Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-04, 14:18   #331
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
nie no na rozumiem ale nasz zabieg wyglada mniej wiecej tak http://www.youtube.com/watch?feature...&v=OrIq6isgWGI mozna zobaczyc ile sie przy czyms opuszcza wlosow


http://www.youtube.com/watch?feature...&v=i4b7t_HW8UY
a powiniem mniej wiecej tak chyba ????

o matko!!!
mój wygladał jak w drugim linku.jedno przyłożenie i strzał ,a strzał wyzwalał dźwięk i światło .
LS DUET również wyglądał tak samo,tylko dodatkowo było zassanie
nie musisz wiedziec ile czasu trwa zabieg,tu ewidentnie zostałaś oszukana przez nieprecyzyjne wykonanie zabiegu
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 14:18   #332
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sadia Pokaż wiadomość
Na szczescie to mija, choc bardzo powoli. Czym smarowalyscie nogi?

Hmm ja zawsze mialam robione miejsce przy miejscu, nawet teraz to po tych plamkach po oparzeniach widze . Łydki z kolanami trwaly u mnie 2-3 godziny, a przed zabiegiem mialam wyrysowane na nogach takie male obszary zeby niczego nie pominac.
smarowałyśmy Alantalem maścią i Cetaphilem...
a co do depilacji to ja miałam tak samo robione, z rozrysowaną kratką, miejsce po miejscu tyle, że to nie trwało tak długo

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
nie no na rozumiem ale nasz zabieg wyglada mniej wiecej tak http://www.youtube.com/watch?feature...&v=OrIq6isgWGI mozna zobaczyc ile sie przy czyms opuszcza wlosow
faktycznie bardzo kiepsko to wygląda
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 14:28   #333
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

o matko!!!
mój wygladał jak w drugim linku.jedno przyłożenie i strzał ,a strzał wyzwalał dźwięk i światło .
LS DUET również wyglądał tak samo,tylko dodatkowo było zassanie
nie musisz wiedziec ile czasu trwa zabieg,tu ewidentnie zostałaś oszukana przez nieprecyzyjne wykonanie zabiegu
nas jest kilka osob skonsultowalysmy sie teraz i inne dziewczyny tez nie maja efektow poszperalam w necie i oczywiscie caly czas czytam ten watek ..no niestety nasz zabieg wyglada wlasnie tak zupelnie nie tak jak u was czyli babsko nie przyklada glowicy miejsce przy miejscu ...jestem wsciekla bo my wykupilysmy karnet i nie wiem co teraz robik to kupa kasy ..baba idzie w zaparte cwaniakuje ,ze jest ok ...ale wiem ,ze nie jest....weszlam na strone producenta ale tam nic nie mozemy odszukac ...no chociazb zeby bylo napiosane jak powinien wygladac prawidlowo wykonany zabieg ...kurcze plakac mi sie cche ...bo przez nieuczciwosc tej osoby nie mamy efektow wiem ,ze ona robi to specialnie bo wiaodmo wtedy kupujesz kolejne zabiegi...kurcze dziewczyny doradzcie mi jakich argumentow mozemy jeszcze uzyc ..aha dodam ,ze uzywa tez niskiej mocy bo tak ok 23 do max 26-7

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
smarowałyśmy Alantalem maścią i Cetaphilem...
a co do depilacji to ja miałam tak samo robione, z rozrysowaną kratką, miejsce po miejscu tyle, że to nie trwało tak długo



faktycznie bardzo kiepsko to wygląda
nacielysmy sie okropnie ..babsko nie ma sobie nic do zarzucenia doslownie nic ....jeszcze sie wypiera i wybiela ,ze wszystko jest ok ....a efektow zero po 3-ch zabiegach mamy zero efektow nawet pod pachami gdzie przeciez efekt powinien byc szybciej
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 14:52   #334
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

A jakbyście się zgłosiły do Federacji Konsumentów? Może coś pomogą, doradzą...
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 14:57   #335
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
A jakbyście się zgłosiły do Federacji Konsumentów? Może coś pomogą, doradzą...
Galijka my mieszkamy w uk nie wiem czy jest tu cos takiego ciezko cos udowodnic ..pierwsze co mnie tknelo to te zel ktorego ona uzywa bo tu pisalyscie ,ze u was nie uzywaja zelu ....ona go uzywa bo slizga szybko ta glowica mysle ,ze to po to nie wiem zostalo nam dwa zabiegi (z karnetu), szczerze to mi sie juz nawet isc tam nie chce bo co to da skoro babsko i tak robi po swojemu ...mysle ,ze ewidentnie naciaga na kase ...wiadomo przy tak wykonywanym zabiegu ...mozna robic je w nieskonczonosc
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 15:36   #336
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Aaliyah1981, u mnie to wygladalo podobnie a nawet gorzej - bikini mialam robione - narazie udalo sie tylko na 1 zabiegu byc, a kolejny mam wyznaczony na 17tego.. ale chyba odwolam..

