzyko, że ciebie też zapcha jest wysokie. Ale i tak zawsze kupując nowy kosmetyk ryzykujesz.

Ew. jeśli szukasz w ogóle czegoś do twarzy to zastanów się nad podkładem mineralnym.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 15:06   #3
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: czy Pharmaceris zapycha ?

Używam tego podkładu od 3 tygodni i nie zauważyłam zapychania (a mam do tego skłonności), czego się obawiałam. Kupiłam go, ponieważ byłam przekonana, że podkład apteczny mniej szkodzi skórze niż zwykły drogeryjny. I chyba rzeczywiście lepiej wpływa na moją skórę niż nieapteczne fluidy. Dobrze kryje, choć nie intensywnie, matuje, ale w naturalny sposób, naturalnie wygląda na twarzy. Generalnie jestem z niego zadowolona.
Moja recenzja w KWC https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...#review-803762
__________________
naturalna pielęgnacja.

Edytowane przez sensualitat
Czas edycji: 2013-07-30 o 16:17
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 23:42   #4
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: czy Pharmaceris zapycha ?

Mnie akurat zapychał, choć nie mam do tego tendencji, większość innych podkładów, nawet tych drogeryjnych mogę używać bez problemów.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 14:34   #5
miska203
Raczkowanie
 
Avatar miska203
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 277
Dot.: czy Pharmaceris zapycha ?

Mnie nie zapycha, i pod tym względem jestem zadowolona. Ale intensywnie kryjący to on niestety nie jest - na mojej cerze z mnóstwem blizn potrądzikowych praktycznie nic nie zakrywa;/

Ale tak jak dziewczyny pisały, to zależy od danej osoby, może Tobie akurat będzie pasował
miska203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 15:23   #6
myszoida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: czy Pharmaceris zapycha ?

mnie chyba zapycha, kupiłam go bo apteczny, polecany... leczę trądzik kilka miesięcy i nagle znów wyskakują mi czerwone guzki właśnie po jakimś tygodniowym, no może dwutygodniowym stosowaniu tego podkładu. Iwostin sensitia jest dla mnie lepszy. Moja skóra jest raczej sucha, mam 30 lat i wciąż borykam się z trądzikiem.
Pharmaceris kryje nieźle ale nie super, plamy ok ale świeże wypryski nadal pozostają czerwone. Do tego moja skóra bardzo mocno się po nim świeci. Skład daje wiele do myślenia.
myszoida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.