POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-09, 13:53   #1
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Unhappy

POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!


Ślub już 20-tego, suknia jeszcze nie dokończona, bez wiązaniaz tyłu itd ale mniej więcej można zobaczyć. Jest bez ramiączek tu mam stanik i kwiat z boku jest tylko do przymierzenia, ostatecznie będzie inny. Chciałabym też zmienić górna część na taką jak ma dziewczyna z białą suknią- i tu pytanie na lepsze czy gorsze wyjdzie, czy to dobry pomysł?

Najbardziej brakuje bukietu i pomysłu na biżuterię (coś delikatnego bym chciała ale co i z czego?srebrne czy złote?)

Oto suknia z której podoba mi się górna częsć (2zdj), ostatnia- moja i bukiet jaki wstępnie upatrzyłam:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dekold suknia.jpg.jpg (41,3 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekold suknia cała.jpg.jpg (48,8 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przymiarka 1.jpg (37,1 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet1.jpg (35,6 KB, 64 załadowań)
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 15:26   #2
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

Mam wrażenie jakby na drugim zdjęciu był zbyt mocny uścisk pod piersiami co nieładnie wygląda. Z kolei dokonanie takiej operacji ale w minimalnym stopniu na Twojej sukni, mógłby ładnie wymodelować Twoją sylwetkę. Bukiet uważam, że jest prześliczny.Co do biżuterii widziałabym Ciebie w poniższych ślubnych zestawach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (17,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (1).jpg (22,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (2).jpg (25,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (3).jpg (26,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (4).jpg (21,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (5).jpg (19,6 KB, 20 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 16:46   #3
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

Marto pięęęękna biżuteria, tylko te ceny...szok! Przynajmniej wiem za czym sie rozglądać i zego mniej więcej szukać

Wiec jeszcze "tylko" bukiet i góra sukni bukiet mi się podoba tylko nie wiem czy będzie pasować, może zamiast różu herbaciany kolor? Jejku nie potrafię sobie NIC dobrać, pustka w głowie zmieniam zdanie co 5 minut, nie ma to jak spojrzenie czyjegoś oka.
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 16:59   #4
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

W jakich kolorach będzie ozdobiona Wasza sala? A przyszły mąż w jakich odcieniach ma garnitur?
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 17:06   #5
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Smile Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

Sala jest z boazerii i będą balony perłowe ecru + złoto, z kolei mój M ma garnitur ciemny w cieniaśne paseczki, dopiero w świetle wpada w brąz. Droga Marto widzę, że doskonale potrafisz doradzić z niecierpliwością czekam na każdą Twoją radę i na pewno skorzystam
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 17:27   #6
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

Aj aż się zaczerwieniałam, dziękuje staram się

Znam taką zasadę, że Panna Młoda o śniadej cerze, rudych, brązowych i ciemnych blond włosach, powinna mieć bukiet w odcieniach brązu, beżu oraz pomarańczy. Natomiast kobietom o jasnej cerze, błękitnych oczach, brunetkom i jasnym blondynkom pasują kwiaty zarówno jasnoróżowe jak i lawendowe.

Żeby kolorystyka sali, bukietu w pełni się nie pokrywała zostawiłabym różowe akcenty.Może popytaj też na podforum "DEKORACJE" w wątku "bukiety ślubne", wiem, że ewalene jest florystka i na pewno dobrze Tobie poradzi.

Co do biżuterii, którą wcześniej załączyłam pochodziła ze stronki http://sklep.wavellit.pl/, ceny tak jak mówisz kosmiczne (oscylują wokół 200 zł), ale zawsze można podpatrzeć sobie styl, model

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 17:56   #7
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

Marto dziekuję Ci bardzo za pomoc napiszę do Ewaleny, poproszę ja o radę
Pozdrawiam serdecznie!!!
P.S. A tak jeszcze dla upewnienia apropo góry sukni - zmieniać (zwężać ten pasek z koronką) czy zostawiać?
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 18:00   #8
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

Delikatnie można by było, tak jak wcześniej pisałam podkreśliłabyś w ten sposób swoją sylwetkę i kobiece walory
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 23:15   #9
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

Ponieważ czas nagli, a TY jesteś zmienna i nie zdecydowana, polecam tylko dwa wzory.
Pierwszy daje nieograniczone warianty kolorystyczne - ja zdecydowała bym sie na krem (cantadeskie) i jaśniutki róż (róże) dodatki w kolorze biżuterii bo wiazanka dla mnie jest elementem biżuterii!!!!!!!!!!!!!!
To bardzo elegancka wiązanka - nowoczesna w formie, ale w dobrym stylu.
Druga jest prawie klasyczna kolorystyka j/w.