Boje sie teraz isc, bo na poczatku czerwca biore slub, wiec jest ogromnie prawdopodobienstwo, ze bede miec "piekne" czerwone kropki na bikini i czesci ud.. Czy na moim miejscu byscie sie zdecydowaly isc na laser w takich okolicznosciach?
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 17:40   #337
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
małą końcówką robią tylko przy wargach i miedzy pośladkami,ale reszta spokojnie dużą .
jak pisała Siarka,ja tez widziałam lepszy efekt po małej końcówce ,a ból?
da się wytrzymać widząc efekty

ja mialam robione duza glowica takze wargi i miedzy posladkami^^.

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
nie no na rozumiem ale nasz zabieg wyglada mniej wiecej tak http://www.youtube.com/watch?feature...&v=OrIq6isgWGI mozna zobaczyc ile sie przy czyms opuszcza wlosow
Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
Galijka my mieszkamy w uk nie wiem czy jest tu cos takiego ciezko cos udowodnic ..pierwsze co mnie tknelo to te zel ktorego ona uzywa bo tu pisalyscie ,ze u was nie uzywaja zelu ....ona go uzywa bo slizga szybko ta glowica mysle ,ze to po to nie wiem zostalo nam dwa zabiegi (z karnetu), szczerze to mi sie juz nawet isc tam nie chce bo co to da skoro babsko i tak robi po swojemu ...mysle ,ze ewidentnie naciaga na kase ...wiadomo przy tak wykonywanym zabiegu ...mozna robic je w nieskonczonosc
faktycznie, sie teraz wyjasnilo, dlaczego uzywany jest zel.
Aaliyah, a jakbys sprobowala jakos nagrac ten zabieg?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 17:55   #338
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja mialam robione duza glowica takze wargi i miedzy posladkami^^.
[/COLOR] [/COLOR]
O to znaczy że się da - a dopytam jeszcze, czy robiłaś w takim razie głębokie bikini "pełne"? czyli po wewnętrznej stronie warg też były strzały? i też dużą glowicą? Bo tak to bym mogła, a inaczej to naprawdę nie wiem, czy dam radę się odważyć.
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 18:05   #339
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
O to znaczy że się da - a dopytam jeszcze, czy robiłaś w takim razie głębokie bikini "pełne"? czyli po wewnętrznej stronie warg też były strzały? i też dużą glowicą? Bo tak to bym mogła, a inaczej to naprawdę nie wiem, czy dam radę się odważyć.
nie robilam pelnego, bo zostawilam pasek na wzgorku. ale nizej usuwalam wszystko jak leci - przy czym wlasnie na wargach i okolicach miedzyposladkowych mi prawie wszystkie wlosy zostaly, poza tym praktycznie wszystkie te, ktore chcialam usunac, nie odrosly. czyli moze jednak faktycznie bardziej efektywne jest robienie w tamtych rewirach mala koncowka?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 18:11   #340
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Keighty Pokaż wiadomość
Aaliyah1981, u mnie to wygladalo podobnie a nawet gorzej - bikini mialam robione - narazie udalo sie tylko na 1 zabiegu byc, a kolejny mam wyznaczony na 17tego.. ale chyba odwolam..

Boje sie teraz isc, bo na poczatku czerwca biore slub, wiec jest ogromnie prawdopodobienstwo, ze bede miec "piekne" czerwone kropki na bikini i czesci ud.. Czy na moim miejscu byscie sie zdecydowaly isc na laser w takich okolicznosciach?
jesli moge ci cos doradzic to szukaj innego gabinetu my sie nacielysmy okropnie i 5 tysiecy zlotych poszlo w bloto a efektow zero kurde gdybym mieszkala w pl to za ta cene mialabym porzadnie wykonany zabieg

