Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 06:31   #31
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez opad Pokaż wiadomość
Witam,
właśnie zastanawiam się nad kupnem tej farby ale mam pytanko do dziewczyn które już ją stosowały:
powiedzcie mi czy jak się wymiesza substancję koloryzującą z tę pianką to trzeba całość zużyć od razu???
W każdej farbie tak jest, absolutnie nie można zostawić już rozrobionej mieszanki "na później". Jeśli chcesz to jak najbardziej można farbę zmieszać w mniejszych proporcjach, np. po połowie, a drugą połowę zostawić na potem
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 21:29   #32
Klaudia9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

tak trzeba zużyć od razu tę farbę. Jest to jedyna farba której nie można podzielić na pół. Jak ją wymieszasz w buteleczce zaczyna następować reakcja chemiczna, która jest aktywna tylko przez pewien czas, jeśli zostawisz mieszankę to później będzie ona bezużyteczna, po prostu nie zafarbuje włosów.

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez MerriqueMayfair Pokaż wiadomość
W każdej farbie tak jest, absolutnie nie można zostawić już rozrobionej mieszanki "na później". Jeśli chcesz to jak najbardziej można farbę zmieszać w mniejszych proporcjach, np. po połowie, a drugą połowę zostawić na potem
w przypadku Perfect mousse cieżko jest zostawić coś na potem, bo potrzebujesz do tego odpowiednich pojemników, aby szczelnie to zamknąć, nie można zrobić jak w innych farbach, że rozrobisz połowę w miseczce, a resztę zostawisz w dołączonych opakowaniach, bo w moussie aplikator jest dostosowany do buteleczki i z tego co pamiętam ze szkolenia to tylko za pomocą tego aplikatora można wydobyć piankę i zafarbować włosy.

Ale oczywiście potwierdzam, że wszystkie inne farby można przedzielić na pół pod warunkiem, że nie zmiesza się koloryzatora i utleniacza
Klaudia9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 21:43   #33
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez katarzyna86 Pokaż wiadomość
kochana a czy moglabys wstawic fotke swoich wloskow bo jestem napalona na ten kolorek najjasniejszy
Zdjęcia są wstawione w poście po paru myciach mi jeszcze trochę zjaśniał i teraz wygląda mniej więcej tak: http://img291.imageshack.us/img291/6223/dsc04138d.jpg
Ale jeśli ktoś oczekuje bardzo jasnego blondu to wątpię żeby ta farba dała radę mocno rozjaśnić bo wydaje mi się raczej delikatna...
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 20:10   #34
Nugabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

masakra... dziewczyny dziś zafarbowałam kolorem 600 - jasny brąz. I powiem tak, z jasnym brązem i tym co pokazywane jest na próbniku kolor, który wyszedł nie ma nic wspólnego!

Farbowałam na swoich włosach koloru średni brąz z rudą poświatą, chciałam nadać im po prostu bardziej jednolity brązowy kolor ale teraz to one wyglądają jak czarne!!!
Wiedziałam, że gdy wezmę kolor ciemny lub średni brąz to farba może wyjść mi za ciemno i dlatego wybrałam odcień jasny brąz a tu włosy prawie czarne... to po prostu w głowie się nie mieści jestem zła jak nie wiem co
__________________
bezsenność
Nugabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 21:13   #35
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Nugabu Pokaż wiadomość
masakra... dziewczyny dziś zafarbowałam kolorem 600 - jasny brąz. I powiem tak, z jasnym brązem i tym co pokazywane jest na próbniku kolor, który wyszedł nie ma nic wspólnego!

Farbowałam na swoich włosach koloru średni brąz z rudą poświatą, chciałam nadać im po prostu bardziej jednolity brązowy kolor ale teraz to one wyglądają jak czarne!!!
Wiedziałam, że gdy wezmę kolor ciemny lub średni brąz to farba może wyjść mi za ciemno i dlatego wybrałam odcień jasny brąz a tu włosy prawie czarne... to po prostu w głowie się nie mieści jestem zła jak nie wiem co
A farbowałaś kiedys włosy?
Zawsze farbowanie drogeryjnymi farbami tak wychodzi - tzn włosy są duzo ciemniejsze-czekolada wychodzi prawie czarna, jasny brąz-ciemny brąz, jasny blond-jasny brąz. Potem się oczywiście spłukują
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 09:17   #36
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Nugabu
Odcienie sa zawsze ciemniejsze jak sie farbuje farbami z Schwarzkopf a zwlaszcza Palette.
To na pewno farba ? I jak z koncowkami ? Sa wysuszone po niej ?
Tak w ogole to myj przeciwlupiezowym teraz wlosy. Mnie sie zdawalo, ze to pianka...Nawet dlatego edytowalam post , by poprawić swoja wypowiedź.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka

