Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-18, 23:04   #181
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
teraz go nie ma ale będzie w kwietniu - jest to najszybciej znikający im pędzel - ja i moja mama używamy go do cieni na całą powiekę - jeśli chcemy mieć ładne delikatne krycie w krótkim czasie - ładnie rozprowadza matowe cienie - co np. dla mojej mamy bywa skomplikowane przez drobne zmarszczki.
Więc 1 mam do cieni a drugi był do różu/rozświetlacza
Ich wadą jest to że nie są trwałe - moje lnieją i farbują troszkę ale bardzo je lubie mimo to
Avalonko
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:21   #182
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Zbieram się powoli, żeby zrobić moje porównanie pędzli EDM I TBS ale brakuje mi troszkę czasu (obiecuje że zrobię)
a na razie podzielę się z Wami moim odkryciem:
BrushGuard Dziś doleciał zestaw mix i kabuki i jestem zachwycona - wreszcie mogę nosić LHK i prasowańca bezpiecznie w kosmetyczce (wcześniej aż mnie coś ściskało jak widzialam jego zmęczone włoski ugniecione przez różne rzeczy...)
Zbieram się na następne
do pędzli EDM (Flata i LHK) spokojnie starcza rozmiar medium na eye-kabuki rozmiar small jest akurat.

Big używam na razie (bo mam sporo) do flatiego i LHK ale np. do skunksa założony medium świetnie działa jeśli chcę "skrócić" włosie - nakładam tak na 1 cm włosia i jest bardziej szytywny
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 01:43   #183
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

a widzisz, ja też miałam ochotę na brush guarda przy ostatnim zamówieniu z CS, ale jakoś stwierdziłam, że to chyba nie jest mi aż tak niezbędne do życia

A ja za to ostatnio przekonałam się, że muszę mieć jeszcze ze 2 albo 3 pędzle z SN. Świetnie się spisują do nakładania maseczek Co prawda maseczka z pereł z BU (avalonka ) barwi go na zielono na długo, ale idealnie się do niej nadaje.

mały OT- dzięki Avalonce odkryłam maseczkę z pereł z BU, wokół której kręciłam się już parę razy i jestem w szoku, jak świetnie działa na moją cerę. A w połączeniu z Serum Lemon na noc po prostu czynią cuda... Nawet mój TŻ dziś zaczął zdanie od "jak już byłaś u kosmetyczki, to mogłaś od razu wejść do US". I nie chciał wierzyć, że nie byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu ostatnio
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 10:43   #184
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Zbieram się powoli, żeby zrobić moje porównanie pędzli EDM I TBS ale brakuje mi troszkę czasu (obiecuje że zrobię)
a na razie podzielę się z Wami moim odkryciem:
BrushGuard Dziś doleciał zestaw mix i kabuki i jestem zachwycona - wreszcie mogę nosić LHK i prasowańca bezpiecznie w kosmetyczce (wcześniej aż mnie coś ściskało jak widzialam jego zmęczone włoski ugniecione przez różne rzeczy...)
Zbieram się na następne
do pędzli EDM (Flata i LHK) spokojnie starcza rozmiar medium na eye-kabuki rozmiar small jest akurat.