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja mialam robione duza glowica takze wargi i miedzy posladkami^^.
[/COLOR] [/COLOR]


faktycznie, sie teraz wyjasnilo, dlaczego uzywany jest zel.
Aaliyah, a jakbys sprobowala jakos nagrac ten zabieg?
a no wlasnie bez zelu nie dala by rady przeciagac swobonie laserem po ciele...a wiesz co jest nasmieszniejsze ,ze ona mi wciskala ,ze bez zelu sie nie da ....a jak jej sugerowalam ,ze moje znajome mialy zabieg i np lydki robily okolo 2-3 godzin to sie irytowala co za bzdury ja nie wiem jak tacy ludzie moga miec taki tupet

kurcze myslalam zeby to nagrac ale nie wiem jak moze cos wykabinujemy
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 18:20   #341
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
nie robilam pelnego, bo zostawilam pasek na wzgorku. ale nizej usuwalam wszystko jak leci - przy czym wlasnie na wargach i okolicach miedzyposladkowych mi prawie wszystkie wlosy zostaly, poza tym praktycznie wszystkie te, ktore chcialam usunac, nie odrosly. czyli moze jednak faktycznie bardziej efektywne jest robienie w tamtych rewirach mala koncowka?
Tak tak, ja też pasek na wzgórku chcę zostawić, nawet nie taki bardzo wąski bo mam niezbyt skojarzenia z taką całkiem gołą Czyli to wszystko Duet był, tak? sorry, że tak się upewniam...
Czyli z jednej strony Duetem da radę a z drugiej mniejsza skuteczność akurat tutaj - ale przyznam, ze chyba wolę 10x duetem niż 3x zwykłym LS bo po prostu nie wyrobię (oczywiście, poza aspektem finansowym......)
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 18:36   #342
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
O to znaczy że się da - a dopytam jeszcze, czy robiłaś w takim razie głębokie bikini "pełne"? czyli po wewnętrznej stronie warg też były strzały? i też dużą glowicą? Bo tak to bym mogła, a inaczej to naprawdę nie wiem, czy dam radę się odważyć.
jesli gabinet ma obie końcówki to możesz spróbowac najpierw małą.
odczuwalność jest podobna,czy to wzgórek,czy wargi.mniej bolesne sa za to linie bikini i miedzy udami.
poza tym wargi robi się na zew stronie,bo wew nie ma włosów
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 18:43   #343
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jesli gabinet ma obie końcówki to możesz spróbowac najpierw małą.
odczuwalność jest podobna,czy to wzgórek,czy wargi.mniej bolesne sa za to linie bikini i miedzy udami.
poza tym wargi robi się na zew stronie,bo wew nie ma włosów
yep po wewnętrznej miałam na myśli między wargami - mi niestety trochę rośnie "od środka", i potem kontytuacja między pośladkami (ale to chyba normalne?)
wlasnie o to chodzi że dla mnie porównanie małej i dużej to jak piekło i niebo. Nie mogę sobie wyobrazić robienia małą - zwłaszcza że tak jak uda i lydki to był niemal luzik na mocy 12 tak w pachwinach jednak bolało duetem bardzo znacząco (parę strzałów), a małą - parę na stopie to koszmar jakiś, jakby przypiekanie gorącym żelastwem.
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 18:50   #344
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
Tak tak, ja też pasek na wzgórku chcę zostawić, nawet nie taki bardzo wąski bo mam niezbyt skojarzenia z taką całkiem gołą Czyli to wszystko Duet był, tak? sorry, że tak się upewniam...
tak, ja mialam wszystko Duetem.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jesli gabinet ma obie końcówki to możesz spróbowac najpierw małą.
odczuwalność jest podobna,czy to wzgórek,czy wargi.mniej bolesne sa za to linie bikini i miedzy udami.
o, TmargoT dobrze radzi.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 19:07   #345
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
yep po wewnętrznej miałam na myśli między wargami - mi niestety trochę rośnie "od środka", i potem kontytuacja między pośladkami (ale to chyba normalne?)
wlasnie o to chodzi że dla mnie porównanie małej i dużej to jak piekło i niebo. Nie mogę sobie wyobrazić robienia małą - zwłaszcza że tak jak uda i lydki to był niemal luzik na mocy 12 tak w pachwinach jednak bolało duetem bardzo znacząco (parę strzałów), a małą - parę na stopie to koszmar jakiś, jakby przypiekanie gorącym żelastwem.
ja miałam robione dwa razy małą i raz dużą.dla mnie to piekło i niebo,ale Siarka mówiła,że obie były bolesne,tak więc spróbuj jak ty zareagujesz
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 19:15   #346
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja miałam robione dwa razy małą i raz dużą.dla mnie to piekło i niebo,ale Siarka mówiła,że obie były bolesne,tak więc spróbuj jak ty zareagujesz
zwazywszy, ze jestem jak dotad jedyna osoba tutaj tak uwazajaca, pewnie belladonna poczuje roznice - ja mam najwyrazniej jakies nietypowe odczucia^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 19:20   #347
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja miałam robione dwa razy małą i raz dużą.dla mnie to piekło i niebo,ale Siarka mówiła,że obie były bolesne,tak więc spróbuj jak ty zareagujesz
no ja miałam porównanie na nodze - ból nie do porównania, duet 10 albo i 100x "przyjemniejszy" (nawet nie o natężenie ale właśnie rodzaj bólu chodzi) i podejrzewam że na bikini będzie podobnie (bo miałam robione klasyczne ale mocno pogłębione, właściwie naprawdę spory obszar), tylko jeszcze bardziej boleśnie, bo skoro duetem bolało mocno to zwykłym dla mnie będzie gryzienie ścian. o tak
W ogóle przeczytałam b. dużą część poprzedniej części i zadziwiająco mało osób z Gdańska i okolic, więc ciężko porównać doświadczenia z konkretnych gabinetów.
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 22:08   #348
Keighty
Raczkowanie
 