Edytowane przez bernadka20
Czas edycji: 2010-09-19 o 09:23
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 10:38   #37
pilnikDOpaznokci
Przyczajenie
 
Avatar pilnikDOpaznokci
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

raczej tak, bo może ci kolor nie wyjść. po za tym tam chyba napisane jest żeby farby nie zostawiać 'na potem'
pilnikDOpaznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 11:48   #38
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ja farbowałam wczoraj i póki co, to jestem naprawdę bardzo zadowolona. Kolor wyszedł całkiem ładny, tylko zrobiłam błąd kupującniepotrzebnie dwa opakowania - w dodatku 2 różne odcienie... chciałam zmieszać jakiś orzechowy brąz z złotym (miedzianym?) brązem (chyba 668 i 665). Piankę wiadomo ciężko rozmieszać, musiałam to robić na rękawiczkach, poza tym na moje włosy za łopatki spokojnie starczyłoby jedno opakowanie, zostało jeszcze dużo pianki, no i niestety poszło do śmieci.
Jednak kolor wyszedł mi idealny, taki jaki chciałam, nie za ciemny, żywy, włosy miękkie, wcale nie przesuszone.
Ciekawe jak będzie ze spłukiwaniem.
Duży plus to nakładanie tej farby, jeszcze nigdy tak łatwo mi się żadnej nie aplikowało. Myślę, że będę używać.
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 17:06   #39
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Kurcze naprawde żadna nie robiła Praliną ? :P
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 17:52   #40
agness_111
Rozeznanie
 
Avatar agness_111
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: tOruŃ
Wiadomości: 726
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ja też skusiłam się na tą farbe, bo była w promocji za 17zł
Wybrałam czekoladowy brąz Jutro może zabiore się za farbowanie, mam nadzieje, że nie będe żałować
__________________
♫ Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.


12.08.2010 Prawko zdane
agness_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 18:56   #41
Nugabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

bernadka20 to na pewno farba, tylko że dzięki swojemu aplikatorowi jak wyciska się ją na rękę to jest już w postaci pianki

Nie barwi skóry i naprawdę jej aplikacja jest bardzo łatwa, tylko że ten kolor taki ciemny mi wyszedł i dlatego jestem niezadowolona
Włosów mi nie zniszczyła tylko, że teraz łatwiej się łamią no ale nie raz farbowałam już włosy więc nic dziwnego, że po każdej farbie są bardziej osłabione, ta jest i tak wyjątkowo delikatna.
__________________
bezsenność
Nugabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 17:53   #42
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Nugabu...
Teraz postaw na pielęgnację włosów. Zetnij końcówki i zacznij regenerować.
Ja uczulona jestem na Schwarzkopf ogólnie...Bo jak sobie przypomne, ze produkuja Palette...a one tak palą włosy...
Ja byłam naprawde przekonana, ze to jak Casting podobnie.. Widzisz moze ta Praline sprobuje
)
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 13:02   #43
Catherine666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 10
GG do Catherine666
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

ja też mam pytanie bo może przeoczyłam czy któraś z Pań wypróbowała kolor o nazwie 'czerwony brąz' i chciałby się podzielić wrażeniami? Mam chrapkę i obecnie lekko czerwonawe włosy i chcę po prostu wiedzieć czy nie zafarbuje się na zwykły brąz...
Catherine666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 21:33   #44
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Catherine666 Pokaż wiadomość
ja też mam pytanie bo może przeoczyłam czy któraś z Pań wypróbowała kolor o nazwie 'czerwony brąz' i chciałby się podzielić wrażeniami? Mam chrapkę i obecnie lekko czerwonawe włosy i chcę po prostu wiedzieć czy nie zafarbuje się na zwykły brąz...
Ja farbowałam Kolor jest wspaniały! Brąz z nutką czerwieni a pod słońce bardziej czerwony. Polecam! Mam nadzieję, że nie spierze się zbyt szybko
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 01:40   #45
pissanka
Raczkowanie
 
Avatar pissanka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 62
GG do pissanka
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Catherine666 Pokaż wiadomość
ja też mam pytanie bo może przeoczyłam czy któraś z Pań wypróbowała kolor o nazwie 'czerwony brąz' i chciałby się podzielić wrażeniami? Mam chrapkę i obecnie lekko czerwonawe włosy i chcę po prostu wiedzieć czy nie zafarbuje się na zwykły brąz...