Big używam na razie (bo mam sporo) do flatiego i LHK ale np. do skunksa założony medium świetnie działa jeśli chcę "skrócić" włosie - nakładam tak na 1 cm włosia i jest bardziej szytywny
Widziałam to cudo ostatnio na YT. Nawet fajne się wydaje, ale chyba nie jest mi na razie potrzebne. A raczej za tą cenę na razie go nie potrzebuje.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
mały OT- dzięki Avalonce odkryłam maseczkę z pereł z BU, wokół której kręciłam się już parę razy i jestem w szoku, jak świetnie działa na moją cerę. A w połączeniu z Serum Lemon na noc po prostu czynią cuda... Nawet mój TŻ dziś zaczął zdanie od "jak już byłaś u kosmetyczki, to mogłaś od razu wejść do US". I nie chciał wierzyć, że nie byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu ostatnio
Aż taka cudowna, że po pierwszym użyciu efekt zwala z nóg? To ja ją muszę mieć.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:31   #185
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Widziałam to cudo ostatnio na YT. Nawet fajne się wydaje, ale chyba nie jest mi na razie potrzebne. A raczej za tą cenę na razie go nie potrzebuje.
ja też go nie potrzebuję.. I będę w to wierzyć dopóki nie zacznie się lato i wyjazdy ciągłe i noszenie pędzli w kosmetyczce
Cytat:
Aż taka cudowna, że po pierwszym użyciu efekt zwala z nóg? To ja ją muszę mieć.
Ja ją użyłam dwa dni z rzędu I naprawdę widać efekt. Jak mój TŻ zauważył, że mam inną, lepszą cerę (jak po gabinecie), to znaczy, że nie wmówiłam sobie tego Ale dwa razy po niej użyłam też serum Lemon i może to ta mieszanka.. Nie wiem, w kazdym bądź razie dzisiaj właśnie złożyłam zamówienie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:57   #186
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny - gdyby którejś zależało na tym aby szybko mieć jakiś dobry pędzel, to polecam z Rossmana For Your Beauty. Wiadomo, nie takie super jak EDM ale generalnie jakość jest bardzo dobra. Kupiłam ostatnio pędzel do różu i sprawdza się znakomicie przy minerałkach. A kosztował niewiele
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 18:44   #187
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny mam na razie jeden komplet TBS na zbyciu - cena 45zł(jak w sklepie)+8zł polecony priorytet. jeśli ktoś ma ochotę czekam na pw.

Już się znalazł chętny...jeśli będę w okolicy ZT i będę miała okazję kupię jeśli jesteście zainteresowane :P

__________________


Edytowane przez avalonka
Czas edycji: 2009-03-30 o 21:07
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 07:26   #188
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Przyszło nasze wspólne zamówienie z coastal w tym moje 5 pędzelków, potem zedytuje post i dokleje linki (ewentualnie skopiuje do wątku coastalowego), pedzelki juz wyprane i wyschniete, i pierwsze próby za mną. Wzięłam:
wachlarz (Fan)- wydaje się ok, duży. miły a zarazem wystarczający sztywny, aby poradzic sobie z zadaniem czyli odgarnianiem "spadów" z twarzy
silver duo stippling brush - byłam pewna obaw, ponoć niektóre egzemplarze wręcz łysieją, mój tylko farbował na granatowo, ale utracił dosłownie pare włosków, duuuzy on jest, ale róż nakłada wybornie, chyba nawet z EDMowymi sie przeproszę (dziś nakładałam Cookie Sheet, dość ciemny i malinowy i wyszło dobrze jak nigdy), żałuję że nie wzięłam dwóch, bo myśle, że niezły byłby do pudru wykończeniowego
chisel mini - wzięłam z myślą o bardzo ciemnych cieniach nakładanych w kąciku oka, bo zwykle mi się za dużo nakładało, ten jest tak maluteńki, że chyba nie grozi mi to (jest mniejszy niż łepek od zapałki!!)
round crease różowy- minimalnie za duży i za miękki (giętki) ale zobaczymy jak sobie bedzie radził
round crease italiański - chyba zostanie moim ulubieńcem , dla mojego oka znacznie odpowiedniejszy niz pędzelki z EDM czy TBS oczne, ma odpowiedni kształt, niezbyt duży, jest zwarty i miare sztywny, ładnie wyprofilowany
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 09:55   #189
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Fajne zestawienie jmw
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 18:43   #190
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Czy ktoras z Was uzywala pedzli z Bootsa?
Bo chce zamowic, ale nie wiem ktory, bo mam na oku kilka:

Bourjois Powder Brush: http://www.boots.com/webapp/wcs/stor...atalogId=11051

Ruby & Millie Kabuki Brush: http://www.boots.com/webapp/wcs/stor...atalogId=11051

Gishiki Kabuki Brush: http://www.boots.com/webapp/wcs/stor...atalogId=11051

a moze Jemma Kid: http://www.boots.com/webapp/wcs/stor...atalogId=11051

Z Body Shopu nie kupie bo jeden pedzel az 14funtow.

