Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-20, 19:12   #2551
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Rudaska - ale bez sensownie się uniosłaś. Każdy moze coś przegapić. Ja też nie od razu otrzymałam odpowiedź ale poprosiłam! jeszcze raz i odpowiedź dostałam. Zresztą bardzo wyczerpującą i to juz nie raz.
Bardzo brzydko tak oceniac osobę która spędza tu naprawdę duzo czasu aby kazdemu doradzić.
Kathy - jeszcze raz wielki szacun dla ciebie za twoją wiedzę i chęć pomocy
A to że odsyłasz to tu oczywiście mas zracje bo ile mozna w kółko wałkowac to samo Tylko dla nas nowych "zielonych" to naprawdę ogrom wiedzy i trzeba sporo czasu zanim oswoimy sie z tymi wszystkimi nazwami, proporcjami i takie tam

Zadam kolejne głupie pytanie ale wystarczy mi za odpowiedż jedno słowo albo dwa Jaki używać szampon najmniej inwazyjny ??? Prosze podac firmę i nazwę. A czy mogłabyć doradzić jaki kupić dla córki której włosy strasznie sie przetłuszczają ? ma 14 lat więc okres dojrzewania.
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:44   #2552
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Julianna
Kolor super intensywny ale ciemny
bardzo ladny polysk. Bedzie sie pieknie wyplukiwal na liska.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
spokojnie, on sie ladnie spiera po 2 "praniach", kiedys dla pewnosci dalam waxa. czekam na fotki, chociaz musze Ci powiedziec , ze po tej Twojej morelowej rudosci to musi byc "szok kulturowy"

aga73 delikatne szampony mniej wymywaja kolor, ja preferuje dzieciece z rossmanna, np. hipp ( bardzo delikatny), dla ksiezniczek . z tych do wlosow farbowanych loreala czerwonego wiele osob lubi, ja wole profeski , chociazby z artego . podobno dobre jest tez mycie odzywka, ale ja mam problem z ogarnieciem

dla corki- powinna uspokoic sore glowy wiec moga byc tez te delikatne, ale podobno mojej kuzynce w tym wieku pomoglo mycie mydlnica czy czym takim. jesli suszy wlosy powinna unikac goracego nawiewu bo to nasila lojotok

ps. kathy nie jestem, ale cos tam o farbach wiem wiec moge sprobowac doradzic
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:45   #2553
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Rudaska - ale bez sensownie się uniosłaś. Każdy moze coś przegapić. Ja też nie od razu otrzymałam odpowiedź ale poprosiłam! jeszcze raz i odpowiedź dostałam. Zresztą bardzo wyczerpującą i to juz nie raz.
Bardzo brzydko tak oceniac osobę która spędza tu naprawdę duzo czasu aby kazdemu doradzić.
Kathy - jeszcze raz wielki szacun dla ciebie za twoją wiedzę i chęć pomocy
A to że odsyłasz to tu oczywiście mas zracje bo ile mozna w kółko wałkowac to samo Tylko dla nas nowych "zielonych" to naprawdę ogrom wiedzy i trzeba sporo czasu zanim oswoimy sie z tymi wszystkimi nazwami, proporcjami i takie tam

Zadam kolejne głupie pytanie ale wystarczy mi za odpowiedż jedno słowo albo dwa Jaki używać szampon najmniej inwazyjny ??? Prosze podac firmę i nazwę. A czy mogłabyć doradzić jaki kupić dla córki której włosy strasznie sie przetłuszczają ? ma 14 lat więc okres dojrzewania.
Dla corki jak i dla ciebie Fitomed do wlosow koloryzowanych jasne odcienie. Jak dla mnie najlepszy, juz wiele osob go polubilo. Dostaniesz go w sklepach zielarskich. Dobara tez jest Ziaja Rodzinna w duzych butelkach do wlosow normalnych.
Obydwa lagodne i moje nr.1.
Hipp jak najbardziej do wlosow krotkich. Profesjonalne wybieraj bez siarczanow.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 19:50   #2554
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
spokojnie, on sie ladnie spiera po 2 "praniach", kiedys dla pewnosci dalam waxa. czekam na fotki, chociaz musze Ci powiedziec , ze po tej Twojej morelowej rudosci to musi byc "szok kulturowy"

aga73 delikatne szampony mniej wymywaja kolor, ja preferuje dzieciece z rossmanna, np. hipp ( bardzo delikatny), dla ksiezniczek . z tych do wlosow farbowanych loreala czerwonego wiele osob lubi, ja wole profeski , chociazby z artego . podobno dobre jest tez mycie odzywka, ale ja mam problem z ogarnieciem

dla corki- powinna uspokoic sore glowy wiec moga byc tez te delikatne, ale podobno mojej kuzynce w tym wieku pomoglo mycie mydlnica czy czym takim. jesli suszy wlosy powinna unikac goracego nawiewu bo to nasila lojotok