Avatar Keighty
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
jesli moge ci cos doradzic to szukaj innego gabinetu my sie nacielysmy okropnie i 5 tysiecy zlotych poszlo w bloto a efektow zero kurde gdybym mieszkala w pl to za ta cene mialabym porzadnie wykonany zabieg [COLOR="Silver"]
Ja o tyle mam "komfort", ze zaplacilam z gory przez wykupienie groupona i teraz moja w tym glowa, zey wyegzekwowac prawidlowe wykonanie zabiegu.. niestety nie udaje mi sie po pierwszym razie, ktory wlasnie tak wygladal z jezdzeniem glowicą po ciele z uzyciem zelu, przyjsc na kolejny zabieg (mam jeszcze 3 do wykorzystania).. a teraz znow przeloze, bo sie obawiam czerwonych kropek w okolicach bikini a moge miec robione jakies zdjecie w bieliznie jak sie ubieram w suknie slubna, wiec chyba spasuje i po wakacjach sprobuje na nowo...
Keighty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 22:53   #349
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez sadia Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie - czy kiedyś miałyście poparzenia po zabiegu?

W trakcie mojego 5go wylazła straszna pokrzywka/oparzenie, ale tylko po jednej stronie jednej nogi. Dostałam maść na receptę i smarowałam przez 3 tygodnie. To było rok temu, teraz mam już tylko takie brązowe przebarwienia. Macie może pomysł jak to usunąć? Czy po prostu czekać, bo powolutku, ale plamki się zmniejszaja?
Też zostałam "powierzchownie" poparzona. Miałam brązowe plamy w kształcie kwadratów, też dostałam maść na recept. smarowałam, robiłam pilingi i w końcu zeszło. Więcej nie poszłam do tego gabinetu, a w kolejnym pani robiła depilację bardzo dokładnie i powoli i moja skóra zniosła to o nieeeebo lepiej, mimo, że moc była większa jak przy poparzeniu. Usłyszałam, że poparzenia mogą wystąpić, jeśli głowica nie jest mocno dociskana do skóry i światło lasera zamiast wnikać w głąb i "strzelać" w cebulkę rozchodzi się po skórze.
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-04, 22:55   #350
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
Też zostałam "powierzchownie" poparzona. Miałam brązowe plamy w kształcie kwadratów, też dostałam maść na recept. smarowałam, robiłam pilingi i w końcu zeszło. Więcej nie poszłam do tego gabinetu, a w kolejnym pani robiła depilację bardzo dokładnie i powoli i moja skóra zniosła to o nieeeebo lepiej, mimo, że moc była większa jak przy poparzeniu. Usłyszałam, że poparzenia mogą wystąpić, jeśli głowica nie jest mocno dociskana do skóry i światło lasera zamiast wnikać w głąb i "strzelać" w cebulkę rozchodzi się po skórze.
też tak mialam na bikini,ale skóra się wytarła i wszystko znikło w ciągu 2 tyg.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 23:42   #351
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny postanowiłam opisać moją przygodę z depilacją laserową LS, którą to wykonuję w Białymstoku. Nie mam zbyt wielkiego wyboru, bo znalazłam tylko 4 gabinety wykonujące tego typu zabiegi. Najdroższy od razu odrzuciłam, ceny były horrendalne, posiadali laser LSD i bardzo namawiali mnie na zabiegi, ale zniechęciłam się brakiem jakiejkolwiek zniżki przy wykupieniu 3 partii (pachy, bikini, nogi). Drugi gabinet to jakaś istna pomyłka...prywatny gabinet pani doktor. Pomyślałam, że może warto, w końcu to lekarz, nie kosmetyczka. Totalne rozczarowanie przez telefon-pani od razu stwierdziła, że akie telefony jak mój to ona ma 2-3 w tygodniu i że jestem zapewne z konkurencji, więc...nie poda mi cen. Parsknęłam śmiechem. W końcu na odczepnego rzuciła mi jakimś dziwnym głosem/półszeptem jakby w wielkiej tajemnicy za pachy jakieś 500-600 zł. Zwariowała!
