pomocy rozjasniacz! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-10, 19:54   #1
kamila54
Przyczajenie
 
Avatar kamila54
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 5
Unhappy

pomocy rozjasniacz!


witam mam pytanie, jakis czas temu uzylam sally hansen odzywki do rozjasniaia wlosow na twarzy do rozjasnienia wasika. super fajnie mi rozjasnilo, efekt byl dlugotrwaly jednak teraz chcialam rozjasnic ponownie , po 2 minutach wystepuje pieczenie i czerwona skora sie robi, do tego jakby ten proszek musuje a stosuje takie ilosci jak w ulotce, jestem alergikiem jednak wczesniej zadne zaczerwienienia nie wystapily. jaki jest iny preparat trak samo skteczny, albo jak moge rozjasnic wlosy na twarzy inaczej?bardzi prosze o pomoc
kamila54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-11, 13:25   #2
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: pomocy rozjasniacz!

Cytat:
Napisane przez kamila54 Pokaż wiadomość
witam mam pytanie, jakis czas temu uzylam sally hansen odzywki do rozjasniaia wlosow na twarzy do rozjasnienia wasika. super fajnie mi rozjasnilo, efekt byl dlugotrwaly jednak teraz chcialam rozjasnic ponownie , po 2 minutach wystepuje pieczenie i czerwona skora sie robi, do tego jakby ten proszek musuje a stosuje takie ilosci jak w ulotce, jestem alergikiem jednak wczesniej zadne zaczerwienienia nie wystapily. jaki jest iny preparat trak samo skteczny, albo jak moge rozjasnic wlosy na twarzy inaczej?bardzi prosze o pomoc
Jeżeli chodzi o odzywki itp. do rozjaśniania włosków na twarzy to raczej nie mogę Ci pomóc.
Uważam jednak ,że nawet rozjaśniony wąsik nie jest w porządku , ponieważ i tak widać jasne włoski i tak.
Polecam Ci jednak plasterki z woskiem do depilacji twarzy np. z Joanny koszt ok.6 zł za 12 plasterków. Jeżeli wosk wszystkiego nie wyrwie to pęsetka
Efekt utrzymuje się dość długo. Zależy jak szybko włoski Ci odrastają. Jednak uważam ,że taki efekt jest o wiele korzystniejszy od rozjaśniania. Takie moje zdanie
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.