Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-16, 09:43   #1
nataliaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20

Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)


Cześć! Szukam Panien Młodych z Mielca i okolic. Gdzie wesele, jaka suknia i orkiestra??
Moje wesele planuje w sierpniu 2017r., jak narazie oglądałam z ukochanym jedną salę i przy niej planujemy pozostać mianowicie mówie o Iskierce w Mielcu jak sądzicie czy taka pierwsza sala która nam wpadła w oko to dobry wybór czy powinniśmy obejrzeć coś jeszcze? I ile wcześniej zamawiać termin w kościele? Jak to jest u Was?
Pozdrawiam
nataliaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 15:18   #2
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Hej
Ja również biorę ślub w 2017 roku, ale w maju - Dębica Sala którą zarezerwowaliśmy była drugą, którą mieliśmy okazję oglądać. Planowaliśmy zupełnie, gdzie indziej jednak tam nie było już miejsc no i połowa gości dojeżdża z bardzo daleka oraz zza granicy. Stanęło na "Dworku Dębickim" Sala ładna, cena dobra W kościele to zależy czy u Ciebie jest duża parafia. W mojej już robili zapisy na następny rok dzięki czemu mieliśmy tą możliwość, że nie było jeszcze zajętych dużo dat i godzin. Swoboda wyboru Suknia upatrzona, buty kupione Fotograf zaklepany. Co do orkiestry - my mamy sprawdzonego Dj, który bardzo fajnie prowadzi imprezy, oraz nie bierze dużo
Co do Twojego pytania - zawsze możesz obejrzeć jeszcze coś innego. Może akurat znajdziesz coś innego co bardziej Ci się spodoba
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 10:24   #3
nataliaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Po naradach jednak zostajemy przy tej pierwszej sali Najwazniejsze rzeczy na szczęście załatwione - sala i orkiestra Z tym terminem w kościele to sama nie wiem co robić parafia jest dość duża dlatego zastanawiam się czy już muszę się udać do kościoła i to załatwić.. No i chyba powoli musimy rozglądać się za fotografem U mnie jeśli chodzi o suknie ślubną to planuje rozglądać się na wakacjach Czeka nas jeszcze kurs przedmałżeński w listopadzie u Ciebie jak to wyglądało? Bo słyszałam że niektórzy mieli możliwość zrobienia takiego kursu w szkole.. ?
nataliaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 11:40   #4
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Co do parafii to najlepiej podejść i zapytać, a może akurat uda się i już zapisze jak to u nas było Fotografa też proponuje już szukać. My szukaliśmy miesiąc temu i większość tych fajnych miała już zajęte terminy, a jeżeli któryś co nas zaciekawił miał wolny to cena taka, że szok... Ostatecznie mamy fotografa z za Rzeszowa i robi piękne zdjęcia + nie wziął aż tak dużo jak inny chciał
U mnie w szkole nie robiło się kursów. My zrobiliśmy weekendowe w Rzeszowie i byliśmy zadowoleni. Płaciło się 80 zł w ostatni dzień jednak można było mniej lub więcej czy też wcale Ja również na wakacjach rozglądam się za suknią. Gdy byłam u mojego A. ostatnio poszliśmy do jednego z salonów popytać i wszędzie mówili, że szycie sukni z wybranego w ich salonie modelu to pół roku

Masz już coś upatrzone (suknia, buty, bukiet itp) ?
__________________

Edytowane przez rubbim
Czas edycji: 2016-04-24 o 11:46
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 15:35   #5
nataliaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