Dzisiaj farbowałam kolorem ciemny czerwony brąz.
Cóżżż, wybitnie nie trafiłam z tą farbą. Pierwszy raz farbowałam całkiem sama, odważyłam się skuszona zdjęciami na opakowaniu, na których pani z estetyczną białą pianką we włosach udowadnia, że do łatwizna.
Trudno faktycznie nie jest, ale spłukiwało się w nieskończoność, wypadło mi mnóstwo włosów, a kolor - płomiennie czerwony.
Żaden tam brąz, czerwień krzykliwa.
Inna zdecydowanie niż na opakowaniu.
Przeżyłabym, zmieniłabym fryzurę na bardziej odjechaną żeby pasowało bo wybierałam się do fryzjera... ale nic z tego, bo spora cześć włosów się nie zafarbowała Tragedia, pierwszy raz w życiu mam taki problem i nie wiem co zrobić ! Nie dość, że kolor przyciąga wzrok, to jeszcze te bladobrązowe pasma zupełnie blisko twarzy! Nie wyjdę tak z domu, zastanawiam się czy kupowac inny kolor czy biec do fryzjera...
A po to ją kupiłam, żeby na fryzjerze zaoszczędzic

(ale włosy lśnią i kolor intensywny, więc jak ktoś ma więcej szczęścia, to może być fajnie! tylko te wypadające włosy...)
pissanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 18:25   #46
nella226
Raczkowanie
 
Avatar nella226
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 153
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cześć dziewczyny

Ja również miałam okazje zapoznać się nową farba perfect mousse.
Kolor bazowy -był to naturalny blond najpierw farbowany palletą zwykłą około roku i później raz farbowane essential color rowniez naturalny blond.
Zachęcona promocją w rossmanie i konsystencją farby kupiłam dwa opakowania koloru ciemny blond. Dużym plusem jest aplikacja i wydajność, do tej pory zawsze używałam dwóch farb, teraz starczyła jedna. Kolor jednak różni się od tego na opakowaniu, miałam nadzieje, ze będzie bardziej cieply a on jest zdecydowanie ciemniejszy niz na opakowaniu. Jednak mam wrażenie iż jest to zimny ciemny blond. Minusem jest również to iz mam blond prześwity, które strasznie mi się nie podobają, chociaż wiem ze mogło mieć na to wpływ wcześniejsze farbowania palletą, Teraz pozostaje pytanie czy jeszcze raz zafarbować ciemnym blondem.... jak myślicie pokryje przeswity?kolor bedzie jeszcze ciemniejszy? sama nie wiem co zrobic
chciałabym mieć średni brązik, myślałam o kolorze 668 orzech laskowy albo 665 jasny złoty brąz
.Jak myślicie lepiej mi będzie w cieplejszym brązie niz w tym zimnym ciemnym blondzie ( dodam, ze jest jeszcze ciemniejszy niz na zdjeciu i zimny) sama nie wiem jakie odcienie mi pasuja zimne czy cieple, wiec licze na wasza rade
dodam tylko, ze obawawiam iz farbujac zimny odcien cieplejszym może wyjść mi jakiś zielony albo jakieś inne okropieństwo.

bardzo licze na wasza pomoc
dodaje fotki
1 zdjecie naturalnego blondu
2zdjecie po farbowaniu ciemnym blondem
3i4 farby którymi chciałabym pofarbować
nella226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 18:34   #47
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Nella
Sprobuj złotym brązem. Bardzo ładnie Tobie w nim będzie. Orzech Laskowy może inaczej wyjść....
A tak w ogole to skad masz te linki do tych opakowan ? Ja szukam Praliny ciągle i nie moglam znaleźć Takze gratuluje znalezienia tych opakowan :P
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 21:08   #48
nella226
Raczkowanie
 
