Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-05, 16:30   #1981
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Problemu z tradzikiem nie mam...
od czasu do czasu wyskoczy pare syfkow, ktore bardzo dlugo sie goja zostawiajac malo estetyczne blizny. W tamtym tygodniu rozpoczelam kuracje kwasem glikolowym. Teraz poszukuje czegos co pomoze mi przygasic troche te niespodzianki.
Duzo czytalam o :
Cicaplast-LRP
Cicabio-Bioderma
Cicalfate-Avene
Cicactive-Uriage

Czy mialyscie do czynienia z tymi produktami w ktory najlepiej celowac?
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 22:25   #1982
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
To co w takim razie na te dziurki?
Ja robiłam serię peelingów TCA 30% ale efekty nie powalają na nogi a tanie też nie są (ja płaciłam 250 zł za zabieg, potem 300 zł)

teraz zdecydowałam się na laser, bo to chyba ostateczność na "dziurki" i zobaczę jakie będą efekty. Na razie buzia jest dużo gładsza (jestem dziś 4 dzień po zabiegu), ale zdaję sobie sprawę, że twarz jest jeszcze opuchnięta i wydaje się fajnie gładka
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 22:41   #1983
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
Ja robiłam serię peelingów TCA 30% ale efekty nie powalają na nogi a tanie też nie są (ja płaciłam 250 zł za zabieg, potem 300 zł)

teraz zdecydowałam się na laser, bo to chyba ostateczność na "dziurki" i zobaczę jakie będą efekty. Na razie buzia jest dużo gładsza (jestem dziś 4 dzień po zabiegu), ale zdaję sobie sprawę, że twarz jest jeszcze opuchnięta i wydaje się fajnie gładka

A ile zapłaciłaś za ten zabieg? I ile trzeba ich robić, by całkowicie pozbyć się tych dziurek? Ja mam rozszerzone pory na nosie i czole i rozłażą się na polczki :/.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 14:15   #1984
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
A ile zapłaciłaś za ten zabieg? I ile trzeba ich robić, by całkowicie pozbyć się tych dziurek? Ja mam rozszerzone pory na nosie i czole i rozłażą się na polczki :/.
płaciłam 400 zł (policzki+ czoło), miałam robione laserem frakcyjnym CO2. Niewiadomo ile zabiegów trzeba, to oceni lekarz na podstawie tego jak zadziała pierwszy zabieg i jakie będą jego efekty
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 16:42   #1985
Bazylissa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Od wielu lat staram się usunąć blizny po trądziku. Jestem kilka miesięcy po pierwszym zabiegu laserem frakcyjnym i choć nie ma cudów, to jestem zadowolona. Za dwa tygodnie idę na drugi zabieg. Przy okazji wygładziły mi się zmarszczki pod oczami ;-)
Uważam, że to jedyny w miarę skuteczny sposób, kwasy też działają, ale bardziej pomagają na przebarwienia aniżeli na nierówności na skórze i zabawa z kwasami przy tylko średnich bliznach to zabawa na co najmniej kilka lat. No i moim zdaniem nierówności nie usuną.
__________________
www.okazjum.pl
Bazylissa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 21:52   #1986
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Bazylissa_ Pokaż wiadomość
Od wielu lat staram się usunąć blizny po trądziku. Jestem kilka miesięcy po pierwszym zabiegu laserem frakcyjnym i choć nie ma cudów, to jestem zadowolona. Za dwa tygodnie idę na drugi zabieg. Przy okazji wygładziły mi się zmarszczki pod oczami ;-)
Uważam, że to jedyny w miarę skuteczny sposób, kwasy też działają, ale bardziej pomagają na przebarwienia aniżeli na nierówności na skórze i zabawa z kwasami przy tylko średnich bliznach to zabawa na co najmniej kilka lat. No i moim zdaniem nierówności nie usuną.
zgadzam się, kwasy bardziej na przebarwienia są i "odświeżają" cerę ale nie usuną blizn. A też nie każdy ma czas i pieniądze aby robić co miesiąc kwasy a potem tydzień siedzieć w domu, bo wyjść z taką buzią raczej się nie da

