Nie Oddane Pieniadze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-19, 11:04   #1
camillla
Przyczajenie
 
Avatar camillla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dabrowa gornicza
Wiadomości: 18
GG do camillla

Nie Oddane Pieniadze


Czesc dziewczyny mam pewien problem.2 lata temu przyjechalalam do Bristolu z chlopakiem by rozpoczac zycie ,zarabiac , zbierac pieniadze na nasze wymazone mieszkanie .Szybko znalezlismy prace , a na naszym wspolnym koncie bylo wystarczajaco duzo pieniedzy by wynajac flata Wspolne konto mialo nas zmobilizowac do wspolnego zbierania ale za razem kazde z nas mialo osobne konto na wlasne przyjemnisci Wszystko odnowilismy razem wiele rzeczy kupowal on ale wieksza czesc kupilam ja niestety i tego teraz rzaluje .Po pewnym czasie wszystko zaczelo sie psuc , szczegolnie rozchodzilo sie o pieniadze w naszych klutniach ,nie bylo perspektyw na polepszenie stosunkow miedzy nami .Chlopak zaczol mnie bic bo stracilam prace , potem przepraszal ,potem znowu uderzyl .Szybko przyszlo mi do glowy by sie wyniesc i w koncu spakowalam bagaz i wrocilam do Polski .Zostawilam we flacie duzo moich rzeczy za ktore zaplacilam i chcialabym je miec zworcone .Takze na wspolnym konice mam pieniadze ktore wplacalam .Narazie moj ex nie kwapi sie by zworcic rzeczy a co dopiero pieniadze wiec jestem w kropce POMOZCIE CO ROBIC!!!!!!!!!!!!
camillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 13:29   #2
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Nie Oddane Pieniadze

no nieciekawa sytuacja - dlatego wlasnie ze jestem juz ze swoim TZ kilka lat i nie mamy zadnych starc o kase to i tak mamy osobne konta. jedyne wyjscie to jesli znasz sort code, account no i haslo do konta to mozesz zadzwonic do banku i przelac kase na swoje konto(lub zrobic to przez neta).jesli konto bylo wspolne i jestes do niego upowazniona to mozesz to zrobic przez tel osobiscie, jesli nie to musi to byc jakis facet.
No a jesli nie znasz danych konta to wchodzi w gre tylko i wylacznie dobra wola twojego bylego. Wspolczuje ,niemila sytuacja, powodzenia
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 13:31   #3
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Nie Oddane Pieniadze

Jeśli masz dowody na to, że Cię bił, możesz mu zagrozić, że o ile nie odda Twoich rzeczy, sprawa o pobicie trafia do sądu. Ale szczerze mówiąc wyjechać bez zabrania praktycznie wszystkich swoich rzeczy... chyba musiałaś być faktycznie w kiepskim stanie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 15:17   #4
camillla
Przyczajenie
 
Avatar camillla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dabrowa gornicza
Wiadomości: 18
GG do camillla
Dot.: Nie Oddane Pieniadze

odpowiadam na kolezanki spostrzezenie ze musialam sie szybko zbierac ze zostawilam swoje rzeczy , no wiec sa to szafki ,szafa , dywan itp wiec raczej nie moglabym tego wziasc na plecy
camillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 15:40   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nie Oddane Pieniadze

Jesli nie da sie tak zrobic jak tu juz wspomniano, a byly TZ nie chce dobrowolnie oddac, to moze mozna z tym isc na policje? Oddac sprawe do sadu? Skoro to wasze wspolne konto, to powinnas miec do niego dojscie i pieniazki sobie wyplacic
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 17:02   #6
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Nie Oddane Pieniadze