W takim razie w najbliższym czasie podejdziemy do kościoła i podpytam Ja upatrzyłam sobie 2 fotografów jakieś 3 tygodnie temu ale mówiąc szczerze przestraszyłaś mnie co do tych terminów będziemy musieli z ukochanym jeszcze to przepatrzeć i wziąć się za kontakt z nimi! oby były terminy... A tak z ciekawości ile kosztuje Wasz fotograf? Bo kompletnie nie orientuje się w cenach... My planujemy normalnie lekcje przedmałżeńskie w Parafii w prawdzie schodzi z tym trochę dłużej ale wiesz o co chodzi kwestia kosztów (jakoś ponad 300 zł plus dojazdy....) Co do sukni to przeglądałam nie raz różne modele ale nie mam tzw 'zdjęcia sukni idealnej'. Podobają mi się różne typy wszystko zależy jak w czym będe wyglądać..Na pewno biała!! Dodam zdjęcia tego co mi wpadło w oko Co do butów to idę raczej w prostotę myślę o białych obcasach ewentualnie coś z koronką, a o bukiecie w ogóle jeszcze nie myślałam... a jak u Ciebie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg azure-czolenka-biale-brokatowe-koronka-slub-r-38-2335516.jpg (45,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty_do_slubu_1.jpg (134,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9f568eebb6.jpg (103,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 38caceae09.jpg (95,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Robe-De-Mariage-Romantic-Ivory-font-b-Long-b-font-font-b-Sleeve-b-font-Lcae.jpg (196,5 KB, 6 załadowań)
nataliaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 15:58   #6
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

U mnie w mieście fotograf zażyczył sobie od 4 tys zł w górę.. Ten, którego my będziemy mieli 2970 zł. W tej cenie mamy: minimum 300/400 zdjęć, plener w inny dzień, ok 50 zdjęć z pleneru po autorskiej obróbce, album 100 zdjęć wklejanych, płyta dvd ze zdjęciami oraz dostęp do galerii internetowej (komu chcemy dajemy link + hasło) jeszcze przed tym jak dostaniemy zdjęcia normalne
Buty mam już kupione i nie białe. Chciałam w jakimś delikatnym kolorku, aby można potem je jeszcze ubrać. Bukiet również upatrzony, ale z drobnymi zmianami tak samo i suknia
W bukiecie chce zmienić to zielone wyglądające jak koperek (nie mam pojęcia jak się to nazywa) na gipsówkę. Prosty i ładny bukiet z zielonych goździków i margaretek z dodatkiem gipsówki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ładny.jpg (93,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10686666_339443119570822_1255593547731673640_n.jpg (20,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10636461_339443246237476_5307194341929957171_o.jpg (44,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10582867_339443229570811_2492285754445203041_o.jpg (79,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pol_pl_Zamszowe-asymetryczne-szpilki-903-22-ES-1-Mietowe-11184_1.jpg (137,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 483.jpg (68,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2kb307ccf71d.jpg (23,1 KB, 3 załadowań)
__________________

Edytowane przez rubbim
Czas edycji: 2016-04-24 o 16:04
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 18:22   #7
nataliaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

To fotograf wydaje się super nie miałabyś nic przeciwko jakbym poprosiła o namiary na niego? Może też skorzystam jeśli tamci będą zajęci albo zbyt drodzy... No fajnie się to wszystko u Ciebie prezentuje Ja sama nie wiem jak to wyjdzie u mnie bo tak jak mówiłam za to zabiorę się na wakacjach muszę się jeszcze porozglądać A jak jest u Ciebie z nagrywaniem ślubu i wesela? Masz kamerzystę czy może to ta sama osoba co fotograf? I czy w ogóle jesteś za nagrywaniem wesela? Mój ukochany trochę się waha za nagrywaniem ceremonii jest za ale zastanawia się nad nagrywaniem wesela sama w sumie nie wiem jak lepiej to zrobic.. :P
__________________
Every lovestory is beautiful,
but ours is my favorite.
nataliaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 18:37   #8
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Nie ma problemu Dojeżdżać o ile wiem nie musielibyście do niego (chyba pisało na jego stronie, że umowę może wysłać pocztą do podpisania)
http://rafalnawojski.com

My nie będziemy mieli kamery. Od początku nie chcieliśmy oboje i przy tym zostajemy Dla nas mniejszy wydatek oraz mniejszy stres i skrępowanie. I tak pewnie potem nawet nie obejrzelibyśmy tego filmu
__________________