W trzecim gabinecie liczyłam na dogadanie się z miłą panią, jako że byłam już kilka lat temu klientką specjalistycznego ośrodka dermatologicznego DERMAL w Białymstoku. Niestety po raz kolejny rozczarowałam się! Wydałam tam kiedyś kilka tysięcy na zabiegi endermologii, ze skutkiem praktycznie niezauważalnym. Przed pierwszym zabiegiem miała być konsultacja w kierunku przeciwwskazań skórnych do zabiegu, skończyło się na miłej pogawędce o...niczym. Po 15 zabiegach pozostałam z popękanymi naczynkami na udach. Przy którymś tam zabiegu, kiedy już wiedziałam jak to wygląda nagle zjawiła się bardzo młoda nowa pani (praktykantka?), która dosłownie pogłaskała mnie po ciele. Wściekła zadzwoniłam zaraz po zabiegu i grzecznie poprosiłam, że jeśli chcą na mnie praktykować, to bardzo chętnie, tylko nie za moje pieniądze! Pani przeprosiła i obiecała, że wszystko wróci do normy (może chociaż darmowy zabieg załagodził by sprawę?). Po latach wróciłam tam z mocnym postanowieniem, że tym razem nie dam się wkręcić i jeszcze coś wynegocjuję z racji bycia stałą klientką i owych wspomnianych 3 stref. Miałam mocne argumenty, produkowałam się z 15 minut, po czym pani bez mrugnięcia powieki stwierdziła "tak to dobra oferta, proszę korzystać z dojazdu do Warszawy". SZOK! ale nie miałam wyjścia, to był już ostatni (czwarty odkryłam później) gabinet w dodatku najtańszy.
Pani kazała mi się ogolić przed 1 zabiegiem (nawet nie wiedziała jaki rodzaj włosów mam, bo wszystkie usunęłam) i znieczuliła mi pachy i bikini Emlą, zagadywała miłą, niepotrzebną rozmową podczas zabiegu. Moc 25. W trakcie zabiegu zadałam jej kilka laickich pytań. Nie zdała egzaminu np. o pytanie czym się różni LS od LSD (przecież doskonale wiem, choćby stąd). Dobiła się terminem kolejnego zabiegu...po 4,5 tygodnia, argumentując, że trzeba cyt. "wykonać jak najwięcej zabiegów przed latem". Uciekłam stamtąd jak najszybciej! Ale mały koszmarek dopiero się zaczynał. Po skończonym zabiegu pani widząc stan mojej skóry wypisała mi jakiś krem/maść na receptę i pocieszyła, że będzie lepiej, że skóra nie zareagowała najlepiej, ale nie jest źle. Po godzinie dwóch wyglądałam jakby mnie ktoś oblał wrzątkiem. Przez kolejne 2 dni smarowałam się grubą warstwą maści, żeby uspokoić skórę. W 1 pachwinie miałam brzydkie rany w kształcie kwadratów, które po tygodniu zamieniły się w brązowe strupki i w końcu po kilku pilingach zeszły. Postanowiłam! Nigdy więcej Dermal! Odradzam nie tylko zabiegi Light Sheer. O braku jakiegokolwiek rachunku za usługę nie wspomnę.
Poszukiwałam rozwiązania zaczętych już zabiegów i w końcu przez przypadek znalazłam salon, gdzie raz w tygodniu przyjeżdżają panie z licencjonowanego salonu z Warszawy i robią zabiegi LS. Umówiłam się (6 tyg. po "nieudanym" zabiegu) na konsultację. Pani wnikliwie mnie obejrzała z pęsetą przy twarzy i moich nogach, wypełniłyśmy ankietę. Poradziła, które leki najlepiej odstawić przed kolejnym zabiegiem, po czym stwierdziła, że nie mam mowy teraz o żadnym zabiegu, ponieważ na żadnej z 3 stref moje włosy nie są w fazie wzrostu, a dopiero w początkowej fazie wypadania. Na bikini i pachy umówiła mnie po 9 tygodniach, na maila z sygnałem, że włosy intensywnie rosną już w tych okolicach. Natomiast nogi stwierdziła, że długo, długo jeszcze nic (może za 10-12 tygodni). Owszem można zrobić i teraz zabieg i ból będzie i efektu nie będzie i pieniędzy też oczywiście nie będzie! Bardzo długo i wyczerpująco odpowiadała na moje liczne pytania, pokazałam jej rany po poprzednim zabiegu (była zdziwiona tym co zobaczyła), ale tez zachowała profesjonalizm nie wyrokując i nie oceniając negatywnie tego, o czym jej opowiedziałam. raczej była powściągliwa w wydawaniu opinii o czymś o czym tylko słyszy a nie widzi zabiegu, techniki, metody, sprzętu. Moc 25 podobno przy mojej karnacji całkiem dobra...jak na początek.
Jestem już po kolejnym zabiegu na bikini i pachy po 9 tygodniach od poprzedniego, z Emlą, bardzo dokładnie i długo pani celowała zwłaszcza w miejsca, które musiała ominąć. Moc na pachy i wzgórek 40, wargi 35 i przy kolejnych zabiegach ma się zwiększać. Dowiedziałam się, że model LS xc bodajże ma max moc 90, ale ona wykonywała na najwyższej mocy 70 zabieg tylko 1 raz.
Podsumowując, tym razem bardzo pozytywnie
DERMAL Białystok omijajcie szerokim łukiem.

