Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-16, 15:14   #991
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[1=b1bd50e8771e4d005ddabfa b0757352dcbc0d4f7;2694874 4]Nie nie takie kartki i masz na niej okrągłe kółeczka i tam sobie cieniem machasz i podpisujesz nazwę pod spodem [/QUOTE]

Aaa wiem o co Ci chodzi, ale nie wiem czy to się jakoś zwie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:43   #992
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
a jeszcze lato się nie zaczęło
mam tak samo, więc...
http://allglam.com/2011/02/16/prelim...info-swatches/
quady

Gratuluję dziewczyny losowania, ja tym razem odpuściłam (a pewnie też skończyłabym z tym samym błyszczykiem ten brozner wylosowałam ostatnio, ale próbowałam oczywiście dalej - ten kolor to chyba specjalnie dla Murzynek zrobili, strasznie ciemny)
Zapowiada się nieźle
Ja tak mam bo ja uwielbiam jesienno-zimowe kolekcje i makijażowe i ciuchowe, a wiosenne i letnie to tak średnio.

A ten brązer (jeśli mówisz o tym mineralnym brązowo-pomaranczowym) na mojej znajomej wygląda nawet ładnie, tak bardziej brzoskwiniowo niz bym powiedziala patrząc na opakowanie, ale ja wyglądam w takich kolorach nieładnie
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 19:58   #993
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[1=b1bd50e8771e4d005ddabfa b0757352dcbc0d4f7;2694771 9]dziewczyny powiedzcie mi bo nie znalazłam odpowiedzi w cenniku, ile kosztują spiralki do tuszu, puszki do pudru i gąbeczki do podkładu. Chciałam zapytać się również o takie karteczki na których któraś z was prezentowała cienie, można je dostać w salonie jak one sie nazywają i ile kosztują ?? Przepraszam za natłok pytań.[/QUOTE]
Puszek bodaj 55 zł, paczka gąbeczek/ aplikatorów trójkątnych - 25 zł, jest w niej z kilkanaście sztuk. Spiralki do tuszu - niestety nie wiem.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 20:17   #994
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Z losowaniem było trochę inaczej niż tutaj dziewczyny pisały - owszem trzeba było wziąć jedną rzecz z limtowanki + jedną ze stałej ale i tak dobić do 150zł :/ Trochę mi to pokrzyzowalo plany.
Chcialam wziąć Saint Germain z QC, bo strasznie mi się ten kolorek podoba, a pomyslalam ,że napewno (pewnie jako jedyny) nie będzie wykupiony z QC bo przecież jest tez w stałej ofercie. Niestety się myliłam Pani mówiła, że im nie przyszły w dostwie.

Z QC zostały tylko 3błyszczyki i paletka, wiec musialam wziąc cos z SB chociaz nic na pierwszy rzut oka mi się nie podobało..ale wzięłam cień Sun Blonde bo bardzo lubię takie kolorki Do tego dołozylam jeszcze pigment Blue Brown i załapałam się na losowanko

Wydaje mi się, ze do losowania było dokladnie to samo co w marcu - moja znajoma wylosowała taki mozaikowy różo-brazer pomaranczowo brazowy, wypiekany, mineralny. Było ich pełnoooo!
Ja losowałam kilka razy bo najpierw dwa razy wylosowałam własnie ten brazer, potem wylosowalam pigment Rich Life, który wolosowałam w marcu a potem brązowy błyszczyk (napewno wyglądałabym w nim koszmarnie!). Wiec pani pozwoliła mi losowac do oporu, bo powiedziala, że jest pełno błyszczyków mocno różowych I wkoncu wylosowałam Just Add Colour, piękny


Czy ten pigment jest niebiesko-zielony czy brązowo-zielony jak na praktycznie wszystkich zdjęciach w necie ?
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 20:46   #995
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ja od dziś jestem posiadaczką Ruby Woo
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 20:51   #996
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A ja od dziś jestem posiadaczką Ruby Woo
I jak, i jak?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 21:17   #997
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A ja od dziś jestem posiadaczką Ruby Woo
Pokaż, pokaż .
Ja teraz (jak tylko będę mieć kasę) chcę ją kupić . Chociaż zastanawiam się nad ruby albo barceloną i nie wiem, muszę popatrzeć na swatche itd itp (oczywiście ostatecznie zdecydować na żywo ALE ja wolę zrobić research przed pójściem do MACa, bo tam wpadam w manię i kupilabym wszystko co bym dała radę unieść :P).
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 21:26   #998
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Zapowiada się nieźle
Ja tak mam bo ja uwielbiam jesienno-zimowe kolekcje i makijażowe i ciuchowe, a wiosenne i letnie to tak średnio.