Edytowane przez rubbim
Czas edycji: 2016-04-24 o 18:45
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 18:45   #9
nataliaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Dzięki Na prawde robi piękne zdjęcia na pewno się z nim skontaktujemy
Co do kamerzysty sama nie wiem... Ja myślałam żeby chociaż nagrać ceremonie rozmawiałam dziś z ukochanym i jest zdania takiego jak i Wy że woli chyba nic nie nagrywać... Sama nie wiem co tego będzie bo takie nagranie to pamiątka na całe życie ale też duży wydatek i stres... Sama nie wiem
__________________
Every lovestory is beautiful,
but ours is my favorite.
nataliaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 19:00   #10
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Zdjęcia również są ładną pamiątką Co do nagrań z wesela i ślubu to ja nie chciałabym oglądać swojej rodziny i znajomych trochę czy bardziej wstawionych lub jakiś niezręcznych momentów typu potknięcie Byłam na kilku weselach, gdzie nagrywali i jak potem oglądałam te filmy no to cóż... Na jednym było widać jak pięknie się wywaliłam mogli to chociaż wyciąć.. Inny trwał ponad 4 godziny i większość to było już właśnie nagranie wstawionych osób.. A ostatni jaki widziałam to zrobili typu pokazane osoby i głupie teksty typu "chodźmy na pięterko"

My wolimy czuć się swobodniej i wiedzieć, że nikt nie lata za nami i nie kręci każdego ruchu
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 08:40   #11
nataliaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Oczywiście że to też pamiątka my pewnie też zostaniemy przy samych zdjęciach przy okazji zaoszczędzimy trochę gorsza i może faktycznie stres będzie mniejszy... A jeśli chodzi o tego fotografa to on w cenie robi też zdjęcia z ceremonii? ; )
__________________
Every lovestory is beautiful,
but ours is my favorite.
nataliaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-25, 09:40   #12
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

My mamy w umowie zdjęcia z :
-przygotowań przed ślubem (w domu)
-w kościele (ma jakiś specjalny papier zezwalający mu na robienie zdjęć w kościołach)
-z wesela do godziny 01
-plener w inny ustalony już potem dzień
i to co już pisałam wyżej zdjęcia, galeria internetowa, płytka dvd ze zdjęciami i album Nam wyszła taka cena za album. Mieliśmy do wyboru fotoalbum lub taki tradycyjny z wklejanymi zdjęciami w skórzanej oprawie Jednak nie jest to konieczne to już zależy czy ktoś chce taki album czy nie Jest też możliwość pleneru za granicą co również rozważamy

My nie chcieliśmy kamery bo dla nas to większy stres, a nie o to chodzi w tym dniu. Już samo to, że w kościele człowiek będzie się stresował, a tu świadomość, że byłoby to jeszcze wszystko nagrywane no to cóż... Dodałoby dodatkowy stres
A jak wygląda u Ciebie sprawa winietek ? Planujecie rozsadzać gości czy niech sami siadają, gdzie chcą ?
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 10:05   #13
nataliaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

O to super z tymi zdjęciami na pewno się do tego fotografa odezwę My planujemy rozsadzic gości tylko ze u nas na sali nie ma długich stołów które pomieszcza masę osób, mamy kwadratowe i okrągłe stoły do wyboru jedynie nasz stół jako pary młodej bedzie długi, podobają nam się bardziej stoly okrągłe bo przepięknie pasują do sali i wyglądają bardzo elegancko także na takie się zdecydujemy i dlatego będziemy mieli pewnie trochę problem z usadzeniem osób. Mamy możliwość tez te stoly okragle złączyć w kilka takie długich ale moim zdaniem to chyba straciloby urok... dziś mamy spotkanie z managerem i na pewnie wszystko nam przedstawi dokładnie ale myślę że pozostakniemy przy okrągłych stołach A U Ciebie jak to wygląda?; )
__________________
Every lovestory is beautiful,
but ours is my favorite.
nataliaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 10:16   #14
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