Edytowane przez monika.c25
Czas edycji: 2012-05-04 o 23:47
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 09:57   #352
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
Przy którymś tam zabiegu, kiedy już wiedziałam jak to wygląda nagle zjawiła się bardzo młoda nowa pani (praktykantka?), która dosłownie pogłaskała mnie po ciele. Wściekła zadzwoniłam zaraz po zabiegu i grzecznie poprosiłam, że jeśli chcą na mnie praktykować, to bardzo chętnie, tylko nie za moje pieniądze!
na mnie właśnie raz dziewczyna praktykowała ale, tak jak napisałaś, nie za moje pieniądze tzn. zostałam zapytana czy nie zgodziłabym się na taki zabieg, oczywiście za darmo no i zaryzykowałam i wyraziłam zgodę
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 10:34   #353
majetta
Przyczajenie
 
Avatar majetta
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 24
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja miałam robione dwa razy małą i raz dużą.dla mnie to piekło i niebo,ale Siarka mówiła,że obie były bolesne,tak więc spróbuj jak ty zareagujesz
Dla mnie także obie końcówki są tak samo bolesne.
Mam porównanie bo pachy miałam robione najpierw dużą końcówką a teraz robię małą. Efekty po małej są lepsze! A różnica w odczuciach tylko taka, że zabieg trwa troszkę dłużej niż przy dużej końcówce.

Przy obu końcówkach radzę sobie bez emli, ale podobno należę do tych wytrzymalszych klientek, które nie potrzebują nawet okładów z lodu.
__________________
11.02.11

525 dni udręki do...

21.07.12
majetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 11:10   #354
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez majetta Pokaż wiadomość
Dla mnie także obie końcówki są tak samo bolesne.
Mam porównanie bo pachy miałam robione najpierw dużą końcówką a teraz robię małą. Efekty po małej są lepsze! A różnica w odczuciach tylko taka, że zabieg trwa troszkę dłużej niż przy dużej końcówce.

