Do pana Doktora - POLIP, dlaczego powstaje, czy to poważne, konieczna operacja??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-27, 23:00   #1
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Exclamation

Do pana Doktora - POLIP, dlaczego powstaje, czy to poważne, konieczna operacja???


Przekopałam się przez wyszukiwarkę i niewiele znalazłam na ten temat niestety...Właśnie dziś ginekolog wykrył u mnie polipa, podobno malutki. Okazało się, że to on jest przyczyną moich plamień między miesiączkami. Nic więcej nie wiem dopóki nie zrobię badań, usg już jutro, wyniki cytologii za tydzień..Boje się naprawde bo myślałam, że to będą jakieś zaburzenia hormonalne czy coś a tu taka wiadomość Czy któraś z was miała już coś takiego?? Jak bardzo jest to poważne? Czy wchodzi w grę operacja czy tylko zabieg żeby go usunąć? Proszę o odpowiedź szczególnie pana Doktora. Dziewczyny jeżli też miałyście coś takiego albo coś na ten temat wiecie to napiszcie pliss...Tak się denerwuje
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 11:22   #2
marricka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 242
Dot.: Do pana Doktora - POLIP, dlaczego powstaje, czy to poważne, konieczna operacja???

miałam polipa, w sumie to nic oważnego, ale usunąć trzeba. Pani doktor dała mi skierowanie do szpitala, poszłam rano, zabieg ze znieczuleniem miejscowym (niestety nie pamiętam ile trwał, ale z 15-20 min chyba), usunięcie go, potem leżenie i wieczorem mnie już wypuścili, a wycinek polipa oddali do badania histopatologicznego. Potem po wyniki tego badania i z nim na kontrole do Pani doktor. Tak to u mnie wyglądało. Też bardzo się bałam, bo wiadomo ale strach ma wielkie oczy i nie było tak strasznie. Ból do wytrzymania, a otem bedziesz miała spokój Pozdrawiam i głowa do góry
marricka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.