ps. kathy nie jestem, ale cos tam o farbach wiem wiec moge sprobowac doradzic
Oj szok jak nie wiem, ciekawe jak w pracy zareaguja. Ale jest bardzo ladnie.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 20:32   #2555
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Oj szok jak nie wiem, ciekawe jak w pracy zareaguja. Ale jest bardzo ladnie.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

no takie kolory robia wrazenie, bedziesz atrakcja, no chyba ze ktos woli jasne kolory to wtedy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-20, 21:20   #2556
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
no takie kolory robia wrazenie, bedziesz atrakcja, no chyba ze ktos woli jasne kolory to wtedy
Ja lubie teraz i jasne i ciemne.
Ten kolor jest troche podobny do 7.44 ale bardziej intensywny, super wyglada do czarnych ubran, moja twarz wydaje sie teraz ladniej wygladac w bladosci. Po za tym jak sama wiesz kolory nudza sie.
Mialam na wlosach blond poziomu 8 poniewaz juz 2 miesiace nie malowalam Colorance. Dam fotke, moze jutro uda sie pstryknac.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 05:23   #2557
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Polecilam blog poniewaz sa tam zdjecia+ numer farby , opisy roznych farb, myslalam ze skorzystasz. Poza tym twoja wypowiedz jest bardzo niesprawiedliwa poniewaz kazdemu doradzam w miare mozliwosci a robie to z czystej przyjemnosc, nie jestem tu na etacie. Jest wiele wizazanek ktore czekaj zeby im podac na tacy zamiast poczytac, a wyszuliwarka rowniez nie gryzie.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

Witajcie , na początku chciałam przeprosić jeśli kogoś uraziła.

Jeśli chodzi o pomoc i uzyskiwanie jej , wiem , że nikt nie ma tu obowiązku doradzać, jest to tylko dobra wola. Wiem , że cały wątek składa się , z podpowiedzi , pomocy i doradztwa jak co zrobić, żeby wyszło ok. Ponieważ, jak każdy wie -kolor rudy jest kolorem bardzo ciężkim do trafienia w 100% takiego jakim się chce otrzymać. Dobór farb - marki i odcieni , nie jest proste dla takich laików jak ja. Farbując tyle lat , nigdy nie uzyskałam takiego odcienia jaki chciałam ,nawet fryzjer nie uczynił mnie z koloru - jeśli chodzi o rudość. Dlatego więc , przeglądając wątek , natknęłam się na dużą wiedzę Kathy579 i widząc, że odpow.na różne pytania i podpowiada dziewczyną, postanowiłam prosić o pomoc. Czytając wątek , dowiedziałam się wielu rzeczy , ale nie tego jakiej marki i poziomu farby użyć , aby być taką rudą , więc podpowiedź typu poczytaj o 3 rodzajach farb- takiemu laikowi nic nie da( być może daltonistką jestem i ciężko dobrać mieszanki odcieni) , na paletach podoba się wiele odcieni, które w rzeczywistości nie mają nic wspólnego z końcowym efektem . Dziękuję Kathy za odp. na moje pytanie , które dla mnie zawierało odp. jedynie co do farb firmy , którą podałam a której próbki - na moje daltonistyczne oko by pasowały. Nie powiem , oczekiwałam ( a prośba w dalszym pytaniu padła) na pod powiedzenie ewent. innych farb .

Więc odesłanie mnie i patrzenie na 3 różne palety firm nic nie da. Stąd moje zawiedzenie - widząc że wiele dziewczyn odchodzi zadowolona z bagażem nowych informacji i z konkretnymi radami jakich firm i mieszanek użyć.

Ale już nie ważne , dzięki bardzo , przepraszam za swoją wypowiedź i szacunek jeszcze raz dla was wszystkich za zacięcie i cierpliwość w odpowiadaniu na pytania takim upierd. wizażystką (początkującym) jak ja .



Pozdrawiam wszystkie weteranki .( sory za lakoniczność mojej

wypowiedzi)
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 15:01   #2558
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
kathy Mamy mnóstwo różnych farb, dlatego zawsze kierujemy się numeracją, ponieważ ta w większości jest taka sama
Chantala nigdy nie stosowałam, stosowała Agusiaki więc zerknij na poprzedni wątek ,,jak najbardziej ruda farba do włosów,, Myślę że 8,4 i 9,4 są to kolory stonowane i nie wyjdą jak marchewki, natomiast wypłuczą się bardziej w kierunku blondu szczególnie 9,4.





Dziękuję za odp. już wiem , że tymi farbami nie uzyskam takiego efektu , ale dlaczego nikt nie chce mi doradzić innej firmy ? Nikt nie podpowie co by zastosował - jakie farby, poziom , reflexy ? Myślałam , że podpowiecie coś , skoro chantal nie Vitalitys nie znam , też nie mam pojęcia jakie tonacje wybrać, myslałam że podpowiecie tak jak innym doradzacie .