Przy obu końcówkach radzę sobie bez emli, ale podobno należę do tych wytrzymalszych klientek, które nie potrzebują nawet okładów z lodu.
No właśnie pani przeprowadzająca zabieg (chyba dermatolog) stwierdziła że jestem jedną z tych klientek które potwierdzają że duża końcówka to był swietny pomysl. Z kolei dla niej duża jest o wiele bardziej bolesna niż mała. Aż trudno mi w to uwierzyć

A mam pytanie do dziewczyn po duecie jeszcze jedno. Jestem 5 dni po zabiegu i oczywiście na razie nic mi samo nie wypada. Ale też całkiem długie już odrosły i paręnaście włosów wyciągnęłam pensetą - generalnie bez cebulek ale niektóre nie wychodziły tak całkiem łatwo, tylko stawiały pewien opór. Wiem, że to za wcześnie na próbowanie czegokolwiek, ale czy też tak miałyście? że odrosło dużo, właściwie normalnie a potem zaczęły wypadać?
Zabieg w moim odczuciu był wykonywany b. dokładnie (nogi (bez przodu ud) plus trochę więcej niż klasyczne bikini - ponad 1.5h duetem) i w większości na max. mocy.
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 11:46   #355
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
Pani kazała mi się ogolić przed 1 zabiegiem (nawet nie wiedziała jaki rodzaj włosów mam, bo wszystkie usunęłam)
ale przed pierwszym zabiegiem zawsze sie goli wlosy.

Cytat:
Napisane przez majetta Pokaż wiadomość
Dla mnie także obie końcówki są tak samo bolesne.
Mam porównanie bo pachy miałam robione najpierw dużą końcówką a teraz robię małą. Efekty po małej są lepsze! A różnica w odczuciach tylko taka, że zabieg trwa troszkę dłużej niż przy dużej końcówce.
aa, czyli jednak nie jestem jedyna w odczuciach co do efektu i bolu^^.

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
A mam pytanie do dziewczyn po duecie jeszcze jedno. Jestem 5 dni po zabiegu i oczywiście na razie nic mi samo nie wypada. Ale też całkiem długie już odrosły i paręnaście włosów wyciągnęłam pensetą - generalnie bez cebulek ale niektóre nie wychodziły tak całkiem łatwo, tylko stawiały pewien opór. Wiem, że to za wcześnie na próbowanie czegokolwiek, ale czy też tak miałyście? że odrosło dużo, właściwie normalnie a potem zaczęły wypadać?
szczerze mowiac, ja po kazdym zabiegu zaraz o nim zapominalam, efekty ocenialam dopiero po paru tygodniach. imo, nie ma sensu przygladac sie depilowanej czesci ciala przez pierwszy miesiac po zabiegu, bo wiadomo, kazdy jest inny i jednemu wlosy najpierw odrosna i potem wypadna, a drugiemu w ogole nie odrosna - do tego roznie to moze byc w czasie rozlozone...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 14:13   #356
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
szczerze mowiac, ja po kazdym zabiegu zaraz o nim zapominalam, efekty ocenialam dopiero po paru tygodniach. imo, nie ma sensu przygladac sie depilowanej czesci ciala przez pierwszy miesiac po zabiegu, bo wiadomo, kazdy jest inny i jednemu wlosy najpierw odrosna i potem wypadna, a drugiemu w ogole nie odrosna - do tego roznie to moze byc w czasie rozlozone...

końcowe efekty najlepiej widac po 3 mies. od ostatniej depilacjio
wtedy można zdecydowanie powiedziec ile wypadło,a ile zostało.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 14:54   #357
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość

końcowe efekty najlepiej widac po 3 mies. od ostatniej depilacjio
wtedy można zdecydowanie powiedziec ile wypadło,a ile zostało.
no tak tak tak
w takim razie widać, jaka ja jestem niecierpliwa bo chciałabym już zobaczyć cokolwiek... albo wiedzieć w jaki sposób to ocenić na "małej próbie". Zawsze miałam z tym niejaki problem. reasumując to z waszego doświadczenia po paru dniach ni cholery nie da się ocenić, czy zabieg się udał czy nie, czy będzie efekt czy nie? Włosy odrastają i to normalne, wiem, to że nie wypadają po takim czasie to też normalne trochę się tripuję że jak je pociągam to nie wszystkie albo raczej mniejszość wychodzi łatwo, ale po pierwsze może być ich jeszcze za dużo w skórze i to dlatego, po drugie wiadomo że nie wszystkie od razu się trafią, a po trzecie większość z tych które wyciągam (znowu nie aż tak duzo, żeby nie było) jest bez cebulki więc inaczej niż zwykle.
Wiem, że przeżywam jak mrówka okres ale naprawdę marzę o tym żeby to coś dało, a zwykłym LS po prostu nie dałabym rady gdyby się okazało że Duet nie działa tak jak powinien...
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 14:58   #358
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
no tak tak tak
w takim razie widać, jaka ja jestem niecierpliwa bo chciałabym już zobaczyć cokolwiek... albo wiedzieć w jaki sposób to ocenić na "małej próbie". Zawsze miałam z tym niejaki problem. reasumując to z waszego doświadczenia po paru dniach ni cholery nie da się ocenić, czy zabieg się udał czy nie, czy będzie efekt czy nie?
wedlug mnie, nie mozna ocenic efektu po paru dniach od zabiegu.