Bazylissa w ilu % widzisz poprawę po pierwszym zabiegu? I po jakim czasie od zabiegu zauważyłaś że skóra się poprawia? Ja jestem dziś 5 dzień po zabiegu, też miałam laser frakcyjny. Powiedz mi jeszcze czy tą kilkumiesięczną przerwę w zabiegach zalecił Ci lekarz czy to Twoja decyzja?
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 22:55   #1987
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez vulcanora Pokaż wiadomość
Ja polecam Derminax na trądzik. Od klientek wiem że są zadowolone z efektów działania. Biorą systematycznie i cera się poprawia.
Reklama? Poza tym reklamy w podpisie na wizażu są płatne.
piratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 07:42   #1988
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
Reklama? Poza tym reklamy w podpisie na wizażu są płatne.
Dziwne, ze dodano ten post :/ Przecież pierwsze 5 postów przechodzi przez modów :/
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 12:36   #1989
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Na przebarwienia i drobne nierówności oraz rozszerzone pory polecam mikrodermabrazję. Miałam na razie jeden zabieg i efekt od razu - lepszy (w zakresie usuwania przebarwień i rozszerzonych porów) niż po połowie opakowania Brevoxylu. Po Glyco A miałam straszny wysyp, więc po prostu nie opłaca mi sie ryzykować choc niektóre obszary nieźle wygładza...
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 16:41   #1990
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez fankapsychiatrii Pokaż wiadomość
Na przebarwienia i drobne nierówności oraz rozszerzone pory polecam mikrodermabrazję. Miałam na razie jeden zabieg i efekt od razu - lepszy (w zakresie usuwania przebarwień i rozszerzonych porów) niż po połowie opakowania Brevoxylu. Po Glyco A miałam straszny wysyp, więc po prostu nie opłaca mi sie ryzykować choc niektóre obszary nieźle wygładza...
Ja bardzo dobrze wspominam Glyco-A W przyszłym sezonie planuje używać go na zmianę z Diacnealem
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 19:56   #1991
cocabella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 77
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

też polecam mikrodemabrazję połączoną z kwasami, natomiast tylko i wyłącznie wtedy gdy problem z trądzikiem jest już rozwiązany, w przeciwnym wypadku można tylko sobie roznieść pryszcze na twarzy. I tylko w dobrym gabinecie.
cocabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 18:12   #1992
sun27
Przyczajenie
 
Avatar sun27
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 24
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Moja kuzynka miała ten problem no i dłuugo zastanawiała się jak się pozbyć swoich blizn. W końcu w którejś aptece polecili jej krem NoScar i no spróbowała efekty można było zauważyć już po kilku dniach, ogólnie jej skóra zrobiła się delikatna i miękka, dlatego bardzo ten produkt zachwalała, bo dla niej okazał się być rewelacyjny
sun27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 23:15   #1993
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

hej dziewczyny, sama mam ten problem blizn i nie wiem jak sie z tym uporac. przegladalam watek o usuwaniu rozstepow, bo mialam nadzieje, ze tam znajde jakis skuteczny srodek ktory mi pomoze, bo skoro usuwa rozstepy to i z bliznami potradzikowymi sobie poradzi
i trafilam na informacje, ze dziewczyny uzywaly Svr Xerial 50(krem do stop z duza ilosacia moczniku i innych silnych substancji) ale nikt nie dal znac jak efekty wiec postanowilam sie Was zapytac czy slyszalyscie i co ewentualnie o tym myslicie jesli same nie uzywalyscie? czy to w ogole ma jakis sens sprobowac? mocznik w tak wysokim stezeniu ma dzialanie zluszczajace, wiec niby pomoc powinien
Pozdrawiam
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 06:49   #1994
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sun27 Pokaż wiadomość
Moja kuzynka miała ten problem no i dłuugo zastanawiała się jak się pozbyć swoich blizn. W końcu w którejś aptece polecili jej krem NoScar i no spróbowała efekty można było zauważyć już po kilku dniach, ogólnie jej skóra zrobiła się delikatna i miękka, dlatego bardzo ten produkt zachwalała, bo dla niej okazał się być rewelacyjny
Tylko, ze jest cholernie drogi. I mało wydajny jak na swą cenę.

Na szczęście mamy portugalski zamiennik- Evolet.
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 09:29   #1995
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Witam. Od wielu lat zmagam się z trądzikiem i śladami na plecach. Leczyłam je u nieodpowiedniego dermatologa, i efekt był opłakany, całe plecy pokryte krostami, jedna na drugiej, wiele razy przez to płakałam. Najbardziej pomogło mi złuszczanie kwasami owocowymi w małym gabinecie kosmetycznym (za mnikrodermabrazje , złuszczanie i inne zabiegi trwające ok 1,5 godziny płaciłam tylko 90 zł!), miałam ok 5 zabiegów i bardzo je sobie chwale. Niestety potem miałam kilkumiesięczny nawrót trądziku z przyczyn hormonalnych. Teraz moje plecy wyglądają lepiej, ale jeszcze nie nadają się aby je odsłaniać.
Planowałam w marcu ponownie wybrać się na kilka zabiegów złuszczających, aby pozbyć się tego do końca. Niestety, musze jednak poczekać aż zagoi mi się kilka głębszych zadrapań na ramieniu (wiadomo, nie mozna wtedy stosowac peelingów).
Do czasu zabliźnienia chciałabym jednak złuszczać skórę domowymi sposobami w postaci np dobrych aptecznych peelingów. Mam peeling Eucerin z linii przeciwtrądzikowej, jest dobry, ale za słaby aby mocniej zadziałał na moje głębokie przebarwienia.
Czy ktoś mógłby mi polecić jak najgłębiej działający peeling, który jednocześnie mogłabym dostać w aptece?
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 17:53   #1996
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Jaki produkt dostepny na rynku pomoze najbardziej w zwalczaniu czerwonych(wglebien) blizn po tradziku ? bardzo prosze o porade jhestem juz bardzo zdesperwoana zalamana nie wiem co robic
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 19:50   #1997
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Przecież dostałaś odpowiedź w innym temacie. Acnederm.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 17:26   #1998
renia_8484
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