Na fotki Agusiaki patrzyłam , i efekt inny - masz racje , ale człowiek uczy sie całe życie. Poziom farb 8 z rudością jest dobry dla mnie ,- wyjdzie spokojnie bez ponownych rozjaśnień. .. mam pozion 6/7 i po farbowaniach są juz odrobine jaśniejsze.
Dziekuję za odp.

Ja postawiła bym na 8.44 z Vitalitys z odrobiną 7.44 i 8.43
8.44 (50 ml) i 7.44 (5 ml) + 8.43 (5 ml) + oxydant 6% 90 ml
dot .fotka nr. dziewczyna z długimi prostymi rudymi włosami,
jeśli nie chcesz się bawic z mieszaniem farb postaw tylko na 8.44, kolor będzie bardziej pomarańczowy, który się z czasem wypłucze.

Poza tym pokazałaś 2 różne kolory?
Dobrze by było gdybyś wkleiła zdjęcie swoich włosów obecnym kolorze i kolorze na którym ci najbardziej zależy.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
Witajcie , na początku chciałam przeprosić jeśli kogoś uraziła.

Jeśli chodzi o pomoc i uzyskiwanie jej , wiem , że nikt nie ma tu obowiązku doradzać, jest to tylko dobra wola. Wiem , że cały wątek składa się , z podpowiedzi , pomocy i doradztwa jak co zrobić, żeby wyszło ok. Ponieważ, jak każdy wie -kolor rudy jest kolorem bardzo ciężkim do trafienia w 100% takiego jakim się chce otrzymać. Dobór farb - marki i odcieni , nie jest proste dla takich laików jak ja. Farbując tyle lat , nigdy nie uzyskałam takiego odcienia jaki chciałam ,nawet fryzjer nie uczynił mnie z koloru - jeśli chodzi o rudość. Dlatego więc , przeglądając wątek , natknęłam się na dużą wiedzę Kathy579 i widząc, że odpow.na różne pytania i podpowiada dziewczyną, postanowiłam prosić o pomoc. Czytając wątek , dowiedziałam się wielu rzeczy , ale nie tego jakiej marki i poziomu farby użyć , aby być taką rudą , więc podpowiedź typu poczytaj o 3 rodzajach farb- takiemu laikowi nic nie da( być może daltonistką jestem i ciężko dobrać mieszanki odcieni) , na paletach podoba się wiele odcieni, które w rzeczywistości nie mają nic wspólnego z końcowym efektem . Dziękuję Kathy za odp. na moje pytanie , które dla mnie zawierało odp. jedynie co do farb firmy , którą podałam a której próbki - na moje daltonistyczne oko by pasowały. Nie powiem , oczekiwałam ( a prośba w dalszym pytaniu padła) na pod powiedzenie ewent. innych farb .

Więc odesłanie mnie i patrzenie na 3 różne palety firm nic nie da. Stąd moje zawiedzenie - widząc że wiele dziewczyn odchodzi zadowolona z bagażem nowych informacji i z konkretnymi radami jakich firm i mieszanek użyć.

Ale już nie ważne , dzięki bardzo , przepraszam za swoją wypowiedź i szacunek jeszcze raz dla was wszystkich za zacięcie i cierpliwość w odpowiadaniu na pytania takim upierd. wizażystką (początkującym) jak ja .



Pozdrawiam wszystkie weteranki .( sory za lakoniczność mojej

wypowiedzi)
tam były gotowe kolorki z receptyurą na farbowanie, nie palety

konkretne pytanie= konkretna rada.
Proszę bardzo, jeśli chcesz możesz zacząc jeszcze raz
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:16   #2559
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Ja postawiła bym na 8.44 z Vitalitys z odrobiną 7.44 i 8.43
8.44 (50 ml) i 7.44 (5 ml) + 8.43 (5 ml) + oxydant 6% 90 ml
dot .fotka nr. dziewczyna z długimi prostymi rudymi włosami,
jeśli nie chcesz się bawic z mieszaniem farb postaw tylko na 8.44, kolor będzie bardziej pomarańczowy, który się z czasem wypłucze.

Poza tym pokazałaś 2 różne kolory?
Dobrze by było gdybyś wkleiła zdjęcie swoich włosów obecnym kolorze i kolorze na którym ci najbardziej zależy.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------


tam były gotowe kolorki z receptyurą na farbowanie, nie palety

konkretne pytanie= konkretna rada.
Proszę bardzo, jeśli chcesz możesz zacząc jeszcze raz

Witam , na wstępie wyjaśnię kwestie mojego przejęzyczenia się , najpierw napisałam - " Czytając wątek , dowiedziałam się wielu rzeczy , ale nie tego jakiej marki i poziomu farby użyć , aby być taką rudą , więc podpowiedź typu poczytaj o 3 rodzajach farb- takiemu laikowi nic nie da( być może daltonistką jestem i ciężko dobrać mieszanki odcieni). a poniżej , co zacytowała Kathy ....“ patrzenie na 3 różne palety firm nic nie da. „, najpierw napisałam to co miałam na myśli , a potem popełniłam czeski błąd. A teraz ......