Ogolnie przegladam oferte Bootsa i Superdruga, ale w tym drugim tylko jeden pedzel w sumie do pudru..

Ja cos sie sklaniam ku Jemmie lub Bourjoius, ale sama nie wiem.. Kurcze jakby bylyu tanie loty to bym sama tam poleciala i cos kupila a tak to trzeba tlumaczyc komu innemu a i tak nie wiadomo czy facet dobrze kupi
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 22:12   #191
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
round crease różowy- minimalnie za duży i za miękki (giętki) ale zobaczymy jak sobie bedzie radził
round crease italiański - chyba zostanie moim ulubieńcem , dla mojego oka znacznie odpowiedniejszy niz pędzelki z EDM czy TBS oczne, ma odpowiedni kształt, niezbyt duży, jest zwarty i miare sztywny, ładnie wyprofilowany
różowy mi jakoś nie przypadł do gustu i bardzo rzadko po niego sięgam, natomiast italian jest jednym z moich ulubionych pędzli

a ja własnie probuję oswoić skunksa z EDM.. Ale toto wielkie i długie Jeszcze nie jestem pewna, co o nim myśleć, choć pierwsze nasze kontakty nie rzuciły mnie na kolana. Myślę, że gdyby miał krótsze włosie, to byłby idealny, a tak mam wrażenie zbyt małej precyzji w przypadku aplikacji różu (bo innego zastosowania dla niego nie widzę póki co)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-04, 21:53   #192
BluBery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Witajcie,
Jestem nowa na Wizażu i nie chciałabym Was zirytować jakimś durnym pytaniem, które zasługuje na odpwiedź "było w wątku tym a tym"
Otóż skradam się do zakupu pędzli EDM, tylko, że marzy mi się od razu zestaw. Czy nie ma czegoś takiego jak "default'owe" zestawy EDM w etui powiedzmy..., czy są tylko te personal kit, w których się samemu kilka co się chce?
Byłabym bardzo wdzięczna jakbyście mi podpowiedziały co do takiego zestawu za 34 dolce wybrac (o pędzelki mi glownie chodzi) oczywiście wszelkie uwagi na temat kosmetyków też chętnie przyjmę bo jestem zielona jezeli chodzi o kosmetyki mineralne. A może któraś z Was szarpnęła się na ten za 50 usd? Czy kosmetyki EDM też są warte polecenia?
Dzięki serdeczne

Edytowane przez BluBery
Czas edycji: 2009-04-04 o 22:11
BluBery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 22:07   #193
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Niestety nie można kupić zestawu pedzli w etui na EDM

Za kosmetyki EDM placi się w dolarach amerykańskich.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 22:12   #194
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez BluBery Pokaż wiadomość
Witajcie,
Jestem nowa na Wizażu i nie chciałabym Was zirytować jakimś durnym pytaniem, które zasługuje na odpwiedź "było w wątku tym a tym"
Otóż skradam się do zakupu pędzli EDM, tylko, że marzy mi się od razu zestaw. Czy nie ma czegoś takiego jak "deaufoltowe" zestawy EDM w etui powiedzmy..., czy są tylko te personal kit, w których się samemu kilka co się chce?
Byłabym bardzo wdzięczna jakbyście mi podpowiedziały co do takiego zestawu za 34 dolce wybrac (o pędzelki mi glownie chodzi) oczywiście wszelkie uwagi na temat kosmetyków też chętnie przyjmę bo jestem zielona jezeli chodzi o kosmetyki mineralne.
Dzięki serdeczne
zestawu jako takiego nie ma
wersja superminimum - LHK (Long Handled Kabuki)
wersja standart LHK, FlatTop, Angled, Eye Kabuki i któryś z małych (do cieni albo do korektora)
wersja full bierz każdy pędzel z EDM
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 22:19   #195
BluBery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dzieki za rady
Ten dolar amerykański tylko mnie pozbawił nieco animuszu, wydawało mi się, że gdzieś wcześniej czytałam że w CAD ale cóż i tak się opłaca.. za 34 dolary moge wziąć 6 pędzelków. Napewno wyżej wymienione.
BluBery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 00:27   #196
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez BluBery Pokaż wiadomość
Dzieki za rady
Ten dolar amerykański tylko mnie pozbawił nieco animuszu, wydawało mi się, że gdzieś wcześniej czytałam że w CAD ale cóż i tak się opłaca.. za 34 dolary moge wziąć 6 pędzelków. Napewno wyżej wymienione.
W CAD to pędzle z Blusche Podobno podobne.. Ja jeszcze nie mam, więc nie potwierdzam.. Ale cenowo kuszą mnie wciąż, zwłaszcza teraz, gdy $ trochę spadł..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 12:46   #197
BluBery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