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
Wiem, że przeżywam jak mrówka okres ale naprawdę marzę o tym żeby to coś dało, a zwykłym LS po prostu nie dałabym rady gdyby się okazało że Duet nie działa tak jak powinien...
jezeli naprawde zalezy Ci na sukcesie, to wez na luz, wiecej cierpliwosci .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 14:46   #359
roolon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej
Z góry przepraszam jeśli powtórzę jakieś pytania, ale przejrzałam pierwszą stronę, podstawowe informacje i wątek na tyle, na ile byłam w stanie i mam kilka pytań.

Zacznę od tego, że interesuje mnie depilacja bikini.
No więc tak, przed depilacją trzeba zgolić włoski, ale skóra jednocześnie nie może być podrażniona. Zastanawiam się jak to zrobić? Ja po każdym goleniu mam straszne podrażnienia, pełno czerwonych krostek, ponadto zawsze po goleniu mimo wszystko skóra nie jest idealnie gładka, ale dotykając ręką 'pod włos' czuć drapanie. Jak więc przygotować się do depilacji?

Zastanawiam się też nad kolejną rzeczą. Jak wiadomo, na grouponie i gruperze jest wiele ofert depilacji, są one bardzo tanie, w okolicach 50zł za zabieg. Ponieważ nie stać mnie na to, żeby płacić za każdy zabieg po 300-400zł czy nawet więcej, zastanawiałam się czy można powtarzać zabiegi w innych gabinetach kosmetycznych kupując promocyjne kupony. Wiem, że lepiej byłoby wykonać wszystkie u jednej kosmetyczki, bo ona jednak zna historię zabiegów, reakcje itd, ale w ten sposób po prostu nie było by mnie na to stać...

Bardzo proszę o odpowiedź
roolon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 15:12   #360
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez roolon Pokaż wiadomość
Hej
Z góry przepraszam jeśli powtórzę jakieś pytania, ale przejrzałam pierwszą stronę, podstawowe informacje i wątek na tyle, na ile byłam w stanie i mam kilka pytań.

Zacznę od tego, że interesuje mnie depilacja bikini.
No więc tak, przed depilacją trzeba zgolić włoski, ale skóra jednocześnie nie może być podrażniona. Zastanawiam się jak to zrobić? Ja po każdym goleniu mam straszne podrażnienia, pełno czerwonych krostek, ponadto zawsze po goleniu mimo wszystko skóra nie jest idealnie gładka, ale dotykając ręką 'pod włos' czuć drapanie. Jak więc przygotować się do depilacji?

Zastanawiam się też nad kolejną rzeczą. Jak wiadomo, na grouponie i gruperze jest wiele ofert depilacji, są one bardzo tanie, w okolicach 50zł za zabieg. Ponieważ nie stać mnie na to, żeby płacić za każdy zabieg po 300-400zł czy nawet więcej, zastanawiałam się czy można powtarzać zabiegi w innych gabinetach kosmetycznych kupując promocyjne kupony. Wiem, że lepiej byłoby wykonać wszystkie u jednej kosmetyczki, bo ona jednak zna historię zabiegów, reakcje itd, ale w ten sposób po prostu nie było by mnie na to stać...

Bardzo proszę o odpowiedź
1. najlepiej wykonac golenie tego samego dnia,wtedy ominiesz krostki,bo po depilacji ich nie będzie.nawet jeśli wyjdą to nic się nie dzieje.nie musisz mieć idealnie gładkiej skóry,bo to niemozliwe,poprostu włosy nie powinny wystawac poza skorę.

2.czytaj uwaznie oferty,abyś nie poslizgnęła się na IPL-u.zazwyczaj oferty sa na kilka sesji,a jeśli nie znajdziesz takiej to mozesz wykonywac zabiegi w różnych salonach.dobrze byłoby,gdybyś opamiętała ilość zabiegów i moc.możesz zapamietać,lub zapisać.

teraz mi się przypomniało,że w ostatnim salonie wykupiłam pojedyńczy kupon,jednak mogłam ze zniżką kontynuowac zabiegi poza grouponem.popytaj się w salonie,może i taką opcję znajdziesz.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-05-06 o 19:50
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.