A ten brązer (jeśli mówisz o tym mineralnym brązowo-pomaranczowym) na mojej znajomej wygląda nawet ładnie, tak bardziej brzoskwiniowo niz bym powiedziala patrząc na opakowanie, ale ja wyglądam w takich kolorach nieładnie
tak, właśnie ten mam na myśli - w samym opakowaniu to mi na przerażająco ciemny wyglądał
myślałam, że może na tym losowaniu dorzucą coś nowego - ale może inne kolekcje lepiej schodziły.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

[1=b1bd50e8771e4d005ddabfa b0757352dcbc0d4f7;2694874 4]Nie nie takie kartki i masz na niej okrągłe kółeczka i tam sobie cieniem machasz i podpisujesz nazwę pod spodem [/QUOTE]

e, te karteczki to nic nie kosztują - jak ja raz poprosiłam o zapisanie cieni, które mi się spodobały przy robieniu makijażu (a chciałam je kupić dopiero później) to mi pani tak wszystko ładnie pomalował i opisał na tej karteczce - gratis

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez anitajas Pokaż wiadomość
Dzięki! Paradisco na pewno kupię, koral też a nie chodzi Ci po głowie nazwa tego kolorku kremowo-złotego?
W piątek po warsztatach MAC-owych podbiegnę do Galerii i się zaopatrzę (mam nadzieję, że będzie ten cień Paradisco)
takich złoto-kremowych jest dużo, ale ja akurat takich nie używam, więc pewnie dobrze nie podpowiem (może Nylon?) - panie na pewno coś Ci ładnego dobiorą Zerknij sobie na Free to be - bardzo ładny koralowy odcień
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 00:21   #999
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I jak, i jak?
Zakochałam się

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Pokaż, pokaż .
Ja teraz (jak tylko będę mieć kasę) chcę ją kupić . Chociaż zastanawiam się nad ruby albo barceloną i nie wiem, muszę popatrzeć na swatche itd itp (oczywiście ostatecznie zdecydować na żywo ALE ja wolę zrobić research przed pójściem do MACa, bo tam wpadam w manię i kupilabym wszystko co bym dała radę unieść :P).
Pokażę na pewno
A co do researchu - też robiłam - i myślałam o Russian Red - ale na żywo to nie umywała się do Ruby Woo. Myślę jeszcze o Brave red.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 06:06   #1000
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Lece na łowy do usłyszenia za dwa dni
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 07:52   #1001
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Użyłam dzisiaj wreszcie Surf USA, do pary z Print i Brun i naprawdę, ten szafirek jest boski
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 12:19   #1002
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Pokaż, pokaż .
Ja teraz (jak tylko będę mieć kasę) chcę ją kupić . Chociaż zastanawiam się nad ruby albo barceloną i nie wiem, muszę popatrzeć na swatche itd itp (oczywiście ostatecznie zdecydować na żywo ALE ja wolę zrobić research przed pójściem do MACa, bo tam wpadam w manię i kupilabym wszystko co bym dała radę unieść :P).
Barcelona Red to dla mnie koral bardziej niż czerwień, co nie zmienia faktu, że się na nią czaję w ramach Back2MAC.
Nie wiem czemu na ACW jest oznaczona jak d/c i rare!, ja widziałam ją normalnie w MACu we Wro, na stronie też jest normalnie dostępna

Wzięło mnie na Paradisco ostatnio, przez Was Noszę non-stop w różnych kombinacjach Okazało się, że do tej pory leżał i się kurzył bo nie umiałam znaleźć dobrego połączenia do moich "lodowych" oczu...
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 12:29   #1003
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Wzięło mnie na Paradisco ostatnio, przez Was Noszę non-stop w różnych kombinacjach Okazało się, że do tej pory leżał i się kurzył bo nie umiałam znaleźć dobrego połączenia do moich "lodowych" oczu...
To prosze do pochwal i zachwytów dołaczyć dokumentację tychze kombinacji z Paradisco na swatchowy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-05-17 o 12:30
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 13:10   #1004
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Brak dobrego apartu uniemożliwia mi zrobienie zdjęć