Avatar nella226
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 153
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
Nella
Sprobuj złotym brązem. Bardzo ładnie Tobie w nim będzie. Orzech Laskowy może inaczej wyjść....
A tak w ogole to skad masz te linki do tych opakowan ? Ja szukam Praliny ciągle i nie moglam znaleźć Takze gratuluje znalezienia tych opakowan :P


dodałam Ci zdjęcie praliny, a tutaj masz link do strony
http://www.perfectmousse.com/product...-pearl-blonde/
chyba jednak na razie sie wstrzymam z zafarbowaniem tych przeswitow bo jeszcze bardziej bede miec zimny odcien i tak jak napisałaś chyba skusze się na zloty brąz zastanawiam się tylko czy jak nałożę ciepły brąz na zimny odcień to nie będę mieć żadnej zielonej poswiaty :/:/
nella226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 22:16   #49
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez pissanka Pokaż wiadomość
Dzisiaj farbowałam kolorem ciemny czerwony brąz.
Cóżżż, wybitnie nie trafiłam z tą farbą. Pierwszy raz farbowałam całkiem sama, odważyłam się skuszona zdjęciami na opakowaniu, na których pani z estetyczną białą pianką we włosach udowadnia, że do łatwizna.
Trudno faktycznie nie jest, ale spłukiwało się w nieskończoność, wypadło mi mnóstwo włosów, a kolor - płomiennie czerwony.
Żaden tam brąz, czerwień krzykliwa.
Inna zdecydowanie niż na opakowaniu.
Przeżyłabym, zmieniłabym fryzurę na bardziej odjechaną żeby pasowało bo wybierałam się do fryzjera... ale nic z tego, bo spora cześć włosów się nie zafarbowała Tragedia, pierwszy raz w życiu mam taki problem i nie wiem co zrobić ! Nie dość, że kolor przyciąga wzrok, to jeszcze te bladobrązowe pasma zupełnie blisko twarzy! Nie wyjdę tak z domu, zastanawiam się czy kupowac inny kolor czy biec do fryzjera...
A po to ją kupiłam, żeby na fryzjerze zaoszczędzic

(ale włosy lśnią i kolor intensywny, więc jak ktoś ma więcej szczęścia, to może być fajnie! tylko te wypadające włosy...)
Popatrz - zupełnie inne wrażenia! Mi na szczęście włosy nie wypadły a kolor jest śliczny, właśnie brązowo-czerwony A jaki miałaś wyjściowy kolor włosów?
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 23:07   #50
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

nella226
Dzieki za znalezienie.
Nie wiem...., a kiedy farbowalas ostatni raz ?
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 10:47   #51
nella226
Raczkowanie
 
Avatar nella226
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 153
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
nella226
Dzieki za znalezienie.
Nie wiem...., a kiedy farbowalas ostatni raz ?


w poniedziałek, ale moge zaczekać np z miesiąc i dopiero wtedy pofarbowac tym złotym brązem.
nella226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:48   #52
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez nella226 Pokaż wiadomość
dodałam Ci zdjęcie praliny, a tutaj masz link do strony
http://www.perfectmousse.com/product...-pearl-blonde/
chyba jednak na razie sie wstrzymam z zafarbowaniem tych przeswitow bo jeszcze bardziej bede miec zimny odcien i tak jak napisałaś chyba skusze się na zloty brąz zastanawiam się tylko czy jak nałożę ciepły brąz na zimny odcień to nie będę mieć żadnej zielonej poswiaty :/:/

Spoko, zielona poświata raczej nie powinna Ci grozić. Ja miałam taki szary średni blond wpadajacy w ciemny (kładziony wcześniej na rozjaśniany blond) i pofarbowałam mieszanką orzecha laskowego i zlotego brązu. Przyznam, że nie wyszła żadna zieleń tylko taki żywy brązik - nie za ciemny, ale też nie jakiś jasny, taki średni brąz z czerownymi i czekoladowymi refleksami.
Zmieszanie tych 2 farb to był jednak trochę niewypał, bo starczyłoby w zupełności jedno opakowanie, 2 farby to zdecydowanie za dużo na włosy za łopatki. Nie wiem jak te 2 odcienie spisują się jak są niewymieszane. Solo też powinny Ci pokryć włosy takim średnim brązem, zdecydowanie ciepłym.