Witam , zacznę jeszcze raz tak jak radzi Kathy579

na początek napisze iż już zamówiłam kilka farb , a co wybiorę to jeszcze nie wiem , będę wymyślać i może cos wyjdzie z tego myślenia.- a reszta będzie czekać na następne przemiany

A więc -8,43 , VITALITYS i PUR orange-nie wiem po co , ale czytając sugestie wizażanek, pomyślałam , że coś się wymyśli i połączy - ewentualnie kiedyś !!!!!!
8,4 , 1000/4 CHANTALA,
i w domu mam moje pozostałości z poprzednich farbowań- 8,3 - 5 ml MAJIREL i 40 ml 7.43

I nie wiem czy jeszcze cos domówić czy nie .Może to VITALITYS 8, 44 ? czy ta nie będzie najbardziej zbliżona?!

Wstawiam fotki zdjęć już po selekcji , wszystkie mi się kolory podobają, i na moje oko to bardzo zbliżone jak nie takie same odcienie koloru,( tak starałam się dobrać odcienie), a co do pani z długimi jasnymi włosami , podobają mi się ale boje się że wypłukiwać się będa strasznie na bardzo nieładny kolor. Co do dodanych fotek tonacja jest ciemniejsza więc nie powinien się kolor wypłukiwać na wyblakły sprany - tak mi się wydaje oczywiście mogę się mylić. no i moje fotki , z fleszem więc wyglądają w miarę , a rzeczywistość inna , dziwne bo w tym samym miejscu a bez flesza wyszły mahoniowe fajnie

pozdrawiam wszystkie „zatwardziałe weteranki“ i życzę podejmowania samych trafnych decyzji , żebyście mogły błyszczeć pięknymi , mieniącymi się w słońcu ukochanymi rudościami dajcie po oczach wszystkim niewyraźnym i wyblakłym blondynkom
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lhld1ejKHK1qzd31no1_500.jpg (52,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lk7a5nzRDS1qghet5o1_500.jpg (35,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lzxcxrD9lv1qad7c9o1_1280 8,4 6% alfapart.jpg (71,4 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez RUDAkaska
Czas edycji: 2012-06-20 o 15:18
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:18   #2560
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
Witam , na wstępie wyjaśnię kwestie mojego przejęzyczenia się , najpierw napisałam - " Czytając wątek , dowiedziałam się wielu rzeczy , ale nie tego jakiej marki i poziomu farby użyć , aby być taką rudą , więc podpowiedź typu poczytaj o 3 rodzajach farb- takiemu laikowi nic nie da( być może daltonistką jestem i ciężko dobrać mieszanki odcieni). a poniżej , co zacytowała Kathy ....“ patrzenie na 3 różne palety firm nic nie da. „, najpierw napisałam to co miałam na myśli , a potem popełniłam czeski błąd. A teraz ......



Witam , zacznę jeszcze raz tak jak radzi Kathy579

na początek napisze iż już zamówiłam kilka farb , a co wybiorę to jeszcze nie wiem , będę wymyślać i może cos wyjdzie z tego myślenia.- a reszta będzie czekać na następne przemiany

A więc -8,43 , VITALITYS i PUR orange-nie wiem po co , ale czytając sugestie wizażanek, pomyślałam , że coś się wymyśli i połączy - ewentualnie kiedyś !!!!!!
8,4 , 1000/4 CHANTALA,
i w domu mam moje pozostałości z poprzednich farbowań- 8,3 - 5 ml MAJIREL i 40 ml 7.43

I nie wiem czy jeszcze cos domówić czy nie .Może to VITALITYS 8, 44 ? czy ta nie będzie najbardziej zbliżona?!

Wstawiam fotki zdjęć już po selekcji , wszystkie mi się kolory podobają, i na moje oko to bardzo zbliżone jak nie takie same odcienie koloru,( tak starałam się dobrać odcienie), a co do pani z długimi jasnymi włosami , podobają mi się ale boje się że wypłukiwać się będa strasznie na bardzo nieładny kolor. Co do dodanych fotek tonacja jest ciemniejsza więc nie powinien się kolor wypłukiwać na wyblakły sprany - tak mi się wydaje oczywiście mogę się mylić. no i moje fotki , z fleszem więc wyglądają w miarę , a rzeczywistość inna , dziwne bo w tym samym miejscu a bez flesza wyszły mahoniowe fajnie


pozdrawiam wszystkie „zatwardziałe weteranki“ i życzę podejmowania samych trafnych decyzji , żebyście mogły błyszczeć pięknymi , mieniącymi się w słońcu ukochanymi rudościami dajcie po oczach wszystkim niewyraźnym i wyblakłym blondynkom
1 i 2 - to wiekszy piorytet, choć to wszystko chyba to samo pozdrawiam i dzieki pa