Jeśli chodzi o biżuterię dała bym cieniutki bardzo błyszczący złoty łańcuszek z medalikiem (najlepiej od chrztu bo przynosi szczęście) i zawsze pięknie wygląda.
Dziękuję za zaufanie (a i jestem tylko bukieciarką)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b10.jpg (37,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biale (26).jpg (16,1 KB, 31 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 23:21   #10
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Dziękuję za zaufanie (a i jestem tylko bukieciarką)
Dziękuje, że tutaj zawitałaś
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 00:14   #11
turtuc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 11
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

jeżeli moge coś dopowiedziec to do różu pasuje srebro albo perła więc zamiast złota wybrałabym srebrny łańcuszek, będzie pasował do tego pierwszego bukietu
turtuc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-10, 11:49   #12
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

heheeh , przegladam ten watek i wlasnym oczom nie wierze.. mialam identyczny bukiet na swoim slubie. czyzby zbieg okolicznosci??? mozesz mi powiedziec skad masz to zdjecie. oczywiscie nie jestem zla (niby dlaczego). wrecz przeciwnie, bardzo sie ciesze, ze komus sie taki bukiet podoba

uwazam,z e kolorystyka bukietu bardzo pasuje do zlota. ja mialam suknie ecru ze zlotymi dodatkami (kolczyki, buty, makijaz, czesc kwiatka).

uwazam, ze twoja suknia jest bardzo ładna. gora jeszzce nie do konca dopasowana, ale to pewnie dlatego, ze nie masz tylu dokonczonego.

pozdrawiam i wklajem swoje zdjecia z bukietem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b079.jpg (72,3 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b124.jpg (74,5 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b097.jpg (71,5 KB, 24 załadowań)
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 12:56   #13
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

EWALENO dziękuję za propozycje coś takiego więc wykonam tylko dużo osób mi doradza jasny pomarańcz taki herbaciany, pasowałby zamiast różu czy już straci cały efekt? Zobacz proszę jeszcze ten herbaciany bukiecik poniżej, wczoraj znalazłam - czy byłby dobry?Czy lepiej wybrać taki jak Bienioka lub podobny 9ponizej) tylko zmienić kolory na ecru z pomarańcz/herbaciany, jeśli tak to jakie kwiaty zrobić pomarańczowe a jakie ecru?

P.S. BIENIOKA - dokładnie ten bukiet jest z Twojego zdjęcia!! Tylko wykroiłam go, bo znalazłam te zdjęcie na innym forum nie pamietam niestety jakim bo szukam po całym necie i chyba przez to głupnę już
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet8.jpg (34,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet1.jpg (35,6 KB, 18 załadowań)
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 23:46   #14
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Cytat:
Napisane przez turtuc Pokaż wiadomość
jeżeli moge coś dopowiedziec to do różu pasuje srebro albo perła więc zamiast złota wybrałabym srebrny łańcuszek, będzie pasował do tego pierwszego bukietu

Owszem to jest zasada, którą z powodzeniem łamię od lat - gdy garnitur jest brązowy lub czarny świetnie się sprawdza bo całość jest wtedy ciepła a białe kwiaty nie sprawiają wrażenia szaro-zielonego - ja to nazywam techniką promyka słońca która wszystko ociepli.
Srebro stosuję bezwzględnie przy garniturach w odcieniach szarych i jasnych nawet beżowych bo to dodaje szlachetności.

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
EWALENO dziękuję za propozycje coś takiego więc wykonam tylko dużo osób mi doradza jasny pomarańcz taki herbaciany, pasowałby zamiast różu czy już straci cały efekt? Zobacz proszę jeszcze ten herbaciany bukiecik poniżej, wczoraj znalazłam - czy byłby dobry?Czy lepiej wybrać taki jak Bienioka lub podobny 9ponizej) tylko zmienić kolory na ecru z pomarańcz/herbaciany, jeśli tak to jakie kwiaty zrobić pomarańczowe a jakie ecru?

P.S. BIENIOKA - dokładnie ten bukiet jest z Twojego zdjęcia!! Tylko wykroiłam go, bo znalazłam te zdjęcie na innym forum nie pamietam niestety jakim bo szukam po całym necie i chyba przez to głupnę już
Zastosuj pomarańczowo-herbaciane cantadeskie jako podstawę bukietu dodaj kwiaty w kolorze kremu,wanilii i zieleni -wyjdzie podobny bukiet do Bienioka.
Ja jednak optuję za tym z powykręcanymi łodygami np.herbaciane gożdziki(cudo) i kremowa cantadeskia

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-10-11 o 13:29 Powód: post pod postem
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 15:09   #15
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Zastosuj pomarańczowo-herbaciane cantadeskie jako podstawę bukietu dodaj kwiaty w kolorze kremu,wanilii i zieleni -wyjdzie podobny bukiet do Bienioka.
Ewaleno byłam popytać w kwiaciarniach, z jedną panią podyskutowałam dłużej, pokazałam kawałek materiału z sukni, patrząc na mnie powiedziała, że wg niej mi pasuje coś z ecru + taki łamany herbaciany jasny pomarańcz mniej więcej pokazała kolory. Doradziła w bukiecie dodać perełki, tak jak na sukience na koronce mam. Pokazała mi też takie róże jasne, pastelowe, które w środku były taki beżowo-żółto-ecru a po bokach wpadał w róż.
Chociaz mi się bardziej podoba z różem ale skoro tyle osób jednogłośnie, że z herbacianym to chyba coś w tym jest...?