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Jeśli masz dowody na to, że Cię bił, możesz mu zagrozić, że o ile nie odda Twoich rzeczy, sprawa o pobicie trafia do sądu. Ale szczerze mówiąc wyjechać bez zabrania praktycznie wszystkich swoich rzeczy... chyba musiałaś być faktycznie w kiepskim stanie.
Z tym ,pojsciem gdzies to nie jest glupi pomysl.W Anglii sa uczuleni na przemoc w rodzinie czy w zwiazku.Sa nawet rozne linie telefoniczne pod ktore mozna dzwonic .a pomoc mozna uzyskac w osrodkach zdrowia ,poradnii rodzinnej a nawet w spodzieli mieszkaniowej.Wiec mozesz mu delikatnie podpowiedziec ,ze masz obdukcje i zastanawiasz sie co z tym zrobic...
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 18:16   #7
camillla
Przyczajenie
 
Avatar camillla
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dabrowa gornicza
Wiadomości: 18
GG do camillla
Dot.: Nie Oddane Pieniadze

jedynym problemem jaki jest to to ze jestem juz w Polsce i jest mi trudniej go zlapac .
camillla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 07:13   #8
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Nie Oddane Pieniadze

Czy naprawde potrzebne sa Ci te szafy, szafki itp.?

Ja bym to zostawila. Jaka maja wartosc te graty?

O jakiej Ty kwocie mowisz na jego koncie, warto o to walczyc?

Odetnij sie od tego i zmien swoje zycie na dobre.

Dlaczego nie wrocisz do pracy w Anglii? Jestes mloda osoba dorobisz sie lepszych szaf, szafek i w ogole bez tego wczesniejszegi balastu dasz sobie rade.
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 18:00   #9
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 254
Dot.: Nie Oddane Pieniadze

[quote=camillla;5561489] .Szybko znalezlismy prace , a na naszym wspolnym koncie bylo wystarczajaco duzo pieniedzy by wynajac flata Wspolne konto mialo nas zmobilizowac do wspolnego zbierania ale za razem kazde z nas mialo osobne konto na wlasne przyjemnisci


Mam pytanie,jak mieliscie wspolne konto to powinnas miec rowniez dostep do tego konta?Czy mial tylko Twoj dostep
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 254 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 18:03   #10
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Nie Oddane Pieniadze

piszesz, ze to rowniez Twoje konto - nie widze problemu...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 18:17   #11
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Nie Oddane Pieniadze

Cytat:
Napisane przez Eva ID Pokaż wiadomość
Czy naprawde potrzebne sa Ci te szafy, szafki itp.?

Ja bym to zostawila. Jaka maja wartosc te graty?

O jakiej Ty kwocie mowisz na jego koncie, warto o to walczyc?

Odetnij sie od tego i zmien swoje zycie na dobre.

Dlaczego nie wrocisz do pracy w Anglii? Jestes mloda osoba dorobisz sie lepszych szaf, szafek i w ogole bez tego wczesniejszegi balastu dasz sobie rade.
Nie no, litosci.
Dziewczyna się czegos dorobiła i ma to teraz zostawić?
To są tak samo jej rzeczy jaki i jego, moze niech on jej wszystko odda i żyje bez wcześniejszego balastu?


camillla, wydaje mi się, ze jeśli nie wybierzesz sie do Anglii osobiście i nie załatwisz swoich spraw, to nikt tego za Ciebie nie zrobi a już na byłego TŻta nie masz co liczyć. Zresztą po rzeczy i ewentualnie meble chyba i tak musisz tam pojechac, on Ci tego nie przysle pocztą... Najlepiej wybierz się tam z ojcem, bratem czy kuzynem. Nie, nie po to żeby mu walnęli Ale po to, żebys czuła się pewniej.

Z pewnościa jesli konto było wspólne mozesz z niego korzystać.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 20:23   #12
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Nie Oddane Pieniadze

No wlasnie a jak bylo z tym kontem ,czy to konto jest rownierz na Twoje nazwisko ,w banku figurujesz jak wspolnik tego konta ,czy to bylo konto wspolne na zasadzie waszej umowy?
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.