Edytowane przez RUDAkaska
Czas edycji: 2012-05-22 o 06:18 Powód: czeski błąd:)
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 21:30   #2561
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

to chyba bardziej przypomina te 2 środkowe niz te 3 - chyba

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5388242010_77405dced4.jpg (16,9 KB, 51 załadowań)
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 21:42   #2562
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

na moje skromne oko pierwsze dwa zjdecia pierwszego postu biorac pod uwage, ze sa na dworze i w sloncu to poziom 7. stad stawialabym na farbe z numerem 7 - moze ten majirel, ale ich palety nie pamietam. ewentualnie chantal podobno wychodzi ciemniej to moze samo 8.4 albo z dodatkiem tego blondu np. w proporcji 40 ml 8.40 plus 10 ml blondu ( tu strzelam bo farb nie znam). natomiast fotka w ostatnim poscie to poziom 8 i by to uzyskac nalozylabym z tego co masz np. 8.43 + pure orange w proporcji 50 ml + 10 ml ( az tyle bo 8.43 jest stosunkowo delikatne i szybko schodzi) + oksydant 90ml ( nie znam poziomu wiec stopnia oksy nie doradze)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 23:04   #2563
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dziękuję za podpowiedź co do szamponów.
Nigdzie nie widziałam tych szamponów "Barwy" ani tego jajecznego z Joanny Co do Fitomedu to nie mam pojęcia czy uda mi sie znaleźć bo ja na prowincji mieszkam he, he
Znalazłam w internecie i juz wiem jak wyglada a mam kupić do farbowanych ciemnych czy jasnych??

Kathy ponownie zafarbowałam już włosy (po 3 tygodniach ) i wyszło właściwie jak za pierwszym razem więc dodanie tej 9,34 raczej ni epomogło w rozjaśnieniu.

A jakbym następnym razem uzyła wody 9% i może jeszcze takie coś??
http://allegro.pl/vitalitys-deco-sof...363268821.html

Tylko nie do końca rozumiem jak to użyć. Kombinację tych dwóch produktów (w proporcji jak piszą) + do tego farby??

Edytowane przez aga73
Czas edycji: 2012-05-21 o 23:17
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 05:18   #2564
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
na moje skromne oko pierwsze dwa zjdecia pierwszego postu biorac pod uwage, ze sa na dworze i w sloncu to poziom 7. stad stawialabym na farbe z numerem 7 - moze ten majirel, ale ich palety nie pamietam. ewentualnie chantal podobno wychodzi ciemniej to moze samo 8.4 albo z dodatkiem tego blondu np. w proporcji 40 ml 8.40 plus 10 ml blondu ( tu strzelam bo farb nie znam). natomiast fotka w ostatnim poscie to poziom 8 i by to uzyskac nalozylabym z tego co masz np. 8.43 + pure orange w proporcji 50 ml + 10 ml ( az tyle bo 8.43 jest stosunkowo delikatne i szybko schodzi) + oksydant 90ml ( nie znam poziomu wiec stopnia oksy nie doradzę)

witajcie , dziękuje kochana za odp. dałam kilka zdjęć , i wydaje mi się ze to wszystko jest w tej samej tonacji , czyli 8,4 tylko teraz pytanko 8,4 , 8,40 ,8,44 - to chyba juz nie wchodzi w grę, bo jest za bardzo intensywne!Nie trzeba było sugerować się farbami które mam , ponieważ CHantala mogę jeszcze odmówić a na to miejsce, nie wiem - ale zastanawiałam się nad zamiana na alfaparf... 8,4 + nie wiem tak jak napisałaś 8,40 ? ciężko trafić mi, laikowi więc wykorzystać tego 8,43 nie muszę teraz Zdjęcia są w słońcu , to fakt ale wydaje mi się ze 8 będzie ok, nie chce 7 , włosy sa na tyle rozjaśnione że nie ma sensu znów ich przyciemnić .N a moim zdjęciu , włosy sa bardziej żywe, a w realu bardziej wyblakłe, zdjęcia tak niestety pokazują , a i jeszcze zdjęcie zrobione po 2 myciach po szamponetce, więc efekt jeszcze jest widoczny, lekko sprany ale jeszcze jest radość. Ponieważ vitalitys nie posiada 8,4 . więc może tak jak doradzała Kathy , w postach niżej kupić 8,4 alfaparf , tylko nie wiem czy połączyć z jakimś innym kolorem? i w jakiej proporcji? woda będzie 6- a reszta proporcji mi nie znana , no chyba ze samo 8,4. A chantala kiedyś die wykorzysta , bodajże zdjęcie AGUSIAKI widziałam po tej farbie, nie zbyt widoczne ale było ok. więc na później się przydadzą.
Dzięki za odp . i pomoc proszę jeszcze tylko o wy powiedzenie się w sprawie nr farby . dzięki i pozdrawiam