A jeszcze takie maleńkie pytanko dla Was obeznanych z tematem. Czy zdarzały się może zamawiającym z EDM jakieś potwornie długie terminy oczekiwania albo ogólnie jakieś problemy. Czytałam o jednym przypadku zginięcia paczki.. Średni czas oczekiwania to faktycznie ok 2 tyg?
Pytam, bo się cykam strasznie mimo, że jestem zdecydowana zamówić te pędzelki, bo nie toleruje wyrywania puszku wiewiórom z ogonków....
BluBery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 12:48   #198
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez BluBery Pokaż wiadomość
A jeszcze takie maleńkie pytanko dla Was obeznanych z tematem. Czy zdarzały się może zamawiającym z EDM jakieś potwornie długie terminy oczekiwania albo ogólnie jakieś problemy. Czytałam o jednym przypadku zginięcia paczki.. Średni czas oczekiwania to faktycznie ok 2 tyg?
Pytam, bo się cykam strasznie mimo, że jestem zdecydowana zamówić te pędzelki, bo nie toleruje wyrywania puszku wiewiórom z ogonków....
2 tygodnie to generalnie minimum oczekiwania, zdarza się że paczki idą dłużej. Najdłużej czekała Lorri, 25 lub 26 dni (roboczych!!!) na paczkę.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 13:34   #199
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
2 tygodnie to generalnie minimum oczekiwania, zdarza się że paczki idą dłużej. Najdłużej czekała Lorri, 25 lub 26 dni (roboczych!!!) na paczkę.
w ten poniedziałek stuknie mi 26 dni roboczych, tyle czekam na duża paczkę z lutego
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 19:13   #200
BluBery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ok to ja wkrótce zamówie, może za miesiąc będą... Dzięki za podpowiedzi.
Gdybym wstawiła zdjęcie kawałka mojego białego ryjka w wątku kosmetyki mineralne to pomogłybyście z wyborem pierwszych próbek podkładu?
BluBery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 19:35   #201
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez BluBery Pokaż wiadomość
Ok to ja wkrótce zamówie, może za miesiąc będą... Dzięki za podpowiedzi.
Gdybym wstawiła zdjęcie kawałka mojego białego ryjka w wątku kosmetyki mineralne to pomogłybyście z wyborem pierwszych próbek podkładu?
tak, ale sugeruję skończyć OT.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 20:26   #202
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Kiedyś ktoś pytał na ile wystarcza płyn Inglota do dezynfekcji pędzli, więc mogę powiedzieć, że u mnie przy stosowaniu 6 razy w tygodniu (bo co tydzień piorę pędzle), na 3 pedzle (zazwyczaj na 3, czasami 2 lub 4, ale bardzo rzadko), po 2 'psiki' na każdy, płyn starcza na 9 miesięcy jesli dobrze pamietam orientacyjna date zakupu
Mogę jeszcze dodac, że z pedzlami nic złego sie nie dzieje (pedzle EDM), zapach płynu szybko wietrzeje i włosie jest w chwile później suche. Płyn nic zlego nie zrobil mi tez z buzia (zadnych uczulen, rakcji alergicznych, niespodzianek itp.).
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:53   #203
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
Zbieram się powoli, żeby zrobić moje porównanie pędzli EDM I TBS ale brakuje mi troszkę czasu (obiecuje że zrobię)
a na razie podzielę się z Wami moim odkryciem:
BrushGuard Dziś doleciał zestaw mix i kabuki i jestem zachwycona - wreszcie mogę nosić LHK i prasowańca bezpiecznie w kosmetyczce (wcześniej aż mnie coś ściskało jak widzialam jego zmęczone włoski ugniecione przez różne rzeczy...)
Zbieram się na następne
do pędzli EDM (Flata i LHK) spokojnie starcza rozmiar medium na eye-kabuki rozmiar small jest akurat.