Paradisco łączę z:
  • Patiną i Mulchem na dzień
  • Fashion Groupie i Top Hatem na wieczór (wymiennie z fioletami ze Smashboxa KLIK! )
  • Deep Truth
  • Paradisco na górę roztarte Shroomem z kreską z Humida na dole
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 13:16   #1005
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Brak dobrego apartu uniemożliwia mi zrobienie zdjęć Paradisco łączę z:
  • Patiną i Mulchem na dzień
  • Fashion Groupie i Top Hatem na wieczór (wymiennie z fioletami ze Smashboxa KLIK! )
  • Deep Truth
  • Paradisco na górę roztarte Shroomem z kreską z Humida na dole
Tarara żadna to wymówka, ja mam dziadostwo, a dokumentację wstawiam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 14:43   #1006
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Barcelona Red to dla mnie koral bardziej niż czerwień, co nie zmienia faktu, że się na nią czaję w ramach Back2MAC.
Nie wiem czemu na ACW jest oznaczona jak d/c i rare!, ja widziałam ją normalnie w MACu we Wro, na stronie też jest normalnie dostępna

Wzięło mnie na Paradisco ostatnio, przez Was Noszę non-stop w różnych kombinacjach Okazało się, że do tej pory leżał i się kurzył bo nie umiałam znaleźć dobrego połączenia do moich "lodowych" oczu...
Jak koral to dla mnie jeszcze lepiej
A propos B2M to przyjmują tam opakowania po błyszczykach?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 15:55   #1007
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Jak koral to dla mnie jeszcze lepiej
A propos B2M to przyjmują tam opakowania po błyszczykach?
Biorą Przynajmniej u mnie.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 18:21   #1008
barrbara11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Witam,
z góry przepraszam jesli napisalam w zlym "miejscu"ale nie wiem co mam juz robic.Bardzo Was prosze o pomoc i porade .A mianowicie zastanawiam sie nad zakupem korektora z Maca studio finish concealer.Jednak mam pytanie odnosnie krycia tego korektora?Chce go uzywac nie tylko pod oczy ale równiez "zasłonic" kilka piegow.Czy ten korektor nadaje sie do tego??
Bardzo prosze o odpowiedz

Pozdrawiam

Edytowane przez barrbara11
Czas edycji: 2011-05-17 o 18:53
barrbara11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 00:59   #1009
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Zaplanowane MAC - owe szaleństwo wreszcie doszło do skutku. Co prawda niezbyt spektakularne i o mały włos, a bym się wycofała... Gdy dotarłam do krakowskiego salonu ujrzałam - wiadomego pana i cały mój entuzjazm opadł, lecz rzekłam sobie - nic to - i weszłam. Podczas mojej kontemplacji cieni pan oczywiście podszedł oferując swoją pomoc. Odrzekłam, że chciałabym konkretne zidentyfikować no i nie mam jeszcze sprecyzowanej dokładnie wizji. O dziwo - większość potrafił rozpoznać i to niekoniecznie tych najbardziej popularnych, a jeśli nie wiedział - przepraszał i tłumaczył, że wszystkich ich jeszcze na pamięć nie zna, ale szybko się uczy. I - ku mojemu rosnącemu zaskoczeniu - okazał się być bardzo pomocny, moje półgodzinne marudzenie zniósł spokojnie, potrafił świetnie doradzić - i odradzić. No i podbił mnie zupełnie rozpływając się zachwytu nad moim makijażem. Czyli - albo trafiłam na jego dobry dzień albo po prostu się oswaja. Lecz - ad rem - zdecydowałam się w końcu na Vex, Crystal i Phloof! - ten ostatni w ogóle nie był w planach, ale dla mnie - bladawca idealny jako rozświetlający do wewnętrznych kącików. Shroom musi poczekać do następnej wizyty. A przy okazji umówiłam się na makijaż w przyszłym tygodniu. I nie wiem - prawda to, czy plotka jedynie, ale pan mi wspomniał, że niedługo zrezygnują z zaproszeń przy zakupie 3 produktów, lub wprowadzą tylko makijaże ekspresowe, a za pełny trzeba będzie zapłacić.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 10:10   #1010
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Zaplanowane MAC - owe szaleństwo wreszcie doszło do skutku. Co prawda niezbyt spektakularne i o mały włos, a bym się wycofała... Gdy dotarłam do krakowskiego salonu ujrzałam - wiadomego pana i cały mój entuzjazm opadł, lecz rzekłam sobie - nic to - i weszłam. Podczas mojej kontemplacji cieni pan oczywiście podszedł oferując swoją pomoc. Odrzekłam, że chciałabym konkretne zidentyfikować no i nie mam jeszcze sprecyzowanej dokładnie wizji. O dziwo - większość potrafił rozpoznać i to niekoniecznie tych najbardziej popularnych, a jeśli nie wiedział - przepraszał i tłumaczył, że wszystkich ich jeszcze na pamięć nie zna, ale szybko się uczy. I - ku mojemu rosnącemu zaskoczeniu - okazał się być bardzo pomocny, moje półgodzinne marudzenie zniósł spokojnie, potrafił świetnie doradzić - i odradzić. No i podbił mnie zupełnie rozpływając się zachwytu nad moim makijażem. Czyli - albo trafiłam na jego dobry dzień albo po prostu się oswaja. Lecz - ad rem - zdecydowałam się w końcu na Vex, Crystal i Phloof! - ten ostatni w ogóle nie był w planach, ale dla mnie - bladawca idealny jako rozświetlający do wewnętrznych kącików. Shroom musi poczekać do następnej wizyty. A przy okazji umówiłam się na makijaż w przyszłym tygodniu. I nie wiem - prawda to, czy plotka jedynie, ale pan mi wspomniał, że niedługo zrezygnują z zaproszeń przy zakupie 3 produktów, lub wprowadzą tylko makijaże ekspresowe, a za pełny trzeba będzie zapłacić.