na zredukowanie blizn na twarzy polecam aparat ematrix, bardzo dobre efekty, przetestowałam i jestem zadowolona
renia_8484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 13:16   #1999
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Zaczynam podejrzewać, że szybciej blizny same się ''zaleczą'', niż przy pomocy tej całej chemii, którą oferują kremy, maści, kwasy itp. i która powoduje straszne wysuszenie i osłabienie skóry. Póki nie postanowiłam zawalczyć z bliznami i przebarwieniami wszystko jakoś znośnie wyglądało, teraz, mimo że blizny się jakoś specjalnie nie zmniejszyły, mam zaczerwienioną, wysuszoną i ogólnie nieciekawie wyglądającą facjatę. Wcześniej przynajmniej moja skóra, mimo blizn, miała w sobie jakiś blask, a teraz wygląda na strasznie zmęczoną.
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 14:36   #2000
ruda9215
Raczkowanie
 
Avatar ruda9215
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 317
GG do ruda9215 Send a message via Skype™ to ruda9215
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

A więc ja skończyłam właśnie całą buteleczkę kwasu glikolowego 30%. Początkowo go mieszałam w wodą i powiem wam, że TYLKO raz skóra mi zbialała i zeszła.. Pod sam koniec mogłam chodzić nawet pare godzin z kwasem na buzi bez żadnych efektów typu pieczenie itp. Stosowałam to co tydzień w sobotę Moje obserwacje? NAPEWNO wygładzenie no i kwas zaje*****e walczy w wągrami. Pozatym apilkacja na NOC na syfka który wyskoczył niespodziewanie niszczyła go tak, że na drugi dzień mogłam śmiało delikatnie go potraktowac korektorem i sladu nie bylo

Jeśli chodzi o same blizny i przebarwienia to trudno mi powiedzieć ponieważ widze się codziennie.. i ja efektów spektakularnych nie widze, jednak po lecie wracam do kwasów.
a na lato tylko lekkie kremy, żadnych maści.. Wole bez wyrzutów poleżeć na słoneczku <oczywiście zabezpieczając buzkie> niż ją katować kwasami i martwić się czy nie bedzie jakiś reakcji nie pożądanych.
__________________
06.12.2012 - Zdana praktyka - prawo jazdy
24.12.2012 - Pierścionek na moim paluszku.


2014 - licencjat !
15.08.2015 - ślub. 
ruda9215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 16:01   #2001
*Niki*
Zakorzenienie
 
