Z blondu na rudy i odwrotnie. POMOCY:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 16:59   #1
madziuska2202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Arizona/ Phoenix
Wiadomości: 16
Question

Z blondu na rudy i odwrotnie. POMOCY:)


cześć. zbliżają się wakacje i na ten okres mam zamiar przefarbować włosy na rudy(szamponetką) mam dośc jasny blond(100%natural).
Byłam już w 100% pewna kiedy powchodziłam na fora i przeczytałam że z blondu rudy (szamponetką nawet) jest bardzo ciezko zmyc lub wogole sie nie da:-( to prawda? bo po tych dwóch miesiącach MUSZĘ wrócić do swojego NATURALNEGO koloru włosów
pomocy!
madziuska2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 19:02   #2
tlustamycha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Z blondu na rudy i odwrotnie. POMOCY:)

Szamponetka ruda będzie się bardzo dlugo zmywać na blond włosach około rok. A jak Ci zejdzie po tym roku to i tak będziesz miała taki rudy blond i musiałabyś farbować żeby powrócić do swojego koloru.
tlustamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 21:11   #3
madziuska2202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Arizona/ Phoenix
Wiadomości: 16
Dot.: Z blondu na rudy i odwrotnie. POMOCY:)

Cytat:
Napisane przez tlustamycha Pokaż wiadomość
Szamponetka ruda będzie się bardzo dlugo zmywać na blond włosach około rok. A jak Ci zejdzie po tym roku to i tak będziesz miała taki rudy blond i musiałabyś farbować żeby powrócić do swojego koloru.
A jak dam kasztanową lub czerwoną bedzie tak samo?
madziuska2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 09:10   #4
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Z blondu na rudy i odwrotnie. POMOCY:)

nie ma możliwości żeby cały kolor spłukał Ci się ładnie obojętnie czym byś nie zrobiła tego, w cuda nie wierz
__________________
oszalałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 13:51   #5
oleffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 119
Dot.: Z blondu na rudy i odwrotnie. POMOCY:)

Kiedyś były takie szampony koloryzujac welli, "do trzech myć" i one rzeczywiście się nawet zmywały. Ale uwaga- użyłam raz- zmyło się, drugi- zmyło się, a za piątym zostałam ruda... na sześć lat
Szampony palette na 6 myć zmywaja się tylko w tym sensie, że płowieją, a odrosty będą i tak.
oleffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 15:58   #6
madziuska2202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Arizona/ Phoenix
Wiadomości: 16
Dot.: Z blondu na rudy i odwrotnie. POMOCY:)

a gdybym na ten powstały rudy nałożyła blond szamponetkę, to by ten rudy'wyłaził'?
madziuska2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 16:05   #7
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Z blondu na rudy i odwrotnie. POMOCY:)

Cytat:
Napisane przez madziuska2202 Pokaż wiadomość
a gdybym na ten powstały rudy nałożyła blond szamponetkę, to by ten rudy'wyłaził'?
Hmm... może po prostu pójdź z tym do fryzjera, żeby Ci się włosy nie zniszczyły już fryzjerka będzie wiedziała jak Ci pomóc
Szamponetek nigdy nie używałam, jedynie farby, no i oczywiście rozjaśniacz, ale to tylko i wyłącznie u fryzjera. Nigdy więc nie powstało mi na głowie coś niechcianego
Idź, przynajmniej nie będziesz się stresować tym czy kolor wyjdzie czy nie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 18:22   #8
green_green_life
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk.
Wiadomości: 100
Dot.: Z blondu na rudy i odwrotnie. POMOCY:)

Cześć Jeśli chcesz, aby kolor koniecznie zmył Ci się po dwóch miesiącach, to lepiej ich nie farbuj Tym bardziej na rudo, dobrze Ci radzę Ja też miałam blond włosy, ciemny blond z jasnymi pasemkami i pofarbowałam je szamponetką na rudo. Minęły cztery miesiące, a ja nadal mam rudy odcień na włosach... To chyba nigdy nie zejdzie... Dopiero teraz doceniłam swoje blond włosy, już nigdy mnie nie pokusi na rudy ;] Dobrze Ci radzę, nie farbuj ;*
__________________
green_green_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 19:52   #9
madziuska2202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Arizona/ Phoenix
Wiadomości: 16
Dot.: Z blondu na rudy i odwrotnie. POMOCY:)