gratuluje miłych i udanych zakupów
ja - też blada, Phloof uwielbiam - dla mnie to najlepszy rozświetlacz okolic oka (te z żółtawymi i złotawymi tonami średnio mi pasują).

a co do tych makijaży to w sumie lepszy pomysł - moim zdaniem
nudzi mnie takie długie siedzenie; podkład i korektor mogę sobie sama nałożyć - tym bardziej, że mam już dobrane w MACu a najczęściej to interesuje mnie wypróbowanie na oczach różnych fajnych połączeń przed zakupem cieni. A róż, szminkę, czy błyszczyk i tak można zawsze przetestować
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:45   #1011
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Możecie polecić mi kolory pomadek z Maca bez drobinek w odcieniu naturalnym, różowym czy brzoskwiniowym. Nie chodzi mi o kolory typu Myth, czyli nudowe, tylko coś ciemniejszego, ale nadal naturalnego. Myślałam nad Hug me, ale sama nie wiem.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 16:58   #1012
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez barrbara11 Pokaż wiadomość
Witam,
z góry przepraszam jesli napisalam w zlym "miejscu"ale nie wiem co mam juz robic.Bardzo Was prosze o pomoc i porade .A mianowicie zastanawiam sie nad zakupem korektora z Maca studio finish concealer.Jednak mam pytanie odnosnie krycia tego korektora?Chce go uzywac nie tylko pod oczy ale równiez "zasłonic" kilka piegow.Czy ten korektor nadaje sie do tego??
Bardzo prosze o odpowiedz

Pozdrawiam
Nikt się nie spieszy z odpowiedzią, to może ja, choć żaden ze mnie ekspert. Tak, ten korektor świetnie kryje, zwłaszcza punktowo. Sama zasłaniam nim piegi i pieprzyki, a także różne niedoskonałości. Pod oczy z nim trzeba ostrożnie, lepiej najpierw coś nawilżającego typu Moisture Cover albo wręcz rozświetlacz w pędzelku (mam i polecam ten z serii Prep & Prime). Fajnie pokazują to na filmikach YT Pixi- i Pixi2woo: używają owszem studio finish pod oczy, ale minimalną ilość rozprowadzoną puchatym pędzelkiem.
Tak z innej beczki - jutro te warsztaty makijażowe Maca w W-wie, no bardzom ciekawa. Dziś dowiedzialam się, że będzie po 12 osób w grupie (ponoć już nie ma miejsc) i po 1 wizażyście na 3. uczące się osoby. I jakieś niespodzianki Hmmmm. Dziewczyny, które idą na sesję "oko" - napiszcie potem, co robiłyście, i jakie fajne sztuczki opanowałyście, co? Ja się mogę podzielić info o sesji "twarz".
Wpadłam w zupełnie innych celach do M (makijaż bliskiej osoby), miałam nic nie brać dla siebie, i wyszłam z... Sobą. Ale tak kusiła z pudełeczka, macie/ używacie? Wydaje mi się, że to będzie genialny kolor na całą powiekę dla brązowookiej miłośniczki nudków, no nie? Kolor ma w sumie w klimacie Patiny, ale do tego takie subtelne złotawe okruszeńki, no miodzio. Niestety, do listy muszmieciów dołączyły dziś: Expensive Pink (czemu ja go nie mam dotąd?), Free to be (Kamil przekonywał mnie, że to różowy - gdzie tam! To właśnie prawdziwy koral!) i Woodwinked (nawet jak go nie będę używać, to będę podziwiać za urodę).