Big używam na razie (bo mam sporo) do flatiego i LHK ale np. do skunksa założony medium świetnie działa jeśli chcę "skrócić" włosie - nakładam tak na 1 cm włosia i jest bardziej szytywny
avalonko, bo nie do końca zrozumiałam - a przymierzam się do zakupu - który rozmiar lepiej pasuje na LHK i flattiego? big czy medium
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 17:16   #204
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Chyba medium jest do flata i LHK, a big do wiekszych, a Avalonka wklada flattiego i LHK do big, bo ma ich duzo A rozmiar small pasuje do eye kabuki. Tak ja zrozumialam i coraz bardziej interesuja mnie te pokrowce. Avalonko, moze jakas wymianka guardowa?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:27   #205
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a widzisz, ja też miałam ochotę na brush guarda przy ostatnim zamówieniu z CS, ale jakoś stwierdziłam, że to chyba nie jest mi aż tak niezbędne do życia

A ja za to ostatnio przekonałam się, że muszę mieć jeszcze ze 2 albo 3 pędzle z SN. Świetnie się spisują do nakładania maseczek Co prawda maseczka z pereł z BU (avalonka ) barwi go na zielono na długo, ale idealnie się do niej nadaje.

mały OT- dzięki Avalonce odkryłam maseczkę z pereł z BU, wokół której kręciłam się już parę razy i jestem w szoku, jak świetnie działa na moją cerę. A w połączeniu z Serum Lemon na noc po prostu czynią cuda... Nawet mój TŻ dziś zaczął zdanie od "jak już byłaś u kosmetyczki, to mogłaś od razu wejść do US". I nie chciał wierzyć, że nie byłam u kosmetyczki na oczyszczaniu ostatnio
ja właśnie po maseczce morskiej BU - nakładam ją pędzlem Inglota do podkładu, zmywa się z niego idealnie

a żeby nie było całkiem OT - do nałożenia cieniutkiej warstwy różu wzdłuż kości policzkowych bardziej się nada skuknks czy angled EDM?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:47   #206
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

A moze duo fiber?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:57   #207
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A moze duo fiber?
też o nim myślałam ale to nie EDM a ja dołączam do zamówienia - mamie się strasznie spodobał LHK a ja chcę jeszcze pędzel do korektora...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 21:30   #208
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

hmm, a który z pędzlowatych najlepiej nadaje się do omiatania twarzy ze zbednych spadów cieniowych tudzież innych nadmiarów?
atoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 21:39   #209
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
hmm, a który z pędzlowatych najlepiej nadaje się do omiatania twarzy ze zbednych spadów cieniowych tudzież innych nadmiarów?
duo fiber
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 21:40   #210
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
hmm, a który z pędzlowatych najlepiej nadaje się do omiatania twarzy ze zbednych spadów cieniowych tudzież innych nadmiarów?
Ja nabyłam specjalnie w tym celu na coastal scents taki pedzel w kształcie wachlarza- to miało byc jego podstawowe przeznaczenie, ale de facto leży w kątku, bo zmiatam (nawykowo) tym co akurat mam w łapce, najczęsciej LHK z EDM
wachlarz okazał się więc kolejna fanaberią
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.