A tak w ogóle to ślicznie wyglądałaś w tych jasnych włosach z grzywką
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 18:20   #53
agness_111
Rozeznanie
 
Avatar agness_111
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: tOruŃ
Wiadomości: 726
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ja też na szczęście nie żałuje, że wybrałam tą farbę. Kolor wyszedł na prawde śliczny, taki jaki chciałam, włosy bardzo ładnie się blyszczą i fajnie wyglądają na słońcu- mienią sie odcieniami. Farbę nakłada się rzeczywiście łatwo i ma przyjemny zapach
__________________
♫ Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać.


12.08.2010 Prawko zdane
agness_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 22:27   #54
nella226
Raczkowanie
 
Avatar nella226
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 153
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
Spoko, zielona poświata raczej nie powinna Ci grozić. Ja miałam taki szary średni blond wpadajacy w ciemny (kładziony wcześniej na rozjaśniany blond) i pofarbowałam mieszanką orzecha laskowego i zlotego brązu. Przyznam, że nie wyszła żadna zieleń tylko taki żywy brązik - nie za ciemny, ale też nie jakiś jasny, taki średni brąz z czerownymi i czekoladowymi refleksami.
Zmieszanie tych 2 farb to był jednak trochę niewypał, bo starczyłoby w zupełności jedno opakowanie, 2 farby to zdecydowanie za dużo na włosy za łopatki. Nie wiem jak te 2 odcienie spisują się jak są niewymieszane. Solo też powinny Ci pokryć włosy takim średnim brązem, zdecydowanie ciepłym.

A tak w ogóle to ślicznie wyglądałaś w tych jasnych włosach z grzywką



dziękuje, to był własnie naturalny blond i to jego pofarbowałam ciemnym blondem. Podniosłaś mnie na duchu hehe poczekam 3,4tyg i zafarbuje złotym brązem chyba mogłabyś wstawić fotke tego kolorku, który uzyskałaś po wymieszaniu ?

nella226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:02   #55
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez nella226 Pokaż wiadomość
dziękuje, to był własnie naturalny blond i to jego pofarbowałam ciemnym blondem. Podniosłaś mnie na duchu hehe poczekam 3,4tyg i zafarbuje złotym brązem chyba mogłabyś wstawić fotke tego kolorku, który uzyskałaś po wymieszaniu ?


ah... okropnie się ta farbaa wypłukuje, nie wiem czy to dlatego, że często myje włosy (przez tydzień umyłam już 4 razy) ale z średniego brązu zrobił mi się już ciemny blond z czerwono-rudymi refleksami, gdzieniegdzie mam przeświety w kolorze mysiego blondu... grrr
nawet nie dam fotki, bo po tygodniu ładne wlosy w żywym kolorze zniknęły, jeszcze wczoraj było ok, ale po dzisiejszym myciu - duuużo jaśniejsze.
nie wiem czy to wina mojego rozjaśniania sprzed 3 miesięcy czy też ta farba taka słaba.
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 19:19   #56
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

charliee
Wina tkwi w rozjasniaczu...Farba z włosów się w szybkim tempie wyplukuje wiem po sobie.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 07:20   #57
mmiinnii
Raczkowanie
 
Avatar mmiinnii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polski
Wiadomości: 70
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

to polska strona tej farby http://www.perfectmousse.pl używała któraś z Was jasnego miedzianego brązu albo praliny lub orzecha laskowego bo te kolory są śliczne. A chciałabym jasny brąz z poświata rudego i nie wiem co wybrać.
__________________
CARPE DIEM

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 11:35   #58
nella226
Raczkowanie
 
Avatar nella226
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 153
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

nie wiem jak wy uważacie dziewczyny, ale farba wypłukuje się z predkością światła... z zimnego blondu zrobił mi się bardziej ciepły blond... Ja chyba więcej nią nie pofarbuje... a szkoda bo aplikacja przyjemna
nella226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 13:39   #59
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

ja farbowalam wczoraj, troche mnie przerazilyscie z tym szybkim wyplukiwaniem...ale farba jest super, swietnie sie naklada, a wlosy pieknie blyszcza! na bloga wrzucilam foty i recenzje
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 14:01   #60
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

mini
Ja kupilam Pralinę, ale w przyszlym tygodniu nią zafarbuje sobie włosy. Dodam do wątku po farbowaniu. )
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.