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Mnie się podobają: Kinda Sexy (matowy róż), Shy Girl (rozbielona, niemal nudkowa brzoskwinia) i Speed Dial (jasny, ale nie żarówiasty róż). Warto polować na dawne limitowanki typu Jazzed czy Cut-a-craper - jasne brzoskwinie, podobna do nich jest ponoć Ever Hip (z kolekcji Fashion Flower, która niestety nie weszła do Polski, ale jest teraz właśnie dostępna tu i ówdzie).
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 17:29   #1013
barrbara11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziekuje kochana za odpowiedzZatem jutro zakupie ten korektor)
barrbara11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 17:32   #1014
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Lece na łowy do usłyszenia za dwa dni
Pomyślnych wiatrów i owocnych łowów !!!
(choć pewnie przeczytasz to jak już wrócisz )

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Jak koral to dla mnie jeszcze lepiej
A propos B2M to przyjmują tam opakowania po błyszczykach?
Przyjmują, przyjmują

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Mnie się podobają: Kinda Sexy (matowy róż), Shy Girl (rozbielona, niemal nudkowa brzoskwinia) i Speed Dial (jasny, ale nie żarówiasty róż). Warto polować na dawne limitowanki typu Jazzed czy Cut-a-craper - jasne brzoskwinie, podobna do nich jest ponoć Ever Hip (z kolekcji Fashion Flower, która niestety nie weszła do Polski, ale jest teraz właśnie dostępna tu i ówdzie).
A gdzież to wypatrzyłaś FF ??
Bo choruję na Ever Hip ....
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 18:32   #1015
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Nie, no FF obadałam w necie tylko. Widziałam fajne porównanie jasnych brzoskwinek, z którego wynikało, że jak mam Jazzed, to mogę śmiało odpuścić Ever Hip, na szczęście, o tu: http://the-swatchaholic.com/?p=2583
Pocieszę Cię, że ponoć cienie z FF słabe, choć ładne odcienie - bardzo pudrowe i kiepsko się nakładają (tak pisała guru Karla Sugar).
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 19:07   #1016
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny, widziałyście to cudo
http://www.maccosmetics.com/products...T_ID=PROD17377
bardzo jestem ciekawa ile to P+P będzie warte? (pod względem użytkowania oczywiście).
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 19:11   #1017
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Tak z innej beczki - jutro te warsztaty makijażowe Maca w W-wie, no bardzom ciekawa. Dziś dowiedzialam się, że będzie po 12 osób w grupie (ponoć już nie ma miejsc) i po 1 wizażyście na 3. uczące się osoby. I jakieś niespodzianki Hmmmm. Dziewczyny, które idą na sesję "oko" - napiszcie potem, co robiłyście, i jakie fajne sztuczki opanowałyście, co? Ja się mogę podzielić info o sesji "twarz".
Coooo? Jakie warsztaty i skąd o nich się dowiedziałaś?! Cholera, dlaczego ja nigdy o niczym nie wiem...
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 19:17   #1018
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Pisałam już o tym ze dwa tyg. temu, w tym wątku. Ogłoszono je jakoś jednocześnie z premierą SB, są w siedzibie firmy-matki Mac, czyli Estee Lauder. Jutro i pojutrze, dwie sesje, do wyboru oko lub twarz. Trwają 2 godz., trzeba było wykupić kupon za 150 zł, który jest wejściówką, a potem można za jego równowartość odebrać dowolne kosmetyki w Mac.
Ten nowy produkt, o którym pisała Agniecha, to Macowy BB-cream. Też mnie kusi Czy dobre dusze, które mieszkają w UK lub okolicach, gdzie Mac działa on-line, nie zechciałyby go zakupić dla polskich macocholiczek? Mogę zaraz zrobić przelew Albo może koleżanki sobie planują kupić i opiszą wrażenia tu?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 19:18   #1019
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kama150 Pokaż wiadomość
Czy ten pigment jest niebiesko-zielony czy brązowo-zielony jak na praktycznie wszystkich zdjęciach w necie ?
To jest taki ciepły brąz mocno opalizujący na niebiesko-zielony kolor. W świetle dziennym mam wrażenie, że opalizuje bardziej na niebiesko, w sztucznym-na zielono.