Avatar *Niki*
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 4 767
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Czarnuula87 Pokaż wiadomość
Zaczynam podejrzewać, że szybciej blizny same się ''zaleczą'', niż przy pomocy tej całej chemii, którą oferują kremy, maści, kwasy itp. i która powoduje straszne wysuszenie i osłabienie skóry. Póki nie postanowiłam zawalczyć z bliznami i przebarwieniami wszystko jakoś znośnie wyglądało, teraz, mimo że blizny się jakoś specjalnie nie zmniejszyły, mam zaczerwienioną, wysuszoną i ogólnie nieciekawie wyglądającą facjatę. Wcześniej przynajmniej moja skóra, mimo blizn, miała w sobie jakiś blask, a teraz wygląda na strasznie zmęczoną.
blizny same się nie zaleczą, chyba że są to świeże drobne blizenki to może ładnie znikną. Typowe blizny potrądzikowe same nie znikną, widzę osoby w starszym wieku(ok. 50 lat) i blizny u nich są, nic się nie "zalecza"
__________________
Nie rzucaj słów na wiatr, jeśli nie wiesz, dokąd je zaniesie...
*Niki* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 11:54   #2002
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
blizny same się nie zaleczą, chyba że są to świeże drobne blizenki to może ładnie znikną. Typowe blizny potrądzikowe same nie znikną, widzę osoby w starszym wieku(ok. 50 lat) i blizny u nich są, nic się nie "zalecza"
No właśnie z tymi drobnymi skóra sama sobie musi poradzić, nie mówię już o takich głębokich wgłębieniach, tu wiadomo, że trzeba zadziałać czymś mocnym. Po moim 1 wysypie, w wieku 20 lat nie zostały mi praktycznie żadne ślady, oprócz kilku maluteńkich wgłębień, które z czasem stały się niewidoczne, dopiero jak zaczęłam czegokolwiek używać, to już po każdym pryszczu zostawał uporczywy ślad i utrzymywał się bardzo długo, niektóre już na stałe zostały. Skóra po prostu przez tą chemie straciła chyba zdolność samodzielnej regeneracji, stała się też wrażliwa i słabsza, więc wszystkie pryszcze tworzą na niej większe ''ranki''...ale to tylko moje odczucia
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 12:37   #2003
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Też to zauważyłam. Zrobiłam sobie tydzień bez smarowania buzi czymkolwiek na noc i skóra o wiele lepiej zaczęła się regenerować. Nie wiem, czy te ciężkie, tłuste i odżywcze kremy na noc po prostu nie są tworzone po to, by nabijać kabzę firmom kosmetycznym...
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 12:41   #2004
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Też to zauważyłam. Zrobiłam sobie tydzień bez smarowania buzi czymkolwiek na noc i skóra o wiele lepiej zaczęła się regenerować. Nie wiem, czy te ciężkie, tłuste i odżywcze kremy na noc po prostu nie są tworzone po to, by nabijać kabzę firmom kosmetycznym...
No dokładnie, przecież nasza skóra jest tak skonstruowana, że ''broni się'' sama, a wątpię by coś kładzione na zewnątrz mogło tak naprawdę pomóc, tylko zakleja skórę, zatyka pory i zabrania skórze oddychać:P
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 12:43   #2005
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

[QUOTE=gosik2088;33350104]Piszę pracę magisterską na temat sposobów leczenia blizn. Wklejam link do ankiety i byłabym bardzo, ale to bardzo wdzięczna, gdyby ktoś poświęcił chwilkę i ją wypełnił. Po wypełnieniu proszę ją odesłać na maila podanego w ankiecie.

/ciach/

Hej, przymierzam się do wypełnienia tej ankiety, ale nie wiem w jaki sposób zaznaczyć na tych obrazkach obszary Odpowiedzi zaznaczam poprzez podkreślenie ich na czerwono.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-04-05 o 13:33
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 11:28   #2006
Stefciu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Czyli co na te dziurki i przebarwienia ??? chodzi mi o jakies kremy diety zadne zabiegi narazie nie wchodza w gre, mam krem na cere naczynkowa . . .
Stefciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 13:59   #2007
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Stefciu Pokaż wiadomość
Czyli co na te dziurki i przebarwienia ??? chodzi mi o jakies kremy diety zadne zabiegi narazie nie wchodza w gre, mam krem na cere naczynkowa . . .
Od wewnątrz na pewno przyspieszą regenerację cynk, biotyna (tylko tutaj trzeba większej dawki, najlepiej z 5mg), ponoć 400mg bromelainy na czczo też daje dobre rezultaty. Warto też wspomagać się olejami, np. z wiesiołka, ogórecznika czy lnianym.
Przebarwienia po jakimś czasie i tak same znikną, ale dziurki mimo wszystko powinno się potraktować np. kwasami, bo te raczej same nie znikną.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 15:55   #2008
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Z dziurkami to walka z wiatrakami... Przynajmniej w moim wypadku. Można je co najwyżej spłycić, złagodzić, ale usunąć - to się ich nie usunie...
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 16:56   #2009
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

a takie jakby biale plamy-blizny...myslicie, ze to da sie usunac?
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 13:11   #2010
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez *Niki* Pokaż wiadomość
Ja robiłam serię peelingów TCA 30% ale efekty nie powalają na nogi a tanie też nie są (ja płaciłam 250 zł za zabieg, potem 300 zł)

teraz zdecydowałam się na laser, bo to chyba ostateczność na "dziurki" i zobaczę jakie będą efekty. Na razie buzia jest dużo gładsza (jestem dziś 4 dzień po zabiegu), ale zdaję sobie sprawę, że twarz jest jeszcze opuchnięta i wydaje się fajnie gładka
hej Niki i jak tam po tych zabiegach laserem sa jakies widoczne efekty? bo jestem ciekawa

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

dziewczyny ile płaciłyście za mikrodembrazję i jakie efekty?
__________________

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2012-04-13 o 13:10
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.