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Ja jednak optuję za tym z powykręcanymi łodygami np.herbaciane gożdziki(cudo) i kremowa cantadeskia
A jak wygląda taki bukiet? Może dysponujesz jakimś zdjęciem?

Pozdrawiam!!!
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 15:09   #16
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

P.S. BIENIOKA - dokładnie ten bukiet jest z Twojego zdjęcia!! Tylko wykroiłam go, bo znalazłam te zdjęcie na innym forum nie pamietam niestety jakim bo szukam po całym necie i chyba przez to głupnę już [/quote]


jak to bukiet z mojego zdjeci a- nie rozumiem. przeciez to zdjecia w aucie ktore wkleilas nie jest moje, no i bukiet tez nei jest moj -widze roznice. to bukiet robiony na wzor mojego, ale nie moj, tylko tej dziewczyny z auta

jesli chcesz nie w rozu lecz w pomaranczy to masz 2 opcje:
1. kremowe eustomy (te kwiatki podobne do roz) i pomaranczowe kantedeski
2. kremowe kantedeski i pomaranczowe ...???...no wlasnie...moze tak jak ewalena napisala - gozdziki

ja podczas wyboru mojego bukietu tez sie zastanawialam, czy nie wybrac rozowych kantedesek i kremowych eustom. florystka jednak zaproponowala przeciwna kolorystyke. dlaczego??? powiedziala, ze bukiet wyjdzie za jasny i zleje sie z moja sukienka. nie bedzie takiego fajnego kontrastu. wybor nalezy do ciebie
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 15:21   #17
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

Bienioka nie zauważyłam, że nie wkleiłam akurat Twojego bukietu, tylko ten drugi, podobny - ja mam takie Twoje zdjęcie jakie wklejam poniżej (wyciełam sobie bukiet).
Zastanawiam sie czy przypadkiem nie znalazłam go na allegro, nie sprzedawałaś czasem swojej sukni? Bo naallegro też szukałam inspiracji
Co do koloru bukietu to ostatecznie we wtorek się zdecyduje, w kwiaciarniach panie patrzały też na moją urodę - śniada cera, brązowo-blond włosy i brązowe oczy przynajmniej tak mi tłumaczyły. Kurcze nie wiedziałam, że będę miała z bukietem aż taki dylemat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet1a.jpg (53,6 KB, 8 załadowań)
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 09:05   #18
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Ewaleno byłam popytać w kwiaciarniach, z jedną panią podyskutowałam dłużej, pokazałam kawałek materiału z sukni, patrząc na mnie powiedziała, że wg niej mi pasuje coś z ecru + taki łamany herbaciany jasny pomarańcz mniej więcej pokazała kolory. Doradziła w bukiecie dodać perełki, tak jak na sukience na koronce mam. Pokazała mi też takie róże jasne, pastelowe, które w środku były taki beżowo-żółto-ecru a po bokach wpadał w róż.
Chociaz mi się bardziej podoba z różem ale skoro tyle osób jednogłośnie, że z herbacianym to chyba coś w tym jest...?



A jak wygląda taki bukiet? Może dysponujesz jakimś zdjęciem?

Pozdrawiam!!!

Dokładnie tak jak ten w 9 pos. pierwsze zdjęcie tylko zamiast róż goździki.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 11:17   #19
Izuńka83
Raczkowanie
 
Avatar Izuńka83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 124
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Chciałabym też zmienić górna część na taką jak ma dziewczyna z białą suknią- i tu pytanie na lepsze czy gorsze wyjdzie, czy to dobry pomysł?

:
Podłączam sie pod temacik. A mozna zmienic gorset, bo w moim gorsecie nie podobaja mi sie fiszbiny (wyglada to tak jakby gorset był w pionowe paski):/ Suknia jest uszyta na zamowienie, ale jej jeszcze nie odebralam, zastanawiam sie czy moglabym powiedziec, ze jednak nie chce miec takiego gorsetu? Czy musialabym placic z tego tytulu jakies dodatkowe pieniadze????????????????

Edytowane przez Izuńka83
Czas edycji: 2007-10-14 o 11:18 Powód: literowki
Izuńka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-14, 14:12   #20
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: POMOCY! jeszcze 10dni a brak bukietu i biżuterii!!

Izuńka im wcześniej dasz znać krawcowej, tym lepiej jakoś sie dogadacie tylko wytłumacz co Ci się nie podoba i zapytaj wprost czy poniesziesz dodatkowe koszty, podejrzewam, że to zależy od tego jak dużo trzeba zmienić, popawić.. bo za nowy gorset raczej byś musiała zapłacić za materiał i jej pracę ale to tylko moje zdanie.
Gdybym też miała gorset i spódnicę byłoby super w moim wypadku, zmienić górę i już achhh..

Powodzenia!!!!
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.