Odcień zupełnie nie w moim stylu, a zakochalam się w nim Zrobilam nim dopiero jeden makijaż w połączeniu z waniliowym i niebieskim cieniem i baardzo mi się podobał Muszę sobie dokupić w MACu do niego jakiś turkusik, albo błękit

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Zaplanowane MAC - owe szaleństwo wreszcie doszło do skutku. Co prawda niezbyt spektakularne i o mały włos, a bym się wycofała... Gdy dotarłam do krakowskiego salonu ujrzałam - wiadomego pana i cały mój entuzjazm opadł, lecz rzekłam sobie - nic to - i weszłam. Podczas mojej kontemplacji cieni pan oczywiście podszedł oferując swoją pomoc. Odrzekłam, że chciałabym konkretne zidentyfikować no i nie mam jeszcze sprecyzowanej dokładnie wizji. O dziwo - większość potrafił rozpoznać i to niekoniecznie tych najbardziej popularnych, a jeśli nie wiedział - przepraszał i tłumaczył, że wszystkich ich jeszcze na pamięć nie zna, ale szybko się uczy. I - ku mojemu rosnącemu zaskoczeniu - okazał się być bardzo pomocny, moje półgodzinne marudzenie zniósł spokojnie, potrafił świetnie doradzić - i odradzić. No i podbił mnie zupełnie rozpływając się zachwytu nad moim makijażem. Czyli - albo trafiłam na jego dobry dzień albo po prostu się oswaja. Lecz - ad rem - zdecydowałam się w końcu na Vex, Crystal i Phloof! - ten ostatni w ogóle nie był w planach, ale dla mnie - bladawca idealny jako rozświetlający do wewnętrznych kącików. Shroom musi poczekać do następnej wizyty. A przy okazji umówiłam się na makijaż w przyszłym tygodniu. I nie wiem - prawda to, czy plotka jedynie, ale pan mi wspomniał, że niedługo zrezygnują z zaproszeń przy zakupie 3 produktów, lub wprowadzą tylko makijaże ekspresowe, a za pełny trzeba będzie zapłacić.
Dziewczyny, o którym Wy panu zawsze mówicie? Kiedyś coś czytalam jak pisałyście ale nie wiem w koncu ktory to "ten sławny"

A makijaż ekspresowy to ma polegać na tym, że np wypróbowanie samego różu/cieni na buzi?
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 19:22   #1020
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Nie, no FF obadałam w necie tylko. Widziałam fajne porównanie jasnych brzoskwinek, z którego wynikało, że jak mam Jazzed, to mogę śmiało odpuścić Ever Hip, na szczęście, o tu: http://the-swatchaholic.com/?p=2583
Pocieszę Cię, że ponoć cienie z FF słabe, choć ładne odcienie - bardzo pudrowe i kiepsko się nakładają (tak pisała guru Karla Sugar).
A już myślałam, że gdzieś wyhaczyłaś rzeczy z FF...
Ja sama błyszczyki z QC zamówiłam z ACW 3 tygodnie przed wejściem kolekcji w PL więc myślałam, że i tym razem jakaś stronka tego typu ofertę ....

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście to cudo
http://www.maccosmetics.com/products...T_ID=PROD17377
bardzo jestem ciekawa ile to P+P będzie warte? (pod względem użytkowania oczywiście).
UUU fajna rzecz
Mnie z P+P kusi jeszcze Vibrancy Eye, ale cały czas powtarzam sobie, że to zbędny gadżet i tak naprawdę tego nie potrzebuję
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.