Cytat:
Napisane przez green_green_life Pokaż wiadomość
Cześć Jeśli chcesz, aby kolor koniecznie zmył Ci się po dwóch miesiącach, to lepiej ich nie farbuj Tym bardziej na rudo, dobrze Ci radzę Ja też miałam blond włosy, ciemny blond z jasnymi pasemkami i pofarbowałam je szamponetką na rudo. Minęły cztery miesiące, a ja nadal mam rudy odcień na włosach... To chyba nigdy nie zejdzie... Dopiero teraz doceniłam swoje blond włosy, już nigdy mnie nie pokusi na rudy ;] Dobrze Ci radzę, nie farbuj ;*
a próbowałaś nałożyć na to blond szamponetkę? ; ]]
madziuska2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 16:32   #10
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: Z blondu na rudy i odwrotnie. POMOCY:)

Cytat:
Napisane przez madziuska2202 Pokaż wiadomość
a próbowałaś nałożyć na to blond szamponetkę? ; ]]
farbowanie wlosow to nie malowanie scian, gdzie jeden kolor mozna przykryc drugim, tylko szereg chemicznych reakcji. nie ma mozliwosci, zeby blond szamponetka pokryla cokolwiek, oprocz siwizny.
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 11:48   #11
monikazc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13
Z blond na rudy?

  • Hej pełno osób zachwyca się rudościami i ja też. Jednak nie wiem czy będzie mi pasować taki kolorek dlatego chciałabym użyć szamponetki do kilku myć lub fabry loreal casting bursztyn. Czy takie szampony wolniej schodzą z rozjaśnianych włosów czy może szybciej? Miałam zawsze taki mysi blond, od roku farbuję włosy na taki prawie platynowy blond-bardzo jasny. Może lepiej w takim wypadku użyć ciemniejszego koloru by wyszedł rudy? Nie będzie tak że jeśli pofarbuję na rudo to ponieważ mam jasny blond to wyjdzie mi jasny pomarańczowy? I jeszcze jedno pytanie: jeśli okaże się, że po farbowaniu wyglądam jak klaun to mogę od razu pofarbować moją starą farbą blond?
monikazc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 07:28   #12
pastyllka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Z blondu na rudy i odwrotnie. POMOCY:)

Ja ma inny problem, otóż zawsze farbowałam na bardzo jasny blond, ostatnio nawet na biały, jak łatwo się domyśleć bez mocnego rozjaśniacza się nie obyło. Teraz na wakacje długo się nie zastanawiając zrobiłam sobie pomarańczowy rudy, farbowałam je 4 razy w przeciągu miesiąca, mam mocne włosy więc i tak są w dobrej kondycji. Ale problemem jest to że rudy na rozjaśniaczu totalnie się nie trzyma a co gorsza robią się poziome pasma blondu i rudego, tak jak chodziłam na farbowanie odrostów rozjaśniaczem, widać każde kolejne rozjaśnianie. Włosy są blondo, pomarańczowo, czerwone. ;D Zastanawiam się nad pofarbowaniem mojego włosia jakąś jasną blond farbą ażeby wrócić do jakiejkolwiek postaci blondu. Co Wy na to?
pastyllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 13:06   #13
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: Z blondu na rudy i odwrotnie. POMOCY:)

rozjaśnianie wybija pigment z włosów dlatego nie trzyma Ci ten rudy tak jak powinien bo pewnie słaba farba i krótko trzymana to jest to ze każda boi się kupić profesjonalną farbą która nie dużo drożej wyjdzie jak w sklepie efekt pewny trwałość też i na więcej starczy
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.