Edytowane przez RUDAkaska
Czas edycji: 2012-05-22 o 06:15 Powód: błąd czeski
RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 08:50   #2565
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
witajcie , dziękuje kochana za odp. dałam kilka zdjęć , i wydaje mi się ze to wszystko jest w tej samej tonacji , czyli 8,4 tylko teraz pytanko 8,4 , 8,40 ,8,44 - to chyba juz nie wchodzi w grę, bo jest za bardzo intensywne!Nie trzeba było sugerować się farbami które mam , ponieważ CHantala mogę jeszcze odmówić a na to miejsce, nie wiem - ale zastanawiałam się nad zamiana na alfaparf... 8,4 + nie wiem tak jak napisałaś 8,40 ? ciężko trafić mi, laikowi więc wykorzystać tego 8,43 nie muszę teraz Zdjęcia są w słońcu , to fakt ale wydaje mi się ze 8 będzie ok, nie chce 7 , włosy sa na tyle rozjaśnione że nie ma sensu znów ich przyciemnić .N a moim zdjęciu , włosy sa bardziej żywe, a w realu bardziej wyblakłe, zdjęcia tak niestety pokazują , a i jeszcze zdjęcie zrobione po 2 myciach po szamponetce, więc efekt jeszcze jest widoczny, lekko sprany ale jeszcze jest radość. Ponieważ vitalitys nie posiada 8,4 . więc może tak jak doradzała Kathy , w postach niżej kupić 8,4 alfaparf , tylko nie wiem czy połączyć z jakimś innym kolorem? i w jakiej proporcji? woda będzie 6- a reszta proporcji mi nie znana , no chyba ze samo 8,4. A chantala kiedyś die wykorzysta , bodajże zdjęcie AGUSIAKI widziałam po tej farbie, nie zbyt widoczne ale było ok. więc na później się przydadzą.
Dzięki za odp . i pomoc proszę jeszcze tylko o wy powiedzenie się w sprawie nr farby . dzięki i pozdrawiam
Alfaparf 8.4 + woda 6% bez łączenia z innymi farbami

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Dziękuję za podpowiedź co do szamponów.
Nigdzie nie widziałam tych szamponów "Barwy" ani tego jajecznego z Joanny Co do Fitomedu to nie mam pojęcia czy uda mi sie znaleźć bo ja na prowincji mieszkam he, he
Znalazłam w internecie i juz wiem jak wyglada a mam kupić do farbowanych ciemnych czy jasnych??

Kathy ponownie zafarbowałam już włosy (po 3 tygodniach ) i wyszło właściwie jak za pierwszym razem więc dodanie tej 9,34 raczej ni epomogło w rozjaśnieniu.

A jakbym następnym razem uzyła wody 9% i może jeszcze takie coś??
http://allegro.pl/vitalitys-deco-sof...363268821.html


Tylko nie do końca rozumiem jak to użyć. Kombinację tych dwóch produktów (w proporcji jak piszą) + do tego farby??
po rozjaśniaczu wszystkie farby wypłukują sie od razu...
polecałam też ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ormalnych.html
Następne farbowanie uzyj wody 9%
Fitomed do jasnych

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
na moje skromne oko pierwsze dwa zjdecia pierwszego postu biorac pod uwage, ze sa na dworze i w sloncu to poziom 7. stad stawialabym na farbe z numerem 7 - moze ten majirel, ale ich palety nie pamietam. ewentualnie chantal podobno wychodzi ciemniej to moze samo 8.4 albo z dodatkiem tego blondu np. w proporcji 40 ml 8.40 plus 10 ml blondu ( tu strzelam bo farb nie znam). natomiast fotka w ostatnim poscie to poziom 8 i by to uzyskac nalozylabym z tego co masz np. 8.43 + pure orange w proporcji 50 ml + 10 ml ( az tyle bo 8.43 jest stosunkowo delikatne i szybko schodzi) + oksydant 90ml ( nie znam poziomu wiec stopnia oksy nie doradze)
Twoje skromne oko jak najbardziej widzi dobrze
Robiłam fotki ale nic nie oddaje tego koloru, wieczorem wkleje do albumu...poza tym dzisiaj musze umyc włosy, więc to tez będzie ciekawe ile spłynie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 10:10   #2566
RUDAkaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Tu - teraz i na zawsze;)
Wiadomości: 315
GG do RUDAkaska
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Kathy579

Alfaparf 8.4 + woda 6% bez łączenia z innymi farbami



ok, dzięki bardzo. Tak pomyśłam , przeglądając wątek . Dzięki jeszcze raz , aż nie mogę się doczekac jaki efekt bedzie . Pozdrawiam serdecznie



RUDAkaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 11:00   #2567
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez RUDAkaska Pokaż wiadomość
Kathy579
Alfaparf 8.4 + woda 6% bez łączenia z innymi farbami
ok, dzięki bardzo. Tak pomyśłam , przeglądając wątek . Dzięki jeszcze raz , aż nie mogę się doczekac jaki efekt bedzie . Pozdrawiam serdecznie
Masz swoje naturalne falowane włosy?
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 13:55   #2568
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dzięki za odpowiedź
A tą Ziaję to właśnie widziałam i się zastanawiałam czy to własnie to I juz wiem
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 21:16   #2569
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dziewczyny zdecydowałam się, że następnym razem użyję 3% utleniacz po długości i 6% na odrosty i z tym wiąże się moje pytanie
Zawsze stosowałam jeden oksydant dlatego wolę się upewnić co i jak
Zwykle kładłam farbę pierwsze na odrosty, a później po całości i trzymałam ok 40 minut. Powiedzcie czy stosując dwa oksydanty kolejność jest ta sama, czy coś się może zmienia?
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 23:08   #2570
justyna_ju
Raczkowanie
 