U nas będą długie stoły. Sama właścicielka nawet mówiła, że okrągłe to po prostu niewypały jej zdaniem
Zawieszki na butelki robię sama w 4 wersjach tekstowych więc jak kto trafi Co do winietek to również rozsadzamy. Po prostu nie wyobrażam sobie, aby było tak jak dwa razy trafiłam (i mama i siostra młodego siedziały gdzieś na drugim końcu sali bo, jakaś dalsza rodzina siadła obok.. Drugi raz to siedziałam z całkiem obcymi mi osobami)
Kuzynka koleżanki robi mi winietki w formie origami Będą takie malutkie pudełeczka otwierane serduszkiem. Na serduszku imię i nazwisko, a wewnątrz jakiś napis w stylu Dziękujemy, inicjały imion i data + czekoladka. Pudełeczko wygląda bardzo fajnie i jak dla mnie będzie to takie trochę inne niż taka typowa wienietka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg proste-pudełko-z-papieru-01.jpg (30,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: png pudełko.png (106,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cam02262.jpg (160,2 KB, 0 załadowań)
__________________

Edytowane przez rubbim
Czas edycji: 2016-04-25 o 10:22
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 10:20   #15
nataliaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Fajny pomysł u nas pewnie będą tradycyjnie winietki Co do okrągłych stołów wygląda to super tylko będziemy musieli się dobrze namyslec jak usadzic gości A Ty co sądzisz o okrągłych stołach? Tak jak mówiłam mamy mozliwos je złączyć ale to traci urok..
__________________
Every lovestory is beautiful,
but ours is my favorite.
nataliaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 10:26   #16
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Mi również podobają się okrągłe stoły byłam na jednym weselu, gdzie takie były tylko no rozsadzenie gości było beznadziejne... W mojej sali raczej nie pasowałyby okrągłe (jedna, gdzie goście siedzą i druga osobna do tańczenia). No i u mnie będzie max 70 osób więc nie widzę potrzeby okrągłych stołów
A jak u Ciebie jest z menu itp ?

Wyżej dodałam edycję postu (zdjęcia przykładowe takiego pudełeczka)
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 10:35   #17
nataliaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Niestety jestem na telefonie także zdjęcia zobaczę później my postaramy się usadzic gości najlepiej jak to możliwe myślę że będzie okej U nas wszystko jest na jednej sali I liczba gości to Max 90 osób ale podejrzewam że końcowi bedzie około 80 jeśli chodzi o menu to otrzymaliśmy od pracowników hotelu 3 pakiety menu do wyboru i już raczej jesteśmy zdecydowani co do wyboru pakietu została nam Jeszcze kwestia tortur nie wiemy czy wybierać jakiś z menu które nam proponowali czy lepiej w jakiejś dobrej cukierni
__________________
Every lovestory is beautiful,
but ours is my favorite.
nataliaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 10:55   #18
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

My ciasto, które będziemy dawać gościom w pudełkach bierzemy od kucharki sprawdzonej Tort będę szukać po cukierniach, a ciasto na stoły będzie od nich tam już tak samo jak i wędliny bo mają własną masarnię
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 11:04   #19
nataliaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

My pewnie też staniemy na szukaniu tortu po cukierniach A reszta to to co jest w menu A jak u Ciebie z podziękowaniami dla rodziców? Co planujecie?
__________________
Every lovestory is beautiful,
but ours is my favorite.
nataliaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-25, 11:10   #20
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Tu właśnie nie mam pojęcia Moi rodzice są rozwiedzeni z czego ojciec nie będzie zaproszony. Rodzice A. również są rozwiedzenia i jego matka również nie jest zaproszona, ale jego ojciec będzie z narzeczoną. Tak więc nie mam pojęcia jak to rozwiązać
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 11:28   #21
nataliaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Kurczę to trochę klopotliwa sytuacja... moi rodzice jak i rodzice ukochanego są normalnie ze sobą ale my także nie mamy pojęcia co wymyślić na podziekowania... muszę chyba zobaczy jakieś inspiracje na Internecie może coś wpadnie do glowy...
__________________
Every lovestory is beautiful,
but ours is my favorite.
nataliaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 12:18   #22
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Z tego co widziałam większość daje skrzyneczki lub takie koszyczki wypełnione Jak uda mi się znaleźć zdjęcia to dodam
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 12:34   #23
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Przykładowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dyplom-d003.jpg (37,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kuferek_01.jpg (161,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podziekowania-dla-rodzicow (1).jpg (63,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podziekowania-dla-rodzicow (2).jpg (52,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podziekowania-dla-rodzicow.jpg (57,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z13012131q_kosz-upominkowy.jpg (54,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podziekowania-slubne-dla-rodzicow-m.jpg (77,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg prezent-dla-rodzicow.jpg (148,1 KB, 0 załadowań)
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 09:58   #24
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