Avatar justyna_ju
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław
Wiadomości: 220
GG do justyna_ju
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

hej, potrzebuję pomocy: zabrakło vitality's w hurtowni ;( która farba się tak szybko nie wypłukuje i ma ładne rudości? Vitality's farbowałam do tej pory mieszanką 7.44+8.44 w stosunku 1:1 + pure orange, myślałam też o tym, żeby na lato zrobić sobie trochę jaśniejszy rudy na włosach, proszę o rady i nie ukrywam, że troszkę mi na czasie zależy



a jak wychodzą allwaves na włosach? bo na palecie są trochę ciemnawe, i jak z wypłukiwaniem?

Edytowane przez justyna_ju
Czas edycji: 2012-05-22 o 23:49
justyna_ju jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 06:33   #2571
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdecydowałam się, że następnym razem użyję 3% utleniacz po długości i 6% na odrosty i z tym wiąże się moje pytanie
Zawsze stosowałam jeden oksydant dlatego wolę się upewnić co i jak
Zwykle kładłam farbę pierwsze na odrosty, a później po całości i trzymałam ok 40 minut. Powiedzcie czy stosując dwa oksydanty kolejność jest ta sama, czy coś się może zmienia?
Tak samo

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 06:36   #2572
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez justyna_ju Pokaż wiadomość
hej, potrzebuję pomocy: zabrakło vitality's w hurtowni ;( która farba się tak szybko nie wypłukuje i ma ładne rudości? Vitality's farbowałam do tej pory mieszanką 7.44+8.44 w stosunku 1:1 + pure orange, myślałam też o tym, żeby na lato zrobić sobie trochę jaśniejszy rudy na włosach, proszę o rady i nie ukrywam, że troszkę mi na czasie zależy



a jak wychodzą allwaves na włosach? bo na palecie są trochę ciemnawe, i jak z wypłukiwaniem?
Allwaves wydaje mi sie ze kolorystycznie podobnie do Vitalitys. Ladnie wychodzi tez Revlon i Alfaparf.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 07:53   #2573
blekitna_nasturcja
Przyczajenie
 
Avatar blekitna_nasturcja
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 15
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

A ja chciałam ślicznie podziękować Kathy i dziewczynom za to, że mi tak ładnie parę miesięcy temu doradzały . Czarny z moich włosów już prawie całkowicie zszedł, zostały jeszcze tylko bardzo ciemne końcówki, a rudy w tej chwili jest taki jak na zdjęciach (po lewej tuż po farbowaniu, po około siedmiu myciach od farbowania).

Mam dość ciemne swoje włosy, więc i rudy jest ciemny . Chciałabym, żeby był bardziej rudy (ale wciąż ciemny - chociaż może nie aż tak) - na tyle, aby nikomu nie mylił się z brązowym, może czegoś dodać, coś zmienić? No i oczywiście chciałabym dążyć w kierunkach miedzianych, a nie czerwonych

W tej chwili moja mieszanka to 25ml Majirel 4.45 i ok 10ml Majirel 4.0

Poza tym widziałam ostatnio w sklepie online odżywkę Alchemic Conditioner Copper, która ma podobno podkreślać miedziane refleksy i generalnie podtrzymywać kolor pomiędzy farbowaniami. Czy ma jakiś sens jej używanie? A może jakiś tańszy odpowiednik, bo ta odżywka kosztuje aż 90pln . Na youtube widziałam, że dziewczyny mieszają farbę Manic Panic ze swoją zwykłą odżywką i używają tego jako codziennej odżywki - ale bardziej przy czerwonych włosach niż miedzianych..

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-05-21.jpg (72,4 KB, 27 załadowań)
blekitna_nasturcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 08:32   #2574
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blekitna_nasturcja Pokaż wiadomość
A ja chciałam ślicznie podziękować Kathy i dziewczynom za to, że mi tak ładnie parę miesięcy temu doradzały . Czarny z moich włosów już prawie całkowicie zszedł, zostały jeszcze tylko bardzo ciemne końcówki, a rudy w tej chwili jest taki jak na zdjęciach (po lewej tuż po farbowaniu, po około siedmiu myciach od farbowania).

Mam dość ciemne swoje włosy, więc i rudy jest ciemny . Chciałabym, żeby był bardziej rudy (ale wciąż ciemny - chociaż może nie aż tak) - na tyle, aby nikomu nie mylił się z brązowym, może czegoś dodać, coś zmienić? No i oczywiście chciałabym dążyć w kierunkach miedzianych, a nie czerwonych

W tej chwili moja mieszanka to 25ml Majirel 4.45 i ok 10ml Majirel 4.0

Poza tym widziałam ostatnio w sklepie online odżywkę Alchemic Conditioner Copper, która ma podobno podkreślać miedziane refleksy i generalnie podtrzymywać kolor pomiędzy farbowaniami. Czy ma jakiś sens jej używanie? A może jakiś tańszy odpowiednik, bo ta odżywka kosztuje aż 90pln . Na youtube widziałam, że dziewczyny mieszają farbę Manic Panic ze swoją zwykłą odżywką i używają tego jako codziennej odżywki - ale bardziej przy czerwonych włosach niż miedzianych..

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
zerknij na 6.4
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 16:59   #2575
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

opuszczam dziś grono rudowłosych. zmieniłam kolor na brązik i jestem zadowolona
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 18:35   #2576
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
opuszczam dziś grono rudowłosych. zmieniłam kolor na brązik i jestem zadowolona

a pokażesz się ?

a ja wręcz przeciwnie, niby chciałam przejść na jasny brązik, walnęłam sobie blond złocisty z loreala, oczywiście wypłukał mi się do rudego i teraz znowu położyłam delię szmaponetkę rudą i stwierdzam , że w rudym mi najlepiej, a w brązie tak smutno.


Mam pytanko, jaka pianka jest najlepsza, żeby i odżywiała włosy, nie wysuszała , i żeby je unosiła fajnie u nasady?
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 19:35   #2577
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Pokaż wiadomość
a pokażesz się ?

a ja wręcz przeciwnie, niby chciałam przejść na jasny brązik, walnęłam sobie blond złocisty z loreala, oczywiście wypłukał mi się do rudego i teraz znowu położyłam delię szmaponetkę rudą i stwierdzam , że w rudym mi najlepiej, a w brązie tak smutno.


Mam pytanko, jaka pianka jest najlepsza, żeby i odżywiała włosy, nie wysuszała , i żeby je unosiła fajnie u nasady?
oczywiscie w rzeczywistosci jest czysto orzechowy. Podobno wlasnie te pianki odżywiaja, sprawiaja ze wlosy sa miekkie i nawilzone ze Schwarzkopfa Perfect Mousse. Ja narazie jeszcze sie nie wypowiadam bo 1 dzien. ja zastanawialam sie nad pralina, to jest tez jakby blond, ale jednak wybrałam orzecha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (39,7 KB, 30 załadowań)
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 20:11   #2578
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

ejzi bardzo ładny kolor, taki orzech chyba co?
czym farbowałaś, jakim kolorem?


Chodziło mi o piankę do stylizacji włosków, ale to moja wina, źle , niejasno napisałam .
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:14   #2579
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Pokaż wiadomość
ejzi bardzo ładny kolor, taki orzech chyba co?
czym farbowałaś, jakim kolorem?


Chodziło mi o piankę do stylizacji włosków, ale to moja wina, źle , niejasno napisałam .
orzech laskowy 668
wyszlo tak jak na opakowaniu od góry.
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 21:27   #2580
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy gdzie moje zdjecia,

a teraz opis dramatu po daniu drugi raz tonera z revlona i vitalitys na odrosty po 10 dniach kolor wygladal zle. niestety stal sie nierowny, odrosty zrobily sie zoltawe, grzywa ogniscie ruda, a tyl ciemnorudy. pomyslalam, ze jakos to ukroce i przeciagnelam artego. mam odporne wlosy, a zanim zaczelam kombinowac kolor byl ok, nie spieral sie tak masakrycznie. i to byl drugi blad, bo kolor wyszedl mega sztuczny, lalkowaty wrecz. i jak lubie marchewy a moj kolor z artego marchewa jest tak tego obrzydlistwa nie moglam tolerowac bo wstyd bylo z domu wychodzic. no i wykombinowalam, ze na lato wezme miedzieny blond, a dlugosc przejade tonerem czyli skopiuje Twoj przepis. i tak pojechalam do hurtowni. poniewaz vitalitys jakos chyba nie lubi moich wlosow pomyslalam, ze wezme alfy. nie bylo, to moze inebrya podobno tez ok. i znow to samo. zaaferowana wymyslilam, ze musze dzisiaj, i wkoncu skusilam sie na selective podobno z nowa formula, ze moze byc jako toner i jako farba. wygladalo swietnie, ale skusilam sie na trwala wersje bo w koncu chcialam rozjasnic nieco kolorek, wzielam dwie "8" by wymieszac bo nie bylo koloru ktory by mnie zadowalal. i wymieszalam. i co?? mam na glowie przeklety czerwonawy blond. znaczy sie do poziomu 7 dodalam czerwien. masakra. mylalm wlosy szamponem z kofeina, dalam waxa, wlosy odzyskaly miekkosc, ale kolor nadal jest sredni.
jak myslisz kiedy moge przejechac je alfa?? mam wrazenie, ze oszaleje z tym kolorem
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:49.