nataliaxoxo i jak tam idzie załatwianie ?
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 10:22   #25
nataliaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Na razie stoi w miejscu i chyba jeszcze postoi bo będziemy musieli poczekać i przełożyć to na późniejszy termin... z przyczyn osobistych niestety no ale tak bywa.. zobaczymy co będzie a jak u Ciebie?
__________________
Every lovestory is beautiful,
but ours is my favorite.
nataliaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 11:39   #26
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

U mnie jak na razie spokój to co najważniejsze załatwione
Powodzenia, aby udało się wszystko
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 12:03   #27
nataliaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Bardzo dziękuję i wzajemnie
__________________
Every lovestory is beautiful,
but ours is my favorite.
nataliaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 13:47   #28
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Smile Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Witam wszystkie przyszłe i nie tylko Panny Młode Zacznę może od tego że chce zacząć planować swoje wesele na 2018 rok, nad miesiącem jeszcze się zastanawiam. Myślałam początkowo o sierpniu a dokładnie o dacie 18.08.2018 ale się obawiam że może być trochę gorąco, i biorę pod uwagę czerwiec, wrzesień bądź ten gorąąący sierpień Lokal mam upatrzony a mianowicie jest to Imperium, tu moje pytanie jakie macie opinie odnośnie tego lokalu??? Zespoły przepatrzyłam wszystkie i zastanawiam się nad Stoper, Randez vous lub Fevers. Mój przyszły nie chce zespołu tylko DJ-a więc proszę doradźcie który zespół wybrać żeby trafili w gusta młodych, żeby nie był to zespół typowo biesiadny, tzn. bardziej na czasie, żeby też nie robili długich przerw... Kogo możecie polecić do fotografowania i jakie są ceny takiej usługi? Kamerzysty pewnie nie będzie bo mój przyszły jest przeciwny i w sumie tez trochę jestem za ponieważ to na pewno dużo większy stres że ktoś ciągle cię nagrywa. Z tego co się orientuję najważniejsze jest najpierw zarezerwować salę i zespół, później fotografa i kamerzystę, co później?? Bardzo proszę o pomoc, mam nadzieję że do końca miesiąca choć połowę będę miała ustaloną
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 21:39   #29
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Smile Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

Witaj agaciupaga Co do Twojego pytania odnośnie lokalu i tych zespołów nie wypowiem się bo nie znam, a my będziemy mieć sprawdzonego Dj'a Z fotografów to tak jak już wspomniałam wcześniej ja polecam http://rafalnawojski.com/
Piękne zdjęcia Cena fotografa jest różna My płacimy 2970 zł, a z tego co pytaliśmy u mnie w mieście jeden życzył sobie od 4000 zł w górę... Jak załatwicie sale, fotografa i zespół/ Dj zorientujcie się czy w parafii w, której ma odbyć się ślub zapisują już (choć wątpię bo mamy 2016). Nie wiem co jeszcze możecie przez taki czas zrobić bo jednak jest go trochę więcej jak u mnie Daj znać co i jak
__________________

Edytowane przez rubbim
Czas edycji: 2016-06-02 o 21:40
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 13:47   #30
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Dot.: Weselnie! Panny młode Mielec i okolice.. :)

rubbim, jakiego masz DJa? Byłaś na imprezach gdzie grał czy może po prostu znalazłaś na necie? I najważniejsze Ile się ceni za wesele?? Zaczynam się skłaniać w stronę zatrudnienia DJa, koszty będą mniejsze, a może rzeczywiście warto
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 22:10:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.